Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;) - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-20, 22:11   #2311
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez xxKasiax Pokaż wiadomość
Tez tak sobie pomyslalam jak mam mu dac cos do reki to go na krok nie odstepuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

U nas dalej goraczka no i slabo sie zbija, moj starszy tez tak mial, musialam na zmiane ibupr. I paracetamol podawac a i oklady robic.
Ale to jak nic zęby, bo 2 przebite ida dalej a 2 obok sie przebijają. Jutro mam Termin zapytac sie o te Meningokoki B i wziąść receptę Ale się zastanawiam, czy jak już mam termin zaklepany to czy nie iść z młodym żeby lekarz to zobaczyl z tą gorączka. Hmmm... z drugiej strony takiego oslabionego nie chce brać do przychodni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze współczuję, mam nadzieję że szybko wyjdą i wszystko minie!

Moja babcia też była taką osobą - spokojna, zawsze uśmiechnięta, a jedyne na co narzekała to to że nogi bolą

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
O kurde, to ja mam salon większy

U nas roczek będzie skromnie, żadne lokale czy cateringi
U nas też w domu, raczej kameralnie. No chyba że przyjedzie wujostwo to się na działce u teściowej zrobi, ale lokalu wynajmować nie będę

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Chciałam pisać żebyś sama poszła.. No ale kto z dzieckiem. Wiesz po skierowanie jakieś crp morfo mocz... bida



Ja biorę catering i też uważam że skromnie. Zapraszam na obiad i tort. Żadne ciasta kolacje zimne plyty
A catering biorę bo mam tak tanio że gotować nie ma co

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Kiedyś pisałaś właśnie o tym cateringu, zazdroo!

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
U nas będzie uro na chacie, ewentualnie grill majówkowy gdyby było w miarę ciepło ale ogólnie to planujemy w tym czasie mniej więcej zaliczyć jakieś all inclusive, więc jak się uda to Ada będzie miała południowo-europejskie urodziny

Ja Adę mam na oku gdy je, ale też mogę w tym czasie coś poogarniać. Dziś jej super obiad podpasował. Zjadła całego pulpeta, sporo domowego makaronu i gotowaną marchewkę z groszkiem. Nawet psu prawie nic nie spadło za to rano kaszą manną z truskawkową różdżką smaku to pluła dalej niż widziała
Południowa Europa mówisz

Mój młody dziś ode mnie mojej ryby zeżarl połowę. Z mojej odważonej porcji 200 g ale dziecku nie będę żałować a mała wczoraj wchłonęła słoiczek z zupą niedomową, chyba pierwszy raz jej to posmakowało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 02:02   #2312
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Dzień dobry

My od 2 już na nogach
Kasia Oby szybko przeszło
U nas urodziny w domu. Zamówię torta i dziękuję 👍
Wczoraj jedliśmy risotto z łososiem, młody zjadł swoją porcje i jeszcze z podłogi zulil o moją Dziś robię lazanki i pastę z fasoli, bo jeszcze nie jadł. Wogole startuje z pastami, bo młody uwielbia kanapki
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 06:56   #2313
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87522024]Dzień dobry



My od 2 już na nogach

Kasia Oby szybko przeszło

U nas urodziny w domu. Zamówię torta i dziękuję

Wczoraj jedliśmy risotto z łososiem, młody zjadł swoją porcje i jeszcze z podłogi zulil o moją Dziś robię lazanki i pastę z fasoli, bo jeszcze nie jadł. Wogole startuje z pastami, bo młody uwielbia kanapki [/QUOTE]Moja wczoraj tak się zdenerwowała że obiad jemy bez niej że zdecydowała się przejść po panelach (których się bała) żeby sępić. No i okazały się nie takie straszne i wieczorem już miałam zrobione porządki na stoliku jak na chwilę odeszłam

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 07:39   #2314
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez xxKasiax Pokaż wiadomość
Nawet bym miała to z kim zostawić Ale chyba wezmę to niech lekarz to zobaczy. Kurde czemu moje dzieci tak wysoko goraczkuja 39,1 i ibuprofen średnio na niego działa. A paracetamol jest w syropie tak obrzydliwy że masakra. Czopek mi przepisał lekarz od lat 2 jakiś koszmar.
Misha masz jakiś dobry, smaczny syrop dla dzieci co tu w DE można kupić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przeciwgorączkowy? Nie, młody używa czopkow. Może te od 2roku życia dostałaś przez wagę dziecka? Paracetamol daje się na kg. Mały mi pluł paracetamolem syropem z pl i jakoś nie próbowałam znowu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 11:52   #2315
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Jak ja mam dzisiaj dosyć. Naprawdę podziwiam w tej chwili osoby, które zostają kilka lat w domu z dziećmi od rana marudzenie, nic się nie podoba, najlepiej na rękach. Każdym jedzeniem się ubrudzi, nawet jak karmię że słoiczka to znajdzie sposób, dwa razy już przebierany. Ja też brudna, kuchnia wczoraj wieczorem wyszorowana na błysk marnie wygląda bo muszę ogarniać sytuację na bieżąco gdyż moje dziecko nawet ciaśniej ściśnięte paskiem w krzeselku próbuje wstawać... Bleeee. Zaraz zajedzie na kawę moja mama i mam zamiar lecieć pod prysznic i nie wychodzić aż spyta czy żyję. A potem położę na drzemkę o 15 i jakoś dozyjemy powrotu starego. Dziś mam swoje wolne popołudnie i wieczór tzn on się zajmuje a ja pracuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 12:34   #2316
xxKasiax
Wtajemniczenie
 
Avatar xxKasiax
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 761
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Jak ja mam dzisiaj dosyć. Naprawdę podziwiam w tej chwili osoby, które zostają kilka lat w domu z dziećmi od rana marudzenie, nic się nie podoba, najlepiej na rękach. Każdym jedzeniem się ubrudzi, nawet jak karmię że słoiczka to znajdzie sposób, dwa razy już przebierany. Ja też brudna, kuchnia wczoraj wieczorem wyszorowana na błysk marnie wygląda bo muszę ogarniać sytuację na bieżąco gdyż moje dziecko nawet ciaśniej ściśnięte paskiem w krzeselku próbuje wstawać... Bleeee. Zaraz zajedzie na kawę moja mama i mam zamiar lecieć pod prysznic i nie wychodzić aż spyta czy żyję. A potem położę na drzemkę o 15 i jakoś dozyjemy powrotu starego. Dziś mam swoje wolne popołudnie i wieczór tzn on się zajmuje a ja pracuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jejciu te wasze dzieciaki to sprytne są mój narazie umie się obracać i coś próbuje dupkę podnosić Ale gdzie tam wstawianie 🤣 czy wy wasze dzieciaczki sadzacie jak już umieją siedzieć sztywno w krzesełku tak żeby się np. bawiły na siedząco zabawkami? Bo mój to raczej tylko leży a siedzi tylko jak jest u mnie na kolanach albo jemy w krzesełku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Byłam z młodym u lekarza, wszystko ok, mocz też zbadał i to może przez to że ząbki mu idą jakiś wirus się przyplątał jak do czwartku nie przejdzie temperatura to mam przyjść w czwartek znowu.
Acha i zdecydowałam się zaszczepić obydwoch chłopaków na Meningokoki B. 200 € zapłaciłam 🤪 Ale kasa mi zwróci bo dzwoniłam się pytać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Oliverek 30.07.2012
xxKasiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 12:50   #2317
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

My dzis mamy kolędę. Zaliczylysmy spacer po 11 jeszcze z 3 innymi mamami także byl gang wozkow tylko chodniki za wąskie hehe Maja jezdzi juz na siedząco i przodem do świata i mam wrażenie bardziej sie jej to podoba bo wszystko widzi.

Dalam dzis Malej domowej koperkowej A wczoraj rosołu i jadła ze smakiem. Zdecydowanie woli jedzenie dla dorosłych
Lilly wdech i wydech!! Moja sie dzis budziła w nocy co 1,5 godz tez już mialam dość ale co zrobisz jak nic nie zrobisz.. trzeba to przetrwać

Aaa no i umowilam sie na paznokcie hybrydowe heh ide za ciosem skoro już bylam na mieście to czas na paznokcie zrobie chyba taka bazę z kolorem zeby bylo szybciej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez N4TI
Czas edycji: 2020-01-21 o 12:54
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-21, 13:00   #2318
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Mój ostatnio zasnął o 3 i uwaga o 7 wstał. W dzień przespal 3 h, czyli razem 7

Edytowane przez e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Czas edycji: 2020-05-14 o 00:21
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 13:26   #2319
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
My dzis mamy kolędę. Zaliczylysmy spacer po 11 jeszcze z 3 innymi mamami także byl gang wozkow tylko chodniki za wąskie hehe Maja jezdzi juz na siedząco i przodem do świata i mam wrażenie bardziej sie jej to podoba bo wszystko widzi.

Dalam dzis Malej domowej koperkowej A wczoraj rosołu i jadła ze smakiem. Zdecydowanie woli jedzenie dla dorosłych
Lilly wdech i wydech!! Moja sie dzis budziła w nocy co 1,5 godz tez już mialam dość ale co zrobisz jak nic nie zrobisz.. trzeba to przetrwać

Aaa no i umowilam sie na paznokcie hybrydowe heh ide za ciosem skoro już bylam na mieście to czas na paznokcie zrobie chyba taka bazę z kolorem zeby bylo szybciej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nati, super z tymi paznokciami. Na pewno dobrze Ci to zrobi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 13:36   #2320
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Nati, super z tymi paznokciami. Na pewno dobrze Ci to zrobi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No stwierdziłam że 1,5 godz na paznokcie raz na 2/3 tygodnie nikomu nie zaszkodzi hehe musiałam do tego dojrzeć lol

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 14:44   #2321
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87523164]Mój ostatnio zasnął o 3 i uwaga o 7 wstał. W dzień przespal 3 h, czyli razem 7
Nasze noce prócz zabawy to jeczenie i cyc co chwilą. Wszyscy mnie pocieszają, że jak wyjdą zeby to będzie spał, ciekawe czy dozyje tej cudownej chwili
Pisze z dziewczyną, co miała taka agentkę to poczuła ulgę po 2 latach i do pracy nie radzi mi wracać [/QUOTE]
Jej absolwentka, myślałam, że u Was się już poprawiło
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-21, 14:47   #2322
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
No stwierdziłam że 1,5 godz na paznokcie raz na 2/3 tygodnie nikomu nie zaszkodzi hehe musiałam do tego dojrzeć lol

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję! Tzw. higiena umysłu jest równie ważna. Teraz baza, a za jakiś czas najbardziej skomplikowane zdobienie jakie się da

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 15:39   #2323
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Jej absolwentka, myślałam, że u Was się już poprawiło
Też myślałam

Edytowane przez e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Czas edycji: 2020-05-14 o 01:15
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 16:22   #2324
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez xxKasiax Pokaż wiadomość
Jejciu te wasze dzieciaki to sprytne są mój narazie umie się obracać i coś próbuje dupkę podnosić Ale gdzie tam wstawianie czy wy wasze dzieciaczki sadzacie jak już umieją siedzieć sztywno w krzesełku tak żeby się np. bawiły na siedząco zabawkami? Bo mój to raczej tylko leży a siedzi tylko jak jest u mnie na kolanach albo jemy w krzesełku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Byłam z młodym u lekarza, wszystko ok, mocz też zbadał i to może przez to że ząbki mu idą jakiś wirus się przyplątał jak do czwartku nie przejdzie temperatura to mam przyjść w czwartek znowu.
Acha i zdecydowałam się zaszczepić obydwoch chłopaków na Meningokoki B. 200 € zapłaciłam Ale kasa mi zwróci bo dzwoniłam się pytać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja cały czas się bawi na podłodze na siedząco

A dzisiaj u babci sobie stanęła przy kanapie i dreptała wzdłuż, jeżu te dziecko nie ma żadnych zahamowań

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
No stwierdziłam że 1,5 godz na paznokcie raz na 2/3 tygodnie nikomu nie zaszkodzi hehe musiałam do tego dojrzeć lol

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie
To moje jedyne regularne wyjście w sumie, no ale przecież muszę no bo jak, sama sobie nie zrobię xD

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 16:27   #2325
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Ja teraz właśnie hybrydy chcę sobie sama robić, ale ja mam średnio raz na rok taki zryw, że ohoho, będę robić sobie sama (mam dobrą lampę i wszystko co trzeba, lakiery też przy każdym takim zrywie kupuję, więc mam zapas:P) i robię 2-3 razy po czym znowu wracam do kosmetyczki Pomalować jak pomalować, ale nie lubię się w to bawić, wycinać skórek, nadawać kształtu. Zawsze bieda mi wychodzi, nie tak jak u profesjonalistki. Tylko kurde szkoda mi trochę hajsu bo wszystko mam, a ja i tak nie lubię żadnych wzorków, tylko jednolite, to bym se mogła sama to robić :/

No ale obstawiam, że max. w kwietniu wrocę znowu do kogoś na mani xD
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 17:51   #2326
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Ja teraz właśnie hybrydy chcę sobie sama robić, ale ja mam średnio raz na rok taki zryw, że ohoho, będę robić sobie sama (mam dobrą lampę i wszystko co trzeba, lakiery też przy każdym takim zrywie kupuję, więc mam zapas:P) i robię 2-3 razy po czym znowu wracam do kosmetyczki Pomalować jak pomalować, ale nie lubię się w to bawić, wycinać skórek, nadawać kształtu. Zawsze bieda mi wychodzi, nie tak jak u profesjonalistki. Tylko kurde szkoda mi trochę hajsu bo wszystko mam, a ja i tak nie lubię żadnych wzorków, tylko jednolite, to bym se mogła sama to robić :/



No ale obstawiam, że max. w kwietniu wrocę znowu do kogoś na mani xD
Ja sobie długi sama robiłam i aktualnie uważam że chwila żeby ktoś o mnie zadbał mi się należy. Szczerze? Mogłabym sobie sama u kogoś rovic. Bo w domu to robię tu ktoś pyta tam ktoś wola a później słyszę że miałam czas dla siebie na paznokcie


Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 18:00   #2327
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ja sobie długi sama robiłam i aktualnie uważam że chwila żeby ktoś o mnie zadbał mi się należy. Szczerze? Mogłabym sobie sama u kogoś rovic. Bo w domu to robię tu ktoś pyta tam ktoś wola a później słyszę że miałam czas dla siebie na paznokcie


Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Tak, jasne, ja jestem ogólnie za chodzeniem na paznokcie, od lat chodzę. Tylko właśnie co jakiś czas mam taką fazę na robienie sobie sama, która szybko mi mija

Ogólnie więcej wydaję na włosy, a od kiedy zaczęłam robić na blond to juz w ogóle... :P dramat
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 18:12   #2328
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Kurde, dostałam @ leje się że mnie, że masakra. Ostatnio coś było we wrześniu i to chyba 1 dzień. No, a dziś już drugi i masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 18:40   #2329
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
Kurde, dostałam @ leje się że mnie, że masakra. Ostatnio coś było we wrześniu i to chyba 1 dzień. No, a dziś już drugi i masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam co prawda od dawna, ale też obfite w porównaniu sprzed ciąży

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Ja teraz właśnie hybrydy chcę sobie sama robić, ale ja mam średnio raz na rok taki zryw, że ohoho, będę robić sobie sama (mam dobrą lampę i wszystko co trzeba, lakiery też przy każdym takim zrywie kupuję, więc mam zapas:P) i robię 2-3 razy po czym znowu wracam do kosmetyczki Pomalować jak pomalować, ale nie lubię się w to bawić, wycinać skórek, nadawać kształtu. Zawsze bieda mi wychodzi, nie tak jak u profesjonalistki. Tylko kurde szkoda mi trochę hajsu bo wszystko mam, a ja i tak nie lubię żadnych wzorków, tylko jednolite, to bym se mogła sama to robić :/



No ale obstawiam, że max. w kwietniu wrocę znowu do kogoś na mani xD
Ja sobie robiłam sama z rok. Najgorzej było z ściąganiem. Wrrrrr

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-21, 18:44   #2330
xxKasiax
Wtajemniczenie
 
Avatar xxKasiax
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 761
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
No stwierdziłam że 1,5 godz na paznokcie raz na 2/3 tygodnie nikomu nie zaszkodzi hehe musiałam do tego dojrzeć lol

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Muszę się chyba też przekonać na jakieś kosmetyczne zabiegi żeby poprostu gdzieś wyskoczyć. Paznokcie mam swoje ładne i mocne, może poprostu na jakiś kolor tylko bym chodziła albo na regulacje brwi... bo jak narazie sama wszystko robię, zawsze mi szkoda czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Oliverek 30.07.2012
xxKasiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 18:45   #2331
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
Kurde, dostałam @ leje się że mnie, że masakra. Ostatnio coś było we wrześniu i to chyba 1 dzień. No, a dziś już drugi i masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie w grudniu to samo wrrr....

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Tak, jasne, ja jestem ogólnie za chodzeniem na paznokcie, od lat chodzę. Tylko właśnie co jakiś czas mam taką fazę na robienie sobie sama, która szybko mi mija

Ogólnie więcej wydaję na włosy, a od kiedy zaczęłam robić na blond to juz w ogóle... :P dramat
A ja to lubię 👍 Tylko właśnie młody jeczy i jadę na szybko z jednym kolorem.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 18:46   #2332
xxKasiax
Wtajemniczenie
 
Avatar xxKasiax
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 761
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Moja cały czas się bawi na podłodze na siedząco

A dzisiaj u babci sobie stanęła przy kanapie i dreptała wzdłuż, jeżu te dziecko nie ma żadnych zahamowań



Pewnie
To moje jedyne regularne wyjście w sumie, no ale przecież muszę no bo jak, sama sobie nie zrobię xD

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
Bawi się na siedząco Ale ty ją sadzasz? Czy już sama siada ? A jak się bawi to Jola dasz poduszki żeby się nie przewróciła?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Oliverek 30.07.2012
xxKasiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 18:50   #2333
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez xxKasiax Pokaż wiadomość
Bawi się na siedząco Ale ty ją sadzasz? Czy już sama siada ? A jak się bawi to Jola dasz poduszki żeby się nie przewróciła?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazwyczaj jak daję ją na matę to na siedząco bo jeśli dam inaczej to i tak od razu sobie siada. Jak sama nie siadała to odkładałam ją na plecy. Nie daję poduszek, od razu siedziała bardzo stabilnie


Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 19:00   #2334
xxKasiax
Wtajemniczenie
 
Avatar xxKasiax
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 761
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Zazwyczaj jak daję ją na matę to na siedząco bo jeśli dam inaczej to i tak od razu sobie siada. Jak sama nie siadała to odkładałam ją na plecy. Nie daję poduszek, od razu siedziała bardzo stabilnie


Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
Ok rozumiem. Bo już myślałam że nie sadzam, to może powinnam bo on raczej tylko leżący i narazie w takiej pozycji chyba mu najlepiej 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Oliverek 30.07.2012
xxKasiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 19:03   #2335
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez xxKasiax Pokaż wiadomość
Muszę się chyba też przekonać na jakieś kosmetyczne zabiegi żeby poprostu gdzieś wyskoczyć. Paznokcie mam swoje ładne i mocne, może poprostu na jakiś kolor tylko bym chodziła albo na regulacje brwi... bo jak narazie sama wszystko robię, zawsze mi szkoda czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja przed ciążą hybrydy robilam regularnie. Teraz chce znow no i raz w miesiącu chodze na henne z regulacją

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 19:24   #2336
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez xxKasiax Pokaż wiadomość
Jejciu te wasze dzieciaki to sprytne są mój narazie umie się obracać i coś próbuje dupkę podnosić Ale gdzie tam wstawianie 🤣 czy wy wasze dzieciaczki sadzacie jak już umieją siedzieć sztywno w krzesełku tak żeby się np. bawiły na siedząco zabawkami? Bo mój to raczej tylko leży a siedzi tylko jak jest u mnie na kolanach albo jemy w krzesełku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Byłam z młodym u lekarza, wszystko ok, mocz też zbadał i to może przez to że ząbki mu idą jakiś wirus się przyplątał jak do czwartku nie przejdzie temperatura to mam przyjść w czwartek znowu.
Acha i zdecydowałam się zaszczepić obydwoch chłopaków na Meningokoki B. 200 € zapłaciłam 🤪 Ale kasa mi zwróci bo dzwoniłam się pytać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas podobnie. Olka próbuje tyłek w górę, ale leniwa jest ( po mamusi chyba ) i szybko się wkurza
Jutro idziemy do pediatry, (miało być szczepienie, ale glut jeszcze i kaszle, więc wolę przełożyć, chociaż wg mamypediatry można szczepić), więc niech fachowym okiem oceni czy trzeba iść do fizjo/neuro.
Wezmę też receptę na ten prevenar.
Dziewczyny, a czy któraś z Was szczepiła na pneumo tym NFZ owym Synflorixem?

Absolwentka, zobaczyłam na IG że biegasz. Może dołączysz do tej akcji dla Patrysia?
Jestem przerażona ile teraz jest tych dzieciaków z sma1 na siepomaga



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 19:48   #2337
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Zaraz poszukam, bo nie wiem co to za akcja.

Edytowane przez e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Czas edycji: 2020-05-14 o 01:16
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 19:50   #2338
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez xxKasiax Pokaż wiadomość
Ok rozumiem. Bo już myślałam że nie sadzam, to może powinnam bo on raczej tylko leżący i narazie w takiej pozycji chyba mu najlepiej 🤷♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja to samo, też ją na podłodze kładę jak dojrzeje to sama usiądzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 19:51   #2339
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Ja do tej akcji z km dołożyłam na razie niecałe 2km ale biorę udział w licytacjach na dzieciaki, już dwie rzeczy tak opchnęłam, nic szczególnego bo 80 zł łącznie ale zawsze coś..będę dalej wystawiać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 20:08   #2340
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Ja do tej akcji z km dołożyłam na razie niecałe 2km ale biorę udział w licytacjach na dzieciaki, już dwie rzeczy tak opchnęłam, nic szczególnego bo 80 zł łącznie ale zawsze coś..będę dalej wystawiać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lilly, co to za aukcje? Gdzie i co to można wystawić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-21 11:11:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.