Cel? Motylkiem być! Odchudzanie - 20 kilo. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-14, 13:03   #1
Jaimie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Smile

Cel? Motylkiem być! Odchudzanie - 20 kilo.


Witam. Mam na imię Aga i sporo kilo do zrzucenia Przytyłam w ciągu roku 20 kilo - niestety. Udzielałam się na innych wątkach tego typu ale to było dawno więc zapraszam na całkiem nowy!

Założyłam ten wątek specjalnie dla dziewczyn, które chcą schudnąć 15-20 kilo. Ja sama schudłam na wakacjach 5 więc to już jakiś postęp. Wydaje mi się, że w grupie jest raźniej. No więc..... zapisywać się!
__________________
waga w dół!
zapuszczam włosy!
________________

Le cœur a ses raisons que la raison ne connaît point.


Jaimie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 14:23   #2
orchideaQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 152
Dot.: Cel? Motylkiem być! Odchudzanie - 20 kilo.

witam
moge sie przyłączyć...? zawsze to raźniej
ja sobie postawilam takie mniejsze cele do schudniecia,jednak jesli bym schudla te 15-20 kg to mysle,ze bylo by idealnie!
orchideaQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 14:29   #3
marlen92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 371
Dot.: Cel? Motylkiem być! Odchudzanie - 20 kilo.

Cytat:
Napisane przez Jaimie Pokaż wiadomość
Witam. Mam na imię Aga i sporo kilo do zrzucenia Przytyłam w ciągu roku 20 kilo - niestety. Udzielałam się na innych wątkach tego typu ale to było dawno więc zapraszam na całkiem nowy!

Założyłam ten wątek specjalnie dla dziewczyn, które chcą schudnąć 15-20 kilo. Ja sama schudłam na wakacjach 5 więc to już jakiś postęp. Wydaje mi się, że w grupie jest raźniej. No więc..... zapisywać się!
z checia sie przylacze ;] 20 przytylam w ciagu 3 lat a juz wygladalam dosc dobrze tylko tego nie docenialam ;] na razie tydzien odchudzania i -1kg mimo malych grzeszkow zywieniowych !
marlen92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 15:15   #4
sarah896
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 83
Dot.: Cel? Motylkiem być! Odchudzanie - 20 kilo.

Ja też z chęcią się przyłącze, oczywiście razem raźniej
Mi zostało do zrzucenia dokładnie 20 kg;/
__________________
Zero słodyczy.!
Zapuszczam włosy
Chudnę
Waga początkowa 93kg
Waga docelowa 70kg
Wzrost 183cm
Matura 2011
Rzucę palenie;>
sarah896 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 15:32   #5
twinsplus1
Zadomowienie
 
Avatar twinsplus1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Anglia/Polska
Wiadomości: 1 262
GG do twinsplus1
Dot.: Cel? Motylkiem być! Odchudzanie - 20 kilo.

no czesc, moj cel to 58 lub 61kg - sie zobaczy od maja schudlam juz 15kg i teraz idzie mi troche wolniej, ale twardo trwam przy diecie, trzymam za wasze spadki i wytrwalosc
__________________
start 29.06.2017 The Tapping Solution for Weight Loss & Body Confidence

wzrost: 174 cm
79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58

Nothing is Impossible to a willing mind
twinsplus1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 15:44   #6
sarah896
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 83
Dot.: Cel? Motylkiem być! Odchudzanie - 20 kilo.

Cytat:
Napisane przez twinsplus1 Pokaż wiadomość
no czesc, moj cel to 58 lub 61kg - sie zobaczy od maja schudlam juz 15kg i teraz idzie mi troche wolniej, ale twardo trwam przy diecie, trzymam za wasze spadki i wytrwalosc

15 kg to całkiem nieźle
Wytrwałości dalej
__________________
Zero słodyczy.!
Zapuszczam włosy
Chudnę
Waga początkowa 93kg
Waga docelowa 70kg
Wzrost 183cm
Matura 2011
Rzucę palenie;>
sarah896 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 16:07   #7
Brunetta
Przyczajenie
 
Avatar Brunetta
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Cel? Motylkiem być! Odchudzanie - 20 kilo.

Moja waga-68kg a cel-55/56 więc jest co zrzucać a najgorsze że dziś dopiero drugi dzień diety i ćwiczeń ale daje radę

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

podzielcie się może jakimiś waszymi wskazówkami dotyczącymi odżywiania się podczas diety albo ćwiczeń to by napewno wiele pomogło
Brunetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-14, 18:00   #8
twinsplus1
Zadomowienie
 
Avatar twinsplus1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Anglia/Polska
Wiadomości: 1 262
GG do twinsplus1
Dot.: Cel? Motylkiem być! Odchudzanie - 20 kilo.

Cytat:
Napisane przez sarah896 Pokaż wiadomość
15 kg to całkiem nieźle
Wytrwałości dalej
dziekowac tobie rowniez zycze wytrwalosci

Cytat:
Napisane przez Brunetta Pokaż wiadomość
Moja waga-68kg a cel-55/56 więc jest co zrzucać a najgorsze że dziś dopiero drugi dzień diety i ćwiczeń ale daje radę

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

podzielcie się może jakimiś waszymi wskazówkami dotyczącymi odżywiania się podczas diety albo ćwiczeń to by napewno wiele pomogło
jesli chodzi o diete to ja stosuje diete dr dukana, i sobie chwale ale sa osoby, ktorym ona nie odpowiada, ogolnie nie cwicze, bo mam sporo latania przy 3 dzieci i sprzatania po nich wiec to zaliczam jako cwiczenia

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez sarah896 Pokaż wiadomość
15 kg to całkiem nieźle
Wytrwałości dalej
a z jakiej miejscowosci pochodzisz jesli mozna zapytac?
__________________
start 29.06.2017 The Tapping Solution for Weight Loss & Body Confidence

wzrost: 174 cm
79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58

Nothing is Impossible to a willing mind
twinsplus1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 18:26   #9
Claudia_3000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 60
Dot.: Cel? Motylkiem być! Odchudzanie - 20 kilo.

mogę sie przylaczyc? ;>

Waga początkowa: 64
Cel : 49-52
Claudia_3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 20:44   #10
Jaimie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Cel? Motylkiem być! Odchudzanie - 20 kilo.

Wszystkich mile witam No właśnie. Macie jakieś sposoby aby utrzymać dietę? Ja np. prowadziłam kiedyś taki zeszyt i wypisywałam w nim wszystko co zjadłam, ile ćwiczyłam i jak się czuję. Ale nie tym razem.
Do tego od jutra będę brała chrom z błonnikiem i ananasem.

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez twinsplus1 Pokaż wiadomość
jesli chodzi o diete to ja stosuje diete dr dukana, i sobie chwale ale sa osoby, ktorym ona nie odpowiada, ogolnie nie cwicze, bo mam sporo latania przy 3 dzieci i sprzatania po nich wiec to zaliczam jako cwiczenia
ja właśnie kiedyś byłam na dukanie ale nie wytrzymałam nawet pierwszego etapu. Przerażała mnie myśl, że muszę zjeść coś z listy. Miałam też wielką ochotę na owoce. I jakoś to nie wypaliło.
Haha ja dzieci nie mam ale dzisiaj dwie godziny sprzątałam w domu: mycie podłóg, szorowanie czajnika, wycieranie kurzów. Dzisiaj sobie odpuściłam ćwiczenia
__________________
waga w dół!
zapuszczam włosy!
________________

Le cœur a ses raisons que la raison ne connaît point.


Jaimie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 22:14   #11
Roisin92
Rozeznanie
 
Avatar Roisin92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Rypin
Wiadomości: 988
Dot.: Cel? Motylkiem być! Odchudzanie - 20 kilo.

o to ja bym się przyłączyła
od jutra zaczynam !
aktualna waga: 63 kg
cel: 53 kg
wzrost:168 cm

Mam nadzieję, że tym razem się uda, bo było juz kilka bezowocnych prób
Roisin92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-14, 22:48   #12
Sasiniak
Raczkowanie
 
Avatar Sasiniak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 30
Dot.: Cel? Motylkiem być! Odchudzanie - 20 kilo.

Hm 4 lata studiów, i uhm roztyło się. Idąc na studia warzyłam 60kg przy wzroście 182.
Teraz chce zrzucić te 20 kg, może ciut więcej. Na wiosne już miałam sukces, poszło 6 kg bliżej do wymarzonej wagi, ale nadeszła sesja... i bum.

Mój przepis na sukces? Zero słodyczy i dosładzanych napojów. Gdyż to głownie nimi nabijam sobie wagę. No i te obiady o 23-24 jak już wróce do domu z uczelni i pracy;/
W tym momencie jestem na diecie warzywno-owocowej, jest ok dużo błonnika, pysznie i w ogóle.
To nie jest duże poświęcenie jako iż jestem wegetarianką, i od ponad roku skłaniam się w stronę weganizmu, co niby powinno nie pozwolić mi tyć. Gdyby się tylko nie żarło czekoladek i nie popijało ich hektolitrami pepsi i słodzonych soczków;/
Słaby charakterze strzeż się ;]


Także powodzenia
Sasiniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 09:33   #13
sarah896
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 83
Dot.: Cel? Motylkiem być! Odchudzanie - 20 kilo.

Cytat:
Napisane przez Sasiniak Pokaż wiadomość
Hm 4 lata studiów, i uhm roztyło się. Idąc na studia warzyłam 60kg przy wzroście 182.
Teraz chce zrzucić te 20 kg, może ciut więcej. Na wiosne już miałam sukces, poszło 6 kg bliżej do wymarzonej wagi, ale nadeszła sesja... i bum.

Mój przepis na sukces? Zero słodyczy i dosładzanych napojów. Gdyż to głownie nimi nabijam sobie wagę. No i te obiady o 23-24 jak już wróce do domu z uczelni i pracy;/
W tym momencie jestem na diecie warzywno-owocowej, jest ok dużo błonnika, pysznie i w ogóle.
To nie jest duże poświęcenie jako iż jestem wegetarianką, i od ponad roku skłaniam się w stronę weganizmu, co niby powinno nie pozwolić mi tyć. Gdyby się tylko nie żarło czekoladek i nie popijało ich hektolitrami pepsi i słodzonych soczków;/
Słaby charakterze strzeż się ;]


Także powodzenia
No powodzenia, powodzenia
Na pewno dasz radę, poza tym widzę, że jestem wyższa od Ciebie tylko 0 3 cm i mamy tyle samo do zrzucenia z tobą będzie mi łatwiej



---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez twinsplus1 Pokaż wiadomość
dziekowac tobie rowniez zycze wytrwalosci



jesli chodzi o diete to ja stosuje diete dr dukana, i sobie chwale ale sa osoby, ktorym ona nie odpowiada, ogolnie nie cwicze, bo mam sporo latania przy 3 dzieci i sprzatania po nich wiec to zaliczam jako cwiczenia

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------



a z jakiej miejscowosci pochodzisz jesli mozna zapytac?
Hej, można wiedzieć okolice Zielonej Góry
__________________
Zero słodyczy.!
Zapuszczam włosy
Chudnę
Waga początkowa 93kg
Waga docelowa 70kg
Wzrost 183cm
Matura 2011
Rzucę palenie;>
sarah896 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 09:39   #14
Jaimie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Cel? Motylkiem być! Odchudzanie - 20 kilo.

Cytat:
Napisane przez Sasiniak Pokaż wiadomość
Hm 4 lata studiów, i uhm roztyło się. Idąc na studia warzyłam 60kg przy wzroście 182.
Teraz chce zrzucić te 20 kg, może ciut więcej. Na wiosne już miałam sukces, poszło 6 kg bliżej do wymarzonej wagi, ale nadeszła sesja... i bum.

Mój przepis na sukces? Zero słodyczy i dosładzanych napojów. Gdyż to głownie nimi nabijam sobie wagę. No i te obiady o 23-24 jak już wróce do domu z uczelni i pracy;/
W tym momencie jestem na diecie warzywno-owocowej, jest ok dużo błonnika, pysznie i w ogóle.
To nie jest duże poświęcenie jako iż jestem wegetarianką, i od ponad roku skłaniam się w stronę weganizmu, co niby powinno nie pozwolić mi tyć. Gdyby się tylko nie żarło czekoladek i nie popijało ich hektolitrami pepsi i słodzonych soczków;/
Słaby charakterze strzeż się ;]


Także powodzenia
powodzenia!
__________________
waga w dół!
zapuszczam włosy!
________________

Le cœur a ses raisons que la raison ne connaît point.


Jaimie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 13:20   #15
Sasiniak
Raczkowanie
 
Avatar Sasiniak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 30
Dot.: Cel? Motylkiem być! Odchudzanie - 20 kilo.

Dziękuję
Od tygodnia nie patrzę na pepsi, i próbuję sobie wmówić że lubię zieloną herbatę.Cóż współlokator ma całą szafę różnych, może któraś mi podejdzie. Ale eh to nie jest kawusia ani pepsi.
Kolejna sprawa, to koszmarne ceny, czemu zdrowe, nie dosładzane, pełnoziarniste jest aż tak droższe od zwykłego

Eh nic to trzeba pojeździć rowerkiem, a na wieczór mam ściągniete filmiki z ćwiczeniami , 5X 8 minut brzuch, nogi, pośladki, ramiona i rozciąganie. Z miłym uśmiechniętym panem, sama przyjemność

Ja z Wrocławia


Jak bardzo kaloryczne moga być naleśniki z razowej mąki, bez mleka i jaj, i bez cukru.. za to z dużą ilością kurkumy, chili itd, z farszem ala leczo...

Edytowane przez Sasiniak
Czas edycji: 2010-08-15 o 13:26
Sasiniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 21:48   #16
Claudia_3000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 60
Dot.: Cel? Motylkiem być! Odchudzanie - 20 kilo.

Hejj dziewczyny

Znowu zawaliłam.. ; / ale jak tu nie powstrzymać się od grilla itp jak przyjechał kuzyn ktorego nie widzialam 10 lat?

Od jutra powazniej biore sie za siebie.
A zastanawialam sie dzis jak do diety mają się jogurty? (chodzi mi o takie np. Danone Gratka owocowy)
Claudia_3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 21:58   #17
lenor
Zadomowienie
 
Avatar lenor
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 141
Dot.: Cel? Motylkiem być! Odchudzanie - 20 kilo.

Claudia_3000, nie wiem jak się mają, ale bezpieczniej zjeść jogurt naturalny a już z owsem ..mniam waże tyle co Ty, ile masz centymetrów? ja tylko 158, niby nie wyglądam źle, ale było kiedyś o 14kg lżej;p
lenor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 22:45   #18
kokainowa_kate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 41
Dot.: Cel? Motylkiem być! Odchudzanie - 20 kilo.

Witam Was
Również od jutra zaczynam dietę dr. Dukana. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się osiągnąc nasze cele. Mam propozycje, aby każda osoba, która chce się odchudzac prowadziła pewnego rodzaju 'pamiętnik' - co i ile zjadła, ile cwiczyła - może to jest ten klucz do sukcesu ? Moja waga startowa: 74 przy wzroście 1.73 . Ale mam nadzieje, że razem z Wami osiągne swój cel czyli wymarzone 55 kg <3.
Tak więc: POWODZENIA.

P.S. Dziś jest już mój 4-ci dzień regularnych cwiczen, konkretniej a6w i 30 min. biegania.
kokainowa_kate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 09:35   #19
twinsplus1
Zadomowienie
 
Avatar twinsplus1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Anglia/Polska
Wiadomości: 1 262
GG do twinsplus1
Dot.: Cel? Motylkiem być! Odchudzanie - 20 kilo.

Cytat:
Napisane przez Jaimie Pokaż wiadomość
Wszystkich mile witam No właśnie. Macie jakieś sposoby aby utrzymać dietę? Ja np. prowadziłam kiedyś taki zeszyt i wypisywałam w nim wszystko co zjadłam, ile ćwiczyłam i jak się czuję. Ale nie tym razem.
Do tego od jutra będę brała chrom z błonnikiem i ananasem.

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------


ja właśnie kiedyś byłam na dukanie ale nie wytrzymałam nawet pierwszego etapu. Przerażała mnie myśl, że muszę zjeść coś z listy. Miałam też wielką ochotę na owoce. I jakoś to nie wypaliło.
Haha ja dzieci nie mam ale dzisiaj dwie godziny sprzątałam w domu: mycie podłóg, szorowanie czajnika, wycieranie kurzów. Dzisiaj sobie odpuściłam ćwiczenia
szczerze to ja zanim zabralam sie do tej diety to zbieralam sie do niej 2 miesiace i po tym czasie dopiero stwierdzilam, ze jestem na nia gotowa -nie chaialm aby byla to kolejna dieta niewypal i sie udalo, dalam

Cytat:
Napisane przez sarah896 Pokaż wiadomość
No powodzenia, powodzenia
Na pewno dasz radę, poza tym widzę, że jestem wyższa od Ciebie tylko 0 3 cm i mamy tyle samo do zrzucenia z tobą będzie mi łatwiej



---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------



Hej, można wiedzieć okolice Zielonej Góry
no to ja w takim trojkacie mieszkam Zielona G - Poznan - Wroclaw, 90 do Poznania i Zielonej a 130 do Wroclawia

Cytat:
Napisane przez kokainowa_kate Pokaż wiadomość
Witam Was
Również od jutra zaczynam dietę dr. Dukana. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się osiągnąc nasze cele. Mam propozycje, aby każda osoba, która chce się odchudzac prowadziła pewnego rodzaju 'pamiętnik' - co i ile zjadła, ile cwiczyła - może to jest ten klucz do sukcesu ? Moja waga startowa: 74 przy wzroście 1.73 . Ale mam nadzieje, że razem z Wami osiągne swój cel czyli wymarzone 55 kg <3.
Tak więc: POWODZENIA.

P.S. Dziś jest już mój 4-ci dzień regularnych cwiczen, konkretniej a6w i 30 min. biegania.
no prosze kolejna dukanka jesli szukasz przepsiow to tutaj na wizazu sporo ich znajdziesz,a nawet jak wrzucisz w google - kopalnia przepsiow doslownie, zeby was bardziej zachecic do przeszukania netu to ja np jadlam juz pyszne lody, serniczki, murzynki, budyn, czy nutelle - wszystko zrobione z dozwolonych produktow z listy

wlasnie wszamalam sniadanie kawa+ 1 jajko na twardo+ chuda szyneczka z kuraka+ owsianka na slodko na 100ml mleko z dodatkiem cynamonu

na obiadek (mam PP dzis) filet z piersi kuraka z sosem musztardowym i do tego ogorek kwaszony

jesli chcecie notowac jadlospis i liczyc kalorie a takze wpisywac cwiczenia i pomiar wagi i centymetrow to polecam te stronke www.exerceo.pl fantastyczna sprawa, mozna wprowadzac tez wlasne produkty jesli takowych nie znalazlo sie na liscie dostepnej

usss, ale sie rozpisalam p.s. - nikogo nie namawiam do dukania, ale mozecie sobie skorzystac z niektorych przepisow, kiedy najdzie was ochota np na slodycze
__________________
start 29.06.2017 The Tapping Solution for Weight Loss & Body Confidence

wzrost: 174 cm
79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58

Nothing is Impossible to a willing mind
twinsplus1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 10:53   #20
Claudia_3000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 60
Dot.: Cel? Motylkiem być! Odchudzanie - 20 kilo.

Cytat:
Napisane przez lenor Pokaż wiadomość
Claudia_3000, nie wiem jak się mają, ale bezpieczniej zjeść jogurt naturalny a już z owsem ..mniam waże tyle co Ty, ile masz centymetrów? ja tylko 158, niby nie wyglądam źle, ale było kiedyś o 14kg lżej;p

lenor
jestesmy w tej samej sytuacji
ważymy tyle samo i wzrost tez ten sam. tez mam 158 cm :P

i jak narazie to 64 kg. ty tez tyle?

jaką wagę chcesz osiągnąć?
Claudia_3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 13:20   #21
sarah896
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 83
Dot.: Cel? Motylkiem być! Odchudzanie - 20 kilo.

twinsplus1 czyli jesteś z mojej okolicy
Próbowałam lodów "Dukanowych" ale nutelli nigdy, mogłabyś podrzucić przepis?
__________________
Zero słodyczy.!
Zapuszczam włosy
Chudnę
Waga początkowa 93kg
Waga docelowa 70kg
Wzrost 183cm
Matura 2011
Rzucę palenie;>
sarah896 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 13:54   #22
orchideaQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 152
Dot.: Cel? Motylkiem być! Odchudzanie - 20 kilo.

czy ja tez moge z Wami przemienic się z w motylka?
orchideaQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 14:51   #23
black_dress
Raczkowanie
 
Avatar black_dress
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 457
Dot.: Cel? Motylkiem być! Odchudzanie - 20 kilo.

Cześć.
Mogę się przyłączyć ?

Waga początkowa: 106 kg
Waga na dziś: 88 kg
Waga docelowa : 68 kg.

Jestem na diecie Dukana.

: )
black_dress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 15:01   #24
sarah896
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 83
Dot.: Cel? Motylkiem być! Odchudzanie - 20 kilo.

Cytat:
Napisane przez black_dress Pokaż wiadomość
Cześć.
Mogę się przyłączyć ?

Waga początkowa: 106 kg
Waga na dziś: 88 kg
Waga docelowa : 68 kg.

Jestem na diecie Dukana.

: )

No jasne, że możesz
Witamy
__________________
Zero słodyczy.!
Zapuszczam włosy
Chudnę
Waga początkowa 93kg
Waga docelowa 70kg
Wzrost 183cm
Matura 2011
Rzucę palenie;>
sarah896 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 15:52   #25
kokainowa_kate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 41
Dot.: Cel? Motylkiem być! Odchudzanie - 20 kilo.

i jak tam przyszłe motylki?
dziś jestem na 2 jajkach na śniadanie i kurczaku z curry pieczonym w folii. mniam. A jak u Was?
__________________
78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58 <3


waga początkowa ( maj 2010 ) - 78 kg
waga 16.08 ( początek diety ) - 74

cel I - 70 - 1.09.2010
cel II - 65
cel III - 60
cel IV - 58
cel V - utrzymac wagę!
kokainowa_kate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 17:54   #26
warburga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 51
Dot.: Cel? Motylkiem być! Odchudzanie - 20 kilo.

cześć! przyłaczam się!! szukam motywacji, a chyba razem damy radę!?!
dieta cud nie istanieje więc pozostaje mniej jeść, ograniczam (przede wszystkim słodycze precz), ćwiczenia, zaczynam jutra!
waga obecna: 64
waga docelowa: 58

aaa teraz idę biegać!
warburga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 22:36   #27
kokainowa_kate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 41
Dot.: Cel? Motylkiem być! Odchudzanie - 20 kilo.

nikt nic nie pisze ? jak Wam idzie?
__________________
78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58 <3


waga początkowa ( maj 2010 ) - 78 kg
waga 16.08 ( początek diety ) - 74

cel I - 70 - 1.09.2010
cel II - 65
cel III - 60
cel IV - 58
cel V - utrzymac wagę!
kokainowa_kate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 08:16   #28
orchideaQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 152
Dot.: Cel? Motylkiem być! Odchudzanie - 20 kilo.

nikt mnie nie zauważył,no ale trudno...

ja już z 79 mam 77...
powoli i będzie to 59
orchideaQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 09:46   #29
twinsplus1
Zadomowienie
 
Avatar twinsplus1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Anglia/Polska
Wiadomości: 1 262
GG do twinsplus1
Dot.: Cel? Motylkiem być! Odchudzanie - 20 kilo.

Cytat:
Napisane przez sarah896 Pokaż wiadomość
twinsplus1 czyli jesteś z mojej okolicy
Próbowałam lodów "Dukanowych" ale nutelli nigdy, mogłabyś podrzucić przepis?
a te dukanowe ta sa bleeeee te z tego linku pod sa pyszne nutellowe

http://www.lekkoznaczypysznie.blogspot.com/

i nutella tez tam jest i inne pysznosci

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

a ja sie nie waze, bo mam @ i spuchniete palce, poczekam do piatku

a tutaj jeszcze jeden pyszny blog, przepis na wlasny ser zolty

http://sliweczka.blox.pl/html

co byscie mialy pomysly na zdrowe gotowanie

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez orchideaQ Pokaż wiadomość
czy ja tez moge z Wami przemienic się z w motylka?
Cytat:
Napisane przez orchideaQ Pokaż wiadomość
nikt mnie nie zauważył,no ale trudno...

ja już z 79 mam 77...
powoli i będzie to 59
no to ja cie zauwazam brawa za spadek a przylaczyc sie kazdy moze
__________________
start 29.06.2017 The Tapping Solution for Weight Loss & Body Confidence

wzrost: 174 cm
79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58

Nothing is Impossible to a willing mind
twinsplus1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 10:05   #30
RenatkaY2K
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19
Dot.: Cel? Motylkiem być! Odchudzanie - 20 kilo.

Trzymam za Was kciuki!!!!!!

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Ja zaczynam od dziś!
Na początek stosuję dietę oczyszczająca, przez 3 dni jabłka herbata i woda.
To pozwoli mi na zmiejszenie objętości mojego żołądka(tak myślę) i lepszą przemiane materii
A potem zgić kg lekkim odzywianiem (ale nie głodzeniem się-5 posiłków to podstawa). Po ciąży przybyło mnie jakieś 20kg i bardzo źle się z tym czuję


Wzrost 164cm
Waga początkowa 77kg.
Waga docelowa 50kg-55kg.
RenatkaY2K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.