Spotkania Wielkopolanek :) odc.4 - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-28, 12:31   #2911
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

A ja w Poznaniu mieszkam (z dwuletnią przerwą) już 5 lat Półtora roku temu (na szczęscie) znowu tu wróciliśmy i od 4 miesięcy mieszkamy w swoim mieszkanku I naprawdę lubię to miasto. Tylko najukochańsi znajomi niestety wyemigrowali po studiach

asiaczek87 ja też już nie prostuję włosów,ale nadal wypadają jak oszalałe. kupiłam w aptece dwa płyny do stosowania na dzień i na noc +wtaminy no i zobaczymy czy coś to da, bo myślę, że to efekt stresu i frustracji, bo od trzech miesiecy B-E-Z-S-K-U-T-E-C-Z-I-E szukam pracy

a gołebi to wprost nienawidzę! codziennie grają mi na nerwy, w bloku obok wyłamały kratki wentylacyjne i założyły sobie tam gniazda i teraz gruchają i zagladają nam w okna i wkurzają moje koty, które na ich widok wydają bardzo dziwne kocie odgłosy. I tak codziennie...
Magdziu, chyba musisz zabezpieczyć wszystkie zagrożone powieszchnie takimi bolcami jak są np na starówkach, bo tych potwornych gołębi nigdy się nie pozbędziesz.

jak to dobrze, że mój weekend majowy zaczyna się w czwartek rano
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 17:09   #2912
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Aga, pokaż nam jak najszybciej Twoją Gabrysię

Aniu, a na co się rozchorował Twój synek? Przeziębienie? Trzymam kciuki aby szybko wyzdrowiał

Witam nowe dziewczyny i informuję, że ja nie poznanianka Nawet nie mieszkam już w Waszym pięknym mieście ale dziewczyny wspaniałomyślnie mnie nie wyrzuciły z wątku

Bejjka, ja też walczę z włosami i od kilku miesięcy wzięłam się za nie porządnie. Witaminy, tabletki, wcierki itd. ale przede wszystkim nie farbuję i nie rozjaśniam. Trochę poprawa jest
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 18:12   #2913
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

hej,

tak sobie pomyślałam że może podczas następnego spotkania rzucimy jakieś czary na obrzydliwe gołębie...dzisiaj znowu mnie wk... te obrzydliwe ptaszydła, posiałam sobie maciejkę już ładnie wypuściła listki a te obrzydliwe stwory usiadły w sam środek doniczki i przygniotły swoim cielskiem moje kwiatki Kamila masz rację, że będę musiała zabrać doniczki na weekend. Zastanawiam się co będzie z moim balkonem jak wyjadę na 2 tygodnie...aż strach się bać.

Aniu a może te chorubsko u Twojego synka to po prostu alergia, teraz tyle osób psika i kaszle (kwitną brzozy)


Dziewczyny bardzo się cieszę, że do Was wróciłam...wyciszenie było mi potrzebne ale teraz mam zamiar oddychać pełną piersią



Witam "nowe wizazanki poznanianki"
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 19:51   #2914
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Nawet nie mieszkam już w Waszym pięknym mieście ale dziewczyny wspaniałomyślnie mnie nie wyrzuciły z wątku
Ja tam Cię chcialam od razu wywalić ale inne protestowały



Aguś już się nie moge doczekać kiedy ciocia Ewa wpadnie odwiedzić małą Gabrysie i jej ubrania poprzymierza


Madzia kup sobie te kolce przeciw golebią i zainstaluj na brzeg balkonu. Nie są tanie ale my na 1 oknie caly parapet najeżyliśmy i teraz nawet mucha nie siada Nienawidzę tych latających szczurów!

Edytowane przez Evka
Czas edycji: 2009-04-28 o 19:54
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 08:34   #2915
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Evka Pokaż wiadomość
Ja tam Cię chcialam od razu wywalić ale inne protestowały



Aguś już się nie moge doczekać kiedy ciocia Ewa wpadnie odwiedzić małą Gabrysie i jej ubrania poprzymierza


Madzia kup sobie te kolce przeciw golebią i zainstaluj na brzeg balkonu. Nie są tanie ale my na 1 oknie caly parapet najeżyliśmy i teraz nawet mucha nie siada Nienawidzę tych latających szczurów!
o to są latające szczury? coś chyba jakiś nowy ewkowy gatunek powstał
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 09:13   #2916
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Hejka,
ale od rana się wkurzyłam
od 6:45 rano u sąsiadów obok zaczeli robić mieszkanie. I wiercą już od paru godzin chyba zaraz oszaleje.......Może i jest to blok widmo, bo tylko dwa mieszkania są na razie zajęte, ale bez przesady ktoś tu jednak mieszka a wiercenie przed 7 rano to zwykłe chamstwo i bezmyślność...
Jak sobie pomyślę, że zostało jeszcze 11 mieszkań do wykończenia to robi mi się słabo
Praco daj się znaleść bo oszaleje........
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 09:17   #2917
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
o to są latające szczury? coś chyba jakiś nowy ewkowy gatunek powstał
o gołębie chodzi

Ja tam na Waszym miejscu bym się zaczaiła na tym balkonie. złapała jednego i zrobiła sobie obiad a co tam! Mięsko za friko

lece na basen się umyć

Bejjka nie martw się... Każdy chce mieć ładnie urządzone mieszkanko... no ale przesadzili trochę, żeby wiercić o takiej godzinie. Hm.. zawsze możesz iśc i zwrócić uwagę... mogą Ci albo powiedzieć, że już jest po ciszy nocnej albo przychylić się do prośby o ciszę poranną Zagadaj z nimi, może mogliby robić remont keidy Ciebie nie ma w domku? Pracujesz w domku czy poza domem?
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)

Edytowane przez malaDarunia
Czas edycji: 2009-04-29 o 09:21
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 09:28   #2918
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
Hejka,
ale od rana się wkurzyłam
od 6:45 rano u sąsiadów obok zaczeli robić mieszkanie. I wiercą już od paru godzin chyba zaraz oszaleje.......Może i jest to blok widmo, bo tylko dwa mieszkania są na razie zajęte, ale bez przesady ktoś tu jednak mieszka a wiercenie przed 7 rano to zwykłe chamstwo i bezmyślność...
Jak sobie pomyślę, że zostało jeszcze 11 mieszkań do wykończenia to robi mi się słabo
Praco daj się znaleść bo oszaleje........
U mnie rodzice sobie pojechali da da i do niedzieli ich nie ma. Poszłam spać po 1 bo zajęcia na 15 to stwierdziałam: wyśpię się .. a tu dzwonek do drzwi i co się okazuję? przyjechał Pan elektryk by działać na naszym ogródku w sprawie uruchomienia pompy wodnej... bo muszę Was wsprowadzić iż ten Pan nigdy nie dzwoni tylko przyjeżdza kiedy mu pasuję i kotynnuję robotę,ostatnio był u nas parę miesięcy temu... ale może jednak ojciec wiedział że on przyjedzie dzisiaj ... w każdym razie ja bym kolesiowi podziękowała za taką współpracę
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 09:31   #2919
madziafro
Przyczajenie
 
Avatar madziafro
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4



Po zeszłorocznym horrorze z reakcją alegriczną na farbę do włosów, też myślałam, że wyłysieję (doszło do tego mega swędzenie i wielki łupież). Ale siostra farmaceutka doradziła: drożdże piwne+skrzyp+pokrzywa (Humavit), wcierka Saponics do włosków oraz olej z ogórecznika (Biogal), który świetnie poprawił stan skóry- nie tylko na głowie, bo i buźka się wygładziła, a kosztuje może z 10zł.

Poza tym w Poznaniu od 5 lat i tak już chyba będzie forever, bo moja Poznańska Pyrka, która właśnie spi po nocce, nie wyobraża sobie życia w innym miejscu!

Edytowane przez madziafro
Czas edycji: 2009-04-29 o 09:33
madziafro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 10:33   #2920
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Dzien dobry!

Bejjka jest coś takiego jak cisza remontowa i ona powinna trwac od 22 do 9 rano!
Co do wypadających włosów to dobrze robi picie herbatki z pokrzywy, maseczka na włosy Wax (zagraniczna, używaja ja równiez kobiety po chemioterapii), z tego co mi wiadomo to stosuje sie tez tonik seboradin, wciera sie wode brzozową. Do mycia włosów najlepiej używac zwykłych ziołowych szamponów, zeby porzadnie oczyścic skóre głowy i dalej balsam/odżywkę. Najlepiej uzywac te bez alkoholu lub ewentualnie tcyh co maja alkohol w składzie ale w dalszej kolejnosci.
Aha i moim zdaniem najlepiej na wypadające włosy działa regularne ich podcinanie
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 11:31   #2921
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Niestety, tu cisza remontowa nie jest respektowana i nie będzie, bo oprócz mnie to nikomu nie przeszkadza, bo wszyscy ok 7 wychodzą do pracy
Byłam u tych roboli żeby drzwi chociaż zamkneli, bo ta wiertara dzięki lepszej akustyce wyje. Oprócz durnych uśmieszków i jeszcze bardziej przygłupowatych tekstów ze strony panów nic to nie dało. A nie chce psuć sobie relacji z sąsiadami, bo i tak mamy już kosę

Daria niestety nie pracuję. tzn mam 1/4 etatu ze starej pracy, no, ale co to jest. Siedzenie w domu mnie dobija.... jak posiedzę jeszcze trochę to spasę się na maxa, bo w domu to ciągle coś podjadam a kg przybywa
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 13:56   #2922
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

czesc Dziewczyny.

oj tak, remonty, ekipy budowlane, golebie to mega masakry .

z tego co wiem to cisza nocna jest od 22 do 6 rano. jednak jesli chodzi o remonty to podobno mozna wiercic od 8 do 20. pamietam, jak mojego tz-ta ochrzanila sasiadka, bo wiercil wlasnie okolo 21.

Moniu moj synus oczywiscie zaniemogl miedzy innymi przez pylki, latajace cuda w powietrzu. gdyby nie to pylenie to na pewno poradzilby sobie z przeziebieniem. a tak pudlo, wszystko splynelo w dol zamiast wyleciec z nosa. jednak jak na razie obywamy sie bez antybiotyku. maly bierze duzo naturalnych specyfikow i mam nadzieje, ze mu przejdzie.

alez goraco na dworku .

Bejjka wiem co czujesz , gdyz ja tez przez dlugi okres czasu szukalam pracy . trzymam kciuki .

zaraz znowu wychodzimy.

buziaki
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 15:16   #2923
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

hej

dzisiaj z gołębiami spokój, tzn nic nie zniszczyły ale są mega bezczelne, stoję na balkonie podlewam kwiatki a one sobie siadają i się gapią wrrr

Daria pomysł z obiadem podsuwał mi już tato ale niestety nie chciał się podjąć jego realizacji.

Bejka nie zazdroszczę remontu, no cóż ale tak to już jest jak się mieszka w bloku. Chociaż nie zmienia to faktu, że sąsiedzi powinni wykazać się odrobiną kultury.

Mam w pracy od dzisiaj rybkę zobaczymy jak długo przeżyje...a zaraz wychodzę do sklepu zareklamować buciory, koturn mi pękł. wrrr trzymać proszę kciuki żeby mi ją uznali

a jutro po pracy jadę do rodziców, jupi
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...

Edytowane przez magdzia81
Czas edycji: 2009-04-29 o 15:18
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 17:03   #2924
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Evka Pokaż wiadomość
Ja tam Cię chcialam od razu wywalić ale inne protestowały
Ty szelmo

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
jednak jak na razie obywamy sie bez antybiotyku. maly bierze duzo naturalnych specyfikow i mam nadzieje, ze mu przejdzie.
oby szybko wyzdrowiał biedny ten Twój synuś, cały czas choruje

Jeszcze jutro do pracy i dłuższy weekend Pojechałabym gdzieś na łono natury ale nie mam dokąd
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 09:51   #2925
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

czesc Kobietki.

Mam do Was ogromna prośbe. Napiszcie mi jaki program do zmniejszania zdjec moge sciagnac z netu, gdyz ten co mam to jest w zepsutym PC, a ja nie pamietam nazwy. pomozcie .

a mi weekend majowy szykuje sie bez tz-ta . maz siedzi w pracy i przygotowuje sie do targow samochodowych, ktore odbeda sie w przyszly weekend. powiedzial, ze bedzie z nami w niedziele 3 maja, oby . mam nadzieje, ze moja siostra odwiedzi nas w piatek i sobote.

dzisiaj czeka mnie rozmowa z szefowa ferelnej stomatolog . natomiast z przyjemniejszych rzeczy to wizyta u fryzjera .

udanego dnia

Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2009-04-30 o 09:57
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 10:47   #2926
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Mam do Was ogromna prośbe. Napiszcie mi jaki program do zmniejszania zdjec moge sciagnac z netu, gdyz ten co mam to jest w zepsutym PC, a ja nie pamietam nazwy. pomozcie .
Aniu fotkę można zmniejszyc nawet w paincie, wystarczy na pasku wejsc w ustawienia- rozciagnij i tam procentowo wybrac.

Dziewczyny co ja wczoraj nawywijałam Podczas zakupów w malcie uświadomiłam sobie płacąc przy kasie w h&m że zostawiłam w przymieżalni siatkę z bluzką i paskiem zakupionymi wcześniej. Wpadłam do przymierzalni a tam po torbie ani śladu...załamana szukałam po sklepie i nawet ludziom na ręce patrzyłam. Nie moglam w to uwierzyć że taka roztrzepana jestem. Zostawiłam nawet nr kontaktowy w razie czego. Po wyjsciu ze sklepu cała zdołowana zaczełam mysleć, czy aby na pewno zostawiłam tam siatkę a nie gdzieś indziej Znalazłam ją w orseyu...ale jestem głupia, nie dość ze zostawiam to nawet nie wiem gdzie



A przed chwilą sie posikałam Kumpel ktory dostarcza pocztę przyszedł ze swoim kolegom żebym im coś wydrukowało i od słówa do słowa okazało się ze ten kumpel kumpla wynajmuje mieszkanie w ktorym mieszkał Filip Bobek, w Suchym Lesie Zostawił wszystkie swoje meble i co miesiąc mu wysyłają korespondencje ktora do niego przychodzi. Normalnie gdybym była bardziej nawiedzona poszła bym się poocierac o te meble


Miłego dnia Kochane, ja dziś strasznie rozbita jestem ,kupe roboty mam a po pracy pędzę na ślub i do Artura z walichą pod pachą i zapewne ozorem do ziemi.
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 12:01   #2927
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

dzien dobry!

Evka grunt ze siatka sie znalazła ale na twoim miejscu tez bym miała doła...

Ja zaraz ide do domku, kierownik sie zgodził zebym szybciej wyszła z pracy

Miłego weekendu wam zycze
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 13:09   #2928
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

hej Laseczki

ale dziś pospałam

robię dziś dzień gospodarczy: pranie, sprzątanie oraz dbający:maseczka, pazurki...
a potem do pracy...

a jutro wyjazd Już dziś mogłam jechać ale kurde muszę iść zarobić na przyjemności

no nic... sprzątam dalej...

udanego dzionka
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 16:41   #2929
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Evka Pokaż wiadomość
Aniu fotkę można zmniejszyc nawet w paincie, wystarczy na pasku wejsc w ustawienia- rozciagnij i tam procentowo wybrac.

Dziewczyny co ja wczoraj nawywijałam Podczas zakupów w malcie uświadomiłam sobie płacąc przy kasie w h&m że zostawiłam w przymieżalni siatkę z bluzką i paskiem zakupionymi wcześniej. Wpadłam do przymierzalni a tam po torbie ani śladu...załamana szukałam po sklepie i nawet ludziom na ręce patrzyłam. Nie moglam w to uwierzyć że taka roztrzepana jestem. Zostawiłam nawet nr kontaktowy w razie czego. Po wyjsciu ze sklepu cała zdołowana zaczełam mysleć, czy aby na pewno zostawiłam tam siatkę a nie gdzieś indziej Znalazłam ją w orseyu...ale jestem głupia, nie dość ze zostawiam to nawet nie wiem gdzie



A przed chwilą sie posikałam Kumpel ktory dostarcza pocztę przyszedł ze swoim kolegom żebym im coś wydrukowało i od słówa do słowa okazało się ze ten kumpel kumpla wynajmuje mieszkanie w ktorym mieszkał Filip Bobek, w Suchym Lesie Zostawił wszystkie swoje meble i co miesiąc mu wysyłają korespondencje ktora do niego przychodzi. Normalnie gdybym była bardziej nawiedzona poszła bym się poocierac o te meble
Ahh ta wiosna i wiosenne roztargnienia
co do Bobka to możliwe że tam mieszkał ,bo ponoć co jakiś czas(Brzydula już nie pozwala na częstsze wizyty) bywa w Poznaniu i grywa w Teatrze Nowym lub Polskim (nie wiem dokładnie w którym).. informację tą uzyskałam od brata, ktorego dziewczyna nagle ni stąd ni zowąd zapragnęła wybrać się do teatru i ponapalać się na Filipka
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-30, 17:22   #2930
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Evcia, Ty roztrzepańcu najważniejsze że zakupy się odnalazły

Przez chwilę zastanawiałam się o jakim Wy Bobku mówicie ale na usprawiedliwienie dodam, że nie oglądam Brzyduli

Ania, ja zawsze zmniejszam w Paincie, opcja rozciągnij/pochyl i zmniejszasz procentowo

Edytowane przez MoniaK
Czas edycji: 2009-04-30 o 17:24
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 18:07   #2931
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

kurcze, musze sprawdzic czy mamy painta .

Moniu ja tez nie wiem kto to Bobek .

Ewa, ale z Ciebie agentka!!!! a co Ciebie natchnelo, zeby wrocic do orseya skoro bylas przekonana, ze zostawilas torbe w h&m?

IIGGAA a Ty gdzie sie podzialas?

Taverney
co u Ciebie?

jestem detka . nie wiem czy przypadkiem czegos nie chwytam od synka .

udanego wieczorku i dla wyjezdzajacych udanego dluzszego weekendu

Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2009-04-30 o 18:08
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 18:26   #2932
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

O matko! Dobrze,że wymyślono długie weekendy,bo człowiek przynajmniej usiąść może. Wariactwo studiowania trwa, jeszcze tylko półtora miesiąca i kolejny rok mojego studiowania będzie za mną. Kurcze,ale ten czas leci-oznawałyśmy się jak zaczynałam studia ...

Życzę wszystkim miłego wypoczynku
natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 22:34   #2933
Iwa181p
Raczkowanie
 
Avatar Iwa181p
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 172
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

witajcie kochane
majowka majowka, wypoczynek a ja mam ambitny plan jutro rano wstac i zabrać się za tworzenie mgr - cos czuje, ze moze wyjsc mi z tego niezłe dzieło hehe.ale tak to jest jak sie odpoczywało tyle miesiecy

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
O matko! Dobrze,że wymyślono długie weekendy,bo człowiek przynajmniej usiąść może. Wariactwo studiowania trwa, jeszcze tylko półtora miesiąca i kolejny rok mojego studiowania będzie za mną. Kurcze,ale ten czas leci-oznawałyśmy się jak zaczynałam studia ...

Życzę wszystkim miłego wypoczynku
oj tak..studia szybko leca.całkiem niedawno przezywałam wegetacje na pierwszym roku a tymczasem dziś odebrałam indeks z wpisem z ostatniego egzaminu, wynik to mega pozytywne zaskoczenie ale kto by pomyslal, ze moj ostatni egzamin bedzie odbywał sie z taką bolesna historia w tle... nie tak miało być. nie tak! no ale coz... czesto jedengo sie chce a drugie wychodzi

Odpoczywajcie, cieszcie się słoneczkiem, regenerujcie siły a ja od jutra zabieram sie za siebie i za prace
Iwa181p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 07:17   #2934
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
O matko! Dobrze,że wymyślono długie weekendy,bo człowiek przynajmniej usiąść może. Wariactwo studiowania trwa, jeszcze tylko półtora miesiąca i kolejny rok mojego studiowania będzie za mną. Kurcze,ale ten czas leci-oznawałyśmy się jak zaczynałam studia ...

Życzę wszystkim miłego wypoczynku
Nati, zanim się obejrzysz będziesz pisała pracę mgr

Udanej majówki
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 08:51   #2935
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
co do Bobka to możliwe że tam mieszkał ,bo ponoć co jakiś czas(Brzydula już nie pozwala na częstsze wizyty) bywa w Poznaniu i grywa w Teatrze Nowym lub Polskim (nie wiem dokładnie w którym).. informację tą uzyskałam od brata, ktorego dziewczyna nagle ni stąd ni zowąd zapragnęła wybrać się do teatru i ponapalać się na Filipka
Grał w Polskim. Teraz już nie ma kontraktu bo mu serial nie pozwala. Już dawno o tym wiedziałam ale ostatnio o ile mnie skleroza nie myli grał w sztuce Czechowa a za nim nie przepadam więć nie poszła bym. Może po Brzyduli wróci do P-nia ale w to wątpie. Wolę Nowy niż Polski.

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Ewa, ale z Ciebie agentka!!!! a co Ciebie natchnelo, zeby wrocic do orseya skoro bylas przekonana, ze zostawilas torbe w h&m?
Aniu właśnie nie wiem skąd mi się to wzięło, żeby jeszcze do innych sklepów wejść zwłaszcza że już zdążyłam się w miarę przyzwyczaić do świadomości że jestem mega sierotą.

Miłego dnia!

Edytowane przez Evka
Czas edycji: 2009-05-01 o 08:52
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 18:48   #2936
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Hej hej jestem !

Tak Was podglądam od czasu do czasu bo pisać mi się nie chce .

Witam nowe koleżanki.

Ja wczoraj w końcu posprzatałam całe mieszkanie (ostatnio miałam z tym problem...lenistwo).
Dzisiaj bylśmy w muzeum minatur przed Pobiedziskami ale w sumie nic specjalnego bo zajęło nam to 15 min. potem Kuba zasnął w samochodzie więc już na siłę nie szukaliśmy dla niego atrakcji potem obiadek rodzinny w Hacjemdzie mniam... i do domku i tak 4h pękły .

Spokojnego wieczorku wszystkim.



IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 17:59   #2937
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

rozlozylam sie maksymalnie.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 18:07   #2938
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
rozlozylam sie maksymalnie.

oby szybko przeszło, trzymam kciuki
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 20:44   #2939
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

AniaA trzymaj się i wracaj do zdrowia.

Meszki zaczęły swój atak , masakra jak ja nie cierpię robactwa .
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 21:13   #2940
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
rozlozylam sie maksymalnie.
Współczuje
Ja z niewiadomych przyczyn mam chore gardło i katar A przy tym staram się wyrobić 300% normy

Koło tego muzeum miniatur często przejeżdżam,ale jakoś mnie nie zafascynowało na tyle by je odwiedzić. Widać słusznie

Edytowane przez natii4
Czas edycji: 2009-05-02 o 21:15
natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:07.