Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-28, 09:00   #3691
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Connff - nie martw się, na pewno znajdzie się w Misiu coś, co będziesz mogła ratować

Bejb - auć, pali mu się grunt pod nogami... Nawet jeśli to nie miłość, może jednak mu zależy?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 09:10   #3692
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Bejb - auć, pali mu się grunt pod nogami... Nawet jeśli to nie miłość, może jednak mu zależy?
Ale ona się sama wczoraj przyznała do świadomości, że mu zależy, tylko nie okazuje tego tak, jak ona by chciała.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 09:53   #3693
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Więc jeśli nadal chce go rzucić, musi się na tym skupić, na różnych potrzebach, a nie na wygarnianiu, że się nie odzywa.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 10:45   #3694
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
W Krk 150 zł to standard w dużych klubach, lepiej polować na promocje poniżej 100 zł lub skorzystać z pakietu lojalnościowego typu 2 miesiące plus trzeci gratis.
150 zł to nie tak drogo według mnie za możliwośc korzystania ze wszystkich zajęć

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Spodziewałam się rozłożonych, a nie rzuconych na kupę
Albo Królową ubraną po kolej w te ciuchy.


Cytat:
Napisane przez Nuska87 Pokaż wiadomość
Jutro fryzjer
super



Cytat:
Napisane przez Nuska87 Pokaż wiadomość
Napisać podanie??
Chol.era, dla mnie niewydajny jest poniekąd równoważne ze złym..
Cytat:
Napisane przez Nuska87 Pokaż wiadomość
Kimi, a czemu jej nie zwolni, skoro już wie, że ona nie jest wydajnym pracownikiem?
Nie napisałąm, że ona jest nie wydajna, robi to, co do niej należy, ale jest wkurzająca i zachowuje się, jakby była nie wiadomo kim. Mam wrażenie, że uważa, że inni powinni czytać w jej myślach.
A ja mam problem, żeby jej powiedzieć, że tak ma coś robić albo czegoś nie robić. Ja naprawdę nie potrafię powiedzieć, że ma mi nie wchodzić w słowo, nie odpowiadać za mnie, bo mi sie wydaje, że to niegrzeczne i jestem wtedy agresywna. Zresztą ona reaguje agresywnie, na każe zwrócenie jej uwagi. Napisałam jej wczoraj smsa, że nie lubię kiedy mi wchodzi w słowo, przerywa, i żeby była bardziej precyzyjna w informacjach, jakie mi przekazuje. Nie wytrzymałam już. Nie odpisała mi, ja się czuje lekko, ale dziwnie sie czuję. Mam wrażenie, jakbym sie czegoś obawiała.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
To zależy co się w pracy liczy - czas czy dokładność.
Jedno i drugie.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Gratisy - migrenowa pogoda, zawiodłam się na kolejnym człowieku i zwyczajnie przykro jest mi tą osobę wywalać ze swojego życia (a wywalam, bo inaczej bym straciła szacunek do siebie)



Królowo rozumiem, zrobiłam w rodzinie awanture o to, że jedna osoba ciągle wypytywała o mój ślub i dzieci i odpowiadała z takim samym hmm... ja to odbierałam jak politowanie i próba wywołania poczucia winy.
Powiedziałam, że się zawiodłam, bo myślałam, że jest osobą, któa mnie ceni za to, jaka jestem, a nie ocenia przez pryzmat, czy mam obrączkę na palcu i skończyło się.

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
A ja... no napisałabym coś, ale nie napiszę nic poza tym, że jestem żałosna
Co się stało?
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 10:46   #3695
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Boże jaki ja miałam koszmar dziś Eks mi się śnił, ja robiłam mu awanturę, że jak on może mieć dziewczynę, jak może z nią jechać na wakacje i z nią żyć szczęśliwie, jak gdyby nigdy nic, jakieś histerie, płacze, ten mi cały czas cisnął. Obudziłam się z pękającą głową i jestem jeszcze bardziej chora. Porażka
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 10:48   #3696
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

No ale to dobrze, że nie rzuca się od razu na Connff.
A jakby poszło za szybko to by była zadowolona?
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 10:51   #3697
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez kimi1000 Pokaż wiadomość
No ale to dobrze, że nie rzuca się od razu na Connff.
A jakby poszło za szybko to by była zadowolona?
Nie mam pojęcia, na to wychodzi Znaczy na moje pytanie czy powinien ją zerżnąć w tych drzwiach to stwierdziła że nie, jednak nie, ale no tak czy siak dlaczego nie pocałował nooooooo.


To taka mała próbka, żebyście się czasami nie dziwiły czemu tak rzadko komentuję jej ekscesy tutaj Urwami się narzucam wystarczająco dużo na gadu
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-28, 11:06   #3698
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Conff, nie zachowuj się jak baba
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 11:08   #3699
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Conff, nie zachowuj się jak baba
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 11:25   #3700
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, na to wychodzi Znaczy na moje pytanie czy powinien ją zerżnąć w tych drzwiach to stwierdziła że nie, jednak nie, ale no tak czy siak dlaczego nie pocałował nooooooo.




Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
To taka mała próbka, żebyście się czasami nie dziwiły czemu tak rzadko komentuję jej ekscesy tutaj Urwami się narzucam wystarczająco dużo na gadu


Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Conff, nie zachowuj się jak baba


Co myślicie o tym smsie Czy to było bardzo niegrzeczne i nietaktowne?
Ja mam wrażenie, że zachowałąm się, jak ostatni cham.
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 11:28   #3701
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez kimi1000 Pokaż wiadomość
Co myślicie o tym smsie Czy to było bardzo niegrzeczne i nietaktowne?
Ja mam wrażenie, że zachowałąm się, jak ostatni cham.
A ja bym w życiu nie wpadła na pomysł z smsem, wywaliłabym co mi nie pasuje prosto w oczy. I nie uważałabym się za chamkę, tylko za osobę wymagającą szacunku, stawiającą granice w kontakcie służbowym. Egzekwowanie swoich praw nie jest chamstwem, tylko naszym prawem i powiedziałabym, że koniecznością.

A smsa takiej treści odebrałabym na miejscu tej laski jako strach przed bezpośrednią konfrontacją. I do takowej bym dążyła, taka wredna jestem
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-28, 11:39   #3702
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez kimi1000 Pokaż wiadomość
Co myślicie o tym smsie Czy to było bardzo niegrzeczne i nietaktowne?
Ja mam wrażenie, że zachowałąm się, jak ostatni cham.
Ja bym się trochę zdziwiła i na następny dzień wzięłabym tą osobę na stronę i wygarnęła. Wymagam od współpracowników dorosłego zachowania, smsem to mogą mi wysłać, że się jutro spóźnią, albo że moje papiery leżą na innej półce, bo było sprzątanie. Raczej nie potraktowałabym czegoś takiego poważnie.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 12:04   #3703
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
A ja bym w życiu nie wpadła na pomysł z smsem, wywaliłabym co mi nie pasuje prosto w oczy. I nie uważałabym się za chamkę, tylko za osobę wymagającą szacunku, stawiającą granice w kontakcie służbowym. Egzekwowanie swoich praw nie jest chamstwem, tylko naszym prawem i powiedziałabym, że koniecznością.
No właśnie, a ja to uważam za niegrzeczne, tym bardziej, że ona sie burzy, jak jej stawiam granice. Zupełnie jak mój brat kiedyś, ale teraz to zaakceptował i mamy dobry kontakt, dobrze sie czujemy, bo każde wie, czego sie od niego oczekuje. Dla mnie jak mam powiedzieć, że czegoś chce, to wysiłek fizyczny. JA sie boję wymagac szacunku, egzekwować swoich praw, stawiać granic. Nigdy tego nie robiłam, nie potrafię.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
A smsa takiej treści odebrałabym na miejscu tej laski jako strach przed bezpośrednią konfrontacją. I do takowej bym dążyła, taka wredna jestem
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ja bym się trochę zdziwiła i na następny dzień wzięłabym tą osobę na stronę i wygarnęła. Wymagam od współpracowników dorosłego zachowania, smsem to mogą mi wysłać, że się jutro spóźnią, albo że moje papiery leżą na innej półce, bo było sprzątanie. Raczej nie potraktowałabym czegoś takiego poważnie.
No to czeka mnie w poniedziałek otwarta konfrontacja. Czuję, że muszę to wyjaśnić i postawić po raz kolejny swoje granice, ale nie wiem, czy mam tyle sił.
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 12:06   #3704
grzechuwartka
Rozeznanie
 
Avatar grzechuwartka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sodoma i Gomora
Wiadomości: 600
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

pierwsza randka? szał o brak pocałunku? czy to znowu nie za szybko wszystko? i załamka, bo nie było?
grzechuwartka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 13:07   #3705
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez grzechuwartka Pokaż wiadomość
pierwsza randka? szał o brak pocałunku? czy to znowu nie za szybko wszystko? i załamka, bo nie było?
Bo ona tak sobie lubi poprzeżywać Poegzaltować się nieco Gorzej, że ja to czytam
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 13:13   #3706
grzechuwartka
Rozeznanie
 
Avatar grzechuwartka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sodoma i Gomora
Wiadomości: 600
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

szalona
grzechuwartka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 13:23   #3707
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie
 
Avatar LetMeBeYourFantasy_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 804
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Bejbe przypominasz mi z zachowania mojego Pana Ex aktualnego..

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
ale no tak czy siak dlaczego nie pocałował nooooooo.
bo powszechnie widomo, że nie całujemy się na pierwszych randkach? bo nie od tego sa pierwsze randki?
Conff wyluzuj

Cytat:
Napisane przez kimi1000 Pokaż wiadomość
. Nie odpisała mi, ja się czuje lekko, ale dziwnie sie czuję. Mam wrażenie, jakbym sie czegoś obawiała.
Boisz się konfotacji z ta panna, ale uważam, że powinnaś do niej dopuścić,z mierzyć się z tym i już będzie dobrze/lepiej.
LetMeBeYourFantasy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 13:31   #3708
Ofelia 20
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 826
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez kimi1000 Pokaż wiadomość
Co myślicie o tym smsie Czy to było bardzo niegrzeczne i nietaktowne?
Ja mam wrażenie, że zachowałąm się, jak ostatni cham.
Ja myślę, że za bardzo wszystko analizujesz, i się zadręczasz tym tematem zupełnie bez sensu. Napisałaś to napisałaś, ja pewnie też bym powiedziała prosto w oczy w momencie, kiedy by mnie wkurzyła. Wiesz, niedługo ześwirujesz przez tą koleżanką, rozkładając na czynniki pierwsze każdą przeprowadzoną z nią rozmowę. Nie umiesz tak po prostu zwrócić jej uwagi, jak Cie wkurza, wrócić do swoich obowiązków i zapomnieć. Ty jej nie lubisz, ona zapewne nie lubi Ciebie, wiec nie wiem dlaczego tak się nad tym zastanawiasz, jak to nie jest nikt istotny w Twoim życiu. Wy macie tylko razem pracować. Jak dla mnie sama sobie stowrzyłaś problem, weź o tym z terapeutą pogadaj, może Ci cos sensownego doradzi. Kobieta Ci świni nie podkłada, nie terroryzuje Cię na każdym kroku, to nie jest taki typ, który ma coś do Ciebie i chce Cię "zniszczyć" tylko po prostu jest w Twoim odczuciu irytująca, a Ty nie możesz sobie z nią poradzić?

Nawet gdybyś zachowała się jak ostatni cham, to co z tego. Pewnie "koleżanka" ma to głęboko w czterech literach i już dawno zapomniała, że napisałaś do niej takiego smsa, a Ty to analizujesz.
__________________

"Pierwsza miłość z wiatrem gna, z niepokoju drży,
Druga miłość życie zna i z tej pierwszej drwi ,
A ta trzecia jak tchórz w drzwiach przekręca klucz
I walizkę ma spakowaną już ... "

Ofelia 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 13:43   #3709
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Hej..

mam ochote rzucic na wstepie..
nic mi sie w zyciu nie uklada..wlosy tez nie
Nie mam ani za☠☠☠istej pracy(chodz mam 2) ani super zwiazku w ktorym bym byla szczesliwa..ani nawet kasy na wakacje
I zaczynam myslec ze moja mama ma racjr w wielu sprawach...
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-28, 14:11   #3710
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
I zaczynam myslec ze moja mama ma racjr w wielu sprawach...
W czym np.?


Connff, dla mnie pocałunek usta-usta na 1 spotkaniu, nawet jeśli facet śmiertelnie fajny byłby, jest niedopuszczalny.

Chłopak się super zachował, idealnie wręcz


Kimi, ja mam taką jedną osobę teraz. Taką irytującą bardzo.
Opowiem Ci za tydzień

Edytowane przez krolowazimy
Czas edycji: 2012-07-28 o 14:14
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 14:54   #3711
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

kimi, przeżywasz, jak mrówka okres. Wygląda to trochę tak, jakbyś sobie wymyśliła sztuczny problem, bo nie masz prawdziwych
Mam w pracy taką dziewczynę, która przeżywa każdą pierdołę, każde inaczej zaakcentowane słowo, analizuje poczynania i postawy innych i wkuwia mnie ona nieziemsko, staram się w ogóle z nią nie gadać a jak już widzę te jej przeżycia, to nigdy nie powstrzymam się, żeby to skomentować. A ta pewnie potem przeżywa... ale po prostu nie mogę, ten jej beznadziejny nastrój i podejście do życia wszystkim się udziela i ludzie zwyczajnie z tego szydzą, bo to jedyny sposób, żeby ją przyblokować. Jak sobie pomyślę, że można tyle energii życiowej marnować na takie pierdoły, to niedobrze mi się robi.

Pytali Cię już tu wszyscy o co właściwie chodzi Czy ona Cię wyzywa, skargi na Ciebie pisze, plotki na Twój temat rozpuszcza czy co? Nic. Do tej pory zabrała Ci mazaka, śpiewa na głos i wchodzi Ci w słowo. No kuwa typowy powód, żeby robić z tego życiowy problem.

Zamiast się zastanawiać co zrobić z koleżanką, to się zastanów dlaczego Cię to w ogóle rusza.

Edytowane przez Fubizka
Czas edycji: 2012-07-28 o 14:55
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 14:57   #3712
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
W czym np.?

Odnosnie facetow zwiazkow.. w koncu zyje dluzej niz ja i nie jedno tez widziala..
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 15:11   #3713
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez LetMeBeYourFantasy_ Pokaż wiadomość
bo powszechnie widomo, że nie całujemy się na pierwszych randkach? bo nie od tego sa pierwsze randki?
Matko ja nie wiem i nigdy tego nie zrozumiem co wy macie do pocałunków na pierwszej randce. Dla mnie to jest nawet bardziej niż naturalne, że skoro obydwoje się sobie podobamy, to nic złego jest w całowaniu się. Oczywiście nie mówię od razu o niewiadomo jak namiętnych pocałunkach i całowaniu się całą noc, tylko o delikatnych.
Ale znowu jakby na jakiejś pierwszej randce bym się nie całowała, to nie przeżywałabym tego, tylko czekała na kolejne

Co zrobiłam? Nic... po prostu zeszłej nocy ze znajomą stwierdziłyśmy dwa fakty Pierwszy to, że jesteśmy żałosne (ale naprawdę, jak skończyły nam się pieniądze, to szukałyśmy po całym klubie kogoś, kto mógłby nam postawić drinka - tzn jej, bo ja nie piję - i skończyło się na tym, że klub zamknęli, a my dalej zostałyśmy bez niczego ), a drugi, że faceci są beznadziejni. No FAKT

Poza tym jestem padnięta, cały tydzień coś robię, a teraz w czwartek impreza (już pomijam to, że skończyłam na gay night, mało tego - grali tam świąteczne piosenki, a barmanki były przebrane za elfy i mikołajki ), wczoraj impreza (bez komentarza ), i jeszcze chyba dzisiaj też. Za stara już jestem na to Muszę trochę przystopować.
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 15:29   #3714
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

enjoy - ja nie widzę nic złego w imprezach, ani w wielu imprezach ale warto je równoważyć czymś bardziej sensownym, bo inaczej to... no nie wiem, życie jest jakieś takie puste...
Ja czasami lubię sobie pójść na taką właśnie żałosną imprezę, albo trzy ale potem lubię dla odmiany zrobić coś sensownego, albo związanego z tzw kulturą wyższą (która czasami od zaplecza też jest mocno niższa ).

W ogóle ja jestem jakaś taka dziwna, nawet w ciuchach to się objawia, do pracy chodzę odwalona w eleganckich ciuchach, butach itd, na imprezy do sopotu w minisukienkach i szpilach do nieba, zaraz potem na jacht albo konie w jakichś powycieranych i uwalonych lumpach, a na piwo z kumplami w dżinsach i t-shircie

W innych aspektach też lubię mieć różnorodność, bez tego usycham.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 16:16   #3715
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Hej..

mam ochote rzucic na wstepie..
nic mi sie w zyciu nie uklada..wlosy tez nie
Nie mam ani za☠☠☠istej pracy(chodz mam 2) ani super zwiazku w ktorym bym byla szczesliwa..ani nawet kasy na wakacje
I zaczynam myslec ze moja mama ma racjr w wielu sprawach...
Standard...weszła...rzuci ła ogólnikiem...i poszła


Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Matko ja nie wiem i nigdy tego nie zrozumiem co wy macie do pocałunków na pierwszej randce.
Nic, poza tym że pierwsza randka jest czysto sprawdzająca i wiele dziewczyn po pocałunku myśli że skoro już pocałował, to będzie ciąg dalszy, a potem przeżywają że jednak nie "bo skoro pocałował, to znaczy że mu się spodobałam, prawdaaaaa?"

Wczesna, szybka fizyczność jest ok, ale dla kogoś, kto nie wyobraża sobie po niej zbyt wiele.


Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
W innych aspektach też lubię mieć różnorodność, bez tego usycham.
Ja też lubię różnorodność, ale złapałam się na tym, że muszę mieć jakieś punkty, które są na stałe w jednym miejscu. Starzeję się, albo co
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 16:21   #3716
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Standard...weszła...rzuci ła ogólnikiem...i poszła



Jestem jestem..
ale kurde tu by trzeba wrocic do poczatku historii i opisac wszystko a to dluuugie jest..
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 16:24   #3717
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Jestem jestem..
ale kurde tu by trzeba wrocic do poczatku historii i opisac wszystko a to dluuugie jest..
Wystarczyłoby żebyś sprecyzowała w jakim temacie Twoja Mama ma rację :P Bo to, że się nie możesz ogarnąć w sprawie pracy, że z chłopami u Ciebie sajgon, to my wiemy Natomiast Twoje wnioski w tym temacie byłyby nowością
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 16:37   #3718
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Wystarczyłoby żebyś sprecyzowała w jakim temacie Twoja Mama ma rację :P Bo to, że się nie możesz ogarnąć w sprawie pracy, że z chłopami u Ciebie sajgon, to my wiemy Natomiast Twoje wnioski w tym temacie byłyby nowością
pomijajac temat pracy..to moze za bardzo narzekam..bo nie jest tak zle..
ale standardowy odwieczny problem-facet
wnioski hm.. co zrobic w obecnej sytuacji?
kur... i znow mi sie wrzucil syndrom"zgine bez misia" i syndrom
"zielonego kocyka"
Czemu ja zawsze trafiam na pajaca?chodz wiem ze to pewnie kwestia mojego charakteru..
Bo odpycham grzecznych chlopcow..
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 16:39   #3719
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Czemu ja zawsze trafiam na pajaca?
Każda z nas trafiła w życiu na pajaca, niejednego w dodatku. Tylko Ty, nie wiedzieć czemu, się tych pajaców trzymasz
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 17:05   #3720
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Matko ja nie wiem i nigdy tego nie zrozumiem co wy macie do pocałunków na pierwszej randce. Dla mnie to jest nawet bardziej niż naturalne, że skoro obydwoje się sobie podobamy, to nic złego jest w całowaniu się.
Ja nic nie mam, ale sama nie wyobrażam sobie całować namiętnie gościa, z którym zaledwie poszłam na pierwszą randkę (czyli słabo go znam etc.), a z którym wiążę jakieś nadzieje

Inaczej sprawa wyglądałaby ze znajomym, z którym iskrzyłoby od jakiegoś czasu. Tu nie byłabym siebie pewna. Ba, jak znam życie, to nie wytrzymałabym psychicznie i zaciągnęłabym takiego do łóżka (wiecie, obejrzyjmy film u mnie, a wino kupmy na stacji benzynowej)

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

Cytat:
Napisane przez kimi1000 Pokaż wiadomość
Królowo rozumiem, zrobiłam w rodzinie awanture o to, że jedna osoba ciągle wypytywała o mój ślub i dzieci i odpowiadała z takim samym hmm... ja to odbierałam jak politowanie i próba wywołania poczucia winy.
Opowiedziałam o tym kumpelce. Nakrzyczała na mnie, że sobie wmawiam pierdoły i że kolega chciał mnie raczej ładnie skomplementować, a nie wyśmiać.

Jej wersja mi się podoba, więc przyjmuję ją za właściwą
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.