Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-23, 21:54   #4651
Nuska87
Raczkowanie
 
Avatar Nuska87
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: zakopane
Wiadomości: 401
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Ehhh... Im więcej czytam OTJ i niektóre wątki wizażowe, zaczynam wierzyć że jestem w ciąży Missin praktycznie impossible, a jednak mi się wkręciło Ja to zawsze coś sobie muszę znaleźć.. Nie mogę mieć spokojnego dnia i o niczym nie myśleć

Dobra, co ja tam chciałam.. W odróżnieniu do poprzednich kilku dni, całkiem dobrze się czuję... Pamiętacie kapcia?? Tego ci na "spotkaniu/randce" mi kapcia powąchał i się spytał jak to robię, że mi nie śmierdzą?? Na majówkę mnie zapraszał jeszcze do siebie do domu do rodziców, potem jeszcze pisał (ja mu już wcześniej kosza dałam, no sorry.. wąchacz kapci??) a wczoraj do mnie na fejsie się odezwał (tak, fb to mega zło!) i nie wiem, czy żeby się pochwalić czy jak, ale: jest mega szczęśliwy ze swoją nową kobietą i że mieszkają już 2 miesiące razem i że szukają kawalerki i że mam mu dać znać jak coś znajdę.. No kaaaaaman.. Może mi jeszcze życie seksualne opisze? Nie rusza mnie to specjalnie (no, oprócz tego, że ja kuwa nadal sama, a wszyscy se kogoś znaleźli, nawet ten, co po hebrajsku do mnie i o kupie na randce gadał...i że to już MUSI być coś ze mną nie tak) ale zastanawiam się, po jasną cholerę mi to pisać?

Aha, czuję się jak kupa w sensie obrzydza mnie co widzę w lustrze. Kompletnie. I do tego stwierdziałam, że jestem totralnym pustakiem i tępakiem i że nie warto mi nic kupować, bo mi już nic nie pomoże.. Ale ogólnie nie mam schiz że nie jestem w stanie wstać z łózka (tak, dlatego tak mało się udzielam, bo mnie ścięło znowuż) i takich tam innych akcji..

3 metry nad niebem - płakałam również parę dni temu Oglądałam, już drugi raz, ale popłakałam się dopiero na końcu. Nie rozumiem, czemu ludzi piszą że druga część się źle zakończyła.. Dla mnie to dobrze się zakończyła. Ta Babi to dla mnie sucz (no w zasadzie on też się wiernością i mądrością nie popisał ).. Osz fak, rozkminiam film dla nastek

Dobra, co jeszcze...NIC

Ja w swym gronie nie posiadam dzieciatych OTJ, zostań z nami i nam gderaj, będzie przynajmniej jakiś ciekawy offtop, tak jak Fubi wyskoczyła z włosami
Nuska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 22:11   #4652
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość


LOL

Cytat:
Wiesz co w sumie nie dziwię Ci się. Nie wiem czy odnosiłam się do sytuacji z tym gościem, chyba nie, ale żeby pokonać taką różnicę wieku, to musiałaby być naprawdę wielka miłość, pokrewieństwo dusz. A takiej u Was nie ma, więc niestety, pewnie skończyłoby się to boleśnie
Wg mnie postąpiłaś bardzo w porządku, nie odrzuciłaś go automatycznie ze względu na datę urodzenia, zastanowiłaś się, jednak taka różnica, to jest przepaść. Nie wzięłaś go na spróbowanie na zasadzie "a najwyżej spławię za pół roku". To nawet nie chodzi o dojrzałość, bo mogłabyś być bardzo dojrzałą kobietą a i tak być na zupełnie innym etapie życia, niż on, tego nie przeskoczysz.
Smutno Ci, bo komuś jest przykro, ale postąpiłaś bardzo odpowiedzialnie
No, zawsze to jakieś pocieszenie kurde, ale chyba jednak mnie coś ciągnęło do niego, tylko ja nie wiem co... no bo ja chciałam się z nim spotkać, bo miło mi się z nim czas spędzało, naprawdę chciałam, chociażby ten głupi film jechać do niego oglądnąć... no ale też mnie coś blokowało, i ZNOWU nie wiem co, bo już nie wiem sama czy mi do końca o ten wiek chodziło czy o co...
Pamiętacie G? G jest ode mnie o 11 lat starszy i jakoś w ogóle mi to nie przeszkadzało ma teraz dziewczynę, która jest młodsza ode mnie o rok (czyli między nimi jest 12 lat różnicy). No i pasują do siebie, dogadują się.
Znam też dziewczynę Francuzkę, która ma 25 czy 26 lat i faceta Anglika 40latka. I są świetną parą, jedyne co, to on mi kiedyś mówił, że denerwuje go, że jego dziewczyna w weekend woli siedzieć w domu zamiast wyjść gdzieś do pubu czy na imprezę No ale różnica wieku podobna, a parą są już długo i się dogadują.

No właśnie, więc dlaczego różnica wieku 10 czy 11 lat by mi nie przeszkadzała, ale 14stu już tak?

Cytat:
Napisane przez Nuska87 Pokaż wiadomość
Dobra, co ja tam chciałam.. W odróżnieniu do poprzednich kilku dni, całkiem dobrze się czuję... Pamiętacie kapcia?? Tego ci na "spotkaniu/randce" mi kapcia powąchał i się spytał jak to robię, że mi nie śmierdzą?? Na majówkę mnie zapraszał jeszcze do siebie do domu do rodziców, potem jeszcze pisał (ja mu już wcześniej kosza dałam, no sorry.. wąchacz kapci??) a wczoraj do mnie na fejsie się odezwał (tak, fb to mega zło!) i nie wiem, czy żeby się pochwalić czy jak, ale: jest mega szczęśliwy ze swoją nową kobietą i że mieszkają już 2 miesiące razem i że szukają kawalerki i że mam mu dać znać jak coś znajdę.. No kaaaaaman.. Może mi jeszcze życie seksualne opisze? Nie rusza mnie to specjalnie (no, oprócz tego, że ja kuwa nadal sama, a wszyscy se kogoś znaleźli, nawet ten, co po hebrajsku do mnie i o kupie na randce gadał...i że to już MUSI być coś ze mną nie tak) ale zastanawiam się, po jasną cholerę mi to pisać?
Ja wiem, że to nie jest pewnie śmieszne, ale się uśmiałam czytając to Czyli to nie tylko ja trafiam na idiotów, wow Że kapcie wącha? Że po hebrajsku i o kupie?
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 22:20   #4653
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Nuska87 Pokaż wiadomość
Pamiętacie kapcia??
Noooo
Cytat:
a wczoraj do mnie na fejsie się odezwał (tak, fb to mega zło!) i nie wiem, czy żeby się pochwalić czy jak, ale: jest mega szczęśliwy ze swoją nową kobietą i że mieszkają już 2 miesiące razem i że szukają kawalerki i że mam mu dać znać jak coś znajdę..
A wąhają kapcie? Sorry ale pewnie bym się nie powstrzymała przed zapytaniem
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 22:40   #4654
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Cytat:
Napisane przez Nuska87 Pokaż wiadomość
Aha, czuję się jak kupa w sensie obrzydza mnie co widzę w lustrze. Kompletnie. I do tego stwierdziałam, że jestem totralnym pustakiem i tępakiem i że nie warto mi nic kupować, bo mi już nic nie pomoże.. Ale ogólnie nie mam schiz że nie jestem w stanie wstać z łózka (tak, dlatego tak mało się udzielam, bo mnie ścięło znowuż) i takich tam innych akcji..
Kobieto, zacznij wąchać kapcie, a za 3 miesiące znajdziesz męża!
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 22:49   #4655
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Kobieto, zacznij wąchać kapcie, a za 3 miesiące znajdziesz męża!
<kurde gdzie moje kapcie?!>
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 23:19   #4656
Nuska87
Raczkowanie
 
Avatar Nuska87
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: zakopane
Wiadomości: 401
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

No i zrobiłam wam dobrze na koniec dnia

Przez dlugi czas, to był nasz wewnętrzny żarcik zamiast spadaj było: "wąchaj kapcia!!"

Tak, po hebrajsku gadał co któreś słowo (w sensie, takie wtrącenia) i że lubi walnąć porządną kupę (bo jak do toalety poszedł, to wrócił po minucie i mówię, że szybciutko - w domyśle "a rączki to Pan umył?", a on, że czasem to se posiedzieć lubi na kupie)..
Dobra, teraz pytanie za 100 punktów.. Czemu tacy dziwacy kogoś znajdują, a ja jestem sama? Czy to może ja jestem dziwakiem, nad dziwaki??

Cytat:
Napisane przez Fubizka
<kurde gdzie moje kapcie?!>

Edytowane przez Nuska87
Czas edycji: 2012-08-23 o 23:20
Nuska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 07:18   #4657
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

enjoy - 11 lat różnicy, to u mnie facet by miał 36 - jakby był super księciem, to bym przeżyła. 14 lat to 39 u faceta - no wątpię czy bym to przełknęła...

nuska ja nie wiem czemu dziwacy kogoś znajdują, ale chyba do końca tak nie jest, bo ja nikogo nie mam
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-24, 08:05   #4658
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Connff - i co z tą wizą?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 08:23   #4659
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
OtTakaJa - bo to jakieś nawiedzone baby są, nie dziwię Ci się
Nie chciałam używać aż takich słów, no ale muszę się z Tobą zgodzić

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
OtTakaJa - Ty się w ogóle w te wątku mamowe nie wkręcaj. Jak ktoś ma potrzebę - ok droga wolna - ale jak nie masz, to nie rób tego.
Moja opinia jest taka, że ciąża to niekoniecznie jest czas usłany różami, można się porzygać albo nie utrzymać moczu, można być naprawdę wredną suką a poród nie obfituje w zakwit bratków.
Mam koleżankę, która w ciąży wyglądała ślicznie, wszystko jak z obrazka itd, ale jak pogadałam z nią szczerze, to powiedziała mi, że się panicznie boi, że brzydzi ją fakt, że ma w brzuchu cyt. aliena, że kocha to dziecko i w ogóle go chce, ale ją ta cała akcja brzydzi. Że wcale nie chce sprzątać kup i przewijać, że ma ochotę się nawalić i mąż ją wkuwia Jak zobaczyła usg 3d to powiedziała, że to jest wstrętne i prawie się pohaftowała.
Nie zmienia to faktu, że jest cudowną mamą i bardzo inteligentną kobietą, za swoją córeczką poszłaby w ogień itd. Jednak jak się z nią spotykam, to temat dziecięcych wysypek itd itp jest poruszany tylko jak my pytamy, ja często gadam z nią o tym dziecku, bo naprawdę ona ma do tego dystans i wie, że jest jeszcze bezdzietny świat poza nią więc przyjemnie z nią porozmawiać o aspektach, które są dla mnie kosmosem.
Zupełnie w przeciwieństwie do innych mam, które spotykam (dziś smsowo kontaktowałam się z koleżanką na spotkaniu, że jeszcze 5 min i sp.dalamy , bo nie wytrzymam słuchania o kupach przy jedzeniu do cholery!).
Podsumowując mój pijacki wywód - nie musisz mieć p.dolca na punkcie najnowszych trendów w nosidełkach, nie musisz znać wszystkich kremów na rozstępy i nie musisz non stop myśleć o tym, że jesteś w ciąży. Jeśli czujesz taką presję ze strony innych kobiet w ciąży to je olej porannym moczem z wysokim stężeniem hcg
Jesteś w ciąży i to jest piękny, naturalny stan, który nie wymaga przeszczepu mózgu w tryb "inkubator"
Btw moja koleżanka wyżej wspomniana powiedziała mi, że mam każdej dziewczynie w pierwszej ciąży powtarzać od niej, żeby nie martwiła się zmianami w ciele, bo to wszystko wróci do normy ok 3 tyg po porodzie - dla Ciebie to będzie istotne pewnie za kilka miesięcy
Dzięki Ci dobra kobieto, że to wszystko napisałaś Już myślałam, że skoro nie dostaję palpitacji na wieść o kolejnym usg, nie mam zamiaru kupić nić dla dziecka przynajmniej do 9 miesiąca, nie zapisałam go do żłobka to jestem wyrodną matką. Ja oczywiście się bardzo cieszę, że będę mieć dziecko, ale tak naprawdę codzienne poranne mdłości, śpiączka i wyprucie z sił wcale mnie nie cieszą i nie jarają. Jak sobie pomyślę, że znów będę musiała iść do lekarza i siedzieć tam na tym samolocie to wcale mnie to nie wzrusza, no nie wzrusza i już. Jestem dziwna/zła?

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Cytat:
Napisane przez istari Pokaż wiadomość
OTJ nie martw się, jeszcze Fszystko przed Tobą albo może i nie, bo mam przyjaciółkę, która miała zadatki na nadopiekuńczą matkę a jest normalna a z kolei kumpela, która miała zadatki na normalną nadal śpi z dzieckiem i mężem w jednym łóżku (dziecię ma 2,5 roku)
Jakoś mnie nie pocieszyłaś

Cytat:
Napisane przez Nuska87 Pokaż wiadomość
Ehhh... Im więcej czytam OTJ i niektóre wątki wizażowe, zaczynam wierzyć że jestem w ciąży Missin praktycznie impossible, a jednak mi się wkręciło Ja to zawsze coś sobie muszę znaleźć.. Nie mogę mieć spokojnego dnia i o niczym nie myśleć
Ale, że czemu? Co Ci się dzieje, że tak sądzisz?

Cytat:
Napisane przez Nuska87 Pokaż wiadomość
Ja w swym gronie nie posiadam dzieciatych OTJ, zostań z nami i nam gderaj, będzie przynajmniej jakiś ciekawy offtop, tak jak Fubi wyskoczyła z włosami
Mówisz, masz

Tak sobie myślę czy nie będę zmuszona ściąć włosów (a mam już za ramiona troszkę) Skoro teraz wypadają mi garściami, dosłownie, to po ciąży będę łysa
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 08:23   #4660
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Właśnie moje 4 miesięczne maleństwo omal nie wyrwało mi ręki z barku. Jestem zmuszona zaprzestać spacerów z nim, a raczej zaprzestać trzymania smyczy
No niestety, dlatego ja nie biorę sobie takiego psa. Sierściuchy kocham, ale jednak jestem realistką i wiem, że pewnych ras bym nie ogarnęła...


Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Ja mam takie zdjęcie z okresu kiedy miałam może z 6 lat, ale wtedy miałam taaaaakie włosy, że dałabym wszystko żeby mieć takie znowu
Ja się nie łudzę, że kiedykolwiek będę takie miała, nawet jakbym przestała farbować.

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Coś mi się dzieje z facebookiem znowu... nie widzę komentarzy do swoich postów i czasami w ogóle tych postów nawet nie widzę... chyba miałam już tak kiedyś, po tygodniu chyba się unormowało, ale nie wszytskie komentarze wróciły
Też tak wczoraj miałam.


Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
A w ogóle to było coś pięknego wrócić z pracy i zobaczyć list z HMRC - zwrot podatku, no to poszaleję w sobotę na zakupach
Jak pomyślę o zakupach, które MUSZĘ zrobić w przyszłym tygodniu...ech...skąd piniondzuf?


Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Kocham Cię
Ja Cię teeeeeeeeeeeeeeeż

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ona nie zawsze ma rację, raz coś mówiła, że nie znajdzie męża, że sratatata ja nie będę mężata i patrz
Wypraszam sobie, jeszcze nie mam męża

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Zupełnie w przeciwieństwie do innych mam, które spotykam (dziś smsowo kontaktowałam się z koleżanką na spotkaniu, że jeszcze 5 min i sp.dalamy , bo nie wytrzymam słuchania o kupach przy jedzeniu do cholery!).
I to jest to, co pisałam wcześniej o moich znajomych mamach...

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Btw moja koleżanka wyżej wspomniana powiedziała mi, że mam każdej dziewczynie w pierwszej ciąży powtarzać od niej, żeby nie martwiła się zmianami w ciele, bo to wszystko wróci do normy ok 3 tyg po porodzie - dla Ciebie to będzie istotne pewnie za kilka miesięcy
Moja koleżanka też mi to mówiła, że dopiero drugie dziecko może wprowadzić większe zmiany, ale też nie musi.


A co do wątków tematycznych...ja się boję maniactwa, bez względu na to czego dotyczy.


Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
No... I jakoś mi tak... smutno?
No smutno, bo facet sprawia wrażenie w porządku gościa, a musiałaś go jednak nieco skrzywdzić. Ja zawsze przeżywam jak muszę zrobić krzywdę komuś, kogo jedyną wadą jest to, że go nie chcę...


[QUOTE=istari;36083667]
Ech, jak sobie pomyślę w jakim stanie wtedy byłam to /QUOTE]

No

Cytat:
Napisane przez istari Pokaż wiadomość
ja też na mózg lecę a to czasem bardzo utrudnia sprawę.
Ale też i ułatwia, bo na pierwszego lepszego ładnego bujańca się nie nabierzesz


Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
No właśnie, więc dlaczego różnica wieku 10 czy 11 lat by mi nie przeszkadzała, ale 14stu już tak?
Jakby powiedział osioł ze shreka..."chemia nie teges".


Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Kobieto, zacznij wąchać kapcie, a za 3 miesiące znajdziesz męża!
Ej, ale to że u mnie tak szybko się wsio toczy, nie ma nic wspólnego z kapciami! A przynajmniej ja nic o tym nie wiem, muszę się przyjrzeć temu mojemu czy jakiś kapci nie ma skitranych w szafce


Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Connff - i co z tą wizą?
Pojechała po nią.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 08:24   #4661
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Jak sobie pomyślę, że znów będę musiała iść do lekarza i siedzieć tam na tym samolocie to wcale mnie to nie wzrusza, no nie wzrusza i już.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Pojechała po nią.
lol, a tak ją zapewniali, że sama przyjedzie...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2012-08-24 o 08:26
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-24, 08:29   #4662
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
nie mam zamiaru kupić nić dla dziecka przynajmniej do 9 miesiąca
Tu błąd - w 9 miesiącu ostatnie na co będziesz miała ochotę, to ganianie po sklepach. Wiadomo że kupowanie od razu to bez sensu, ale jak już minie pierwszy trymestr, jak poznasz płeć (o ile będziesz chciała ją znać i o ile dziecko Ci na to pozwoli ), to już warto zbierać manele.

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę czy nie będę zmuszona ściąć włosów (a mam już za ramiona troszkę) Skoro teraz wypadają mi garściami, dosłownie, to po ciąży będę łysa
Mnie kiedyś fryzjerka powiedziała, że ścinanie nie pomaga zmniejszyć wypadania, po prostu krótkich włosów tak nie widać

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
lol, a tak ją zapewniali, że sama przyjedzie...
No mieli ją wysłać do niej, ale została wysłana do Ciebie
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 08:32   #4663
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No niestety, dlatego ja nie biorę sobie takiego psa. Sierściuchy kocham, ale jednak jestem realistką i wiem, że pewnych ras bym nie ogarnęła...
Ja z ogarnięciem go bym nie miała większego problemu, gdybym nie była jednak w tej ciąży. I tak dużo już umie, ale instynkt to instynkt, jak kurka taka smaczna biegnie to trzeba się porwać Zakup był dokładnie przemyślany, w razie wu również, więc teraz na spacerki poza podwórkowe wychodzi z moją mamą, a jak wróci mąż to z nim. On musi się dużo wybiegać z kimś, bo to, że ma hektar podwórka jest dla niego fajne, ale nie daje mu szczęścia, musi przebywać w stadzie. Już nie mogę się doczekać jak będzie miał roczek, będziemy mogli ćwiczyć uciąg

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Tu błąd - w 9 miesiącu ostatnie na co będziesz miała ochotę, to ganianie po sklepach. Wiadomo że kupowanie od razu to bez sensu, ale jak już minie pierwszy trymestr, jak poznasz płeć (o ile będziesz chciała ją znać i o ile dziecko Ci na to pozwoli ), to już warto zbierać manele.
Nic nie będę kupować. Kupię rzeczy potrzebne do szpitala i ewentualnie kilka do domu. Nie i już.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Mnie kiedyś fryzjerka powiedziała, że ścinanie nie pomaga zmniejszyć wypadania, po prostu krótkich włosów tak nie widać
Na zero?
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 08:45   #4664
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Już nie mogę się doczekać jak będzie miał roczek, będziemy mogli ćwiczyć uciąg
Uciąg to Ty będziesz ćwiczyć, przy karmieniu

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Nic nie będę kupować. Kupię rzeczy potrzebne do szpitala i ewentualnie kilka do domu. Nie i już.
No to nie. Twoja decyzja w końcu. Każda zrobi po swojemu

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez ottakaja Pokaż wiadomość
na zero?
lol :d
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 08:48   #4665
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Uciąg to Ty będziesz ćwiczyć, przy karmieniu
Spoko, spoko, będzie lato, dziecko nie będzie musiało siedzieć opatulone w domu, więc wszystko da się zrobić

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No to nie. Twoja decyzja w końcu. Każda zrobi po swojemu
No właśnie i to mi się podoba, a nie narzucanie komuś swojej woli, a jak ten ktoś się nie zgadza to znaczy, że jest głupi baran
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 08:53   #4666
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Spoko, spoko, będzie lato, dziecko nie będzie musiało siedzieć opatulone w domu, więc wszystko da się zrobić
He, he, też bym chciała żeby to wszystko było takie proste I kto wie, może u Ciebie będzie

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
No właśnie i to mi się podoba, a nie narzucanie komuś swojej woli, a jak ten ktoś się nie zgadza to znaczy, że jest głupi baran
Wiesz, ja się z wieloma Twoimi decyzjami nie zgadzam, ale to jest Twoje życie, to są Twoje wybory i to Ty ponosisz te lepsze i gorsze konsekwencje. Co z tego że posłuchamy Wizażanek, skoro w razie niepowodzenia tylko my bekniemy za daną decyzję? To już lepiej robić po swojemu i w razie wu mieć pretensje tylko do siebie Albo być dumną, że samej się zdecydowało i wyszło na zdrowie
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 08:58   #4667
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Elve - zakup wyprawki to kwestia 1 dnia, a nawet 1 sklepu, chyba że poluje się na okazje. Można też wiele rzeczy kupić na All, siedząc na fotelu przy wentylatorze. Do tego czasu pewnie i tak mnóstwo śpioszków dostanie w prezencie.

Ja bym kupiła wcześniej, bo bym po prostu nie wytrzymała psychicznie Te wszystkie słodkie czapeczki, cumelki, kocyki... Krzyczałyby do mnie z witryn przez całą ciążę. A na ciężarne krzyczeć nie wolno
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2012-08-24 o 08:59
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 09:03   #4668
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Elve - zakup wyprawki to kwestia 1 dnia, a nawet 1 sklepu, chyba że poluje się na okazje. Można też wiele rzeczy kupić na All, siedząc na fotelu przy wentylatorze. Do tego czasu pewnie i tak mnóstwo śpioszków dostanie w prezencie.
Wózek, łóżeczko, przewijak, te wszystkie zasypki, pieluszki, czapeczki, rękawiczki - ja będę chciała wszystko wybrać sama. A na all nie umiem takich rzeczy kupować, zawsze muszę pomacać.
No i tak, okazje w przypadku takiego malucha bardzo się przydają, bo rośnie toto w tempie ekspresowym

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Ja bym kupiła wcześniej, bo bym po prostu nie wytrzymała psychicznie Te wszystkie słodkie czapeczki, cumelki, kocyki... Krzyczałyby do mnie z witryn przez całą ciążę. A na ciężarne krzyczeć nie wolno


Ja pewnie już gdzieś od 6 miesiąca będę latać po sklepach jak durna


Nie wyobrażam sobie tylko jeżdżenia bez pasów w samochodzie...
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 09:11   #4669
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Wózek, łóżeczko, przewijak, te wszystkie zasypki, pieluszki, czapeczki, rękawiczki - ja będę chciała wszystko wybrać sama. A na all nie umiem takich rzeczy kupować, zawsze muszę pomacać.
No i tak, okazje w przypadku takiego malucha bardzo się przydają, bo rośnie toto w tempie ekspresowym
Ja pewnie już gdzieś od 6 miesiąca będę latać po sklepach jak durna
Wózek to jedyna kwestia, w której radziłabym się Wizażanek, reszta ujdzie bez konsultacji.
Moja psiapsióła znalazła polecany i tani model wózka w necie, pojechała do sklepu obejrzeć, a potem kupiła taniej w sklepie internetowym.

Ciuszki kupowałabym wzorem polskich matek w lumpeksach, wiele z nich jest totalnie nowych, a po innych nie widać zużycia, bo dziecko szybko rośnie. Maluch syfa nie złapie, bo od tego przecież jest pralka i żelazko. Moja bratowa regularnie rozdaje ciuchy po swoich dzieciakach, więc jakbym się pospieszyła, miałabym całą wyprawkę dla małej dziewczynki do lat 3
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-24, 09:12   #4670
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
He, he, też bym chciała żeby to wszystko było takie proste I kto wie, może u Ciebie będzie
Widzę po bratowej, że to kwestia zorganizowania i wszystko jest możliwe

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Wiesz, ja się z wieloma Twoimi decyzjami nie zgadzam, ale to jest Twoje życie, to są Twoje wybory i to Ty ponosisz te lepsze i gorsze konsekwencje. Co z tego że posłuchamy Wizażanek, skoro w razie niepowodzenia tylko my bekniemy za daną decyzję? To już lepiej robić po swojemu i w razie wu mieć pretensje tylko do siebie Albo być dumną, że samej się zdecydowało i wyszło na zdrowie
A jaki nudny byłby ten świat gdyby wszyscy myśleli tak samo
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 09:15   #4671
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
A jaki nudny byłby ten świat gdyby wszyscy myśleli tak samo
Hehe, no
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 09:15   #4672
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Elve, Malla - oczywiście wózek i łóżeczko upatrzę sobie wcześniej, a następnie kupi je mąż Taki mam podstępny plan

Wszystko tak naprawdę zweryfikuje życie.
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 09:19   #4673
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Wszystko tak naprawdę zweryfikuje życie.
Dokładnie... A nuż poleżysz w szpitalu i nawet zakup bodziaków spadnie na głowę tatusia... To takie 9 miesięcy niepewności, a potem to już do końca życia tylko niepewność
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 09:46   #4674
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

My tu gadu, gadu, a ja muszę ogarnąć chałupę i przede wszystkim siebie, bo dziś chłop mi przyjeżdża Wiedziałam, że nie wytrzyma dwóch tygodni i przez weekend nie będzie tam siedział
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 09:54   #4675
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

No i czego było płakać, histeryzować i porównywać się do mnie? :P
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 09:59   #4676
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Elve, jak tam kotek na podwórku?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 10:03   #4677
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Elve, jak tam kotek na podwórku?
Mrrrrrrrrrrrruczy tak, że go słychać w promieniu 5km
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 10:17   #4678
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie
 
Avatar LetMeBeYourFantasy_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 804
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Nic nie będę kupować. Kupię rzeczy potrzebne do szpitala i ewentualnie kilka do domu. Nie i już.
Wątkowe ciotki zrobią Ci już cała wyprawkę w międzyczasie
LetMeBeYourFantasy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 10:22   #4679
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

No, Elve już kołyskę ma w ogródku
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 10:32   #4680
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Ja też będę kupować ciuszki w lumpach (jeśli się jakiś bejbiś urodzi... kiedyś). Chodzę tam często na swoje zakupy i widzę mnóstwo fajnych, nowych albo małoużywanych rzeczy. W końcu dzieci szybko rosną. Nie mam parcia na ciuchy za xxxzł

A mnie chyba przewiało.. mam migdałek wielkości piłki do tenisa.. w nocy nie spałam bo był tak spuchnięty że oddychać nie umiałam, do tego tak zaśliniaczona bo śliny połknąć nie umiałam i mówić też nie umiałam bo język bolał. No katastrofa.. Do tego dostałam okres.. kilka dni przed terminem.

Ale jest lepiej i nawet śniadanie zjadłam! bo kolacji się nie dało. Ale zamroziłam go trochę, zjadłam trochę lodów, zapiłam zimnym Radlerem i działa. Nie będę szła do lekarza bo znowu mi da antybiotyk, a 5 dni temu przestałam brać jeden. Sama się leczę. Lodami i piwem.

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Aha! nie wiem jak wy, ale ja obstawiam OTTJ dziewczynkę
__________________


plecaczkiem: 7250 km

Edytowane przez zjedzmniebejbe
Czas edycji: 2012-08-24 o 10:30
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.