Prośba o radę. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-28, 08:32   #1
No_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 21

Prośba o radę.


Witam. Czy opłaca się kupić tę bransoletkę? Nie jest za drogo? Jeśli tak proszę o porady gdzie warto kupić. Chodzi o 12 - rzędową. Z góry dzięki.

http://www.allegro.pl/item1016248848...nie_blask.html
No_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 08:55   #2
niikozja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 298
Dot.: Prośba o radę.

Powiem Ci, że może aż tak drogo to nie jest, ale ja wiem czy warto? Koleżanka kupiła taką i szybko jej powypadało kilka oczek a to już ładnie nie wyglądało
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
niikozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 12:09   #3
OlaBulBul
Zakorzenienie
 
Avatar OlaBulBul
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ♪
Wiadomości: 3 371
Dot.: Prośba o radę.

Nie wiem czy warto, ale wiem ze takie bransoletki bardzo zaciągać lubią sukienki . Moja kumpela taką miała na pewnej imprezie i nieźle poniszczyła sobie kiecke. Osobiście mi sie nie podoba (wiem ze to nie było pytanie czy sie podoba czy nei )
__________________
Bo w życiu o to chodzi by być troche nie poważnym
OlaBulBul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 14:01   #4
kingur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 391
Dot.: Prośba o radę.

Miałam taką na studniówce (5-rzedowa). Bylam zadowolona, ale jak się dalej nosi nie wiem, więcej jej na sobie nie miałam:P I faktycznie bardzo zahacza o materiał, trzeba uważać. Aha, a cena moim zdaniem przystępna, ja za swoją dałam dwadzieścia coś złotych.
kingur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 14:24   #5
No_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 21
Dot.: Prośba o radę.

Że zaciąga to wiem bo podobna już mi pękła poprzez zaciągnięcie właśnie. Ale była dużo dużo węższa. Tyle, że 41zł dać za bransoletkę z nieszlachetnego materiału tylko dlatego, że się ładnie świeci to troszkę za dużo, można dorzucić kilkadziesiąt zł i kupić sobie ze srebra i przynajmniej nie zniszczy się jak ta, bo wiem że również bardzo się niszczą - ciemnieją, rozciągają, oczka wypadają. Dlatego też pytam czy się opłaca, bo mimo wszystko pasowałaby mi do ciuchów z cyrkoniami.
No_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 16:41   #6
duplo
Rozeznanie
 
Avatar duplo
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 570
Dot.: Prośba o radę.

Cytat:
Napisane przez No_1 Pokaż wiadomość
Że zaciąga to wiem bo podobna już mi pękła poprzez zaciągnięcie właśnie. Ale była dużo dużo węższa. Tyle, że 41zł dać za bransoletkę z nieszlachetnego materiału tylko dlatego, że się ładnie świeci to troszkę za dużo, można dorzucić kilkadziesiąt zł i kupić sobie ze srebra i przynajmniej nie zniszczy się jak ta, bo wiem że również bardzo się niszczą - ciemnieją, rozciągają, oczka wypadają. Dlatego też pytam czy się opłaca, bo mimo wszystko pasowałaby mi do ciuchów z cyrkoniami.
Pytanie i odpowiedź w jednym? Czyli uważasz, że się nie opłaca a my mamy Cię przekonać, że tak nie jest?
Mi się osobiście podoba, ale powielę opinię - może okropnie poniszczyć ubrania. Czy warto pomimo niskiej ceny niszczyć sobie ubrania? To już zależy od Ciebie.
duplo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 18:35   #7
No_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 21
Dot.: Prośba o radę.

No właśnie nie wiem czy się opłaca, czy nie - nie powiedziałam, że nie i pytam po ludzku o radę.
No_1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 00:53   #8
BlackDiamond01
Rozeznanie
 
Avatar BlackDiamond01
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 657
Dot.: Prośba o radę.

Mam taką bransoletke, tyle że 4-rzędową. I już chyba więcej jej nie założe bo zniszczyłam jedną z moich najulubieńszych sukienek Byłam w niej w klubie na pogaduchach z kumpelą a jak wróciłam i obejrzałam sukienke to była masakra.. cała pozaciągana.. już nie do naprawienia bo to ciemny materiał Także odradzam..
__________________

Go and catch a falling star..


BlackDiamond01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 13:05   #9
Lady_Anomalia
mimi
 
Avatar Lady_Anomalia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wlkp/kuj-pom
Wiadomości: 636
Dot.: Prośba o radę.

Jest ładna, ale ma niszczycielskie zadatki
Lady_Anomalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.