Spotkania Wielkopolanek :) odc.4 - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-06, 11:04   #4051
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Już pokazuję .
Takie tylko koloru czarnego.
http://www.eccoshop.pl/images/ECCO_9480301053_5125s.jpgAle właśnie się wkurzyłam, znalazłam sklep internetowy www.eccoshop.pl gdzie buty ecco są o 100zł tańsze niż w sklepie, a długie kozaki nawet o 200zł .
Wyszłam z założenia że będę przymierzać w sklepie, a kupować przez internet. Cholewa czemu wczoraj nie szperałam w kompie .

PAA!!!
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 14:44   #4052
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez IIGGAA Pokaż wiadomość
Wyszłam z założenia że będę przymierzać w sklepie, a kupować przez internet. Cholewa czemu wczoraj nie szperałam w kompie .

PAA!!!
ja też tak robię. jak wiem że na mieście mogę sprawdzić daną rzecz, a w necie kupić ja o wiele taniej, to idę do takiego sklepu, mierzę i już wiem jaki muszę mieć rozmiar

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

ooo ładna pogoda się jednak zaczęła niby robić...

jadę do malty z siostrą na zakupki. muszę kupić troszkę kosmetyków na wyjazd.. bo potem nie będę miała czasu i będę się na krem nivea opalać
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 16:05   #4053
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Iga buty bardzo ładne, sama się nad takimi zastanawiałam jakiś czas temu też kupowałam buty z ecco i porównałam sobie ceny ze strony i ze sklepu i na szczęście są tylko 20 zł tańsze
Bejjka bardzo ładne ciuszki
co do zakupów przez internet to czasami z takich korzystam ale ograniczam się do książek, kosmetyków i sprzętu AGD. Do ubrań się nie przełamałam lubię przymierzyć i dopiero potem się zdecydować.

dzisiaj w pracy byłam tylko 8h ale czeka mnie jeszcze kolacja na rynku w "markowej knajpie"...
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 17:24   #4054
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Iga, Bejjka świetne zakupy!
Bejjka, czy możesz mi podać link do tych sukienek, bardzo mi się podobają

Ania, no nie mów że tak wcześnie zadzwonili do Ciebie z US To jacyś chorzy ludzie są!
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 18:12   #4055
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Bejka podoba mi się Twój styl
Podasz linki do aukcji?
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 18:56   #4056
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

byłam w tej Malcie...

kurde w Avanti takie szmaty wiszą że szok! likwidują ten sklep! a szkoda, bo niektóre ciuchy były fajne i przede wszystkim bardzo tanie!
góra już jest nieczynna w ogóle...
ograniczyłam się do zakupu majtek za 6zł, kolczyków za 10 zł i dwóch par staników do stroju kąpielowego za uwaga... 4zł każdy Masakra jakaś

nie wiem czy się orientujecie... ale w avanti były ruchome schody które łączyły piersze piętro z parterem, notabene dwa działy w tym sklepie... na dole przy schodach było ogrodzone taśmą (tak żeby nikt nie mogł wleźć do góry na schody). wybieram sobie bieliznę 5metrów od tych schodów, nagle patrzę,a z samej góry ze schodów spadł kawał jakiegoś metalu (musiało być cięzkie bo był huk) w każdym razie zatrzymało się dopiero na samym dole schodów. jakby ktoś w łeb dostał to wątpię, żeby go odratowali. wiara uciekła ze sklepu, pewnie się wystraszyli, że sufit opada albo coś

idę teraz do tesco. muszę wymienić wkład do odświeżacza powietrza, bo mama kupiła ze złamanym atomizerem, a szkoda żeby 22 złote poszło w błoto.
kupię też coś na kolacyjkę, bo D przyjedzie do mnie po pracy i chce zrobić mu coś dobrego

Dziewczyny podam Wam przepis na pyszną szarlotkę. ale najpierw muszę się od kucharza z drugiej knajpy dowiedzieć dokładnie ile i czego się daje Kurcze jest przepyszna!!! masakra! a najlepsze jest to, że do ciasta nie używa się ani wody, ani jajek, ani oleju suche ciasto, a jakie przepyszne :P Niebo w gębie

dobra. poszperałam w necie i znalazłam. wiem jakie składniki dawał, więc sądzę że to będzie to:

  • 1 szklanka mąki
  • 1 szklanka kaszy mannej
  • 1 1/2 szklanki cukru
  • 1 łyżeczka proszku do pieczenia
  • 1 kg jabłek (można użyć te które są już gotowe w słoiku na szarlotkę)
  • 1/2 kostki masła
  • 1 cukier wniliowy lub cynamon
Jabłka zetrzeć na tarce, wymieszać z trzema łyżkami cukru, cukrem waniliowym lub cynamonem. Mąkę wymieszać z kaszą, cukrem i proszkiem do pieczenia - podzielić na trzy części. Do wysmarowanej tortownicy wsypać 1 część suchej masy, na to położyć połowę startych jabłek, następnie 2 część suchej masy i reszte jabłek. To wszystko posypać 3 częścią suchej masy. Na wierzch zetrzeć masło. Piec ok. 50 min. w piekarniku nagrzanym od 130 do 200 stopni.
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)

Edytowane przez malaDarunia
Czas edycji: 2009-10-06 o 19:01
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 10:07   #4057
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

dzien dobry.

Camilla prosze odpowiedz mi na moje pytanko zwiazane z longami .

Daria zaraz skopiuje sobie przepisik .

ale dzisiaj cieplo tylko szkoda, ze szaro i ponuro.

Natii a czy Ty juz chodzilas w swoich kaloszkach tej jesieni ? ja tak i jestem zachwycona .

ale bym poszla sobie na przepyszna, kawiarniana kawusie .

AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-07, 12:41   #4058
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Zazdroszcze Barcelony. Ale uważaj bo tam strasznie kradną (info od znajomego który był tam pare razy).
Ja sobie też zazdroszczę To mam sprzeczne info, koleżanka mówi, że się bezpiecznie czuła. Poza stacją w Gironie gdzie okradali obcokrajowców bo nie pilnowali bagaży. Muszę przestudiować fora.

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
kurde w Avanti takie szmaty wiszą że szok! likwidują ten sklep!
Już od miesiaca go likwidują, na jego miejscu będzie c&a. Ja z tej wyprz. kupiłam tylko szarą bluzę na zamek i rekawiczki. Tyle ich było, że pewnie pól P-nia będzie je nosić

Jestem załamana bo od wczoraj prawie wyję z bólu przez kręgosłup. W zasadzie nie wiem dlaczego mnie tak strzeliło bo nie przesilałam pleców ale takiego bółu chyba nigdy nie miałam do tego ortopeda mnie -przyjmie dopiero 26.10 a w Rehasporcie w tym tygodniu nie mają terminów na popołudniowy masaż. Jakoś łagodzi mi to ketonal ale mam po nim problemy z żołądkiem więc jem ibuprom jak cukierki Załamka.

Edytowane przez Evka
Czas edycji: 2009-10-07 o 12:45
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 12:42   #4059
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Aniu przepraszam, nie zauważyłam Twojego pytania Napisze tak: jak na swoją cene longi są świetne, mam je 2 rok i nie zauważyłam żeby sie zmechaciły czy zniszczyły a uzytkouje je dośc intensywnie. Mają domieszke elastanu (95 % bawełna, 5% elastan) dlatego też po praniu nie wygladają jak ścierki, nie rozciagają się. A piore tak w 40-45 stopniach. Dzisiaj dokupiłam sobie szary i różowy
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 14:11   #4060
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Aniu przepraszam, nie zauważyłam Twojego pytania Napisze tak: jak na swoją cene longi są świetne, mam je 2 rok i nie zauważyłam żeby sie zmechaciły czy zniszczyły a uzytkouje je dośc intensywnie. Mają domieszke elastanu (95 % bawełna, 5% elastan) dlatego też po praniu nie wygladają jak ścierki, nie rozciagają się. A piore tak w 40-45 stopniach. Dzisiaj dokupiłam sobie szary i różowy
dziekuje . Camilla a powiedz mi jeszcze, jaki rozmiar zamowilas?

Ewa . wspolczuje Ci bardzo z powodu bolu .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 14:53   #4061
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Ale popołudniu się przejaśniło i jest tak ciepło, że chodzę w sukience z krótkim rękawem

Daria, jak się nie rozleniwię to upiekę szarlotkę, bo narobiłaś mi smaku. Aniu, Ty z kawą zresztą też a mój ekspres ciągle w serwisie

Evka

Zainteresowanym wklejam linki
http://www.allegro.pl/item757866516_...ze_grey_s.html
http://www.allegro.pl/item755343541_...e_green_l.html
http://www.allegro.pl/item755231873_...zl_nowa_m.html
http://www.allegro.pl/item755232649_...rdigan_sm.html
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-07, 17:46   #4062
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Ewa, współczuję Ci bardzo trzymaj się jakoś.

Bejka, dzięki za linki sukienka świetna ale niestety droga jak dla mnie

Mnie przeziębienie łapie

Edytowane przez MoniaK
Czas edycji: 2009-10-07 o 17:47
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 18:14   #4063
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Witajcie
Ania prosila jakis czas temu o zdjecia z moich wakacji ale cos mi sie pieprzy z wizażem jesli chodzi o ładowanie zdjec wiec informuje o tym zeby nei bylo ze nie widzialam pytania-widzialam ale sie meczylam jesli jzu bylam i nic lub nie mialam tutaj czasu wejsc :/

Daria ciekawy przepis również skopiuję zaszalałaś z tymi zakupami no no
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 18:51   #4064
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Aniu rozmiar to s/m, materiał jest uciągliwy dzieki zawratosci elastanu. Na aukcji są podane wymiary
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 18:52   #4065
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

ostatecznie zamiast jabłecznika robimy murzynka, ale też z jabłkami

dziś ogarnełam na balkonie. wyrzuciłam wrzosy, bo tak zmarniały, że zamiast cieszyć pogłębiały mój depresyjny ostatnio nastrój i nagle zrobiło się tak pusto za oknem...chciałabym żyć w cieplejszym kraju
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 20:05   #4066
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

hej

Ewcia, Monia trzymajcie się cieplutko, dużo zdrówka dla Was
Kamila a jak Twoje problemy żołądkowe? już ok? no i co z naszym spotkaniem??

Dzisiaj po pracy pojechałam do Malty i zrobiłam "sportowe" zakupy Tchibo mają bardzo fajną kolekcję, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i nie zdziwię się jak do końca tygodnia niewiele im zostanie. Ja zakupiłam bluzę polarową i spodnie takie ale dresowe, były też bardzo fajne zestawy do biegania.

Bejka przejrzałam sobie artykuły tego sprzedawcy i znalazłam swoją bluzkę i ku mojemu zdziwieniu kosztuje nawet więcej niż w sklepie na przecenie...

mykam powiesić pranie, trochę się tego nazbierało już 3 dzisiaj, kto to potem poprasuje
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 06:47   #4067
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Bry!
Wczoraj wróciłam tak wykonczona do domu, ze o 21 wylądowałam w łóżku i spałam snem kamiennym do 5:30 kiedy to budzik wyrwał mnie ze snu. Nie miałam problemów ze wstawaniem ale czułam że mogłam sobie jeszcze pospać

Magdzia moze w przyszłym tygodniu sie spotkamy?
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 08:33   #4068
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez magdzia81 Pokaż wiadomość
hej
Bejka przejrzałam sobie artykuły tego sprzedawcy i znalazłam swoją bluzkę i ku mojemu zdziwieniu kosztuje nawet więcej niż w sklepie na przecenie...
czyli moja teoria z tańszymi zakupami upadła no, ale i tak jestem miłośniczką zakupów w sieci, bo łażenia po sklepach, buszowania miedzy wieszakami i przeciskania się między ludźmi nienawidzę

przydałby mi się taki dresik zwłaszcza, że ostatnio trochę sobie pofolgowałam. i dziś zamierzam w domu poćwiczyć trochę.
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 11:33   #4069
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Aniu jak na razie nie śmigałam w kaloszkach,bo one są ocieplane i myślę,że w taki dzień jak dziś bym się ugotowała.Ponoć od poniedziałku idą takie deszcze i takie ochłodzenie,że max. temp. to będzie +6 więc kaloszki pewnie wrócą do łask

Ja sobie dziś kupiłam 5 par grubych kolorowych rajstop: różowe, fioletowe, morskie, buraczkowe i w kolorze gołębim


Trzymajcie się cieplutko
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 17:43   #4070
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

właśnie wróciłam do domu i zaraz muszę zabierać się za sprzątanie, na weekend nie będzie mnie w Poznaniu a w niedzielę wieczorem może będę miała gości więc muszę trochę mieszkanie ogarnąć, wczoraj prasowałam to co od jakiegoś czasu "kwitło" na desce do prasowania a dzisiaj pora na kurze i odkurzanie.
Byłam dzisiaj w Carrefourze po prezent dla siostrzenicy, ma niedługo urodziny i zażyczyła sobie kolejną lalkę Barbie, ostatnio jak jej kupowałam na dzień dziecka to powiedziała że to już ostatnia ale pokazała swoją kobiecą naturę i zmieniła zdanie pierwszy raz oglądałam je w Smyku i kosztowały tam 130 zł u moich rodziców taka sama kosztowała 98 zł a ja kupiłam właśnie w Carrefourze za 70 zł

wczoraj obejrzałam moje storczyki i znowu będą kwitły w dodatku jeden wciąż ma kwiaty

Bejjka wiesz niektóre rzeczy na pewno są tańsze, ja porównałam tą bluzkę
http://www.allegro.pl/item737808367_...o_42_nowa.html
i w sklepie ostatecznie kosztowała 169 zł. ja zresztą bardzo lubię ich ciuchy mają tylko 2 minusy cenę i rozmiarówkę, wchodząc do sklepu można zgubić od razu kilka kg

Kamila
co do spotkania to bardzo chętnie.

Natii
pozazdrościć kaloszy w sam raz na jesienne spacery, a jaki to gołębi kolor szary?

Dziewczyny miłego weekendu ja jutro jadę do Koszalina
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 18:55   #4071
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez magdzia81 Pokaż wiadomość

Natii
pozazdrościć kaloszy w sam raz na jesienne spacery, a jaki to gołębi kolor szary?
Jeszcze idealniejsze są na zimowe roztopy A gołębi to taki szaro-niebieski kolor
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 20:10   #4072
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Bry wieczór

Ide zaraz spać.

Magdzia mój storczyk tez pieknie kwitnie, szok, myslałam po tym jak mama mi go obciachała to juz nic z niego nie bedzie a tutaj i przybyło mu liści, łodyga nowa zaczeła rosnąć nawet jeszcze druga taka troche dziko rośnie ale chyba nic z niej nie bedzie. Jak wyjeżdzałam to jeden pąk sie rozwinął reszta nie, jak wróciłam to praktycznie wszystkie kwiatki miał, jeszcze 3 pąkówki zostały. Mam nadzieję, że kwiatostan długo się utrzyma

Wczoraj byłam u fryzjera i fryzjerka odkryła pod moją grzywką nowo rosnące włosy Ciesze się, że włosów mi przybywa, tylko szkoda, że w takim miejscu
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 08:06   #4073
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

a mi jeszcze żaden storczyk nie zakwitł ponownie próbowałam już wszystkich metod a i tak w końcu lądują na śmietniku, bo mi marnieją

wreszcie załatwiliśmy wszystkie formalności związane z naszym mieszkaniem i rata kredytu zmalała nam prawie o 50% przynajmniej na najbliższy kwartał
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 10:25   #4074
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

witajcie.

a ja w domku od wczoraj . mam wolne do poniedzialku wlacznie (2 wolne dni za pracujace soboty + 1 dzien opieki nad dzieckiem). moj synus jest ze mna, gdyz zlapal jakies chorobsko . oby udalo mi sie go wykurowac do wtorku.

ja mam dosyc mojej cery. przestawilam sie z jeaninie na cilest. sama nie wiem . widze, ze nic nie dziala na moja cere i bede sie tak meczyc do konca zycia . jestem zalamana i depresja mnie dopada.

rany boskie, jakie korki na ulicach. przez remont ulicy zeromskiego moj maz wracal wczoraj do domku 1,5 godziny .

ide do kuchni wstawic pyrki na kopytka. jak jestem w domku to moge robic takie cudenka .

AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 21:23   #4075
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Bejjka tylko się cieszyć. rata mniejsza o 50% to już coś Można szybciej odłożyć na taką ratę

Anka chętnie zjadłabym sobie Twoje kopytka

Dziś upiekłam tą szarlotkę z przepisu
jeden dzień musi odstać nietknięta. zapomniałam Wam napisać.
Damian do mnie przyjechał, dotyka szarlotki i mówi że jest twarda, na co ja GDZIEEE?? i dźgnęłam paluchem i sie dziura zrobiła w cieście :P no ale pyszności i tak będą

jutro jadę z mamą na bazar, potem mam zaplanowany wyjazd do babci w celu umycia kobiecie okien
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 09:50   #4076
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
mam dosyc mojej cery. przestawilam sie z jeaninie na cilest. sama nie wiem . widze, ze nic nie dziala na moja cere i bede sie tak meczyc do konca zycia . jestem zalamana i depresja mnie dopada.
ja też mam dosyć swojej. choć mnie nękają zupełnie inne problemy. muszę znowu iść do dermatologa
ale moja siostra ma podobny problem, mimo, że skończyła 30stkę to każda próba odstwaienia tabletek kończy się wysypem bardzo bolesnych podskórnych krost.

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
Bejjka tylko się cieszyć. rata mniejsza o 50% to już coś Można szybciej odłożyć na taką ratę
nie tylko to nas cieszy wzieliśmy kredyt, gdy ceny mieszkań były z kosmosu a teraz placimy mniej niż jak wynajmowaliśmy 40metrowe mieszkanko

Daria u mnie nie ma nawet opcji by ciasto postało dobę TŻet zjadł całego murzynka w niecałe 24h

Wczoraj poszlam do Inglota w poszukiwaniu różu idealnego dla mojej cery. Licząc na to, że w przyszłości mając dobrze dobrany odcień łatwiej mi będzie znaleść coś dla siebie wśród kosmetyków innych firm. No i oczywiście wróciłam do domu z jakimś badziewiem nie dość, że ten róż jest w kremie i mam problemy żeby się nim umalować to jeszcze kolor podkreśla różowość mojej skóry
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 14:47   #4077
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Witajcie.

Ja dzisiaj obłażę ze skóry po wczorajszym peelingu migdałowym, nie lubię tego etapu ale potem skórka jest fajna .

Ogólnie senny dzisiaj dzień.
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 21:12   #4078
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

hej

pozdrawiam Was cieplutko z nad morza, (no prawie)
jutro czeka mnie powrót do Poznania w ścisku i znając życie w chłodzie bo nasze PKP jak zwykle ma z tym problemy, tzn. z ogrzewaniem.

miłej niedzieli
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 12:27   #4079
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez magdzia81 Pokaż wiadomość
hej

pozdrawiam Was cieplutko z nad morza, (no prawie)
jutro czeka mnie powrót do Poznania w ścisku i znając życie w chłodzie bo nasze PKP jak zwykle ma z tym problemy, tzn. z ogrzewaniem.

miłej niedzieli
Ja wczoraj jechałam na trasie Poznań-Toruń i myślałam,że mi się tyłek roztopi-tak okropnie mocno grzali ...
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 13:15   #4080
karola30
Raczkowanie
 
Avatar karola30
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 66
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cześć Dziewczęta

Wczoraj wróciłam z trzydniowego wyjazdu do Szczecina. Jestem potwornie zmączona i nie mam na nic sił.

W temacie PKP niestety wczoraj na trasie Szczecin-Poznań było zimno i wymarzłam.

Od czwartku zaczynam kurs na Głównego Księgowego. Chciałam chodzić w systemie weekendowym ale niestety większość chce w systemie wtorek i czwartek.

Bejjka polecam Ci Dauglasa na Paderewskiego. Jest tam świetna wizażystka chyba Justyna czy Lucyna i mnie świetnie dobrała podkład. Bardzo mi się podobało to że wyszłyśmy na dwór i zobaczyłyśmy jak wygląda podkład w świetle dziennym.

Życze miłego dnia

Edytowane przez karola30
Czas edycji: 2009-10-11 o 13:19
karola30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.