Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-29, 23:15   #2611
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Bardzo fajna impreza. Bardzo miło i z bardzo dobrą muzyką . A poza tym jestem strasznie zmęczona, padam na pysk, jutro rano trening.

I sama się krzywdzę.

Bo wszystko to iluzją jest i magią
I zdarza się raz na milion
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 23:58   #2612
kopamatakawa
Rozeznanie
 
Avatar kopamatakawa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 953
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Dziewczyny, czy to normalne żeby po 2 latach odbiło mi znowu z byłym? Nie spotykamy się, ani nie mamy kontaktu, ale tak jakby wspomnienia ożyły... Może to przez to, że moja kumpela rozstała się z facetem? Albo przez to, że od tego czasu z nikim nie byłam i on urósł do rangi super faceta? Kurde...
__________________
Przegrywa ten, kto pozwoli narzucić sobie wizję lub świadomość klęski.
kopamatakawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 00:05   #2613
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez kopamatakawa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy to normalne żeby po 2 latach odbiło mi znowu z byłym?
No nieeeeee a już myślałam, że wpadłaś bezinteresownie!
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 00:13   #2614
kopamatakawa
Rozeznanie
 
Avatar kopamatakawa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 953
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
No nieeeeee a już myślałam, że wpadłaś bezinteresownie!
Też tak myślałam dopóki nie posiedziałam ze współlokatorką Po prostu odżyło coś tam gdzieś tam w moim zimnym, suczym serduchu i tak wyszło. Już jest ok To chyba syndrom byłego, za długo sama jestem W sumie ona jest w dokładnie w tym samym położeniu co dwa lata temu byłam ja, więc jakoś tak się z nią utożsamiłam, ale spokojnie, spokojnie ogarłam ją i ogarłam siem, więc gites, luz.
Sałatki robię, teraz będzie z pałeczek krabowych, albo z tuńczyka Dieta! Jadę z super chudzielcem na wakaje, więc jakoś muszę wyglądać przy niej, aczkolwiek ciężko będzie przy tym jej boskim ciele
__________________
Przegrywa ten, kto pozwoli narzucić sobie wizję lub świadomość klęski.

Edytowane przez kopamatakawa
Czas edycji: 2012-06-30 o 00:16
kopamatakawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 09:35   #2615
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Gdzie jedziecie? Gdzie teraz pracujesz?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 09:41   #2616
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Wymyśliłam już jakiś czas temu genialny pomysł na picie bez picia . Na rynek powprowadzano teraz pełno "piw" typu radler. Nie dość że nie czuć w nich piwa, to jeszcze mają 2%. No genialne. A przecież jestem sportowcem i nie mogę teraz za dużo pić .

*sportowiec leży jak naleśnik i nie potrafi się od 1,5 h zebrać żeby iść zrobić te durne 10 km. Pff...

Cytat:
Napisane przez kopamatakawa Pokaż wiadomość
Też tak myślałam dopóki nie posiedziałam ze współlokatorką Po prostu odżyło coś tam gdzieś tam w moim zimnym, suczym serduchu i tak wyszło. Już jest ok To chyba syndrom byłego, za długo sama jestem W sumie ona jest w dokładnie w tym samym położeniu co dwa lata temu byłam ja, więc jakoś tak się z nią utożsamiłam, ale spokojnie, spokojnie ogarłam ją i ogarłam siem, więc gites, luz.
Sałatki robię, teraz będzie z pałeczek krabowych, albo z tuńczyka Dieta! Jadę z super chudzielcem na wakaje, więc jakoś muszę wyglądać przy niej, aczkolwiek ciężko będzie przy tym jej boskim ciele
Z tym byłym to ja nie mam pojęcia, nigdy mi nie wróciły uczucia do żadnego eksa, a już zwłaszcza po takim czasie. Z eks-eksem jakoś po pół roku pojawiła mi się jeszcze myśl: a co jeśli to on był "tym jedynym" , ale tak tylko przemknęła przez głowę i zniknęła. Z drugiej strony totalnie nie znam Twojej historii, więc możesz się podzielić, jak masz ochotę...

Uwielbiam!! Daj mi!
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 09:47   #2617
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Mi też takie myśli czasem przychodzą, a potem się budzę

Nigdy nie jadłam pałeczek krabowych

Dobre są te piwa smakowe, aczkolwiek chyba wolę zamówić sok niż ni sok, ni piwo
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-30, 09:54   #2618
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Mi też takie myśli czasem przychodzą, a potem się budzę

Nigdy nie jadłam pałeczek krabowych

Dobre są te piwa smakowe, aczkolwiek chyba wolę zamówić sok niż ni sok, ni piwo
Nooo nie, to mi się to nawet nie śni .

Są bardzo smaczne, tanie, no i z krabami wspólną mają tylko nazwę, bo jak są zrobione z dorsza, to już bardzo dobrze .

A to ja wolę takie piwo, bo soków nie znoszę. Znaczy, uściślijmy - uwielbiam soki, ale te "prawdziwe", dopiero co wyciśnięte, ewentualnie Marwit. Normalne soki jak dla mnie jadą chemią i jedyna sytuacja, kiedy je piję, to jak wódkę zapijam .
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 10:50   #2619
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Miałam coś poodpisywać, ale raz że zrobiłam sobie paznokcie i mi się ciężko pisze dwa, mam takiego kaca, że łooooooooooo bo jak wspominałam kiedyś - od dłuższego czasu jak wychodziłam nie piłam ani kropli alkoholu, albo wypiłam przez całą noc 1-1,5 drinka. I to już chyba tak ze 2 miesiące, czy nawet dłużej.
Wczoraj się spotkałam ze znajomym, którego wieki nie widziałam, to sobie myślę, aaaa napiję się z nim. Wypiłam przez całą noc 3-4 drinki. Normalnie jakbym wypiła tyle przed wyjściem to nie zdziwiłoby mnie jakbym się wstawiła, ale wypiłam tyle przez całą noc, do tego tańcząc, a i tak mnie trochę siekło. Tzn nie byłam pijana, ale wstawiona nieźle. No i dzisiaj umieram Nie no, seriously, jeżeli tak to ma wyglądać, i ja nie mogę wypić już nawet 4 drinków, co jest niczym w porównaniu z tym co piłam kiedyś, to ja wolę nie pić już w ogóle.
I tak dniem dzisiejszym postanawiam, że nie wypiję ani kropli alkoholu tak długo jak to możliwe. A może już w ogóle się nie napiję? Zwłaszcza, że po co mi to jak bez alko też się dobrze bawię. No.
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 11:14   #2620
kopamatakawa
Rozeznanie
 
Avatar kopamatakawa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 953
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Gdzie jedziecie? Gdzie teraz pracujesz?
Nad morze, albo na Mazury moje kochane Pracuję ciągle w Tepsie, tzn teraz Orange Awansowali mnie i teraz jestem pańcia kierowczyni jak to mówią na mnie moi pracownicy.

Pałeczki krabowe są pyszne, a jeszcze sałatka z przepisu moje mamusi z nimi to cud, miód i orzeszki. Będę robić we wtorek i szamać w niedzielę.

Co do picia, od początku Euro to chyba 2 dni miałam bez picia, masakra jakaś... Z piw smakowych bardzo lubię Somersby, ma 4,5% alko i smakuje jak sok jabłkowy, bo jest go w nim 55% podobno. Nie lubię za to Lecha o smaku lemoniady, taki rozrzedzony Redd's cytrusowy.

Jutro Grande Finale, nawet wolne wzięłam na tę okazję, a teraz biegnę ciężko pracować do 22. Buziaki!
__________________
Przegrywa ten, kto pozwoli narzucić sobie wizję lub świadomość klęski.
kopamatakawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 11:14   #2621
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez kopamatakawa Pokaż wiadomość
cześć moje piękne! Pamiętacie jeszcze starą, zwietrzałą kawę? Daaaawno mnie tu nie było... Znowu komp mi zdechł i z czystego lenistwa nie zanosiłam go do naprawy Wczoraj zaniosłam i już zrobiony U mnie bez zmian, dalej sama, aczkolwiek szczęśliwa Jak mówi moja znajoma: "lepiej bez niż przez" i tego się trzymam. Generalnie jacyś chłopcy coś tam gdzieś tam, ale to nie to i sobie żyję dalej. Na studia się za to wybieram i teraz kasę zbieram. Mam nadzieję, że teraz mi się komp nie popsuje i będę mogła znowu aktywnie uczestniczyć w życiu tego wspaniałego forum
Fajnie się to czyta.

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Bardzo fajna impreza. Bardzo miło i z bardzo dobrą muzyką . A poza tym jestem strasznie zmęczona, padam na pysk, jutro rano trening.
Ja chciałam wczoraj z kimś pogadać na żywo, wyjść na piwo i zdałam sobie sprawę, że nie mam z kim. Koleżanki z mojego rocznika pożenione, siedzą w domu z dziećmi przy mężu. A ja nie mam do kogo zadzwonić, żeby wyjść na specer i piwo, nawet nie mam gdzie iść na to piwo. Zastanowiłam się i znalazłaby sie jedna kumpela, ale ona jest vholernie przebojowa i zaradna, więc nie wiem, czy moiałabym czas na takie durnotki i kuzynka. Do M mogłabym podjechać, ale byłąm wczoraj zbyt zmęczona.

Connff czemu się zamęczasz?
Nie wiem, czy Cię pocieszę, bo sama mam dośc kiepską forme psychiczną.

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Nigdy nie jadłam pałeczek krabowych
Ja też nie.

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
A to ja wolę takie piwo, bo soków nie znoszę. Znaczy, uściślijmy - uwielbiam soki, ale te "prawdziwe", dopiero co wyciśnięte, ewentualnie Marwit. Normalne soki jak dla mnie jadą chemią i jedyna sytuacja, kiedy je piję, to jak wódkę zapijam .
Soki piłam kiedyś litrami, a potem przestały mi smakować, bo dla mnie były za słodkie. ?Nie kupuje wyciskanych, bo są chyba drogie, piję wodę. Zimą zamiast "soków" zacznę pić herbatę. Wódkę zapijam colą, czasami takimi "sokami".

Poopalałam się, kupiłam sobie wypasiony przyspieszacz.
Rodzice maja oczko wodne, więc mam jak w raju, trawka, słoneczko pięknie grzało. Do tego jakaś książka.

Zawożę dziś autko do prania tapicerek, całe czyszczenie od środka.
Po południu chyba pójdę się powylegiwać z książką i piwkiem
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-30, 11:16   #2622
kopamatakawa
Rozeznanie
 
Avatar kopamatakawa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 953
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Z tym byłym to ja nie mam pojęcia, nigdy mi nie wróciły uczucia do żadnego eksa, a już zwłaszcza po takim czasie. Z eks-eksem jakoś po pół roku pojawiła mi się jeszcze myśl: a co jeśli to on był "tym jedynym" , ale tak tylko przemknęła przez głowę i zniknęła. Z drugiej strony totalnie nie znam Twojej historii, więc możesz się podzielić, jak masz ochotę...

Uwielbiam!! Daj mi!
Spoko, to było chwilowe. Historii tej znajomości nie ma co opowiadać, po prostu nie ma o czym mówić po tak długim czasie. Udzielił mi się nastrój współlokatorki. W końcu dwa tygodnie non stop słucham o jej misiu, ale już jej lepiej
__________________
Przegrywa ten, kto pozwoli narzucić sobie wizję lub świadomość klęski.
kopamatakawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 11:17   #2623
siala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 242
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

dzien dobry dziewczynki
co słychać? podczytuje i nadrabiam i widze, że jedne wciąż zakochane, inne wciąż się zbierają do kupy, inne mają zmienne humory jak prawdziwe kobiety

Fubi, gratuluje pracy!!
siala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 11:28   #2624
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

W tym roku psucie się pogody w momencie, jak mam czas iść na plażę jest już naprawdę pewne jak śmierć i podatki

Cytat:
Napisane przez annonim Pokaż wiadomość
Wzruszyłam się... Miło jest usłyszeć od ucznia, że dziękuje za wszystko i że dużo pani zawdzięczam


Cytat:
Napisane przez annonim Pokaż wiadomość
Ja od tego samego dzieciaka (VI klasa!) usłyszałam swego czasu, że dzięki mnie nauczył się czytać i uwierzył w siebie

a co się dzisiaj nasłuchałam, że ładnie wyglądam, to moje
Dobry dzień

Cześć kawa

Cytat:
Napisane przez siala Pokaż wiadomość
Fubi, gratuluje pracy!!
Dzięki!

Tylko, że ta praca mnie pewnie wykończy
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 11:43   #2625
siala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 242
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Tylko, że ta praca mnie pewnie wykończy
więcej dystansu..co jest nie tak?
siala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 11:58   #2626
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Wymagają ode mnie powyżej moich możliwości.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 12:13   #2627
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
I tak dniem dzisiejszym postanawiam, że nie wypiję ani kropli alkoholu tak długo jak to możliwe. A może już w ogóle się nie napiję? Zwłaszcza, że po co mi to jak bez alko też się dobrze bawię. No.
Uuu, Enjoy, widzę że po całości idziemy . Trzymam kciuki. Też miałam kiedyś takie plany, ale po prostu się nie da. Za to jakoś sama z siebie widzę, że piję coraz mniej. No bo wczoraj przez imprezę całą trzy piwa, z czego dwa udawane?

Ale żeby całkowicie przestać, to nie ma szans .

Cytat:
Napisane przez kopamatakawa Pokaż wiadomość
Pałeczki krabowe są pyszne, a jeszcze sałatka z przepisu moje mamusi z nimi to cud, miód i orzeszki. Będę robić we wtorek i szamać w niedzielę.

Co do picia, od początku Euro to chyba 2 dni miałam bez picia, masakra jakaś... Z piw smakowych bardzo lubię Somersby, ma 4,5% alko i smakuje jak sok jabłkowy, bo jest go w nim 55% podobno. Nie lubię za to Lecha o smaku lemoniady, taki rozrzedzony Redd's cytrusowy.
GŁODNA!!

Ja w trakcie Euro też siłą rzeczy wypijam więcej (tzn - częściej), ale myślę, że to jednak norma u 90% społeczeństwa . Sommersby nie trawię. Tragiczna podróbka, pseudo - cydr. Fuj. A Lech lemoniadowy z założenia jest lemoniadowy, więc jestem na tak!

Cytat:
Napisane przez kimi1000 Pokaż wiadomość
Connff czemu się zamęczasz?
Nie wiem, czy Cię pocieszę, bo sama mam dośc kiepską forme psychiczną.

Soki piłam kiedyś litrami, a potem przestały mi smakować, bo dla mnie były za słodkie. ?Nie kupuje wyciskanych, bo są chyba drogie, piję wodę. Zimą zamiast "soków" zacznę pić herbatę. Wódkę zapijam colą, czasami takimi "sokami".

Po południu chyba pójdę się powylegiwać z książką i piwkiem
E, mi to tylko kopa w głowę i heja .

Drogie niestety, dlatego w ilościach takich jakbym chciała ich nie piję. Ale są takie fajne w pięciolitrowych opakowaniach, cena gdzieś ok. 30 zł (pewnie zależy od producenta). Cudowne. Taki sok jabłkowy to bym mogła wypić cały, po czym eksplodować .

Ja też, tylko że moje książki są niestety ostatnio jakoś mało, ekhm, beletrystyczne... Durne durne durne kodeksy!!
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 13:35   #2628
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Kac, okres, burza i papiery z roboty - idealna sobota
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 16:38   #2629
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
dwa, mam takiego kaca, że łooooooooooo
Witaj w klubie.
Aż tak źle ze mną nie jest, ale bolą mnie oczy i zmęczona jestem, jakbym przebiegła 40 km
A wlałam w siebie tylko 5 drinków i ... piwo

Ja wczoraj byłam na "proszonej" imprezie z czerwonym dywanem (koleżanka dostała od swojej szefowej zaproszenia, bo jej samej nie chciało się iść).

Do d.py takie imprezy. Wyparowałyśmy po 2 godzinach do zwyczajnej knajpy "późno-studenckiej" i było o wiele lepiej

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Miałam coś poodpisywać, ale raz że zrobiłam sobie paznokcie i mi się ciężko pisze
A zdjęcia są na fejsie? Jak nie, to ja chcę!

Mnie ostatnio takie się spodobały. Fajne:
http://www.youtube.com/watch?v=qPnyt...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=qPnyt...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=tpKQC...eature=related

(chociaż samej siebie nie wyobrażam sobie w nich )

Endżoj, a masz jakiś zestaw lakierów czy coś?
Na jaką markę postawiłaś?

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez kopamatakawa Pokaż wiadomość
Pałeczki krabowe są pyszne, a jeszcze sałatka z przepisu moje mamusi z nimi to cud, miód i orzeszki. Będę robić we wtorek i szamać w niedzielę.
Hej

Dasz przepis?

Ja też takie pałeczki uwielbiam. Znikają u mnie z prędkością światła. Czasem nawet nie zdążę ich wrzucić do sałatki

A jeśli chodzi o eksa (rozstawałyśmy się w podobnym okresie), to co najwyżej włącza mi się jakaś minimalna sympatia. Ale przeważającym uczuciem jest niestety zażenowanie

Gratuluję awansu

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Wymagają ode mnie powyżej moich możliwości.
Ja tak miałam w poprzedniej robocie
Jakby nie patrzeć, byłam jeszcze wtedy studentką, a szef maltretował mnie pytaniami, jakbym miała 20-paro letnie doświadczenie w zawodzie (najczęściej wyglądało to tak, że wpadał do pokoju, bo coś się działo i wyparowywał: "pani kz, a jak to jest z tym ......... <- tu trzeba wpisać coś, o czym żadna normalna osoba na moim etapie nie może miec pojęcia).

Na początku panikowałam i miałam straszne wyrzuty, że czegoś nie wiem od razu. Potem nauczyłam się odwlekać odpowiedź na następny dzień

Edytowane przez krolowazimy
Czas edycji: 2012-06-30 o 16:39
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-30, 16:42   #2630
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

A mi się te podobają: http://www.youtube.com/watch?v=sr3vR...feature=relmfu

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
Na początku panikowałam i miałam straszne wyrzuty, że czegoś nie wiem od razu. Potem nauczyłam się odwlekać odpowiedź na następny dzień
U mnie odwlekać się nie da, ale kombinuję jak się da. Pierwsza zasada - nigdy nie mów "nie wiem"
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 16:48   #2631
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
*sportowiec leży jak naleśnik i nie potrafi się od 1,5 h zebrać żeby iść zrobić te durne 10 km. Pff...
A ja sprawdziłam sobie trasę do nowej pracy.
Około 2,7 km w jedną stronę. Czyli prawie 5,5 km dziennie. W końcu trochę ruchu

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
U mnie odwlekać się nie da, ale kombinuję jak się da. Pierwsza zasada - nigdy nie mów "nie wiem"
Dokładnie

Mnie trochę napięcia zeszły, kiedy okazało się, że "wielcy tego świata" na te same pytania szefa też nie znają odpowiedzi od razu.

Odpowiadali w około tydzień, po pobraniu odpowiedniej opaty


Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Fajne są i (chyba!) nietrudno je wykonać


A tu coś dla naszej elve:
http://www.youtube.com/watch?v=sPpF_...eature=related


Endżoj, może też postawisz na takie ładne, modne wzorki? (zdjecia na fb, na stronce, proponowanie ich potencjalnym klientkom).

Pamiętam, że w okresie, w którym robiłam sobie żelki, wkurzały mnie kijowe zdobienia, jakie mi proponowano. Chciałam czegoś ekstra, a fundowano mi albo kiczowate wzorki, albo jakieś pomazańce... W rezultacie chodziłam w zwyczajnych frenczach.

Edytowane przez krolowazimy
Czas edycji: 2012-06-30 o 17:01
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 17:03   #2632
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
Dokładnie

Mnie trochę napięcia zeszły, kiedy okazało się, że "wielcy tego świata" na te same pytania szefa też nie znają odpowiedzi od razu.

Odpowiadali w około tydzień, po pobraniu odpowiedniej opaty
No, tylko ja nie zawsze wiem, czego mogę nie wiedzieć Ale ile ja ustaw przetrzepałam przez te 2 tygodnie to drukarka aż ledwo kwiczy. W sumie w 2 tygodnie w tej pracy nauczyłam się ogromnie dużo
Pierwsza pochwała od "surowego" szefa zaliczona. A na następny dzień pierwsza zj.ebka W poniedziałek trzymajcie za mnie kciuki, bo mam sądny dzień w pracy



Cytat:
Fajne są i (chyba!) nietrudno je wykonać
Myślę, że łatwo, tylko raz, że trzeba mieć gazetę z typu tych starych, klasycznych co brudzą ręce (Metro się nadaje ) a dwa, że po tym moczeniu w spirytusie trzeba pamiętać o jakimś kremiku

Dziewczyny jakie lakiery polecacie z cyklu pastelowych jasnych kolorów? Marzę o takim kolorze: http://1.bp.blogspot.com/-Tiap0axyHC...Obraz+4490.jpg
Ingloty mi się w takiej kolorystyce nie sprawdzają - mażą się Przejadę się jutro do rossmanna w celu kupienia jakiegoś, tylko mam doświadczenie raczej w "kolorowych" a pastele jakoś inaczej się zachowują.

Edytowane przez Fubizka
Czas edycji: 2012-06-30 o 17:07
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 17:17   #2633
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

A ja zawsze mówię, że czegoś nie wiem i trzeba poczekać z odpowiedzią.
Wtedy szef albo ktoś inny stara sie mi pomóc albo szukam sama odpowiedzi bez nerwów.
Miałąm podobnie w poprzedniej pracy, gdzie domagano sie ode mnie takiej wiedzym jakby pracowała 5 lat najmniej w zawodzie.

Fubi fajne te paznokcie, wydają sie proste w wykonaniu.

Królowo śmieszne te pazury, takie poschizowane, ale nie wysz,łabym w takich.

Lakier cudny. Testuję narazie Miss Sporty, jasny pmarańcz. Żle sie nakłada. Kolor mi sie tylko podoba.
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .



Edytowane przez kimi1000
Czas edycji: 2012-06-30 o 17:19
kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 17:35   #2634
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez kimi1000 Pokaż wiadomość
A ja zawsze mówię, że czegoś nie wiem i trzeba poczekać z odpowiedzią.
Wtedy szef albo ktoś inny stara sie mi pomóc albo szukam sama odpowiedzi bez nerwów.
Ale to zależy o co pytają. W poprzedniej pracy byłam studentką, mogłam nie wiedzieć. Teraz ciągle zapominam o tym, że mam tytuł zawodowy, np jak podpisuję projekt
Cytat:
Miałąm podobnie w poprzedniej pracy, gdzie domagano sie ode mnie takiej wiedzym jakby pracowała 5 lat najmniej w zawodzie.
No dokładnie. Ale ja się szybko uczę i wydaje mi się, że szybko ogarniam, więc jak chcą, żebym coś zrobiła, to stwierdzam, że ci co mają te 10 lat doświadczenia jakoś to robią, więc ja też muszę zrobić i trudno. Jeden wielki plus, że koledzy z pracy są mega pomocni.

Cytat:
Lakier cudny. Testuję narazie Miss Sporty, jasny pmarańcz. Żle sie nakłada. Kolor mi sie tylko podoba.
Uważaj z tymi lakierami, bo one wielu osobom (w tym mi ) żółcą płytkę.

Dziewczyny, uważacie że taka fryzura https://wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=35016
jest odpowiednia na służbowe spotkanie? Czy te kwiatki są zbyt infantylne?
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 17:49   #2635
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, uważacie że taka fryzura https://wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=35016
jest odpowiednia na służbowe spotkanie? Czy te kwiatki są zbyt infantylne?
Koczek jest super.
Kwiatki u mnie odpadają.
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 17:55   #2636
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie
 
Avatar LetMeBeYourFantasy_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 804
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

też mam kaca - tanie wina.

Edytowane przez LetMeBeYourFantasy_
Czas edycji: 2012-09-14 o 12:19
LetMeBeYourFantasy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 18:16   #2637
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

W poprzedniej pracy to ja sprzedawałam quady i motocykle, musiałam sie wszystkiego uczyć. Było mi ciężko, bo nasz dział sprzedaży był taki traktowany lekceważąco. Koledzy owszem byli pomocni, ale nie można było wymagać, że poświęcą mi wystarczająco wiele czasu, żeby mi wytłumaczyc coś. Szef rzadko miał dobry humor, baliśmy się popełnic błąd, bo potrafił wyładowywać na nas swoje złe emocje.

Na razie mam ten lakier dwa dni, ale dzięki.

Kok fajny, ale nie dawałabym kwiatków.

Dziewczyny, czy tylko ja siedzę w domu w sobotni wieczór?
Jakie macie plany? Sparowani siedzą w domu, a ja jestem uziemiona, bo nie mam samochodu, a dwa wypiłam.
Kaca mam dopiero teraz, bo rano musiałam jechac samochodem, więc nadrobiłam piwem po południu.
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 18:27   #2638
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez kimi1000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy tylko ja siedzę w domu w sobotni wieczór?
Jakie macie plany? Sparowani siedzą w domu, a ja jestem uziemiona, bo nie mam samochodu, a dwa wypiłam.
Kaca mam dopiero teraz, bo rano musiałam jechac samochodem, więc nadrobiłam piwem po południu.
Ja dostałam propozycję imprezy, ale wczoraj wyszłam z pracy o 20.30, pojechałam prosto na imprezę i wróciłam o 4 (oczywiście nie uniknęłam przykimania w autobusie ), więc odmówiłam. Także również szykuje mi się wieczór w domu Nie mam ochoty patrzeć na alkohol a nic bezalkoholowego się nie szykuje. Przyznam, że trochę mnie kusi jednak, bo jutro na imprezę iść nie będę mogła

Na kacu jeździsz autem?
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 18:38   #2639
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ja dostałam propozycję imprezy, ale wczoraj wyszłam z pracy o 20.30, pojechałam prosto na imprezę i wróciłam o 4 (oczywiście nie uniknęłam przykimania w autobusie ),
Ale czaaaad, pamiętam czasy, kiedy szliśmy ze znajomymi po pracy do knajpy. było wtedy cos pomiędzy mna, a takim jednym z pracy, ale nic nie wyszło. Nie pamiętam dlaczego, możliwe, dlatego, że razem pracowaliśmy, ja chciałąm się pobawić, a on sie dość mocno zaangażował.

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Także również szykuje mi się wieczór w domu Nie mam ochoty patrzeć na alkohol a nic bezalkoholowego się nie szykuje. Przyznam, że trochę mnie kusi jednak, bo jutro na imprezę iść nie będę mogła
Ja chętnie bym sie wyszalała dzisiaj. Dobrze by mi to zrobiło. Chciałąbym sie wytańczyć i zapomnieć o bożym świecie.

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Na kacu jeździsz autem?
Prowadziłąm rano o 9 potem o 13, a piłam później. Na kacu jechałąm może kilka razy, to było straszne, jechałam chyba 60 na godzinę przez cały czas, bałam sie o siebie, o innych na drodze, miałąm schizy, że mnie zatrzymają do kontroli. Never ever.
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .



Edytowane przez kimi1000
Czas edycji: 2012-06-30 o 18:41
kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 18:48   #2640
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez kimi1000 Pokaż wiadomość
Ale czaaaad, pamiętam czasy, kiedy szliśmy ze znajomymi po pracy do knajpy. było wtedy cos pomiędzy mna, a takim jednym z pracy, ale nic nie wyszło. Nie pamiętam dlaczego, możliwe, dlatego, że razem pracowaliśmy, ja chciałąm się pobawić, a on sie dość mocno zaangażował.
Taki se czad, nie lubię chodzić na imprezy w ciuchach biurowych, wyglądam jak debil jakiś wtedy

W prawdzie z klubowania dziś zrezygnowałam ale właśnie się okazuje, że chyba jednak pójdę sobie na pewien festiwal

Cytat:
Ja chętnie bym sie wyszalała dzisiaj. Dobrze by mi to zrobiło. Chciałąbym sie wytańczyć i zapomnieć o bożym świecie.
To się bardzo przydaje raz na jakiś czas, tylko trzeba pamiętać, żeby zapewnić sobie dobre towarzystwo i/lub dobrą muzykę
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.