Ebi Smolarek - Strona 645 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-28, 21:50   #19321
aguchna-ja
Raczkowanie
 
Avatar aguchna-ja
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 372
GG do aguchna-ja
Dot.: Ebi Smolarek

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
O, dzięki, że mi zwróciłaś na to uwagę Tylko jest problem, bo nie znam rozmiaru gumki, jaki Ebi nosi. I co ja teraz zrobię?
Hmm, no i jest problem moim zdaniem, można to wywnioskować ze zdjęć, bo na niektórych coś tam widać a najlepiej i najprościej będzie jak kupisz zapas różnych i przy wymianie "koszulek" zapytasz, albo powiesz, żeby sobie którąś wybrał

Ciekwe, c by zrobił ?? ehehe
__________________
I’m a leader, I’m a winner, Cause I’m awesome
aguchna-ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 14:00   #19322
Gwiazdka20
Zadomowienie
 
Avatar Gwiazdka20
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 168
Dot.: Ebi Smolarek

Nowy nabytek Borussii Dortmund - Jakub Błaszczykowski zaręczył się. Piłkarz dokonał trafnego wyboru, bo jego urocza wybranka Agata jest z całą pewnością osobowościowo zdecydowanie atrakcyjniejsza niż piłkarsko Bundesliga, w której przyjdzie niebawem "Błaszczowi" grać.

Piłkarz przebywa obecnie w celach leczniczych Austrii, skąd uda się bezpośrednio do Dortmundu, gdzie wynajął już mieszkanie. Przypominamy, że pierwsze zajęcia Borussii przed nowym sezonem odbędą się już w najbliższą niedziele - 1 lipca na Westfalenstadion.


Ciekawe co na to Ebi?
Tzn. Czy weźmie sie do roboty?
Gwiazdka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 14:02   #19323
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Ebi Smolarek

Ale jazda! No, normalnie... Bo dzisiaj kumpela do mnie zadzwoniła i mówi, że jej kolega z podstawówki jest w Młodzieży Wszchpolskiej. Nie utrzymuje z nim jakiegoś tam kontaktu, ale go dorwała i naopowiadała, że ma koleżankę, która ma podobne poglądy, co MW (chodziło o mnie a ja w tym czasie zastanawiałam się nad rozmiarem prezerwatywy dla Ebiego) i coś tam jeszcze i... Jakimś cudem zdobyła nr do Krzysia. I ja mam numer telefonu do Krzysia Ja nie mogę. Zaraz padnę. Numer do Krzysia I co? Zadzwonię i pogadam o polityce?

I jeszcze znalazłam coś słodkiego: http://www.tvn24.pl/2052741,0,0,1,1,wideo.html Przez tego chłopczyka prawie płaczę ze śmiechu


Cytat:
Napisane przez Gwiazdka20 Pokaż wiadomość
Nowy nabytek Borussii Dortmund - Jakub Błaszczykowski zaręczył się. Piłkarz dokonał trafnego wyboru, bo jego urocza wybranka Agata jest z całą pewnością osobowościowo zdecydowanie atrakcyjniejsza niż piłkarsko Bundesliga, w której przyjdzie niebawem "Błaszczowi" grać.

Piłkarz przebywa obecnie w celach leczniczych Austrii, skąd uda się bezpośrednio do Dortmundu, gdzie wynajął już mieszkanie. Przypominamy, że pierwsze zajęcia Borussii przed nowym sezonem odbędą się już w najbliższą niedziele - 1 lipca na Westfalenstadion.

Ciekawe co na to Ebi?
Tzn. Czy weźmie sie do roboty?
A to ciekawe... Ale myślę, że wkrótce się dowiemy, bo chyba niedługo o takich sprawach będzie informował "Przegląd sportowy"

Cytat:
Właściciel "Faktu" przejął "Przegląd Sportowy"
Press /12:33
Axel Springer Polska i Marquard Media Polska podpisały porozumienie, na mocy którego niemiecki koncern przejmie "Przegląd Sportowy" wraz z tytułami "Tempo" i "Skarb Kibica". Oddaje szwajcarskiemu wydawnictwu pisma kobiece.
W przesłanym dziś komunikacie Springer informuje, że oprócz dziennika sportowego przejmuje też sportowy portal sports.pl. Marquard Media Polska zostanie wydawcą czasopism kobiecych znajdujących się do tej pory w portfolio Springera: tygodnika "Pani Domu" oraz miesięczników "Olivia", "Cienie i Blaski", "Sekrety Serca".

Florian Fels, prezes zarządu Axel Springer Polska (właściciela m.in. "Faktu"), w komunikacie wyjaśnia: "To element realizacji naszej strategii rozwoju wydawnictwa i wzmocnienie oferty internetowej o atrakcyjne treści sportowe."
Transakcja zostanie zrealizowana po uzyskaniu zgody prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
Te "atrakcyjne treści sportowe" zdaniem dziennikarzy "Fucktu", to pewnie właśnie sprawy sercowe sportowców

Edytowane przez Magdallen
Czas edycji: 2007-06-29 o 14:35
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 14:44   #19324
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Ebi Smolarek

O ja Magda Zadzwon do Krzysia i np. przypal gupa ze pomylilas nr albo umow sie z nim na randke w ciemne, albo napisz esa pomlke.Cokolwiek
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 15:53   #19325
syska1311
Wtajemniczenie
 
Avatar syska1311
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 196
GG do syska1311 Send a message via Skype™ to syska1311
Dot.: Ebi Smolarek

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Ale jazda! No, normalnie... Bo dzisiaj kumpela do mnie zadzwoniła i mówi, że jej kolega z podstawówki jest w Młodzieży Wszchpolskiej. Nie utrzymuje z nim jakiegoś tam kontaktu, ale go dorwała i naopowiadała, że ma koleżankę, która ma podobne poglądy, co MW (chodziło o mnie a ja w tym czasie zastanawiałam się nad rozmiarem prezerwatywy dla Ebiego) i coś tam jeszcze i... Jakimś cudem zdobyła nr do Krzysia. I ja mam numer telefonu do Krzysia Ja nie mogę. Zaraz padnę. Numer do Krzysia I co? Zadzwonię i pogadam o polityce?

I jeszcze znalazłam coś słodkiego: http://www.tvn24.pl/2052741,0,0,1,1,wideo.html Przez tego chłopczyka prawie płaczę ze śmiechu
Magda Ty to masz znajomości...

Napisz mu esa...
syska1311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 16:14   #19326
agusia8891
Zadomowienie
 
Avatar agusia8891
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 287
Dot.: Ebi Smolarek

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Ale jazda! No, normalnie... Bo dzisiaj kumpela do mnie zadzwoniła i mówi, że jej kolega z podstawówki jest w Młodzieży Wszchpolskiej. Nie utrzymuje z nim jakiegoś tam kontaktu, ale go dorwała i naopowiadała, że ma koleżankę, która ma podobne poglądy, co MW (chodziło o mnie a ja w tym czasie zastanawiałam się nad rozmiarem prezerwatywy dla Ebiego) i coś tam jeszcze i... Jakimś cudem zdobyła nr do Krzysia. I ja mam numer telefonu do Krzysia Ja nie mogę. Zaraz padnę. Numer do Krzysia I co? Zadzwonię i pogadam o polityce?

I jeszcze znalazłam coś słodkiego: http://www.tvn24.pl/2052741,0,0,1,1,wideo.html Przez tego chłopczyka prawie płaczę ze śmiechu




A to ciekawe... Ale myślę, że wkrótce się dowiemy, bo chyba niedługo o takich sprawach będzie informował "Przegląd sportowy"



Te "atrakcyjne treści sportowe" zdaniem dziennikarzy "Fucktu", to pewnie właśnie sprawy sercowe sportowców
pisz esa ze niby nr pomylilas to niby takie dziecinne i glupie ale kto wie moze cos z tego bedzie? nie sprobujesz to sie nie dowiesz poza tym do odwaznych swiat nalezy


taaa tylko zeby te opowiesci sercowe to jeszcze prawdziwe byly...

edit:
OLA OLA OLA OLA OLA aaaaaaaaaaaaaa zapomnialam wiesz co mi dzisiaj kumpela powiedziala? ze jej przyjaciolka, ktora pracuje - kurde gdzies tam mniejsza - ostatnio spotkala Boruca teraz chyba bedziemy tam u niej przesiadywac poza tym to nie jest pewne albo mozliwe ze jakas kuzynka boruca tez bedzie tam pracowac wiec wiesz wtedy trzeba bedzie sie z nia zaprzyjaznic
__________________

Don't worry be happy
agusia8891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 17:12   #19327
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Ebi Smolarek

Aga co ty gadasz? ale jak, ze Artur w warszawie byl? to czatujcie tam na niego
a gdzie pracuje?
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-29, 19:18   #19328
Gwiazdka20
Zadomowienie
 
Avatar Gwiazdka20
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 168
Dot.: Ebi Smolarek

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Ale jazda! No, normalnie... Bo dzisiaj kumpela do mnie zadzwoniła i mówi, że jej kolega z podstawówki jest w Młodzieży Wszchpolskiej. Nie utrzymuje z nim jakiegoś tam kontaktu, ale go dorwała i naopowiadała, że ma koleżankę, która ma podobne poglądy, co MW (chodziło o mnie a ja w tym czasie zastanawiałam się nad rozmiarem prezerwatywy dla Ebiego) i coś tam jeszcze i... Jakimś cudem zdobyła nr do Krzysia. I ja mam numer telefonu do Krzysia Ja nie mogę. Zaraz padnę. Numer do Krzysia I co? Zadzwonię i pogadam o polityce?

I jeszcze znalazłam coś słodkiego: http://www.tvn24.pl/2052741,0,0,1,1,wideo.html Przez tego chłopczyka prawie płaczę ze śmiechu




A to ciekawe... Ale myślę, że wkrótce się dowiemy, bo chyba niedługo o takich sprawach będzie informował "Przegląd sportowy"


Te "atrakcyjne treści sportowe" zdaniem dziennikarzy "Fucktu", to pewnie właśnie sprawy sercowe sportowców
Magda Ty to masz kontakty
A co do Faktu, to jeszcze tego brakowało, zeby przejeli Przeglad sportowy Już to widzę, przeglad sportowy a na pierwszej stronie "ślub błaszczykowskiego" "romans Smolarka"......pff......
A tak lubilam tą gazetę...

Wywiad z teściem
http://pzpn.pl/?inf=12507

Edytowane przez Gwiazdka20
Czas edycji: 2007-06-29 o 19:43
Gwiazdka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 17:20   #19329
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Ebi Smolarek

Zgodnie z zaleceniem odgórnym i w związku ze zbyt dużą ilością postów w tym wątku, zamykam go i zakładam wątek kontynuujący go tutaj: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...62#post4678862
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.