Nałogowo książki czytamy, filmy oglądamy i artystycznie się spełniamy! - cz. I. - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-07, 13:05   #3871
koralik124
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 643
GG do koralik124
Dot.: Nałogowo książki czytamy, filmy oglądamy i artystycznie się spełniamy! - cz. I.

Tez mi sie nie chce w to wierzyc bo sprawdzalam ile.stron maja te ksiazki ale swoja droga po co robic takie rzeczy....
koralik124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 14:16   #3872
minka-80
...po prostu być.
 
Avatar minka-80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z kanapy ;)
Wiadomości: 4 161
Dot.: Nałogowo książki czytamy, filmy oglądamy i artystycznie się spełniamy! - cz. I.

Cytat:
Napisane przez koralik124 Pokaż wiadomość
Tez mi sie nie chce w to wierzyc bo sprawdzalam ile.stron maja te ksiazki ale swoja droga po co robic takie rzeczy....
Też nie bardzo w to wierzę nawet jeśli by czytać 1 książkę dziennie maks to to nie jest 45.
minka-80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 15:20   #3873
koralik124
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 643
GG do koralik124
Dot.: Nałogowo książki czytamy, filmy oglądamy i artystycznie się spełniamy! - cz. I.

No dokładnie i to nie za grube
koralik124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 15:32   #3874
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Nałogowo książki czytamy, filmy oglądamy i artystycznie się spełniamy! - cz. I.

Zastanawiam się, czy da się czytać tak szybko po kursach szybkiego czytania. Tylko, że nawet jeśli to możliwe, to jaką to daje frajdę?
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 15:35   #3875
koralik124
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 643
GG do koralik124
Dot.: Nałogowo książki czytamy, filmy oglądamy i artystycznie się spełniamy! - cz. I.

Ja w ogole nie wiem po co ten pospiech. Przecież po takim kursie jak sie tak szybko czyta to chyba nie mozna sie.za bardzo skupic co sie czyta
koralik124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 16:01   #3876
minka-80
...po prostu być.
 
Avatar minka-80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z kanapy ;)
Wiadomości: 4 161
Dot.: Nałogowo książki czytamy, filmy oglądamy i artystycznie się spełniamy! - cz. I.

Cytat:
Napisane przez koralik124 Pokaż wiadomość
Ja w ogole nie wiem po co ten pospiech. Przecież po takim kursie jak sie tak szybko czyta to chyba nie mozna sie.za bardzo skupic co sie czyta
Zależy jak i po co się czyta. Jeśli tylko na ilość to można czytać byle co. Ale wydaje mi się, że czyta się dla przyjemności tylko nie tej dotyczącej składania liter w słowa itd. Te słowa to też historie nad którymi czasem się myśli i przeżywa.
Przynajmniej ja tak mam są książki którymi się delektuje. Zatrzymuje i myślę. Bywały takie, które celowo czytałam powoli bo chciałam się nimi dłużej cieszyć.
minka-80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 16:30   #3877
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Nałogowo książki czytamy, filmy oglądamy i artystycznie się spełniamy! - cz. I.

Cytat:
Napisane przez koralik124 Pokaż wiadomość
Ja w ogole nie wiem po co ten pospiech. Przecież po takim kursie jak sie tak szybko czyta to chyba nie mozna sie.za bardzo skupic co sie czyta
Można. Takie czytanie to całkiem niezły patent na dokumentację - kto czytał kolumbrynę mającą 1000 stron zrozumie co mam na myśli Ja czytam szybko - lata praktyki. To jednak nie jest ten typ szybkiego czytania jakiego uczą na kursach. Gdy wpada mi w ręce taka dokumentacja, to serio zaczynam marzyć o takim kursie.

Chociaż przy wciągających książkach mam problem innego rodzaju. Nie umiem czytać wolno Chcę się wlec, a i tak kończę książkę w dwa dni
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-08, 11:06   #3878
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Nałogowo książki czytamy, filmy oglądamy i artystycznie się spełniamy! - cz. I.

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, czy da się czytać tak szybko po kursach szybkiego czytania. Tylko, że nawet jeśli to możliwe, to jaką to daje frajdę?
Kursy szybkiego czytania uczą jak wyłapać z tekstu to, czego szukasz, właśnie w jak najszybszym tempie, czyli jak przeskakiwać bez skupienia nad bezsensownym, nieważnym dla Ciebie tekstem. Nie sądzę, żebyś po takim kursie szybciej powieść czytała, w którą się zagłębiasz a nie tylko lecisz, żeby przeczytać.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 12:03   #3879
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Nałogowo książki czytamy, filmy oglądamy i artystycznie się spełniamy! - cz. I.

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Kursy szybkiego czytania uczą jak wyłapać z tekstu to, czego szukasz, właśnie w jak najszybszym tempie, czyli jak przeskakiwać bez skupienia nad bezsensownym, nieważnym dla Ciebie tekstem. Nie sądzę, żebyś po takim kursie szybciej powieść czytała, w którą się zagłębiasz a nie tylko lecisz, żeby przeczytać.
No właśnie wydaje mi się, że jeśli ktoś stosuje tę metodę do czytania powieści, to w nie się nie zagłębia, więc jaka to frajda?
A nie widzę innej opcji dla przeczytania 45 powieści
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 12:11   #3880
koralik124
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 643
GG do koralik124
Dot.: Nałogowo książki czytamy, filmy oglądamy i artystycznie się spełniamy! - cz. I.

Hahah ja dopiero czwartą w tym roku czytam jestem jakaś inna ale nie moge skończyć tego Domu sióstr
koralik124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 16:58   #3881
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Nałogowo książki czytamy, filmy oglądamy i artystycznie się spełniamy! - cz. I.

Ja stoję w miejscu z czytaniem bo za dużo seriali się teraz zaczęło aż wstyd się przyznać :p
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-23, 07:16   #3882
koralik124
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 643
GG do koralik124
Dot.: Nałogowo książki czytamy, filmy oglądamy i artystycznie się spełniamy! - cz. I.

Nadrabiam zaległości
4/52 Charlotte Link "Dom sióstr" -ja nie wiem co ja mam z ta autorką ale normalnie nie idą mi jej książki Chyba kolejnych nie przeczytam, niby wszystko ładnie pięknie fabuła niezła, język spoko ale czasami są takie nude fragmenty że masakra. 5/10
5/52 Zlatan Ibrahimovic "Ja Ibra" - jest to mój ulubiony piłkarz. Biografia napisana bardzo fajnym językiem. Nawet jak ktoś nie interesuje sie sportem warto tę książkę przeczytać. To jest historia człowieka kóry z nizin społecznych wspiął sie na sam szczyt a mimo to nie zapomniał skąd przyszedł Polecam 10/10
6/52 Monika Szwaja "Stateczna i postrzelona" - Uwielbiam tę autorkę !!!! Jest genialna. Przy końcówce się się poryczałam ze śmiechu i do tej pory jak sobie o tym pomyśle to gęba mi się cieszy. 8/10
7/9 James Carol "Lalki" - Najlepszy thriller jaki czytałam w ostatnim czasie Genialna fabuła, wyrazisty główny bohater i cwany morderca 10/10
8/52 Tess Gerritsen "Dolina umarłych" - Moje niedawne odkrycie uwielbiam 9/10
9/52 Tess Gerritsen "Bez skrupułów" - Dopiero po wypożyczeniu doczytałam że to są romanse kryminalne Troszku się przeraziłam ale nie potrzebnie Książka składa się z dwóch odrębnych historii. Pierwsa typowy romans z bombiarzem w tle. Za to druga to już bardzo fajny thriller medyczny z bardzo wyraźnym wątkiem romantycznym


To by było na tyle zbieram się do biblio
koralik124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 18:25   #3883
RenaaB
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 20
Dot.: Nałogowo książki czytamy, filmy oglądamy i artystycznie się spełniamy! - cz. I.

Oj sporo tego Sama czytam książki dość często, oczywiście na ile czas mi pozwala. Jaką lekką lekturę, coś takiego na lepsze samopoczucie mogłybyście mi polecić? Ostatnio sięgnęłam po Bejbi Hary Rosa w nadziei, że nieco odpocznę przy przyjemnej historii, a tu klops. Dostałam do rąk historię zakompleksionego faceta, który chce się dowartościować, sypiając z coraz to nowymi kobietami, przy tym jest strasznym szowinistą i mimo, że dość mocno doświadczony przez los, mojej sympatii nie wzbudził. Podrzućcie mi coś fajnego, żebym jak najszybciej zapomniała o Harym.
RenaaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-03, 05:42   #3884
koralik124
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 643
GG do koralik124
Dot.: Nałogowo książki czytamy, filmy oglądamy i artystycznie się spełniamy! - cz. I.

Wszystkie ksążki Szwaji poza "Zupą z ryby Fugo"
koralik124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 20:46   #3885
Lyonne
Zadomowienie
 
Avatar Lyonne
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 050
GG do Lyonne
Dot.: Nałogowo książki czytamy, filmy oglądamy i artystycznie się spełniamy! - cz. I.

Hej co tam u Was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
□fotografia□seriale □filmy □książki
Lyonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 21:15   #3886
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Nałogowo książki czytamy, filmy oglądamy i artystycznie się spełniamy! - cz. I.

Hej, to mój pierwszy post w tym wątku, nie wiem czy dobrze trafiłam ale spróbuję
Szukam książki o tematyce związanej z HANDLEM KOBIETAMI, czy polecicie mi coś?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-25, 05:44   #3887
koralik124
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 643
GG do koralik124
Dot.: Nałogowo książki czytamy, filmy oglądamy i artystycznie się spełniamy! - cz. I.

Heloł

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
koralik124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 11:27   #3888
Klarcia11
Przyczajenie
 
Avatar Klarcia11
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 27
Dot.: Nałogowo książki czytamy, filmy oglądamy i artystycznie się spełniamy! - cz. I.

Dobrze, że trafiłam tutaj, na ten wątek bo naprawdę można znaleźć ciekawe propozycję! Piszcie i dzielcie się opiniami bo warto Kochane
1. Jak masz na imię?
2. Ile masz lat? 23
3. Czym się interesujesz? książki, filmy, fotografia, psychologia
4. Jakie książki lubisz czytać? kryminały, thrillery, romanse (niemal każde-jak ktoś powie, że warto to sięgnę po każdy gatunek)
5. Jakie filmy lubisz oglądać? takie, przy których nie chce się spać!
6. Co masz w sobie wyjątkowego? Chęć niesienia pomocy

Seriale oglądam głównie na Netflix, stąd tylko zagraniczne- obecie "Dexter" (nigdy tego nie oglądałam, stare jak świat, ale koleżanka poleciła)
Z książek teraz sięgnęłam po "Bezdech"- debiut powieściowy Grzegorza Kapli, zapowiada sie świetnie i autentycznie, miło się czyta!
Z filmów ostatnio była w kinie na "Twarz"- film jest naprawdę dobry, ale nie każdy go doceni, moi znajomi sie nudzili na nim...ja uważam, że warto zobaczyć
a 19 kwietnia biegnę z moimi babeczkami na Ladies Night bo jest "Raz się żyje" podobno świetna komedia i super obsada, aaa poluje jeszcze na "Pół na pół" to z kinowych "hitów"
Klarcia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-05, 14:35   #3889
FandomShop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 2
Dot.: Nałogowo książki czytamy, filmy oglądamy i artystycznie się spełniamy! - cz. I.

Ja tez lubię delektowac się książkami. Często czytam kilka jednocześnie. Bardzo lubię też gadżety książkowe, np. biżuterię albo koszulki nawiązujące do litearatury.
FandomShop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-21, 15:01   #3890
Mitrata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 29
Dot.: Nałogowo książki czytamy, filmy oglądamy i artystycznie się spełniamy! - cz. I.

Cytat:
Napisane przez FandomShop Pokaż wiadomość
Ja tez lubię delektowac się książkami. Często czytam kilka jednocześnie. Bardzo lubię też gadżety książkowe, np. biżuterię albo koszulki nawiązujące do litearatury.
Ja zawsze sięgam po kolejną dopiero jak skończę poprzednią. Za to mam problem z kończeniem. Jak zacznę dobrą książkę to często nie zostawię póki jej nie skończę. A obiad niezrobiony i nocka zarwana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mitrata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-21 16:01:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:04.