Dziwne zachowanie mężczyzny - propozycja koleżeństwa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-06-17, 19:11   #1
Wiktoria_s222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 1

Dziwne zachowanie mężczyzny - propozycja koleżeństwa


Witajcie,

chciałam się dowiedzieć jak oceniacie tą sytuację. Czy jest szansa by nastąpił jakiś progres w relacji.

Około 2 lata temu poznałam pewnego mężczyznę. Napisał do mnie na portalu społecznościowym twierdząc, że nie szuka kobiety, chce sobie tylko popisać. Nie wierzyłam, że chce tylko taką relację, gdyż mam powodzenie u płci przeciwnej, podobam się mężczyznom.

Pisaliśmy kilka miesięcy, w tym czasie nie proponował nic, ale rozmowy był coraz częstsze, czułam że zaczyna się angażować. Po pierwszym spotkaniu, które było bardzo udane, zapytał jak widzę naszą znajomość i nie chciałby, abym się bardzo angażowała, bo on nie szuka dziewczyny. Powiedziałam, że ok, ale znajomość i tak zaczęła przybierać na sile, wtedy spotkał się ze mną po raz kolejny, zaprosił na kolację i powiedział, że on nie da rady się zaangażować, bo ma zły charakter i i tak by z tego nic nie wyszło, więc woli by zostało tak jak jest - tylko koleżeństwo. Jednak mimo tego dalej pisaliśmy. Mimo braku spotkań, on pisał i dzwonił codziennie. Dzwonił do mnie każdego dnia z rana albo wieczorem i rozmawiał ze mną około godziny, podczas rozmowy był bardzo zainteresowany moim życiem - nie dzwonił tylko by się sam wygadać, ale wysłuchiwał mnie. Zdarzało się, że dzwonił nawet 2 razy dziennie, do tego ciągła wymiana wiadomości.
On jest po przejściach, rozstał się z drugą żoną, ma opiekę naprzemienną nad dzieckiem.

Dziwi mnie, że nic nie chciał. Nawet jak proponowałam ostatnio spotkania, wysyłałam zdjęcia, to ucinał temat, mówić, że mam się nie angażować i możemy się tylko kolegować - nie chciał seksu. Jest to dziwne w tym kontekście, że pomimo takiej sytuacji cały czas do mnie dzwonił i zawsze odbierał ode mnie telefony, nawet jak dzwoniłam o różnych porach wieczornych. Był dla mnie cały czas dostępny - pod telefonem, a jednocześnie nie chciał nic więcej.

Przecież nawet w przyjaźni nikt do siebie tak cały czas nie dzwoni. Ja się teraz wycofałam, jak mi po raz kolejny zaznaczył, że tylko koleżeństwo. Raz mi nawet powiedział, że rozważał i chciał w to wchodzić, ale część jego się wycofała. Dodał, że nic by z tego nie było. Jednocześnie wiem, że gdybym chciała być z nim w luźnych relacjach to byłby zainteresowany i chciałby seksu, bo mi nawet kiedyś p0wiedział, że w luźnych relacjach by chciał ze mną być. Jednak jak zobaczył, że chce czegoś więcej to zrezygnował z kwestii erotycznych w naszej relacji.

Czy jest szansa za zmianę tej sytuacji? Co mogłabym zrobić?
Wiktoria_s222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-18, 10:57   #2
Alegory
Raczkowanie
 
Avatar Alegory
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 269
Dot.: Dziwne zachowanie mężczyzny - propozycja koleżeństwa

Człowiek gra w jakąś dziwną grę. Albo jest niedostępny emocjonalnie, albo próbuje Tobą manipulować.

Znajdź kogoś, dla kogo będziesz pierwszym wyborem i kogo uczuć będziesz pewna. Kto da Ci poczucie bezpieczeństwa i pewność, a nie ciągły rollercoaster emocjonalny.
Alegory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-23, 01:27   #3
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 814
Dot.: Dziwne zachowanie mężczyzny - propozycja koleżeństwa

Cytat:
Napisane przez Wiktoria_s222 Pokaż wiadomość
Witajcie,

chciałam się dowiedzieć jak oceniacie tą sytuację. Czy jest szansa by nastąpił jakiś progres w relacji.

Około 2 lata temu poznałam pewnego mężczyznę. Napisał do mnie na portalu społecznościowym twierdząc, że nie szuka kobiety, chce sobie tylko popisać. Nie wierzyłam, że chce tylko taką relację, gdyż mam powodzenie u płci przeciwnej, podobam się mężczyznom.

Pisaliśmy kilka miesięcy, w tym czasie nie proponował nic, ale rozmowy był coraz częstsze, czułam że zaczyna się angażować. Po pierwszym spotkaniu, które było bardzo udane, zapytał jak widzę naszą znajomość i nie chciałby, abym się bardzo angażowała, bo on nie szuka dziewczyny. Powiedziałam, że ok, ale znajomość i tak zaczęła przybierać na sile, wtedy spotkał się ze mną po raz kolejny, zaprosił na kolację i powiedział, że on nie da rady się zaangażować, bo ma zły charakter i i tak by z tego nic nie wyszło, więc woli by zostało tak jak jest - tylko koleżeństwo. Jednak mimo tego dalej pisaliśmy. Mimo braku spotkań, on pisał i dzwonił codziennie. Dzwonił do mnie każdego dnia z rana albo wieczorem i rozmawiał ze mną około godziny, podczas rozmowy był bardzo zainteresowany moim życiem - nie dzwonił tylko by się sam wygadać, ale wysłuchiwał mnie. Zdarzało się, że dzwonił nawet 2 razy dziennie, do tego ciągła wymiana wiadomości.
On jest po przejściach, rozstał się z drugą żoną, ma opiekę naprzemienną nad dzieckiem.

Dziwi mnie, że nic nie chciał. Nawet jak proponowałam ostatnio spotkania, wysyłałam zdjęcia, to ucinał temat, mówić, że mam się nie angażować i możemy się tylko kolegować - nie chciał seksu. Jest to dziwne w tym kontekście, że pomimo takiej sytuacji cały czas do mnie dzwonił i zawsze odbierał ode mnie telefony, nawet jak dzwoniłam o różnych porach wieczornych. Był dla mnie cały czas dostępny - pod telefonem, a jednocześnie nie chciał nic więcej.

Przecież nawet w przyjaźni nikt do siebie tak cały czas nie dzwoni. Ja się teraz wycofałam, jak mi po raz kolejny zaznaczył, że tylko koleżeństwo. Raz mi nawet powiedział, że rozważał i chciał w to wchodzić, ale część jego się wycofała. Dodał, że nic by z tego nie było. Jednocześnie wiem, że gdybym chciała być z nim w luźnych relacjach to byłby zainteresowany i chciałby seksu, bo mi nawet kiedyś p0wiedział, że w luźnych relacjach by chciał ze mną być. Jednak jak zobaczył, że chce czegoś więcej to zrezygnował z kwestii erotycznych w naszej relacji.

Czy jest szansa za zmianę tej sytuacji? Co mogłabym zrobić?
Cóż, ze swojego doświadczenia.
W okresie gdy byłem singlem, nie miałem problemu z luźnymi znajomościami, tinderowaniem czy przypadkowym seksem.
Jednocześnie w życiu miałem kilka koleżanek, z którymi do niczego nie doszło, chociaż okazje były. Z jedną nawet od czasu do czasu spałem gdy lądowaliśmy na afterze po imprezie, ale nadal bez seksu.


Dlaczego?
Bo seks zmienia relacje, lubiłem z nimi spędzać czas, jednocześnie jakieś cechy charakteru dyskwalifikowały je jako kandydatkę do trwałego związku, więc szkoda było mi "manipulować" przy relacji, skoro w tych czasach seks bez zobowiązań jest łatwo dostępny.


I też wysłuchiwałem ich historii, czy potrafiłem przesiedzieć i przegadać noc przy winie, i właśnie dlatego nie przekraczałem tej granicy, bo mogą się pojawić wzajemne oczekiwania/pretensje, lepiej było pozostać w sferze koleżeństwa.
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-23, 11:50   #4
Natalcia35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 18
Dot.: Dziwne zachowanie mężczyzny - propozycja koleżeństwa

Ja poznaje zawsze takiego co nic nie chce nigdy tylko sex i to też poznaje ich na Badoo lub Tinder . Raz poszłam na taki układ i się zakochałam ;(( ja się do tego nie nadaje jak mi się ktoś podoba nie umiem tak a mi z góry mówią że chcą tylko sexu.. to przykre jest

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Ja ostatnio poznałam na tinderze facet 44 lata ustawiony w życiu i mówi że on nic nie chce tylko sex bo dobrze mu samemu , a mi się spodobał i liczyłam na coś więcej bo mam dość samotności mam 35 lat nie chce spotkań tylko do sexu ja już nie wiem co mam robić ��
Natalcia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-23 12:50:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:05.