25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-31, 19:21   #2911
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

1/25

Obym wytrwała dłużej niż 3 dni
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 22:39   #2912
miztli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 30
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

1/25

Wczoraj miałam na buzi masakrę - nie ropne krosty, a czerwone plamy i zaczerwienioną skóę. Rano - zbladło, nie jest źle. Ale i tak zmiany w kolorze skóry widać spod pudru, do kituuuu.
Staram się prześledzić związek z jedzeniem, w tej chwili moim podejrzanym jest żółty ser (i 2 pogorszenia w trakcie kuracji tetracykliną - za każdym razem przy okazji dania sobie dyspensy od nabiału, raz ser pleśniowy, raz kanapki z żółtym serem). Może to rzeczywiście "aż tak" wpływa...
Dziś zaczynam IV tydzień kuracji, zmniejszam dawkę tetracykliny do 1 tabl. dziennie. Czarno widzę jej dalsze działanie...

We wtorek dermatolog. Ja to już naprawdę bym chyba chciała retinoid do smarowania (doustnego nie chcę, chyba never ever...)...
miztli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 00:21   #2913
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

0/25 :/ Było pięknie, zepsułam wszystko...
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 09:54   #2914
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

2/25 mój rekord życiowy

Boję się, że się złamię (już prawie chciałam wyciskać, ale się opanowałam) bo mam na brodzie diodę, ale prawie cały weekend spędzę akurat w domu więc nie będę maltretować twarzy.

Akurat zaczyna się nowy miesiąc więc założę sobie taki notes w którym będę zapisywać co jadłam, co używałam do twarzy by wykluczyć co mi ewentualnie szkodzi oprócz cukru. Chociaż jestem pewna, że moje problemy ze skórą biorą się głownie z tego okropnego wyciskania i sama sobie szkodzę
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl

Edytowane przez swan999
Czas edycji: 2014-02-01 o 09:58
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 11:47   #2915
Lulaa
Raczkowanie
 
Avatar Lulaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 46
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Natuś-77, od endokrynologa dostałam skierowanie na testosteron i andro, resztę zrobię we własnym zakresie. Bardzo dziękuję za porady, co kiedy
I z wierzbownicą masz rację, lepiej się wstrzymam.

Co do tego czego za uchem (fuj!), może to jest czyrak? Niestety praktycznie co miesiąc wyskakuje mi coś takiego, właśnie w tym miejscu albo w innym, ale generalnie w okolicach ucha. Już się nauczyłam, żeby tego nie dotykać, bo od gmerania może podejść krwią Mogę spróbować z maścią ichtiolową, ale wydaje mi się, że to jest na tyle głęboko, że i tak raczej nie wyjdzie.

Aha, wszystkie podstawowe badania mam w normie - dopiero co robiłam.

Edytowane przez Lulaa
Czas edycji: 2014-02-01 o 11:57
Lulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 11:47   #2916
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

U mnie dwóch nowych gości,ale mnie nie korci do wyciskania. Wczoraj zjadłam sobie pyszny domowej roboty chlebek z mąki pszennej i on był winowajcą.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 11:55   #2917
serduszkomamusi
Zakorzenienie
 
Avatar serduszkomamusi
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 023
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Mam trzy ropne krosty, które bardzo mnie irytują Odnalazłam końcówkę Benzacne i zakryłam je odrobiną maści. Reszta krost ropnych już ładnie zanika.
Zauważyłam, że co jakiś czas swędzi mnie skóra w miejscach gdzie mam pozostałości po pryszczach, tam gdzie już się goi.
__________________
Poison Girl edp
serduszkomamusi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-01, 11:59   #2918
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez serduszkomamusi Pokaż wiadomość
Mam trzy ropne krosty, które bardzo mnie irytują Odnalazłam końcówkę Benzacne i zakryłam je odrobiną maści. Reszta krost ropnych już ładnie zanika.
Zauważyłam, że co jakiś czas swędzi mnie skóra w miejscach gdzie mam pozostałości po pryszczach, tam gdzie już się goi.
Też to u siebie zaobserwowałam, nie zawsze ale często. Ale podobno tak jest, że jak coś się goi to zaczyna swędzieć

Zrobiłam dzisiaj zdjęcia swojej cery, a za jakiś czas porównam czy coś się polepszyło. Jak znajdę kabel od telefonu to je wrzucę.
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl

Edytowane przez swan999
Czas edycji: 2014-02-01 o 12:02
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 12:06   #2919
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez swan999 Pokaż wiadomość
Też to u siebie zaobserwowałam, nie zawsze ale często. Ale podobno tak jest, że jak coś się goi to zaczyna swędzieć

Zrobiłam dzisiaj zdjęcia swojej cery, a za jakiś czas porównam czy coś się polepszyło. Jak znajdę kabel od telefonu to je wrzucę.
Ja robię co tydzień,ale aktualnie wciąż się pogarsza
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 12:16   #2920
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
Ja robię co tydzień,ale aktualnie wciąż się pogarsza
U mnie oprócz brody skóra twarzy się bardzo poprawiła. Ale tylko na brodzie ostatnio wyciskałam i mimo, że uważałam to i tak rozniosłam bakterie.
Staram się nie patrzeć dzisiaj w lustro by ta dioda nie korciła mam tylko takiego jednego dużego reszta jest mniejsza i nie ropna. Nie jest już aż tak źle jak było. Ale i tak wydaje mi się ciągle, że wszyscy w moim otoczeniu mają lepszą cerę ode mnie to dołujące.
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 12:24   #2921
Flowie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4
GG do Flowie
Jestescie moja ostatnia deska ratunku

Czesc Wam wszystkim!
Jestem tu zupelnie nowa, wlasnie znalazlam to forum bo rozpaczliwie szukam pomocy, mobilizacji i zrozumienia.
Wczoraj totalnie zmasakrowalam twarz, po raz setny, gdy tylko zeszly skorki po poprzedniej "sesji" wpadlam w szal wyciskania, jakby odcieto mnie od myslenia i swiata zewnetrznego, bylam w ciagu. Po godzinie w bezruchu w pozycji stojacej pochylona nad umywalka w lazience odsunelam sie od lustra i to co ujrzalam totalnie mnie zmiazdzylo. Mam juz dosc, chce sobie pomoc, ponoc pierwszym krokiem jest przyznanie sie do nalogu.
Zrobilam zdjecie twarzy, ale za bardzo sie wstydze zeby je tu zamiescic, zalozylam folder do ktorego zamierzam wrzucac codzienne zdjecia.
Wlasnie obcielam paznokcie do zera, pomalowalam na malinowo :3, zaznaczylam w kalendarzu date 24.02.2014 (czyli swoje urodziny) i chce wytrwac. Bylby to najlepszy prezent jaki moglabym sobie sprawic.
Trzymajcie kciuki, jakos mi razniej gdy wiem ze Wy tez walczycie
Pozdrawiam serdecznie
Flowie
__________________
always look on the bright side of life
Flowie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 12:45   #2922
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Flowie trzymam mocno kciuki za Ciebie i oczywiście za nas wszystkie Masz urodziny 9 dni po mnie i też chcę sobie zrobić taki prezent. Liczę na to, że się nam uda
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 13:53   #2923
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 991
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez serduszkomamusi Pokaż wiadomość
Niestety sporo ostatnio się pojawiło, takich małych, zwłaszcza na brodzie
Część już się goi. Myślałam, że Acne-derm jest też na trądzik, nie tylko na przebarwienia.

Prócz tych małych ropnych są też bolesne i podskórne, zaskórniki otwarte i zamknięte. Mam na twarzy wszystko

Używałam kiedyś Benzacne, który dość dobrze sobie radził z tym wszystkim, ale momentami pozostawiał mi suche czerwone place. Nie wiem czy go dokupić do Acne-derm, bo niestety mi się skończył

Możesz kupić benzacne, jeśli Ci pomaga na ropne wypryski to jak najbardziej . U mnie niestety benzacne powodował uczulenie, z tego co wiem uczula dużo osób dorosłych. Ja na ropne wypryski zazwyczaj używam pastę cynkową, i na szczególne okazje Davercin, który dostałam od dermatologa. U mnie 1/25 bo wczoraj zajęłam się dwoma
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 14:09   #2924
unagi
Raczkowanie
 
Avatar unagi
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 111
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

czy to mozliwe żeby wywaliło mnie po glince? najbardziej wysypało mnie na czole (takie grudki i nierówności) a było już tak ładnie przed chwilą dokupiłam sobie benzacne, wysmaruje całą twarz na noc, zobaczymy czy pomoże.
unagi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 14:13   #2925
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez unagi Pokaż wiadomość
czy to mozliwe żeby wywaliło mnie po glince? najbardziej wysypało mnie na czole (takie grudki i nierówności) a było już tak ładnie
Glinka oczyszcza więc raczej możliwe. Ja na początku jej używania miałam podobnie. Z czasem było już lepiej.
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 14:28   #2926
Esmerald
Raczkowanie
 
Avatar Esmerald
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 256
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Całe dziadajstwo mi przeszło z czoła na brodę i policzki.
Jem słone, czekam na efekty
Dziś będzie 1/25
Esmerald jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 14:35   #2927
Lulaa
Raczkowanie
 
Avatar Lulaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 46
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Flowie, życzę powodzenia Też tu jestem od niedawna z tego samego powodu i robię postępy
Lulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 15:05   #2928
serduszkomamusi
Zakorzenienie
 
Avatar serduszkomamusi
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 023
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Możesz kupić benzacne, jeśli Ci pomaga na ropne wypryski to jak najbardziej . U mnie niestety benzacne powodował uczulenie, z tego co wiem uczula dużo osób dorosłych. Ja na ropne wypryski zazwyczaj używam pastę cynkową, i na szczególne okazje Davercin, który dostałam od dermatologa. U mnie 1/25 bo wczoraj zajęłam się dwoma
Właśnie przydałby mi się Davercin, kiedyś bardzo mi pomógł. Posmarowałam się resztami Benzacne, spróbuje tak przez kilka dni i zobaczę czy daje im rade, wtedy kupię nową tubkę.

Tymczasem 7/25, chyba nie wpisywałam jeszcze
__________________
Poison Girl edp
serduszkomamusi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 19:07   #2929
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 991
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez serduszkomamusi Pokaż wiadomość
Właśnie przydałby mi się Davercin, kiedyś bardzo mi pomógł. Posmarowałam się resztami Benzacne, spróbuje tak przez kilka dni i zobaczę czy daje im rade, wtedy kupię nową tubkę.

Tymczasem 7/25, chyba nie wpisywałam jeszcze
Ja mam swoją tubkę jakoś od czerwca, trzymam na jakieś naprawdę strasznie okazy. Ale długofalowo nie działa, tylko posmarowany raz na jakiś czas
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 20:06   #2930
miztli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 30
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Lulaa - dzięki za pokazanie zdjęć. Trzymaj się, razem raźniej walczyć
Flowie - do Ciebie to samo

U mnie 2/25
Ale za nic w świecie nie uda mi się dziś utrzymać sensownej diety... Już zjadłam 3 miniptysie i nadal za mną chodzi coś... wysokoprzetworzonego :P :P :P

Tak sobie myślę... skoro na endokrynologa na nfz czeka się wiekami - więc i tak musiałabym pójść do prywatnego i potem badania hormonów robić prywatnie, to może po prostu zacznę od zrobienia tych badań, "prywatnie i na własną rękę" - a do endo z wynikami? Dla zaoszczędzenia czasu i kosztów 1 wizyty...
miztli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 21:57   #2931
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 991
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez miztli Pokaż wiadomość
Lulaa - dzięki za pokazanie zdjęć. Trzymaj się, razem raźniej walczyć
Flowie - do Ciebie to samo

U mnie 2/25
Ale za nic w świecie nie uda mi się dziś utrzymać sensownej diety... Już zjadłam 3 miniptysie i nadal za mną chodzi coś... wysokoprzetworzonego :P :P :P

Tak sobie myślę... skoro na endokrynologa na nfz czeka się wiekami - więc i tak musiałabym pójść do prywatnego i potem badania hormonów robić prywatnie, to może po prostu zacznę od zrobienia tych badań, "prywatnie i na własną rękę" - a do endo z wynikami? Dla zaoszczędzenia czasu i kosztów 1 wizyty...
Ja bym jednak poszła najpierw do endokrynologa. Nie wiesz w 100% czy to jednak to co zbadasz. Ja tak miałam że zrobiłam badania i poszłam już do lekarza z diagnozą a okazało się zupełnie co innego. Nie warto. To że masz jakieś objawy nie znaczy że masz to o czym myślisz, jednak lekarz wie lepiej
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 23:07   #2932
miztli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 30
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Na razie we wtorek dermatolog.
Odliczam dni.
Szczerze mówiąc po 3 tygodniach tetracykliny spodziewałam się większej poprawy. I muszę zapytać, czy na moje plamy głęboko pod skórą nie dałaby mi kwasów i/lub retinoidu do smarowania. Na serio chciałbym coś mocnego.
A boję się, że "każe mi" jechać na tej 1 tabletce tetracykliny "i tyle".
Dlatego odliczam dni do tej rozmowy
miztli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 09:04   #2933
serduszkomamusi
Zakorzenienie
 
Avatar serduszkomamusi
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 023
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja mam swoją tubkę jakoś od czerwca, trzymam na jakieś naprawdę strasznie okazy. Ale długofalowo nie działa, tylko posmarowany raz na jakiś czas
Zgadzam się. Za pierwszy użyciem mi pomógł ( kilka lat temu) potem zero efektów i przy kolejnym użyciu wyleczyłam zmiany.

Teraz mam dosyć zaczerwienioną skórę od A-D. Planuję drugi raz posmarować na wieczór i jutro rano już nie aplikować, tylko na wieczór.
Jak mi się trochę wchłonie to smaruje na same ropne Benzacne - jest dobry efekt, zmniejszają się

A ja już mam stresa, sesja coraz bliżej taka jestem spięta tym, że nie umiem się zrelaksować ani na moment

Już wpisuję 8/25 i zmykam do nauki

Trzymajcie się
__________________
Poison Girl edp

Edytowane przez serduszkomamusi
Czas edycji: 2014-02-02 o 09:06
serduszkomamusi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 10:04   #2934
Esmerald
Raczkowanie
 
Avatar Esmerald
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 256
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

No i się doczekałam.
Wyskoczyło mi coś między brwiami
2/25
Esmerald jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 10:18   #2935
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Liczę od nowa, wczoraj zrobiłam małą rewolucję na czole

1/25
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 13:00   #2936
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 991
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez serduszkomamusi Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Za pierwszy użyciem mi pomógł ( kilka lat temu) potem zero efektów i przy kolejnym użyciu wyleczyłam zmiany.

Teraz mam dosyć zaczerwienioną skórę od A-D. Planuję drugi raz posmarować na wieczór i jutro rano już nie aplikować, tylko na wieczór.
Jak mi się trochę wchłonie to smaruje na same ropne Benzacne - jest dobry efekt, zmniejszają się

A ja już mam stresa, sesja coraz bliżej taka jestem spięta tym, że nie umiem się zrelaksować ani na moment

Już wpisuję 8/25 i zmykam do nauki

Trzymajcie się

Ty też się trzymaj, powodzenia na sesji
U mnie na razie jest w sumie ok- używałam ten kwas glikolowy 12%, zaraz minie miesiąc ale efekty małe. Czekam, a potem zabieram się za coś mocniejszego. W tej chwili mam na policzku coś, co wygląda jakby mnie zapchało, i nic na to nie działa . A na czole był dwa ropne, już się goją (chyba był od noszenia czapki).
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 14:02   #2937
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

3/25

Miałam od dwóch dni czerwoną gulkę z ropnym czubkiem. Mocno powstrzymywałam się od wyciskania. Dzisiaj ta ropa była już takim jakby suchym strupkiem i jak przecierałam twarz tonikem to sama krostka się oczyściła z tego białego czubka, który został na waciku. Nic nie tarałam, ani nic z tych rzeczy, robiłam to delikatnie. Było warto poczekać

Dziś chcę zrobić maseczkę z glinki, albo spiruliny. Hmmm nie wiem co wybrać
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl

Edytowane przez swan999
Czas edycji: 2014-02-02 o 14:04
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 14:15   #2938
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez swan999 Pokaż wiadomość
3/25

Miałam od dwóch dni czerwoną gulkę z ropnym czubkiem. Mocno powstrzymywałam się od wyciskania. Dzisiaj ta ropa była już takim jakby suchym strupkiem i jak przecierałam twarz tonikem to sama krostka się oczyściła z tego białego czubka, który został na waciku. Nic nie tarałam, ani nic z tych rzeczy, robiłam to delikatnie. Było warto poczekać

Dziś chcę zrobić maseczkę z glinki, albo spiruliny. Hmmm nie wiem co wybrać
"why not both?" po co wybierać
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 14:21   #2939
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
"why not both?" po co wybierać
Mogłabym wymieszać obie, gdyby były sypkie. Ale sypką mam tylko spirulinę, a glinkę mam w saszetce już takiego gotowca tylko do nałożenia na twarz Zamówiłam już w sklepie sypką glinkę, bo nie było i muszę poczekać kilka dni.
Kusi mnie spirulina bo nigdy jej nie używałam i dodałabym do niej ojejek z jojoba. I chyba na tym zostanę
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 15:05   #2940
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 991
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez swan999 Pokaż wiadomość
Mogłabym wymieszać obie, gdyby były sypkie. Ale sypką mam tylko spirulinę, a glinkę mam w saszetce już takiego gotowca tylko do nałożenia na twarz Zamówiłam już w sklepie sypką glinkę, bo nie było i muszę poczekać kilka dni.
Kusi mnie spirulina bo nigdy jej nie używałam i dodałabym do niej ojejek z jojoba. I chyba na tym zostanę
Ja też nigdy nie używałam spiruliny, a glinki bardzo dobrze na mnie działają (choć nie wszystkie). Zamówiłam dziś na spróbowanie, ciekawa jestem jak się sprawdzi.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-26 21:41:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.