Spotkania Wielkopolanek :) odc.4 - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-31, 16:57   #3181
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

No Dziewczęta miałyście rację - przez noc mascarpone zrobiło swoje i tarta była ok. może nie taka pyszna pyszna jakbym chciała, ale jadłam gorsze rodzina TŻeta pochłoneła całą formę, więc chyba byli zadowoleni.
na obiedzie byliśmy w cactus factoria. fajne miejsce, tylko w kiblu strasznie śmierdzi kanalizą
znowu pada
i znowu nie wygraliśmy w lotto
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 18:25   #3182
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

heloł.

Bejjka ja to bym na pewno nie eksperymentowala z pieczeniem ciasta na przyjazd tesciow , zatem wielki podziw dla Ciebie .

ja tez bylam wczoraj w pracy, a jutro znowu do niej i to na 7:00 .

lece ogarnac kuchnie, a potem seans filmowy na polsacie z tztem .

dobrej nocki pa pa
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 18:58   #3183
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
No Dziewczęta miałyście rację - przez noc mascarpone zrobiło swoje i tarta była ok. może nie taka pyszna pyszna jakbym chciała, ale jadłam gorsze rodzina TŻeta pochłoneła całą formę, więc chyba byli zadowoleni.
na obiedzie byliśmy w cactus factoria. fajne miejsce, tylko w kiblu strasznie śmierdzi kanalizą
znowu pada
i znowu nie wygraliśmy w lotto
byłaś 15 sekund drogi ode mnie i nie wpadłaś

następnym razem przyjdź z rodzinką do żydowskiej knajpki

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

własnie... muszę iść do kumpeli odebrać zamówienie z Avonu...

jezzzu jak mi sie nic nie chce.

wróciłam z roboty i zaraz znów muszę gdzieś iść
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 20:19   #3184
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

hej,
nareszcie w domku własne łózko, wanna...tylko szkoda, że jutro trzeba iść do pracy...
Słyszałam, że ten weekend był bardzo deszczowy w Wielkopolsce, a ja miałam szczęście, pogoda dopisała w Koszalinie, było bardzo cieplutko i słonecznie, dzisiaj nawet śniadanie na tarasie jadłam urodziny siostrzeńca sie udały a ja pewnie znowu wróciłam z dodatkowymi kilogramami

Bejjka
gratuluję wytrwałości przy ciachu hmm czytając o Twoich zmaganiach aż mi ślinka ciekła...

buziale
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 21:47   #3185
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
heloł.

Bejjka ja to bym na pewno nie eksperymentowala z pieczeniem ciasta na przyjazd tesciow , zatem wielki podziw dla Ciebie .
oj ja lubię bardzo gotować,a ewentualny popis kulinarny łechcze moją próżność a jak się nie uda to bawi mnie przerażenie w oczach mamy TŻeta jaką beznadzejną sobie ich jedynak dziewczynę wybrał
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 08:22   #3186
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Hej Dziewczyny,


W sobotę tak przemokłam w drodze na stadion (największa ulewa mnie wtedy dopadła...) że aż się przeziębienia dorobiłam

Mi pasuje na spotkanie i ten piątek i ten za 2 tygodnie więc Iguś możemy się spotkać nawet we 2


Kurde znów zmiany na wizażu co chwile przeskakują zdjęcia na górnym pasku i po chwili mnie łeb od tego rozbolał. Co za durny pomysł, jakby latających reklam było mało...
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 15:23   #3187
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Witam w poniedziałkowe po południe .

Zacznę może od soboty i kina z Kubą, był zachwycony ale uważam że "Muminki" to pochrzaniona bajka , do tego idioci nie biora pod uwagę dzieci których nie interesuje pokazywanie durnowatych reklam przez dwadzieścia minut i dlatego większość dzieci traciło zainteresowanie w połowie bajki mój Kuba dwadzieścia min przed końcem chciał wyjść, no ale tyle dobrego że miał nowe doświadczenie.
Około 17-tej Kuba wyprowadzał mnie z równowagi i tu wkroczyła moja kochana przyjaciółka Karolcia i wpadała na genialny pomysł (oby takich więcej) wyjścia na basen przy Obornickiej no i to był lek na całe zło było super polecam ten basen (nowy) dla mam z dziećmi są atrakcje.

Dzisiaj zamówiłysmy sobie z Karolą depilatory Braun silk-epil wet&dry mamy dosyć swoich przestarzałych "kosiarek" czas na zmianę.

Evciu kuruj się kochana, a może najazd na Babessę zrobimy razem ? Na wspólne spotkanie jestem ZA.

małaDarunia załatw mi katalog z Avonu na najbliższe spotkanie .

MoniaK znam to uczucie samotnych wieczorów ale są też plusy fajnie pobyć samemu i takie rozłąki dobrze robią w związku i te powitania stęsknionych osób .
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-01, 17:28   #3188
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Evka Pokaż wiadomość
W sobotę tak przemokłam w drodze na stadion (największa ulewa mnie wtedy dopadła...) że aż się przeziębienia dorobiłam
oj, biedna kuruj się

Cytat:
Napisane przez IIGGAA Pokaż wiadomość
MoniaK znam to uczucie samotnych wieczorów ale są też plusy fajnie pobyć samemu i takie rozłąki dobrze robią w związku i te powitania stęsknionych osób .
Smutno tak samej nie ma się do kogo odezwać wieczorem ani nawet pokłócić Mam nadzieję że szybko minie te pół roku.

Iga, zdaj relację z tego nowego depilatora bo ja też zastanawiam się jaki kupić
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 18:02   #3189
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Iga Muminki są straszne ;P mi sie koszmary senne snily o nich jak bylam mala hehe

ja wlasnie jestem po weekendzie z G., dziwnie sie czuje ze bylo to nasze ostatnie rozstanie jako narzeczeni (po 9 latach jezdzenia pociagami nareszcie sie to konczy ;P teraz zobaczymy sie dopiero pare dni przed samym slubem. Pozalatwialismy juz prawie wszystkie papierkowe sprawy, teraz tylko zostalo dac na zapowiedzi.
Butow nadal nie mam i dekoracji kosciola. (znacie jakies sklepy gdzie znajde ladne buti ecru najlepiej peep toe? ) Obraczki sa super, odebralismy je juz.
No i zostal mi miesiac na napisanie calej pracy mgr i zrobienie badan, wiec juz sama nie wiem jak sie nazywam ale na szczescie z tego calego latania i zalatwiania zaczelam wreszcie chudnac. Poki co tylko 2 kg ale jakos idzie
Trzymajcie kciuki zebym sie ze wszystkim wyrobila, nie wiem czy ktos przed slubem mial tyle wariactwa
szczerze mowiac, zaczynam zalowac, ze wybralismy se lipiec a nie sierpien. Bo to, ze studia koncze tydzien przed slubem to jednak porabane
sciskam Was mocno !!!
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller


Edytowane przez nafie
Czas edycji: 2009-06-01 o 18:04
nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 18:35   #3190
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość
szczerze mowiac, zaczynam zalowac, ze wybralismy se lipiec a nie sierpien. Bo to, ze studia koncze tydzien przed slubem to jednak porabane
sciskam Was mocno !!!
no to rzeczywiście hardcorowo
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 18:48   #3191
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Ja ostatnio słyszałam historię o dziewczynie,która broni swoją mgr w dniu ślubu,więc to dopiero jest wariactwo A broni ą w tym dniu,bo data ślubu już dawno zaklepana,a obrony też nie chce przekładać
natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-02, 08:01   #3192
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Dziewczyny mam dwie pilne sprawy i proszę o pomoc.

1. Gdzie możemy zaprosić znajomych na elegancki i dobry obiad??? Może znacie jakieś fajne miejsce ??? Nie musi być na Starym Rynku.


2. Znacie może kogoś kto robi ładne zdjęcia? Ale nie koniecznie musi to być profesjonalny fotograf może ktoś z Waszych znajomych interesuję się robieniem zdjęć.
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 08:59   #3193
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez iiggaa Pokaż wiadomość

2. Znacie może kogoś kto robi ładne zdjęcia? Ale nie koniecznie musi to być profesjonalny fotograf może ktoś z waszych znajomych interesuję się robieniem zdjęć.
tav ??

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

jadę zaraz do szczecina a potem do Niemiec na zakupki
buziale
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 09:32   #3194
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez IIGGAA Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam dwie pilne sprawy i proszę o pomoc.

1. Gdzie możemy zaprosić znajomych na elegancki i dobry obiad??? Może znacie jakieś fajne miejsce ??? Nie musi być na Starym Rynku.

a jak bardzo elegancki? może browaria? np na parterze w sali restauracyjnej. jest tam dość kameralnie. no i duży plus dla smakoszy piwa. jeżeli to miałoby być super extra elegancko i oficjalnie to może bażanciarnia lub restauracja w hotelu blow up kulczykowej? słyszałam, że miejsce naprawdę warte uwagi, ale ceny m-a-s-a-k-r-y-c-z-n-e.


2. Znacie może kogoś kto robi ładne zdjęcia? Ale nie koniecznie musi to być profesjonalny fotograf może ktoś z Waszych znajomych interesuję się robieniem zdjęć.
znam dwie osoby. obaj miłośnicy fotografii. z dość dużym doświadczeniem. mają naprawdę rewelacyjny sprzęt. jakbyś napisała mniej więcej o co Ci chodzi, datę, oczekiwania i warunki finansowe to mogłabym popytać
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 18:10   #3195
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

hej,
ale paskudna pogoda, w dodatku @ dostałam i wszystko mnie wyprowadza z równowagi...wrrr z tego wszystkiego opychałam się dzisiaj lodami a jutro pewnie będę narzekać na zbędne kilogramy
Za dwa tygodnie miałam jechać do Bratysławy na 2 tygodnie, na szkolenie, ale od tygodnia mój szef się zastanawia czy mnie puścić, bo być może odwiedzą nas koledzy zza Odry i chce żebym była na miejscu...ostatecznie dowiem się w piątek...nic muszę żyć w niepewności kilka dnia a potem albo pakowanie albo przygotowania do wizyty niemieckich kolegów.

A jak Dziewczyny z piątkiem ?

Daria pochwal się jak wrócisz zakupami ja w zeszłym tygodniu byłam w Niemczech ale jakoś nic nie przywiozłam no oprócz winka oczywiście
Nafie powodzenia w pisaniu pracy, dasz radę, trzymamy kciuki

Miłego wieczoru
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 19:59   #3196
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Hej dziewczyny!

Dostałyśmy dzisiaj nasze depilatory już po 12-tej ale szybcy wczoraj przed 16-ta zamawiałam .

MoniaK rewelacja polecam ten depilator po takim jaki miałam to niebo a ziemia. Acha i polecam firmę z której kupiłam bo najtaniej znalazłam za 381 zł www.fotomobiko.pl przez maila możesz spokojnie zamwiać .

Bejjka czakam na info i to szybko.
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 23:56   #3197
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio słyszałam historię o dziewczynie,która broni swoją mgr w dniu ślubu,więc to dopiero jest wariactwo A broni ą w tym dniu,bo data ślubu już dawno zaklepana,a obrony też nie chce przekładać
eee to już chyba z ambicji własnej.. czy aby sprosta się...
Kiedy spotkanie? W tym tygodniu zapewne odpada bo jakoś nie widać reakcji
Dziewczyny a inny dzień niż piątek bierzecie pod uwagę czy nigdy się w taki dzień tygodnia nie spotykałyście?
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 06:40   #3198
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez IIGGAA Pokaż wiadomość

MoniaK rewelacja polecam ten depilator po takim jaki miałam to niebo a ziemia. Acha i polecam firmę z której kupiłam bo najtaniej znalazłam za 381 zł www.fotomobiko.pl przez maila możesz spokojnie zamwiać .
niestety link mi nie działa jeśli możesz podaj mi model tego depilatora to sobie obejrzę na allegro. Cztery stówy - trochę drogi jest
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 06:59   #3199
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Bry!

Asiaczek zawsze spotykałyśmy się w piątki Jest to koniec tygodnia w pracy i ma się trochę więcej luzu, a z weekendami to wiadomo różnie bywa, bo zazwyczaj ktoś ma jakieś plany.

Ja przez tą katastrofę lotniczą Airbusa mam ochotę zrezygnować z wczasów w Turcji, cholernie boję się latać, w samolocie jestem kłębkiem nerwów.Najbezpieczniej to ja czuję się na lądzie
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 07:32   #3200
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

oj Kamila nie ma co tak myśleć, bo na drogach jest dużo bardziej niebezpecznie niż w powietrzu choć sama za każdym razem jak wsiadam do samolotu mam lekkiego stresa

Mi, niestety, ani ten piątek nie pasuje ani przyszły na spotkanie ten, bo idę na trzydziechę kolegi i w sumie też będę tam jak kopciuszek do północy, bo w sobotę mam ostatnie zaliczenia na podyplomówie a w przyszły weekend jest boże ciało i już w środę wyjeżdzamy
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 07:50   #3201
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
oj Kamila nie ma co tak myśleć, bo na drogach jest dużo bardziej niebezpecznie niż w powietrzu
Do mnie ten argument w ogole nie trafia. Latanie samolotem to największy koszmar jakiego mogę doświadczać. Jak siedzę obok Nati to dla niej też bo jej rękę miażdzę
W te wakacji tylko autokarowo.
Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
oj, biedna kuruj się
Dziękuję, już mi lepiej

Cytat:
Napisane przez IIGGAA Pokaż wiadomość
Evciu kuruj się kochana, a może najazd na Babessę zrobimy razem ? Na wspólne spotkanie jestem ZA.
Pewnie! Ale to w przyszłym tygodniu bo taka zasmakrana do dzidziusia iść nie powinnam.


Miłego dzionka!

Edytowane przez Evka
Czas edycji: 2009-06-03 o 07:55
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 08:43   #3202
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Hej dzień doberek.

Ahhh...właśnie wcięłam na śniadanko ser smażony z żurawiną, mnnniiiaaamm...wielką ochotę miałam.

Co do samolotu też nie lubię i boję się , ale nie zrezygnuję z Teneryfy
mimo że 4h się leci . Wszędzie się może coś przytrafić na ulicy, w domu, w powietrzu tego nie da się przewidzieć więc nie ma co się zamartwiać na zapas .

MoniaK model braun silk-epil 7781 wet&dry warty swojej ceny (381zł), a reklamują w gazetach za 599zł . Najlepiej szukać w porównywarkach cen.

Evciu mi też pasuje przyszły tydzień to się jeszcze zdzwonimy.

Miłego dnia, jadę z młodym na salę zabaw pogoda nie dopisuje niech tam się wyszaleje .
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 09:43   #3203
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Evka Pokaż wiadomość
Do mnie ten argument w ogole nie trafia. Latanie samolotem to największy koszmar jakiego mogę doświadczać. Jak siedzę obok Nati to dla niej też bo jej rękę miażdzę
W te wakacji tylko autokarowo.
Naprawdę tak się stresujesz?
Ja NIENAWIDZĘ podróżowania autokarem, chyba nie ma większej męki. parę lat temu spędziłam ponad 30 godzin w przegrzanym do granic możliwości autokarze z elbląga do londynu w bardzo upalnym maju, bo kierowcy oszczędzali benzynę i nie zwracali uwagi na prośby pasażerów by włączyli klime. cały następny dzień chorowałam
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 10:50   #3204
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Ja wiem że prawdopodobieństwo wypadku na lądzie jest większe niż katastrofa lotnicza, jednak perspektywa takiej śmierci głęboko mnie przeraża
Evka gdzie w tym roku jedziesz? Razem z Natii wyjeżdżacie?

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Poza tym w katastrofie lotniczej rzadko kto przezywa.

Iga M. mi marudzi ze chciałby w przyszłym roku na Teneryfę, ale tak miedzy lutym a kwietniem wyjechać
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 15:36   #3205
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Ja wiem że prawdopodobieństwo wypadku na lądzie jest większe niż katastrofa lotnicza, jednak perspektywa takiej śmierci głęboko mnie przeraża
Evka gdzie w tym roku jedziesz? Razem z Natii wyjeżdżacie?

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Poza tym w katastrofie lotniczej rzadko kto przezywa.

Iga M. mi marudzi ze chciałby w przyszłym roku na Teneryfę, ale tak miedzy lutym a kwietniem wyjechać
Pozwolę sobie wtrącić parę groszy mimo że wypowiedź skierowana do Igi że byłam kilka lat temu bo ojciec miał taka chęć no i muszę przyznać że warto Iga pewnie też zadowolona z tego kierunku była klimat w sam raz bo ciepło ale wieje od oceanu więc się tego tak bardzo nie czuje bardzo mi się podobał pobyt tam a do Turcji to z kolei bym chciała w tym roku.... ojciec nadal stawia to trzeba jeździć... nie wiadomo kiedy za swoje tak daleko pojadę
__________________

1.08.2015




Edytowane przez asiaczek87
Czas edycji: 2009-06-03 o 15:37
asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 16:57   #3206
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

asiaczek87 polecam Turcję bo ja choć byłam dawno bo 2004r to do tej pory wspominam te cudowne wakacje . Jasne że wyjeżdżaj z rodzicami tyle twojego że pozwiedzasz, ja tylko byłam we Włoszech jak byłam nastolatką z rodzicami ale było fajnie.
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 17:53   #3207
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Ja bym sobie samolotem poleciała teraz! Mnie te katastrofy jakoś nie odstraszają. Ja zamiast tego to 2 razy dziennie mam wizję wykolejenia pociągu,bo są rozwalone tory na mojej trasie, na takim fajnym łuku i jedyne co szanowne PKP zrobiło to znak ostrzegawczy i zwolnienie,a jak się wywalimy to dopiero będzie śmiesznie
natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 18:25   #3208
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Nati a ty jezdzisz ta trasa wolsztyn-grodzisk wlkp- poznań?
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 18:27   #3209
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Ja również polecam Turcję, byłam 2 lata temu, obiecałam sobie że tam wróce no i w tym roku wracam. Jednak w przyszłym to juz bym chciała gdzieś do Europy
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 18:35   #3210
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Nati a ty jezdzisz ta trasa wolsztyn-grodzisk wlkp- poznań?
W dni powszechnie jeżdżę trasą Zbąszynek-Wolsztyn-Leszno

Na Poznań trasa przy tej do Leszna jest super
natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.