Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-21, 09:28   #4531
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez grzechuwartka Pokaż wiadomość
zjedzmnie
przykro mi 3m się dzielnie
Dzięki

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
W sumie to nie dziwię się Ja sama nie wiem, czy ten jego wiek mi przeszkadza, bo ogólnie mi przeszkadza, czy bo "co sobie ludzie pomyślą"
Też tak mam bardzo często. Każdy żyje swoim życie i innym guzik do tego! Ale czasami coś już siedzi w głowie i ciężko się przełamać wiedząc że będziesz lokalną atrakcją.

Cytat:
a dwa odwlekam bo się panicznie dentystów boję A przydałoby się iść.
O kurde ja też. Chyba musiałabym tam siedzieć w pełnym znieczuleniu

Cytat:
Ale nie chcę go wykorzystać, bo widzę, że jest uczuciowym facetem i chciałby czegoś na poważnie. A ja nie... tzn nie z nim chyba
Wiesz to po dwóch spotkaniach? Kurde, on może mieć żonę i 3 dzieci, uważaj na takich typków.

Cytat:
Trzymaj się, jesteśmy z Tobą
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Czas wypić wspólnie tę skrzynię wódki. Nie martw się, dla Tego Jedynego warto czekać
Oni nie istnieją

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ja też mam takie obawy, tylko u mnie to się nie nazywa klątwa, tylko przesrane
Hahahaha

Cytat:
Mi imponuje, jak facet potrafi takie "męskie" rzeczy zrobić.
Nooooom jestem może staroświecka, ale kobieta ma umieć zrobić dobry obiad a facet wymienić koło w aucie (motorze) ...

Cytat:
Spokój był, dopóki nie założył tego cholernego fejsbuka
Fejsbuk to zło.

Cytat:
Najpierw była decyzja, że to jest chore, w poście powyżej racjonalizacja tej decyzji, za chwilę doszedł ból i Ty już rezygnujesz z rozumu, już zaczynasz go usprawiedliwiać, że to spierdalaj to było ok itd. Dokładnie tak samo jak poprzednio...
Cóż.. próbuje go chyba wybielić. Może już byłabym w drodze do jasności i przyzwyczajania się do tego że jego już nie ma gdyby nie to że ciągle do mnie pisze

Ja się cieszę, że to już za mną...

Cytat:
Ja mam i takich i takich. Dziś mnie szlag trafiał, jak musiałam wysłuchiwać jak to jeden na rowerku lepiej jeździ od drugiego a trzeci powiedział to a potem tamto i to było taaaaaakie urocze
A ja uwielbiam takie historię! Mam tylko jedną parę z dzieciaczkami (rówieśnicy Marudy, to jego najlepsi przyjaciele), z dziewczyną się super dogaduje. Mam nadzieję że czasami spotkamy się na jakiejś kawie mimo tego że to jego znajomi a nie moi, i że Maruda jest chrzestnym ich dziecka..

Te dzieciuczki są takie przekochane.. często jak u nich byliśmy to wykorzystywali nas jako hamaczki do bujania młodszego bąbla (3 miesiące ma). Jak zobaczyłam Marudę z dzieckiem na rękach to myślałam że się rozpłynę. Siedział w kombinezonie na moto, kask na kolanach a na rączkach taki maluszek w białych śpiochach. No...




Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
Że jestem gruba i dlatego nie będzie więcej ze mną rozmawiał
E?

Cytat:
Napisane przez plu Pokaż wiadomość
ratunku! muszę szybko uratować moje włosy
Jeśli na prawdę nie chcesz ich ścinać to.. hm.. rozdwojone już się nie skleją. Ale na noc przed myciem możesz nałożyć na końcówki olej. W ciągu dnia dobry jedwab. Moja kumpela też miała taki problem i tak uparcie ten jedwab wcierała i olejowała, odżywiała itd że te końcówki miała super
-------------


Ehh, Maruda się nie poddaje. Wczoraj 4 smsy, dzisiaj rano kolejne dwa. Że tęskni, że chce naprawić. Że mam przemyśleć..
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 09:41   #4532
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie
 
Avatar LetMeBeYourFantasy_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 804
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Heh, a wiesz, zrobiłam sobie przegląd moich koleżanek, które siedzą na Wyspach...i wszystkie, które mają facetów poznanych tam, stworzyły związki z właśnie kilkunastoletnią różnicą wieku. Ciekawe, wychodzi na to, że tam u Ciebie to szanse na stabilizację przy rówieśniku są znikome, bo tam faceci dojrzewają DUŻO później
Byłam niedawno na takim weselu


Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Mój eks to w tym aspekcie była totalna ciota
Wiesz, czytając wczesniejsze posty, można się było domyslić

A powracając do tematu znajomych, ja się dowiedziałam, że paru nieźle jest zakłamanych. Super, co raz lepiej.
LetMeBeYourFantasy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 10:28   #4533
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez plu Pokaż wiadomość
ratunku! muszę szybko uratować moje włosy
A nie masz profesjonalistów pod ręką?
Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Ehh, Maruda się nie poddaje. Wczoraj 4 smsy, dzisiaj rano kolejne dwa. Że tęskni, że chce naprawić. Że mam przemyśleć..
Dobrze wiesz, że prawie zawsze tak jest. A po paru dniach lecą przekleństwa
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2012-08-21 o 10:29
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 14:14   #4534
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Ja mogę mieć takiego humory nawet codziennie tylko niech on tu będzie ze mną
Ciekawe jak on będzie znosił Twoje humory


Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Mi imponuje, jak facet potrafi takie "męskie" rzeczy zrobić.
Mnie też. Facet z siekierą...ach...


Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
A co do kretynów...
Poznałam dziś jednego chłopaka by net (totalny przypadek). Gość w moim typie (wizualnie i osobowościowo). Taki och, ach, artysta, buntownik. Wiecie, co powiedział, kiedy mnie ujrzał na fb?

Że jestem gruba i dlatego nie będzie więcej ze mną rozmawiał
Jakby Ci powiedział, że poczuł, że Twoja aura zgęstniała, zmieniła kolor i jednak to nie jest to czego szuka, to byś łyknęła?


Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Niestety, nie jestem dobra w pisaniu opowiadań
Wystarczyłoby nieco przeredagować posty z tego wątku


Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Nie mam też psychofanów, żeby za mną łazili czy śledzili mnie.
Zazdraszczam.


Cytat:
Napisane przez istari Pokaż wiadomość
ja bym proponowała taką umowę przedmałżeńską żeby się chuopu bardziej opłacało w łeb wlasny szczelić niż rozwieść
Niestety, cwaniaków na świecie nie brakuje...niejeden obszedł niesamowicie obwarowaną umowę przedmałżeńską, ech.

Cytat:
Napisane przez istari Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam takie zdanie, że mężczyzna, który sugeruje kobiecie żeby schudła rekompensuje sobie własne niedostatki w pewnych miejscach
Niby tak, ale co jeśli kobieta faktycznie przytyła, zapuściła się w trakcie związku? Jeśli faktycznie powinna schudnąć? Ma chłop milczeć?

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez LetMeBeYourFantasy_ Pokaż wiadomość
A powracając do tematu znajomych, ja się dowiedziałam, że paru nieźle jest zakłamanych. Super, co raz lepiej.
Ja się już na to powoli uodparniam.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 14:35   #4535
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ciekawe jak on będzie znosił Twoje humory
Nie wiem, ale niech już wróci
Jak ty sobie radzisz z takim długimi rozstaniami z Blondynem?
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 14:41   #4536
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Nie wiem, ale niech już wróci
Jak ty sobie radzisz z takim długimi rozstaniami z Blondynem?
Raz lepiej, raz gorzej...zapycham sobie dni rzeczami do zrobienia, tak łatwiej, bo mimo że cały czas tęsknię i myślę o nim, to czas płynie szybciej.
I szukam pozytywów, cały czas staram się wpychać sobie do głowy myślenie o szklance do połowy pełnej. Teraz na przykład żyję świadomością, że już w piątek będzie połowa, czyli od tego dnia będziemy już mieli mniej dni przed sobą, niż za sobą. I z górki
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 16:47   #4537
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Niestety, cwaniaków na świecie nie brakuje...niejeden obszedł niesamowicie obwarowaną umowę przedmałżeńską, ech.
W jaki sposób?

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Jakby Ci powiedział, że poczuł, że Twoja aura zgęstniała, zmieniła kolor i jednak to nie jest to czego szuka, to byś łyknęła?
Wolałabym to od "jesteś fajna, ale: gruba, chuda, brzydka, niska, wysoka".

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Niby tak, ale co jeśli kobieta faktycznie przytyła, zapuściła się w trakcie związku? Jeśli faktycznie powinna schudnąć? Ma chłop milczeć?
Nie. Powinien się zastanowić, dlaczego tak się dzieje i - najlepiej - dopytać.

\\jeśli zaś uzależnia swoją miłość od powierzchowności, to dobrze byłoby, gdyby zrobić dziewczęciu przysługę i popełnił seppuku... bo co... za dwadzieścia, czterdzieści, pięćdziesiąt lat będzie truł pupę kobiecie, że ma pomarszczoną twarz, niejędrne uda i sflaczały brzuch? \\

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Fubi, zorganizowałam małą kontra-bandę. Dosłownie
Poza tym na każdy atak, reaguję atakiem. Na razie wygrywam.

(ja nie jestem kłótliwa; w pracy po prostu pracuję... tyle, że tej jednej osobie ewidentnie bije palma, woda sodowa uderzyła do głowy jak nic... no i najgorsze - ta osoba próbuje mnie ustawić a tego nie wybaczę )

Edytowane przez krolowazimy
Czas edycji: 2012-08-21 o 16:30
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 16:50   #4538
plu
Rozeznanie
 
Avatar plu
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 686
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Nuska87 Pokaż wiadomość
Plu, niedawno niechcący zrobiłam sobie takie kuku, na całej długości włosów.. Musiałam za dwa dni lecieć szybko do fryzjera, żeby mi na naturalny pofarbował (bo sie bałam, że mi wypadną wszystkie, jak sama będę dalej kombinować..). I jak poszłam do fryzjera, to była pod wrażeniem, że po takiej kupie mam całkiem całe włosy. tylko.. czego to ja nie robiłam.. Użyłam wszystko co miałam pod ręką..
1. rycynowy olejek pod torebką foliową i nagrzewanie grzejnikiem/suszarką przez 45 minut
2. nafta do włosów w trakcie mycia i po myciu
3. maska garniera 2 minutowa trzymana ok 10..
4. maska palmolive 2 minutowa, trzymana ok 10
5. odżywka masło kerate + avocado, długo trzymana w trakcie mycia
6. szampon barwa do suchych i zniszczonych
7. odzywka joanna bez spłukiwania
8. jajko + oliwa z oliwek
i to wszystko powtórzone dwukrotnie: dzień po dniu

Źle mi coś..

Wykupię u Ciebie porady
Ja farbowałam u fryzjera, niby bardzo dobrymi farbami, ale chyba jednak nie dla mnie... nie dość że fryzury nie mam takiej jak chciałam to jeszcze te końce chociaż luby uparcie twierdzi że widać różnice, a zrobiły mi sie co najwyżej lekkie refleksy

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
A nie masz profesjonalistów pod ręką?
taa... tylko jak laski w pracy zaczynają mi opowiadać co mogla bym zrobić i kupić to mi szczęka opada bo niestety mój portfel tego nie ogarnie. Chociaż zastanawiam się poważnie nad rekonstrukcją

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Jeśli na prawdę nie chcesz ich ścinać to.. hm.. rozdwojone już się nie skleją. Ale na noc przed myciem możesz nałożyć na końcówki olej. W ciągu dnia dobry jedwab. Moja kumpela też miała taki problem i tak uparcie ten jedwab wcierała i olejowała, odżywiała itd że te końcówki miała super
Zraziłam się do jedwabiu, bo o ile wizualnie poprawia stan, to jednak czuje że mi potem tylko jeszcze bardziej wysusza te końce no i siedzę teraz z oliwą na głowie, może coś się poprawi
plu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 16:51   #4539
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Ehh, Maruda się nie poddaje. Wczoraj 4 smsy, dzisiaj rano kolejne dwa. Że tęskni, że chce naprawić. Że mam przemyśleć..
Jeśli oznaką bezgranicznej miłości i oddania jest kilka łzawych smsów, to "I don't wan't to live on this planet anymore".

Weź, zjedzmnie, nie daj się nabrać
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 16:54   #4540
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
Jeśli oznaką bezgranicznej miłości i oddania jest kilka łzawych smsów, to "I don't wan't to live on this planet anymore".

Weź, zjedzmnie, nie daj się nabrać
Smsem nawet pizzy się nie zamówi..

Dzisiaj cały dzień milczy..
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 17:40   #4541
Remedios_Buendia
Raczkowanie
 
Avatar Remedios_Buendia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 352
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

zjedzmniebejbe - Ty chcesz, żeby on się postarał? Chcesz do niego wrócić, przeżyć miesiąc miodowy, a potem znów modlić się o życie? Bądź twarda i miejmy nadzieję, że więcej się nie odezwie.
Będzie dobrze

Connff
- przysięgam więcej nie poruszę w Tobie czułej, sentymentalnej struny

Ja z kolei doszłam właśnie do wniosku, że ten mój adorator, to nie był taki zły. W zasadzie fajny. I jak oglądam jego zdjęcia to mi się nawet podoba. I, uwaga, zaczynam żałować, że jest tak daleko.
Muszę się uspokoić.
Remedios_Buendia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 18:29   #4542
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Wystarczyłoby, abyś napisała, co się dzieje, to spowoduje, że kwiecisty styl nie będzie absolutnie potrzebny
Matko, to co ja tutaj opisuje musi być naprawdę szokujące w takim razie

Cytat:
Napisane przez istari Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam takie zdanie, że mężczyzna, który sugeruje kobiecie żeby schudła rekompensuje sobie własne niedostatki w pewnych miejscach
Dobre

Cytat:
Napisane przez plu Pokaż wiadomość
tylko nie piszcie o ścięciu, bo musiała bym chyba z 15 cm odciąć, żeby pozbyć się wszystkich rozdwajaków, bo mam bardzo nierówne włosy
Ja też bym pewnie musiała

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Też tak mam bardzo często. Każdy żyje swoim życie i innym guzik do tego! Ale czasami coś już siedzi w głowie i ciężko się przełamać wiedząc że będziesz lokalną atrakcją.
No właśnie, chociaż ja zauważyłam, że nie tyle inni ludzie, ale np moi rodzice i ich miałczenie mi nad uchem ma na mnie duży wpływ - i to tylko dlatego, żeby dali mi święty spokój, bo nie mam do nich siły, a nie dlatego że zgadzam się czy liczę się z ich zdaniem, czy nawet nie dlatego że to co mi gadają daje mi coś do myślenia.
Ale stwierdziłam, że nie może tak być i jak tylko przyjadę z Polski - to daję sobie 2-3 tygodnie (oczywiście jeśli z pracą będzie wszystko ok) i szukam pokoju do wynajęcia. Tylko tym razem w moim miasteczku, nie gdzieś indziej. Nie mogę po prostu bo dla mnie to, że muszę z nimi mieszkać ostatnio jest kompletną porażką.

Cytat:
O kurde ja też. Chyba musiałabym tam siedzieć w pełnym znieczuleniu
Mnie musiałby tam ktoś zaprowadzić nie informując, że właśnie idziemy do dentysty, po czym huknąć czymś w łeb - wtedy mogą mi tam robić co tylko chcą

Cytat:
Wiesz to po dwóch spotkaniach? Kurde, on może mieć żonę i 3 dzieci, uważaj na takich typków.
LOL no nie przesadzajmy Nie znam go dobrze, ale poznaliśmy się pół roku temu, od tego czasu mam go na facebooku, a facebook dużo rzeczy ci powie Nie miał nigdy żony, od ponad dwóch lat jest singlem, wcześniej miał dziewczynę z którą mieszkał. Teraz mieszka ze znajomym, którego zresztą już zdążyłam poznać. Poza tym mamy wspólnych znajomych, więc mogę te informacje też u nich potwierdzić.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Mnie też. Facet z siekierą...ach...


Cytat:
Wystarczyłoby nieco przeredagować posty z tego wątku
Nawet nie chciałoby mi się wszystkich szukać wystarczy, że użytkownicy wizażu i goście co to nas podczytują mogą sobie poczytać

Cytat:
Napisane przez Remedios_Buendia Pokaż wiadomość
zjedzmniebejbe - Ty chcesz, żeby on się postarał? Chcesz do niego wrócić, przeżyć miesiąc miodowy, a potem znów modlić się o życie? Bądź twarda i miejmy nadzieję, że więcej się nie odezwie.
Będzie dobrze
No właśnie... najlepiej będzie, żeby się nigdy już nie odezwał. Co ja bym dała, żeby mój eks mnie tak od razu zostawił w spokoju

Cytat:
Ja z kolei doszłam właśnie do wniosku, że ten mój adorator, to nie był taki zły. W zasadzie fajny. I jak oglądam jego zdjęcia to mi się nawet podoba. I, uwaga, zaczynam żałować, że jest tak daleko.
Muszę się uspokoić.
Nooo, ja właśnie się boję cholernie tego, że będę żałować, i dlatego dalej się zastanawiam
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 18:42   #4543
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Wypijmy za miłość która nie istnieje!

Cheers!


Właśnie wypiłam 0,7l wina i dalej mi mało. Jestem niemało wstawiona ale co tam, mogę, jestem singlem!!!
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 19:03   #4544
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez LetMeBeYourFantasy_ Pokaż wiadomość
Wiesz, czytając wczesniejsze posty, można się było domyslić
Po czym? Poważnie pytam
Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość

Fubi, zorganizowałam małą kontra-bandę. Dosłownie
Poza tym na każdy atak, reaguję atakiem. Na razie wygrywam.

(ja nie jestem kłótliwa; w pracy po prostu pracuję... tyle, że tej jednej osobie ewidentnie bije palma, woda sodowa uderzyła do głowy jak nic... no i najgorsze - ta osoba próbuje mnie ustawić a tego nie wybaczę )
Ja mam ochotę trzepnąć ryzą papieru przez łeb
Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
LOL no nie przesadzajmy Nie znam go dobrze, ale poznaliśmy się pół roku temu, od tego czasu mam go na facebooku, a facebook dużo rzeczy ci powie Nie miał nigdy żony, od ponad dwóch lat jest singlem, wcześniej miał dziewczynę z którą mieszkał. Teraz mieszka ze znajomym, którego zresztą już zdążyłam poznać. Poza tym mamy wspólnych znajomych, więc mogę te informacje też u nich potwierdzić.
Nie no nie wyczymię, enjoy, przecież Ty ZAWSZE tak gadasz
No normalnie za każdą jedną razą!


plu - o jaką rekonstrukcję chodzi? Ja wciąż czekam na grupona na prostowanie
Sorry, ale chyba jeszcze nie znaleźli sposobu na sklejenie końcówek, ale nie wierzę, żeby rozdwoiły się na długości 15cm, więc spokojnie
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 19:23   #4545
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie
 
Avatar LetMeBeYourFantasy_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 804
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Po czym? Poważnie pytam
Musiałabyś spojrzeć w swoje stare posty i sądze, że sama byc do tego doszla. Teraz tak z marszu nie pamiętam...

Chodzi mi o posty, z waszego rozstania nr 1 itd, bo muszę sie przyznać, ale w ramach terapii / umartwiania się przez około miesiąc przeczytałam chyba z 6 części rozstaniowego i tak naprawdę wiem o was więcej niż myslicie

A tak poważnie, to chyba po tych jego akcjach różnych, które opisywałaś taki musiałam obraz sobie zapisac w świadomości. wiem, że pewnie na co dzień był inny, ale takie odpały też świadczą o człowieku.
LetMeBeYourFantasy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 19:27   #4546
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Wypijmy za miłość która nie istnieje!

Cheers!
No to zdrowie

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Nie no nie wyczymię, enjoy, przecież Ty ZAWSZE tak gadasz
No normalnie za każdą jedną razą!
Nieee.eeeeeeeee! Ja teraz piszę tylko tyle co o nim wiem, a nie co się domyślam no! Przecież wiem, że go nie znam i nie mogę dużo więcej o nim powiedzieć, więc nie mówię
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 19:27   #4547
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Boje się że zaraz do niego napiszę...
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 19:37   #4548
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez LetMeBeYourFantasy_ Pokaż wiadomość
Musiałabyś spojrzeć w swoje stare posty i sądze, że sama byc do tego doszla. Teraz tak z marszu nie pamiętam...

Chodzi mi o posty, z waszego rozstania nr 1 itd, bo muszę sie przyznać, ale w ramach terapii / umartwiania się przez około miesiąc przeczytałam chyba z 6 części rozstaniowego i tak naprawdę wiem o was więcej niż myslicie

A tak poważnie, to chyba po tych jego akcjach różnych, które opisywałaś taki musiałam obraz sobie zapisac w świadomości. wiem, że pewnie na co dzień był inny, ale takie odpały też świadczą o człowieku.
Jego akcje z pierwszego rozstania to jest nic w porównaniu z tym, co odwalił za drugim razem Pamiętam do dziś, że wszyscy, którym to opowiadałam, nawet nie potrafili tego skomentować tylko siedzieli z otwartą gębą i patrzyli się na mnie jak na ufo Włączając w to moje najbardziej wygadane koleżanki
Najśmieszniejsze jest to, że ja wielu z tych numerów juz nie pamiętam, po prostu mózg wypiera traumę. Pamiętam tylko, że go nienawidzę i prawdopodobnie nigdy mu tego nie wybaczę.
Zaciekawiło mnie po prostu skąd się domyśliłaś, że to była ciota w takich męskich robotach

A co do jego "na co dzień" - to jest chłopak uwielbiany przez tłumy i wszędzie gdzie idzie zyskuje sobie grupkę fanów. Zupełnie jak Adolf Hitler.
Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Boje się że zaraz do niego napiszę...
Jak już napiszesz, to co Ci to da? Coś to rozwiąże, ujmie Ci to bólu na dłużej, niż kilka/kilkanaście godzin?

CHCESZ do niego pisać, czy zwyczajnie nie możesz się powstrzymać, ale nie chcesz tego zrobić?
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 19:41   #4549
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
CHCESZ do niego pisać, czy zwyczajnie nie możesz się powstrzymać, ale nie chcesz tego zrobić?
Mam ochotę z nim pogadać. Zobaczyć jego numer na wyświetlaczu telefonu. Nie wiem umiem się powstrzymać, na prawdę.. jestem świadoma tego co robię, mimo że mam chyba ze dwa promile we krwi..

Brakuje mi go. Mieliśmy dzisiaj spędzić cały dzień razem.. jutro też.. i pojutrze też...
__________________


plecaczkiem: 7250 km

Edytowane przez zjedzmniebejbe
Czas edycji: 2012-08-21 o 19:43
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 19:49   #4550
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Boje się że zaraz do niego napiszę...
Zjedzmnie, ale przecież on od dawna Ci nie pasował... Twoje wszystko od dłuższego czasu woła: "nieee, nieee, nie chcę tego gościa" (stąd te huśtawki, pretensje), a Ty, jak ten osioł, w zaparte pchasz się w syf.

Why? Why?

Jeśli do niego napiszesz, będzie jeszcze gorzej. Bo on będzie wiedział, że może Cię sponiewierać, a po przeprosinowym smsie Ty wybaczysz.


BTW, rany julek
Motor - srotor. Ja na Twoim miejscu porozglądałabym się za jakimś medykiem
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 19:52   #4551
grzechuwartka
Rozeznanie
 
Avatar grzechuwartka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sodoma i Gomora
Wiadomości: 600
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
Motor - srotor.
hihi! moje ulubione powiedzonka sratata
grzechuwartka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 19:57   #4552
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
Zjedzmnie, ale przecież on od dawna Ci nie pasował... Twoje wszystko od dłuższego czasu woła: "nieee, nieee, nie chcę tego gościa" (stąd te huśtawki, pretensje), a Ty, jak ten osioł, w zaparte pchasz się w syf.
Bo moje życie to syf i pcham się w jeszcze większy syf.. ale potrzebuję kogoś blisko mnie.. a on trochę był. Karmiłam się tymi ochłapami miłości które mi serwował.. Jestem jak kwiatek bez wody, ciągnę każdą kroplę myśląc że to studnia a ja jestem niesamowitym szczęściarzem...

On już mnie zmanipulował, jestem za nim głupia...
Nie chcę medyka. Chcę motocyklistę. Ze 182 konną yamahą, czarną sportową yamahą

Jedyne co mi zostało to litrowe wino którego już nie ma...
__________________


plecaczkiem: 7250 km

Edytowane przez zjedzmniebejbe
Czas edycji: 2012-08-21 o 19:59
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 19:59   #4553
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość

Ja mam ochotę trzepnąć ryzą papieru przez łeb
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 20:02   #4554
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

To nie on tu jest niezwykły, bo inny psychol też by wzbudził u Ciebie takie uczucia. To nie o niego chodzi, tylko o to, że pasuje do Twojego modelu faceta, który jest zwyczajnie chory. Drugi rok Ci to powtarzam, Ty dalej swoje.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 20:03   #4555
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Bo moje życie to syf i pcham się w jeszcze większy syf.. ale potrzebuję kogoś blisko mnie.. a on trochę był. Karmiłam się tymi ochłapami miłości które mi serwował.. Jestem jak kwiatek bez wody, ciągnę każdą kroplę myśląc że to studnia a ja jestem niesamowitym szczęściarzem...
zjedzmnie, im dłużej z nim jesteś, tym mniejsze szanse na poznanie kogoś, z kim naprawdę będziesz szczęśliwa.

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
To nie on tu jest niezwykły, bo inny psychol też by wzbudził u Ciebie takie uczucia. To nie o niego chodzi, tylko o to, że pasuje do Twojego modelu faceta, który jest zwyczajnie chory. Drugi rok Ci to powtarzam, Ty dalej swoje.

Edytowane przez krolowazimy
Czas edycji: 2012-08-21 o 20:04
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 20:05   #4556
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Niby tak, ale co jeśli kobieta faktycznie przytyła, zapuściła się w trakcie związku? Jeśli faktycznie powinna schudnąć? Ma chłop milczeć?
Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość

Nie. Powinien się zastanowić, dlaczego tak się dzieje i - najlepiej - dopytać.

\\jeśli zaś uzależnia swoją miłość od powierzchowności, to dobrze byłoby, gdyby zrobić dziewczęciu przysługę i popełnił seppuku... bo co... za dwadzieścia, czterdzieści, pięćdziesiąt lat będzie truł pupę kobiecie, że ma pomarszczoną twarz, niejędrne uda i sflaczały brzuch? \\
Mam zdanie takie jak Królowa.
Nie uważam żeby przytycie = zapuszczenie się. Zaprzestanie mycia i leczenia zębów to i owszem. Podobnie jak brak higieny, brudne/powyciągane/pogniecione ciuchy.
Ale kilka kilogramów więcej?
istari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 20:05   #4557
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
On już mnie zmanipulował, jestem za nim głupia...
Nie chcę medyka. Chcę motocyklistę. Ze 182 konną yamahą, czarną sportową yamahą
Zdasz prawko na motor, będziesz ciężko pracować i se sama kupisz
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 20:08   #4558
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
To nie on tu jest niezwykły, bo inny psychol też by wzbudził u Ciebie takie uczucia. To nie o niego chodzi, tylko o to, że pasuje do Twojego modelu faceta, który jest zwyczajnie chory. Drugi rok Ci to powtarzam, Ty dalej swoje.
Mam rozumieć że w swoim marnym życiu tylko na takich psycholi będę trafiać? Za.je.bi.ście.

Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
zjedzmnie, im dłużej z nim jesteś, tym mniejsze szanse na poznanie kogoś, z kim naprawdę będziesz szczęśliwa.
Już przestałam wierzyć w to, że kiedykolwiek będę.

Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
Zdasz prawko na motor, będziesz ciężko pracować i se sama kupisz
Sama se kupię motor, wymarzony motor, który kosztuje 10tys. W życiu takiej kasy na oczy nie widziałam....
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 20:24   #4559
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Bejb - bardzo zgrabnie piszesz jak na pijaną Wyłącz telefon i zapomnij pinu do rana...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 20:24   #4560
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie
 
Avatar LetMeBeYourFantasy_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 804
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Zaciekawiło mnie po prostu skąd się domyśliłaś, że to była ciota w takich męskich robotach
Pisałas też o wspólnym mieszkaniu

Edytowane przez LetMeBeYourFantasy_
Czas edycji: 2012-08-21 o 20:25
LetMeBeYourFantasy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:06.