Bielactwo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-20, 05:07   #1
magda.30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 2

Bielactwo


proszę o podanie jakiego typu samoopalacze najlepiej pokryją zmiany bielacze.
magda.30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-21, 07:50   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Bielactwo

Droga Magdo [img]icons/icon7.gif[/img]
Generalnie wszystkie samoopalacze pokryją zmiany. Może sie jednak okazać, że w tych miejscach potrzebna jest dodatkowa kolejna aplikacja.
To tez zależy od koloru skóry jaki chcesz otrzymać. Ja osobiście uważam, ze świetny kolorek dają Dior Bronze i Loreal ( akurat używam a sprayu). Ale dziewczyny też sobie chwalą Nivea, Vichy, Garniera. Ja na razie nie miałam okazji ich wypróbować, ale mogą być również bardzo dobre [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-25, 00:51   #3
magda.30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 2
Re: Bielactwo

DRoga Agnieszko Z.
Pokrycie dokładnie plam bielaczych nie jest prostą sprawą.Nie wiem czy wiesz o czym mówię.Jeśli tak to może powiesz mi również co zrobić żeby miejsca narażone na nasłonecznienie nie zostały poparzone(mówię tu również o plamach bielaczych).Po pierwszym słońcu moje ręce pokryte są różowymi pęcherzykami.
Agnieszka Zembrzycka napisał(a):
> Droga Magdo [img]icons/icon7.gif[/img]
> Generalnie wszystkie samoopalacze pokryją zmiany. Może sie jednak okazać, że w tych miejscach potrzebna jest dodatkowa kolejna aplikacja.
> To tez zależy od koloru skóry jaki chcesz otrzymać. Ja osobiście uważam, ze świetny kolorek dają Dior Bronze i Loreal ( akurat używam a sprayu). Ale dziewczyny też sobie chwalą Nivea, Vichy, Garniera. Ja na razie nie miałam okazji ich wypróbować, ale mogą być również bardzo dobre [img]icons/icon7.gif[/img]
>
> Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]
>
> AgaZ
magda.30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-25, 03:49   #4
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Bielactwo

TTTT napisał(a):
> Pokrycie dokładnie plam bielaczych nie jest prostą sprawą.Nie wiem czy wiesz o czym mówię.
Pewnie tak. A może użyć preparatu do kamuflażu zamiast samoopalacza- łatwiej poprawić ewentualne błędy, gdy się go stosuje.

> Jeśli tak to może powiesz mi również co zrobić żeby miejsca narażone na nasłonecznienie nie zostały poparzone(mówię tu również o plamach bielaczych).Po pierwszym słońcu moje ręce pokryte są różowymi pęcherzykami.
Zawsze smarować odsłonięte części ciała bardzo wysokim filtrem.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-09, 22:09   #5
Ewciak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 16
BIELACTWO - czym sie ratowac?

Witam serdecznie Moje pytanie dotyczy bielactwa...hmmm...moze zbytnio wyprzedzam fakty samodzielnie diagnozując (białe plamki - odbarwienia skóry). Pojawiły się w kącikach ust pod rumienią wargową. Są wielkości około 4-5mm ale odnoszę wrażenie, że się nieznacznie powiększają. Może się mylę, ale pojawiły się one w niedługim czasie po zastosowaniu kremu Nivea w tych miejscach właśnie na spierzchniętą skórę (została nałożona grubsza warstwa kremu- punktowo). Nie wiem czy to mogło być powodem tych odbarwień - może jakiś składnik kremu... A może to po prostu zbieg okoliczności i powód był inny. Boję się, że może się to powiększyć i co gorsza, że nie ma na to sposobu. Bardzo proszę o pomoc i odpowiedź jak się tego pozbyć i jak zapobiec dalszemu powiększaniu odbarwień.
Z pozdrowieniami dla wszystkich na forum,
- Ewciak.
Ewciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-09, 22:17   #6
maja21
Raczkowanie
 
Avatar maja21
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 39
Re: BIELACTWO - czym sie ratowac?

Nie panikuj,nie kazde przebarwienie jest oznaka bielactwa. Trudno cos poradzic na cos czego sie nie widzi, dlatego powinnas szukac pomocu u specjalisty i udac sie do dermatologa,ktory rozwieje Twoje watpliwosci.
maja21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 07:49   #7
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: BIELACTWO - czym sie ratowac?

jeśli to faktycznie bielactwo, to mozesz uzyć samoopalacza lub specjalistycznego korektora. ale najpierw powinnaś pokazać się dermatologowi.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-29, 20:29   #8
Yakuza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1
Post Bielactwo

mam pytanie czy znacie jakiś środek na Bielactwo
z góry dziękuję
Yakuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 21:08   #9
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: pytanie

Powinnaś głośić się do Drematologa (moja ciocia choruje na bielactwo i tylko tak można temu zapobiec), a narazie używaj mocno kryjących podkładów lub korektora .
Pozdrawiam.P.S.: To jest wątek na forum kosmetyczki, więc proszę Cię, Smoczyco- przerzuć .
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:02.