Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55. - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-06-21, 10:50   #1891
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Jednak w jednym z badań naukowcy odkryli, że 98 procent z 268 uczestników badania wypróżniało się z częstotliwością od trzech razy w tygodniu do trzech razy dziennie. Obydwa końce tego spektrum uważane są za normalne.


Że strony dr Mercoli


Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez 07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Czas edycji: 2020-06-21 o 10:51
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-21, 10:51   #1892
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
może, ale częściej jest 'nienormalne'
Jak nie towarzyszą temu niepokojące objawy, to samo w sobie nie jest.
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-21, 10:52   #1893
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;87944880]Jednak w jednym z badań naukowcy odkryli, że 98 procent z 268 uczestników badania wypróżniało się z częstotliwością od trzech razy w tygodniu do trzech razy dziennie. Obydwa końce tego spektrum uważane są za normalne.


Że strony dr Mercoli


Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


Ufff to się łapię


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-21, 10:52   #1894
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Czyli trzeba koniecznie jeden raz dziennie, codziennie, bo kazda inna częstotliwość to objaw choroby? No to dementuję, bo nie mam najmniejszych problemów ze zdrowiem ani z przemianą materii chyba też nie, bo raczej nie ważyłabym 60 paru kg przy prawie 180 cm wzrostu

A trzy razy dziennie to dla mnie kosmos


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
to, że masz prawidłowa wagę to jeszcze nic nie znaczy
no ale nic Ci nie wmawiam. nie ciągnę dalej tego tematu
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-21, 10:56   #1895
ttts
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 424
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez evanaeve Pokaż wiadomość
Ja brałam witaminę b12 i po 1, 2 dniach miałam spokój.
Cytat:
Napisane przez Swietusia Pokaż wiadomość
Potwierdzam. Do tego jeszcze można dorzucić B complex, bo zajady są najczęściej spowodowane niedoborami witamin z grupy B w diecie i smarowanie maścią z witaminą A (polecam maść marki Hasco).

Gdzieś mi umknęło to pytanie, a najbardziej lubię te "lecznicze".
Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Masz nawracające zajady, czy to raczej jednorazowa akcja?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja się borykałam z zakładami kilka lat, leczyłam się u lekar,y rodzinnych i dermatogow.
Oczywiście wszyscy minkazali suplementować żelazo, witaminy z grupy b.

Guzik pomagało. Byłam zdesperowana, bo nawet nie mogłam leczyć zębów, bo gęby otworzyć nie mogłam.

Kilkanaście miesięcy potem trafiłam do diabetologa, z zupełnie czym innym, bo z podejrzeniem IO i tam dowiedziałam się, że to nie zajady, tylko grzybica kącików ust spowodowana dieta wysoko węglowodanową. Polecono mi smarowanie maścią clotrimazolum i mocne ograniczenie cukrów w diecie.

Żaden lekarz wcześniej na to nie wpadł.

Faktycznie jak ograniczyłam cukier w diecie to problem zniknął i w sumie już nie powrócił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Swietusia Pokaż wiadomość
Zajady mogą się pojawiać z różnych przyczyn. Najczęstszą są właśnie te niedobory, ale jak suplementacja nie działa, pewnie jest nią coś innego. Najpierw jednak trzeba spróbować tej suplementacji, żeby się dowiedzieć, czy zadziała.

Albo zrobić sobie badania na poziom tych witamin czy cuś.
Dziękuję!
Jednorazowa akcja, ale od kilku dni nie mogę się dziadostwa pozbyć, a czeka mnie dentysta i... Same rozumiecie

Raz jeszcze dziękuję, przejdę się do apteki po wymienione specyfiki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ttts jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-21, 10:56   #1896
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

No ale Pani Mada po prostu nie masz racji pisząc, że brak wyprożnienia codziennie jest oznaką problemów zdrowotnych.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-21, 10:58   #1897
ttts
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 424
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez evanaeve Pokaż wiadomość
Ja brałam witaminę b12 i po 1, 2 dniach miałam spokój.
Dziękuję : róża:
Cytat:
Napisane przez Swietusia Pokaż wiadomość
Potwierdzam. Do tego jeszcze można dorzucić B complex, bo zajady są najczęściej spowodowane niedoborami witamin z grupy B w diecie i smarowanie maścią z witaminą A (polecam maść marki Hasco).

Gdzieś mi umknęło to pytanie, a najbardziej lubię te "lecznicze".
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Masz nawracające zajady, czy to raczej jednorazowa akcja?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jednorazowa.
Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja się borykałam z zakładami kilka lat, leczyłam się u lekar,y rodzinnych i dermatogow.
Oczywiście wszyscy minkazali suplementować żelazo, witaminy z grupy b.

Guzik pomagało. Byłam zdesperowana, bo nawet nie mogłam leczyć zębów, bo gęby otworzyć nie mogłam.

Kilkanaście miesięcy potem trafiłam do diabetologa, z zupełnie czym innym, bo z podejrzeniem IO i tam dowiedziałam się, że to nie zajady, tylko grzybica kącików ust spowodowana dieta wysoko węglowodanową. Polecono mi smarowanie maścią clotrimazolum i mocne ograniczenie cukrów w diecie.

Żaden lekarz wcześniej na to nie wpadł.

Faktycznie jak ograniczyłam cukier w diecie to problem zniknął i w sumie już nie powrócił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo, to ciekawe. Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Swietusia Pokaż wiadomość
Zajady mogą się pojawiać z różnych przyczyn. Najczęstszą są właśnie te niedobory, ale jak suplementacja nie działa, pewnie jest nią coś innego. Najpierw jednak trzeba spróbować tej suplementacji, żeby się dowiedzieć, czy zadziała.

Albo zrobić sobie badania na poziom tych witamin czy cuś.
Jednorazowa akcja, ale od kilku dni nie mogę się dziadostwa pozbyć, a czeka mnie dentysta i... Same rozumiecie

Raz jeszcze dziękuję, przejdę się do apteki po wymienione specyfiki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ttts jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-21, 11:00   #1898
avocado77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 337
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość

A trzy razy dziennie to dla mnie kosmos


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To przecież zależy od diety. Jak się je bardzo dużo błonnika to to normalne. On musi jakoś zostać usunięty.

Jak odżywiałam się tylko smoothies warzywno-owocowymi to bez przerwy musiałam do toalety.
avocado77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-21, 11:01   #1899
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;87944899]No ale Pani Mada po prostu nie masz racji pisząc, że brak wyprożnienia codziennie jest oznaką problemów zdrowotnych.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

a gdzie tak napisałam?
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-21, 11:05   #1900
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Ja tam nie narzekam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dla mnie byłby to sygnał, że coś jest źle. To tak samo jak siku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-21, 11:05   #1901
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Ok to próbuje

1) jak jest podsumowanie miesiąca ( w moim przypadku treningi to jazda na rowerze i chodzenie na pieszo i wynik to np 80 km lacznie ) to czy mogę sprawdzić jak to wypadło konkretnie w miesiącu jeśli chodzi o rower i spacery? np na rowerze przejechałam 50 km a na pieszo 30 km czy musze wszysykie treningi sama sobie liczyc ?


Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Co do 1.
Musisz sobie zliczać osobno.
Nie pokazuje oddzielnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie trzeba samemu zliczać. Na apce się chyba nie da, ale na przeglądarce da się. Wchodzisz po zalogowaniu w: Trening > Statystyki
Tam masz przegląd treningów. Na dole, pod słupkowym wykresem zaznaczasz interwał czasowy (dzień, tydzień, miesiąc rok - jak wolisz). A pod interwałem zaznaczasz rodzaje treningu, czyli osobno rower, czy spacer. Wtedy masz zliczone km dla danej aktywności.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-21, 11:10   #1902
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Nie trzeba samemu zliczać. Na apce się chyba nie da, ale na przeglądarce da się. Wchodzisz po zalogowaniu w: Trening > Statystyki
Tam masz przegląd treningów. Na dole, pod słupkowym wykresem zaznaczasz interwał czasowy (dzień, tydzień, miesiąc rok - jak wolisz). A pod interwałem zaznaczasz rodzaje treningu, czyli osobno rower, czy spacer. Wtedy masz zliczone km dla danej aktywności.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
A to może. Ale na aplikacji się nie da.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-21, 11:11   #1903
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Swietusia Pokaż wiadomość
Mnie dziwią ludzie, którzy nie robią codziennie.
Mnie zadni nie dziwia. To zalezy od organizmu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-21, 11:20   #1904
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Mnie zadni nie dziwia. To zalezy od organizmu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No i od diety, jak już ktoś zauważył. Nie wiem jak można komuś wmawiać problemy ze zdrowiem wyłącznie na podstawie informacji o treści "nie robię codziennie kupy". typowy wizaż


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-21, 11:25   #1905
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
No i od diety, jak już ktoś zauważył. Nie wiem jak można komuś wmawiać problemy ze zdrowiem wyłącznie na podstawie informacji o treści "nie robię codziennie kupy". typowy wizaż


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ok to dlaczego ktos sie dziwi ze ktos robi codziennie? Fizjologia jeden je tak inny tak jeden ma taki organizm inny rozny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-21, 11:26   #1906
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Dla mnie byłby to sygnał, że coś jest źle. To tak samo jak siku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nieprawda. Jeśli ktoś od zawsze rzadko/często się wypróżnia, to nie jest to żaden zły sygnał. To samo dotyczy robienia siku.
Niemniej jednak dziwi mnie, jeśli ludzie rzadko się wypróżniają, bo co słyszę, czy czytam np. na forach, to zdecydowana większość robi to codziennie. Ja miałam jednorazową akcję, że nie wypróżniłam się przez tydzień, ale to było po lewatywie przed porodem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-21, 11:29   #1907
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Ok to dlaczego ktos sie dziwi ze ktos robi codziennie? Fizjologia jeden je tak inny tak jeden ma taki organizm inny rozny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O rany, ten moj pierwszy post był z przymrużeniem oka, niech sobie robi na zdrowie "dziwi" mnie, bo dla mnie to często, a jak ktoś jeszcze pisze ze codziennie o tej samej godzinie, to już w ogóle "dziwne" ale nie przyszłoby mi do głowy tu nikogo diagnozować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-21, 11:45   #1908
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
O rany, ten moj pierwszy post był z przymrużeniem oka, niech sobie robi na zdrowie "dziwi" mnie, bo dla mnie to często, a jak ktoś jeszcze pisze ze codziennie o tej samej godzinie, to już w ogóle "dziwne" ale nie przyszłoby mi do głowy tu nikogo diagnozować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ok rozumiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-21, 11:52   #1909
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;87944635]Ogólnie to nie. Jedyne co mnie doprowadzało regularnie do szewskiej pasji to wiertarka u sąsiadów. Załącznik 7719862


Ale pamiętam, że jak miałam stan depresyjny, to wtedy drażniło mnie wszystko, dźwięki, słońce, wiatr, dotyk - ogólnie wszystkie zmysły były przewrażliwione.[/QUOTE]


Nie mam depresji i takich stanów, więc to nie jest kwestia tego. Mi w depresji było raczej wszystko obojetne. Mnie od zawsze to męczyło, ale teraz mam wrażenie, że jestem w apogeum. Mieszkam w bloku, który się powoli remontuje, tzn. nowo oddane mieszkania i o sąsiadach to mogłabym długo pisać. Staram się jak najmniej bywać w domu, ale przy ho to miałam spokojnie 2 miesiące rycia wszystkimi sprzętami codziennie za niemal wszystkimi ścianami... Nie mam też problemów z chodzeniem na imprezy, głośne przecież koncerty, nie denerwuje mnie jakoś coś, co rozumiem, ale taki niespodziewany hałas mnie rozwala. Najbardziej teraz przytłaczają mnie syreny, mam straż niedaleko domu i bardzo często słychać od razu rozkminiam, po co jadą, co się stało i z automatu odrywam się od wykonywanej pracy.



Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Mnie drazni wszystko, spie w zatyczkach i zazwyczaj zamykam okna, wylaczam wszystkie wtyczki a telefon ustawiam na tryb offline.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dzięki, ja spać mogę znowu w każdych warunkach, tzn. usnę przy hałasie, w wannie, jadąc pociągiem itd. No chyba, że zaczęłyby wyć te syreny albo byłyby jakieś dziwne odgłosy, choć akurat zmęczenie u mnie góruje nad tym przewrażliwieniem dźwiękowym.


Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
O rany, ten moj pierwszy post był z przymrużeniem oka, niech sobie robi na zdrowie "dziwi" mnie, bo dla mnie to często, a jak ktoś jeszcze pisze ze codziennie o tej samej godzinie, to już w ogóle "dziwne" ale nie przyszłoby mi do głowy tu nikogo diagnozować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak jem mało węgli np nie jem kaszy czy owsianki to też rzadziej chodzę, niż zwykle, jak nie jadłam dłużej to miałam okresy chodzenia co 2-3 dni. Chodzenie na 2 codziennie o tej samej porze mnie też rozwaliło Ale ja nie mam regularnego trybu życia od zawsze i nie wyobrażam sobie nie zrobić 2 poza chatą. Natomiast znam takie osoby...
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-21, 11:54   #1910
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Ponawiam pytanie może ktoś się zna na tym bardziej niż ja.

Czy pracodawca ma prawo ściągać z aktualnego urlopu godziny których nie przepracowaliśmy ? Przepracowałam 109 godz w tym.mies (tak mnie wzywali do pracy , taki był grafik) , pracodawca poinformował nas że zabrakło nam godzin do wypraciwania etatu (tego skróconego do 80%). Czy ma prawo w aktualnej sytuacji to zrobić ? Zglaszal nas do tarczy antykryzysowej. Nie podoba mi się że będą mi sicagac z urlopu aktualnego (co innego z poprzedniego roku!) . Czy ja się mylę czy nie ma do tego prawa ? A może tarcza antykryzysowa coś zmienia ?

Na internecie znalazłam info że może sicagnac z zaległego urlopu, ale nie znajduje nic o aktualnym
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-21, 12:13   #1911
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Do której sieciówki byście poszły w obecnej sytuacji stacjonarnie po koszulkę na raz, której nie żal Wam będzie wybudzić, więc nie musi być super jakości, ale za to w fajnej cenie? Normalnie bym poszła po totalny zwyklak do Sinsay, ale w moim mieście jest zamknięty, odpada ogólnie całe LPP.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-21, 12:15   #1912
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Do której sieciówki byście poszły w obecnej sytuacji stacjonarnie po koszulkę na raz, której nie żal Wam będzie wybudzić, więc nie musi być super jakości, ale za to w fajnej cenie? Normalnie bym poszła po totalny zwyklak do Sinsay, ale w moim mieście jest zamknięty, odpada ogólnie całe LPP.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
New Yorker, mają Basici za 13-20 zł często

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-21, 12:16   #1913
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Do której sieciówki byście poszły w obecnej sytuacji stacjonarnie po koszulkę na raz, której nie żal Wam będzie wybudzić, więc nie musi być super jakości, ale za to w fajnej cenie? Normalnie bym poszła po totalny zwyklak do Sinsay, ale w moim mieście jest zamknięty, odpada ogólnie całe LPP.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
c&a
__________________
contra negantem principia non est disputandum

Edytowane przez Swietusia
Czas edycji: 2020-06-21 o 12:18
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-21, 12:19   #1914
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
New Yorker, mają Basici za 13-20 zł często

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
O New Yorker kompletnie zapomniałam, dziękuję!
Cytat:
Napisane przez Swietusia Pokaż wiadomość
c&a
Nie ma już u mnie tego sklepu niestety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-21, 12:21   #1915
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
O New Yorker kompletnie zapomniałam, dziękuję!Nie ma już u mnie tego sklepu niestety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-21, 12:21   #1916
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Terranova, Tally Weijl, New Yorker. Jak potrzebowałam koszulki na już, do zdarcia, za małe pieniądze, a nie miałam czasu na lumpy, to szłam tam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-21, 12:24   #1917
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Do której sieciówki byście poszły w obecnej sytuacji stacjonarnie po koszulkę na raz, której nie żal Wam będzie wybudzić, więc nie musi być super jakości, ale za to w fajnej cenie? Normalnie bym poszła po totalny zwyklak do Sinsay, ale w moim mieście jest zamknięty, odpada ogólnie całe LPP.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
New Yorker, HM
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-21, 12:24   #1918
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Jak wyłączyć powiadomienia z wizażu przychodzące na maila?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-21, 12:31   #1919
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

[1=bbab4b1e68366f09bc3914c 9672f02df694c852f_622be74 47f718;87944473]Przeszkadzają Wam dźwięki, syreny, stukanie? Nagłe krzyki, hałasy, piski? O ile spać mogę znowu zawsze i wszędzie, o tyle naprawdę mega łatwo mnie teraz przestraszyć, bardzo mnie stresują znowu syreny, bardzo głośne hałasy. Potrafię się uspokoić, ale np. wczoraj tak mnie przestraszyły dźwięki dochodzące skądś obok w nocy, że prawie podskoczyłam...Bardzo często "przepadam", jak coś robię to nie potrafię się skupić na innych rzeczach, stąd chyba tak mnie to rozwala.[/QUOTE]Zrób badanie na przetwarzanie słuchowe, być może masz zaburzenia przetwarzania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-21, 12:31   #1920
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Jak wyłączyć powiadomienia z wizażu przychodzące na maila?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzeba się zalogować na wizaż przez kompa/przez przeglądarkę w telefonie i włączyć tryb komputerowy, a następnie wejść w "ustawienia i opcje" i tam odhaczyć ptaszki przy odpowiednich opcjach.
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-03 18:06:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:09.