Ogier - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-06-18, 08:26   #1
Magdaa04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 1

Ogier


Cześć,
Mam 19 lat a mój chłopak jest 6 lat starszy. Oboje mamy duże libido, więc niby wszystko jest ok. Studiuję a on pracuje w innym mieście i pojechaliśmy wczoraj do moich rodziców żeby ich poznał. Wspólny obiad a po nim poszłam do pokoju z chłopakiem. I jakos tak się stało że kochaliśmy się ze sobą kiedy moi rodzice byli w moim domu. Głupio się przyznać ale podobało mi się ze jest na mnie taki napalony,że nie może poczekać aż wrócimy do domu. Tylko nie wiem czy rodzice tego nie słyszeli i trochę mi wstyd. Na codzień nie mamy tego problemu bo mamy całe mieszkanie dla siebie.
Jeszcze jest inna kwestia że nie wiem czy chłopak mnie nie zdradza. Ostatnio przyszedł na uczelnie żeby zabrać mnie do restauracji i gapił się strasznie na tyłki dziewczyn bo szły przed nami w szortach jeansowych. Co mu powiedzieć?
Magdaa04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-22, 09:48   #2
Sharkoon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 47
Dot.: Ogier

Powiedz żeby patrzył na inne dziewczyny dyskretniej bo jest ci przykro jak to zauważasz. A tak pozatym to normalne, wszyscy faceci patrzą na inne kobiety nawet jak jesteśmy w związkach i zakochani. To nie jest powód do obaw.
Sharkoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-22, 11:20   #3
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Ogier

Cytat:
Napisane przez Sharkoon Pokaż wiadomość
A tak pozatym to normalne, wszyscy faceci patrzą na inne kobiety nawet jak jesteśmy w związkach i zakochani. To nie jest powód do obaw.
Każdy patrzy, bez różnicy jaka płeć. Gorzej jak ktoś się perfidnie gapi i slini na czyjś widok.
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-23, 01:15   #4
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 814
Dot.: Ogier

Cytat:
Napisane przez Magdaa04 Pokaż wiadomość
Cześć,
Mam 19 lat a mój chłopak jest 6 lat starszy. Oboje mamy duże libido, więc niby wszystko jest ok. Studiuję a on pracuje w innym mieście i pojechaliśmy wczoraj do moich rodziców żeby ich poznał. Wspólny obiad a po nim poszłam do pokoju z chłopakiem. I jakos tak się stało że kochaliśmy się ze sobą kiedy moi rodzice byli w moim domu. Głupio się przyznać ale podobało mi się ze jest na mnie taki napalony,że nie może poczekać aż wrócimy do domu. Tylko nie wiem czy rodzice tego nie słyszeli i trochę mi wstyd. Na codzień nie mamy tego problemu bo mamy całe mieszkanie dla siebie.
Jeszcze jest inna kwestia że nie wiem czy chłopak mnie nie zdradza. Ostatnio przyszedł na uczelnie żeby zabrać mnie do restauracji i gapił się strasznie na tyłki dziewczyn bo szły przed nami w szortach jeansowych. Co mu powiedzieć?
Cóż, to, że faceci rozglądają się za innymi dziewczynami nie jest niczym nowym, i nie świadczy o prawdopodobieństwie zdrady.
Ale skoro sam nie ogarnia, to powinnaś mu zwrócić uwagę aby nie robił tego przy Tobie, bo źle się z tym czujesz.


Skoro jesteście parą, to rodzice chyba domyślają się, że nie tylko trzymacie się za rączkę, czasami dobrze jest ponieść się chwili, ale jeżeli coś Ci nie odpowiada, to pomimo napalenia przecież zawsze możesz odmówić czy powiedzieć nie tutaj/teraz, komunikacja to podstawa
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-23, 22:17   #5
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Ogier

I nazwała ten wątek - ogier
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-23 23:17:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.