Mamusie styczniowe 2020 - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-29, 15:38   #2311
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Dlaczego dziecko nie może być w kombinezonie? I w jakim konkretnie nie?
http://fotelove.com.pl/2018/11/24/ku...-dziecko-zima/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 17:58   #2312
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Dzięki 😊 W takim razie jak to konkretnie będzie u Was wyglądało? W takim np otulaczu już ze szpitala wynosicie dziecko czy w aucie to zmieniacie?
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 18:17   #2313
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020



Właśnie i tym pisałam. Nie wsadzam dziecka w śliski śpiwór czy tez kombinezon i zapinam. Ale jest w kombinezonami typu Misiek - wrzuciłam kiedyś co kupiłam.
I mamy specjalny otulacz z wycięciami na pasy - dokładnie jak w linku który wrzucilas.

Nijak nie mogę sobie wyobrazić jak bez pełnego rynsztunku przewioże NOWORODKA ze szpitala.

Żeby było jasne nie komentuje Ciebie Inevera tylko niektóre zapisy w rym linku.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 18:24   #2314
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja włożę śpiworek do fotelika, na to małą i zapnę. Jak dojdziemy do wyjścia to zapnę cały śpiworek, żeby była opatulona i tak pójdziemy do auta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 18:47   #2315
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja mam taki pluszowy kombinezon - pod spód w zależności jaka będzie zima założę odpowiednią ilość warstw.
A do fotelika chcę kupić otulacz tylko ciągle nie wiem skąd i jaki Nie chcę minky, szukam jakiejś alternatywy.

Adjustments.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 18:49   #2316
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Ja mam taki pluszowy kombinezon - pod spód w zależności jaka będzie zima założę odpowiednią ilość warstw.
A do fotelika chcę kupić otulacz tylko ciągle nie wiem skąd i jaki Nie chcę minky, szukam jakiejś alternatywy.

Załącznik 7696308


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Dokładnie tak będzie ubrana moja Hanka.

Fajne otulacze wypuszcza teraz Makaszka. W srodku ma velvet chyba.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 19:52   #2317
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Dokładnie tak będzie ubrana moja Hanka.

Fajne otulacze wypuszcza teraz Makaszka. W srodku ma velvet chyba.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


One są takie cudne! serce mówi kup, ale rozum że trochę drogie. może gdybym więcej jeździła samochodem...

A kupujecie mufki do wózków?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-29, 19:56   #2318
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
One są takie cudne! serce mówi kup, ale rozum że trochę drogie. może gdybym więcej jeździła samochodem...

A kupujecie mufki do wózków?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


No powiem Ci ze gdyby nie targi mamaville i tańsze niż standard ich produkty to chyba bym nie kupiła tego spiworka i torby...

A nad mufka cały czas się zastanawiam... niektóre ceny to absurd
Może po prostu grube rękawiczki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 20:09   #2319
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

No właśnie dzisiaj widziałam już jakąś babkę z mufką i oglądałam teraz te Makaszki. Ale chyba można i tańsze upolować Czytałam, że mufka praktyczniejsza niż np rękawice do wózka, ale ja w sumie planuję na spacery brać też psa to ani jedno ani drugie nie do końca się wtedy sprawdzi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 20:17   #2320
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
No właśnie dzisiaj widziałam już jakąś babkę z mufką i oglądałam teraz te Makaszki. Ale chyba można i tańsze upolować Czytałam, że mufka praktyczniejsza niż np rękawice do wózka, ale ja w sumie planuję na spacery brać też psa to ani jedno ani drugie nie do końca się wtedy sprawdzi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Mam to samo. Na spacerach będę miała psa wiec... chyba kupie grube jednopalczaste rękawiczki i już. Takie, tylko do wozka.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 20:46   #2321
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja mam mufkę i mi się bardzo sprawdziła. Z owczą wełną. Pierwszy raz w życiu miałam na mrozie ciepłe ręce Ja mam w formie dwóch "rękawic" bo wózek trzymam bardzo różnie i tak mi wygodniej. Kupiłam na allegro za niewielkie pieniądze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-29, 21:47   #2322
Marlena234
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 679
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Ja mam mufkę i mi się bardzo sprawdziła. Z owczą wełną. Pierwszy raz w życiu miałam na mrozie ciepłe ręce Ja mam w formie dwóch "rękawic" bo wózek trzymam bardzo różnie i tak mi wygodniej. Kupiłam na allegro za niewielkie pieniądze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Invera dawaj tutaj szybko link do mufek też zakupie. Patrzyłam na la millou ale kurde ponad 100 za to nie dam zaaal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marlena234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-30, 05:57   #2323
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Marlena234 Pokaż wiadomość
Invera dawaj tutaj szybko link do mufek też zakupie. Patrzyłam na la millou ale kurde ponad 100 za to nie dam zaaal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja je kupowałam 4 lata temu więc trudno o link Ale wpisz na allegro mufka owcza wełna i Ci wyskoczą różne. Około 40 zł kosztują. Ja wtedy właśnie coś z allegro wzięłam. Później mogę zdjęcie zrobić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-30, 06:29   #2324
mamalinkaa
Raczkowanie
 
Avatar mamalinkaa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 371
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Ja mam taki pluszowy kombinezon - pod spód w zależności jaka będzie zima założę odpowiednią ilość warstw.
A do fotelika chcę kupić otulacz tylko ciągle nie wiem skąd i jaki Nie chcę minky, szukam jakiejś alternatywy.

Załącznik 7696308


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
One są takie cudne! serce mówi kup, ale rozum że trochę drogie. może gdybym więcej jeździła samochodem...

A kupujecie mufki do wózków?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zobacz sobie jeszcze firmę Ponko też ma fajne otulacze do fotelika. Ja mam zamiar że szpitala założyć welurowe śpiochy i na to dresowy kombinezon. I otulacz właśnie jeszcze go nie mam i sama nie wiem jak wygląda bo ma dopiero do nas zjechać i do gondoli też chcę śpiworek szczerze nie lubię wogole kombinezonow. Ja mam za to problem z czapeczka bo najchętniej bym nie zakładała...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:29 ---------- Poprzedni post napisano o 06:28 ----------

Mufke miałam w komplecie do wózka i jedna jeszcze dostałam. Jedna mam na dwie ręce naraz a druga osobno na obie ręce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-30, 06:48   #2325
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Dziewczyny skończyłam pokój. Tzn oczywiście brakuje firanek i jakichś ozdóbek, ale generalnie tak to będzie wyglądać.

Zastanawiam się nad dywanem...

IMG_3774.JPGIMG_3772.JPGIMG_3771.JPG


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-30, 08:07   #2326
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Super
Będziecie spać na tej kanapie w pokoju Córeczki? Czy na początku będzie z Wami w sypialni?

Ja mam tylko łóżeczko i komodę z przewijakiem i raczej przed porodem już więcej mebli nie kupię. Sukcesywnie w przyszłym roku będziemy meblować dalej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-30, 08:37   #2327
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Śliczny Ale ja już widzę potem wyciąganie zabawek spod tych szpar pod meblami 🤣 Zboczenie matki małych dzieci. My przy przemeblowaniu tyle rzeczy znaleźliśmy pod meblami, że lepiej nie mówić...

Ja będę kupować kominokaptur. Dziecko i głowę i szyję ma zabezpieczoną. A podejrzewam, że na początek przez smog będzie mało spacerów w wózku, a sporo w chuście, chociażby podczas odprowadzania dzieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-30, 08:41   #2328
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Super
Będziecie spać na tej kanapie w pokoju Córeczki? Czy na początku będzie z Wami w sypialni?

Ja mam tylko łóżeczko i komodę z przewijakiem i raczej przed porodem już więcej mebli nie kupię. Sukcesywnie w przyszłym roku będziemy meblować dalej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Córeczka będzie u nas w sypialni gdzie mamy kołyskę z koszem Mojżesza.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Super
Będziecie spać na tej kanapie w pokoju Córeczki? Czy na początku będzie z Wami w sypialni?

Ja mam tylko łóżeczko i komodę z przewijakiem i raczej przed porodem już więcej mebli nie kupię. Sukcesywnie w przyszłym roku będziemy meblować dalej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Hania będzie z nami w sypialni, tu mamy kosz Mojżesza na kołysce.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-30, 09:29   #2329
mamalinkaa
Raczkowanie
 
Avatar mamalinkaa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 371
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny skończyłam pokój. Tzn oczywiście brakuje firanek i jakichś ozdóbek, ale generalnie tak to będzie wyglądać.

Zastanawiam się nad dywanem...

Załącznik 7696341Załącznik 7696340Załącznik 7696339


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Piękny pokoik.
Ja mam dzisiaj dzień lenia i to strasznego i tak jestem w szoku ze się wykapal am i umylam włosy ale muszę iść dzisiaj do mojego lekarza bo wczoraj mi się zwolnienie skończyło a wizyta dopiero 8 listopada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-30, 09:37   #2330
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez mamalinkaa Pokaż wiadomość
Piękny pokoik.
Ja mam dzisiaj dzień lenia i to strasznego i tak jestem w szoku ze się wykapal am i umylam włosy ale muszę iść dzisiaj do mojego lekarza bo wczoraj mi się zwolnienie skończyło a wizyta dopiero 8 listopada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam dzisiaj wizytę,nie mogę się doczekać i mam nadzieję że wszystko dobrze! Jutro też jestem ostatni dzień w pracy i tak mi dziwnie ciekawe jak to będzie 😃
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-30, 09:45   #2331
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Hej

Ja tam jeszcze cały czas myślę o tym w co będę małego ubierać w te zimne dni. Na wyjście że szpitala to będzie chwila na przejście do auta także na pewno nie zmarznie.

Ja mam za sobą usg 4d. Warto było czekać tydzień bo mały super się ustawił ale za to siedzi posladkowo. Ale ma jeszcze miejsca więc mam nadzieję że nie będzie takim leniuszkiem i się ułoży glowka w dół kiedy będzie trzeba.

Zaliczyłam też ostania wizytę u endokrynologa. Po porodzie od razu odkładam leki i potem po 6 tyg. do kontroli z wynikami. Jak to dziwnie brzmiało że widzimy się po rozwiązaniu

Pokoik piękny. Ja osobiście dywanów nie lubię bo to straszny zbieracz kurzu. Po porodzie małemu kupię matę kontrastowa z takiego materiału co można szybko szmatką przetrzeć w razie czego i nic w to nie wsiąknie itd.

W komodach czy szafach macie już wszystko ułożone czy jeszcze nic ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

A co do nastrojów i ogólnego lenia to ostatnie dni to jakaś katastrofa. Czuje się jak z d .py, nastrój taki że szkoda gadać

Jak ktoś ma blisko KIK to widziałam przepiękny biały misiowy kombinezonik gdzie rozmiar był 56 A był tak fajnie uszyty że spokojnie bo ubraniu dziecka masz jeszcze luz i spokojnie posłużyłby do wiosny. byłam akurat w innym mieście, muszę zobaczyć czy u mnie będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-30, 10:15   #2332
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Pokoik cudny Wygląda jakbyś wszystko miała gotowe, poczułam że jestem w lesie

Ja miałam wczoraj wizytę. Nasłuchałam się ochow i achów że ciąża wzorowa, wszystko książkowo Mała z główką w dole, szyjka ok, wody ok, waga 980g w 27tyg. Za to ja plus 5kg w miesiąc Zamieniam czekoladę na brokuły od dziś Bardzo się uspokoiłam bo wczoraj czułam mało ruchów, w zasadzie tylko rano a wizyta dopiero o 20..

Dzięki za wszystkie rady odn. ubranka na wyjście ja celuje w jakieś body, spodnie misiowy kombinezon, skarpety, czapa i do śpiworka w foteliku, którego jeszcze nie mam... Tu pytanie do doświadczonych.. widziałam na olx śpiworek maxi Cosi, zastanawiam się czy te "markowe" pasują tylko do danych fotelików czy jak mam cybexa to też spoko? Szkoda mi wydać dziesiat złotych jakby się miało okazać że jednak nie a fotelika jeszcze nie mam na stanie żeby pojechać przymierzyć.

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Ja mam dzisiaj wizytę,nie mogę się doczekać i mam nadzieję że wszystko dobrze! Jutro też jestem ostatni dzień w pracy i tak mi dziwnie ciekawe jak to będzie 😃
Pewnie będą prezenty i przytulaski U mnie było bardzo wzruszająco. Strasznie mi było smutno odchodzić, głównie ze względu na ludzi. Ale teraz po miesiącu nie wyobrażam sobie jak to by było wstawać rano i w tych ciemnościach pociskac do pracy Jest mi dobrze jak nigdy i Tobie pewnie też będzie!
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-30, 10:22   #2333
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Ja mam dzisiaj wizytę,nie mogę się doczekać i mam nadzieję że wszystko dobrze! Jutro też jestem ostatni dzień w pracy i tak mi dziwnie ciekawe jak to będzie
Kciuki za wizytę

Mi było bardzo dziwnie na początku bez pracy, potem bardzo się cieszyłam domowym spokojem bo na bieżąco wiedziałam co się tam dzieje i że w sumie dobrze że mnie tam nie ma. Tym bardziej moje wymioty do 16 tc. A teraz jest mi tak źle że chętnie bym już wróciła do pracy i do tamtego trybu życia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-30, 10:28   #2334
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Mnie trochę przeraża wizja, że do pracy wrócę dopiero na wiosnę 2021. Tyle czasu... Z drugiej strony na zwolnieniu jestem od maja a już jest praktycznie listopad i nawet nie wiem kiedy ten czas zleciał. Ale chyba dziwnie będzie się przestawić na tryb praca. Zwłaszcza, że będzie jeszcze potomstwo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-30, 10:32   #2335
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Pokoik cudny Wygląda jakbyś wszystko miała gotowe, poczułam że jestem w lesie

Ja miałam wczoraj wizytę. Nasłuchałam się ochow i achów że ciąża wzorowa, wszystko książkowo Mała z główką w dole, szyjka ok, wody ok, waga 980g w 27tyg. Za to ja plus 5kg w miesiąc Zamieniam czekoladę na brokuły od dziś Bardzo się uspokoiłam bo wczoraj czułam mało ruchów, w zasadzie tylko rano a wizyta dopiero o 20..

Dzięki za wszystkie rady odn. ubranka na wyjście ja celuje w jakieś body, spodnie misiowy kombinezon, skarpety, czapa i do śpiworka w foteliku, którego jeszcze nie mam... Tu pytanie do doświadczonych.. widziałam na olx śpiworek maxi Cosi, zastanawiam się czy te "markowe" pasują tylko do danych fotelików czy jak mam cybexa to też spoko? Szkoda mi wydać dziesiat złotych jakby się miało okazać że jednak nie a fotelika jeszcze nie mam na stanie żeby pojechać przymierzyć.

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------



Pewnie będą prezenty i przytulaski U mnie było bardzo wzruszająco. Strasznie mi było smutno odchodzić, głównie ze względu na ludzi. Ale teraz po miesiącu nie wyobrażam sobie jak to by było wstawać rano i w tych ciemnościach pociskac do pracy Jest mi dobrze jak nigdy i Tobie pewnie też będzie!
Oby było jak piszesz ale z moim charakterem może być różnie 😃 Jedyne co to rzeczywiście nie chce mi się zrywać już rano z łóżka. Prezenty to u nas jest zwyczaj że po narodzinach przyjeżdża delegacja z pracy 😀
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-30, 10:35   #2336
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Będzie dzieciątko to wtedy nie będzie czasu myśleć o powrocie do pracy przynajmniej przez pierwszy rok.

Teraz siedzenie w domu mnie wykańcza .

Wg już zapach powietrza, ciemno na dworze przypomina mi o grudniu i świętach. A tu cały listopad jeszcze przed nami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-30, 10:36   #2337
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Mnie trochę przeraża wizja, że do pracy wrócę dopiero na wiosnę 2021. Tyle czasu... Z drugiej strony na zwolnieniu jestem od maja a już jest praktycznie listopad i nawet nie wiem kiedy ten czas zleciał. Ale chyba dziwnie będzie się przestawić na tryb praca. Zwłaszcza, że będzie jeszcze potomstwo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jak miesiąc temu brałam pierwsze zwolnienie, mój mąz żartował sobie ze mnie przy lekarzu że ciągle chce pracować, że przezywam rozstanie z pracą, płacze wieczorami itd a mój lekarz odpowiedział tak "Ja Pani powiem jak to będzie. Urodzi Pani w styczniu, rok macierzyńskiego, potem wychowawcze, potem kolejna ciąża. I tak wróci Pani w 2025!"
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-30, 10:53   #2338
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Jak miesiąc temu brałam pierwsze zwolnienie, mój mąz żartował sobie ze mnie przy lekarzu że ciągle chce pracować, że przezywam rozstanie z pracą, płacze wieczorami itd a mój lekarz odpowiedział tak "Ja Pani powiem jak to będzie. Urodzi Pani w styczniu, rok macierzyńskiego, potem wychowawcze, potem kolejna ciąża. I tak wróci Pani w 2025!"
O kurczę jaka wróżka 🤣🤣 ale cóż wszystko jest możliwe i czasami ktoś coś palnie a później rzeczywiście tak jest 🤣🤣


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-30, 11:28   #2339
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Jak miesiąc temu brałam pierwsze zwolnienie, mój mąz żartował sobie ze mnie przy lekarzu że ciągle chce pracować, że przezywam rozstanie z pracą, płacze wieczorami itd a mój lekarz odpowiedział tak "Ja Pani powiem jak to będzie. Urodzi Pani w styczniu, rok macierzyńskiego, potem wychowawcze, potem kolejna ciąża. I tak wróci Pani w 2025!"
Ja nie pracuję od stycznia 2015... Pierwsza ciąża, macierzyński, wychowywczy, druga ciąża, macierzyński, wychowywczy, trzecia ciąża... Wrócę prawdopodobnie do pracy jesienią 2021... Dobrze, że stanowisko czeka Chyba że znajdę coś innego. Zobaczymy jak się życie ułoży.

Ja teraz w weekend będę układać wszystko w szafkach. Rozmiarami. Wypiorę za miesiąc. I muszę odgruzować pokój

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-30, 11:39   #2340
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Ja nie pracuję od stycznia 2015... Pierwsza ciąża, macierzyński, wychowywczy, druga ciąża, macierzyński, wychowywczy, trzecia ciąża... Wrócę prawdopodobnie do pracy jesienią 2021... Dobrze, że stanowisko czeka Chyba że znajdę coś innego. Zobaczymy jak się życie ułoży.

Ja teraz w weekend będę układać wszystko w szafkach. Rozmiarami. Wypiorę za miesiąc. I muszę odgruzować pokój

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już dłuższy czas mam rozmiarami poukładane ale teraz na L4 muszę to prać i prasować. Ułożyłam wszystko wcześniej bo denerwowały mnie te worki i reklamówki no i chciałam wiedzieć co konkretnie mam.

Wizja bez pracy,bez tego pędu trochę mnie przeraża ale cóż no jakoś będzie trzeba przetrwać 😄
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-29 09:18:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:08.