Spotkania Wielkopolanek :) odc.4 - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-29, 22:38   #3601
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Witajcie

ja już za jakieś 12 godzin będę w samolocie do Egiptu czego się nie robi dla rodziców teraz siedze z załamanymi rękoma nad walizką bo zawsze biorą za dużo lumpów
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 08:08   #3602
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
Witajcie

ja już za jakieś 12 godzin będę w samolocie do Egiptu czego się nie robi dla rodziców teraz siedze z załamanymi rękoma nad walizką bo zawsze biorą za dużo lumpów
Ale Ci zazdroszcze! Kurde ja tak marze o urlopie. Zmęczenie daje mi sie we znaki, na widok papierów którymi mam sie zajmować dostaje odruchu wymiotnego i włacza mi sie agresor a to niedobrze

Ja tez nie umiem sie pakowac, zawsze biore wiecej ciuchów niż powinnam, bo stwierdzam, że w razie czego sie przydadzą
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 08:27   #3603
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Gosh błyszczyk z lusterkiem i diodami.
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 08:48   #3604
babessa
Zadomowienie
 
Avatar babessa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 583
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Ja też już chcę wyjechać na wakacje, choć ponoć pogody nie będzie ładnej nad morzem, ale cieszę się i tak, bo w końcu będziemy mieć czas dla siebie.

Iguniu, co do meteorytków, to proszę jeszcze o dwie godzinki cierpliwości, ok?
__________________
Kosmetyki

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=505919
babessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 10:17   #3605
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Ja tez nie umiem sie pakowac, zawsze biore wiecej ciuchów niż powinnam, bo stwierdzam, że w razie czego sie przydadzą
oj ja też zwłaszcza na wyjazdy weekendowe. a później pluję sobie w brodę, że muszę dzwigać ciężką torbę

ale ładna dziś pogoda.cały weekend ma być ciepły a my jak na złość musimy jechać do rodziców TŻeta

po pracy jadziemy do factory muszę kupić sobie coś sportowego. ostatnio znowu przestałam ćwiczyć, ale to się zmieni
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 15:35   #3606
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Dziewczyny co do tych błyszczyków Gosha i ogólnie niektóre kosmetyki tej firmy posiadam taniej sama tych błyszczyków sporo sprzedałam i posiadam 2 fajne są i taniej niż w sklepach więc jakby chętne się znalazły może uda mi się załatwić

Edytowane przez oliwka__
Czas edycji: 2009-07-30 o 15:44
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 17:56   #3607
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Ale jestem padnięta. Nic fajnego w tym factory nie ma, rozmiarówka niepełna, albo są rzeczy mini albo maxi. Kupiłam sobie bawełnianą sukienkę w vero modzie, ale w sumie tylko po to żeby nie wracać z pustym rękoma. Wieczorem odbije sobie to na allegro, bo bylam w banku i mam nową kartę z kodami do przelewów
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 18:11   #3608
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
zwłaszcza na wyjazdy weekendowe. a później pluję sobie w brodę, że muszę dzwigać ciężką torbę
Ja z kolei na weekendy zawsze za mało zabieram i ciagle mi czegoś brak Na wakacyjne wyjazdy też zawsze źle się spakuje. Do Tunezji wzielam 7 par klapek a chodziłam głównie w jednej parze brazylijskich japonek kupionych na miejscu
Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Dziewczyny co do tych błyszczyków Gosha i ogólnie niektóre kosmetyki tej firmy posiadam taniej sama tych błyszczyków sporo sprzedałam i posiadam 2 fajne są i taniej niż w sklepach więc jakby chętne się znalazły może uda mi się załatwić
Oooo Sylwia. A możesz mieć te blyszczyki z diodą? Jeśli tak to jestem chętna

Ja czekam na paletkę różów z truskawki

W sobote jadę na slub do Krzyża i elgeniuszowo dopiero teraz sprawdzilam ile tam km. 170 Ponad to przymierzyłam buty które planowałam założyć, kupione 3 lata temu, czarne sandałki na obcasie i cholera za duże Noga mi zmalała...kurczę się na stare lata.
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 19:53   #3609
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Evcia tak tylko muszę zapytać jakie kolory są za zwyczaj miałam bezbarwny różowy jasny i ciemny czerwony (bordowy) nie wiem jaki dokładnie kolor ale w każdym razie najwięcej tego ciemnego mi schodziło bo bardzo ładnie na ustach wygląda sama mam dwa pozostałe bo ja tak delikatnie tylko usta maluję cena ostatanio miałam po 30 zł więc pewnie się nic nie zmieniło kiedyś jak weszły na rynek niedawno to mialam po 35 no chyba że jeszcze taniej będa
nawet chciałam kiedyś na allegro powystawiać ale tyle tego tam jest że zrezygnowałam i po znajomych sprzedaję.

Ja w sobotę też mam wesele brat się żeni zobaczymy jak będzie na imprezce chociaż jakoś mam dosyć tych wesel za dużo ostatnimi czasy i się nie chce już iść na następne a jeszcze jedno nas czeka 5 września choć na ten dzień mamy 3 zaproszenia oszaleli dobrze że w jedne dzień to tylko na jedno idziemy jakby każdy był w inny to byśmy zwariowali 4 wesela pod rząd maskara

Edytowane przez oliwka__
Czas edycji: 2009-07-30 o 19:56
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 06:44   #3610
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

A ja się w środę spaliłam-ramiona,kark buuuu Dodatkowo wczoraj założyłam krótki rękaw,by dać ramionom odpocząć,ale zawiązałam sobie włosy i karczycho znów spalone
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 07:20   #3611
babessa
Zadomowienie
 
Avatar babessa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 583
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
A ja się w środę spaliłam-ramiona,kark buuuu Dodatkowo wczoraj założyłam krótki rękaw,by dać ramionom odpocząć,ale zawiązałam sobie włosy i karczycho znów spalone
, oj biedna Ty
__________________
Kosmetyki

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=505919
babessa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-31, 10:21   #3612
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Sylwia to ja się piszę na http://photos01.allegroimg.pl/photos...2/32/695323219 1 i (lub)3

Dziewczyny przedłużyli mi umowę o pracę w prawdzie znów na 2 lata ale mi to nie przeszkadza.

Wieczorkiem podbijam na koncert do Starego Browaru i już się cieszę
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 13:27   #3613
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

czesc Dziewczęta

Natii .

Ewcia no to super, ze umowa przedluzona .

Oliwko ja sie pisze na nr 3 i 6 .

Kobietki udanego imprezowania .

ja w pracy jestem do 16:00 (9 godzin) i jeszcze jutro do pracy . dzisiaj to mi sie fatalnie wstawalo.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 14:53   #3614
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

dziewczyny na pewno mam kolory 01, 03 i ten ciemny co jest na obrazku to chyba 02 ale pewna nie jestem bo nie mam przy sobie wieczorem napiszę czy będą pozostałe 3 kolory
Aniu dam Ci odpowiedz czy będzie ten kolor 06

dziś odpoczywam na sloneczku nawet się ładnie opaliłam a jutro wesele

Evcia gratuluję przedłużenia umowy to teraz bardzo ważne tym bardziej że kryzys dopada wiele firm
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 17:30   #3615
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Ewcia no to super, ze umowa przedluzona .
Cytat:
Evcia gratuluję przedłużenia umowy to teraz bardzo ważne tym bardziej że kryzys dopada wiele firm


Dzięki dziewczyny

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
dziewczyny na pewno mam kolory 01, 03 i ten ciemny co jest na obrazku to chyba 02 ale pewna nie jestem bo nie mam przy sobie wieczorem napiszę
Czy ten 03 jest jasny? Coś w stylu 01? Bo własnie na takim mi zależy.
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 17:34   #3616
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez babessa Pokaż wiadomość
, oj biedna Ty
Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
czesc Dziewczęta

Natii .
Dzięki Moja mama mnie pociesza,że będę bardziej opalona niż po pobycie w Tunezji
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 18:46   #3617
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

tak Evcia 03 to jasny róż bardzo delikatny

Aniu ten brązowy też bym miała

a cena po 28 zł więc jakby która chciała piszcie mi na priva a ja najwyżej bym którejś dostarczyła je na tygodniu bo na pewno będę w Poznaniu i jakoś tam między sobą byście poodbierał bo bez sensu żebym miała wysyłać wam pocztą :P

nati ja dziś posiedziałam chwile na podwórku i patrze niedawno a ja mam tak brązowe kolana jakbym była brudna mam nadzieję że weekend będzie ładny bo zazwyczaj od poniedziałku do piątku fajnie a weekend dupa i trzeba w domu siedzieć

Edytowane przez oliwka__
Czas edycji: 2009-07-31 o 18:57
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 23:11   #3618
karola30
Raczkowanie
 
Avatar karola30
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 66
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cześć Dziewczęta

w końcu po tygodniu jeżdżenia pomiędzy Szczecinem a Gdańskiem zlądowałam w Poznaniu, jestem najszczęśliwsza na świecie że w końcu będe spać we włanym łóżku

Evka ciesze się że masz przedłużoną umowę

życze miłego weekendu
karola30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 23:52   #3619
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
mam nadzieję że weekend będzie ładny bo zazwyczaj od poniedziałku do piątku fajnie a weekend dupa i trzeba w domu siedzieć
weekend będzie bardzo ładny. w niedziele 29 stopni no.. ja jestem oczywiście w pracy. rozpuszczę się tam z tej gorączki ;-)

Ewa gratulacje przedłużenia umowy widocznie dobra pracownica z Ciebie

idę spać. jutro do pracy na cały dzionek. Właśnie wypuściłam D, więc idę myjku i do łóżeczka


dobranoc i miłego weekendu życzę. odpoczywajcie
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-01, 13:35   #3620
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Witajcie .

Dzisiaj rano wypóściłam mojego męża w rejs, no i tydzień sama z Kubusiem.

Od rana zajęłam się sprzątaniem (nie wiem czemu ale uwielbiam sprzątać gdy T. nie ma w domu), no i gościa wieczorem będę miała nooo...Evciu będziemy opijać przdłużenie umowygratuluję .

Ja już zaliczyłam targ i sklep i mam dosyć dźwigania, jak na złośc, jak się kończy to wszystko naraz, mówię o chemii.

Upał dziś straszny ale uwielbiam to wolę jak jest zbyt ciepło niż miałoby być zimno.

Sylwia kurcze ja za 48 zł kupowałam w sklepie, hmmm...muszę pomyśleć i może zamówię u Ciebie, co do numeru ta ja mam 01.

Miłego dnia .
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 08:57   #3621
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cześć dziewczyny
Ja już po nadmorskim leniuchowaniu Szkoda że urlop tak szybko mija ale całe szczęście że do pracy dopiero za dwa dni

Ania, Nati, spóźnione ale najlepsze życzenia

Czy ja też mogłabym się załapać na ten błyszczyk, byłaby możliwość wysłania? Śliczny jest Podoba mi się nr 03; Oliwka a Ty miałaś ten ciemniejszy kolor 02, jak wygląda na ustach?
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 10:45   #3622
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Dziękuję Moniu

Ja oczywiście wszystkie problemy zdrowotne łapie przez ten pobyt z dzieciakami-wczoraj jedna za drugą zaczęły mi wyskakiwać opryszczki na ustach Skończyło się na 3,chociaż 4 była blisko


Słońce,woda i zmęczenie i już człowiek jest chory

Miłej niedzieli
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 15:19   #3623
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Hej Dziewczyny,

niestety wszystko co dobre szybko się kończy i jutro pora iść do pracy
Wypoczęłam, zrelaksowałam się i nawet troszeczkę się opaliłam, na szczęście na brązowo a nie jak zawsze na raczka W Szklarskiej było rewelacyjnie, pogoda przyjemna, widoki cudne choć jak zwykle zbyt krótko.
A od rana wielkie pranie, właśnie pierze się ostatnie pranie, kto to później wyprasuje

Kamila jak rowerek?

Aniu, Natii wszystkiego najlepszego

Ewa gratuluję przedłużenia umowy

Ale dzisiaj duchota...
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 20:27   #3624
karola30
Raczkowanie
 
Avatar karola30
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 66
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cześć

Byłyśmy dziś z Igą w Malcie. Kupiłam sobie dwie bluzeczki

Natii4 jeżeli Cie to pocieszy to ja również mam opryszczkę Niestety w piątek ide na wesele i niekoniecznie jestem szczęśliwa z jej posiadania. Nie wiem czy próbowałaś plastery na opryszczkę, ja jestem z nich zadowolona bo po pierwsze zapobiegają rozprzestrzenianiu się opryszczki a po drugie jej nie widać.

Pozdrawiam

Edytowane przez karola30
Czas edycji: 2009-08-02 o 20:28
karola30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 06:26   #3625
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez karola30 Pokaż wiadomość
Natii4 jeżeli Cie to pocieszy to ja również mam opryszczkę Niestety w piątek ide na wesele i niekoniecznie jestem szczęśliwa z jej posiadania. Nie wiem czy próbowałaś plastery na opryszczkę, ja jestem z nich zadowolona bo po pierwsze zapobiegają rozprzestrzenianiu się opryszczki a po drugie jej nie widać.
Kupiłam plasterki jak tylko się opryszczka pojawiła Ja nienawidzę jak w trakcie opryszczki robi się strupek,a potem odpada i krwawi.Jakby jakimś cudem te plasterki nie prowadziły do powstania stupka to byłyby idealne Bo zdarzyło mi się tym plasterkiem zerwać stupek i bolało

Wczoraj łaziłam wysmarowana różnymi nawilżaczami itp. Jako,że wieczorem wychodziłam to wzięłam chusteczkę dla dzieci i zaczęłam ścierać.Ścieram, ścieram i ścieram i widzę takie małe brudne kuleczki Myślę sobie przecież rano brałam prysznic. Zeszłam na dół i się okazało,że sobie skórę speelingowałam W efekcie zamiast wysuszonej poparzonej skóry mam nową,purpurową i bardzoooo wrażliwą

Miłego dnia
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 06:33   #3626
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

czesc Dziewczynki.

Moniu dziekuje .

Madzia i Monia wiem jak to jest. co dobre to sie szybko konczy .

ja wczoraj nigdzie nie wychodzilam. nad jezioro mnie nie ciagnie, na rower bylo za goraco, wiec zostalismy z tz-tem w domku .

ale duchota i ciemno . jak wstawalam dzisiaj rano to nie wierzylam, ze jest tak ciemno o tej 5:30. dzisiaj w koncu wyjde z pracy po 8 godzinach .

ciekawe jaka pogoda bedzie w ciagu dnia?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 07:24   #3627
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Bry!

U nas z kolei prezes dzisiaj po urlopie będzie.

Weekend spędziłam bardzo miło. Grillowanie w Swarzędzu ze znajomymi. szkoda, że po tym wszystkim nabawiłam się lekkiej niestrawności Dzisiaj na szczęście już jest dobrze.

Magda na rowerku jeszcze nie jeździłam, tzn. wypróbowałam go i jest ok. póki co jestem codziennie w Swarzędzu i tam na Micha rowerku sobie jeździłam. Mam nadzieje że dzisiaj zrobię na swoim jakiś dłuższy dystans.

Evka gratuluje przedłużenia umowy. Na 2 lata to nie tak źle, nastepnym razem powinnas juz miec na czas nieokreślony.

Nati zdrówka życze
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem


Edytowane przez Camilla
Czas edycji: 2009-08-03 o 07:35
Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 07:51   #3628
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cześć Dziewczynki
weekend z rodzicami TŻeta mnie wykończył cały czas siedzieliśmy na tarasie w upale niedoopisania i jedliśmy. Od rana do wieczora. I wszystko ciężkostrawne, więc męczę się do teraz z bólem brzucha i popijam herbatkę na lepsze trawienie

kurcze burza całe pranie mi zmoczyła
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 08:32   #3629
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

hej Dziewczyny!!
jeżeli chodzi o opryszczkę, to czy próbowałyście takie płynu do smarowania noszącego nazwę Sonol ? co prawda troszkę wysusza, ale wg mnie opryszczka troszkę szybciej się goi i nie swędzi

obudziła mnie dziś w nocy burza. oczywiście wstałam tylko po to, żeby odłączyć mojego mułka (komputer) od sieci elektrycznej... tak na wszelki wypadek jakby miało mi go popsuć (co ja bym biedna zrobiła.. )

rodzice właśnie sobie pojechali nad morze. wracają za tydzień. wizja wolnej chaty jest nawet miła, ale wychodzenie z psem już nie :P tzn nie psem. to jest gadzina
będę musiała dbać o domek i robić codziennie obiadki. aaaa. super !!
matka zostawiła taką listę, że szok. he muszę dbać o jej kwiaty, bo inaczej mnie zabije po przyjeździe. tatko 10 minut gadał o tym, jak karmić psa. nie muszę chyba wspominać, że pies dostaje suchą karmę hee więc chyba wiem, że rano musi dostać połowę, a wieczorem drugą połowę swojej dziennej racji granulek :P
zostawili też 50 zł (wow) he już napisałam matce esa z pytaniem czy mam za to flaszkę kupić czy wydać na innej przyjemności
jaja jak berety... no ale się cieszę, że sobie pojechali bo im się należy troszkę wypoczynku.
no... idę teraz robić porządki w pokojach. powywalam wszystkie pierdoły które rodzice zbierają nie wiem po co. zrobię im małą terapię szokową po powrocie. muszą zrozumieć że w tym domu się nie zbiera np gazet. jezu...

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
póki co jestem codziennie w Swarzędzu
ha! niedługo idę do biedronki to może Ciebie spotkam



Miłego dnia Wam życzę!
Pogoda zrobiła się brzydka, ale właśnie taka jest jak znalazł po wczorajszym upale. nie muszę dodawać, że byłam w pracy (jak zawsze kiedy jest ładna pogoda...) Ludzi na Rynku było bardzo mało. każdy siedział w domu albo nad jeziorkiem w taką pogodę. można się było rozpuścić jak wata cukrowa
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 09:29   #3630
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Hej

Ja po weselu padam na pyszczek fajnie było dziś mnie nogi bolą bo wczoraj jeszcze poprawiny i później sprzątanie bo u nas w domku były a państwo młodzi w nocy wyjerzdzali na mazury więc się wywinęli ale pogoda im dopisała

Co do błyszczyków:
Monia 02 nie miałam ale na początku to ich właśnie najwięcej schodziło bo ciemne i ślicznie na ustach wyglądały ja się w mocnych kolorach nie czuję więc nie pokażę ci zdjęcia jak wyglądają bonie mam. nie ma sprawy mogę wysłać

Dostawę błyszczyków będę miała w przyszłym tygodniu bo zostały 3 błyszczyki i to są błyszczyki dla Ani i Karolci. A ja na weekend do domku przyjeżdżam więc wtedy mam możliwość zabrania ich ze sobą. I może uda mi się jeszcze gdzieś wyszperać dla Evci a Monia jakbyś była chętna to za tydzień w poniedziałek bym ci wysłała ok?

Iga ja wiem że ty błyszczyki są drogie ale fajne te światelka to się wszystkim podobały oprócz mojego tż jak kiedyś jechaliśmy samochodem ciemno było a ja sobie usta malowałam i mu po oczach zaświeciło tak przez przypadek się tż zdenerwował że go oślepiam ;o jakby co mogę mieć też inne produktuy tej firmy

idę dalej wypoczywać bo nogi mi naprawdę posłuszeństwa odmawiają a pogoda znowu jakaś do niczego
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.