Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-22, 12:03   #3391
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Patrzę na te obrazki jak zahipnotyzowana i.. dalej nie kumam. Ok, coś już rozumiem, widzę że czymś się między sobą różnią, ale..
Na co przekłada się ten stopień sprężania? Jeden ma np. 10:1 a drugi 13,2:1.. czym to się różni?
I nie pytam o to że w jednym stosunek ilości powietrza do tłoku to 1o a w drugim 13, tylko co to daje
Im większy stopień sprężania tym większa moc silnika
Suwy są po to, bo sprężone powietrze i paliwo wytwarza energię - wiadomo, że sprężony gaz może wybuchnąć, powietrze akurat nie ale też ma w sobie ogromną energię potencjalną i po sprężeniu następuje odrzut mieszanki (suw pracy) i zapłon iskry i wtedy jedziemy Dlatego auta na turbosprężarkach mają większego kopa
Ale też nie jest to tak prosto, że im więcej tym lepiej, bo jak jest dużo za dużo, to może wystąpić samozapłon i wtedy stosuje się inny zapalnik, ale to już inna bajka
Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
Sprzątam właśnie i znalazłam taką kartkę. Datowana jest na 13 czerwca 2012r. i ma termin do 31 grudnia 2013. Dacie wiarę, że z 5 punktów udało mi się zrealizować już 2? (samozachwyt).
Co Ty gadasz? A jakiego typu cele się tam wypisuje?
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 12:11   #3392
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie
 
Avatar LetMeBeYourFantasy_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 804
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Co nowego tak Ci zaprząta głowę, Fantasy?
W sumie głupota, bo jestem jedna z bohaterek lokalnych plotek
I jestem zła i troche mi przykro, bo nie wiem o co cho, ktoś się nieźle bawi moim kosztem, a ja zawsze miałam jakis szacunek do tych bab wszystkich, to prosze, teraz mi robia czarny PR
LetMeBeYourFantasy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 12:16   #3393
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
Pamiętacie, jak Endżoj napisała nam kiedyś o koleżance, której, po sporządzeniu "kartki z planami", wszystko zaczęło się spełniać?
Z tego co pamiętam to pisałam o facecie, który zaplanował sobie, że będzie bogaty do 29 roku życia i opisał na kartce wymarzoną kobietę, którą chciał znaleźć zanim stanie się bogaty i wszystko mu się spełniło

Ja tam plany sobie mogę wypisać, ale faceta nie opiszę bo i tak takiego nie znajdę

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez LetMeBeYourFantasy_ Pokaż wiadomość
W sumie głupota, bo jestem jedna z bohaterek lokalnych plotek
I jestem zła i troche mi przykro, bo nie wiem o co cho, ktoś się nieźle bawi moim kosztem, a ja zawsze miałam jakis szacunek do tych bab wszystkich, to prosze, teraz mi robia czarny PR
Plotki zawsze były i będą, nie ma co się przejmować. Kto cię zna ten wie co jest prawdą a co nie. Jakbym ja się miała przejmować plotkami, to już bym musiała wyjechać z miasta (ostatnio np usłyszałam, że miałam romans z największym patologicznym polskim żulem tutaj, który jest w patologicznym związku z jakąś babą i z którym ze dwa razy parę słów zamieniłam ).
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 12:59   #3394
grzechuwartka
Rozeznanie
 
Avatar grzechuwartka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sodoma i Gomora
Wiadomości: 600
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Każdego typu cele się tam wpisuje. Co tylko sobie chcesz, wymarzysz itd. W Sekrecie było o tym sporo.
grzechuwartka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 13:09   #3395
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez grzechuwartka Pokaż wiadomość
Każdego typu cele się tam wpisuje. Co tylko sobie chcesz, wymarzysz itd. W Sekrecie było o tym sporo.
W czym?
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 13:14   #3396
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie
 
Avatar LetMeBeYourFantasy_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 804
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Oprócz plotek to normalnie akcja zmasowana Mi normalnie wszystiego się odechciało przez to. I wszyscy mówią, żeby się nie przejmować, ale ja już taka jestem i bardzo łatwo we mnie wzbudzić poczucie winy. No i nie mogę pojąc po co ludzie wymyslają jakieś chore historie

Az mi lżej jak to napisałam, ufff... Mam nadzieje tylko, że na tym się skończy i już nie będe musiała słuchac jakiś głupot.
LetMeBeYourFantasy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 13:20   #3397
grzechuwartka
Rozeznanie
 
Avatar grzechuwartka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sodoma i Gomora
Wiadomości: 600
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Fubi:
The secret masz książkę i film w sieci dostępny.
grzechuwartka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-22, 13:48   #3398
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez grzechuwartka Pokaż wiadomość
Fubi:
The secret masz książkę i film w sieci dostępny.
Będzie na wieczór

Jadę zaraz patatajać
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 16:24   #3399
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Kimi - koniecznie zabierz kogoś ze sobą, jest wiele powodów, nie tylko bezpieczeństwo. Do filharmonii możesz pójść sama, ale przykro, gdy na festiwalu wszyscy bawią się w grupach, a człowiek stoi sam...
Nie chciłabym jechać sama, bo raz, że bałabymsie o swoje bezpieczeńśtwo, nie czułąbym sie pewnie, a po drugie, nie bawiłabym sie dobrze, bo byłoby mi przykro, że przyjechałam sama.


Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Może zacznij dzwonić na losowe numery?


Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
Zobaczymy, czy wyjdą mi pieczone brzoskwinie z lodami



Mooogeee do Cieeebieee wpaaaaść?

Wróćiłam z zakupów, pozbierałam się dziś do południa. Kupiłam sobie żółtą bluzeczkę z orsay z falbankami z przodu, koronkowy szal tez z orsay i buty z Venezia.

Z dwóch pierwszych jestem zadowolona baardzo, cieszę się, że kupiłam sobie rzeczy, w jakich sie dobrze czuję i nie zastanawiałam się nad tym, jak mnie ludzie będa oceniać.Nie zastanawiałąm się, że toksyczny mógłby mnie skrytykować. Ciesze sie bardzo.
Natomiast buty...
Nie wiem, dlaczgo je kupiłam, uważam, że nie umiem, nie umiałąm stwierdzić w sklepie, czy sa ładne, czy brzydkie. Kupiłam je chyba, bo są uniwersalne, do pwszystkiego. Nie jestem na siebie zła, chce je sprzedać na allegro, ale mam mieszane uczucia. Trochę jestem zła, że będe musiała sie nastarać, żeby je sprzedać, mogłam jeszcze poczekać, wstrzymac się, ale szukam juz butów tak długo, że nie wytrzymałąm dziś. A podobaja mi sie jede w Wojasie i powinnam je chyba kupić.
Nie wiem skąd taki problem z butami.

Tyle fajnych kawałków nawrzucałyście, posłucham wieczorem.
Narobiłam sobie ochoty na ciasto.
Narazie chce się zdrzemnąć.
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 19:03   #3400
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Odnieś je do sklepu i tyle, przecież w nich nie chodziłaś.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 19:19   #3401
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

kimi, w prawie każdym sklepie sieciowym jest możliwość zwrotu nieużywanego towaru lub wymiany na inny przez minimum tydzień, do miesiąca
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-22, 21:02   #3402
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez grzechuwartka Pokaż wiadomość
kimi:
nigdy nie byłam sama na żadnej imprezie. Na tą chętnie bym się z Tobą wybrała gdyby nie te km..
Wystarczy, że wcześniej wyjedziesz.

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Które to są lekkie dubstepy?

Miło się to czyta


Rozmawiałam niedawno z Evle i bardzo mi pomaga Wasze wsparcie.

Ja bym się nie bała, że będę stać sama, zawsze można do kogoś zagadać, z kimś się zapoznać. Ale jak ktoś niefajny zauważy, że jest gdzieś jest samotna dziewczyna na festiwalu, to może skończyć się tragicznie. Poza tym przyczepi się do Ciebie ktoś pijany i jesteś sama na wielkim placu. Ja bym się naprawdę bała, a byłam w życiu na wielu festiwalach.
Mieszkama niedaleko knajpy i musiałam iść w nocy po samochód na parking, to się bałam, kiedy jakiś żul szedł za mną.

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Fubizka - może nie znam się jakoś bardzo, ale dla mnie lekki dubstep to taki gdzie zazwyczaj ktoś jeszcze śpiewa, jakaś przeróbka piosenki.
Bardzo takie lubię, np to co mam w podpisie (w wersji dubstepowej Optimusa) albo jedne z lepszych ma Arion

http://www.youtube.com/watch?v=bwsyk...eature=related

a taki hard to np:
http://www.youtube.com/watch?v=twa_DjgzVUE
Dla mnie obydwa to hardkory.

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Tyle, że dzisiaj raczej z domu nie wychodzę
Moja krew
O Tobie pomyślałam, jak przeczytałam ten post Fubi.

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
A w motorach są dwusuwowe? Dziwne
Tu jest w miarę przystępnie wytłumaczone jak działają te suwy:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Silnik_czterosuwowy
http://pl.wikipedia.org/wiki/Silnik_dwusuwowy
.
Crossy KTM-a są niektóre w dwusuwie. Chłopaki mi mówili, że mają większego "kopa".


Cytat:
Napisane przez LetMeBeYourFantasy_ Pokaż wiadomość
Oprócz plotek to normalnie akcja zmasowana Mi normalnie wszystiego się odechciało przez to. I wszyscy mówią, żeby się nie przejmować, ale ja już taka jestem i bardzo łatwo we mnie wzbudzić poczucie winy. No i nie mogę pojąc po co ludzie wymyslają jakieś chore historie
Az mi lżej jak to napisałam, ufff... Mam nadzieje tylko, że na tym się skończy i już nie będe musiała słuchac jakiś głupot.
A o co dokłądnie chodzi?
Ja nie słucham plotek, więc problem z głowy.

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Odnieś je do sklepu i tyle, przecież w nich nie chodziłaś.
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
kimi, w prawie każdym sklepie sieciowym jest możliwość zwrotu nieużywanego towaru lub wymiany na inny przez minimum tydzień, do miesiąca
Tak, ale one sa z wyprzedaży.
Na paragonie nie ma nic o zwrotach. W sklepie babka powiedziała mi, że nie moge ich zwrócić.
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 21:23   #3403
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

No racja, czasami z wyprzedaży nie można zwracać. To pozostaje wystawić na allegro, mojeciuchy albo innej szafie
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 23:23   #3404
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

A ja jednak w domu dzisiaj nie siedziałam
Pojechałam najpierw nad morze do Hartlepool bo była piękna pogoda dzisiaj (poza tym że wiało strasznie, ale nawet ciepły był ten wiatr ). Potem wieczorkiem jeszcze do pubu na colę
A teraz siedzę w domu, i mi się taki przygnębiający nastrój włączył

Co do imprez na trzeźwo, stwierdziłam, że może czasem fajnie jest sobie więcej wypić, ale mi to nie jest do szczęścia potrzebne. Wczoraj miałam okazję, bo siostra przyniosła 0,7 zanim wyszłyśmy na imprezę. Wypiłam tylko 2 słabe drinki, i to ledwo co - bo po prostu nie chciało mi się tego pić. Tylko tak trochę głupio w pubie jak wszyscy siedzą z drinkiem, a ty bez niczego, ale zawsze można sobie colę wziąć albo coś
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 08:18   #3405
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Dziewczynki moje drogie, ja mam chyba wyż emocjonalny . Mimo tego że cały czas klepię kodeksy to i tak ryj zacieszony. Wczoraj rekordzik w bieganiu, dzisiaj od rana bieganie, ćwiczenie i owsianka. Ach i och .

A w tym tygodniu mieszkam w kinie...
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 08:44   #3406
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Dziewczynki moje drogie, ja mam chyba wyż emocjonalny . Mimo tego że cały czas klepię kodeksy to i tak ryj zacieszony. Wczoraj rekordzik w bieganiu, dzisiaj od rana bieganie, ćwiczenie i owsianka. Ach i och .

A w tym tygodniu mieszkam w kinie...
Uuuuu dzieje się, dzieje

Ja za to mam niż emocjonalny, chyba przez to co się dowiedziałam w weekend właśnie. Czasami lepiej o pewnych rzeczach nie wiedzieć, naprawdę. Tzn z jednej strony dobrze, że wiem, a z drugiej źle bo mnie to dołuje. Masakra Ja nigdy nie ogarnę tego, dlaczego ciągnie mnie do dupków

Poza tym przez tydzień się odchudzałam na tej diecie, schudłam dwa kilo, a po weekendzie ważę już... 1,5 więcej Ale wczoraj naprawdę dużo zjadłam i dalej czuję to w żołądku, więc mam nadzieję, że to tylko z przejedzenia + od okresu od dzisiaj koniec ze śmieciowym jedzeniem, słodyczami i colą
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 08:56   #3407
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Dziewczynki moje drogie, ja mam chyba wyż emocjonalny .
O, jak miło
Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Wczoraj rekordzik w bieganiu, dzisiaj od rana bieganie, ćwiczenie i owsianka. Ach i och .
Ruch daje powera!
Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
A w tym tygodniu mieszkam w kinie...
Ja też...
Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie ogarnę tego, dlaczego ciągnie mnie do dupków
To nie żadna nadprzyrodzona siła, tylko świadome wybory. Kolejnym razem po prostu uruchom więcej myślenia.

I warto zacząć zacząć związek nie od szalonej imprezy i pożerania wzrokiem, lecz od przyjaźni, stosu wspólnych tematów i poglądów, czytania w myślach...
Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Poza tym przez tydzień się odchudzałam na tej diecie, schudłam dwa kilo, a po weekendzie ważę już... 1,5 więcej Ale wczoraj naprawdę dużo zjadłam i dalej czuję to w żołądku, więc mam nadzieję, że to tylko z przejedzenia + od okresu od dzisiaj koniec ze śmieciowym jedzeniem, słodyczami i colą
Przecież dobrze wiesz, że codzienne ważenie nie ma sensu. Wystarczy, że masz pełne jelita i zatrzymaną wodę z powodu dnia cyklu i już ważysz fałszywie 3 kilo więcej.

Śmieciowe jedzenie, słodycze i cola są miłą odskocznią od diety zanim człowiek nauczy się je czymś skutecznie zastępować. Jedzenie tylko zdrowych posiłków od początku diety najczęściej tylko pobudza wilczy apetyt na fast foody.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 09:15   #3408
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
A w tym tygodniu mieszkam w kinie...
A ja u kosmetyczki


Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie ogarnę tego, dlaczego ciągnie mnie do dupków
Bo nie masz możliwości poznania normalnych?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 10:41   #3409
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Masakra Ja nigdy nie ogarnę tego, dlaczego ciągnie mnie do dupków

Poza tym przez tydzień się odchudzałam na tej diecie, schudłam dwa kilo, a po weekendzie ważę już... 1,5 więcej Ale wczoraj naprawdę dużo zjadłam i dalej czuję to w żołądku, więc mam nadzieję, że to tylko z przejedzenia + od okresu od dzisiaj koniec ze śmieciowym jedzeniem, słodyczami i colą
Tego się nie da ogarnąć, to się po prostu przyjmuje jako fakt. Mnie ciągnie do psychopatów, sama wiesz. Nie ma sensu nad tym myśleć.

Nie jestem niestety w stanie powiedzieć nic sensownego na temat diety, ponieważ ja się po prostu odchudzać nie potrafię. Za bardzo lubię jeść. Dodatkowo o ile słodyczy jestem w stanie sobie odmówić, to dobrego, "konkretnego" jedzenia - nie ma opcji.

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
To nie żadna nadprzyrodzona siła, tylko świadome wybory. Kolejnym razem po prostu uruchom więcej myślenia.

I warto zacząć zacząć związek nie od szalonej imprezy i pożerania wzrokiem, lecz od przyjaźni, stosu wspólnych tematów i poglądów, czytania w myślach...
Nie wiem czy mogę się zgodzić. Nie, chyba po prostu nie mogę. Bo co poradzisz na to, że przyciąga Cię pewien określony typ faceta? Że właśnie w takich się zakochujesz? Że wydają się super, a później wychodzi, że to ludzie z problemami, chorzy, pokręceni? Nie poradzisz. Tego się nie wie na początku, a później już jestem zakochana.

Ale ja zaczynałam związki zwykle właśnie od stosu wspólnych tematów i poglądów oraz czytania w myślach. Nie ma na to sposobu, niestety.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
A ja u kosmetyczki
Ja kosmetyczkę to teraz mam za darmo, bo kumpela otwiera gabinet .
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-23, 10:44   #3410
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Ja kosmetyczkę to teraz mam za darmo, bo kumpela otwiera gabinet .
Mam koleżanki, które w tym siedzą, ale niestety żadna nie jest tak dobra jak ta, do której chodzę. Więc płaczę i płacę
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 11:11   #3411
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Connff - facetów Enjoy łączy pewien schemat. Niestety, na dyskotekach nie znajdzie się wielu materiałów na męża, zwłaszcza jeśli wygląda się rewelacyjnie jak ona.

Jak ktoś mnie pożera wzrokiem, wolę sobie odpuścić, bo raczej na pewno chodzi mu tylko o jedno. Warto też się upewniać, czy aby przypadkiem nie jest zajęty - wystarczy spędzić z kimś trochę czasu, aby wyszły pewne matactwa na jaw.

Zauważ, że w przypadku Niedoszłego szybko okazało się, z kim masz do czynienia, bo zniknął.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 11:53   #3412
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Mój eks zawsze powtarzał, że jeśli facet jest ch.uje i np. zdradza to to bardzo szybko wyjdzie na jaw. Trzeba być tylko cierpliwym. Kurde, dla mnie to dziwne bo ilu jest facetów którzy zdradę ukrywają przez xlat?

Ale mi dzisiaj źle i niedobrze i smutno. I nie wiem czemu.. a może wiem czemu, tylko głupio mi się przyznać przed samą sobą?...
__________________


plecaczkiem: 7250 km

Edytowane przez zjedzmniebejbe
Czas edycji: 2012-07-23 o 11:55
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 12:06   #3413
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Ale mi dzisiaj źle i niedobrze i smutno. I nie wiem czemu.. a może wiem czemu, tylko głupio mi się przyznać przed samą sobą?...
Przyznaj się przed nami .

Edytowane przez Connff
Czas edycji: 2013-03-17 o 16:00
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 12:10   #3414
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Kurde, dla mnie to dziwne bo ilu jest facetów którzy zdradę ukrywają przez xlat?
A ile jest kobiet, które lekceważą symptomy zdrady? A ile jest takich, które wiedzą, ale udają przed sobą, że wszystko jest ok?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 12:15   #3415
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Niektórzy niestety kłamią bardzo profesjonalnie, mając w tym wsparcie swoich ziomków. O ile rozumiem, jak można nie zauważyć, że chłopak prowadzi podwójne życie, tak nie dociera do mnie, jakim cudem nie udaje się tego spostrzec we wspólnym domu.
Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Łączy ich tylko jedno - szajba. I to ta niezbyt pozytywna .
Nie rozumiem, czemu chcesz zbawiać świat i pomagać biednym żuczkom zamiast brać się za facetów, którzy są konkretni, ustawieni i nieproblemowi. Cóż, serce nie sługa
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2012-07-23 o 12:16
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 12:24   #3416
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Nie rozumiem, czemu chcesz zbawiać świat i pomagać biednym żuczkom zamiast brać się za facetów, którzy są konkretni, ustawieni i nieproblemowi. Cóż, serce nie sługa
Ano dokładnie, to wcale nie jest ode mnie zależne. Mogę sobie wmawiać normalnych, bezproblemowych facetów. Tyle że... próbowałam, i to nie wychodzi. No nie działa po prostu .
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 12:25   #3417
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Nie wiem, tak jakoś mi przykro.. samo od siebie
Zdołował mnie fakt że facet powiedział mi "na placu będzie jeszcze jakieś 8 jazd, może 5 jak się postarasz". Chyba sobie jaja robi! Będę musiała wtedy dokupić jazdy na które mnie nie stać, bez żartów. Tak mają ułożyć cały plan jeżdżenia że kursantowi (teoretycznie) powinno wystarczyć 20h praktyki. A on mi mówi że dopiero na 13stej jeździe wyjadę na jakąś wiochę uczyć się zmieniać biegi? No bez kitu..... Ósemka mi już super, slalom gorzej bo muszę zsynchronizować kierunkowskazy, z rozglądaniem się na boki i kierowaniem.. no ale żeby od razu jeszcze 5 jazd? Sądziłam że 3 mi wystarczą i już pojadę..

No i spędziłam dzisiaj noc z Marudą, wróciłam totalnie wykończona bo nie spałam zbyt długo. Nie żebyśmy całą noc "szaleli" tylko nie umiałam spać. A on całą noc był odwrócony tyłkiem do mnie. Bo "ile można leżeć na jednym boku?" Było mi mega przykro.. w sumie do teraz jest.

Wiecie, bo dla mnie spanie ze sobą (jak się jeszcze ze sobą nie mieszka) to coś naprawdę super. Wstawanie razem, patrzenie sobie w oczka, uśmiechy i "cześć kochanie, jak się spało?" ..
A nie zrywanie się z łóżka na dźwięk budzika, nawet na mnie nie spojrzał i tekst "wstawaj, jest 8, mam kilka ważnych rzeczy do załatwienia.. jedziemy do wulkanizatora oponę w moto wymienić" ...

Jedyne co mnie cieszyło to wspólne popijanie różowego Fresco (całe 10zł a jakie dooobre *____*), jedzenie ciasta czekoladowego jeszcze z pudełka łyżeczkami i wygłupy z bitą śmietaną.. no i rozmowa o wszystkim i niczym. Ale to trochę za mało jak na tak długi wieczór.
__________________


plecaczkiem: 7250 km

Edytowane przez zjedzmniebejbe
Czas edycji: 2012-07-23 o 12:30
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 12:26   #3418
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Connff - Chyba już lepiej nie mieć żadnego...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 12:31   #3419
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Ósemka mi już super, slalom gorzej bo muszę zsynchronizować kierunkowskazy, z rozglądaniem się na boki i kierowaniem.. no ale żeby od razu jeszcze 5 jazd? Sądziłam że 3 mi wystarczą i już pojadę..
Najpierw się naucz robić to, co Ci nie wychodzi, a potem będziesz mogła pyskować, że bezproduktywnie kwitniesz na placu.

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
No i spędziłam dzisiaj noc z Marudą, wróciłam totalnie wykończona bo nie spałam zbyt długo. Nie żebyśmy całą noc "szaleli" tylko nie umiałam spać. A on całą noc był odwrócony tyłkiem do mnie. Bo "ile można leżeć na jednym boku?" Było mi mega przykro.. w sumie do teraz jest.
Hm. Ja śpię po prawej, on po lewej...ja zasypiam tylko na prawym boku, on na lewym...czas się rozstać.



Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Wiecie, bo dla mnie spanie ze sobą (jak się jeszcze ze sobą nie mieszka) to coś naprawdę super. Wstawanie razem, patrzenie sobie w oczka, uśmiechy i "cześć kochanie, jak się spało?" ..
A nie zrywanie się z łóżka na dźwięk budzika, nawet na mnie nie spojrzał i tekst "wstawaj, jest 8, mam kilka ważnych rzeczy do załatwienia.. jedziemy do wulkanizatora oponę w moto wymienić" ...
Na takie słodziakowe powitania trzeba mieć czas. Bywają u nas poranki, kiedy się godzinę ze sobą witamy, bywają takie że ściąga ze mnie kołdrę "ej, mała, ja jestem od dwóch godzin na nogach, spinamy moją dupeczkę i do roboty"

Kolejny powód do rozstania jak widzę.

__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 12:34   #3420
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Elve, spoko, bez spiny nie twierdzę że to są powody do zrywania ze sobą. Ale Rano było trochę czasu a on nawet na mnie nie spojrzał. Kurde, mam takie dni że mogłabym się odwrócić do niego dupą i spać, a czasami chciałabym żeby się sam od siebie do mnie przytulił.

Jest mi tak ogólnie przykro, nie wiem czemu. Biorę coś dobrego, gazetkę o motorach i idę posiedzieć na słonku, więcej wit D dobrze mi zrobi...
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:11.