Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-14, 11:51   #3151
Ofelia 20
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 826
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Czytam was regularnie, ale ostatnio coś brakuje mi weny do pisania

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
I zaczynam dietę, mam nadzieję, że wytrzymam - witajcie prawie codzienne bóle głowy i inne przyjemności z tym związane
Wiesz dla mnie to jest głupota, ta dieta. I na 100% nie wytrzymasz, co zresztą nie jest dziwne, bo tak uboga dieta, nie dość, że nie jest smaczna to jeszcze jest niezdrowa. Nawet jak skonczysz diete, to rzucisz sie na pierwszego kebaba, którego zobaczysz... .

Ja w ogóle nie rozumiem Twojego myślenia, skoro jestes miesiac na diecie, a potem jesz wszystko i znowu tyjesz, to i tak nie ma efektów. Poza tym każdy dietetyk Ci powie, że coś takiego jak dieta trwająca miesiąc, dwa nie istnieje, podstawą jest zmiana nawyków żywieniowych. Na odpowiedniej "diecie", można jeść niemal wszystko, nawet sobie można czasami pozwolić na fast foody. Jest tyle programów w telewizji, tyle ksiązek opisujacych jak robić pyszne jedzenie, które zawiera mniejsza ilość kalorii niż normalne. Wtedy można zjeść odchudzoną pizze, hamburgera, odchudzone ciasto. Zdrowe jedzenie naprawde może być smaczne. Fakt, że wtedy chudnie sie wolniej, ale kilogramy nie wracają. Poza tym skoro masz miesieczne okresy w ktorych sie nie odchudzasz, to wystarczy, że troche byś zmieniła swoje menu i waga powoli leciałaby w dół. Do tego jakieś ćwiczenia, ale też nie rzucać sie od razu na wielki trening 5 razy w tygodniu, tylko po prostu ustalić sobie że np w poniedziałki i czwartki po pracy idziesz na fitness. Wiem, że teraz nie jestes przy kasie, a zdaje sobie sprawe, że samemu w domu jest ciezko sie zmobilizować, ale jak tylko bedziesz miała możliwość to kup karnecik i idz sie poruszać. Basen jest dobry, chociaż tez nie za czesto, bo potem ramiona sie robią duże. A jak zaczniesz szybko chudnąć i nie bedziesz w tym czasie ćwiczyć, to co z tego, ze na wadze będzie mniej, jak skóre będziesz miała brzydką i to ciało wcale nie bedzie ładne. Własnie mi sie wydaje, że cwiczenia sa najważniejsze, waga nie odwzorowuje naszego wyglądu. Są dziewczyny, które nie ważą jakoś mało, ale miają piękne sylwetki

Ja np waże mało, nawet bardzo mało, ale wcale dobrze nie wyglądam, pomijajac fakt, że jestem po prostu za chuda moim zdaniem, ale wcale nie mam ładnego ciała, dupe mam nisko zawieszoną, plaską i mam cellulit. Dlatego też przymierzam sie do karnetu na siłownie, może tyłek mi sie troche rozrośnie
__________________

"Pierwsza miłość z wiatrem gna, z niepokoju drży,
Druga miłość życie zna i z tej pierwszej drwi ,
A ta trzecia jak tchórz w drzwiach przekręca klucz
I walizkę ma spakowaną już ... "


Edytowane przez Ofelia 20
Czas edycji: 2012-07-14 o 14:12
Ofelia 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 14:33   #3152
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Ależ jestem wykończona, a uczyć się muszę koniecznie No i w domu trzeba posprzątać, poprać.


Eh. Cozażycie!


Dziewczyny...
Wczoraj spotkałam się z eksem. Prawie dokładnie po 2 latach od ostatniego spotkania. Dziwne to uczucie: siedzisz obok człowieka, z którym wiązało się kiedyś tyle emocji i tyle uczuć, a ty nie czujesz już nic. To tak, jakby było się na pogawędce w krainie umarlaków.

Pogadaliśmy trochę, zjedliśmy i tyle. Miałam wrażenie, że jemu jest strasznie źle w życiu. Niechętnie słuchał moich wesołych opowieści (o pracy, szkole, życiu), sam opowiadał o ślubach i małżeństwach swoich (kiedyś naszych) znajomych. Zapytałam, dlaczego sam się nie ożenił z dziewczyną, z którą zamieszkał. Ze ściśniętym gardłem odpowiedział, że nie, bo tak wyszło.

Na do widzenia chciał się umówić jeszcze na kolejne spotkanie. Uśmiechałam się tylko i kiwnęłam głową. Podczas spotkania nie usłyszałam nic miłego, żadnego przepraszam ani spierd. alaj No nic. Po powrocie do domu dostałam smsa(!), że dziękuje za spotkanie i że nadal mam fajne cycki. I że jeśli mam ochotę, to on by się nimi zajął(!).

Monilkaa, której to opisałam już, nazwała go prostakiem. A mnie kolejny raz wstyd, że z nim byłam. I że straciłam tyle czasu na smutek.

Gość nic się nie zmienił, nie dojrzał, nie nabrał ogłady.
No wstyd.

Edytowane przez krolowazimy
Czas edycji: 2012-07-14 o 15:34
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 15:06   #3153
Ofelia 20
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 826
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Królowa - O matko Po 2 latach mógł się postarać o jakiegoś lepszego smsa, skoro już w ogóle postanowił go napisać E tam... jaki tam wstyd, większość z nas to przeżywala "dlaczego ja z nim byłam tyle czasu"
__________________

"Pierwsza miłość z wiatrem gna, z niepokoju drży,
Druga miłość życie zna i z tej pierwszej drwi ,
A ta trzecia jak tchórz w drzwiach przekręca klucz
I walizkę ma spakowaną już ... "

Ofelia 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 15:31   #3154
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Ofelia 20 Pokaż wiadomość
Królowa - O matko Po 2 latach mógł się postarać o jakiegoś lepszego smsa, skoro już w ogóle postanowił go napisać
Jak widać pozostał mistrzem sprawiania, że kobieta może poczuć się jak śmieć
No i ja się długo czułam tak przez niego. Teraz jest inaczej, bo nabrałam sporo siły i pewności.


Tak nawiasem pisząc, wyobrażacie sobie, że po spotkaniu z chłopem piszecie mu: "a jak tam twoja fujara, nadal w formie?".
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 15:49   #3155
Nuska87
Raczkowanie
 
Avatar Nuska87
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: zakopane
Wiadomości: 401
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
Tak nawiasem pisząc, wyobrażacie sobie, że po spotkaniu z chłopem piszecie mu: "a jak tam twoja fujara, nadal w formie?".
Podejrzewam, że dla niektórych dziewczyn to jednak nie byłby problem
Cytat:
Napisane przez Malla
I Ty się jeszcze radośnie w seks ustawki bawisz
Tak, wiem. żal peel.
Już tego nie zrobię.

Rozważam walnięcie kolejnej porcji tabsów, większej, abym dłużej spała..
Nuska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 15:58   #3156
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Nuska87 Pokaż wiadomość
Podejrzewam, że dla niektórych dziewczyn to jednak nie byłby problem
Dla jakich na przykład?

Cytat:
Napisane przez Nuska87 Pokaż wiadomość
Rozważam walnięcie kolejnej porcji tabsów, większej, abym dłużej spała..
Po co?
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 16:08   #3157
Nuska87
Raczkowanie
 
Avatar Nuska87
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: zakopane
Wiadomości: 401
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
Dla jakich na przykład?
Wiesz, nie tylko faceci są chamami i prostakami. Takie dziewczyny też istnieją.. Kojarzę parę takich przykładów.. Rozpowiadanie przykrych rzeczy wokół ludziom (nie przyjaciołom), wypisywanie obrzydlistw o jego penisie i seksie na publicznych forach/fb.. Generalnie podejrzewam dlatego, że przed tym by się nie cofnęły..
W ogóle.. Znam laskę która piwo otwiera zębami, jest typową "patolą", a faceta ma niesamowitego..

Po co?
Mam doła i chcę go przespać. Dodatkowo, nie będę wtedy jeść jak będę spała, a dodatkowo, może będę mieć ładne sny i nie będę musiała funkcjonować w zyciu.
Nuska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-14, 16:16   #3158
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Nuska87 Pokaż wiadomość
Wiesz, nie tylko faceci są chamami i prostakami. Takie dziewczyny też istnieją.. Kojarzę parę takich przykładów.. Rozpowiadanie przykrych rzeczy wokół ludziom (nie przyjaciołom), wypisywanie obrzydlistw o jego penisie i seksie na publicznych forach/fb.. Generalnie podejrzewam dlatego, że przed tym by się nie cofnęły..
W ogóle.. Znam laskę która piwo otwiera zębami, jest typową "patolą", a faceta ma niesamowitego..
Bosze, z kim ja się spotykałam

Cytat:
Napisane przez Nuska87 Pokaż wiadomość
Po co?
Mam doła i chcę go przespać. Dodatkowo, nie będę wtedy jeść jak będę spała, a dodatkowo, może będę mieć ładne sny i nie będę musiała funkcjonować w zyciu.
A nie lepiej pobiegać albo iść na pyszną kawę albo iść do kina na fajny film albo zaszyć się pod kocykiem i obejrzeć coś ekstra?

Ja ze swoją sympatią do jedzenia walczę tak, że staram się mieć tylko zdrowe rzeczy w lodówce. Żeby iść do sklepu po coś niezdrowego jestem zbyt leniwa Niestety miałam trochę ziemniaków w domu i dziś wtargałam talerz frytek
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 16:54   #3159
Ofelia 20
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 826
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Nuska87 Pokaż wiadomość
Po co?
Mam doła i chcę go przespać. Dodatkowo, nie będę wtedy jeść jak będę spała, a dodatkowo, może będę mieć ładne sny i nie będę musiała funkcjonować w zyciu.
Doła się nie przesypia bo potem i tak wraca ze zdwojoną siłą. Też uważam, ze lepszy jest miły wieczór z samym sobą, dobre jedzenie i film
__________________

"Pierwsza miłość z wiatrem gna, z niepokoju drży,
Druga miłość życie zna i z tej pierwszej drwi ,
A ta trzecia jak tchórz w drzwiach przekręca klucz
I walizkę ma spakowaną już ... "

Ofelia 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 17:28   #3160
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Co to za dieta, że boli od niej głowa?
Mnie na każdej diecie boli głowa... zresztą nietylko ale na diecie częściej. Tak już mam

Cytat:
Napisane przez Ofelia 20 Pokaż wiadomość
Wiesz dla mnie to jest głupota, ta dieta. I na 100% nie wytrzymasz, co zresztą nie jest dziwne, bo tak uboga dieta, nie dość, że nie jest smaczna to jeszcze jest niezdrowa. Nawet jak skonczysz diete, to rzucisz sie na pierwszego kebaba, którego zobaczysz... .(...)
Ale ja rozumiem to wszystko, i wiem, że tak powinnam robić tylko, że mi nie przetłumaczysz. Co do fitnessu to z ogromną chęcią bym poszła, no ale... stwierdziłam, że postaram się chodzić raz w tygodniu na zumbę przynajmniej jak kasę będę miała


Kręgosłup mi wysiada po dzisiaj a to dopiero pierwszy taki dzień (mam nadzieję, że będzie więcej). I nawet napiwki dostałam haaaa!
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 17:54   #3161
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Nuska87 Pokaż wiadomość
Rozważam walnięcie kolejnej porcji tabsów, większej, abym dłużej spała..
Przecież wiesz, że to nic nie da. Śpiączka polekowa nie przyniesie miłych snów i obudzisz się zmęczona, a z czasem rozwali Ci się żołądek i wątroba.
Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
Bosze, z kim ja się spotykałam
sms boski
Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
Ja ze swoją sympatią do jedzenia walczę tak, że staram się mieć tylko zdrowe rzeczy w lodówce. Żeby iść do sklepu po coś niezdrowego jestem zbyt leniwa Niestety miałam trochę ziemniaków w domu i dziś wtargałam talerz frytek
"Sympatią do jedzenia"
Mam podobnie, w zasadzie to nie mam prawie jedzenia w domu, inaczej bym zjadła wszystko naraz. Obecnie mam w lodówce jogurty, 2 jajka, jabłko i do kanapki serek i sałatę.
Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Mnie na każdej diecie boli głowa... zresztą nie tylko ale na diecie częściej. Tak już mam
Masakra.
Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Ale ja rozumiem to wszystko, i wiem, że tak powinnam robić tylko, że mi nie przetłumaczysz.
Przynajmniej jesteś szczera
Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Co do fitnessu to z ogromną chęcią bym poszła, no ale... stwierdziłam, że postaram się chodzić raz w tygodniu na zumbę przynajmniej jak kasę będę miała
Dlatego narzuciłam sobie reżim i jak nie idę na zajęcia co 2 dzień, to odpalam płytkę z treningiem Ewy Chodakowskiej i napierniczam salta
Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Kręgosłup mi wysiada po dzisiaj a to dopiero pierwszy taki dzień (mam nadzieję, że będzie więcej). I nawet napiwki dostałam haaaa!
Super! Ale to chyba na rent, a nie na piwo
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-14, 18:09   #3162
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Przynajmniej jesteś szczera
Ano, bo tak już jest

Apropos szczerości...
Zaczęłam się zastanawiać, czy ja faktycznie za szczera nie jestem, ogólnie bo czasami jak zacznę coś gadać to masakra
Doszło do tego, że jeden mój znajomy zawsze tak:
Enjoy a co ty myślisz, o.... Albo nie! Nie mów!!!
Enjoy powiedz mi czy ja wyglądam jak idiota albo.... Nie! Nie pytałem o nic!

Cytat:
Dlatego narzuciłam sobie reżim i jak nie idę na zajęcia co 2 dzień, to odpalam płytkę z treningiem Ewy Chodakowskiej i napierniczam salta
Ja nie mam na to miejsca a teraz to już w ogóle nie będę mieć, bo mam mały pokoik, a że kuzynka przyjeżdża to trzeba jej jeszcze gdzieś materac zmieścić ale ostatnio włączyłam sobie muzykę i tańczyłam sobie po całym domu jak nikogo nie było. Najpierw do Mambo no 5, potem do Macareny...

Cytat:
Super! Ale to chyba na rent, a nie na piwo
No niestety tak
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 18:13   #3163
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Miałaś miejsce tańczyć, a nie masz miejsca zrobić kroku w lewo i kroku w prawo?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 18:24   #3164
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Miałaś miejsce tańczyć, a nie masz miejsca zrobić kroku w lewo i kroku w prawo?
No ale to się trzeba z laptopem jeszcze rozłożyć coby było widać co robić, i w ogóle jednak na to trzeba więcej miejsca a teraz po przemeblowaniu w pokoju mam wolnego miejsca jakis 1m x 1m poza tym rodzice by mnie chyba zatłukli jakbym skakała im po domu (ha uroki mieszkania z rodzicami ).
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 18:57   #3165
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie
 
Avatar LetMeBeYourFantasy_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 804
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

KZ Twój eks wygrywa buraka roku,ale Tobie bardzo współczuję takiego chamskiego kubla zimnej wody. ała, musiało boleć.

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Dlatego narzuciłam sobie reżim i jak nie idę na zajęcia co 2 dzień, to odpalam płytkę z treningiem Ewy Chodakowskiej i napierniczam salta
Ja tez coś tam próbuje się gimnastykowac i dziś tez zmaierzam. Nową prace mam siedząca, więc przyda sie. Myśle czy sciagać trening Ewy, wszyscy pieją nad tym, a mnie się nie podoba i cała ta wielka filozofia, ani efekty też niespecjalnie.

Siedzę w domu, sama jaka frajer...
LetMeBeYourFantasy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 19:02   #3166
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Królowo - trza było odpisać, że wiesz że masz fajne cycki, niestety, zbyt fajne dla niego

No bo co, nieprawdę napisał?



Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
"Sympatią do jedzenia"
Mam podobnie, w zasadzie to nie mam prawie jedzenia w domu, inaczej bym zjadła wszystko naraz. Obecnie mam w lodówce jogurty, 2 jajka, jabłko i do kanapki serek i sałatę.
U mnie lodówka pęka w szwach, muszę mieć wszystko, bo nie wiem czego mi się może zachcieć w środku nocy na przykład


Podziwiam te, które ćwiczą - mnie się nie chce.


(spojrzałam w okno dachowe - aaaaaaaaaaaaaaaaaale TĘCZA!!!! )
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 19:16   #3167
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez LetMeBeYourFantasy_ Pokaż wiadomość
KZ Twój eks wygrywa buraka roku,ale Tobie bardzo współczuję takiego chamskiego kubla zimnej wody. ała, musiało boleć.
Nieeeee, to już dawna nie boli.
Uważam, że to jest nawet całkiem zabawne

Ja sądzę, że to jest naprawdę dobry chłopak i niejedna dziewczyna byłaby z nim szczęśliwa, a on z nią.
My natomiast do siebie nie pasowaliśmy w ogóle. Ja potrzebuję innego mężczyzny, on innej kobiety. Choć przyjaźnić pewnie dałoby się, bo jak już wspomniałam, to nie jest zły facet. No i lubiliśmy się.

Cytat:
Napisane przez LetMeBeYourFantasy_ Pokaż wiadomość
Siedzę w domu, sama jaka frajer...
Dzięki, ja też

Po frajersku uczę się (jeszcze nie zaczęłam), bo muszę opracować materiał na obronę. Trzymajcie kciuki w poniedziałek!

No i zaraz - maksymalnie po frajersku - idę do sklepu. Po pizzę

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Królowo - trza było odpisać, że wiesz że masz fajne cycki, niestety, zbyt fajne dla niego

No bo co, nieprawdę napisał?
Napisałam mu, że "się wie"

Na tekst o tym, że jest za co złapać i że się pisze na łapanie (aż zerknęłam w komórkę, żeby dokładnie sprawdzić, jak to było), odpisałam, że i tak nie odważyłby się

On się potem rozkręcił, ale ja już słałam tylko średniki i nawiasy.
Wiecie. Zimna krew, wszystko pod kontrolą


Endżoj, super, że Ci poszło dobrze!
Skąd klientki dowiedziały się o Tobie? Były zadowolone?
Postaraj się na razie nie szaleć z kasą. Mądrze ją inwestuj

Edytowane przez krolowazimy
Czas edycji: 2012-07-14 o 19:20
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 19:18   #3168
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Ja też dzisiaj siedzę w domu, już się nalatałam po świeżym powietrzu , nie mam ochoty wyściubiać nosa z domu. Ciągną mnie tu i tam, ale...zwyczajnie się boję, że bym zasnęła za kierownicą.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 19:28   #3169
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
Endżoj, super, że Ci poszło dobrze!
Skąd klientki dowiedziały się o Tobie? Były zadowolone?
Postaraj się na razie nie szaleć z kasą. Mądrze ją inwestuj
Jedna z facebooka - reklamuję się na takiej stronie mojego miasta gdzie się sprzedaje/poszukuje/wymienia różne rzeczy dwie pozostałe od znajomej, która była u mnie jakieś 2 miesiące temu - zobaczyły jej paznokcie i stwierdziły, że też chcą.
Chyba były zadowolone, bo co się ochów i achów nasłuchałam to masakra ale co z tego, jak wszystkie trzy robiły paznokcie, bo na holidaya jadą. Wrócą do pracy i już nie będą mogły mieć
I tak jedna z nich - węgierka - mi mówiła, że ja bym miała mnóstwo klientów, bo wszyscy chcą sobie u mnie robić, tylko że właśnie większość Polaków i różnych obcokrajowców pracuje w fabrykach, a tam zazwyczaj nie można mieć zrobionych paznokci.
__________________
Good things come to those who wait!

Edytowane przez enjoy89
Czas edycji: 2012-07-14 o 19:29
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-14, 19:57   #3170
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Królowa - no koleś niezły. Nie powiem, cycki na prawdę masz fajne ale żeby po takim czasie z takimi tekstami? To jakby obcy facet na ulicy Ci skomentował cycki, jakiś budowlaniec.
Zresztą, gdzie on tam patrzył, nie wolno mu!

Elve
, jak tam nastrój? Czytałam że w pon @, ale PMS dalej bije po humorze?

Malla - jak się czujesz? jak tam Twoje przeboje żołądkowo-jelitowe. Skutecznie panujesz nad tym badziewiem które wychodziły w badaniach?

Enjoy - nie doczytałam, byłaś wczoraj na tym dansingu czy nie?

Ofelio nic nie piszesz co u Ciebie.
Dawno nie gadałam z Siaaa, ciekawe co u niej. Wiem że zerwała z chłopem. A co dalej?

A ja tylko napiszę tyle że w poniedziałek dzwonię do gina po zmianę tabletek. Nie wiecie czy w trakcie cyklu można zmienić czy muszę czekać pełne 3tyg + tygodniowa przerwa?
Dzisiaj się miarka przebrała, kłóciłam się z Marudą na gg (!) pełne 4h. Po sojuszu i wyjaśnieniu sobie wszystkiego, postanowieniu poprawy z obu stron itd spotkaliśmy się na kawie. Skończyło się (jak myślałam....) pojednawczym seksem. Co z tego że w trakcie zaczęłam tak wyć (nie płakać, wyć jak dziecko...) że nie wiedział biedaczek co się działo.
Cały dzień się to we mnie kumulowało, kłótnie od tygodnia, niewyjaśnione sprawy i .. pękłam. Krzyki, urwane lusterko środkowe w aucie i płacz płacz płacz, kupa płaczu.

Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać


Boże, on to musi mnie kochać, na prawdę.. bo to nie może być zauroczenie ani nic innego. Tylko zakochany facet wytrzymałby takie coś.. jeszcze teksty "nie chce Cie stracić", buahahah on mnie stracić? Prędzej ode mnie ucieknie z krzykiem niż mi się odwidzi.
__________________


plecaczkiem: 7250 km

Edytowane przez zjedzmniebejbe
Czas edycji: 2012-07-14 o 20:01
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 20:02   #3171
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie
 
Avatar LetMeBeYourFantasy_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 804
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
[
A ja tylko napiszę tyle że w poniedziałek dzwonię do gina po zmianę tabletek. Nie wiecie czy w trakcie cyklu można zmienić czy muszę czekać pełne 3tyg + tygodniowa przerwa?
Dzisiaj się miarka przebrała, kłóciłam się z Marudą na gg (!) pełne 4h. Po sojuszu i wyjaśnieniu sobie wszystkiego, postanowieniu poprawy z obu stron itd spotkaliśmy się na kawie. Skończyło się (jak myślałam....) pojednawczym seksem. Co z tego że w trakcie zaczęłam tak wyć (nie płakać, wyć jak dziecko...) że nie wiedział biedaczek co się działo.
Cały dzień się to we mnie kumulowało, kłótnie od tygodnia, niewyjaśnione sprawy i .. pękłam. Krzyki, urwane lusterko środkowe w aucie i płacz płacz płacz, kupa płaczu.

Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać
Bejbe zmień te tabsy i ogarnij sie... Jeszcze go nazywasz Marudnikiem... Ten facet to Ostoja Cierpliwości
LetMeBeYourFantasy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 20:03   #3172
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Enjoy - nie doczytałam, byłaś wczoraj na tym dansingu czy nie?
Nie byłam dzisiaj pójdę

Cytat:
Dzisiaj się miarka przebrała, kłóciłam się z Marudą na gg (!) pełne 4h. Po sojuszu i wyjaśnieniu sobie wszystkiego, postanowieniu poprawy z obu stron itd spotkaliśmy się na kawie. Skończyło się (jak myślałam....) pojednawczym seksem. Co z tego że w trakcie zaczęłam tak wyć (nie płakać, wyć jak dziecko...) że nie wiedział biedaczek co się działo.
Cały dzień się to we mnie kumulowało, kłótnie od tygodnia, niewyjaśnione sprawy i .. pękłam. Krzyki, urwane lusterko środkowe w aucie i płacz płacz płacz, kupa płaczu.
Powiedz ty mi bejbe O CO ty się z nim tak ciągle kłócisz? Bo ja tego nie ogarniam już normalnie nie wiem jak to skomentować
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 20:15   #3173
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Aż mi wstyd pisać jaka jestem dla niego okrutna. Zarzucam mu wszystko co najgorsze.. tyle że go nie biję. Hamuję się w momencie jak widzę że zaczynam go emocjonalnie szantażować a z siebie robić ofiarę. Albo jak kończy ze mną rozmawiać. To dla mnie często kubeł zimnej wody, ale niestety co raz częściej czerwona płachta, nakręcam się jeszcze bardziej.
On jest winny złu całego świata.


A co jest najgorsze. On na prawdę nic złego nie robi (chyba).

Enjoy - o co.. o wszystko. Przesolona zupa to najlepszy argument żeby zacząć kłótnie. A potem ryk że nie chce mnie przytulać, całować i się kochać. Powiedzcie mi jak ma mieć ochotę to robić skoro jestem dla niego taka a nie inna.
On mnie przeprasza jak na mnie nakrzyczy albo użyje przekleństw w złości. Też bym go musiała przeprosić..

No cóż, obiecałam poprawę.
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 20:18   #3174
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
Jak widać pozostał mistrzem sprawiania, że kobieta może poczuć się jak śmieć
No i ja się długo czułam tak przez niego. Teraz jest inaczej, bo nabrałam sporo siły i pewności.
co za typ

Ja się zastanawiałam, po co byłam z toksycznym. Wydaje mi się teraz, że miał coś, czego potrzebowałam.



Cytat:
Napisane przez Nuska87 Pokaż wiadomość
Rozważam walnięcie kolejnej porcji tabsów, większej, abym dłużej spała..
Cytat:
Napisane przez Ofelia 20 Pokaż wiadomość
Doła się nie przesypia bo potem i tak wraca ze zdwojoną siłą. Też uważam, ze lepszy jest miły wieczór z samym sobą, dobre jedzenie i film
Ja idę spać, kiedy jestem zmęczona swoimi myślami.

Cytat:
Napisane przez LetMeBeYourFantasy_ Pokaż wiadomość
Siedzę w domu, sama jaka frajer...
Też siedze w domu i nie czuję sie jak frajer.
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 20:20   #3175
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
A ja tylko napiszę tyle że w poniedziałek dzwonię do gina po zmianę tabletek. Nie wiecie czy w trakcie cyklu można zmienić czy muszę czekać pełne 3tyg + tygodniowa przerwa?
I znowu nazywasz ringa tabletkami

Nie wiem jak to jest, trza zajrzeć w ulotkę+zapytać gina.

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Krzyki, urwane lusterko środkowe w aucie i płacz płacz płacz, kupa płaczu.
Yesu. W buzię byś ode mnie zarobiła, tak się podobno najlepiej leczy histerię. A drugi raz w buzię za lusterko. Nosz kuwa.

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Boże, on to musi mnie kochać, na prawdę.. bo to nie może być zauroczenie ani nic innego. Tylko zakochany facet wytrzymałby takie coś.. jeszcze teksty "nie chce Cie stracić", buahahah on mnie stracić? Prędzej ode mnie ucieknie z krzykiem niż mi się odwidzi.
Wiesz co będzie? Ty się opanujesz, a on już będzie tak wyprany z emocji, że sobie pójdzie w dal.

Obym się myliła.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 20:22   #3176
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Wiesz co będzie? Ty się opanujesz, a on już będzie tak wyprany z emocji, że sobie pójdzie w dal.

Obym się myliła.
Obym się zaraz nie rozryczała, obym się nie rozryczała...

__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 20:25   #3177
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez kimi1000 Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiałam, po co byłam z toksycznym. Wydaje mi się teraz, że miał coś, czego potrzebowałam.
Zapewne, tylko co?

Cytat:
Napisane przez kimi1000 Pokaż wiadomość
Ja idę spać, kiedy jestem zmęczona swoimi myślami.
Ja spaniem doła leczę ale to nie dlatego, że snu potrzebuję, tylko wolę iść spać, niż marudzić wszystkim dookoła.

Cytat:
Napisane przez kimi1000 Pokaż wiadomość
Też siedze w domu i nie czuję sie jak frajer.
Ja to w ogóle nie rozumiem tego ogólnego ciśnienia na wyjście w weekend. Nalatam się tyle w tygodniu, że w weekend mi się po prostu NIE CHCE.

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Obym się zaraz nie rozryczała, obym się nie rozryczała...

Tłumaczy Ci się to od dawna, a Ty co? Zamiast walczyć, to lusterka urywasz
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 20:28   #3178
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Tłumaczy Ci się to od dawna, a Ty co? Zamiast walczyć, to lusterka urywasz
Ale to niechcący. Przechodziłam z tyłu samochodu do przodu i zahaczyłam.. co że ze mnie kawał baby, do tego 175cm.. ciężko nie urwać tego lusterka.

Chyba mu w nagrodę za cierpliwego pacjenta upiekę ten sernik.
A sobie ze szpitalnej szafy wyciągnę haloperidol albo hydroksyzynę.
Albo o, mama w szafce ma clonazepam
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 20:32   #3179
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Wystarczy, że zmienisz hormony i zaczniesz pracować nad sobą.

Sernik nie zaszkodzi

I po cholerę przechodzisz przez samochód, jak wiesz że nie jesteś maciupek? :P
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 20:38   #3180
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie
 
Avatar LetMeBeYourFantasy_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 804
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja to w ogóle nie rozumiem tego ogólnego ciśnienia na wyjście w weekend. Nalatam się tyle w tygodniu, że w weekend mi się po prostu NIE CHCE.
Ja jestem uzalezniona od wyjśc, spotkań z ludźmi, ruchu, jakiejś interakcji. W tygodniu tylko wyjścia praca-dom, w drodze do pracy ciągle Ci sami ludzie, w pracy dopiero się wkręcam w nowe towarzystwo.

W sumie to byłam dziś umówiona na dwa superekstra wyjścia, jedno nie wypalilo, to się umówilam z kolegą, ale on chyba raczej to olał...
LetMeBeYourFantasy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.