Różnica libido w związku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-03-14, 04:55   #1
Brunhilda_Kwiatek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-03
Wiadomości: 2

Różnica libido w związku


Różnimy się z partnerem libido - on ma niskie, ja wysokie. Wyczerpałam argumenty oraz cierpliwość w tym temacie. Doszłam do ściany. Rozstanie nie wchodzi w grę gdyż za bardzo cenię nasz związek. Jednak moja frustracja sięga zenitu. Pomyślałam że skoro nie mam co liczyć na jakiekolwiek zmiany z jego strony , a nie cierpię być zdana na cudzą łaskę , nawet i mojego ukochanego, i tylko wtedy mieć seks jak w końcu jemu się łaskawie zachce, jest to zbyt dojmujące, czuję się fatalnie czekając na jego wspaniałomyślność, to popracuję nad likwidacją mojego libido. Czy znacie jakieś skuteczne sposoby na obniżenie libido u kobiety w średnim wieku? Myślę że byłaby to niezła alternatywa gdyż skończyłoby się moje cierpienie.
Brunhilda_Kwiatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-14, 07:22   #2
Mr_Ewok
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 140
Dot.: Różnica libido w związku

A nie prościej (i chyba zdrowiej?) uczciwie otworzyć związek?
Mr_Ewok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-14, 08:17   #3
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Różnica libido w związku

Spróbuj antykoncepcji hormonalnej, powoduje spadek libido u wielu kobiet

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-14, 11:21   #4
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Różnica libido w związku

Jak duża jest ta różnica libido? Od dawna jest problem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;89530013]Spróbuj antykoncepcji hormonalnej, powoduje spadek libido u wielu kobiet

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk[/QUOTE]Można spróbować. Niektóre kobiety mają dużo niższe libido wtedy. Jednak na dłuższą metę nie wiem czy nie czułabym się źle że muszę chemicznie obniżać libido by było ok. Zwłaszcza że długofalowo nie chciałabym brać tabletek. Ja jak brałam tabletki to powiem szczerze że może miałam trochę niższe libido, ale bardzo niskie też nie było. Nadal chętnie uprawiałam często seks tylko potrzebowałam więcej czasu być może żeby się rozgrzać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-14, 18:32   #5
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Różnica libido w związku

A jak bardzo duże są to różnice? Moim zdaniem można sięgnąć takiego kompromisu, że jak ty masz ochotę na seks, a on nie to niech on tylko Cię doprowadzi do orgazmu palcami albo minetką, przecież mu to nie ujmuje.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-15, 00:17   #6
777godmode
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 309
Dot.: Różnica libido w związku

Niech kupi fuck machine
Wystarczy, że będzie się na nią patrzył i dodatkowo całował a ona będzie ultra spełniona
777godmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-15, 14:57   #7
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 814
Dot.: Różnica libido w związku

Cytat:
Napisane przez Brunhilda_Kwiatek Pokaż wiadomość
Różnimy się z partnerem libido - on ma niskie, ja wysokie. Wyczerpałam argumenty oraz cierpliwość w tym temacie. Doszłam do ściany. Rozstanie nie wchodzi w grę gdyż za bardzo cenię nasz związek. Jednak moja frustracja sięga zenitu. Pomyślałam że skoro nie mam co liczyć na jakiekolwiek zmiany z jego strony , a nie cierpię być zdana na cudzą łaskę , nawet i mojego ukochanego, i tylko wtedy mieć seks jak w końcu jemu się łaskawie zachce, jest to zbyt dojmujące, czuję się fatalnie czekając na jego wspaniałomyślność, to popracuję nad likwidacją mojego libido. Czy znacie jakieś skuteczne sposoby na obniżenie libido u kobiety w średnim wieku? Myślę że byłaby to niezła alternatywa gdyż skończyłoby się moje cierpienie.
Może skończ rozmawiać a zacznij działać
Wysokie libido to nic złego, przyjemność z seksu czy orgazmu regulują nasz układ hormonalny, poprawiają samopoczucie, niwelują stres.


Poza facetem jest masturbacja czy różnego rodzaju zabawki.


A czasami zamiast się pytać, może do faceta zacznij się dobierać.
Ja się tam dzisiaj obudziłem z penisem w ustach partnerki, i mimo że wizażystki zaraz w 2 stronę by to ujęły jako molestowanie czy wykorzystywanie seksualne, bo "zgody" czy pytania o ochotę nie było, to było miło a i numerek z rana był.
Miała ochotę, zamiast pytać zabrała się do "realizacji"
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-05-17, 07:16   #8
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Różnica libido w związku

Miała ochotę zrobić ci dobrze. Wiec jaki numerek?
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-17 08:16:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:29.