Kosmetyki dla nastolatki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-10, 19:42   #1
Agata_14***
Raczkowanie
 
Avatar Agata_14***
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 81
Question

Kosmetyki dla nastolatki


Mam 14 lat, cere mieszaną( na polikach normaloną,a na brodzie, nosie i czole tłustą) i trądzikową. Proszę was poradzcie mi co powinno znajdować sie w mojej kosmetyczce, a czego nie powinnam uzywać. Napiszcie jakie firmy i jakie produkty polecacie. Będę ogromnie wdzieczna
__________________
www.nastolat-ka.blog.onet.pl dajcie komcia PLiS
Agata_14*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 22:02   #2
czikuś
Raczkowanie
 
Avatar czikuś
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 304
GG do czikuś
Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

Aby nie musiały tego robić inne dziewczyny, tym razem ja kulturalnie odsyłam do wyszukiwarki. Pytania poprosimy bardziej szczegółowe, ale koniecznie badania zacznij samodzielnie, to podstawa.

czikuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 22:45   #3
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...dla+nastolatki
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...dla+nastolatki
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...dla+nastolatki
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...dla+nastolatki
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 06:03   #4
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

ja polecam kosmetyki Under20, przy codziennym stosowaniu naprawdę działają. W Twoim wieku i przy Twojej cerze powinnaś posiadać krem matujący, żel do mycia twarzy, tonik, czasami powiennaś zrobić oczyszczanie twarzy peelingiem. To wszystko dostaniesz właśnie z serii Under20.
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 14:20   #5
Kraczitka
Raczkowanie
 
Avatar Kraczitka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 438
Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

ja używam z serii Clearasil total control (żel, tonik, krem) i nie widze jak naraazie zeby mi cos pomoglo Wiele specyfików juz stosowalam...wciąż szukam tego NAJ:P )
Kraczitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 14:24   #6
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

Vichy Normaderm są dobre
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 14:39   #7
Ania17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 537
Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

Nivea Visage Young
Ania17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-11, 14:40   #8
Agata_14***
Raczkowanie
 
Avatar Agata_14***
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

A czy możecie polecic mi dobry balsam do ciała i jakiś peeling( a może nie poiwinnam używać peelingu bo mama cere trądzikową. Jak myślicie?) Proszę tez o rade w sprawi toniku i zelu do mycia twarzy( tylko od razu pisze, ze mydła siarkowego nie mogę używać, bo skóra robi mi się sucha).
__________________
www.nastolat-ka.blog.onet.pl dajcie komcia PLiS
Agata_14*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 14:54   #9
Kraczitka
Raczkowanie
 
Avatar Kraczitka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 438
Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

no ja Ci mogę polecić peeling (ale to do ciała tak moim zdaniem raczej)
Zaparzasz kawkę (parzoną, nie rozpuszczalną ) Fuski mieszasz np z jakimś "pysznym" żelem pod prysznic i smarujesz/masujesz ciałko tą mixtura Rewelacja Polecam
A do twarzy to nie mam co zaproponować
Buźki
Kraczitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 14:05   #10
Agata_14***
Raczkowanie
 
Avatar Agata_14***
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

dziękuje wam napewno wypróbuje peeling
__________________
www.nastolat-ka.blog.onet.pl dajcie komcia PLiS
Agata_14*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 16:46   #11
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Post Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez Ania17
Nivea Visage Young
Ja tez ich uzywam mialam tez kiedys clerasil i clean & clear przez dluzszy czas Moze kiedys wuprobuje Under 20??? Ale i tak na tradzik nie pomagaja, wiec jak sie z nim zmagasz to lepszym wyjsciem jets odwiedzenie dermatologa
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-26, 02:09   #12
karolinka13a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

Hej mam na imię Karolina i mam 13 lat.
Mam problemy z twarzą...
Niestety na nosie i wokół niego mam pełno wągrów.
A do tego chciałabym oczyścić skórę...
Ale niestety niewiem co mogło by mi pomuc....
Byłabym wdzięczna jeśli ktoś doradziłby mi
i napisał nazwe, cene i gdzie można znaleść taki produkt
z góry dziękuje mam nadzieje, że pozbęde się tego raz na zawsze!!
prosze o szybką odpowiedz...

POZDRAWIAM
karolinka13a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 06:51   #13
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez Agata_14*** Pokaż wiadomość
Mam 14 lat, cere mieszaną( na polikach normaloną,a na brodzie, nosie i czole tłustą) i trądzikową. Proszę was poradzcie mi co powinno znajdować sie w mojej kosmetyczce, a czego nie powinnam uzywać. Napiszcie jakie firmy i jakie produkty polecacie. Będę ogromnie wdzieczna
chodzi Ci tez o kolorówkę czy tylko pielęgnację?
Co do twarzy.. Osobiscie polecam serię Visage Young coś do codziennego oczyszczania twarzy (jakiś żel - do wyboru dwa) do tego polecam tonik oczyszczający Stay Clear nie zawiera alkoholu nie podrażnia a doskonale oczyszcza i na to matująco-nawilżający żel-krem Control Shine z tej samej serii
Cytat:
Napisane przez karolinka13a Pokaż wiadomość
Hej mam na imię Karolina i mam 13 lat.
Mam problemy z twarzą...
Niestety na nosie i wokół niego mam pełno wągrów.
A do tego chciałabym oczyścić skórę...
Ale niestety niewiem co mogło by mi pomuc....
Byłabym wdzięczna jeśli ktoś doradziłby mi
i napisał nazwe, cene i gdzie można znaleść taki produkt
z góry dziękuje mam nadzieje, że pozbęde się tego raz na zawsze!!
prosze o szybką odpowiedz...

POZDRAWIAM
Dla Ciebie nadawałby się żel peeling do codziennego mycia twarzy Clean Deeper Nivea Visage Young przy codziennym stosowaniu można pozbyć się wągrów jest naprawdę genialny
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 22:05   #14
martynka0311
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Question Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

Hejka dziewczyny! słuchajcie... Nie wiem szczerze mówiąc jaką mam cere ale mam na nosie takie czarne krostki tzw. wągry na szczescie nie są aż tak czarne jak u niektórych dziewczyn. Używałam na to clen&clean i nie pomogło ;/. Mam też krostki na czole czsami na brodzie a bardzo rzadko na policzkach. wkurza mnie to ze nie ma dnia zebym nie miala chociaz jednej krostki. Teaz robiła mi się taka ładna cera ii juz dwie krosty mi wyskoczyły ;(. Mam tonik z under twanty ale on i tak mi nic nie pomaga uzywam go tylko zeby przemyc twarz. Mam tez taki zel do twazy z avony "clearskin" tez nie pomaga. Mam podkład z under twany i z miss sporty i oczywiscie takze nie pomagaja. Czasami jakies kremy uzywam. Ale tez nic!
Chciałabym się dowiedziec o jakies tanie i baaaardzo bardzo skuteczne kosmetyki (tak do 15 zł) ok?
nie uzywalam jeszcze zadnych z nivea ani garniera ale nie chce wydawac po 3 dychy na marne bo mam inne wydatki jak narazie, wiec... szukam czego taniego i skutecznego.
Jak nic naprawde nie bedzie pomAGalo to zapisze sie do dermatologa. nie jest az tak strasznie z moja cera ale... Moja przyjaciolka chodzi do dermatologa ja tam sie wstydze nawet o tym mamie powiedziec zeby mnie zapisala ale musze w koncu. No i lekarka jej jakas masc przepisala to uzylam sobie jej pare razy jak u niej nocowalam bo powiedzila zebym sobie wyprobowala i zgadnijcie co!? nic xD jak zwykle z reszta
a wiec prosze o pomoc;p HELP
martynka0311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 16:32   #15
karola522
Przyczajenie
 
Avatar karola522
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 3
GG do karola522
Red face Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez Agata_14*** Pokaż wiadomość
Mam 14 lat, cere mieszaną( na polikach normaloną,a na brodzie, nosie i czole tłustą) i trądzikową. Proszę was poradzcie mi co powinno znajdować sie w mojej kosmetyczce, a czego nie powinnam uzywać. Napiszcie jakie firmy i jakie produkty polecacie. Będę ogromnie wdzieczna

A ja tobie polecam Agata_13*** kosmetyki Perfecta No problem sa naprawde bardzo dobre (żel z mikrogranulkami , tonik i krem tonująco-matujący lub matującą-wygładzający blizny) A co do wągrów to dobry peeling np. z soraya kuracja matująca lub właśnie z Perfecta No Problem. A balsam do ciała zalezy jaką masz skóre. Dobre są z Nivea i Jonson&Jonson.
karola522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 16:39   #16
pocz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 300
GG do pocz
Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez karola522 Pokaż wiadomość
A ja tobie polecam Agata_13*** kosmetyki Perfecta No problem sa naprawde bardzo dobre (żel z mikrogranulkami , tonik i krem tonująco-matujący lub matującą-wygładzający blizny) A co do wągrów to dobry peeling np. z soraya kuracja matująca lub właśnie z Perfecta No Problem. A balsam do ciała zalezy jaką masz skóre. Dobre są z Nivea i Jonson&Jonson.
Też polecam Perfectę , sama używam od 2 lat żelu, kiedyś też toniku i krem i mogę z czystym sumieniem polecić, szczególnie żel- mam po nim super delikatną i gładziutką cerę

Edytowane przez pocz
Czas edycji: 2009-07-04 o 16:47
pocz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 09:38   #17
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez karola522 Pokaż wiadomość
A ja tobie polecam Agata_13*** kosmetyki Perfecta No problem sa naprawde bardzo dobre (żel z mikrogranulkami , tonik i krem tonująco-matujący lub matującą-wygładzający blizny) A co do wągrów to dobry peeling np. z soraya kuracja matująca lub właśnie z Perfecta No Problem. A balsam do ciała zalezy jaką masz skóre. Dobre są z Nivea i Jonson&Jonson.
Cytat:
Napisane przez pocz Pokaż wiadomość
Też polecam Perfectę , sama używam od 2 lat żelu, kiedyś też toniku i krem i mogę z czystym sumieniem polecić, szczególnie żel- mam po nim super delikatną i gładziutką cerę
ja rowniez mam cere mieszana, tradzik wydaje mi sie ze juz jakis czas temu mi minąl, nie mam ropnych pryszczy tak ze kazdy na sobie praktycznie, mam sporo malutkich krostek ktore nasilaja sie pod wplywem niewiem czego. Raz moja cera ma ich kilka, za jakis czas calkiem sporo, moze przed okresem tak sie dzieje. Szukam jakiegos niezapychajacego kremu do twarzy, konkretnych wymagan nie mam dobrze by bylo gdyby troche nawilzal, i matowal, i zastanawiam sie wlasnie nad tym gruszkowym z serii No Problem, ale boje sie zapychania jak juz mnie jakis krem zapcha to trudno mi dojsc z cera do ladu.. aktualnie nie uzywam zadnego.. wiem brzmi to niezaciekawie zwlaszcza, ze mam cere mieszana, ale uwazam, ze wygląda ona duzo lepiej, niz wtedy jak uzywalam roznych innych wysuszajacych, nawilzajacych i coraz to wyprobowywalam nowe. Teraz tylko z rana zelem umyje i na dzien nic, czasami w okolicach ust bo schodzi mi skora nivea soft ale to tylko tam, akurat nie mam zanych krost ani nic, na wieczor zmyje makijaz i na noc masc cynkowa na krostki , nie wysusza calej skory bo jest delikatna a niektore drobne tak. dlatego szukam jakiegos kremu na dzien bo uwazam, ze majac cere mieszana jednak trzeba czegos uzywac, chociazby pod makijaz. Moglybyscie cos polecic ? Nie musi super matowic, ani nawilzac, byle by choc troche robil te dwie rzeczy no i zeby nie zapychal z opinii wizazanek i etykiety pasuje mi ten gruszkowy, ale boje siejednak ze mnie zapcha, jak zrobil to ostatnio Humektan..
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 09:07   #18
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

podnosze
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 13:26   #19
karola522
Przyczajenie
 
Avatar karola522
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 3
GG do karola522
Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez ejaj Pokaż wiadomość
ja rowniez mam cere mieszana, tradzik wydaje mi sie ze juz jakis czas temu mi minąl, nie mam ropnych pryszczy tak ze kazdy na sobie praktycznie, mam sporo malutkich krostek ktore nasilaja sie pod wplywem niewiem czego. Raz moja cera ma ich kilka, za jakis czas calkiem sporo, moze przed okresem tak sie dzieje. Szukam jakiegos niezapychajacego kremu do twarzy, konkretnych wymagan nie mam dobrze by bylo gdyby troche nawilzal, i matowal, i zastanawiam sie wlasnie nad tym gruszkowym z serii No Problem, ale boje sie zapychania jak juz mnie jakis krem zapcha to trudno mi dojsc z cera do ladu.. aktualnie nie uzywam zadnego.. wiem brzmi to niezaciekawie zwlaszcza, ze mam cere mieszana, ale uwazam, ze wygląda ona duzo lepiej, niz wtedy jak uzywalam roznych innych wysuszajacych, nawilzajacych i coraz to wyprobowywalam nowe. Teraz tylko z rana zelem umyje i na dzien nic, czasami w okolicach ust bo schodzi mi skora nivea soft ale to tylko tam, akurat nie mam zanych krost ani nic, na wieczor zmyje makijaz i na noc masc cynkowa na krostki , nie wysusza calej skory bo jest delikatna a niektore drobne tak. dlatego szukam jakiegos kremu na dzien bo uwazam, ze majac cere mieszana jednak trzeba czegos uzywac, chociazby pod makijaz. Moglybyscie cos polecic ? Nie musi super matowic, ani nawilzac, byle by choc troche robil te dwie rzeczy no i zeby nie zapychal z opinii wizazanek i etykiety pasuje mi ten gruszkowy, ale boje siejednak ze mnie zapcha, jak zrobil to ostatnio Humektan..
ejaj ten krem gruszkowy jest naprawdę dobry po 1 nie zapycha dobrze nawilża i w miare matuje możesz też spróbować ten z nivea bye bye spot .
karola522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 15:48   #20
CzekoladkaD
Przyczajenie
 
Avatar CzekoladkaD
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

cześć dziewczyny
ja też właśnie w tej sprawie jaki krem byłby dobrze nawet bardzo dobrze matujący teraz używam under20 matujący ale sie kończy i chciałabym coś wypróbować skutecznego i dobrze matującego
oraz co używacie na pryszcze jak wam wyskoczą ? cos co szybko działa i tylko w to miejsce co jest pryszcz, ponieważ codziennie używam żelu do twarzy oraz toniku wiec chciała bym coś ja sytuacje kiedy mi wyskoczy jakiś by sie szybko go pozbyć

_________________________ ____________

ZAKOCHANIE <333
CzekoladkaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 15:46   #21
ancooora
Wtajemniczenie
 
Avatar ancooora
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Paris <3
Wiadomości: 2 700
Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

Ja mam 23 lata i cerę mieszaną. Lubię i bardzo odpowiadają mi kosmetyki dla nastolatków (tonik i żel do mycia twarzy), ale nie wiem czy w moim wieku mogę używać takich kosmetyków??
ancooora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.