Pm 2020. - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-17, 09:46   #1921
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm2020

Ja z makijażem mam problem bo się dosłownie nigdy tak nie malowałam, ja się nawet cieniami nie maluje, to samo z fryzjerem, nie chodzę bo końcówki sobie sama podcinam, włosów nie spinam tylko jak już to pokręcę sama.. jestem w tym totalnie zielona i nawet nie wiem co by mi pasowało
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 09:50   #1922
paninowakowa
Zakorzenienie
 
Avatar paninowakowa
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3 729
Dot.: Pm2020

Nasi rodzice poznali się już parę miesięcy po tym, jak my zostaliśmy parą. Bardzo się lubią, dzwonią do siebie z życzeniami więc jest luz. Nawet zastanawialiśmy się z Tż czy w tym roku nie zorganizować wspólnej wigilii, bo oboje jesteśmy jedynakami, ale sama nie wiem

Dziewczyny Wy już zapisujecie się do fryzjera i makijazystki? Myślałam, że te sprawy mogą jeszcze poczekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Ja z makijażem mam problem bo się dosłownie nigdy tak nie malowałam, ja się nawet cieniami nie maluje, to samo z fryzjerem, nie chodzę bo końcówki sobie sama podcinam, włosów nie spinam tylko jak już to pokręcę sama.. jestem w tym totalnie zielona i nawet nie wiem co by mi pasowało
Ja też nie umiem operować cieniami, ale wczoraj natchnęło mnie, że gdybym dostała na święta jakąś fajną paletę, to może w końcu bym się nauczyła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
paninowakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 09:55   #1923
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez paninowakowa Pokaż wiadomość
Nasi rodzice poznali się już parę miesięcy po tym, jak my zostaliśmy parą. Bardzo się lubią, dzwonią do siebie z życzeniami więc jest luz. Nawet zastanawialiśmy się z Tż czy w tym roku nie zorganizować wspólnej wigilii, bo oboje jesteśmy jedynakami, ale sama nie wiem

Dziewczyny Wy już zapisujecie się do fryzjera i makijazystki? Myślałam, że te sprawy mogą jeszcze poczekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Ja też nie umiem operować cieniami, ale wczoraj natchnęło mnie, że gdybym dostała na święta jakąś fajną paletę, to może w końcu bym się nauczyła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałam taki etap, kupiłam paletę z Zoewy i pędzle hakuro i po kilku razach gdy wyszła mi po prostu jedna wielka plama odpuściłam
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 10:01   #1924
paninowakowa
Zakorzenienie
 
Avatar paninowakowa
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3 729
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Miałam taki etap, kupiłam paletę z Zoewy i pędzle hakuro i po kilku razach gdy wyszła mi po prostu jedna wielka plama odpuściłam
A ja słyszałam, że kupując cienie z lepszej firmy wszystko jest takie proste....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
paninowakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 11:23   #1925
Pinkieee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 557
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
150-200 osób? jakie to muszą być koszta, a jak cenowo ta sala wychodzi? Sanie wow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sala jest pod 300, i takie wielkie wesela robia gorale sala cenowo wychodzi korzystnie bo licze plus minus 200zl za osobe, jeszcze w zaleznosci czy bedzie ich ponad 150 czy nie. Gorzej bedzie z zakwaterowaniem tylu osob, poniewaz ok polowa bedzie przyjezdna, i tego sie martwię najbardziej. Knajpa ma 50 miejsc w apartamentach ale to i tak moze byc za malo.
Planujemy zrobic po goralsku kulig z kosciola do knajpy mam nadzieje ze tego nie pozaluje jak trafi sie -20stopni

U nas poznały sie mamy i sie polubily, obie dwie gadułki, mysle ze przy blizszym poznaniu i mogloby z tego wyjsc towarzystko plotkowe ale tez po nowym roku musimy zrobic oficjalne zapoznanie, ojcowie sie nie znaja jeszcze. Jak myslicie kto takie cos powinien zorganizować? Moja mama uwaza ze oni poniewaz to rodzice panny mlodej powinni zaprosic, ja sie zastanawiam czy nie lepiej u nas w mieszkaniu, bo na obojetnym gruncie? A moze jakas knajpa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinkieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 13:11   #1926
paninowakowa
Zakorzenienie
 
Avatar paninowakowa
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3 729
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez Pinkieee Pokaż wiadomość
Sala jest pod 300, i takie wielkie wesela robia gorale sala cenowo wychodzi korzystnie bo licze plus minus 200zl za osobe, jeszcze w zaleznosci czy bedzie ich ponad 150 czy nie. Gorzej bedzie z zakwaterowaniem tylu osob, poniewaz ok polowa bedzie przyjezdna, i tego sie martwię najbardziej. Knajpa ma 50 miejsc w apartamentach ale to i tak moze byc za malo.
Planujemy zrobic po goralsku kulig z kosciola do knajpy mam nadzieje ze tego nie pozaluje jak trafi sie -20stopni

U nas poznały sie mamy i sie polubily, obie dwie gadułki, mysle ze przy blizszym poznaniu i mogloby z tego wyjsc towarzystko plotkowe ale tez po nowym roku musimy zrobic oficjalne zapoznanie, ojcowie sie nie znaja jeszcze. Jak myslicie kto takie cos powinien zorganizować? Moja mama uwaza ze oni poniewaz to rodzice panny mlodej powinni zaprosic, ja sie zastanawiam czy nie lepiej u nas w mieszkaniu, bo na obojetnym gruncie? A moze jakas knajpa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czasy się zmieniły, nie ma takiego czegoś, że wypada aby to Twoi rodzice zaprosili przyszłych teściów... Myślę, że skoro macie z Tż własny kąt to najlepiej zorganizować to u Was. Na pewno atmosfera będzie lżejsza niż w knajpie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
paninowakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 13:37   #1927
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: Pm2020

@Pinkieee zrob tak zeby wam pasowalo. Ja zaprosiłam do nas. Mama Tz jeszcze u nas nie była. Akurat był pretekst bo wróciliśmy z 3 tyg wyjazdu. Zrobiłam tematyczny azjatycki obiad, zgralam zdjecia, przywiozłam regionalne przysmaki i dla nich małe pamiątki. Chociaż mojego Tza mama i mój tata z partnerką są zupełnie inni pod względem religi i polityki to spotkanie przebiegło bardzo dobrze. Posiedzieli pogadali, wypili, znaleźli wspólne tematy . W trakcie oficjalnie im powiedzieliśmy że mamy już zarezerwowany termin i podpisane umowy. Pewnie następnym razem spotkają się na weselu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
angellka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-17, 20:47   #1928
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm2020

No i mamy DJ fajny gość, młody, szło pogadać i konkretnie i o dupie marynie, zaliczka wpłacona umowa jest za dojazd nam nie będzie liczył mimo że to 80km ale chociaż 3,5 tys a nie 6...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 21:27   #1929
paninowakowa
Zakorzenienie
 
Avatar paninowakowa
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3 729
Dot.: Pm2020

Dziewczyny a poza naszymi przyszłymi weselami... Idą święta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
paninowakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 23:10   #1930
Pinkieee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 557
Dot.: Pm2020

Ach te święta ja jade do rodziny tż przez co mam wyrzuty sumienia, ze pierwszy raz nie spedze wigilii z rodzicami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinkieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 06:20   #1931
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez paninowakowa Pokaż wiadomość
A ja słyszałam, że kupując cienie z lepszej firmy wszystko jest takie proste....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak dla mnie ważniejsze od dobrych cieni są dobre pędzle. Też nie lubiłam się malować dopóki nie kupiłam porządnego pędzla do rozcierania. Jeden pędzelek sprawił że pokochałam makijaż oczu XD ale na początek warto zacząć od łączenia 2 cieni - jeden na całą powiekę drugi ciemniejszy w zewnętrzny kącik. Jak wszystkiego tego też trzeba się nauczyć i same pędzle i cienie sprawy nie załatwią.


Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
No i mamy DJ fajny gość, młody, szło pogadać i konkretnie i o dupie marynie, zaliczka wpłacona umowa jest za dojazd nam nie będzie liczył mimo że to 80km ale chociaż 3,5 tys a nie 6...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-18, 07:10   #1932
Abhishrek123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Pm2020

Moja mama i rodzice TŻa już się znają, chociaż nie organizowaliśmy jeszcze żadnego spotkania zapoznawczego. Mieszkamy w tej samej dzielnicy która jest mała, kiedyś spotkaliśmy się w sklepie i chwilę mamy sobie pogadały. Mam obawy przed oficjalnym spotkaniem, bo moja mama i mama TŻa są skrajnie różne, boję się że po 15 minutach będzie cisza Jeszcze nie zdecydowaliśmy kiedy dokładnie to zorganizujemy, ale jak już to na pewno "u nas" jak już wynajmiemy mieszkanie. Myślę że spotkanie w restauracji mogłoby być zbyt oficjalne.



Na fb mam "polajkowanych" kilku makijażystów i fryzjerów. W styczniu muszę zdecydować się na konkretnych i do nich napisać z pytaniem kiedy można rezerwować termin. Dla mnie im szybciej tym lepiej Zwłaszcza że z tego co zauważyłam nasza data ślubu jest wyjątkowo popularna w 2020 roku, niestety


Ja w chwili obecnej zupełnie sobie nie wyobrażam spędzania świąt z rodziną TŻa. Z moją rodziną jestem bardzo związana emocjonalnie, i mimo że grono jest kameralne uwielbiam spędzać wspólnie czas.



Co do malowania - teraz, od jakiegoś półtora roku nie maluję się wcale (chyba że na specjalne okazje), wcześniej jedynie tusz do rzęs i pomadka ochronna/błyszczyk. Bardzo sporadycznie coś do brwi. Więc też za bardzo obeznana nie jestem w makijażu
Abhishrek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 19:53   #1933
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm2020

Dobra mamy komplet, umowa z fotografem dzisiaj podpisana spokój na dluuuuuugi czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 14:14   #1934
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm2020

A co tu taka cisza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 17:24   #1935
paninowakowa
Zakorzenienie
 
Avatar paninowakowa
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3 729
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
A co tu taka cisza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystkie dziewczyny szaleją przed świętami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
paninowakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 13:41   #1936
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez Abhishrek123 Pokaż wiadomość
Rozglądacie się już za makijażystkami/fryzjerkami? Wolicie przygotowywać się w domu, czy w salonie?


Dziewczyny, planujecie wysłać/dać gościom Save the date? Bardzo fajna opcja, jednak nie wiem czy w naszym przypadku jest sens bo wszystkich których informujemy o ślubie od razu powiadamiamy o dacie, i uprzedzamy że mają zarezerwować ten dzień Chociaż w sumie do tego czasu mogą zapomnieć...
Jeszcze się nie rozglądałam, to jeszcze prawie 1,5 roku. Nie dajmy się zwariować. Myślę, że będzie to załatwiać moja mama, bo ona ma znajomości.

Co do Save the Date to nie planujemy, po prostu poinformujemy rodzinkę słownie. Część już wie oczywiście



Cytat:
Napisane przez angellka Pokaż wiadomość

Dzisiaj zrobiłam obiad zapoznawczy dla rodziców. Akurat zrobiliśmy tematycznie po urlopie, pokazaliśmy zdjęcia z wyjazdu, było czym zająć czas. Spotkanie przebiegło w dobrze, no i mamy z głowy.
Czy wasi rodzice się znają ? Macie już to za sobą?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rodzice narzeczonego od dawna chcieli poznać moich. Zarówno ja, jak i moi rodzice uważaliśmy, że przed zaręczynami nie ma to sensu. Tak więc poznali się miesiąc po nich. Bardzo się obawiałam tego spotkania, bo mimo że różnica wieku jest nieduża, to są oni z różnych światów. Okazało się, że niepotrzebnie się bałam
Ostatnio widzieli się nawet drugi raz, bez nas. I byli zadowoleni.

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Ja to już masę rzeczy przeglądałam zanim wgl dostałam pierścień mocy
Ja przed zaręczynami w ogóle nie interesowałam się tematem ślubu, bo i po co.




Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Ja z makijażem mam problem bo się dosłownie nigdy tak nie malowałam, ja się nawet cieniami nie maluje, to samo z fryzjerem, nie chodzę bo końcówki sobie sama podcinam, włosów nie spinam tylko jak już to pokręcę sama.. jestem w tym totalnie zielona i nawet nie wiem co by mi pasowało
To przynajmniej będzie efekt wow

Cytat:
Napisane przez paninowakowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a poza naszymi przyszłymi weselami... Idą święta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i oby szybko minęły...

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Dobra mamy komplet, umowa z fotografem dzisiaj podpisana spokój na dluuuuuugi czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To super! Można na razie przystopować, choć nie wiem, czy na długi czas, leci przecież bardzo szybko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-24, 12:42   #1937
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Pm2020

Dziewczyny ! Życzę Wam zdrowych i spokojnych Świąt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-24, 18:32   #1938
Nikki_944
Raczkowanie
 
Avatar Nikki_944
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 236
Dot.: Pm2020

Wesołych Świąt. Dużo zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń.

A udanego wesela będziemy sobie za rok życzyć.
__________________
Nikki_944 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 09:16   #1939
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm2020

Przed nami cały rok przygotowań , oby minął szybko i pomyślnie! Najlepszego dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-25, 09:25   #1940
Mademoiselle Bernadette
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle Bernadette
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 229
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Przed nami cały rok przygotowań , oby minął szybko i pomyślnie! Najlepszego dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby nie! Już i tak mi czas strasznie szybko ucieka a chcę się nacieszyć tymi przygotowaniami
Wesołych i spokojnych Świat, spędzonych w gronie najbliższych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mademoiselle Bernadette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 10:14   #1941
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle Bernadette Pokaż wiadomość
Oby nie! Już i tak mi czas strasznie szybko ucieka a chcę się nacieszyć tymi przygotowaniami
Wesołych i spokojnych Świat, spędzonych w gronie najbliższych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja to bym chciała już ślub

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 10:15   #1942
_PinkLips
Zakorzenienie
 
Avatar _PinkLips
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 5 490
Dot.: Pm2020

Kobiety, wesołych świąt!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_PinkLips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 14:31   #1943
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Pm2020

Wesołych świąt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 22:04   #1944
Abhishrek123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Pm2020

Trochę późno, ale nie miałam dostępu do kompa.

Wesołych świąt dziewczyny! Owocnych i spokojnych przygotowań w 2019 roku
Abhishrek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-26, 10:15   #1945
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm2020

Jeszcze chwila i będziemy mówiły, że ślub za rok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-26, 22:31   #1946
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm2020

Planujecie zakup jakiegoś planera ślubnego? Bo ja się właśnie zastanawiam albo jakaś fajna aplikacje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-27, 09:16   #1947
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Planujecie zakup jakiegoś planera ślubnego? Bo ja się właśnie zastanawiam albo jakaś fajna aplikacje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już mam, z Yes I do.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-27, 11:13   #1948
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Planujecie zakup jakiegoś planera ślubnego? Bo ja się właśnie zastanawiam albo jakaś fajna aplikacje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja chyba nie, bo i po co. Robię sobie swój własny w excelu, jakoś tak wygodniej. Szczególnie, że później wrzucę w chmurę i nie będzie problemu.


Pod koniec stycznia i na początku lutego idziemy na targi ślubne w dwóch miejscowościach obok nas - mam nadzieję, że wyczaimy wtedy dj'a i dogadamy się z tymi foto, którzy nam się spodobali rok temu.
Najgorzej, że będę musiała pozwalniać się z zajęć z magisterki, oby to się jakoś tam udało
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-27, 11:20   #1949
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez angellka Pokaż wiadomość
Czy wasi rodzice się znają ? Macie już to za sobą?
Rodzice tżta poznali mojego tatę miesiąc po tym, jak zostaliśmy parą To było nieplanowane spotkanie, ale myślę, że innego organizować już nie będziemy. Mojej mamy i tak nie będzie na naszym ślubie, a co do obecności taty, to też jeszcze nie wiadomo. Moich rodziców i tak nie interesuje nasz ślub, więc nie widzę sensu takiego spotkania

Poza tym- chyba zmieni nam się koncepcja ślubu i przyjęcia Bardzo chcieliśmy ślub w Bieszczadach, w plenerze. Okazuje się jednak, że nie tak prosto znaleźć fajne miejsce w rozsądnej cenie
Mieliśmy już upatrzoną jedną miejscówkę, ale okazało się, że nie organizują wesel w czasie wakacji- a mnie jednak zależy na terminie wakacyjnym, żeby mieć wolną głowę od przedszkolnych spraw.

Możliwe więc, że pobierzemy się po prostu w USC w naszym mieście i zorganizujemy obiad w pobliskiej restauracji- koleżanka ma mi dziś dać znać, czy mają tam minimalną liczbę gości. Odpadałoby nam wtedy sporo osób do nocowania, więc moglibyśmy zaprosić więcej znajomych. Dodatkowym plusem jet też to, że mogłabym zrobić sobie włosy, paznokcie i makijaż u znajomej i nie bać się o ostateczny efekt.

No ale to są jeszcze wszystko sprawy do przegadania; nie wiadomo, czy znajdziemy gdzieś wolny termin na sam obiad poślubny Daty ślubu zmieniać już nie chcemy- najwyżej pobierzemy się w towarzystwie świadków, a rodziny i znajomych zaprosimy na obiad w innym terminie...
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-27, 22:48   #1950
Abhishrek123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Planujecie zakup jakiegoś planera ślubnego? Bo ja się właśnie zastanawiam albo jakaś fajna aplikacje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Miałam zamiar kupić, jednak ostatecznie zrezygnowałam. Znając siebie i tak bym z niego nie korzystała, więc po co wydawać niepotrzebnie pieniądze
Gothka, jak sprawy zdrowotne? Lepiej?
Byłam dzisiaj w galerii. Ludzi jak mrówków Szybko się ewakuowałam.
Abhishrek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 11:37:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.