Panny Młode 2019 cz. 4 - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-12, 06:02   #1231
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a zamierzacie się uczyć ze swoimi TŻ pierwszego tańca (jakieś lekcje, szkoła) czy obstawiacie pobujanie się? my się zastanawialiśmy żeby nauczyć się jakiś figur z neta żeby urozmaicić ale nie wiem czy da radę i też kusi mnie właśnie taniec użytkowy

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Na pewno będziemy się uczyć, ale nic zbyt wymyślnego


Dzień dobry
Ale buro za oknem
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-12, 06:17   #1232
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
Będę szyła ale w końcu znalazłam taką, która odpowiada mi w 100% no poza koronką, ale to po prostu inny wzór





jak wyżej - idę do krawcowej tego rozcięcia nie chcę aż tak 'wysoko' móże, zobaczę co mi krawcowe doradzą





To jakaś firma? Nie słyszałam nigdy

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Jeszcze co do tańca - prawdopodobnie będziemy się trochę bujać i urozmaicimy jakimiś fajnymi obrotami z neta
Na jednym z ostatnich wesel Młodzi pobujali się do 'Thinking out loud' i może 2 proste obroty - wyszło pięknie i naturalnie w takim kierunku chcę iść
Tak to firma, w zeszłym roku była bardzo oblegana, podobnie jak Anna Kara

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-12, 07:38   #1233
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Pixie
Mam opinie wyśle Ci je potem to sobie poczytasz, aczkolwiek nie zgadzam się z kilkoma kwestiami w nich zawartych.
Agus
Faktycznie możesz nie znać tej firmy bo ma raptem salon w Krakowie i Katowicach więc nie jest jakiś popularny.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-12, 07:40   #1234
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Dzień dobry!


Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Wczorajsza chirurgia poszła dobrze, więc przede mną tylko 4 egzaminy

Co do prawka, to ja zrobiłam prawie 8 lat temu i od razu dużo jeździłam. Teraz sama jeżdżę z Białego do rodziców, a to jest prawie 300 km i lubię to Nie ma też dla mnie problemu pojechać do Warszawy, Krakowa, Rzeszowa, a raz nawet wracałam z pijanym Tż z Bielska Białej w nocy Stąd wiem, że naprawdę najważniejsza jest praktyka i brak myślenia o tym, jaka to trasa, ile km, tylko po prostu jechać i cieszyć się

Co do znajomych, to u nas dopiero w tym i w przyszłym roku więcej osób ma śluby, a tak to dosłownie po kilka osób. Dzieci ma dosłownie garstka.

Lecę na przedostatnie zajęcia Miłego dnia!

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Brawo Maria! Już niewiele zostało


Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Tak to firma, w zeszłym roku była bardzo oblegana, podobnie jak Anna Kara

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wygooglałam wczoraj nie dziwię się że oblegana, ładne te suknie mają
I faktycznie trochę takich jak na filmiku mają tylko ceny pewnie też zabójcze


Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-12, 07:48   #1235
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!




Brawo Maria! Już niewiele zostało




Wygooglałam wczoraj nie dziwię się że oblegana, ładne te suknie mają
I faktycznie trochę takich jak na filmiku mają tylko ceny pewnie też zabójcze


Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Średnio 4000 i więcej ale zerknij na wyprzedaż. Jest trochę do 1000 i do maks 2500 z tego co widziałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-12, 09:03   #1236
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

hej

My nie chcemy nic wyuczonego na pirwszy taniec, żeby wyszło swobodnie i na luzie, jakieś podstawowe obroty itp., nie chcę dodatkowo się stresować z Tżtem, że jakieś kroki nam się pomylą i zamiast z przyjemnością, szlibyśmy, jak na ścięcie
Nie wiem jak Was, ale mnie na przykład razi jak Młodzi sztywno tańczą, tuptają po tym parkiecie, liczą każdy krok i wychodzi tak sztywno, a co najgorsze, jak Młody tak przejęty, skupiony, że zapomina z kim tańczy i nawet nie patrzy swojej żonie w oczy, a widziałam ostatnio taki filmik i porażka, co innego jak ktoś ma dryg do tańca i czuje się pewnie


Napisałam do Ślubnego Atelier czy będą możliwe przeróki tych nowych sukien i odpisali, że zrobią wszystko, żeby moja suknia wyglądała, tak jak ja chce, więc już się nie mogę doczekać kiedy tam pojadę


Maria powodzonka już bliżej niż dalej
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-12, 09:07   #1237
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Średnio 4000 i więcej ale zerknij na wyprzedaż. Jest trochę do 1000 i do maks 2500 z tego co widziałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A gdzie te wyprzedaże? Do Krakowa to ja mam trochę daleko
Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
hej

My nie chcemy nic wyuczonego na pirwszy taniec, żeby wyszło swobodnie i na luzie, jakieś podstawowe obroty itp., nie chcę dodatkowo się stresować z Tżtem, że jakieś kroki nam się pomylą i zamiast z przyjemnością, szlibyśmy, jak na ścięcie
Nie wiem jak Was, ale mnie na przykład razi jak Młodzi sztywno tańczą, tuptają po tym parkiecie, liczą każdy krok i wychodzi tak sztywno, a co najgorsze, jak Młody tak przejęty, skupiony, że zapomina z kim tańczy i nawet nie patrzy swojej żonie w oczy, a widziałam ostatnio taki filmik i porażka, co innego jak ktoś ma dryg do tańca i czuje się pewnie


Napisałam do Ślubnego Atelier czy będą możliwe przeróki tych nowych sukien i odpisali, że zrobią wszystko, żeby moja suknia wyglądała, tak jak ja chce, więc już się nie mogę doczekać kiedy tam pojadę


Maria powodzonka już bliżej niż dalej
Zgadzam się w 100%! Jeśli młodzi lubią i umieją tańczyć to jakiś bardziej skomplikowany układ fajnie wygląda. Ale jeśli to takie łamagi jak ja to... Musiałabym pewnie liczyć kroki i patrzeć pod nogi a nie na męża poza tym stres że coś pomylę, no dziękuje bardzo

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-12, 09:21   #1238
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Byłam z mamą w kancelarii parafialnej bo chciała zamówić mszę za zmarłych i spotkałam koleżankę, z którą chodzilysmy do jednej klasy w podstawowce i w liceum, ona akurat przyszła po zapowiedzi. Trochę jej zazdroszczę że ona ma w tym roku no ale ponoć jak się dłużej czeka to lepiej smakuje w ogóle tak myślałam sobie ostatnio o znajomych ze szkoły, szczególnie z liceum, tymbardziej że gdzieś tam mam ich w znajomych na fejsie i doszłam do wniosku że mało z nich ma żony/mężów. A jak to jest u was? U mnie w klasie było około 30 osób. Póki co to z 5 osób po ślubie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie mało osób po ślubie, z podstawówki to chyba nikt, a z liceum 2 dziewczyny. 5 lat po maturze ☺
Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
Niby niewielka różnica km a jaka różnica w pogodzie to ja ubrałam jeansy, baleriny a wracałam i się parowalam muszę Ci dawać znać wcześniej jak u mnie pada żebyś samochodu nie myla


Ja w sumie prawko mam już 6 lat ale baaaaardzo mało jeździłam. Dopiero ponad rok temu kupiłam samochód i zaczynam trochę jeździć ale po takim długim czasie średnio mi to idzie... TŻ mówi że nie jest tragicznie ale muszę ćwiczyć i jak tylko jest to jeździmy gdzieś bo jak ze mną jeździ to się tak nie boję ale w piątek tak odwaliłam że masakra aż sama się trochę załamałam i mi się płakać chciało że jestem beznadziejna... Dlatego zawsze podziwiam kobiety które tak sobie wsiadaja i jeżdżą i mam nadzieję że kiedyś i ja tak będę

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Ja tez mam prawko 6 lat i regularnie jezdze dopiero od 3. Wcześniej nie miałam swojego samochodu. Na początku było mi ciężko, ale kwestia wprawy. Teraz to już śmigam sama i po Warszawie ☺
Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Super!

Dzień dobry!
My raczej będziemy się uczyć pierwszego tańca, ale celujemy w jak najprostsze figury.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My chyba też będziemy się uczyć tez najprostszych figur. Boję się że na spontanie tż byłby tak zestresowany, że tylko by mnie obracał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-12, 09:23   #1239
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
hej

My nie chcemy nic wyuczonego na pirwszy taniec, żeby wyszło swobodnie i na luzie, jakieś podstawowe obroty itp., nie chcę dodatkowo się stresować z Tżtem, że jakieś kroki nam się pomylą i zamiast z przyjemnością, szlibyśmy, jak na ścięcie
Nie wiem jak Was, ale mnie na przykład razi jak Młodzi sztywno tańczą, tuptają po tym parkiecie, liczą każdy krok i wychodzi tak sztywno, a co najgorsze, jak Młody tak przejęty, skupiony, że zapomina z kim tańczy i nawet nie patrzy swojej żonie w oczy, a widziałam ostatnio taki filmik i porażka, co innego jak ktoś ma dryg do tańca i czuje się pewnie


Napisałam do Ślubnego Atelier czy będą możliwe przeróki tych nowych sukien i odpisali, że zrobią wszystko, żeby moja suknia wyglądała, tak jak ja chce, więc już się nie mogę doczekać kiedy tam pojadę


Maria powodzonka już bliżej niż dalej
Zgadzam się co do tańca Dlatego u nas najprawdopodobniej w ogóle nie będzie pierwszego tańca, bo dla Tż będzie to mega stresujące i nie chcę mu tego robić.

Oni chyba mają w ogóle super obsługę, też nie mogę się doczekać

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-12, 10:08   #1240
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez blondynka28 Pokaż wiadomość
Hej
Tż mama jest chora, bedzie miała oparacje na tarczyce. Niby mloda kobieta jeszcze 50 lat, ale juz choroby. Dobrze że 10 mies temu sami bez konsultacji rodziców zdecydowaliśmy, że robimy wesel na sali ,a nie gdzies w remizie.
Moja tuż po moim urodzeniu (42 lata miała) była na usunięciu tarczycy, więc nie jest to jakiś wczesny wiek na choroby. Moja siostra miała 25 i była po tej samej operacji

To zależy, jaką kucharkę mieliście na oku - moja jest w zasadzie jak catering: sama robi zakupy, na swoją ekipę do pomocy, kelnerów, można przez nią nawet wódkę i napoje załatwić, i sprząta po, a cenowo miód malina . Wszystkiego będzie doglądać moja 70letnia mama, bo oboje wolnego przed ślubem nie dostaniemy wcześniej, niż na piątek (okolicznościowy).
Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Byłam z mamą w kancelarii parafialnej bo chciała zamówić mszę za zmarłych i spotkałam koleżankę, z którą chodzilysmy do jednej klasy w podstawowce i w liceum, ona akurat przyszła po zapowiedzi. Trochę jej zazdroszczę że ona ma w tym roku no ale ponoć jak się dłużej czeka to lepiej smakuje w ogóle tak myślałam sobie ostatnio o znajomych ze szkoły, szczególnie z liceum, tymbardziej że gdzieś tam mam ich w znajomych na fejsie i doszłam do wniosku że mało z nich ma żony/mężów. A jak to jest u was? U mnie w klasie było około 30 osób. Póki co to z 5 osób po ślubie
Gdzieś tak po 3/4 ochajtane, 9 lat temu maturę pisałam po liceum
Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny z tym prawkiem to według mnie jest tak, że zdać to jedno, ale trzeba potem jeździć bo inaczej to się zapomina, człowiek się denerwuje itd. Mój tato prawko zrobił z 30 lat temu, nie jeździł koło 15 bo po prostu nie stać go było na auto. A potem musiał wziąć dodatkowe godziny żeby sobie przypomnieć wszystko ;p
Zgadzam się - egzamin praktyczny zdawałam cztery razy (2 lata temu) i ile się nasłuchałam, że jak tylu potrzebuję to w ogóle nie powinnam jeździć Samochód kupiłam od razu po (już go nie mam - ojciec mi go przerysował i odkupił ode mnie ), a teraz śmigam TŻtowym. I mam szatana za kołnierzem, aż dziw, że jeszcze mandatu za prędkość nie dostałam
Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a zamierzacie się uczyć ze swoimi TŻ pierwszego tańca (jakieś lekcje, szkoła) czy obstawiacie pobujanie się? my się zastanawialiśmy żeby nauczyć się jakiś figur z neta żeby urozmaicić ale nie wiem czy da radę i też kusi mnie właśnie taniec użytkowy
Idziemy pod koniec czerwca na 2h kursu, myślę, że wystarczy Żadnych układów, to wygląda tak strasznie sztucznie zawsze
Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
My nie chcemy nic wyuczonego na pirwszy taniec, żeby wyszło swobodnie i na luzie, jakieś podstawowe obroty itp., nie chcę dodatkowo się stresować z Tżtem, że jakieś kroki nam się pomylą i zamiast z przyjemnością, szlibyśmy, jak na ścięcie
Nie wiem jak Was, ale mnie na przykład razi jak Młodzi sztywno tańczą, tuptają po tym parkiecie, liczą każdy krok i wychodzi tak sztywno, a co najgorsze, jak Młody tak przejęty, skupiony, że zapomina z kim tańczy i nawet nie patrzy swojej żonie w oczy, a widziałam ostatnio taki filmik i porażka, co innego jak ktoś ma dryg do tańca i czuje się pewnie
Tak samo myślę
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-12, 11:57   #1241
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
A gdzie te wyprzedaże? Do Krakowa to ja mam trochę daleko
Zgadzam się w 100%! Jeśli młodzi lubią i umieją tańczyć to jakiś bardziej skomplikowany układ fajnie wygląda. Ale jeśli to takie łamagi jak ja to... Musiałabym pewnie liczyć kroki i patrzeć pod nogi a nie na męża poza tym stres że coś pomylę, no dziękuje bardzo

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Na allegro mają powystawiane przecenione suknie od 20 do 70% w dół

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-12, 13:01   #1242
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Dzień dobry
Jestem zła na były zakład pracy. Nie wysłali papierów do zusu w sprawie macierzyńskiego. Jestem bez grosza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-12, 15:19   #1243
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kiwi18 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Jestem zła na były zakład pracy. Nie wysłali papierów do zusu w sprawie macierzyńskiego. Jestem bez grosza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to nie jest jakoś obostrzone? Nie powinni dostać za to kary? Ja bym tego tak nie popuściła... Nie czaje tego, ja jak już tu kiedyś wspominałam siedziałam kiedyś przy kadrowej i dla mnie pierwszorzędne to było, żeby wszystkie dokumenty, rozliczenia itd. było na czas...

Dopiero wróciłam do domu ze Świdnika, a już muszę wychodzić, żebybze szwagrem odstawić siostrze samochód pod Lublinem...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-12, 16:57   #1244
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Dzięki Pixie, będę musiała przejrzeć allegro w takim razie
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-12, 17:19   #1245
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
Dzięki Pixie, będę musiała przejrzeć allegro w takim razie
Jeszcze jak wejdziesz na ich stronę to zakładka suknie ślubne i wyprzedaż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-12, 17:44   #1246
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Porysowałam samochód ;(


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-12, 17:45   #1247
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
Porysowałam samochód ;(


Sent from my iPhone using Tapatalk
O kurcze... jak to się stało?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-12, 17:46   #1248
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
Porysowałam samochód ;(


Sent from my iPhone using Tapatalk

Co się stało?




Kira, dzięki! Zaraz obadam
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-12, 17:53   #1249
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Rano wyjeżdżałam z parkingu, po prawej płot,
po lewej krawężnik, mało miejsca, ale nigdy z tym problemu nie miałam. Pojawił mi sie komunikat na ekranie i chciałam nacisnąć Ok i samochód mi zjechał na płot. Wyszłam sprawdzić i myślałam ze malutka rysa na lusterku tylko. Wyszłam z pracy to zobaczyłam, ze całe nadkole porysowałam i to głęboko. Mamy ubezpieczenie do 30cm rysy ale to obawiam sie, jest więcej niż te 30 cm. Wściekła jestem na siebie, bo to przed głupotę. Nowy samochód nadal, roku nawet nie ma. I to nie jak jechałam tak naprawdę, tylko taka sytuacja. Zadozwnilam do tzta rano ale wtedy myślałam ze to malutka kreska na lusterku, a tu tyle uszkodzeń. Czekam aż skończy i zadzwonię sie przyznać. Strasznie jestem wściekła.


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-12, 18:12   #1250
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Kochana zdarza się


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-12, 18:32   #1251
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
Rano wyjeżdżałam z parkingu, po prawej płot,
po lewej krawężnik, mało miejsca, ale nigdy z tym problemu nie miałam. Pojawił mi sie komunikat na ekranie i chciałam nacisnąć Ok i samochód mi zjechał na płot. Wyszłam sprawdzić i myślałam ze malutka rysa na lusterku tylko. Wyszłam z pracy to zobaczyłam, ze całe nadkole porysowałam i to głęboko. Mamy ubezpieczenie do 30cm rysy ale to obawiam sie, jest więcej niż te 30 cm. Wściekła jestem na siebie, bo to przed głupotę. Nowy samochód nadal, roku nawet nie ma. I to nie jak jechałam tak naprawdę, tylko taka sytuacja. Zadozwnilam do tzta rano ale wtedy myślałam ze to malutka kreska na lusterku, a tu tyle uszkodzeń. Czekam aż skończy i zadzwonię sie przyznać. Strasznie jestem wściekła.
Ojejku... Nie martw się każdy by był w takiej sytuacji na siebie wściekły ale zdarza się i na pewno nie Ty pierwsza i nie ostatnia

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-12, 18:45   #1252
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Hezioła ajć

U mnie z Tżtem już wczoraj ok, pogadaliśmy i najważniejsze przed snem już było dobrze
ale ja na przyszłość też będę musiala się ugryźć w język, bo zanim pomyśle to palnę jakąś głupotę
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-12, 18:52   #1253
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kiwi18 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Jestem zła na były zakład pracy. Nie wysłali papierów do zusu w sprawie macierzyńskiego. Jestem bez grosza
Masakra... Co za ludzie... Kogoś mają gdzieś a ciekawe co jakby ta Pani z kadr została bez kasy... I jakaś niekompetentna skoro tego nie przypilnowala... Nie dziwie się że jesteś zła bo też bym była...

mariamarysienka i agulaaaa A orientowalyscie się mniej więcej jakie są ceny w Ślubnym Atelier? Ja codziennie zmieniam zdanie co do sukni w sensie gdzie/jak ja kupić

Co do tańca to my też chcielibyśmy nauczyć się jakiś kilku figur które można wykorzystać i urozmaicić bujanie układ nie wchodzi w grę bo nie chcemy dodatkowego stresu i już słyszeliśmy historie jak to pary się w trakcie blokowały o zaczynały od nowa ale też zafascynowal mnie ten taniec disco fox o którym pisała _Pixie_ - pooglądalam filmiki i jestem zafascynowana
Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
U mnie z Tżtem już wczoraj ok, pogadaliśmy i najważniejsze przed snem już było dobrze
ale ja na przyszłość też będę musiala się ugryźć w język, bo zanim pomyśle to palnę jakąś głupotę
To super że już wszystko ok a z tym palnieciem głupoty to każdy chyba tak czasem ma

Edytowane przez szatynkaa89
Czas edycji: 2018-06-12 o 18:57
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-12, 18:56   #1254
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
Rano wyjeżdżałam z parkingu, po prawej płot,
po lewej krawężnik, mało miejsca, ale nigdy z tym problemu nie miałam. Pojawił mi sie komunikat na ekranie i chciałam nacisnąć Ok i samochód mi zjechał na płot. Wyszłam sprawdzić i myślałam ze malutka rysa na lusterku tylko. Wyszłam z pracy to zobaczyłam, ze całe nadkole porysowałam i to głęboko. Mamy ubezpieczenie do 30cm rysy ale to obawiam sie, jest więcej niż te 30 cm. Wściekła jestem na siebie, bo to przed głupotę. Nowy samochód nadal, roku nawet nie ma. I to nie jak jechałam tak naprawdę, tylko taka sytuacja. Zadozwnilam do tzta rano ale wtedy myślałam ze to malutka kreska na lusterku, a tu tyle uszkodzeń. Czekam aż skończy i zadzwonię sie przyznać. Strasznie jestem wściekła.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kochana najlepszym się zdarza! Chyba nie ma takiego kierowcy, który mógłby się uderzyć w pierś i powiedzieć "Mi nigdy!" Ja jak kupiłam samochód w czerwcu to we wrześniu już siedziałam połową samochodu w rowie w takiej przełęczy, że był mostek i rowy po obu stronach i się nie wyrobiłam :P Wtedy pękła mi misa olejowa...
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-12, 19:03   #1255
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Heziola Zdarza się wszystkim, ja też przerysowałam pod galerią i rozumiem zdenerwowanie

Szatynka ceny są różne, ale z tego co wiem, to zaczynają się od ok. 3 tysięcy. Warto tam pójść na wyprzedaż, bo ceny mają super, tak jak widziałam.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-12, 19:06   #1256
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Kochana najlepszym się zdarza! Chyba nie ma takiego kierowcy, który mógłby się uderzyć w pierś i powiedzieć "Mi nigdy!" Ja jak kupiłam samochód w czerwcu to we wrześniu już siedziałam połową samochodu w rowie w takiej przełęczy, że był mostek i rowy po obu stronach i się nie wyrobiłam Wtedy pękła mi misa olejowa...
heziola no ja swoim samochodem też pierwsza stłuczke przyliczylam jakiś czas temu bo cofalam tyłem z parkingu a u nas robili uliczkę i nie był jeszcze otwarty ruch i stawali wzdłuż ulicy i nie wiem nie zauważyłam że ten samochód tam stoi dopóki w niego nie walnelam u mnie nic a u tego chłopaka wgniecenie na drzwiach ale zostawiłam mu karteczke i się dogadaliśmy okazało się że to kolega mojego brata ale tak mi było głupio
Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Szatynka ceny są różne, ale z tego co wiem, to zaczynają się od ok. 3 tysięcy. Warto tam pójść na wyprzedaż, bo ceny mają super, tak jak widziałam.
A kiedy u nich jest wyprzedaż? I z tego co wiem to na wyprzedażach mają często rozmiary 36 albo 38 to nie wiem czy coś dla siebie znajdę ale mam zamiar właśnie się przejść jak będą wyprzedaże i popatrzeć może akurat coś będzie

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-12, 19:09   #1257
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
Masakra... Co za ludzie... Kogoś mają gdzieś a ciekawe co jakby ta Pani z kadr została bez kasy... I jakaś niekompetentna skoro tego nie przypilnowala... Nie dziwie się że jesteś zła bo też bym była...

mariamarysienka i agulaaaa A orientowalyscie się mniej więcej jakie są ceny w Ślubnym Atelier? Ja codziennie zmieniam zdanie co do sukni w sensie gdzie/jak ja kupić

Co do tańca to my też chcielibyśmy nauczyć się jakiś kilku figur które można wykorzystać i urozmaicić bujanie układ nie wchodzi w grę bo nie chcemy dodatkowego stresu i już słyszeliśmy historie jak to pary się w trakcie blokowały o zaczynały od nowa ale też zafascynowal mnie ten taniec disco fox o którym pisała _Pixie_ - pooglądalam filmiki i jestem zafascynowana

To super że już wszystko ok a z tym palnieciem głupoty to każdy chyba tak czasem ma
Moja koleżanka w tamtym roku kupowała suknię tam to dała 3ooo zł, tylko też zależy jaka suknia, chociaż ja nie chcę jakoś za wiele zdobień, np. jak chodziłam po salonach z moją Młodą to Pani mówiła, że np. im więcej suknia ma tej gipiury to potrafi być droższa o kilkaset złotych, bo akurat ją takie interesowały, bo to wiadomo droższy mteriał, jak jakiś wzór jest.

tylko ja to po całości w złości potrafię powiedzieć, że to po co tam ten ślub, a wcale tak nie myślę

Warto przejrzeć YT, ja nawet widziałam przykładowe kroki do naszej piosenki, niby proste, banalne, a fajnie to wyglądało,.
Mój to też na tańce chciał iść, fajnie popatrzeć, jak Młody z każdym fajnie zatańczy ja to mojego będę katować o walca wiedeńskiego, bo to taki taniec co musi umieć
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-12, 19:15   #1258
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Musisz śledzić fanpage, oni zawsze to ogłaszają

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-12, 19:19   #1259
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Moja koleżanka w tamtym roku kupowała suknię tam to dała 3ooo zł, tylko też zależy jaka suknia, chociaż ja nie chcę jakoś za wiele zdobień, np. jak chodziłam po salonach z moją Młodą to Pani mówiła, że np. im więcej suknia ma tej gipiury to potrafi być droższa o kilkaset złotych, bo akurat ją takie interesowały, bo to wiadomo droższy mteriał, jak jakiś wzór jest.
tylko ja to po całości w złości potrafię powiedzieć, że to po co tam ten ślub, a wcale tak nie myślę
Warto przejrzeć YT, ja nawet widziałam przykładowe kroki do naszej piosenki, niby proste, banalne, a fajnie to wyglądało,.
Mój to też na tańce chciał iść, fajnie popatrzeć, jak Młody z każdym fajnie zatańczy ja to mojego będę katować o walca wiedeńskiego, bo to taki taniec co musi umieć
No to mniej więcej się pokrywa to co piszecie. No mi się podobają na górze jakby bluzka z koronką, a dół z tiulu czy czegoś takiego co będzie zwiewne no nic przejdę się i zobaczę co mają na wyprzedaży a przy okazji jak będę to zapytam o orientacyjna cenę a pozatym zweryfikuje czy to co mi się podoba to mi pasuje czy raczej nie bardzo... Ojjjj ale to taki tekst to w rozmowie tak wychodzi bo pewnie on też coś palną ale grunt że później się to wyjaśnia - też tak potrafiłam zapytać mimo że tak nie myślałam ale zdziwiło mnie to co TŻ powiedział no właśnie widziałam że pokazują kroki - a to jaka macie piosenkę i jak gdzieś byś widziała to możesz podesłać te filmiki no my też tak rozmawialiśmy żeby pójść tak nawet na jakiś weekendowy czy kilka godzin jakieś podstawy złapać, ale zobaczymy jak to wyjdzie a wiedeński to niby prosty ale po kole już wcale nie
Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Musisz śledzić fanpage, oni zawsze to ogłaszają
O to nie wiedziałam, ale cały czas ich śledzę to pewnie zauważe to dziękuję za info

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-12, 19:33   #1260
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Szatynka wysłałam PW
no my też byśmy chcieli chociaż parę godzin chociaż śmiałam się do Tżta, że go teścio może nauczyć walca na jednej imprezie prawie, że się udało
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-19 19:25:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:10.