Rossmann cz. XXVIII - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-19, 10:31   #121
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Pomylka
__________________
Wymiana mineralno-kosmetyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=881856
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 11:26   #122
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;54184151]Nie, bo za ciężka nawet w mikro ilości Próbowałam z Fitomedem, ale na nim korektor trochę pływa Ostatnio z braku laku posiłkuję się rano kremem do twarzy (skład 100% naturalny i łagodny, więc nie mam obaw przed nakładaniem w okolice oczu), ale chciałabym coś innego, bez tych półśrodków Pokończyły mi się niestety, aż jestem w szoku bo zazwyczaj mam spore zapasy

Dziękuję za odpowiedź [/QUOTE]

To czego używasz rano?
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 12:05   #123
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Czy ktoś ma gazetke obowiązującą od jutra?
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 13:03   #124
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Czy ktoś ma gazetke obowiązującą od jutra?
hej, ja nie mam i też czekam, kurcze to już jutro nowe promo? jakoś szybko
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 13:18   #125
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
hej, ja nie mam i też czekam, kurcze to już jutro nowe promo? jakoś szybko
Jutro jutro:P Bo ja wiem czy szybko... normalnie.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 13:58   #126
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez allisonn Pokaż wiadomość
Miałam maskę ziajapro ceramidy pod oczy i niestety bardzo mnie rozczarowała. To w zasadzie jeden z niewielu kosmetyków, który mnie przeokrutnie zapchał. Nie przesadzam. Podchodziłam do owej maski wiele razy. Niedoskonałości po niej musiałam bardzo długo leczyć, nie polecam. Dodam jeszcze, że naprawdę mnie mało co zapychało. Nie miałam z tym nigdy problemu, mam cerę suchą i jakiekolwiek niedoskonałości zdarzały się od wielkiego dzwonu.
Przesadzasz żeby w ogóle mówić o zapychaniu trzeba mieć skórę tłustą, po drugie nadmierny łojotok i po trzecie zaburzenia rogowacenia. Co innego podrażnienia i uczulenie, ale to jakiś składnik w kremie mógł wywołać działanie drażniące w postaci stanu zapalnego.

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Dzisiaj użyłam pierwszy raz i nie mam nic do zarzucenia Jest ok.
Oglądałam ten żel, już sobie ktoś poużywał bo na zewnątrz wokół zamknięcia zdążyło trochę produktu zaschnąć Skoro zastyga to znaczy, że powinien dobrze utrwalać i chyba go chcę

Kulki też oglądałam, były aż dwa opakowania wystawione tam gdzie wszystkie pudry. Ilość w sam raz, jak już wspomniałam mam z Essence i jest ich w opakowaniu piętrowo, zużycia nie widać. Dlatego też nie kuszą mnie
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 14:50   #127
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Przesadzasz żeby w ogóle mówić o zapychaniu trzeba mieć skórę tłustą, po drugie nadmierny łojotok i po trzecie zaburzenia rogowacenia. Co innego podrażnienia i uczulenie, ale to jakiś składnik w kremie mógł wywołać działanie drażniące w postaci stanu zapalnego.
chyba zartujesz
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-19, 14:56   #128
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Przesadzasz żeby w ogóle mówić o zapychaniu trzeba mieć skórę tłustą, po drugie nadmierny łojotok i po trzecie zaburzenia rogowacenia. Co innego podrażnienia i uczulenie, ale to jakiś składnik w kremie mógł wywołać działanie drażniące w postaci stanu zapalnego.
Nie zgadzam się z tym zupełnie.
Ja mam cere suchą i bardzo często zapychają mnie kosmetyki. Nie mogę stosować brązerów i rozświetlaczy w kulkach, bo następnego dnia mam mnóstwo podskórnych krost, bardzo często maseczki mnie zapychają, czasami kremy.
Oczywiście cera sama w sobie, bez "pomocy" kosmetyków nie jest skłonna do zapychania, w taki sposób zapychają się tylko cery tłuste, właśnie przez nadmierny łojotok.
Cera skłonna do zapychania, to najczęsciej skóra cienka, która pokryta zbyt dużą warstwą nie tylko łojotoku, ale również kosmetyku zawierającego np. silikon , nie potrafi oddychać i tworzą się podskórne krosty.
__________________
Always Fighter

Edytowane przez britnay
Czas edycji: 2016-01-19 o 15:44
britnay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 15:34   #129
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
chyba zartujesz
To samo pomyślałam. Mam cerę normalną, a też jest skłonna do zapychania.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 15:46   #130
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
chyba zartujesz
Nie.

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się z tym zupełnie.
Ja mam cere suchą i bardzo często zapychają mnie kosmetyki. Nie mogę stosować brązerów i rozświetlaczy w kulkach, bo następnego dnia mam mnóstwo podskórnych krost, bardzo często maseczki mnie zapychają, czasami kremy.
Oczywiście cera sama w sobie, bez "pomocy" kosmetyków nie jest skłonna do zapychania, w taki sposób zapychają się tylko cery tłuste, właśnie przez nadmierny łojotok.
Cera skłonna do zapychania, to najczęsciej skóra cienka, która pokryta warstwą nie tylko łojotoku, ale również kosmetyku zawierającego np. silikon , nie potrafi oddychać i tworzą się podskórne krosty.
Suchą, a może jednak tłustą ale odwodnioną? Owszem cera tłusta i bez pomocy kosmetyków może mieć niedoskonałości czyli jak to piszecie zostać "zapchana". Do powstawanie zaskórników potrzebne jest sebum, a to problem skóry tłustej. Komedogenne substancje kosmetyczne to rozdmuchany temat, one są nie przeczę, ale bez pożywki w postaci łoju nie powstaną zaskórniki. Widział ktoś zaskórniki na dłoniach gdzie skóra jest cienka i sucha lub normalna? Lepiej napisać krem/puder mnie zapchał niż się przyznać że ma się cerę trądzikową

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2016-01-19 o 16:00
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 15:57   #131
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Nie.



Suchą, a może jednak tłustą ale odwodnioną? Owszem cera tłusta i bez pomocy kosmetyków może mieć niedoskonałości czyli jak to piszecie zostać "zapchana". Do powstawanie zaskórników potrzebne jest sebum, a to problem skóry tłustej. Komedogenne substancje kosmetyczne to rozdmuchany temat, one są nie przeczę, ale bez pożywki w postaci łoju nie powstaną zaskórniki. Widział ktoś zaskórniki na dłoniach gdzie skóra jest cienka i sucha lub normalna? Lepiej napisać krem/puder mnie zapchał niż się przyznać że ma się cerę trądzikową
Jak juz offtopujesz to rób to na szaro. Cera tlusta nie musi być trądzikowa, a poza tym komodogenność i aknegenność to nie jest to samo.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-19, 16:11   #132
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Nie.



Suchą, a może jednak tłustą ale odwodnioną? Owszem cera tłusta i bez pomocy kosmetyków może mieć niedoskonałości czyli jak to piszecie zostać "zapchana". Do powstawanie zaskórników potrzebne jest sebum, a to problem skóry tłustej. Komedogenne substancje kosmetyczne to rozdmuchany temat, one są nie przeczę, ale bez pożywki w postaci łoju nie powstaną zaskórniki. Widział ktoś zaskórniki na dłoniach gdzie skóra jest cienka i sucha lub normalna? Lepiej napisać krem/puder mnie zapchał niż się przyznać że ma się cerę trądzikową
Mam cere bardzo suchą i odwodnioną przez cały rok (od przynajmniej 20lat, kiedy byłam nastolatką), z dużym pogorszeniem stanu cery w okresie grzewczym, kiedy moja cera staje się nadwrażliwa.
Przy moich problemach z ciągle ściągniętą, matową i łuszczącą się skórą, marzyłabym o skórze tłustej.
Ty naprawdę myślisz że skóra sucha nie ma tendecji do zapychania? I nie są w stanie zapchać ją nawet komodogenne kosmetyki?
__________________
Always Fighter

Edytowane przez britnay
Czas edycji: 2016-01-19 o 16:13
britnay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 16:31   #133
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Jak juz offtopujesz to rób to na szaro. Cera tlusta nie musi być trądzikowa, a poza tym komodogenność i aknegenność to nie jest to samo.
No właśnie ale wszyscy piszą "zapchał", cokolwiek to znaczy

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Mam cere bardzo suchą i odwodnioną przez cały rok (od przynajmniej 20lat, kiedy byłam nastolatką), z dużym pogorszeniem stanu cery w okresie grzewczym, kiedy moja cera staje się nadwrażliwa.
Przy moich problemach z ciągle ściągniętą, matową i łuszczącą się skórą, marzyłabym o skórze tłustej.
Ty naprawdę myślisz że skóra sucha nie ma tendecji do zapychania? I nie są w stanie zapchać ją nawet komodogenne kosmetyki?
Dla mnie koniec off topu bo każdy zacznie się rozpisywać o swojej skórze
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 16:51   #134
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Wracając do tematu gazetki to jak pojawiły się matowe szminki Maybelline u mnie w Rosku to miła pani od kolorówki obiecała mi że po 20 będą na promocji żebym się wstrzymała jak mi bardzo nie zależy na czasie, trochę byłam zdziwiona że tak mało tych kolorów bo już pooglądałam filmiki na necie to więcej ich było a u nas tylko chyba 5
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 17:05   #135
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Wracając do tematu gazetki to jak pojawiły się matowe szminki Maybelline u mnie w Rosku to miła pani od kolorówki obiecała mi że po 20 będą na promocji żebym się wstrzymała jak mi bardzo nie zależy na czasie, trochę byłam zdziwiona że tak mało tych kolorów bo już pooglądałam filmiki na necie to więcej ich było a u nas tylko chyba 5
Ja się na nie naczekałam od momentu kiedy zobaczyłam reklamę, a tu weszło 5 kolorów właśnie
Ale są teraz w promocji http://www.rossmann.pl/Produkt/Maybe...58774,1648,325

Szafy Maybelline jakoś biednie wyglądają, dziury są w nich z pustym miejscem. Chociaż są już te podkłady w pudrze http://www.rossmann.pl/Produkt/Maybe...4569,1650,5037 i też wczoraj nowe róże prasowane widziałam wystawione.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 17:27   #136
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Jakie róże?
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 17:33   #137
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XXVIII

Musze sie poskarzyc. Ostatnio usuneli z "mojego" Rossmanna szafe Bourjois. Jestem rozgoryczona, chetnie pozbylabym sie Manhattanu badz Sally Hansen, a nie szafy B. Na promocji zawsze łapałam Healthy Mix i Twist up the volume (tusz).m, teraz będę zmuszona kupować przez internet. ;(
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 17:38   #138
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
To czego używasz rano?
Kremu Lynia Plum z e-naturalne. Świetny krem do twarzy o świetnym składzie i korzystnej cenie On jest gęsty i treściwy, ale nie tłusty, więc odrobinka pod oczy rano daje radę. Ale to rozwiązanie tymczasowe

Kusi mnie jeszcze krem pod oczy Be Organic, ale nie mam obecnie wolnej gotówki, zastanawiam się czy poczekać te 2 tygodnie do nowego miesiąca i wtedy zamówić sobie do apteki, czy mieć Ziaję "na już" Ale tak sobie myślę, że może jednak poczekam - 2 tygodnie mnie nie zbawią, a skład jednak ma znaczenie dla mnie
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 17:45   #139
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ja się na nie naczekałam od momentu kiedy zobaczyłam reklamę, a tu weszło 5 kolorów właśnie
Ale są teraz w promocji http://www.rossmann.pl/Produkt/Maybe...58774,1648,325

Szafy Maybelline jakoś biednie wyglądają, dziury są w nich z pustym miejscem. Chociaż są już te podkłady w pudrze http://www.rossmann.pl/Produkt/Maybe...4569,1650,5037 i też wczoraj nowe róże prasowane widziałam wystawione.
Dzięki za info, widziałam te promocje ale stała plakietka przy zwykłych szminkach a te matowe stoją wyżej i cena była normalna ale jutro pobiegnę i sobie na czytniku sprawdzę dużo taniej to to nie jest ale dobre i to. Pusto jest w tej szafie i u mnie i jakoś biednie, może coś się szykuje

Miałam w rękach już tą nową pomadkę ochronną Himalaya, skład fajny i nowość ale mnie diablisko podkusiło i wzięłam Blistex clasic, beznadziejny, słodkie byle co, nic kompletnie nie robi z moimi ustami i jeszcze taki ulepek, fuj
Kusi mnie też ta nowa odżywka do włosów Loreala w tubie ze niby jak po wyjściu od fryzjera ale 19,90 to trochę drogo, poczekam chyba na więcej opinii
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-19, 17:46   #140
Zamarzona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 600
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Miała któraś z Was ten podkład?
http://www.rossmann.pl/Produkt/Miss-...76598,1650,333

Można prosić o pierwsze wasze wrażenia na temat tego kosmetyku?
__________________
I'm cook
Zamarzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 17:48   #141
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Dzięki za info, widziałam te promocje ale stała plakietka przy zwykłych szminkach a te matowe stoją wyżej i cena była normalna ale jutro pobiegnę i sobie na czytniku sprawdzę dużo taniej to to nie jest ale dobre i to. Pusto jest w tej szafie i u mnie i jakoś biednie, może coś się szykuje

Miałam w rękach już tą nową pomadkę ochronną Himalaya, skład fajny i nowość ale mnie diablisko podkusiło i wzięłam Blistex clasic, beznadziejny, słodkie byle co, nic kompletnie nie robi z moimi ustami i jeszcze taki ulepek, fuj
Kusi mnie też ta nowa odżywka do włosów Loreala w tubie ze niby jak po wyjściu od fryzjera ale 19,90 to trochę drogo, poczekam chyba na więcej opinii
A ja go lubię

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;54198941]Kremu Lynia Plum z e-naturalne. Świetny krem do twarzy o świetnym składzie i korzystnej cenie On jest gęsty i treściwy, ale nie tłusty, więc odrobinka pod oczy rano daje radę. Ale to rozwiązanie tymczasowe

Kusi mnie jeszcze krem pod oczy Be Organic, ale nie mam obecnie wolnej gotówki, zastanawiam się czy poczekać te 2 tygodnie do nowego miesiąca i wtedy zamówić sobie do apteki, czy mieć Ziaję "na już" Ale tak sobie myślę, że może jednak poczekam - 2 tygodnie mnie nie zbawią, a skład jednak ma znaczenie dla mnie
[/QUOTE]

To faktycznie lepiej poczekać
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 17:58   #142
Zamarzona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 600
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
A ja go lubię
Klasyczny to jest ten z białą naklejką? Miałam go kiedyś i też go bardzo lubie, a ten zapach nawet jest wyczuwany w otoczeniu i wszyscy pytają co to.
__________________
I'm cook
Zamarzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 18:18   #143
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Zamarzona Pokaż wiadomość
Klasyczny to jest ten z białą naklejką? Miałam go kiedyś i też go bardzo lubie, a ten zapach nawet jest wyczuwany w otoczeniu i wszyscy pytają co to.
Dużo osób go lubi, ma dobre opinie i dlatego go kupiłam, dla mnie jednak porażka, dla mnie nr.1 to carmex a opinie na jego temat też są podzielone
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 20:31   #144
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Dużo osób go lubi, ma dobre opinie i dlatego go kupiłam, dla mnie jednak porażka, dla mnie nr.1 to carmex a opinie na jego temat też są podzielone
mi classic nie podszedł w ogóle, leży gdzieś nawet rozpoczęty i nie mogę go skończyć. za to blistex medplus uwielbiam po prostu, mam chyba z 10 opakowanie, koi moje usta niesamowicie.
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 20:43   #145
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Jakie róże?
Takie w niewielkim minimalistycznym czarnym opakowaniu otwieranym chyba w bok. Nie pamiętam co na nich pisało, a w necie na razie ich nie widzę.

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Dzięki za info, widziałam te promocje ale stała plakietka przy zwykłych szminkach a te matowe stoją wyżej i cena była normalna ale jutro pobiegnę i sobie na czytniku sprawdzę dużo taniej to to nie jest ale dobre i to. Pusto jest w tej szafie i u mnie i jakoś biednie, może coś się szykuje
Niektóre promocje są kontynuowane z gazetki na gazetkę, ale jak on-line pokazuje, że są w pormo to najlepiej sprawdzić pod czytnikiem.

Aaa i dla fanek żeli Isany to widziałam nowe z pandą na opakowaniu

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2016-01-19 o 20:45
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 20:45   #146
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Maleńki offtop, ale może komuś się przyda ta informacja. W Biedronkach wyprzedażowych przecenili kosmetyki Maybelline. Tusze Collosal Cat Eyes przecenione na 11.99zł , podkłady Satin Liquid chyba na 14,99 Reszty nie pamiętam, ale były cienie, lakiery i błyszczyki jeszcze.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-01-19 o 20:54
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 20:50   #147
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Skarb

http://gotoshop.pl/lodz/products/833...4531909903212/
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 21:15   #148
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Zaszłam dziś do natury a tam kulki kobo w promocji za 14zł z 24 Więcej ich jest i taniej wyszło do wibo, to teraz mam dwa pudełka:brzydal : Chyba je wymieszam razem po prostu.
A podobny efekt dają czy nie sprawdzałaś i zmieszałaś?
Zastanawiam się czy drobinki są w obu czy może któryś jest bardziej delikatny
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 21:55   #149
wildDaisy
żona bez ogona
 
Avatar wildDaisy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6 506
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Maleńki offtop, ale może komuś się przyda ta informacja. W Biedronkach wyprzedażowych przecenili kosmetyki Maybelline. Tusze Collosal Cat Eyes przecenione na 11.99zł , podkłady Satin Liquid chyba na 14,99 Reszty nie pamiętam, ale były cienie, lakiery i błyszczyki jeszcze.
Spadłaś mi z nieba, uwielbiam ten podkład! Nie widziałam go u mnie w Biedrze, ale jutro wyruszę na polowania do sąsiadującej Biedrony. Świetne krycie i na mojej suchej cerze wygląda nieskazitelnie

Edit: Ooo widzę, że coś kombinowali przy składzie, bo wyguglowałam i widzę nowe opakowanie z dumnym napisem: "nowa formuła" ehhh...
__________________

Edytowane przez wildDaisy
Czas edycji: 2016-01-19 o 22:00
wildDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 07:22   #150
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
A podobny efekt dają czy nie sprawdzałaś i zmieszałaś?
Zastanawiam się czy drobinki są w obu czy może któryś jest bardziej delikatny
Też mnie to ciekawi
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-02 21:39:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.