Patent na silikonową szczoteczkę maskary? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-15, 21:13   #1
roxanaL
Raczkowanie
 
Avatar roxanaL
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 309

Patent na silikonową szczoteczkę maskary?


Dziewczyny doradźcie mi coś proszę w kwestii malowania rzęs silikonową szczoteczką...
Odkąd pamiętam unikałam takowych ponieważ za każdym razem tuszowanie kończyło się usuwaniem tuszu z umazanych powiek
Teraz dostałam L'oreala Volume Million Lashes i znów taki sam problem
Moje rzęsy są dosyć krótkie, i tak sobie myślę, że może nie należy ich po prostu malować od nasady czy coś?
A jak Wy sobie radzicie?
roxanaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 21:43   #2
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Patent na silikonową szczoteczkę maskary?

Hm dziwne - ja mam króciutkie rzęsy a nie miałam takiego problemu nawet z telescopikiem l'oreala a tam te takie "wypustki" były krótkie i dosyć rzadkawe. Hm może ściągaj lekko nadmiar tuszu wycierając szczoteczkę o brzeg opakowania?(wiąże się to z opaćkaniem opakowania i w następstwie czyszczeniem go ale może warto spróbować skoro idzie o nadmiar). Dzika sprawa
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 21:56   #3
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Patent na silikonową szczoteczkę maskary?

Sama nie mam problemu z umazana powieką, ale mam swój sposób na malowanie rzęs. Co do maskary L'Oreal, kiedy jest świeża, rzeczywiście strasznie brudzi.
Wystarczy na początku użytkowania dość mocno wycierać szczoteczkę np. chusteczką higieniczną, fakt, to marnowanie tuszu ale tak maluje się lepiej. Potem tuszu będzie mniej i nie będzie tak kleił
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 22:14   #4
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Patent na silikonową szczoteczkę maskary?

nie miałam nigdy takiego problemu, nawet wolę takie szczoteczki. Ja robię tak - unoszę głowę(podbródek) i spoglądam w dół w lusterko, tak by hm powieki były napięte, rzęsy skierowane w dół i wtedy delikatnie przeczesuje je szczoteczką ( ruchem zygzakowym).
milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 16:44   #5
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Patent na silikonową szczoteczkę maskary?

A to dziwne co piszesz, bo silikowana sczoteczka to jedyna, przy której włanie NIE papram sobie powiek I to malujac włąsnie od samych podstaw W innych, zwykłych szczoteczkach, to muszę malować rzęsy trochę dalej niz od podstawy inaczej własnie jestem ubzdryngolona
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 16:56   #6
roxanaL
Raczkowanie
 
Avatar roxanaL
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 309
Dot.: Patent na silikonową szczoteczkę maskary?

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Sama nie mam problemu z umazana powieką, ale mam swój sposób na malowanie rzęs. Co do maskary L'Oreal, kiedy jest świeża, rzeczywiście strasznie brudzi.
Wystarczy na początku użytkowania dość mocno wycierać szczoteczkę np. chusteczką higieniczną, fakt, to marnowanie tuszu ale tak maluje się lepiej. Potem tuszu będzie mniej i nie będzie tak kleił
no może faktycznie jest to spowodowane tym, że tusz jest nowy dosyć rzadki , czytałam gdzieś, że dziewczyna napisała, że tusz najlepszy jest jak ciut zgęstnieje po ok.2 tygodniach spróbuje oczyścić nieco szczoteczkę chusteczkę, dziękuję za radę
Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
nie miałam nigdy takiego problemu, nawet wolę takie szczoteczki. Ja robię tak - unoszę głowę(podbródek) i spoglądam w dół w lusterko, tak by hm powieki były napięte, rzęsy skierowane w dół i wtedy delikatnie przeczesuje je szczoteczką ( ruchem zygzakowym).
otóż to, ja zawsze patrzę do góry z broda na dole, pewnie masz rację, dziękuję za pomysł
roxanaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 08:29   #7
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Patent na silikonową szczoteczkę maskary?

nie ma sprawy, tak myślałam, że to może być przyczyną. polecam ten sposób bo przy okazji podkręca rzęsy
milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.