Jak urozmaicić seks - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-06-29, 15:35   #1
Ewunia187
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-03
Wiadomości: 21

Jak urozmaicić seks


Hejka

Dziewczyny, przychodzę do was po rady . Mam nowego partnera, seks jest wspaniały! Ale chciałabym go urozmaicić. Mamy za sobą już krepowanie i zabawy wibratorem i taką sztuczną cip**. Może polecicie jakieś fajne gry czy gadżety jakie wy stosujecie hmm ? Generalnie lubimy odważny i nierzadko ostry seks, może to was pokieruje do jakiś fajnych porad czy pomysłów
Ewunia187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-01, 06:21   #2
Pious
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-03
Wiadomości: 17
Dot.: Jak urozmaicić seks

Ja jako facet lubię zabawy straponem np.wczoraj ja wchodziłem w cipkę a żona posuwała mi pupcie zajefajnie mieć coś w pupie w czasie sexu lub lodzika noi jeszcze fajna sprawa jak pierwszy skończę to jeden koniec mój jeden jej duży plus że można jeździć ile się chcę. Zależy czy lubicie pieszczenie pupy bo ja uwielbiam a Żona nie pozwala się tam dotknąć. Jeszcze polecam korek analny i wibrator dla par czyli taki wygięty wkładasz w cipkę i jednocześnie pieści ją i łechtaczkę i oczywiście penisa też. Jeśli lubicie zabawy pupą to polecam po koreczku w każdą pupcie. Fajne uczucie dla faceta jest jak masuje się prostatę (nie każdy lubi) najlepiej w czasie robienia lodzika wtedy wytrysk jest intensywniejszy i uczucie boskie.
Pious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-01 07:21:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:40.