Zapuszczamy włosy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-21, 18:22   #61
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Zapuszczamy włosy

ja jutro mam zamiar kupić wodę brzozową. Ponoć wzmacnia cebulki a to przy zapuszczaniu chyba pomaga, co? Z pielęgnacji od wewnątrz to na razie poję maślankę od kilku dni a jak wrócę z wakacji to zacznę kurację drożdżami. Znalazłam na kosmetycznym kilka przepisów ale w końcu nie wiem jaką wodą mam je zalewać
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 18:45   #62
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Zapuszczamy włosy

ja mam jakieś 3cm. za łopatki a chce zapuścić jeszcze tak ze 20 , na szczęście mam takie włosy, że są grube i zdrowe a rosną jak oszalałe
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 19:04   #63
ShootingStar
Przyczajenie
 
Avatar ShootingStar
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 17
Dot.: Zapuszczamy włosy

Skopjuje tu to samo co w innym wątku o zapuszczaniu włosow, zeby ze wszystkimi sie poznac

WIĘC:

Hej dziewczyny! Dołaczam sie do waszej walki o kazdy centymetr! Ja mam obecnie ogoloną głowe na 6 mm poza górną czescia gdzie mam pasek 4 cm włoskow. Wczesniej moją głowe zdobił wielki zielony irokez którego z kilku przyczyn (miedzy innymi przez potrzebe znalezienia pracy - a w Polce z takimi wlosami by mnie nie przyjeli nigdzie) musialam sciąć! Byłam tak dumna ze swoich włosów, nosilam je z zadowoleniem. Naleze do silnych babek z charakterkiem ale i tak jakos zle czuje sie bez wlosow, jak łysol wyglądam, dlatego postanowilam odhodowac kłaczki spowrotem na irokeza. No i najgorsze beda poczatki, chcialabym zeby mial chociaż 10 cm, wtedy poczuje sie lepiej. Potem chcialabym dojsc do 50 cm irokeza. Ale to juz pozniej, narazie walcze o 10 cm. Wloski rosna mi kololo 2 cm na miesiac. czyli czekam 5 miesiecy :|
ShootingStar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 19:24   #64
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: Zapuszczamy włosy

Ja tez zapuszczam
Ale mi okropnie rosną szybko włosy, aż za szybko ...
ale to dobrze, bo teraz stawiam na megadługie włoski
na razie, przedwczoraj ścięłam i mam tak do łopatek, ale musze poczekać ze 3 miechy i zaś bedą długaśne ;P
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 21:00   #65
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Zapuszczamy włosy

I ja zapuszczam. Mialam juz dosc dlugie wlosy, ale obcielam w zeszlym roku - baaaaardzo tego zalowalam Na szczescie szybko mi rosna (ok. 1,5 cm na miesiac) wiec teraz mam juz do lopatek. Mam nadzieje, ze za rok bede sie juz cieszyc pokazna czuprynka
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 21:28   #66
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: Zapuszczamy włosy

uwaga ja tez zapuszczam!narazie mam za ucho do ramion,a mam zamiar miec za lopatki:P kolezanka nawet obiecala mi ze mnie walnie w leb jak bede chciala sobie sciac
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 22:04   #67
sylffia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11
Dot.: Zapuszczamy włosy

no to ja tez sie przyłanczam do was pamiętam jak jakies 3 lata temu poszlam do fryzjera i z wlosów długich,(za łopatki)gęstych, zrobiła mi do ramion(i tak wycieniowała ze ich prawie nie było) w domu lament ;/ i od tamtej pory nie potrafie zapuscic takich włosów;/ mam lekko za ramiona a do tego sa pocieniowane co mnie bardzo wkurza :[ i rowniez tak jak wy walcze zeby je zapuscuc za łopatki no to wytrwałości wam zycze hehe
sylffia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-21, 22:24   #68
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: Zapuszczamy włosy

Ile razy zapuszczalam? Tego nawet nie da się zliczyć Zawsze jednak dochodzilam do wniosku, że z krótrzymi jest mniejszy problem i w końcu ścinalam a w tym tygodniu znowu ide ściąć
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-22, 08:32   #69
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Zapuszczamy włosy

Martulka nie idz!! bedziesz zalowala zapuszczamyyyyyyyyyyyyyyy yyy
ja od dzis zaczynam jesc drozsze[fuj]
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-22, 08:56   #70
Maaagdaaa
Raczkowanie
 
Avatar Maaagdaaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 99
GG do Maaagdaaa
Dot.: Zapuszczamy włosy

Cytat:
Napisane przez lilithin
wlasnie, dziewczyny piszcie, czym wspomagacie porost wlosow

bylo juz chyba 1000watkow o poroscie wloskow poszukajcie w wyszukiwarce!!!

Witamina E - poprawia odżywienie cebulek i pobudza wzrost nowych włosów.

Czarna rzodkiew - pobudza porost włosów dzięki zawartości dużej ilości łatwo przyswajalnej siarki.

Żółtko jajka - dobrze nawilża i regeneruje strukturę włosa. Wzmacnia zniszczoną czuprynę dzięki zawartości witaminy A i działaniu niezwykle skutecznych protein jajecznych. Ma również korzystny wpływ na porost włosów.

Skrzyp polny - pogrubia pasma i dodaje im objętości, zawiera bowiem w swojej łodydze krzemionkę-jeden z budulców włosa. Przyśpiesza też jego wzrost. Może sprawić, że w ciągu kilku miesięcy włosy urosną o kilkanaście centymetrów. polecam tabletki Skrzypovita

Szałwia - odżywia cebulki włosowe, przyspiesza porost włosów. Poza tym przyciemnia włosy, nadaje im głęboki brązowy kolor.

Pokrzywa - pobudza mieszki włosowe do intensywniejszej pracy.

moje wloski siegaja do polowy plecow ale chce zeby urosly mi jeszcze jakies 20cm
Maaagdaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-22, 09:23   #71
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: Zapuszczamy włosy

dołączam się do wątku, ja zapuszczam włosy od urodzenia i przy mojej 20stce mam włosy za łopatki... nie chce paskudy rosnąc, wgniatam w nie wszystko, odzywiam jak trzeba, biore witaminy.. diety przestrzegam, ale szybkosc wzrostu nie podnosi sie...no coz.. chyba taki moj los, al enie poddaje sie.. czekam az dorosna do polowy plecow i bede zadowolona...
3majmy się razem a uda nam sie!!!!
BUZIAKI DLA INNYCH "ZAPUSZCZONYCH"
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-22, 11:42   #72
brudka
Przyczajenie
 
Avatar brudka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Z woj. małopolskiego
Wiadomości: 18
GG do brudka
Dot.: Zapuszczamy włosy

ja mam włosy do ramion, ale zcieniowane, jakieś 2 miesiące temu byłam u fryzjera i wtedu obciął mnie na króciutko, tak, że nawet kucyka zrobić nie mogłam a teraz....teraz właśnie nie wiem czy zapuszczać, bo z jednej strony chciałabym mieć długie czy obciąć, bo z krótkimi nie ma problemów....tyle tylko że moje włosy mają skłonność do "puszenia się" więc nie wiem co zrobić...co byście zrobiły na moim miejscu??? POZDRAWIAM
brudka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-22, 12:15   #73
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Zapuszczamy włosy

dziś widziałam się z moją kumpela, nmie widziałam się z nią jakies 2 miechy powiedziała ż emoje włoski urosły i ogólnie poprawił się ich wygląd moje włosy mają już 39 cm a jak je mierzyłam miesiąc temu przed zaczeciem kuracji ze skrzypoVitą miały 37 cm
niqska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-22, 12:50   #74
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Zapuszczamy włosy

Cytat:
Napisane przez Bateria
a stosujesz coś na "dopingowanie" włosków czy same z siebie rosną? a właśnie! w jakim tempie?

ps. zazdroszcze... moje w 5 miesiecy urosly 5 cm..:/

Rosna mi okolo 1,5 cm na miesiac A wiem to stad ze gdy farbowalam kiedys wloski obliczylam to po odrostach Teraz nie farbuje tylko zapuszczam, chce by byly dlugie i zdrowe Chce by urosły mi jeszcze tak z 7 cm wiec poczekam sobie do Bozego Narodzenia
Nie dopinguje ich Szybko mi rosna
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-22, 12:52   #75
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Zapuszczamy włosy

Cytat:
Napisane przez houseofcolours
ja jutro mam zamiar kupić wodę brzozową. Ponoć wzmacnia cebulki a to przy zapuszczaniu chyba pomaga, co? Z pielęgnacji od wewnątrz to na razie poję maślankę od kilku dni a jak wrócę z wakacji to zacznę kurację drożdżami. Znalazłam na kosmetycznym kilka przepisów ale w końcu nie wiem jaką wodą mam je zalewać
Maślanka? Na co pomaga i czy rzeczywiscie sa efekty?
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-22, 14:56   #76
Amy_Szla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1
Dot.: Zapuszczamy włosy

A mam takie pytanie!! Nie znacie domowych sposobób lub maseczek które pobudzają cebulki i włosy szybko rosna:P Bo mnie strasznie wolno rosną
Amy_Szla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-22, 15:39   #77
ave_girl
Raczkowanie
 
Avatar ave_girl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 244
Re: Dot.: Zapuszczamy włosy

Cytat:
Napisane przez Amy_Szla
A mam takie pytanie!! Nie znacie domowych sposobób lub maseczek które pobudzają cebulki i włosy szybko rosna:P Bo mnie strasznie wolno rosną
ja wlasnie mam szukac w wyszukiwarce Jak znajde cos ciekawego to skopiuje :P :P :P :P :P Ja tez zapuszczam i to juz prawie 3 latka Mialam dosc dlugie wlosy w 6 podstawówce a w 1 gimnazjum (pazdziernik) poszlam sciac... Mialo byc tak do polowy szyji a sciela mi (UWAGA!!).... NA CHLOPAKA!! Masakra... Sciela mnie starsznie krótko mniej wiecej na 3 cm... Przez 2 tygodnie chodzilam w chustce na glowie i plakalam jak glupia ale w koncu zaczelam dawac na żel i jakos przyzwyczailam sie Teraz mam dosc dlugie wlosy ale gdzies tak do roku temu (czyli 2 lata!!) prostowalam je i strasnzie mi sie zniszczyly... Zaczely mi sie lamac, wypadac, rozdwajac... Teraz sa juz rzadkie :/ Dzisiaj zrobie fotke moich wlosów to zobaczycie same Tyle ze mam warkocze dwa i beda falowane (od wczoraj wieczorem jeszcze nie wyschly calkiem a spac z mokrych nie moge - nie rozczeslabym ich i musialabym sciac) mam takie dziwne wlosy... Pol falowane pol proste... Mam grzywke i tylko ja prostuje. Jak jej nie wyprostuje i zostawie mokra to schnie i jest taki kędzior :/ Przylanczam sie do Was dziewczyny!! Precz nozyczkom! Niech fryzjerzy i fryzjerki bankrutuja jesli nie potrafia sciac tyle włosów ile powinny sciac!!
__________________
Wąteczek Avuśki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=136370

NOWA LISTA SZUKAM!! Zaglądajcie czesto! Częste aktualizacje!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...54#post2534254


PROSZE ODPISYWAC W MOICH WĄTKACH!! Nie czytam innych odpowiedzi
ave_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-22, 15:51   #78
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Re: Dot.: Zapuszczamy włosy

Witajcie, ja tez zapuszczam wloski. Zaczelam ten proces od stycznia Scinalam wlosy na baaardzo krociutko, co bylo najwiekszym bledem patrzac teraz na moje stare zdjecia. Teraz wlosy mam za ucho, ale to i tak jeszcze za krotko, chcialabym miec takie, zebym mogla zwiazac je w kitke, bo na razie niestety nie ma na to szans. Od stycznia bylam ze 3 razy u fryzjera, bo niekiedy bywalo tak, ze nic nie moglam zrobic z wlosami i za zadne skarby swiata ich ulozyc, dlatego szlam, zeby cos z tym zrobil i mi jakos wyrownal. W najblizszym czasie jednak nie planuje wizyty u fryzjera, bo juz mam w miare rowne wlosy (z przodu i z tylu), dlatego teraz pozostawiam je samym sobie
Gdzies tak w maju kupilam skrzypovite, wax i jeszcze ten szampon i lotion, ktore tak potwornie smierdzialy, zapomnialam nazwy, ale normalnie tragedia, nie dalo rady tego wachac, ale wytrzymalam i caly zuzylam, niestety mimo tych wszystkich "wspomagaczy" jakos nie zauwazylam, zeby wlosy rosly szybciej...
Ale normalnie na poczatku mialam totalna manie i co chwile patrzylam w lustro i pytalam wszystkich czy mi urosly troche wlosy jaki ze mnie glupol
Teraz juz sie przyzwyczailam i tak nie robie. Czekam i czekam az urosna mi wlosy i bede mogla zrobic sobie jakas cudowna fryzurke
Pozdrawiam wszystkie osoby zapuszczajace wloski i zycze wytrwalosci (sobie tez )
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 20:29   #79
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zapuszczamy włosy

Przyłączam się!! Zapuszczamy!! Ja mam wycieniowane na całej długości, najdłuższe sięgają połowy piersi . Najkrotsze maja około 12cm. A chcę zapuścić te najdłuższe z 12cm . Wspomagacze-olejek rycynowy do szamponu, długie trzymanie odżywki, skrzypovita, masowanie głowy przy myciu, częstsze mycie głowy(tzn.codzienne, ale tu się nic nie zmienia, bo zawsze myłam codziennie), zdrowa dieta i zero słodyczy+witaminy (to aurat z powodów zdrowotnych, anemie mam i lekarz mi kazał ale to pomoże w mojej walce o długą czuprynę)
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-24, 21:18   #80
magdalen16
Raczkowanie
 
Avatar magdalen16
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 70
Dot.: Zapuszczamy włosy

Zapisuje się do klubu zapuszczalskich !

Zapuszczam już od kulku lat , ale zazwyczaj w okolicach ramion się poddaje i ruszam do fryzjera

Mam nadzieję z Wami wytrwam. Chcę mieć włosy przynajmniej do łopatek
magdalen16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 21:22   #81
elolka
Raczkowanie
 
Avatar elolka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 98
Dot.: Zapuszczamy włosy

magdalen16 trzymam kciuki!
tez zapuszczam, ostatnio je wycieniowałam i teraz dalej bede zapuszczać ciekawe do jakiej długości dojde heh
elolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 21:37   #82
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: Zapuszczamy włosy

Ja zapuszczalam, zapuszczalam i zapuszczałam, ale to nie dla mnie źle się czuję w długich włoskach. Ścinam i kropka Mam nadzieję, że nie będę tego żałować Byle do fryzjera:jupi :
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 21:44   #83
innuendo
Rozeznanie
 
Avatar innuendo
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 924
Dot.: Zapuszczamy włosy

a ja z chęcią bym swoje zapuściła gdzieś do połowy pleców, teraz mam do łopatek. ale mam taki problem, że tych włosów jest mnóstwo i to dziwnie wygląda- taka zarośnięta jestem . a codzienne prosotwanie mi się nie uśmiecha. nie wiem co robić. wycieniować jakoś? w najbliższym czasie wkleję zdjęcie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639070 kosmetyki wymiana
innuendo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 23:08   #84
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Zapuszczamy włosy

cześć dziewczyny, przyjmiecie do klubu zapuszczalskich? u mnie ciężko, dopiero jestem na początku tej drogi. W ogóle to miałam długo i długie włosy i tak się stało, że 2 i pół roku temu zaszło trochę zmian w moim życiu i razem ze zmianami poszła i zmiana fryzury i od tamtej pory włoski były krótkie. Teraz też, chyba aktualny fryz mogę określić jako "odrastającą chłopczycę". czyli najgorsze stadium, niezbyt korzystnie wyglądające, bo to ani długie, ani krótkie, ani nijak upiąć, podpiąć. ale postanowiłam, zapuszczam i tyle! a rosną póki co wolniutko
tak więc idę zaparzyć herbatkę z wyciągiem ze skrzypu
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 11:35   #85
zabkania
Zadomowienie
 
Avatar zabkania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 757
Dot.: Zapuszczamy włosy

witam ja zapuszczalam juz tyle razy wlosy, ale nigdy nie udalo mi sie dojsc do wymarzonej dlugosci teraz jestem silna i nie bylam u fryzjera juz bardzo dlugo, dzis kupie sobie olejek rycynowy i bede w tym chodzic caly dzien wlosy jak narazie mam do ramion z tylu moze troszeczke dluzsze pozdrawiam i zapuszczam
__________________
zabkania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 11:43   #86
poonia
Raczkowanie
 
Avatar poonia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 61
GG do poonia
Dot.: Zapuszczamy włosy

ja też zapuszczałam od paru lat, ale teraz- w związku z katastrofalnym stanem włosów- chyba bedę musiała je jednak ściąć ( Od mojej fryzjerki się dowiedziałam, że włosy mają cos takiego jak kod genetyczny, gdzie jest zapisana min. ich długość. Znaczy to, że nie wszystkie z nas dorobia się włosów do pasa, bo niektórym one zwyczajnie NIGDY tak nie urosną...
poonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 15:00   #87
nerikka
Raczkowanie
 
Avatar nerikka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 235
Dot.: Zapuszczamy włosy

Ja juz zapuszczam od 6 lat . Udalo im sie dorosnąć do pasa. Mialam chwile kiedy to scinalam nagle ok 5/6 cm , ale krocej nigdy sie nie odwazylam. Zreszta nadal pamietam, jak raz spac nie moglam po dosc znacznym obcięciu i wycieniowaiu tylu wlosow. Czulam sie jakbym stracila czesc siebie (to już zakrawa o obsesje ). Teraz pozwalam fryzjerce jedynie raz na jakis czas podciac 2 cm, zeby stopniowo wyrownywac slady dawnego cieniowania.
nerikka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 15:04   #88
nerikka
Raczkowanie
 
Avatar nerikka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 235
Dot.: Zapuszczamy włosy

Cytat:
Napisane przez poonia
ja też zapuszczałam od paru lat, ale teraz- w związku z katastrofalnym stanem włosów- chyba bedę musiała je jednak ściąć ( Od mojej fryzjerki się dowiedziałam, że włosy mają cos takiego jak kod genetyczny, gdzie jest zapisana min. ich długość. Znaczy to, że nie wszystkie z nas dorobia się włosów do pasa, bo niektórym one zwyczajnie NIGDY tak nie urosną...

Coś w tym jest . Znalam goscia, ktory uparcie zapuszczal wlosy, mial bardzo cienkie i co najlepsze - mimo,ze ich nie obcinal latami, to nie rosly mu dluzsze niz pare cm. za kark . Wszyscy sie dziwili, ale widac kod genetyczny jego wlosow, nie dopuszczal wiekszej ich dlugosci niz ta za kark .
nerikka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 16:44   #89
elolka
Raczkowanie
 
Avatar elolka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 98
Dot.: Zapuszczamy włosy

Cytat:
Napisane przez poonia
ja też zapuszczałam od paru lat, ale teraz- w związku z katastrofalnym stanem włosów- chyba bedę musiała je jednak ściąć ( Od mojej fryzjerki się dowiedziałam, że włosy mają cos takiego jak kod genetyczny, gdzie jest zapisana min. ich długość. Znaczy to, że nie wszystkie z nas dorobia się włosów do pasa, bo niektórym one zwyczajnie NIGDY tak nie urosną...
hmm... ciekawa rzecz - codzień sie czlowiek dowiaduje czegoś nowego
moje włosy i tak by do pasa nie mogły być bo za cienkie ale mnie starczą tak do połowy łopatek o ile kod genetyczny im pozwoli urosnąc na tę długosc
elolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 16:52   #90
poonia
Raczkowanie
 
Avatar poonia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 61
GG do poonia
Dot.: Zapuszczamy włosy

Ja oczywiście nie wiem czy to prawda co ta fryzjerka mówiła, ale po sobie mam wrażenie, że tak :-/ Od paru lat próbuję wychodować naprawdę długie kudły i zawsze nadchodzi taki moment, że muszę po prostu ściąć, bo stają sie brzydkie, przesuszone, łamiące i zbyt wrażliwe.
Teraz chyba też jest taki moment (
poonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.