Mamusie styczniowe 2020 - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-06, 16:39   #2401
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Pisz dziewczyno! Można powiedzieć ze po to tu jesteśmy.
Życie to nie tylko cukiereczki i różowe kucyki. To tez zmęczone mamy, chore dzieci, wkurzający mężowie

Pisz tu z nami


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak właśnie pisz! Głównie jesteśmy grupą wsparcia w potrzebach i żeby służyć sobie radą!

Słodkaaa mam podobnie nie potrafię się opanować z kupowaniem,fakt że ja kupuję mało nowych rzeczy ale generalnie razem z tym co dostałam to już do szafy i komody się nie mieszczę 😂

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez CreamyMuffin Pokaż wiadomość
Podpinam się jak wyżej. Po to jest te forum żeby móc pisać co w duszy gra i leży na sercu.

Ja wizytuje w piątek pod wieczór. Dziś byłam na badaniach oczu. Wszystko dobrze, można rodzić naturalnie.

Przyszły mi dziś śpiworki do gondoli i fotelika. Udało mi się dostać oba za 70 zł że smyka z dodatkowym rabatem więc postanowiłam skorzystać. Co prawda nie jakieś efektywne i kolorowe , a klasyczne proste.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja to chyba nawet wolę to co klasyczne i proste ☺️
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 16:57   #2402
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Wrzucam fot. gdyby któraś chciała zobaczyć. Screenshot_20191106-175709_Chrome.jpgScreenshot_20191106-175648_Chrome.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 17:22   #2403
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez CreamyMuffin Pokaż wiadomość
Wrzucam fot. gdyby któraś chciała zobaczyć. Załącznik 7697088Załącznik 7697089

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


No i super! Przynajmniej uniwersalne. A szary to mój ulubiony kolor.

Ja już prawie prawie jestem zdecydowana na śpiworek Rollersy, ale przejrzę jeszcze Smyka, bo właśnie widziałam że są promocje teraz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 17:26   #2404
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Zastanawiam się jeszcze nad jednym gadżetem - żeby zamiast klasycznej poduszki do karmienia kupić tą taką kurę. Bo jeśli się nie sprawdzi przy karmieniu to zawsze zostanie jako ozdoba do pokoju lub zabawka/przytulanka.

IMG_9082.JPG


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 17:36   #2405
Angelika1237
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 517
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
No i super! Przynajmniej uniwersalne. A szary to mój ulubiony kolor.

Ja już prawie prawie jestem zdecydowana na śpiworek Rollersy, ale przejrzę jeszcze Smyka, bo właśnie widziałam że są promocje teraz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Myślałam nad tym samym śpiworkiem ale jednak wzięliśmy inny a u nas już wózek ale jeszcze trzymam w podróżach rozpakuje w grudniu żeby go wywietrzyć .
Ja dziś mam jakiś paskudny humor jestem do każdego jakaś niemiła wszyscy mnie denerwują no ale trudno do jutra może mi przejdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angelika1237 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 17:38   #2406
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Zastanawiam się jeszcze nad jednym gadżetem - żeby zamiast klasycznej poduszki do karmienia kupić tą taką kurę. Bo jeśli się nie sprawdzi przy karmieniu to zawsze zostanie jako ozdoba do pokoju lub zabawka/przytulanka.

Załącznik 7697092


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja właśnie myślę żeby to kupić (albo dostać)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 17:41   #2407
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Angelika1237 Pokaż wiadomość
Myślałam nad tym samym śpiworkiem ale jednak wzięliśmy inny ;) a u nas już wózek ale jeszcze trzymam w podróżach ;) rozpakuje w grudniu żeby go wywietrzyć .
Ja dziś mam jakiś paskudny humor jestem do każdego jakaś niemiła wszyscy mnie denerwują ;) no ale trudno do jutra może mi przejdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wczoraj chodziłam naburmuszona bo z niczym się nie mieszczę nie wiem jak co ustawić a dzisiaj inny świat,inny nastrój nieprawdopodobne jak to się zmienia szybko 😄
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-06, 17:46   #2408
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Zastanawiam się jeszcze nad jednym gadżetem - żeby zamiast klasycznej poduszki do karmienia kupić tą taką kurę. Bo jeśli się nie sprawdzi przy karmieniu to zawsze zostanie jako ozdoba do pokoju lub zabawka/przytulanka.

Załącznik 7697092


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Świetne te kurki. Chciałabym taka w prezencie dostać bo do karmienia planuje kupić poduszkę na rękę

Screenshot_20191106-184621_Allegro.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 17:49   #2409
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Macie jakies polecane płyny do prania i płukania żeby pranie ładnie pachniało.

Ostatnio miałam niemiecki lenor i był świetny. Chyba się przejdę do sklepu z chemią niemiecką bo zwariuje teraz mam cocolino i jakoś marny efekt. Szczególnie gdy piore robocze ciuchy męża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 17:51   #2410
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja mam rogal na czas ciąży wiec nie kupuje kurki ani innego rogala. Ale kura spoko, nawet jako element ozdobny w pokoju.

Co do rzeczy dla dzieci. Mi się zawsze jakieś odjechane podobają. Moje prezenty dla znajomych dzieci zawsze są inne niż norma przewiduje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 18:02   #2411
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez CreamyMuffin Pokaż wiadomość
Macie jakies polecane płyny do prania i płukania żeby pranie ładnie pachniało.

Ostatnio miałam niemiecki lenor i był świetny. Chyba się przejdę do sklepu z chemią niemiecką bo zwariuje teraz mam cocolino i jakoś marny efekt. Szczególnie gdy piore robocze ciuchy męża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja właśnie ostatnio dostałam od cioci z Holandii kapsułki Lenor do prania i tak ładnie ubrania pachną, że już nie trzeba żadnego płynu do płukania. Ale nawet nie wiem czy są dostępne w Polsce.
Na codzień używam kapsułek Ariel (jedyne, które „dopierają” zapach kuchni z roboczych ubrań mojego TŻ). Plus czasami właśnie płyn do płukania Coccolino Intense Sunburst.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-06, 18:10   #2412
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Ja właśnie ostatnio dostałam od cioci z Holandii kapsułki Lenor do prania i tak ładnie ubrania pachną, że już nie trzeba żadnego płynu do płukania. Ale nawet nie wiem czy są dostępne w Polsce.
Na codzień używam kapsułek Ariel (jedyne, które „dopierają” zapach kuchni z roboczych ubrań mojego TŻ). Plus czasami właśnie płyn do płukania Coccolino Intense Sunburst.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kurczę stosowalam ariela te kapsułki ale jakoś drażnił mnie zapach

Może to moja pralka jakoś źle plucze czy coś, choć ma dopiero rok czasu

Muszę spróbować jeszcze innych środków pioracych



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 18:15   #2413
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Do prania uzywam płyn Surf odpowiednio do białych i kolorów.
Natomiast do płukanka najczęściej chyba Silan. Natomiast bardzo lubie płyny z Lidla i jak tylko są w promo to kupuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 19:01   #2414
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez CreamyMuffin Pokaż wiadomość
Kurczę stosowalam ariela te kapsułki ale jakoś drażnił mnie zapach

Może to moja pralka jakoś źle plucze czy coś, choć ma dopiero rok czasu

Muszę spróbować jeszcze innych środków pioracych



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A dla mnie one są zupełnie bezwonne. Jak nie dodam płynu do płukania to pranie nie ma jakiegoś specjalnie wyczuwalnego zapachu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 19:47   #2415
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez CreamyMuffin Pokaż wiadomość
Wrzucam fot. gdyby któraś chciała zobaczyć. Załącznik 7697088Załącznik 7697089

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wzięłam ten sam (ten ciemny) a do gondoli mam od znajomej.
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 20:22   #2416
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość



Wzięłam ten sam (ten ciemny) a do gondoli mam od znajomej.


A tego ze Smyka do czego będziesz używać?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 21:41   #2417
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
A tego ze Smyka do czego będziesz używać?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Do fotelika.
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 21:49   #2418
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Do fotelika.


Ten Ricokids Clodi? Masz już go w domu? Nie będzie za ciepły do auta?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 21:57   #2419
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Ten Ricokids Clodi? Masz już go w domu? Nie będzie za ciepły do auta?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jeszcze nie mam, będzie na dniach. Jak będzie za ciepły, to go rozepne ja uważam że śpiworek do fotelika ma mi służyć głównie do przenoszenia dziecka w ciepłych warunkach w foteliku na dworze, w aucie zawsze mogę rozpiąć.
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-06, 22:11   #2420
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Hej dziewczyny ja znów nie mogłam wczoraj wejść na 79 stronę i nie wiem o czym pisałyscie już mnie to zaczyna irytować bo któryś raz z kolei tak mam.

Mi dziś przyszła kołyska dla dzidzi, kupiłam ją aby dzidzia miała gdzie spać na wsi u rodziców , niby są 2 łóżeczka na wsi ale w jednym śpi Ada ( turystyczne) a drugie pewnie będzie używane przez Nadię ( córkę brata) jak będą przyjeżdżać na wieś . Powiem wam że jak mąż ja zlozył to Ada bardzo chciała do niej wejść i się pobujać i prawie by mnie namówiła ale mąż kategorycznie zabronił mówiąc że jak raz ja włożę to jak dziecko się urodzi to Ada może być zazdrosna lub próbować wejść jak dzidzia będzie leżała albo będzie próbowała ja wypchnąć i powiem wam że mąż może mieć rację więc ja nie włożyłam a jutro rodzice mają kołyskę zabrać na wieś także nie będzie na jej widoku. Pisałam wam kiedyś o kołysce która kobietka mi zarezerwowała i się przestała odzywać i wyobraźcie sobie że w piątek się ostatnio odezwała , przepraszała że ma problemy , męża w domu nie ma na wyjeździe ona choruje albo jej dzieci i nie ma jak na pocztę wyjść i może jestem naiwna albo głupia ale tak chce ta kołyskę że czekam nadal na kontakt eh najgorsze że 2 inne kołyski które miałam na oku w razie wu zostały sprzedane w tym tygodniu i jak ona się nie odezwie to będę w wielkiej dupie . Zdjęcie kołyski która dziś przyszła wam pokażę.

Dziś na forum ebobas grudniowa mama urodziła synka w 35 tygodniu , waży 2890 i 50 cm a najlepsze jest to że do końca miała się urodzić dziewczynka a tu taka niespodzianka. Choć ja bym się wcale nie obraziła jakby jednak syn się urodził :p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20191106_211934822.jpg (76,7 KB, 47 załadowań)
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 22:45   #2421
Marlena234
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 679
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Kochane potrzebuje kupic termos który naprawdę trzyma dluuugo ciepło.. Czy któras pomoże?. Cena nie ważne jaka byle by spełniał warunki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

Któraś pisala o kurze z la millou. Ja co prawda nie karmiłam długo swojego dziecka ale moim zdaniem niezbyt wygodne to jest bo dziecko i tak sie zsuwa i kura tak nie przylega ale może zbyt krótko z niej w ten sposób korzystałam i nie nauczyłam odpowiednio przykładać. Co prawda jest piękna ozdobą i ja sama uwielbiam na niej leżeć i moje dziecko uwielbia kury i polubili haha A mam sztuk 2 niebieska i różowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marlena234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 06:52   #2422
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja znów nie mogłam wczoraj wejść na 79 stronę i nie wiem o czym pisałyscie już mnie to zaczyna irytować bo któryś raz z kolei tak mam.

Mi dziś przyszła kołyska dla dzidzi, kupiłam ją aby dzidzia miała gdzie spać na wsi u rodziców , niby są 2 łóżeczka na wsi ale w jednym śpi Ada ( turystyczne) a drugie pewnie będzie używane przez Nadię ( córkę brata) jak będą przyjeżdżać na wieś . Powiem wam że jak mąż ja zlozył to Ada bardzo chciała do niej wejść i się pobujać i prawie by mnie namówiła ale mąż kategorycznie zabronił mówiąc że jak raz ja włożę to jak dziecko się urodzi to Ada może być zazdrosna lub próbować wejść jak dzidzia będzie leżała albo będzie próbowała ja wypchnąć i powiem wam że mąż może mieć rację więc ja nie włożyłam a jutro rodzice mają kołyskę zabrać na wieś także nie będzie na jej widoku. Pisałam wam kiedyś o kołysce która kobietka mi zarezerwowała i się przestała odzywać i wyobraźcie sobie że w piątek się ostatnio odezwała , przepraszała że ma problemy , męża w domu nie ma na wyjeździe ona choruje albo jej dzieci i nie ma jak na pocztę wyjść i może jestem naiwna albo głupia ale tak chce ta kołyskę że czekam nadal na kontakt eh najgorsze że 2 inne kołyski które miałam na oku w razie wu zostały sprzedane w tym tygodniu i jak ona się nie odezwie to będę w wielkiej dupie . Zdjęcie kołyski która dziś przyszła wam pokażę.

Dziś na forum ebobas grudniowa mama urodziła synka w 35 tygodniu , waży 2890 i 50 cm a najlepsze jest to że do końca miała się urodzić dziewczynka a tu taka niespodzianka. Choć ja bym się wcale nie obraziła jakby jednak syn się urodził :p
Na drzemkę w ciągu dnia bym spokojnie położyła, ale nie wyobrażam sobie, żeby dziecko w nocy w tym spało.

Ja mam za 2 godziny wizytę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 07:29   #2423
Marlena234
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 679
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Invera kciuki czekamy na wieści

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marlena234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 07:41   #2424
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja znów nie mogłam wczoraj wejść na 79 stronę i nie wiem o czym pisałyscie już mnie to zaczyna irytować bo któryś raz z kolei tak mam.

Mi dziś przyszła kołyska dla dzidzi, kupiłam ją aby dzidzia miała gdzie spać na wsi u rodziców , niby są 2 łóżeczka na wsi ale w jednym śpi Ada ( turystyczne) a drugie pewnie będzie używane przez Nadię ( córkę brata) jak będą przyjeżdżać na wieś . Powiem wam że jak mąż ja zlozył to Ada bardzo chciała do niej wejść i się pobujać i prawie by mnie namówiła ale mąż kategorycznie zabronił mówiąc że jak raz ja włożę to jak dziecko się urodzi to Ada może być zazdrosna lub próbować wejść jak dzidzia będzie leżała albo będzie próbowała ja wypchnąć i powiem wam że mąż może mieć rację więc ja nie włożyłam a jutro rodzice mają kołyskę zabrać na wieś także nie będzie na jej widoku. Pisałam wam kiedyś o kołysce która kobietka mi zarezerwowała i się przestała odzywać i wyobraźcie sobie że w piątek się ostatnio odezwała , przepraszała że ma problemy , męża w domu nie ma na wyjeździe ona choruje albo jej dzieci i nie ma jak na pocztę wyjść i może jestem naiwna albo głupia ale tak chce ta kołyskę że czekam nadal na kontakt eh najgorsze że 2 inne kołyski które miałam na oku w razie wu zostały sprzedane w tym tygodniu i jak ona się nie odezwie to będę w wielkiej dupie . Zdjęcie kołyski która dziś przyszła wam pokażę.

Dziś na forum ebobas grudniowa mama urodziła synka w 35 tygodniu , waży 2890 i 50 cm a najlepsze jest to że do końca miała się urodzić dziewczynka a tu taka niespodzianka. Choć ja bym się wcale nie obraziła jakby jednak syn się urodził :p
Super czy ona jest elektryczną w sensie na baterie ?

Ja kupuje huśtawke hybrydowa elektryczną do 13 lub 18 kg. Tak żeby w ciągu dnia używać.

Ja miałam tak koszmarna noc.. że zjem śniadanie i chyba znów się położę. Nic nie spałam prawie. Jak nie mały w brzuchu, to bok obolały, to siku i tak w kółko.

Kciuki za wizyty. Ja dziś tylko siuśki oddawalam do badania. Jutro wizyta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Z termosem nie pomogę niestety.

Czy w nocy też pocicie się jak świnki ? ja mam straszne poty w nocy. Aż woda mi się skrapla na ciele i między nogami szczególnie w pachwinach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 08:18   #2425
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja kupiłam w Ikei termos, ale jeszcze stoi zapakowany. Dobre opinie mają kubki termiczne z Duki, ale one mają nieduże pojemności.

Ja się nie pocę, chociaż codziennie wieczorem robi mi się gorąco - najchętniej bym wtedy siedziała w samych majtkach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 08:19   #2426
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Ja kupiłam w Ikei termos, ale jeszcze stoi zapakowany. Dobre opinie mają kubki termiczne z Duki, ale one mają nieduże pojemności.

Ja się nie pocę, chociaż codziennie wieczorem robi mi się gorąco - najchętniej bym wtedy siedziała w samych majtkach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


W jakimś konkretnym celu kupujecie te termosy ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Tez się pocę.
Generalnie ciagle mi gorąco.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 08:26   #2427
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Marlena234 Pokaż wiadomość
Kochane potrzebuje kupic termos który naprawdę trzyma dluuugo ciepło.. Czy któras pomoże?. Cena nie ważne jaka byle by spełniał warunki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

Któraś pisala o kurze z la millou. Ja co prawda nie karmiłam długo swojego dziecka ale moim zdaniem niezbyt wygodne to jest bo dziecko i tak sie zsuwa i kura tak nie przylega ale może zbyt krótko z niej w ten sposób korzystałam i nie nauczyłam odpowiednio przykładać. Co prawda jest piękna ozdobą i ja sama uwielbiam na niej leżeć i moje dziecko uwielbia kury i polubili haha A mam sztuk 2 niebieska i różowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wejdź na stronę domowa.tv - ona robiła porównanie termosów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 08:32   #2428
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
W jakimś konkretnym celu kupujecie te termosy ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Tez się pocę.
Generalnie ciagle mi gorąco.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja kupiłam, żeby 3x dziennie popijać herbatkę z liści malin - położna radziła, żeby rano zaparzyć większą ilość, przelać do termosu i popijać w ciągu dnia, a nie parzyć za każdym razem kolejną porcję. Wcześniej nie był nam potrzebny, ale w sumie warto w domu mieć.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 08:52   #2429
Marlena234
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 679
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Kochana ja termos do celów ogólnie domowych nie specjalnie dla dziecka chociaż przyznam że na wyjazd dłuższy przydaje się dobry termos z ciepłą woda ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Dzięki Invera super strona☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marlena234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 08:52   #2430
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Dziewczyny, a macie termometry bezdotykowe? Co polecacie?

I co z biustonoszami do karmienia? Już kupujecie? Gdzie? Od razu uprzedzam - u mnie Lidl odpada - obwody zaczynają się od 80 a ja potrzebuję 65-70...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-29 09:18:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:38.