Mamy styczniowe 2021 [emoji16] - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-07-08, 14:34   #1891
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez xasiaax Pokaż wiadomość
Czy podczas snu staracie się leżeć w jakiejś konkretnej pozycji? Niedawno przeczytałam, że spanie na plecach jest niebezpieczne w ciąży i od tego momentu, mimo że wcześniej nie cierpiałam tak spać, budzę się właśnie na plecach Staram się obracać na boki, ale nie wiem czy jest sens się męczyć. Jak myślicie? Słyszałyście o prawidłowej pozycji snu w ciąży?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Że co? Chyba na zdrowy rozum spanie na brzuchu byłoby niebezpieczne...
Jezu skąd wy dziewczyny takie kwiatki znajdujecie?

Ja tam zawsze się pytam o wszystko lekarza, jakoś nie wierzę w te internety
Najwyżej się kobitek z dziećmi pytam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 14:49   #1892
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-12-01 o 17:51
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 15:05   #1893
mervie
Rozeznanie
 
Avatar mervie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 974
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Truru dzięki za porzucenie linku, też go miałam szukać. Z Internetu też można korzystać mądrze

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
.kto płacze temu deszcz za oknem
mervie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 15:56   #1894
jowitazz
Rozeznanie
 
Avatar jowitazz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 754
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Hej! Właśnie Was nadrobiłam, gratuluję udanych wizyt!
My mieliśmy wczoraj jechać nad morze na 1 dzień, ale niestety córka postanowiła dostać gorączki. Dzisiaj na szczęście jest już dużo lepiej
No i dzisiaj znowu byłam u dentysty. Kamień usunięty, 5ka ma założone lekarstwo, za 2 miesiące wymiana na plombę poszłam na Nfz i jestem bardziej zadowolona niż z wizyty prywatnej, dziwne
Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
Ja mam łożysko na przedniej ścianie, CC nie miałam, ale napisał drukowanymi NISKO i też mnie to męczy na maksa...boję się wizji łożyska przodującego 🤷🤦

Pau_pau mi się od razu spytał czy będę chciała znać płeć i po 10 sekundach powiedział i później jeszcze kilka razy, stwierdził, że doświadczenie i sprzęt pozwalają mu to stwierdzić na 90%, ja oczywiście mam problem znów kolejny, no już się nastawiłam i nie chciałabym żeby się to zmieniło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie w poprzednich dwóch ciążach łożysko było na przedniej ścianie. Ciekawa jestem jak teraz się ułoży. A co do nisko ułożonego łożyska: do około 30 tygodnia się podniesie. W drugiej ciąży też miałam niziutko. Lekarka mówiła, że się podniesie i miała rację. Nie martw się na zapas

Mnie przeraża ułożenie dziecka. Boję się, że będzie poprzecznie ułożone, albo głową do góry.. A ja się panicznie boję cesarki
Cytat:
Napisane przez ila1000 Pokaż wiadomość
Ja jutro mam prenatalne o 11:30, dzis czekam w poczekalni u denysty. Matka ma wychodne moja corka u babci. Jejkuuuu u nas gorący okres na budowie, ale tak sie cieszę, ze wprowadzka na horyzoncie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia jutro
Cytat:
Napisane przez xasiaax Pokaż wiadomość
Czy podczas snu staracie się leżeć w jakiejś konkretnej pozycji? Niedawno przeczytałam, że spanie na plecach jest niebezpieczne w ciąży i od tego momentu, mimo że wcześniej nie cierpiałam tak spać, budzę się właśnie na plecach Staram się obracać na boki, ale nie wiem czy jest sens się męczyć. Jak myślicie? Słyszałyście o prawidłowej pozycji snu w ciąży?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Leżę jak mi wygodnie. Pod koniec faktycznie nie da się na plecach, bo się słabo robi, więc organizm się broni sam przed złą pozycją

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jowitazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 16:12   #1895
xasiaax
Przyczajenie
 
Avatar xasiaax
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 22
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Właśnie z linku mamyginekolog przeczytałam o pozycji snu , dlatego postanowiłam zapytać jak to wygląda u Was. Czy się stosujecie i zwracacie uwagę na to jak śpicie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xasiaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 16:18   #1896
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez xasiaax Pokaż wiadomość
Właśnie z linku mamyginekolog przeczytałam o pozycji snu , dlatego postanowiłam zapytać jak to wygląda u Was. Czy się stosujecie i zwracacie uwagę na to jak śpicie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja mam z tym problem. Od zawsze spie na brzuchu. Wiec teraz jest mi ciezko spac tylko na boku. Na plecach nigdy nie spalam, zawsze mam koszmary staram sie wyciagac noge zgiera w kolanie wtedy nie spie centralnie na brzuchu ale musze sobie podkladac poduszke bo inaczej mnie cisnie w dolna czesc brzucha i mnie to boli. Czekam az przyjdzie moja poducha ciazowa i mam nadzieje ze bedzie lepiej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 16:42   #1897
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mamy styczniowe 2021

No właśnie też się zastanawiam nad tą poduszka, bo ja z gruntu lubię spać na brzuchu i jeszcze sobie pod piersi podkładam małego jaśka bo lubię się do czegoś przytulić w nocy więc tak myślę, że ta poduszka to byłoby idealne rozwiązanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-08, 16:56   #1898
xasiaax
Przyczajenie
 
Avatar xasiaax
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 22
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
No właśnie też się zastanawiam nad tą poduszka, bo ja z gruntu lubię spać na brzuchu i jeszcze sobie pod piersi podkładam małego jaśka bo lubię się do czegoś przytulić w nocy więc tak myślę, że ta poduszka to byłoby idealne rozwiązanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Poduszkę polecam bardzo mocno! Nie wyobrażam sobie jak mogłam bez niej spać nawet nie będąc w ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xasiaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 17:42   #1899
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Mamy styczniowe 2021

Ja już zapowiedziałam mężowi ze zaraz dołączy do nas w łóżku Zenek (rogal) wyprał się i czeka aż po niego pójdę do pralni

Jutro proszę o kciuki bo czeka mnie od 5:30 3 godzinna jazda autem na 2 dniowe szkolenie - obym nie zapaskudzila auta szefowej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 18:26   #1900
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez xasiaax Pokaż wiadomość
Poduszkę polecam bardzo mocno! Nie wyobrażam sobie jak mogłam bez niej spać nawet nie będąc w ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przekonalas mnie do zakupu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 18:42   #1901
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Ja śpię jak mi wygodnie.

Nigdy więcej głównego urlopu nad polskim morzem - kocham całym sercem i kilka razy do roku jeździmy na weekendy, ale długi urlop w temperaturze 15 st i deszczu to nie na moje nerwy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-08, 19:02   #1902
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Musze sie wam pochwalic. Dzisiaj mnie jakis power zlapal. Wysprzatalam pol domu. W koncu u siebie w pokoju umylam okno i zmienilam firanki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 19:53   #1903
mervie
Rozeznanie
 
Avatar mervie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 974
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Ja nigdy nie ogarniałam jak się śpi z tym rogalem ale i tak głównie śpię na boku więc w sumie póki co bez problemu
Cytat:
Napisane przez Enigvaa Pokaż wiadomość
Musze sie wam pochwalic. Dzisiaj mnie jakis power zlapal. Wysprzatalam pol domu. W koncu u siebie w pokoju umylam okno i zmienilam firanki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No brawo oby ten power został

Wiecie że moje piersi zaczęły produkcję? są jaja, rozbieram się wieczorem a na biustonoszu dokładnie tam gdzie sutki, dwie duże mokre plamy. Nawet nie wiem kiedy....ale od jakiegoś czasu znów mnie bolą i są twarde. Szkoda tylko że z synem pokarm miałam ze dwa miesiące tylko

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
.kto płacze temu deszcz za oknem
mervie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 20:04   #1904
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Oby to byla ta mistyczna energia drugiego trymestru i ze juz ze mna zostanie na dluzej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 20:15   #1905
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Enigva, gratki zapraszam do mnie, skoro tak Cię rozpiera, przydałoby się sprzątanie

Mervie, szybko ten pokarm!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 21:05   #1906
mervie
Rozeznanie
 
Avatar mervie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 974
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
Enigva, gratki zapraszam do mnie, skoro tak Cię rozpiera, przydałoby się sprzątanie

Mervie, szybko ten pokarm!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jakieś kropelkowe próby ale faktycznie szybko w ciąży z synem jakoś w 3 trymestrze ze mnie już mocniej kapało np po ciepłym prysznicu. Do dziś pamiętam to zdziwienie

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
.kto płacze temu deszcz za oknem
mervie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 21:25   #1907
oagnieszka9
Raczkowanie
 
Avatar oagnieszka9
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 195
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Hej Wam!

Godzinę temu dostałam opracowaną analizę testu podwójnego od mojej ginekolog. Wszystkie ryzyka niskie! Brak uwag i wskazań. Co za ulga!

W kwestii snu - poduszkę ciążową miałam w sypialni już w 7 tygodniu Była to pierwsza rzecz jaką zamówił mój Mąż po tym jak dowiedział się o ciąży i dostałam ją na Dzień Matki. Jest genialna! Im "dalej w las" tym większą ulgę przynosi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oagnieszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 23:06   #1908
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Mnie mąż namawia na wakacje, ale ja się trochę cykam, bo jestem na L4. Nie znam nikogo, kogo by skontrolowali ale jakiś tam strach wewnątrz mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak się obawiasz kontroli to wystarczy zgłosić do zusu zmianę adresu w terminie od do i po kłopocie
Cytat:
Napisane przez dornitka Pokaż wiadomość
Też właśnie przylazlam ze żłoba i jem nerkowce w ramach śniadania. Później się nie ma co dziwić, że waga rośnie skoro orzechy od rana wlatuja.
Truru, miałam Ci wczoraj odpisać w sprawie łożyska, ale wybacz, zasnęłam
Zgadzam się z Tobą w kwestii łożyska- dopóki lekarz nie widzi, że coś jest nie tak to się nie martwimy. Jakby coś to też się nie martwimy, bo przecież wszystko pod kontrolą lekarza się odbywa
Dziewczyny, kręcąc się w kółko temacie jedzenia, chciałam zapytać co robicie na obiad Szukam inspiracji, bo mi pomysłów brak niestety. Mam ochotę jedynie na sałatkę jarzynowa, taka klasyczną, no ale kto mi to pokroi

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Ja dziś spaghetti ala carbonara z bobem z KS, jutro zrobię schab w sosie węgierskim na dwa dni, też stamtąd
Cytat:
Napisane przez jowitazz Pokaż wiadomość
Hej! Właśnie Was nadrobiłam, gratuluję udanych wizyt!
My mieliśmy wczoraj jechać nad morze na 1 dzień, ale niestety córka postanowiła dostać gorączki. Dzisiaj na szczęście jest już dużo lepiej
No i dzisiaj znowu byłam u dentysty. Kamień usunięty, 5ka ma założone lekarstwo, za 2 miesiące wymiana na plombę poszłam na Nfz i jestem bardziej zadowolona niż z wizyty prywatnej, dziwne U mnie w poprzednich dwóch ciążach łożysko było na przedniej ścianie. Ciekawa jestem jak teraz się ułoży. A co do nisko ułożonego łożyska: do około 30 tygodnia się podniesie. W drugiej ciąży też miałam niziutko. Lekarka mówiła, że się podniesie i miała rację. Nie martw się na zapas

Mnie przeraża ułożenie dziecka. Boję się, że będzie poprzecznie ułożone, albo głową do góry.. A ja się panicznie boję cesarki Powodzenia jutro Leżę jak mi wygodnie. Pod koniec faktycznie nie da się na plecach, bo się słabo robi, więc organizm się broni sam przed złą pozycją

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie czytałam, że 90% się podnosi, ale przecież trzeba sobie wynaleźć coś czym można się martwić 🤷🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
crescent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 08:40   #1909
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
Jak się obawiasz kontroli to wystarczy zgłosić do zusu zmianę adresu w terminie od do i po kłopocie
Sorry za OT, to się zapytam: a zgłaszałaś? Da się to jakoś online zrobić jak mam konto na ZUS pue?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez mervie Pokaż wiadomość
To jakieś kropelkowe próby ale faktycznie szybko w ciąży z synem jakoś w 3 trymestrze ze mnie już mocniej kapało np po ciepłym prysznicu. Do dziś pamiętam to zdziwienie

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Mi nawet kapało jak nie byłam w ciąży, kiedyś miałam wysoką prolaktynę i mój organizm oszalał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-09, 09:18   #1910
dornitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 277
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Dzień dobry
Dziewczyny nie martwcie się na zapas. Jeszcze zdążycie się realnie pomartwic
Mi poduszka ciążowa narazie przeszkadza, śpi na podłodze albo mąż z nią kima. Poza tym dziecko mi ją okropnie pogryzlo, jakąś odczuwa satysfakcję jak się może w to wgryzc haha
Wróciłam właśnie z Rossmanna i stwierdzam, że panie tam mają ciężkie życie Mieszkam w emeryckiej okolicy i wiecznie tam jakaś afera jest, a to promocja nie taka jak trzeba, a to coś przełozyli na inna półkę, dziś afera o maseczke. Babka jakieś 15 minut się produkowała, ponieważ inny klient maseczki nie miał, a sama z nosem na wierzchu paradowala
Cały wieczór wczoraj umieralam po przejechaniu 40 km autem. Mam nadzieję, że jak już urodze to mi przejdzie choroba lokomocyjna, bo tak się nie da żyć.
Miłego dnia

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
dornitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 09:38   #1911
oagnieszka9
Raczkowanie
 
Avatar oagnieszka9
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 195
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Dzień dobry,

oficjalnie witam się w II trymestrze!

Szybko leci ten czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oagnieszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 09:54   #1912
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Hej dziewczyny! Długo się nieodzywalam ale podczytywałam, u mnie jakoś leci powoli... Chwała Bogu że tz ma w tym tyg urlop to zajmuje się dziewczynami i dużo robi w domu. Ze mnie nadal wrak człowieka zdarza się że mam 1 dzień jak czuje się dobrze normalnie tak jak przed ciąża za to nstp dnia nadrabiam tuleniem z kibelkiem i tym że czuję się jakbym umieralau mnie 10tc ale niestety niewidac szans na poprawę, jestem wrakiem człowieka niemam sił wstawać z łóżka z jedzeniem nadal bardzo kiepskojuż nawet kupiłam jakieś tabletki na mdłości u ciężarnych itd ale gówno dają za przeproszeniem....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 10:12   #1913
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

.

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-12-01 o 17:52
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 10:18   #1914
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Długo się nieodzywalam ale podczytywałam, u mnie jakoś leci powoli... Chwała Bogu że tz ma w tym tyg urlop to zajmuje się dziewczynami i dużo robi w domu. Ze mnie nadal wrak człowieka zdarza się że mam 1 dzień jak czuje się dobrze normalnie tak jak przed ciąża za to nstp dnia nadrabiam tuleniem z kibelkiem i tym że czuję się jakbym umieralau mnie 10tc ale niestety niewidac szans na poprawę, jestem wrakiem człowieka niemam sił wstawać z łóżka z jedzeniem nadal bardzo kiepskojuż nawet kupiłam jakieś tabletki na mdłości u ciężarnych itd ale gówno dają za przeproszeniem....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałam tak samo.
Taka sinusoida. U mnie najgorzej było między 8 a 11 tygodniem. Żadne imbiry, migdały mi nie pomagały. Czułam się tak podle i słabo, że aż wstyd mówić, że czasem się kładłam do łóżka z nieumytymi zębami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 10:25   #1915
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Miałam tak samo.
Taka sinusoida. U mnie najgorzej było między 8 a 11 tygodniem. Żadne imbiry, migdały mi nie pomagały. Czułam się tak podle i słabo, że aż wstyd mówić, że czasem się kładłam do łóżka z nieumytymi zębami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie tak męczy od 6-7tygodnia i kurde tak bardzo marzę żeby już odpuściło! Niestety właśnie tak jak mówisz nic nie pomaga a ja w większości nie wstaje z lozka najgorzej jest wieczorami od 18-19 najchętniej chodzę spać przed 22 ale jak zamykam oczy to mam helikopterek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 10:37   #1916
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Ja mam wrażenie że mdlosci j wymioty mi troche odpuszczają odkąd próbuje jeść lepiej i często przy tej cukrzycy, może to od diety, może by przechodzilo akurat (choć w 1 ciąży rzygałam do końca) . Niestety turbo spanie mi nie chce przejść

W 1 ciąży miałam poduszkę ciążowa.. Której nie wyciągnęłam ani razu bo w sumie nie miałam problemów żeby sobie jakąś ok pozycję do spania znajdywac. Śpię póki co dowolnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 10:40   #1917
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Mnie tak męczy od 6-7tygodnia i kurde tak bardzo marzę żeby już odpuściło! Niestety właśnie tak jak mówisz nic nie pomaga a ja w większości nie wstaje z lozka najgorzej jest wieczorami od 18-19 najchętniej chodzę spać przed 22 ale jak zamykam oczy to mam helikopterek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak miałam. Taki paradoks ciazowy- najgorsze zjazdy po południu.
Po prostu szłam szybko spać żeby to wszystko przespać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 11:04   #1918
oagnieszka9
Raczkowanie
 
Avatar oagnieszka9
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 195
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Długo się nieodzywalam ale podczytywałam, u mnie jakoś leci powoli... Chwała Bogu że tz ma w tym tyg urlop to zajmuje się dziewczynami i dużo robi w domu. Ze mnie nadal wrak człowieka zdarza się że mam 1 dzień jak czuje się dobrze normalnie tak jak przed ciąża za to nstp dnia nadrabiam tuleniem z kibelkiem i tym że czuję się jakbym umieralau mnie 10tc ale niestety niewidac szans na poprawę, jestem wrakiem człowieka niemam sił wstawać z łóżka z jedzeniem nadal bardzo kiepskojuż nawet kupiłam jakieś tabletki na mdłości u ciężarnych itd ale gówno dają za przeproszeniem....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślałam o Tobie ostatnio kilka razy, zastanawiałam się co u Ciebie, że taka cisza. Przykro mi, że nadal strasznie się męczysz. Dobrze, że tż ma urlop, chwilowe odciążenie Ci się przyda. Dalej będę trzymać kciuki abyś poczuła się lepiej... Może tym razem tylko I trymestr Cię tak wymęczy i będzie lepiej? Oby!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oagnieszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 11:14   #1919
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Dzięki dziewczyny! Też liczę że może koło 13tc się to unormuje i skończy bo to jest starszna Mekka staram się jakoś żyć ale szczerze rano wstaje i marzę żeby już był wieczór i tak codzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 12:51   #1920
ila1000
Rozeznanie
 
Avatar ila1000
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 869
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny! Też liczę że może koło 13tc się to unormuje i skończy bo to jest starszna Mekka staram się jakoś żyć ale szczerze rano wstaje i marzę żeby już był wieczór i tak codzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hey, u mnie po prenatalnych wszystko super, dzidziuś ma 7,3 cm uparciuch nie chciał bardzo wspolpracowac ryzyko z testu podwójnego nikle no i wygląda na to, ze chłopczyk tym razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ila1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-02 12:22:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:08.