Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-24, 16:02   #3541
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie
 
Avatar LetMeBeYourFantasy_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 804
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość

Ehhh. Załamię się jak mnie zostawi. A zostawi napewno.
Niekoniecznie. Moze zrobic wszystko tak, ze Ty go zostawisz.

To bejbe porozmawiaj z kims zyczliwym, wypłacz się, najlepiej w jakis ładnych okolicznościach przyrody.

Z reszta wydaje mi się, że byłam przeszło rok temu w podobnej sytuacji. Mój facet robił co chciał, a ja robiłam akcje o nic, zamiast o to o co powinnam. Tylko, że u mnie to było po milionach rozmów które nic nie dawały, a nie na samym początku...
LetMeBeYourFantasy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 16:11   #3542
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Stwierdziłam że nigdy nie przełamię się żeby mu to powiedzieć wprost. Rozryczałabym się na pewno.. ale obiecałam sobie że przy najbliższej okazji mu powiem wszystko... a część tylko nakreśliłam na gg.

Szlag mnie trafił.. co usłyszałam? "Będzie dobrze"... Jak będzie dobrze.. a coś więcej?.. "Rozchmurz się i będzie ok"..
Rozchmurz się. To tak jakby przekonać samobójcę żeby nie skakał z mostu bo woda jest zimna. Albo powiedzieć osobie w ciężkiej depresji "weź się w garść".
Nie usłyszałam nawet zaproponowania pomocy. Żadnego zrozumienia. Żadnych pytań. Tylko że będzie dobrze.. z takim podejściem na pewno nie będzie ok..

Zachowuje się jakby na prawdę kogoś miał.. A mnie się chce jeszcze bardziej ryczeć.
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 16:16   #3543
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Uff, jak dobrze że zmarnowałam tak mało czasu na życie w przeświadczeniu, że Niedoszły jest moją połówką jabłka .
Noooo... spotkasz jeszcze z dwóch takich i rozpracujesz siebie i ich


Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
A ze mną to w ogóle podobno średnio się śpi. Nie dość, że się rozpycham i kopię, to gadam przez sen
Ja chrapię, kiedy jestem zmęczona, zabieram kołdrę, rozpycham się na łóżku (żadne zwierzę nie chciało ze mną spać, bo wiedziało, jak to się skończy) i przytulona długo nie wytrzymuję, bo zaczynam się dusić

Dlatego, po bliższym zapoznaniu się z mężczyzną, stosuję do spania dwa koce lub kombinację koc-kołdra. Wszyscy są wyspani i zadowoleni.

Nie sądziłam, że istnieje większy egoista łóżkowy ode mnie, dopóki nie spotkałam eksa. Wiecie, co on robił?


Odwracał się do mnie dupą i kiedy czuł, że przesadził, że wypadałoby okazać mi odrobinę czułości (bo wcześniej zrobiłam pyszną kolację i takie tam), to mówił: "przytul się do mnie"

Albo kiedy przychodził późnym wieczorem do domu (a ja akurat spałam u niego), prosił mnie, żebym przesunęła się pod ścianę, po czym kładł się na wygrzanym legowisku

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Connff - to chyba nie kwestia jaj, ja mam po prostu upośledzoną wyobraźnię zgodnie z linkiem zapodanym przez KZ
Bardziej chodziło o to, że sarkazm wcale nie jest taki okej
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 16:19   #3544
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Heh, Królowo, jak ten sam zwrot może różnie zabrzmieć zależnie od okoliczności...mój białogłowy zawsze zanim zaśnie prosi, żebym się do niego tak przytuliła - totalnie mnie to rozczula i bardzo wiele znaczy


Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Zachowuje się jakby na prawdę kogoś miał.. A mnie się chce jeszcze bardziej ryczeć.
A jakiego zachowania na tym gadu oczekiwałaś?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 16:22   #3545
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Nuska87 Pokaż wiadomość
Pisz, pisz, ja dorzucę moje samotnicze trzy grosze

PS: odnośnie włosów, wybieram się do fryzjera, ktoś ma jakieś fajne fryzury pasujące do bezkształtnego paszczaka o długowłosej maści?
No ok.
Dzisiaj na obiado-kolację jem kaszę gryczaną z cukinią, papryką, kurczakiem i kukurydzą.

Ja też zastanawiam się na obcięciem włosów.
Ale szkoda mi ich

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Heh, Królowo, jak ten sam zwrot może różnie zabrzmieć zależnie od okoliczności...mój białogłowy zawsze zanim zaśnie prosi, żebym się do niego tak przytuliła - totalnie mnie to rozczula i bardzo wiele znaczy
U mojego eksa to był bardziej przejaw jego lenistwa
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 16:24   #3546
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
A jakiego zachowania na tym gadu oczekiwałaś?
Najpierw go musiałam poprosić żeby wszedł na gg. Od kiedy mnie odwiózł do domu (ok.13:30) przepadł jak kamień w wodę. Dopiero o 17 napisał mi smsa że "będzie ok, idę do pracy, miłego dnia". Oczekiwałam czegoś więcej. Pocieszenia? zaproponowania pomocy? minimalnego zainteresowania jaki mam problem?

Totalnie się na nim zawiodłam... Coraz więcej rzeczy utwierdza mnie w przekonaniu że nie pasujemy do siebie. Ale nie chcę zerwać. Nie chcę być znowu sama....
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 16:25   #3547
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
Ja też zastanawiam się na obcięciem włosów.
Ale szkoda mi ich
Ja już dawno bym się opacholiła, ale muszę jeszcze poczekać żeby to co z wierzchu stopniowane i cieniowane nieco odrosło...a szlag mnie trafia solidny, bo non stop widzę jakąś koleżankę pięknie opitoloną, ech.

Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
U mojego eksa to był bardziej przejaw jego lenistwa
Temu mówię - jeden zwrot, różne pochodzenie i znaczenia
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-24, 16:25   #3548
grzechuwartka
Rozeznanie
 
Avatar grzechuwartka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sodoma i Gomora
Wiadomości: 600
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

zjedzmnie:
Powiedz Mu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! cholera jasna

ps. też bym chciała do fryzjera, kasa odłożona, ale pomysłów brak

Edytowane przez grzechuwartka
Czas edycji: 2012-07-24 o 16:28
grzechuwartka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 16:27   #3549
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Najpierw go musiałam poprosić żeby wszedł na gg. Od kiedy mnie odwiózł do domu (ok.13:30) przepadł jak kamień w wodę. Dopiero o 17 napisał mi smsa że "będzie ok, idę do pracy, miłego dnia". Oczekiwałam czegoś więcej. Pocieszenia? zaproponowania pomocy? minimalnego zainteresowania jaki mam problem?
Jak mógł Cię pocieszyć, skoro nawet Ty nie wiesz w czym jest problem? Jak mógł Ci zaproponować pomoc, skoro nie wie w czym? My wiemy mniej więcej, a pomóc Ci nie możemy, bo nawet propozycję odstawienia krążka radośnie olałaś sikiem prostym.
Dlaczego załatwiasz takie tematy przez komunikator czy telefon, a nie jak się widzicie?

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Totalnie się na nim zawiodłam... Coraz więcej rzeczy utwierdza mnie w przekonaniu że nie pasujemy do siebie. Ale nie chcę zerwać. Nie chcę być znowu sama....
No to się będziecie męczyć.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 16:33   #3550
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Jak mógł Cię pocieszyć, skoro nawet Ty nie wiesz w czym jest problem? Jak mógł Ci zaproponować pomoc, skoro nie wie w czym? My wiemy mniej więcej, a pomóc Ci nie możemy, bo nawet propozycję odstawienia krążka radośnie olałaś sikiem prostym.
Dlaczego załatwiasz takie tematy przez komunikator czy telefon, a nie jak się widzicie?
Nie chodzi o jak miał mi pomóc, chodzi o samą ideę. O chęci, o zainteresowanie. Na prawdę tego nie widzicie? Mam problem w domu, z mamą, z siostrą. W piątek rozprawa rozwodowa rodziców na której będzie cyrk na kółkach. I on, który swoim zachowaniem wprowadza mnie do grobu.
Odkładam, od czwartku mam tygodniową przerwę, potem pomyślę czy nowy założyć.

Napisałam mu smsa. Nie odpisał..


Cytat:
No to się będziecie męczyć.
Ja się męczę codziennie. Rozmyślaniami co robi jak nie pisze, że pewnie siedzi u innej. Albo czemu zawsze kończy spotkania koło 19, mimo że siedzimy np godzinę.. słyszę "bo jestem zmęczony".. odwozi mnie, cisza cisza cisza i nagle tylko "aaaa, spałem cały czas.. idę się napić herbaty i dalej spać, dobranoc".
Od tygodnia nie zaprasza mnie do siebie.. często u niego siedzieliśmy, jak nie mieliśmy pomysłu co robić to zawsze proponował "a może obejrzymy film?", teraz jedynie jakaś kawa w knajpie albo coś.. nigdy już nic u niego..
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 16:39   #3551
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Nie chodzi o jak miał mi pomóc, chodzi o samą ideę. O chęci, o zainteresowanie. Na prawdę tego nie widzicie?
Nie, nie widzimy, bo nie wiemy co i jak mu mówisz/piszesz.

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Ja się męczę codziennie.
No, chyba że on Cię gdzieś zabiera i rozpieszcza jak potrafi.

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Ja nie twierdzę, że on jest cudowny i kryształowy, ale do diabła ciężkiego, zauważ w końcu co Ty odwalasz i weź zacznij nad sobą pracować, bo spieprzysz każdą relację.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-24, 16:44   #3552
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość


Ja nie twierdzę, że on jest cudowny i kryształowy, ale do diabła ciężkiego, zauważ w końcu co Ty odwalasz i weź zacznij nad sobą pracować, bo spieprzysz każdą relację.
Ale ja ją już spieprzyłam.. Już klamka niestety zapadła.. po tym co napisałyście nie widzę żadnej nadziei.. wystraszyłyście mnie słowami że on się wypali emocjonalnie nawet jakbym zaczęła być aniołem , że i tak mnie zostawi, albo że spotka jakąś inną, lepszą, weselszą - i od razu odfrunie.


Zresztą to co za związek bez zaufania.. i wieczne rozmyślania co robi, z kim, gdzie. A podsłuchu mu przecież nie założę..

Dla mnie rozpad tego związku to tylko kwestia czasu.. albo z mojej strony zanim całkiem osiwieję albo z jego, bo ile można.

Masz rację.. od mamy usłyszałam to rano. Że mam się wreszcie nad sobą zastanowić co ja robię.. bo krzywdzę swoim zachowaniem każdego..
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 16:47   #3553
Reggaenator
Rozeznanie
 
Avatar Reggaenator
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 888
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Reggae chodź, poociekaj szczęściem
Eee tam, nie ma specjalnie czym ociekać. Na własne życzenie moja obrona się przełożyła na wrzesień... Mówi się trudno, wkrótce się odkuje.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No w końcu kogut wpadł do kurnika, może zrobi porządek
Ja tam nic nie będę ogarniać. Ręce i majtki mi opadają jak sobie nieraz tutaj was podczytuje.
Reggaenator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 16:51   #3554
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

zjedzmnie - warto pracować nad sobą, żeby nie zajechać kolejnych relacji z innymi ludźmi.

O tym że do siebie nie pasujecie, wiesz doskonale mniej więcej od drugiego miesiąca Waszego związku, jeśli nie wcześniej. I co? I guzik, dalej to ciągniesz i uprawiasz ten powalony masochizm. I zwalasz winę na niego, piszesz że się na nim zawiodłaś, itd itp. A na sobie się nie zawiodłaś?
On sobie może i jest ujem grającym na dwa fronty, no dobra, przyjmijmy że jest. WIĘC PO JAKĄ CHOLERĘ Z NIM JESTEŚ?!?!?!?!?!?!?
Jeśli zdajesz sobie sprawę z jego wad, z tego jaki jest i dalej z nim jesteś, to pretensje możesz mieć TYLKO do siebie. Bo NIKT się prawdziwie i szczerze nie zmieni o 180 stopni tylko dlatego, że jakaś urywająca lusterka w samochodzie małolata sobie tego histerycznie ŻYCZY. O.

Moim zdaniem ofkoz.

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Reggaenator Pokaż wiadomość
Ja tam nic nie będę ogarniać. Ręce i majtki mi opadają jak sobie nieraz tutaj was podczytuje.
Majtki powiadasz...to może uważaj, bo Ci Kobieta zabroni tu zaglądać
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 16:53   #3555
annonim
Rozeznanie
 
Avatar annonim
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 982
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Reggaenator Pokaż wiadomość
Ja tam nic nie będę ogarniać. Ręce i majtki mi opadają jak sobie nieraz tutaj was podczytuje.
Nie pisz o opadających majtkach, bo niektóre gotowe się ucieszyć
__________________
Twoje ramiona – nie kruszące się ciasto
Nie pachną miętową maścią
Ja w twoich ramionach – nieistotny dysonans...
annonim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 16:55   #3556
grzechuwartka
Rozeznanie
 
Avatar grzechuwartka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sodoma i Gomora
Wiadomości: 600
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

A ja dziś dostałam mały ochrzan w pracy a za to mój messi niezłą premię i niezłą podwyżkę
grzechuwartka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 16:56   #3557
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez annonim Pokaż wiadomość
Nie pisz o opadających majtkach, bo niektóre gotowe się ucieszyć



Cytat:
Napisane przez grzechuwartka Pokaż wiadomość
A ja dziś dostałam mały ochrzan w pracy a za to mój messi niezłą premię i niezłą podwyżkę
Równowaga w przyrodzie być musi, hehe
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 17:00   #3558
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

zjedzmniebejbe nie chcę być złym prorokiem, ale może być tak, że niedługo będziesz miała ciężką depresję. Podczytuję wątek zrywami i widzę, że strasznie się ze sobą szarpiesz
istari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 17:01   #3559
annonim
Rozeznanie
 
Avatar annonim
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 982
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Oj, elve, nie patrz tak podejrzliwie :P Tu ponoć spore stado wyposzczonych jest
__________________
Twoje ramiona – nie kruszące się ciasto
Nie pachną miętową maścią
Ja w twoich ramionach – nieistotny dysonans...
annonim jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-24, 17:02   #3560
grzechuwartka
Rozeznanie
 
Avatar grzechuwartka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sodoma i Gomora
Wiadomości: 600
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

elve:
Taaaaaaak tylko znowu Bogu ducha winna byłam. Zawsze znajdę się w nieodpowiednim czasie i nieodpowiedniej sytuacji.. i to jeszcze z tymi ' super pracownikami' przez których później muszę świecić oczami.

Ale na pocieszenie - wysyłano mnie jutro do Giżycka w konwoju policyjnym z wychowankiem na sprawę do sądu - ponad 200km, ponad 3h jazdy i na szczęście sąd zdecydował, że nie jestem tam potrzebna uuuuuuuuuuuf!

Edytowane przez grzechuwartka
Czas edycji: 2012-07-24 o 17:04
grzechuwartka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 17:03   #3561
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Już się nie będę z wami szarpać..

Elve -

Isari - dzięki za troskę, może niedługo się ogarnę..
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 17:09   #3562
Reggaenator
Rozeznanie
 
Avatar Reggaenator
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 888
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość

Majtki powiadasz...to może uważaj, bo Ci Kobieta zabroni tu zaglądać
Cytat:
Napisane przez annonim Pokaż wiadomość
Nie pisz o opadających majtkach, bo niektóre gotowe się ucieszyć
Ja jestem grzeczny i majtek na pewno nie opuszczę A co do tych wyposzczonych, to czekać, cierpliwie czekać Ja czekałem i moje pragnienia zostały spełnione... chociaż zaraz, o czym ja mówię Też jestem wyposzczony, no ale to do czasu
Reggaenator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 17:11   #3563
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Już się nie będę z wami szarpać..

Elve -

Isari - dzięki za troskę, może niedługo się ogarnę..
Nie nie, źle mnie zrozumiałaś. Nie chodzi mi o pisanie tutaj, ale o sam fakt szarpania się z samą sobą. Ja wiem jak się czujesz, bo przechodziłam przez coś podobnego.
istari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 17:21   #3564
Remedios_Buendia
Raczkowanie
 
Avatar Remedios_Buendia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 352
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Na samą myśl o tym robi mi się niedobrze.. Z boku chłop na prawdę wygląda na niewinnego. Ale swoje za uszami ma ale wszystkie i tak wolicie widzieć mnie jako chorego psychicznie bluszcza..
Nikt nie jest idealny, ani on ani tym bardziej ja. Prędzej to on mnie zostawi i czuję że będzie to caaaałkiem niedługo. Takie mam przeczucie. Bo kto normalny tyle wytrzyma..
Ja wcale nie twierdzę, że on jest niewinny.
Nie uważasz, że to ogromna strata czasu (szczególnie dla osoby, która powinna zająć się sobą i swoimi problemami) bujanie się z gościem, który Cię nie rozumie, nie wspiera i niekoniecznie jest uczciwy? Do tego czekanie, jak na ścięcie, kiedy Cię rzuci?
A gdzie to, co Ty chcesz?
Gdzie Twoje decyzje? Postanowienia?
Remedios_Buendia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 17:27   #3565
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Najpierw go musiałam poprosić żeby wszedł na gg. Od kiedy mnie odwiózł do domu (ok.13:30) przepadł jak kamień w wodę. Dopiero o 17 napisał mi smsa że "będzie ok, idę do pracy, miłego dnia". Oczekiwałam czegoś więcej. Pocieszenia? zaproponowania pomocy? minimalnego zainteresowania jaki mam problem?
Nie chcę go usprawiedliwiać, ale wielu by tak zareagowało jak on...

U mnie wygląda to tak, że jak się czepiam Słodziaka o pierdoły, to wypala "weź mi powiedz, czy coś robię nie tak, czy masz PMS, bo nie wiem, co mam myśleć o Twoim zachowaniu". Ja nic sama z siebie nie powiem i jak przemilczę jego pytanie, to on więcej nie dopytuje. Jak jest wtedy zajęty pracą czy grą, to robi swoje, unika mnie, a ja się wyładowuję na czymś innym. Nie wypytuje, nie garnie się do pomocy - pewnie myśli, że skoro sama nie wiem, co jest nie tak, to on tego za mnie się nie dowie.

Tylko że ja nie potrzebuję tego, by mnie wtedy przytulił i wypytał, dlatego uważam, że Wy po prostu do siebie emocjonalnie nie pasujecie.
Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Ale ja ją już spieprzyłam.. Już klamka niestety zapadła.. po tym co napisałyście nie widzę żadnej nadziei.. wystraszyłyście mnie słowami że on się wypali emocjonalnie nawet jakbym zaczęła być aniołem , że i tak mnie zostawi, albo że spotka jakąś inną, lepszą, weselszą - i od razu odfrunie.
Ja na pewno tego nie pisałam Jeśli jest w nim więcej uczucia niż sympatii, to może być pięknie. Na razie jednak on jest fajnym chłopakiem, ale nieodpowiednim partnerem.
Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
od mamy usłyszałam to rano. Że mam się wreszcie nad sobą zastanowić co ja robię.. bo krzywdzę swoim zachowaniem każdego..
Siebie krzywdzisz.
Zwariowałabym będąc Tobą, nie wyrobiłabym tej gonitwy złych myśli. Ostatnio wracałam z medytacji taka silna i radosna... chciałabym, żebyś osiągnęła taki stan.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 17:35   #3566
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez annonim Pokaż wiadomość
Oj, elve, nie patrz tak podejrzliwie :P Tu ponoć spore stado wyposzczonych jest
Hue hue.
Ja od razu pomyślałam, że dobrze, że tylko majątki opadną, a nie cała reszta towarzystwa



Zjedzmnie, ale nie ma, że może kiedyś.
Teraz i już pracuj nad sobą
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 17:54   #3567
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez annonim Pokaż wiadomość
Oj, elve, nie patrz tak podejrzliwie :P Tu ponoć spore stado wyposzczonych jest
No jest, jest


Cytat:
Napisane przez grzechuwartka Pokaż wiadomość
elve:
Taaaaaaak tylko znowu Bogu ducha winna byłam. Zawsze znajdę się w nieodpowiednim czasie i nieodpowiedniej sytuacji.. i to jeszcze z tymi ' super pracownikami' przez których później muszę świecić oczami.
Norma niestety. Temu się cieszę, że póki co stać mnie na szefowanie samej sobie.


Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Już się nie będę z wami szarpać..
Ty się nie szarpiesz z nami, bo my wyłączamy komputerki, idziemy się opalać/jeść/pić/czytać/dłubać w nosie, a Ty zostajesz z tymi schizami. To ze sobą się szarpiesz i to samej sobie powinnaś chcieć pomóc. I naprawdę zadziwia mnie, że tego nie robisz. Tak jakby Ci przyjemność sprawiało nakręcanie się do kolejnych złych, smutnych myśli. No masochizm pełną gębą.

Serio to tak mi wygląda...


Cytat:
Napisane przez Reggaenator Pokaż wiadomość
Ja jestem grzeczny i majtek na pewno nie opuszczę A co do tych wyposzczonych, to czekać, cierpliwie czekać Ja czekałem i moje pragnienia zostały spełnione... chociaż zaraz, o czym ja mówię Też jestem wyposzczony, no ale to do czasu
No toż sam napisałeś, że opadają

Wyposzczenie czasowe dobra rzecz, iskry potem idą


Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
U mnie wygląda to tak, że jak się czepiam Słodziaka o pierdoły, to wypala "weź mi powiedz, czy coś robię nie tak, czy masz PMS, bo nie wiem, co mam myśleć o Twoim zachowaniu".
I bardzo słusznie, ja przed PMSem uprzedziłam że będę marudna, wcześniej powiedziałam jak należy mnie taką rozmarudzoną traktować i dzięki temu on nie był przerażony moim czarnowidztwem, a ja byłam zachwycona jego idealnym wpasowaniem się z reakcją w mój nastrój


Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
Hue hue.
Ja od razu pomyślałam, że dobrze, że tylko majątki opadną, a nie cała reszta towarzystwa
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 18:05   #3568
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

No ok, "weź się za siebie".
Ale jak
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 19:44   #3569
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Reggaenator Pokaż wiadomość
A tak poza tym - Witam wszystkie panie, po długiej nieobecności
Cześć Reggae

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Szlag mnie trafił.. co usłyszałam? "Będzie dobrze"... Jak będzie dobrze.. a coś więcej?.. "Rozchmurz się i będzie ok"..
Też bym na gg tylko tyle pewnie napisała dobrze, że nie używam gg i nie mam takich problemów. Jeśli już nie na żywo to jeszcze rozmowa przez telefon na taki temat - ok, ale przez smsy czy gg nie oczekiwałabym pocieszania

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Odkładam, od czwartku mam tygodniową przerwę, potem pomyślę czy nowy założyć.
Pomyślisz? Czyli ty jeszcze bierzesz pod uwagę to, że możesz go jeszcze na następne 3 tygodnie założyć?

Ja już dawno miałam pisać bejbe ale zapomniałam... Twój związek mi przypomina jak początki mojego związku z eks-eksem. Dosłownie - wieczne fochy, kłótnie, zazdrość, wymyślanie sobie czegoś w głowie, prawie że rzucanie talerzami tylko, że w tym wypadku to on był stroną prowokującą te kłótnie i zachowującą się jak ty teraz, nie ja. I szczerze - do tej pory się zastanawiam w imię czego ja to wytrzymywałam i dlaczego go wtedy nie zostawiłam...

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Norma niestety. Temu się cieszę, że póki co stać mnie na szefowanie samej sobie.
Mnie już nie... od poniedziałku wracam do pracy
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 20:10   #3570
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Mnie już nie... od poniedziałku wracam do pracy
No ale jak to? Co się stało? Dlaczego?

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
No ok, "weź się za siebie".
Ale jak
Jeśli coś Ci nie odpowiada, to zmień to.


***

Kurde, w moim nowym miejscu pracy wszyscy są w związkach; i ci młodsi i starsi ode mnie.
Dzizys. Nie wiem, jak się zachowywać. Przeraża mnie, że dzieciaki lat 24 noszą sobie obrączki.

Poza tym drobnym szczegółem (który mi nie przeszkadza, ale sprawia, że trochę niezręcznie się czuję) to na razie kocham to miejsce pracy

Nie ogarniam, że mnie nikt nie obgaduje (jeszcze ), że nikt mnie nie lubi dla zasady, że mogę liczyć na pomoc. Cza było szybciej z tej poprzedniej roboty spiepszać.

Edytowane przez krolowazimy
Czas edycji: 2012-07-24 o 20:17
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.