Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-01, 20:26   #3901
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

No bo właśnie, skąd niby wiesz czy to jest celowe?
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 20:33   #3902
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Zależy, czy celowe i z fochem

Ja zawsze odpisuję z opóźnieniem. Zostawiam wiadomość, żeby napisać coś mądrego, a potem zapominam i w ostateczności piszę jakieś nieskładne głupoty
Nie celowe. Odczytałam wiadomość, ale byłam zajęta więc odpisałam dopiero po jakichś 2 godzinach.
W ogóle kiedyś chyba wspominałam, że pisał do mnie koleś co podobno śpi po parę miesięcy w roku pod namiotem. Pisał do mnie raz na jakiś czas, ale nie zawsze mu odpisywałam, tylko czasami, bo jakoś mnie nie zainteresował to raz, a dwa ja już tak mam, że czasami zapomnę odpisać.
Ostatnio pisał cały czas, nawet jak nie odpisywałam, to po kilka wiadomości dziennie, że nie odpisuje i o matko Strasznie nachalny się zrobił. Właśnie wczoraj napisał mi, oczywiście z 5 wiadomości jak nie odpisywałam, po czym stwierdził, że dorośli ludzie po odczytaniu wiadomości odpisują od razu. Że jestem dziecinna i bla bla bla. Mała wymiana zdań, w końcu przestałam mu odpisywać, usunęłam go z fb, bo po prostu nie chciałam, żeby jakiś koleś do mnie pisał, i śledził mnie na fb przez cały dzień, w jakich porach jestem, a w jakich nie. Zdziwił się, że go usunęłam, to mu napisałam, że usuwam ludzi, którzy są nachalni. A on, że usuwam ludzi, którzy w przeciwieństwie do mnie mają coś w głowie i oczekują konkretów. Po tej wiadomości mnie zablokował. LOL Już pomijam to, że tak on oczekiwał konkretów, bo z niektórych jego wiadomości jasno wynikało, że czekał aż przyjadę do Polski i odwiedzę go w jego namiociku. Oczywiście wiadomo po co

A poza tym nic nie poradzę na to, że nie lubię utrzymywać kontaktu przez internet, a tym bardziej z kimś kogo nie znam. Nawet z moją przyjaciółką piszę raz na kilka miesięcy, a co dopiero z jakimś dziwnym buszmanem
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 20:39   #3903
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Enjoy, dziki buszmen to i tak średnio w Twoim typie, bardziej moim, więc nie ma po czym płakać nawet .

Niech mnie ktoś zamorduje, moja Mama jest potworna. Pisałam z nią właśnie przez via internet w sprawie butów (tych trzech par które wam pokazywałam też). Mama jest ogólnie bardzo przeciwna mojemu chodzeniu w wysokich butach, bo kolana i w ogóle. Dialog leciał więc tak:
- Ale po co Ci takie buty, za wysokie, kup takie maksymalnie 6 cm.
- Maaamooo ale mi się te podobają, i tak je kupię, przecież wiesz że i tak w takich chodzę.
- Nie wiem po co Ci takie, takie to co najwyżej na rozbieraną randkę.
- Mamoooo ja w takich to przecież do pracy chodzę...
- No, nie wiedziałam że masz TAKĄ drugą pracę...

Ochhhhh kurde!
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 20:42   #3904
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie
 
Avatar LetMeBeYourFantasy_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 804
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie


Edytowane przez LetMeBeYourFantasy_
Czas edycji: 2012-08-11 o 11:50
LetMeBeYourFantasy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 20:46   #3905
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
kimi, ja też miałam dziś tragiczny dzień, ryczałam chyba z 3 razy w zasadzie bez powodu. Na szczęście jestem chora, to mogłam udawać, że to od kataru mam takie oczy.



Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Co z Ciebie wyrośnie?

Sama zaczynam się bać, w pracy mi sie sypie przez to, bo zawsze ja uważałam, że robię cos źle i podkłądałam sie po wszystko. A teraz zupełnie odwrotnie, wymagam od innych i nie zwracam chyba uwagi na swoja pracę. Nie wiem co sie dziejee. Myślałam też, czy to ta nowa ich nie buntuje, bo kiedy odchodziła, to kierowcy bylio bardzo źle nastawieni do szefa właśnie przez nią. Nie mówiłam mu o tym. Bo nie wiem, jakie teraz ma ukłądy z kierowcami. Martwię sie poważnie.


Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Fajne.

Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
Ja kocham ecco, ale mnie na nie nie stać. Udało mi się jednak zgarnąć wymarzone botki z przeceny. To był jeden z najlepszych zakupów ever Obcas wysoki, ale nic nie czuć, nogi nie bolą. No jak w kapciach.
Ja też dziękuję, paskudy, za tego wojasa
Uwielbiam wojasa, maja tak wygodne buty, że w szpilkach można biegać. Sprawdiłam na weselu, biegałam jak dziś dookoła rzędu krzeseł na jakiejś zabawie, bo byłam chyba pieskiem i szczekałam. Konferancjer się zapytałm na początku, czzy nie wolę zdjąć tych obcasów. Sama sie dziwię, że sie nie zabiłam. Pod koniec tylko biegałam w pończochach bez butów.

Tylko trzeba uważać na takie fest wysokie szpile, bo jak jedne raz załozyłam, to czułam, że jak sie rozpędzę w chodzi, to sie zatrzymam na ladzie sklepowej.

Connff, KZ - co z naszym spotkaniem?

Connff - ja rozumiem, że początki i że się chodzi nad ziemią, ale dlaczego sie temu nie poddasz? Mam wrażenie, bo tak jest, że wszystkiego sie boisz z jego strony. Facet Cię chce, a mi sie wydaje, że ty nie dopuszczasz tego do świadomości.

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Enjoy, dziki buszmen to i tak średnio w Twoim typie, bardziej moim, więc nie ma po czym płakać nawet .

Niech mnie ktoś zamorduje, moja Mama jest potworna. Pisałam z nią właśnie przez via internet w sprawie butów (tych trzech par które wam pokazywałam też). Mama jest ogólnie bardzo przeciwna mojemu chodzeniu w wysokich butach, bo kolana i w ogóle. Dialog leciał więc tak:
- Ale po co Ci takie buty, za wysokie, kup takie maksymalnie 6 cm.
- Maaamooo ale mi się te podobają, i tak je kupię, przecież wiesz że i tak w takich chodzę.
- Nie wiem po co Ci takie, takie to co najwyżej na rozbieraną randkę.
- Mamoooo ja w takich to przecież do pracy chodzę...
- No, nie wiedziałam że masz TAKĄ drugą pracę...

Ochhhhh kurde!


rozbija rodziny

Enjoy szkoda gadać...
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 20:53   #3906
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Enjoy, dziki buszmen to i tak średnio w Twoim typie, bardziej moim, więc nie ma po czym płakać nawet .
Ależ ja płakać nie zamierzam, chyba że z radości, że się w końcu odczepi
Chcesz do niego kontakt?

Cytat:
- Ale po co Ci takie buty, za wysokie, kup takie maksymalnie 6 cm.
- Maaamooo ale mi się te podobają, i tak je kupię, przecież wiesz że i tak w takich chodzę.
- Nie wiem po co Ci takie, takie to co najwyżej na rozbieraną randkę.
- Mamoooo ja w takich to przecież do pracy chodzę...
- No, nie wiedziałam że masz TAKĄ drugą pracę...


Cytat:
Napisane przez LetMeBeYourFantasy_ Pokaż wiadomość
mam eksokryzys
O nie

Cytat:
Napisane przez kimi1000 Pokaż wiadomość
Enjoy szkoda gadać...
Wiem, ale to nic nowego
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 20:53   #3907
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

U mnie to chyba coś więcej, niż pms, czuję jakby wszystko sprzed paru miesięcy wróciło i nie wiem dlaczego

Nigdy w życiu nie widziałam sklepu wojasa, oni mają też stacjonarne?
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-01, 20:55   #3908
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
U mnie to chyba coś więcej, niż pms, czuję jakby wszystko sprzed paru miesięcy wróciło i nie wiem dlaczego

Nigdy w życiu nie widziałam sklepu wojasa, oni mają też stacjonarne?
Tak mają stacjonarne.
Brałąś antydepresanty w czasie terapii?
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .



Edytowane przez kimi1000
Czas edycji: 2012-08-01 o 20:57
kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 20:55   #3909
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez LetMeBeYourFantasy_ Pokaż wiadomość
mam eksokryzys
puff puff już nie masz
Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Po tej wiadomości mnie zablokował. LOL Już pomijam to, że tak on oczekiwał konkretów, bo z niektórych jego wiadomości jasno wynikało, że czekał aż przyjadę do Polski i odwiedzę go w jego namiociku. Oczywiście wiadomo po co
Cóż, delikatne sugestie też mogą być konkretne, widocznie jego ciasny jak namiot móżdżek tego nie pojmuje...
Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
A poza tym nic nie poradzę na to, że nie lubię utrzymywać kontaktu przez internet, a tym bardziej z kimś kogo nie znam.
yyy
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 21:00   #3910
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość

Niech mnie ktoś zamorduje, moja Mama jest potworna. Pisałam z nią właśnie przez via internet w sprawie butów (tych trzech par które wam pokazywałam też). Mama jest ogólnie bardzo przeciwna mojemu chodzeniu w wysokich butach, bo kolana i w ogóle. Dialog leciał więc tak:
- Ale po co Ci takie buty, za wysokie, kup takie maksymalnie 6 cm.
- Maaamooo ale mi się te podobają, i tak je kupię, przecież wiesz że i tak w takich chodzę.
- Nie wiem po co Ci takie, takie to co najwyżej na rozbieraną randkę.
- Mamoooo ja w takich to przecież do pracy chodzę...
- No, nie wiedziałam że masz TAKĄ drugą pracę...

Ochhhhh kurde!

O losie a ja właśnie skończyłam z rodzicielką gadać zakupach ciuchowych.

Myślicie, że takie rozmowy w moim wieku są normalne?
(ponarzekałam jej, że nie mam w czym łazić, że pieprzę system i kupuję trochę ciuchów + koniecznie buty z wojasa => jeszcze raz dzięki dziewczyny )

Moje są te:
http://www.sklep.wojas.pl/produkty/l...438.html?v=693

lub te:

http://www.sklep.wojas.pl/produkty/l...38.html?v=5829

lub te:

http://www.sklep.wojas.pl/produkty/l...438.html?v=639


//kupiłabym wszystkie, gdybym mogła //


Potrzebuję jakiejś francji-elegancji do pracy. Myślicie, że które lepsze?

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez kimi1000 Pokaż wiadomość
Connff, KZ - co z naszym spotkaniem?
No właśnie?
Connff, ja nie mam gg
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 21:02   #3911
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie
 
Avatar LetMeBeYourFantasy_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 804
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

.....................

Edytowane przez LetMeBeYourFantasy_
Czas edycji: 2012-08-11 o 11:48
LetMeBeYourFantasy_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-01, 21:04   #3912
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
Potrzebuję jakiejś francji-elegancji do pracy. Myślicie, że które lepsze?
Brałabym ostatnie, najbardziej uniwersalne.
A co myślicie o moich?

Kierowcy mi sie buntują i jestem zła, ale sama nie wiem na co.
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 21:08   #3913
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez LetMeBeYourFantasy_ Pokaż wiadomość
Mozemy sopie podać rękę.

Nie wiem co jest nie tak, bawię się, wszystko jest okej, a tu jak nagle nie uderzy... Może uciekłam od tego za bardzo?
Fubi, Letmebe, ja się do Wad dołączam.
Nie jest to dół eksowy, tylko taki jakiś ogólny

Potrzebuję jeszcze większych zmian w życiu.
Marzy mi się wyprowadzka, gdzieś daleko

Spróbuję się poogarniać (z językiem!) i pokombinować od nowego roku z wysyłaniem cv po kraju. Chcę nowe miejsca, nowych ludzi i powalające dochody

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez kimi1000 Pokaż wiadomość
Brałabym ostatnie, najbardziej uniwersalne.
A co myślicie o moich?
Ale obawiam się, że mam do nich zbyt wielkie nogi. Plus mój potężny i dziarski krok... To się może skończyć połamaniem obcasików
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 21:09   #3914
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez kimi1000 Pokaż wiadomość
Tak mają stacjonarne.
Brałąś antydepresanty w czasie terapii?
Tak.
Cytat:
Napisane przez LetMeBeYourFantasy_ Pokaż wiadomość
Mozemy sobie podać rękę.

Nie wiem co jest nie tak, bawię się, wszystko jest okej, a tu jak nagle nie uderzy... Może uciekłam od tego za bardzo?
Możliwe, że uciekasz, to bokiem wychodzi. Ale mi już naprawdę przeszło, od kwietnia czy maja już ten temat w ogóle mnie nie ruszał. WTF

krolowa - te pierwsze same w sobie wyglają dziwnie, ale moja wyobraźnia mówi, że na stopie będą wyglądać BOSKO
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 21:09   #3915
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez kimi1000 Pokaż wiadomość
Sama zaczynam się bać, w pracy mi sie sypie przez to, bo zawsze ja uważałam, że robię cos źle i podkłądałam sie po wszystko. A teraz zupełnie odwrotnie, wymagam od innych i nie zwracam chyba uwagi na swoja pracę. Nie wiem co sie dziejee. Myślałam też, czy to ta nowa ich nie buntuje, bo kiedy odchodziła, to kierowcy bylio bardzo źle nastawieni do szefa właśnie przez nią. Nie mówiłam mu o tym. Bo nie wiem, jakie teraz ma ukłądy z kierowcami. Martwię sie poważnie.

Connff, KZ - co z naszym spotkaniem?

Connff - ja rozumiem, że początki i że się chodzi nad ziemią, ale dlaczego sie temu nie poddasz? Mam wrażenie, bo tak jest, że wszystkiego sie boisz z jego strony. Facet Cię chce, a mi sie wydaje, że ty nie dopuszczasz tego do świadomości.
Już Ci pisałam, za bardzo się przejmujesz pracą. Wyluzuj!

Spotkanie... hmmm, a np. gdzieś w połowie sierpnia? Wtedy co ta wolna środa wypada?

Właśnie sedno tego jest takie, że pewnie wcale mnie nie chce. No i jak wiadomo mi w ogóle nic nie wychodzi w tej dziedzinie nigdy, więc... :/

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Ależ ja płakać nie zamierzam, chyba że z radości, że się w końcu odczepi
Chcesz do niego kontakt?
A, nie, dzięki, psycholi ci u nas dostatek .

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
U mnie to chyba coś więcej, niż pms, czuję jakby wszystko sprzed paru miesięcy wróciło i nie wiem dlaczego

Nigdy w życiu nie widziałam sklepu wojasa, oni mają też stacjonarne?
to przychodzi i przechodzi jak fala, serio...

Oj, coś bieda w tym Koszalinie, u nas w każdej galerii są .

Cytat:
Napisane przez krolowazimy;35645349[url
http://www.sklep.wojas.pl/produkty/linia/1-formal/90-czolenka-damskie/411-438.html?v=693[/url]
Te bym brała

Cytat:
Napisane przez LetMeBeYourFantasy_ Pokaż wiadomość
Mozemy sobie podać rękę.

Nie wiem co jest nie tak, bawię się, wszystko jest okej, a tu jak nagle nie uderzy... Może uciekłam od tego za bardzo?
Na pewno uciekłaś, bo u Ciebie to dość krótko, z tego co pamiętam, prawda?

Ej, a czy ja wam się chwaliłam że chcą mnie z pracy za ocean wysłać? Hehe

Kimi, o Tobie w tej chwili myślę tylko, że Ci zasadzę kopa za te linki do butów jak się spotkamy .

Fubi, bez spiny, jak ja się rozstałam z eks-eksem to w zeszłym roku w lutym to ostatnią fazę na ryczenie że może powinnam do niego wrócić miałam we wrześniu czy tam październiku. Także wiesz . Niby on nie jest kawałem sukinsyna tak jak Twój, ale jednak go nie kochałam już przed rozstaniem, więc takie fazy się włączają czasami po prostu po dłuższym czasie nawet.

Edytowane przez Connff
Czas edycji: 2012-08-01 o 21:12
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 21:11   #3916
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
Potrzebuję jeszcze większych zmian w życiu.
Marzy mi się wyprowadzka, gdzieś daleko

Spróbuję się poogarniać (z językiem!) i pokombinować od nowego roku z wysyłaniem cv po kraju. Chcę nowe miejsca, nowych ludzi i powalające dochody
Tak mi się skojarzyło: http://www.youtube.com/watch?v=eBShN8qT4lk
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 21:12   #3917
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
yyy
No dobra Nie chodzi mi o forum i was, tutaj mogę pisać kiedy chcę, potem nie odzywać się tydzień, znowu pisać, itp.
Chodzi mi o taki kontakt, jak np rozmowy na gg (dlatego gg nie używam), czy właśnie chat na facebooku (dlatego mam wyłączony), albo po prostu pisanie sobie wiadomości. Co innego wymienianie się długimi wiadomościami raz na kilka tygodni, a co innego rozmowa jak na chacie Mogę tak pisać, owszem, ale 10min, bo później mi się to nudzi.
Za to lubię np pisać smsy (chociaż też zależy z kim ). Wisieć na telefonie nie lubię, dlatego jak dzwonię do kogoś, albo ktoś do mnie dzwoni to tylko w ważnej sprawie, albo żeby się umówić. I nigdy nie zrozumiem, ludzi którzy siedzą na telefonie po 2 godziny (no chyba, że te związki na odległość itp.).
Uwielbiam spotykać się z ludźmi ale na żywo, a nie kontaktować wirtualnie i tyle
Wy to co innego, wam udało się mnie tu zatrzymać
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 21:22   #3918
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Fubi, bez spiny, jak ja się rozstałam z eks-eksem to w zeszłym roku w lutym to ostatnią fazę na ryczenie że może powinnam do niego wrócić miałam we wrześniu czy tam październiku. Także wiesz . Niby on nie jest kawałem sukinsyna tak jak Twój, ale jednak go nie kochałam już przed rozstaniem, więc takie fazy się włączają czasami po prostu po dłuższym czasie nawet.
Nie no nie powaliło mnie, żeby do niego wracać, przestań
Tylko stoję sobie w sklepie i nagle stwierdziłam, że dobrze mi z nim było i tęsknię za tym Nagle ni z dupy ni z katapulty wszystko w mieście mi zaczęło go przypominać i poczułam się jakby to było wczoraj A zaczęło się od tego, że po prostu poczułam potrzebę bliskości z kimś, przytulałam się do kumpla ale to nie pomogło
Miałam tak jak piszesz, że falami wszystko nadchodziło, ale to już się skończyło ze 2-3 miechy temu i nagle tak z kosmosu? O coś mi chodzi pewnie, tylko nie wiem o co. Muszę się dowiedzieć, bo inaczej mi się mózg będzie lasował a ja nie będę wiedziała co jest grane.
Może to wzięło się stąd, że ostatnio nie mam czasu się sama nad sobą zatrzymać i pomyśleć o swoich uczuciach, tylko zasuwam jak króliczek duracella i pewnie coś mi się w deklu nazbierało, jak nie pilnowałam

PS. Niech już będzie wypłata, bo ja chcę szpilki!!!!! I maseczkę błotną!

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Wy to co innego, wam udało się mnie tu zatrzymać
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 21:51   #3919
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie
 
Avatar LetMeBeYourFantasy_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 804
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

......................

Edytowane przez LetMeBeYourFantasy_
Czas edycji: 2012-08-11 o 11:47
LetMeBeYourFantasy_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-01, 22:36   #3920
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Fubi, wiesz, ja może naprawdę nie powinnam porównywać eks-eksa do Twojego, ale jakoś siłą rzeczy (może przez staż?) mi się oni cały czas nakładają na siebie. Wiesz, ja nawet teraz po historii z Niedoszłym i ogólnej beznadziei wokół myślę sobie czasami, że może jednak po prostu za dużo wymagałam od życia i może jednak z nikim nie będzie tak, jak było z eks-eksem. On właściwie naprawdę jest dobrym człowiekiem, pogubionym strasznie, z problemami - ale dobrym. Ja mu nie potrafiłam pomóc, ale od czasu do czasu mam takie myśli, że gdybym parę rzeczy inaczej rozegrała to teraz wszystko mogłoby wyglądać inaczej. Może byłoby inaczej, ja nie przestałabym go kochać i żylibyśmy razem długo i szczęśliwie? Bądź co bądź były takie rzeczy, które on dla mnie zrobił, że po prostu nie jest chyba możliwe trafić na coś takiego drugi raz. No, nie każdy jest w stanie dla Ciebie zaryzykować życiem, prawda?

Ale zaraz sobie myślę, że widać po prostu to nie było to, bo gdyby było, to bym go przecież nie przestała kochać. I że teraz nie chciałabym z nim być. Tylko wiesz, sedno jest takie, że po długim związku chyba zawsze COŚ tam zostaje w środku, z tyłu głowy. Czy facet okazał się być ch**em, czy nie. Czy Ty porzuciłaś, czy byłaś porzuconą. Takie życie, oni po prostu byli zbyt dużym kawałem historii.

Cytat:
Napisane przez LetMeBeYourFantasy_ Pokaż wiadomość
Trzy miesiące, a wydaje mi się jakby to byl rok.
U mnie było kolo - płacz, euforia, złośc, nadzieja, wpsólczucie, smutek ... takie blablabla ale zawsze mocno.
Teraz uczucia oslabły, naprawde do mnie dotarło to wszystko i nawet nie ma za czym płakac, bo w tym temacie już się wypłakalam. Teraz zaczyna byc, tak po prostu.
Wiem, tyle ze u niego w pracy okej, reszte nic. Nie chce wiedziec czy sie spotyka z kims czy nie, przyjdzie czas i tak sie dowiem.
Przecież trzy miesiące to strasznie krótko! Nie spodziewaj się, że to tak zaraz sobie minie...

A co do bajek... wiem doskonale jak to jest, kiedy całujesz Księcia, a on okazuje się być żabą...
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 11:17   #3921
Nuska87
Raczkowanie
 
Avatar Nuska87
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: zakopane
Wiadomości: 401
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Dziewczyny, wymarzyłam sobie coś... W weekend będę nad tym pracować i myśleć.. Trzymajta kciuuuki
Doktorat in inglisz... Ale ciężko się dostać i ciężko się utrzymać będzie.. Ale chcę spróbować...Jak się nie uda... Trudno.. Przynjamniej próbowałam...

Edytowane przez Nuska87
Czas edycji: 2012-08-02 o 11:18
Nuska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 13:33   #3922
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Nuska87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wymarzyłam sobie coś... W weekend będę nad tym pracować i myśleć.. Trzymajta kciuuuki
Doktorat in inglisz... Ale ciężko się dostać i ciężko się utrzymać będzie.. Ale chcę spróbować...Jak się nie uda... Trudno.. Przynjamniej próbowałam...
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 13:51   #3923
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie
 
Avatar LetMeBeYourFantasy_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 804
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Nuska trzymam mocno kciuki, bardzo mocno!


Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość

Przecież trzy miesiące to strasznie krótko! Nie spodziewaj się, że to tak zaraz sobie minie...

A co do bajek... wiem doskonale jak to jest, kiedy całujesz Księcia, a on okazuje się być żabą...
Raczej nie ta bajka, po prostu...

Ale jestem wypluta dziś
LetMeBeYourFantasy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 17:37   #3924
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Nuska87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wymarzyłam sobie coś... W weekend będę nad tym pracować i myśleć.. Trzymajta kciuuuki
Będę
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 17:59   #3925
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Nuska trzymam kciuki

Bosz, jak można ryczeć przez pół dnia w pracy. No nie wytrzymałam i się rozkleiłam podczas szczerej rozmowy z siostrą, masakra. I do tego przyjechał później van z jedzeniem, więc poszłam sobie coś kupić. Oczywiście czerwone, zapuchnięte oczy, i w ogóle wyglądam dzisiaj jak pół dupy zza krzaka a babka, która mi sprzedawała jedzenie do mnie z takim tekstem "Zajmujesz się modelingiem?" Ja, że co? A ona "No czy jesteś modelką? Bo jesteś bardzo ładna" Chyba okularów nie miała No tak, może za jakieś 20 kilo mniej o tym pomyślę (czyli nigdy ). Jak później jeszcze podeszłam do lustra, to sobie pomyślałam, ze babka chyba sobie ze mnie jaja robi

Poza tym zasnęłam w pracy przed komputerem na chwilę

Nie no co za beznadziejny dzień
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 18:37   #3926
Nuska87
Raczkowanie
 
Avatar Nuska87
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: zakopane
Wiadomości: 401
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Nuska trzymam kciuki

Bosz, jak można ryczeć przez pół dnia w pracy. No nie wytrzymałam i się rozkleiłam podczas szczerej rozmowy z siostrą, masakra. I do tego przyjechał później van z jedzeniem, więc poszłam sobie coś kupić. Oczywiście czerwone, zapuchnięte oczy, i w ogóle wyglądam dzisiaj jak pół dupy zza krzaka a babka, która mi sprzedawała jedzenie do mnie z takim tekstem "Zajmujesz się modelingiem?" Ja, że co? A ona "No czy jesteś modelką? Bo jesteś bardzo ładna" Chyba okularów nie miała No tak, może za jakieś 20 kilo mniej o tym pomyślę (czyli nigdy ). Jak później jeszcze podeszłam do lustra, to sobie pomyślałam, ze babka chyba sobie ze mnie jaja robi

Poza tym zasnęłam w pracy przed komputerem na chwilę

Nie no co za beznadziejny dzień
Młoda, można być fotomodelką, a tam nie trzeba być szkapowatym
Ale Ci powiem, że mnie też nękali tym keidyś. A kolega, to nawet za mnie aplikację do Tap Madl chciał wysyłać, bo dla niego to ja się nadaję (też ślepy i nie widzi mego tłuszczyku)

Generalnie, zdradziłam Was dzisiaj.. Cały dzień na sfd przesiedziałam i jutro założę tam profil i będą mnie "modelować"
Cytat:
Napisane przez Connff
A co do bajek... wiem doskonale jak to jest, kiedy całujesz Księcia, a on okazuje się być żabą...
Od razu mi się skojarzyło: http://img.hopaj.pl/images/3/e/3eb03...062f81e9f4.jpg

A co tutaj taka cisza dzisiaj??
Nuska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 19:02   #3927
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazk...jpg?1343856884

To tak a propos ostatniego tygodnia na wątku
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 19:11   #3928
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Nuska87 Pokaż wiadomość
Młoda, można być fotomodelką, a tam nie trzeba być szkapowatym
Ale Ci powiem, że mnie też nękali tym keidyś. A kolega, to nawet za mnie aplikację do Tap Madl chciał wysyłać, bo dla niego to ja się nadaję (też ślepy i nie widzi mego tłuszczyku)

Generalnie, zdradziłam Was dzisiaj.. Cały dzień na sfd przesiedziałam i jutro założę tam profil i będą mnie "modelować"
No ok, ale co to za fotomodelka, z krzywą szczęką, a co za tym idzie krzywymi zębami i ustami, krzywym nosem, prawym profilem zupełnie innym od lewego itd. no proszzzę. (No dobra, przecież jest photoshop ).
Jakiego tłuszczyku ja się pytam? Widziałam na zdjęciach, masz świetną figurę, tyś mnie nie widziała

Co to sfd?

Cytat:
Od razu mi się skojarzyło: http://img.hopaj.pl/images/3/e/3eb03...062f81e9f4.jpg
Dobre

Fubi ja sobie chyba dzisiaj zdałam właśnie z tego sprawę. I ryczałam jeszcze bardziej przez to
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 19:18   #3929
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Mam od dziś urlop i takiego doła, że najchętniej bym, poszła spać. Sesja we wtorek. Chciałąbym po prostu życ normalnie, zrobic tyle rzeczy, ale nie potrafie tak po prostu.
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 19:20   #3930
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Fubi ja sobie chyba dzisiaj zdałam właśnie z tego sprawę. I ryczałam jeszcze bardziej przez to
Ważne, żeby samej siebie wysłuchać
Nie ma nic złego w ryczeniu. Pod warunkiem, że nie robisz tego przy współpracownikach i szefie Dlatego ja okupuję kibel w tym celu
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:11.