Jaki makijaż do mnie pasuje? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-26, 17:09   #1
martynasiodmak98
Przyczajenie
 
Avatar martynasiodmak98
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 7

Jaki makijaż do mnie pasuje?


Witam wszystkie wizażanki. Mam do was pytanie jak byscie mogły mi doradzic jaki makijaz do mnie pasuje ale mam dopiero 14 lat. A pospodem macie kilka mojch fotek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 414225_289809647772488_844522208_o.jpg (83,3 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 429538_250790598341060_1048910852_n.jpg (56,1 KB, 115 załadowań)
martynasiodmak98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 21:57   #2
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Jaki makijaż do mnie pasuje?

Masz śliczną buzię, piękną cerę! Nie potrzebujesz makijażu
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 11:31   #3
ola_offspring
Raczkowanie
 
Avatar ola_offspring
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 273
Dot.: Jaki makijaż do mnie pasuje?

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Masz śliczną buzię, piękną cerę! Nie potrzebujesz makijażu
Popieram Jeszcze nie maluj się, bo naprawdę nie masz po co, makijaż służy do ukrywania jakiś niedoskonałości, a skoro ich nie masz, to po co? Może niedługo jakiś tusz do rzęs pogrubiający i tyle, bo nie wierzę, żeby chciało Ci się wstawać pół godziny wcześniej żeby iść do szkoły w pełnym makijażu
__________________
Zapuszczam włosy
powrót do brązu bez rudości czas zacząć!
ola_offspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 13:31   #4
Iza98
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki makijaż do mnie pasuje?

tez mam 14 lat , jezeli juz koniecznie chcesz miec makijaż to uzyj tuszu do rzęs i czasem np. jak ci sie pojawi jakaś wysypka, prebarwienie, plamy czy pryszcz który chcesz zakryc to fluid , puder ; )
Iza98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 13:08   #5
martynasiodmak98
Przyczajenie
 
Avatar martynasiodmak98
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki makijaż do mnie pasuje?

a jeszcze jedno pytanie jakich kosmetyków uzywac a by nam trądzk znikł
martynasiodmak98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 06:04   #6
reject
Raczkowanie
 
Avatar reject
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mississauga
Wiadomości: 98
Dot.: Jaki makijaż do mnie pasuje?

Cytat:
Napisane przez martynasiodmak98 Pokaż wiadomość
a jeszcze jedno pytanie jakich kosmetyków uzywac a by nam trądzk znikł
ja u ciebie nie widze trądziku... ale jezeli juz masz problem to nie eksperymentuj sama tylko wybierz sie do dermatologa.

a co do makijazu... tusz do rzes maxymalnie, nic wiecej ci nie potrzeba. ja majac 14 lat nawet o makijazu nie myslalam, wiec sadze ze i bez tuszu sie obejdziesz
reject jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 14:36   #7
olsonek
Raczkowanie
 
Avatar olsonek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 57
Dot.: Jaki makijaż do mnie pasuje?

A ja w Twoim wieku zaczynałam powoli eksperymentować z makijażem, więc Cię doskonale rozumiem
Jeśli mogę doradzić, to spokojnie tusz do rzęs (ale doradziłabym brązowy, gdyż czarny może Cię za bardzo przytłoczyć; fajne tusze ma Maybelline i często są w promocji), puder brązujący albo róż na policzki (raczej w ciepłym odcieniu, np. brzoskwiniowym) i jakiś delikatny błyszczyk. Na co dzień wystarczy
A na jakieś wyjścia/imprezy możesz poszaleć z kolorowymi cieniami do powiek, widzę Cię np. w turkusie czy pomarańczy
I absolutnie nie widzę Cię w ciemnej szmince
olsonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 09:34   #8
kaamila90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: Jaki makijaż do mnie pasuje?

Witam tez mam maly dylemat a mianowicie szukam odpowiedniego makijazu dla mnie...i jeszcze jedno pytanie uzywac różu i w jakiej partii twarzy go nakladac.No i mozna jakos zakamuflowac biegi..Moze jakies zdjecia z makijazem pasujacym do mojego typu...dodam jeszce ze mam niebieskie oczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00090.jpg (82,6 KB, 45 załadowań)
__________________
kaamila90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 10:55   #9
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Jaki makijaż do mnie pasuje?

Cytat:
Napisane przez kaamila90 Pokaż wiadomość
Witam tez mam maly dylemat a mianowicie szukam odpowiedniego makijazu dla mnie...i jeszcze jedno pytanie uzywac różu i w jakiej partii twarzy go nakladac.No i mozna jakos zakamuflowac biegi..Moze jakies zdjecia z makijazem pasujacym do mojego typu...dodam jeszce ze mam niebieskie oczy
Ja na Twoim miejscu malowałabym tylko rzęsy (brązowym tuszem) albo nie malowałabym się wcale. Jesteś taka piękna, a piegi są super! Nie musisz stosować różu, bo piegi bardzo ładnie rozkładają się na twarzy. Sama jestem ruda i blada i bardzo ubolewam, że nie mam piegów. I kręconych włosów!

Jedna rzecz, która nie gra: masz zbyt ciemne włosy, które nijak nie pasują do Twojego typu urody. Farbuj się na rudo (ale nie na czerwono tylko na rudo!) albo na blond. No, chyba, że te rude włosy gdzieś się tam się czają pod tą straszną farbą.

I z refleksji ogólnych: zdumiewa mnie, że dziewczyny zamiast podkreślać to, co mają w sobie wyjątkowego, usiłują zrobić wszystko, żeby wyglądać pospolicie. Zakrywają piegi, farbują włosy na kolory, które zupełnie nie współgrają z ich cerą, smażą się w solarium, no: oszpecają się, jednym słowem. Ludzie mają różne typy urody, rzadko kto wygląda dobrze zrobiony wbrew naturze na Penelope Cruz.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 12:24   #10
kaamila90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: Jaki makijaż do mnie pasuje?

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Ja na Twoim miejscu malowałabym tylko rzęsy (brązowym tuszem) albo nie malowałabym się wcale. Jesteś taka piękna, a piegi są super! Nie musisz stosować różu, bo piegi bardzo ładnie rozkładają się na twarzy. Sama jestem ruda i blada i bardzo ubolewam, że nie mam piegów. I kręconych włosów!

Jedna rzecz, która nie gra: masz zbyt ciemne włosy, które nijak nie pasują do Twojego typu urody. Farbuj się na rudo (ale nie na czerwono tylko na rudo!) albo na blond. No, chyba, że te rude włosy gdzieś się tam się czają pod tą straszną farbą.

I z refleksji ogólnych: zdumiewa mnie, że dziewczyny zamiast podkreślać to, co mają w sobie wyjątkowego, usiłują zrobić wszystko, żeby wyglądać pospolicie. Zakrywają piegi, farbują włosy na kolory, które zupełnie nie współgrają z ich cerą, smażą się w solarium, no: oszpecają się, jednym słowem. Ludzie mają różne typy urody, rzadko kto wygląda dobrze zrobiony wbrew naturze na Penelope Cruz.

Z natury mam czarne włosy wiec rudy nie wchodzi w gre.Blond mialam kiedys ale za blado wygladalam i to sie dopiero zlewalo..mialam tez jasno brazowe ale tak nijak one wygladaly jakby wyplowiale byly... dlatego wrocilam do naturlanego mojego koloru...dziekuje ze tak mnie oceniasz ale naprawde moze jescze troche czasu az zaczne do konca tolerowac moje piegi
__________________
kaamila90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 13:57   #11
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Jaki makijaż do mnie pasuje?

Też uważam, że z piegami jest Ci super i nie zakrywaj ich ani nie wybielaj !! Co do makeupu, to tusz podkręcający, cieniutka kreska na lini rzęs, bezbarwny błyszczyk, korektor punktowy na niespodzianki i już. Jak bardzo chcesz róż, to tylko tam, gdzie sie naturalnie rumienisz, ale bardzo bardzo bardzo delikatnie.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 14:04   #12
kaamila90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: Jaki makijaż do mnie pasuje?

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
Też uważam, że z piegami jest Ci super i nie zakrywaj ich ani nie wybielaj !! Co do makeupu, to tusz podkręcający, cieniutka kreska na lini rzęs, bezbarwny błyszczyk, korektor punktowy na niespodzianki i już. Jak bardzo chcesz róż, to tylko tam, gdzie sie naturalnie rumienisz, ale bardzo bardzo bardzo delikatnie.
A co powiesz na moj kolor wlosow naprawde az tak zle?? pokarze moze inne zdjecie na ktorym jestem pomalowana no i wlosy ulozone samodzielnie sadze ze jak mam kolor naturlany czarny to niepowinnam zmianiac na rudy lub blond ktory mialam juz..;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nowy.jpg (38,3 KB, 29 załadowań)
__________________
kaamila90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:08.