Partnerka wymaga przerywania stosunku pomimo antykoncepcji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-03-13, 15:11   #1
Mark612
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-03
Wiadomości: 2

Partnerka wymaga przerywania stosunku pomimo antykoncepcji


Sprawa wygląda tak. Oboje z moją partnerką jesteśmy po 40-tce. Oboje lubimy łóżko, czerpiemy z tego radość. Myślę, że nawet zakres tego co lubimy w sypialni pokrywa się nam dość dobrze. Więc gdzie leży problem ?

Otóż ona ma jakiś szczególny lęk przed zajściem w ciążę. Objawia się to tym, że mimo bardzo skutecznego zabezpieczenia (wkładka domaciczna Mirena) za każdym razem oczekuje przerwania stosunku odpowiednio wcześnie i dokończenia na zasadzie masturbacji. Od razu zaznaczam, włączenie drugiego środka takiego jak np. kremy czy globulki plemnikobójcze niczego nie zmienia. Nie bo nie i koniec dyskusji. Albo po mojemu albo w ogóle. W jej poprzednim związku z tego co wiem było dokładnie tak samo. Partner ma przerwać w wyprzedzeniem i potem albo sam doprowadzić się do szczytowania albo ewentualnie ona może w tym pomóc swoją dłonią... Od razu uprzedzam tych z większą wyobraźnia - rady w stylu "to może kończyć po francusku albo po grecku" - No nie, to też nie wchodzi w rachubę. Za tym też delikatnie mówiąc nie przepada. Więc alternatyw w zasadzie nie ma. Albo tak albo w ogóle. Kiedy powiedziała mi i swoich zasadach zwyczajnie mnie zamurowało. Problem robi się i tyle poważny, że dla mnie taka "technika" jest w zasadzie dramatem. Przerwanie kochania się i przejście do masturbacji to coś co u mnie wywołuje natychmiastowy spadek podniecenia o co najmniej 3/4. To nie jest keden krok ale osiem kroków do tyłu. Kończenie w taki sposób dla mnie koszmar. Mówimy tu nie o jakimś incydentalnej sytuacji tylko o żelaznej regule. Nigdy wcześniej w swoim życiu nie doświadczyłem czegoś podobnego. Zawsze w sypialnia była miejscem pełnym radości. Seks taśma było coś co uwielbiałem, a teraz....



Z jednej strony jest mi cholernie bliska, jest dla mnie kimś wyjątkowym i ważnym. Dlatego za nic w świecie nie chcę nawet namawiać na zmianę jej podejścia bo nie chcę łamać jej lęków czy obaw nawet jeśli dla mnie są one irracjonalne. Nie chcę być egoistom, który namawia, przekonuje, stawia oczekiwania. To nie moja bajka i nie mój charakter. Bardzo ją szanuję i kocham. Dlatego też liczę się z jej zdaniem z jej lękami. Z drugiej jednak strony mam świadomość, że na dłuższą metę jeśli coś nie gra w łóżku to pociąga to za sobą coraz poważniejsze konsekwencje. I tego chcę uniknąć za wszelką cenę.

Oczywiście, zdaje sobie sprawę, że żadna metoda antykoncepcji nie jest skuteczna w 100% i każdy odpowiedzialny człowiek powinien mieć tego świadomość. No ale tak funkcjonuje ten świat i albo się człowiek na to godzi albo nie.

Nie mam bladego pojęcia jak wybrnąć z tej sytuacji...
Mark612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-13, 15:35   #2
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 814
Dot.: Partnerka wymaga przerywania stosunku pomimo antykoncepcji

Cytat:
Napisane przez Mark612 Pokaż wiadomość
Sprawa wygląda tak. Oboje z moją partnerką jesteśmy po 40-tce. Oboje lubimy łóżko, czerpiemy z tego radość. Myślę, że nawet zakres tego co lubimy w sypialni pokrywa się nam dość dobrze. Więc gdzie leży problem ?

Otóż ona ma jakiś szczególny lęk przed zajściem w ciążę. Objawia się to tym, że mimo bardzo skutecznego zabezpieczenia (wkładka domaciczna Mirena) za każdym razem oczekuje przerwania stosunku odpowiednio wcześnie i dokończenia na zasadzie masturbacji. Od razu zaznaczam, włączenie drugiego środka takiego jak np. kremy czy globulki plemnikobójcze niczego nie zmienia. Nie bo nie i koniec dyskusji. Albo po mojemu albo w ogóle. W jej poprzednim związku z tego co wiem było dokładnie tak samo. Partner ma przerwać w wyprzedzeniem i potem albo sam doprowadzić się do szczytowania albo ewentualnie ona może w tym pomóc swoją dłonią... Od razu uprzedzam tych z większą wyobraźnia - rady w stylu "to może kończyć po francusku albo po grecku" - No nie, to też nie wchodzi w rachubę. Za tym też delikatnie mówiąc nie przepada. Więc alternatyw w zasadzie nie ma. Albo tak albo w ogóle. Kiedy powiedziała mi i swoich zasadach zwyczajnie mnie zamurowało. Problem robi się i tyle poważny, że dla mnie taka "technika" jest w zasadzie dramatem. Przerwanie kochania się i przejście do masturbacji to coś co u mnie wywołuje natychmiastowy spadek podniecenia o co najmniej 3/4. To nie jest keden krok ale osiem kroków do tyłu. Kończenie w taki sposób dla mnie koszmar. Mówimy tu nie o jakimś incydentalnej sytuacji tylko o żelaznej regule. Nigdy wcześniej w swoim życiu nie doświadczyłem czegoś podobnego. Zawsze w sypialnia była miejscem pełnym radości. Seks taśma było coś co uwielbiałem, a teraz....



Z jednej strony jest mi cholernie bliska, jest dla mnie kimś wyjątkowym i ważnym. Dlatego za nic w świecie nie chcę nawet namawiać na zmianę jej podejścia bo nie chcę łamać jej lęków czy obaw nawet jeśli dla mnie są one irracjonalne. Nie chcę być egoistom, który namawia, przekonuje, stawia oczekiwania. To nie moja bajka i nie mój charakter. Bardzo ją szanuję i kocham. Dlatego też liczę się z jej zdaniem z jej lękami. Z drugiej jednak strony mam świadomość, że na dłuższą metę jeśli coś nie gra w łóżku to pociąga to za sobą coraz poważniejsze konsekwencje. I tego chcę uniknąć za wszelką cenę.

Oczywiście, zdaje sobie sprawę, że żadna metoda antykoncepcji nie jest skuteczna w 100% i każdy odpowiedzialny człowiek powinien mieć tego świadomość. No ale tak funkcjonuje ten świat i albo się człowiek na to godzi albo nie.

Nie mam bladego pojęcia jak wybrnąć z tej sytuacji...
Wazektomia albo zmienić partnerkę
Albo gdy sama zbliża się do orgazmu wychodzić i mówić, że może dokończyć paluszkami
Bo w ejakulacie który wydziela się przed wytryskiem też są plemniki, a skurcze przy orgazmie ułatwiają zajście w ciążę więc jeżeli jest taka "wystraszona" to ze swojej strony też może zmniejszyć przez to nieplanowane ryzyko : P
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-13, 15:54   #3
Mark612
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-03
Wiadomości: 2
Dot.: Partnerka wymaga przerywania stosunku pomimo antykoncepcji

No powiem Ci, że gdyby nie uczucia, gdyby nie to, że ją kocham i zależy mi na niej jak diabli to pewnie byłoby to jakieś rozwiązanie. Być może dałoby do myślenia. Patrząc z boku pewnie też miałbym podobne spojrzenie na tą sprawę co Ty 🙂 Niestety, to niczego by nie poprawiło. Stawiam na to, że takie podejście wcale nie skończyłoby się obiektywnym spojrzeniem na tą kwestie z drugiej perspektywy. Bardziej spodziewałbym się obrazy i poważnego nieporozumienia.
Mark612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-13, 16:47   #4
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 814
Dot.: Partnerka wymaga przerywania stosunku pomimo antykoncepcji

Cytat:
Napisane przez Mark612 Pokaż wiadomość
No powiem Ci, że gdyby nie uczucia, gdyby nie to, że ją kocham i zależy mi na niej jak diabli to pewnie byłoby to jakieś rozwiązanie. Być może dałoby do myślenia. Patrząc z boku pewnie też miałbym podobne spojrzenie na tą sprawę co Ty 🙂 Niestety, to niczego by nie poprawiło. Stawiam na to, że takie podejście wcale nie skończyłoby się obiektywnym spojrzeniem na tą kwestie z drugiej perspektywy. Bardziej spodziewałbym się obrazy i poważnego nieporozumienia.
To może warto przedyskutować opcje "francuza".
Jeżeli nie odpowiada jej zapach czy smak, są różne fajne żele, jak
https://n69.pl/system-jo-gelato-lubr...-karmel-120-ml
Świetnie smakuje, nie takie "sztuczne" jak np. durexowe, czasami jak nie mam nic słodkiego to sobie żelu "wyciskam"

A partnerkę to mogę z tym wylizywać i pół nocy
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-13, 20:44   #5
ensomhet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-03
Wiadomości: 1
Dot.: Partnerka wymaga przerywania stosunku pomimo antykoncepcji

a prezerwatywy nie wchodzą w grę? takie przerywanie w trakcie stosunku może mieć dla Ciebie bardzo poważne konsekwecje włącznie z całkowitym brakiem erekcji lub niemożnością osiągnięcia orgazmu, a wskutek nierozładowanego napięcia nawet nerwica lub depresja, ważne żeby partnerka o tym wiedziała, może podeślij jej jakiś artykuł?

Jeśli nie planujecie potomstwa to wazektomia może być dobrym wyjściem, ale mam poważne wątpliwości czy po wazektomii się coś zmieni... Dalej to może nie być dla niej wystarczające.

Na pewno bym to z nią omówiła, wszystkie Twoje wątpliwości i propozycje rozwiązania tego problemu. Zaproponuj, żeby ona również przedstawiła swoje propozycje rozwiązania tego problemu.

Jeśli nic się nie zmieni to nie wyjdzie z tego nic dobrego... Powodzenia!
ensomhet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-14, 09:57   #6
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 814
Dot.: Partnerka wymaga przerywania stosunku pomimo antykoncepcji

Cytat:
Napisane przez ensomhet Pokaż wiadomość
a prezerwatywy nie wchodzą w grę? takie przerywanie w trakcie stosunku może mieć dla Ciebie bardzo poważne konsekwecje włącznie z całkowitym brakiem erekcji lub niemożnością osiągnięcia orgazmu, a wskutek nierozładowanego napięcia nawet nerwica lub depresja, ważne żeby partnerka o tym wiedziała, może podeślij jej jakiś artykuł?

Jeśli nie planujecie potomstwa to wazektomia może być dobrym wyjściem, ale mam poważne wątpliwości czy po wazektomii się coś zmieni... Dalej to może nie być dla niej wystarczające.

Na pewno bym to z nią omówiła, wszystkie Twoje wątpliwości i propozycje rozwiązania tego problemu. Zaproponuj, żeby ona również przedstawiła swoje propozycje rozwiązania tego problemu.

Jeśli nic się nie zmieni to nie wyjdzie z tego nic dobrego... Powodzenia!
Napięcie to on rozładowywuje, tylko nie w środku a partnerka kończy ręcznie, co nie jest tak przyjemne jak klasycznie czy oralnie, a i samo przerywanie "wybija" z rytmu
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-17, 07:12   #7
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Partnerka wymaga przerywania stosunku pomimo antykoncepcji

A może ona po prostu nie lubi spermy w pochwie jak wypływa. Niezbyt fajne. Skoro jest po 40 to ciąża utrudniona ale nie niemożliwa do tego wady genetyczne płodu częstsze nie dziwie się że boi się ciąży.

Według mnie prezerwatywa dodatkowo rozwiązałaby problem. Rzadko pękają.

---------- Dopisano o 06:12 ---------- Poprzedni post napisano o 06:09 ----------

Faceci zawsze narzekają.. tak nie.. w gumce nie… szkoda że to oni nie zachodzą w ciąże…
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-05-17, 13:45   #8
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Partnerka wymaga przerywania stosunku pomimo antykoncepcji

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
A może ona po prostu nie lubi spermy w pochwie jak wypływa. Niezbyt fajne. Skoro jest po 40 to ciąża utrudniona ale nie niemożliwa do tego wady genetyczne płodu częstsze nie dziwie się że boi się ciąży.

Według mnie prezerwatywa dodatkowo rozwiązałaby problem. Rzadko pękają.
Przecież może ciążę usunąć. Jak dla mnie strach bycia w ciąży przy stosowaniu kilku metod antykoncepcji to paranoja. A autor przy takim stosunku przerywanym może się nabawić zaburzeń.
Miss_Suze jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-19, 19:08   #9
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Partnerka wymaga przerywania stosunku pomimo antykoncepcji

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Przecież może ciążę usunąć. Jak dla mnie strach bycia w ciąży przy stosowaniu kilku metod antykoncepcji to paranoja. A autor przy takim stosunku przerywanym może się nabawić zaburzeń.
W Polsce to nie jest dozwolone.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-23, 09:56   #10
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 1 931
Dot.: Partnerka wymaga przerywania stosunku pomimo antykoncepcji

No niestety, w takim kraju zyjemy, ze kobiety boja sie ciazy.
Co ciekawe, autor postu nie odpowiedzial ani razu na sugestie wazektomii. Nie jest tez jasne dlaczego jako drugiej formy zabezpieczenia nie uzywaja prezerwatyw.
Zeby sie nie okazalo, ze misiu tak kocha, ale antykoncepcje zwala na kobiete.
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-23, 09:59   #11
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 115
Dot.: Partnerka wymaga przerywania stosunku pomimo antykoncepcji

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;89585639]W Polsce to nie jest dozwolone.[/QUOTE]
Wszyscy to wiedzą, ale na szczęście nie jesteśmy tutaj uwięzione
[1=4d032753774d1a68efa6ccf c57dfedd4115cfe72_6584d22 253d76;89588239]No niestety, w takim kraju zyjemy, ze kobiety boja sie ciazy.
Co ciekawe, autor postu nie odpowiedzial ani razu na sugestie wazektomii. Nie jest tez jasne dlaczego jako drugiej formy zabezpieczenia nie uzywaja prezerwatyw.
Zeby sie nie okazalo, ze misiu tak kocha, ale antykoncepcje zwala na kobiete. [/QUOTE]
To też prawda, że mógłby się odnieść do opcji wazektomii, ale niezależnie od tego lęk tej kobiety jest irracjonalny. Podejrzewam, że w takiej sytuacji wazektomia jej wcale nie uspokoi.
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-05-23, 10:13   #12
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Partnerka wymaga przerywania stosunku pomimo antykoncepcji

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;89585639]W Polsce to nie jest dozwolone.[/QUOTE]

Masz w Polsce organizacje, które pomagają w przerywaniu ciąży za granicą. Również finansowo. Pomijając kwestię aborcji - paniczny lęk przed ciążą to zaburzenie, a nie coś normalnego.
Miss_Suze jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-24, 19:21   #13
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Partnerka wymaga przerywania stosunku pomimo antykoncepcji

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Masz w Polsce organizacje, które pomagają w przerywaniu ciąży za granicą. Również finansowo. Pomijając kwestię aborcji - paniczny lęk przed ciążą to zaburzenie, a nie coś normalnego.
Nie każdy akceptuje aborcję.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-24, 19:24   #14
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Partnerka wymaga przerywania stosunku pomimo antykoncepcji

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;89589658]Nie każdy akceptuje aborcję.[/QUOTE]

To niech chociaż akceptuje i ufa antykoncepcji
Miss_Suze jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 18:30   #15
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Partnerka wymaga przerywania stosunku pomimo antykoncepcji

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
To niech chociaż akceptuje i ufa antykoncepcji
Trudny miks, nie akceptuje aborcji i nie ufam antykoncepcji.
Smutne wychowanie w kk
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-27, 15:24   #16
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Partnerka wymaga przerywania stosunku pomimo antykoncepcji

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;89591100]Trudny miks, nie akceptuje aborcji i nie ufam antykoncepcji.
Smutne wychowanie w kk[/QUOTE]


Dokładnie
Miss_Suze jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 19:33   #17
Ludda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-05
Wiadomości: 5
Dot.: Partnerka wymaga przerywania stosunku pomimo antykoncepcji

"autor przy takim stosunku przerywanym może się nabawić zaburzeń" - a co to za przedpotopowe bzdury? Powstrzymanie ejakulacji, zaprzestanie penetracji i zmiana stymulacji to podstawowa umiejętność, bez której nie ma co się wybierać z kimkolwiek do łóżka. Zaburzeń to się nabawiają kobiety, kiedy znoszą niesatysfakcjonująca penetrację, bo "on musi".
Ludda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-29, 12:05   #18
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Partnerka wymaga przerywania stosunku pomimo antykoncepcji

Cytat:
Napisane przez Ludda Pokaż wiadomość
"autor przy takim stosunku przerywanym może się nabawić zaburzeń" - a co to za przedpotopowe bzdury? Powstrzymanie ejakulacji, zaprzestanie penetracji i zmiana stymulacji to podstawowa umiejętność, bez której nie ma co się wybierać z kimkolwiek do łóżka. Zaburzeń to się nabawiają kobiety, kiedy znoszą niesatysfakcjonująca penetrację, bo "on musi".

Zmiana pozycji penetracji dla zabawy, a szybkie wychodzenie, bo baba krzyczy 'aaa, dojdziesz we mnie, ciąża będzie mimo, że stosujemy 100 metod antykoncepcji!!!' jest zasadnicza różnica. Facet w ten sposób może nabawić się nerwicy na tym tle i to nie są bzdury, a fakty naukowe.
Miss_Suze jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-29, 13:04   #19
Ludda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-05
Wiadomości: 5
Dot.: Partnerka wymaga przerywania stosunku pomimo antykoncepcji

Nie wiem, skąd ta wizja "wrzeszczącej baby", bo autor wątku napisał, że partnerka poinformowała go o swoich zasadach, więc on najwyraźniej się zgadza (skoro uprawiają seks) i sam kontroluje sytuację. To standard kultury współżycia, a nie powód do traumy.
W ogóle uważam, że problem jest tu po stronie autora - dobrze żeby zadał sobie pytania, dlaczego 1. jest tak zafiksowany akurat na wytrysku w pochwie i 2. dlaczego odrzuca kompromisowe rozwiązania jak wazektomia czy prezerwatywy. Warto byłoby to omówić z seksuologiem lub psychologiem.
Ludda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-05-29, 20:31   #20
rozwojiuwodzenie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-05
Wiadomości: 7
Dot.: Partnerka wymaga przerywania stosunku pomimo antykoncepcji

Jeśli rozmowa nic nie wnosi to może, poprosić o to, aby partnerka porozmawiała z ginekologiem, który ma nieco więcej mocy przekonującej w pewnych tematach. Choć z tym na pewno będzie też ciężko.
rozwojiuwodzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-30, 08:14   #21
Pious
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-03
Wiadomości: 17
Dot.: Partnerka wymaga przerywania stosunku pomimo antykoncepcji

Moja Żona ma mirene i zalewam ją z półtora roku i narazie nic się nie dzieje ale jest różnica po zmianie z gumek po 20-tu latach oboje teraz wolimy bez a co do wytrysków to ona wie że uwielbiam kończyć w środku. Na Twoim miejscu rozważył bym tą wazekotomie albo po prostu wciśnij kit że poddałeś się wazekotomi jak masz możliwość.
Pious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-30, 09:36   #22
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Partnerka wymaga przerywania stosunku pomimo antykoncepcji

Cytat:
Napisane przez Pious Pokaż wiadomość
Moja Żona ma mirene i zalewam ją z półtora roku i narazie nic się nie dzieje ale jest różnica po zmianie z gumek po 20-tu latach oboje teraz wolimy bez a co do wytrysków to ona wie że uwielbiam kończyć w środku. Na Twoim miejscu rozważył bym tą wazekotomie albo po prostu wciśnij kit że poddałeś się wazekotomi jak masz możliwość.
Świetna porada z tym wciskaniem kitu. Gwałt taki spoko, nie?
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-30, 11:21   #23
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Partnerka wymaga przerywania stosunku pomimo antykoncepcji

Cytat:
Napisane przez Pious Pokaż wiadomość
Moja Żona ma mirene i zalewam ją z półtora roku i narazie nic się nie dzieje ale jest różnica po zmianie z gumek po 20-tu latach oboje teraz wolimy bez a co do wytrysków to ona wie że uwielbiam kończyć w środku. Na Twoim miejscu rozważył bym tą wazekotomie albo po prostu wciśnij kit że poddałeś się wazekotomi jak masz możliwość.
Obrzydliwy post. Autor w przeciwieństwie do Ciebie kieruje się widocznie szacunkiem i miłością do swojej kobiety, oszustwo to nie jest żadne rozwiązanie.


Sent from my M2101K6G using Tapatalk

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Ludda Pokaż wiadomość
Nie wiem, skąd ta wizja "wrzeszczącej baby", bo autor wątku napisał, że partnerka poinformowała go o swoich zasadach, więc on najwyraźniej się zgadza (skoro uprawiają seks) i sam kontroluje sytuację. To standard kultury współżycia, a nie powód do traumy.
W ogóle uważam, że problem jest tu po stronie autora - dobrze żeby zadał sobie pytania, dlaczego 1. jest tak zafiksowany akurat na wytrysku w pochwie i 2. dlaczego odrzuca kompromisowe rozwiązania jak wazektomia czy prezerwatywy. Warto byłoby to omówić z seksuologiem lub psychologiem.
A ja nie uważam, by problem był po stronie autora, bo proponował inne, dodatkowe metody (autorze, odniesiesz się do tych prezerwatyw?), nie chciał wywierać na partnerce presji, ale jest sfrustrowany. I mnie to wcale nie dziwi, bo ja też bym nie chciała być na jego miejscu. Tak nie, tak też nie, skończyć we mnie tu nie możesz, co najwyżej zrobię Ci łaskawie ręką bo wszystko inne mi nie odpowiada. Strefa seksualna jest dla wielu ludzi bardzo ważna i często niedopasowanie prowadzi do zakończenia relacji. Być może na początku autor myślał, że jakoś to będzie, ale jednak nie jest i problem narasta

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

Edytowane przez Higurashi
Czas edycji: 2023-05-30 o 11:22
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-30, 15:51   #24
Organa
Raczkowanie
 
Avatar Organa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 285
Dot.: Partnerka wymaga przerywania stosunku pomimo antykoncepcji

U mnie też jest panika w głowie, dlatego 2 metody antykoncepcji jednoczesnie są. Plastry i gumka. ZAWSZE!
Organa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-31, 05:58   #25
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Partnerka wymaga przerywania stosunku pomimo antykoncepcji

Cytat:
Napisane przez Organa Pokaż wiadomość
U mnie też jest panika w głowie, dlatego 2 metody antykoncepcji jednoczesnie są. Plastry i gumka. ZAWSZE!
Dlaczego tak się boisz?
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-31, 06:47   #26
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Partnerka wymaga przerywania stosunku pomimo antykoncepcji

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-31 07:47:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.