Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV. - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-10-26, 12:40   #1921
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Siostrą Marka nie wiadomo co kierowało. Równie dobrze jej mąż może być tak samo toksyczny, jak toksyczna jest ta matka i może jej kazał wybierać. Nie znamy przecież okoliczności i przyczyn odcięcia się od matki. Może były ważne, a może nie.

A to pewnie, w takim razie w ogóle po co o tym gadać. Było tak, albo siak i do widzenia.
Ja bazuję na tym co jest mówione i pokazane w programie, a Marek mówił, że siostra odcięła się od matki kiedy nawiązywał do swoich trudnych relacji z matką. Tym bardziej, że potem przecież widzimy jakie oni mają te relacje.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-26, 12:43   #1922
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Marek powiedział w programie, że siostra zerwała kontakt z matką, bo ta próbowała rozwalić jej małżeństwo? Która matka robi coś takiego? Chyba tylko taka co ma coś nie tak z głową.

I zgadzam się z quantum_of_solace, chyba nie miałaś do czynienia w praktyce z takim kontrolerem. Z boku faktycznie uwolnienie się z takiej relacji, opanowanie emocji i pozostanie w poprawnych stosunkach może wyglądać prosto, ale jak siedzisz w czymś takim od dziecka i to jest TWÓJ rodzic, to już takie proste nie jest.
Ta matka jest coraz starsza. Tak, czy inaczej kiedyś będą musieli przyłożyć rękę do zajęcia się nią (tak, siostra też, chociażby finansowo), pomocy jej na taką całkiem starość. Jasne, mogą to robić rękami pielęgniarki, umieścić w domu pomocy, ale tak, czy inaczej nie da się całkowicie odciąć od rodzica, który nie był jakąś patologią, że picie, bicie itd. Sąd na to nie pozwoli jak przyjdzie co do czego. Także może jednak nie tędy droga, aby matkę całkowicie odrzucać, a jednak popracować na stawianiem granic i być w tym naprawdę konsekwentnym. Marek jest na tej drodze, oby mu się powiodło. I podtrzymuję: tej matki też nie powinno się traktować jako jakiegoś przestępcy, być dla niej niemiłym dla samej zasady. Nie każde jej pytanie to jakieś toksyczne wtrącanie się.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-26, 12:56   #1923
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość

I zgadzam się z quantum_of_solace, chyba nie miałaś do czynienia w praktyce z takim kontrolerem. Z boku faktycznie uwolnienie się z takiej relacji, opanowanie emocji i pozostanie w poprawnych stosunkach może wyglądać prosto, ale jak siedzisz w czymś takim od dziecka i to jest TWÓJ rodzic, to już takie proste nie jest.
To jest najgorsza toksyna w życiu jaka może być i to na tak wielu poziomach.
Jak bym miała wybierać jedną z najgorszych piekielnych tortur, to bym wybrała życie z toksycznym rodzicem. To wykańcza psychicznie najtwardszych. Co gorsza, nawet zgon takiego rodzica niekoniecznie musi uwolnić od porąbanych emocji w ogóle i wobec niego.

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ta matka jest coraz starsza.
Nikt nie młodnieje, Marek też. Może jemu też należy się święty spokój i skupienie na własnym życiu ? Nie jest niewolnikiem matki i im prędzej to zrozumie, tym lepiej. A czy nie jest tak, że całe życie pracujemy na swoją starość ?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Jasne, mogą to robić rękami pielęgniarki, umieścić w domu pomocy, ale tak, czy inaczej nie da się całkowicie odciąć od rodzica
Da się. Rękami opiekunów. Kwestie finansowe są drugorzędne, wolność jest bezcenna.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
który nie był jakąś patologią, że picie, bicie itd.
Przemoc psychiczna to też patologia.
Sytuacja, która jest teraz nie powstała pewnie wczoraj. Trwa tak długo i jest tak uciążliwa, że Marek musiał skorzystać z profesjonalnej terapii. Ciekawe czy mamusia na taką chodzi. Raczej nie sądzę, bo na pewno byłoby to już wspomniane. Jeżeli ona nie chce nad sobą pracować to jakie jest rozwiązanie ? Trzeba zadbać o swoje zdrowie psychiczne i swoje życie.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Sąd na to nie pozwoli jak przyjdzie co do czego. Także może jednak nie tędy droga, aby matkę całkowicie odrzucać,
To jest jednak ostateczność, Marek nie chce tego robić, ale widać, że słabo ciągle sobie radzi w relacjach z matką. Ta terapia to chyba jakiś początkowy etap. Teraz jeszcze wciągają w to Kornelię. Mówiąc szczerze to uważam, że Marek nie powinien jeszcze brać się za związek, nie z takim balastem u szyi. Najpierw powinien bardziej przepracować relacje z matką, wyprowadzić się od niej. Teraz - na tym etape - zupełnie jeszcze nie wiadomo co z tego wyjdze, a Kornelię już w szambo wsadzili.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-26, 13:17   #1924
Joasia1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 186
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Na mamę Marka aż przykro patrzeć. Przypomnę, że emisja tego sezonu została odroczona i przemontowana ze względu na wrażliwe tematy i ochronę uczuć osób występujących. Teraz myślę, że to jednak nie chodziło o Kingę i Marcina, a o mamę Marka. Być może tam było o wiele mocniej, a w TV jest ugłaskana wersja.

Skąd te informacje ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasia1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-26, 13:20   #1925
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ta matka jest coraz starsza. Tak, czy inaczej kiedyś będą musieli przyłożyć rękę do zajęcia się nią (tak, siostra też, chociażby finansowo), pomocy jej na taką całkiem starość. Jasne, mogą to robić rękami pielęgniarki, umieścić w domu pomocy, ale tak, czy inaczej nie da się całkowicie odciąć od rodzica, który nie był jakąś patologią, że picie, bicie itd. Sąd na to nie pozwoli jak przyjdzie co do czego. Także może jednak nie tędy droga, aby matkę całkowicie odrzucać, a jednak popracować na stawianiem granic i być w tym naprawdę konsekwentnym. Marek jest na tej drodze, oby mu się powiodło. I podtrzymuję: tej matki też nie powinno się traktować jako jakiegoś przestępcy, być dla niej niemiłym dla samej zasady. Nie każde jej pytanie to jakieś toksyczne wtrącanie się.
Ja myślę, że Marek nie jest dla niej niemiły dla zasady, tylko żywi do niej negatywne emocje, które z czasem narastały, a którym w niektórych mniej lub bardziej zasadnych sytuacjach daje ujście, bo już nad nimi nie panuje. Wcale bym się nawet nie zdziwiła jakby po fakcie odczuwał z tego powodu poczucie winy.

Poza tym jak z kimś ograniczasz kontakt to niekoniecznie jest to równoznaczne z byciem niemiły. Wręcz jak widujesz się z kimś od święta i rozmawiasz rzadko to potencjalnych sytuacji konfliktowych jest mniej.

Co do konieczności partycypowania w kosztach opieki to tak, cała rodzina jest do tego zobowiązana, nie tylko dzieci. Tylko nie wiem po co sobie zaprzątać tym głowę, skoro matka nie jest obłożnie chora czy w jakiś inny sposób niepełnosprawna i niezdolna do samodzielnej egzystencji. Wcale nie jest powiedziane, że w ogóle dożyje takiego stanu.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-26, 13:33   #1926
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Ja myślę, że Marek nie jest dla niej niemiły dla zasady, tylko żywi do niej negatywne emocje, które z czasem narastały, a którym w niektórych mniej lub bardziej zasadnych sytuacjach daje ujście, bo już nad nimi nie panuje. Wcale bym się nawet nie zdziwiła jakby po fakcie odczuwał z tego powodu poczucie winy.
Raczej odczuwa skoro ciągle odbiera od niej te telefony o mandarynkach i łazi przesadzać jej kwiaty na balkonie.
Cierpi bidak na to, na co wszyscy uwikłani w podobne relacje: miks miłości z nienawiścią > pojawia się wtedy kiedy człowiek sobie uświadamia problem, ale słabo mu idzie radzenie sobie z nim.
Są też takie egzemplarze, które całe życie się nie orientują, że mamunia to jednak nie powinna być kobietą życia czy przedmiotem nieustannej troski i pomocy, i że to może niekoniecznie prawda, że dla takiego kawalera albo księżniczki jeszcze bozia nie wyprodukowała pasującej połówki jabłuszka, a tu -siątka na karku.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2023-10-26 o 13:56
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-26, 13:51   #1927
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Jeszcze jest kwestia tego, że takie osoby jak matka Marka często jak nawet je traktujesz poprawnie to i tak dopowiedzą sobie, że ich nie lubisz, że coś przeciwko nim knujesz, tylko i wyłącznie dlatego, że nie chcesz tańczyć jak ci zagrają. Będziesz grzeczny, udzielisz pomocy, ale nie dasz przekroczyć granic swoich albo partnera/ki to i tak prawdopodobnie potem usłyszysz, że jesteś egoistą i niewdzięcznikiem, że ona przez ciebie się czuje porzucona, że ją serce boli i nie wie czy dożyje następnych świąt.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-10-27, 13:31   #1928
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:28
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-27, 14:35   #1929
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
ale nie wiadomo czy na swoją

Edytowane przez Markowianka
Czas edycji: 2023-10-27 o 14:54
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-27, 14:47   #1930
Triszuniek
Rozeznanie
 
Avatar Triszuniek
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 677
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
ale nie wiadomo czy na swoją :P
Jest to jakaś myśl!! xD
Triszuniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-28, 19:28   #1931
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Właśnie na instagramie Aneta opowiedziała historie o drugiej ciąży. Pojawiła się mała Hania. Skrajnych wczesniak🙁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-28, 22:32   #1932
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Bardzo wzruszająca historia. Najważniejsze, że pozytywnie się rozwinęła, jest drugi dzieciaczek, mała Hania Jak się urodziła ważyła 700 gram teraz już 4kg i ma się całkiem dobrze, jak pisze Aneta Zdrówka dla niej i gratulacje dla rodziców

Podobno ludzie męczyli Anetę pytaniami o ciążę, szukali na fotkach itp, drapali rany

Edytowane przez Markowianka
Czas edycji: 2023-10-28 o 22:36
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-29, 02:03   #1933
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Ojej to trochę przerażające, że taka malutka się urodziła dzidzia... To wspaniałe, że medycyna tak się rozwija i można uratować takie dzieci. Oby nie miała dalszych trudności czy problemów zdrowotnych związanych z byciem wcześniakiem.

A która to Aneta? Ta tancerka? Czy ta, która była z tym facetem w okularach i szybko po programie synek się urodził?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-29, 11:35   #1934
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Aneta od Roberta, coach fitnessu. Anita jest od Adriana.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-29, 12:42   #1935
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem, dlaczego oni na początek chociażby nie pojadą do Kornelii na parę dni. Przecież nie muszą cały czas siedzieć u Marka.
Nie wiemy w sumie na ile produkacja w to ingeruje, możliwe, że ileś czasu muszą być u partnera.

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Marek powiedział w programie, że siostra zerwała kontakt z matką, bo ta próbowała rozwalić jej małżeństwo? Która matka robi coś takiego? Chyba tylko taka co ma coś nie tak z głową.

I zgadzam się z quantum_of_solace, chyba nie miałaś do czynienia w praktyce z takim kontrolerem. Z boku faktycznie uwolnienie się z takiej relacji, opanowanie emocji i pozostanie w poprawnych stosunkach może wyglądać prosto, ale jak siedzisz w czymś takim od dziecka i to jest TWÓJ rodzic, to już takie proste nie jest.
Ja też się zgadzam. Niestety jest to bardzo ciężka sytuacja i baaaaaardzo wpływająca na życie i zachowania.
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 07:59   #1936
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89700979]Ojej to trochę przerażające, że taka malutka się urodziła dzidzia... To wspaniałe, że medycyna tak się rozwija i można uratować takie dzieci. Oby nie miała dalszych trudności czy problemów zdrowotnych związanych z byciem wcześniakiem.
[/QUOTE]
Przy urodzeniu się w 24 tygodniu ciąży to chyba nie jest możliwe, aby żadnych problemów zdrowotnych nie było. Ale trzymam mocno kciuki za nich i córeczkę .

Matka Marka - toksyna okropna. Ta rozmowa przez telefon, te teksty do Marka, że zostanie sama, że nie jest już najważniejszą kobietą w jego życiu.
Przypomni mi ktoś, z jakiego powodu Marek chodzi/chodził na terapię?

Co do Kingi i Marcina, to ja jestem team Kinga. Dla mnie gość jest okropny, żeby to jeszcze trafił mu się ktoś obiektywnie nieciekawy, ale qrczę, po prostu nie dostał swojego ideału i zachowuje się paskudnie.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 09:12   #1937
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Aneta od Roberta, coach fitnessu. Anita jest od Adriana.
Że Wy tych ludzi pamiętacie...kompletnie nie kojarzę o kim mowa, a oglądałam wszystkie sezony

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Przypomni mi ktoś, z jakiego powodu Marek chodzi/chodził na terapię?
Właśnie z powodu matki, bo chce się wyrwać spod jej wpływu, ułożyć sobie życie, bo jak słusznie zauważył, za bardzo wciągały go sprawy rodziny, a on nie chce obudzić się za dziesięć lat bez swojej rodziny i swojego życia. Pewnie postawa siostry nakłoniła go do jakiejś refleksji. Mądry chłop, żeby tylko dał radę.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Co do Kingi i Marcina, to ja jestem team Kinga. Dla mnie gość jest okropny, żeby to jeszcze trafił mu się ktoś obiektywnie nieciekawy, ale qrczę, po prostu nie dostał swojego ideału i zachowuje się paskudnie.
Ja jestem team: można się rozejść.
Dobrali ich jak w korcu maku.
Marcin uważa się chyba za nie wiadomo jakie ciacho (), pewnie miss oczekiwał, a tu Kinia i na dodatek z charakterkiem. Chociaż moim zdaniem ona jest ciągle taka nabuzowana, bo czuje, że mu się nie podoba.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 10:58   #1938
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89701777]
(...)
Ja jestem team: można się rozejść.
Dobrali ich jak w korcu maku.
Marcin uważa się chyba za nie wiadomo jakie ciacho (), pewnie miss oczekiwał, a tu Kinia i na dodatek z charakterkiem. Chociaż moim zdaniem ona jest ciągle taka nabuzowana, bo czuje, że mu się nie podoba.[/QUOTE]

Chyba miało być, że jako przeciwieństwo dobrania jak w korcu maku. Dobrać się jak w korcu maku to przecież dobrać dobrze, tworzyć udaną parę. A tu takiej nie ma i nie będzie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 11:09   #1939
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Współczuję Anecie bardzo tej historii, ale jeśli jej przeszkadzają bardzo pytania ludzi, to moim zdaniem najzdrowiej w takim momencie zawiesić działanie w sieci. Niestety, myślę, że w mentalności ludzi nic się nie zmieni co do wciskania komuś ciąży.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Przy urodzeniu się w 24 tygodniu ciąży to chyba nie jest możliwe, aby żadnych problemów zdrowotnych nie było. Ale trzymam mocno kciuki za nich i córeczkę .

Matka Marka - toksyna okropna. Ta rozmowa przez telefon, te teksty do Marka, że zostanie sama, że nie jest już najważniejszą kobietą w jego życiu.
Przypomni mi ktoś, z jakiego powodu Marek chodzi/chodził na terapię?

Co do Kingi i Marcina, to ja jestem team Kinga. Dla mnie gość jest okropny, żeby to jeszcze trafił mu się ktoś obiektywnie nieciekawy, ale qrczę, po prostu nie dostał swojego ideału i zachowuje się paskudnie.
No dokładnie, powtarzam to co do Kingi w tym wątku. Każdy ma swój gust, ale chyba widział poprzednie edycje (czyli mógł trafić o wiele gorzej pod kątem wyglądu partnerki) plus obiektywnie to oni są na podobnym poziomie atrakcyjności, a on się zachowuje, jakby ona go obrzydzała.
Ja podejrzewam, że Marek chodzi na terapię z uwagi na relację z matką, natomiast tak ogólnie nie wydaje mi się, żeby musiał być konkretny powód ku temu.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-30, 11:51   #1940
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Chyba miało być, że jako przeciwieństwo dobrania jak w korcu maku. Dobrać się jak w korcu maku to przecież dobrać dobrze, tworzyć udaną parę. A tu takiej nie ma i nie będzie.
A no tak, porąbało mi się. Wspaniale, że to sprostowałaś.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2023-10-31 o 07:21
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 21:20   #1941
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89701777]Że Wy tych ludzi pamiętacie...kompletnie nie kojarzę o kim mowa, a oglądałam wszystkie sezony
[/QUOTE]

Robert jest informatykiem, łysawy, w okularach. Aneta ma długie, ciemne włosy. Byli dwie edycje temu. Bardzo spokojna para. Mają synka, teraz córeczkę. To jest jedna z 3 par z polskiego ŚOPW, które do teraz na pewno są razem, mają również dzieci: Anita (tancerka) i Adrian (biznesman), Aneta i Robert oraz Aga i Wojtek "Fity" z Krakowa. Wszystkie dość mocno poszły w social media, influencerowanie i celebrytyzm.

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No dokładnie, powtarzam to co do Kingi w tym wątku. Każdy ma swój gust, ale chyba widział poprzednie edycje (czyli mógł trafić o wiele gorzej pod kątem wyglądu partnerki) plus obiektywnie to oni są na podobnym poziomie atrakcyjności, a on się zachowuje, jakby ona go obrzydzała.
Ja podejrzewam, że Marek chodzi na terapię z uwagi na relację z matką, natomiast tak ogólnie nie wydaje mi się, żeby musiał być konkretny powód ku temu.
2 x tak!
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 21:23   #1942
Joasia1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 186
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

[QUOTE=Markowianka;8970229 7]Robert jest informatykiem, łysawy, w okularach. Aneta ma długie, ciemne włosy. Byli dwie edycje temu. Bardzo spokojna para. Mają synka, teraz córeczkę. To jest jedna z 3 par z polskiego ŚOPW, które do teraz na pewno są razem, mają również dzieci: Anita (tancerka) i Adrian (biznesman), Aneta i Robert oraz Aga i Wojtek "Fity" z Krakowa. Wszystkie dość mocno poszły w social media, influencerowanie i celebrytyzm.[COLOR="Silver"]

Krzysiek i Paulina też są razem, ostatnio on często wrzuca na story ją i syna, albo dodają coś z tego samego miejsca.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasia1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 21:26   #1943
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89701777]
Ja jestem team: można się rozejść.
Dobrali ich jak w korcu maku.
Marcin uważa się chyba za nie wiadomo jakie ciacho (), pewnie miss oczekiwał, a tu Kinia i na dodatek z charakterkiem. Chociaż moim zdaniem ona jest ciągle taka nabuzowana, bo czuje, że mu się nie podoba.[/QUOTE]

Z tymże ja uważam, że ona to samo Nie bierze pod uwagę, że też nie jest nie wiadomo jaka lala i może komuś się nie spodobać Chyba w domu ją tak ukształtowali.

Mnie się ona akurat podoba, bardziej od pozostałych uczestniczek w tej edycji (sylwetka, włosy, uśmiech, proporcje, makijaż tylko niekorzystny, ubiera się też fajnie), no ale komuś nie musi

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

[QUOTE=Joasia1122;89702302]
Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Robert jest informatykiem, łysawy, w okularach. Aneta ma długie, ciemne włosy. Byli dwie edycje temu. Bardzo spokojna para. Mają synka, teraz córeczkę. To jest jedna z 3 par z polskiego ŚOPW, które do teraz na pewno są razem, mają również dzieci: Anita (tancerka) i Adrian (biznesman), Aneta i Robert oraz Aga i Wojtek "Fity" z Krakowa. Wszystkie dość mocno poszły w social media, influencerowanie i celebrytyzm.[COLOR="Silver"]

Krzysiek i Paulina też są razem, ostatnio on często wrzuca na story ją i syna, albo dodają coś z tego samego miejsca.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No właśnie dlatego napisałam, że tamci na pewno, bo też mam wrażenie, że Krzysiek i Paulina znów są razem, ale nie jest to pewne. Na pewno są w kooperatywnie dotyczącej wychowania synka, ale czy są w związku nie wiem. Przemawiałoby za tym to, że ucichło w mediach, możliwe, że rozwodu też nie wzięli. Pozostałe pary są zdecydowanie bardziej klarowne i stabilne
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 07:07   #1944
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Robert jest informatykiem, łysawy, w okularach. Aneta ma długie, ciemne włosy. Byli dwie edycje temu. Bardzo spokojna para. Mają synka, teraz córeczkę. To jest jedna z 3 par z polskiego ŚOPW, które do teraz na pewno są razem, mają również dzieci: Anita (tancerka) i Adrian (biznesman), Aneta i Robert oraz Aga i Wojtek "Fity" z Krakowa. Wszystkie dość mocno poszły w social media, influencerowanie i celebrytyzm.
Cytat:
Napisane przez Joasia1122 Pokaż wiadomość
Krzysiek i Paulina też są razem, ostatnio on często wrzuca na story ją i syna, albo dodają coś z tego samego miejsca.
Dzięki za wyjaśnienie.
Anitę kojarzę i tego jej faceta. Zapamiętałam jej długaśne rzęsy i to, że tańczy
A tak to fatycznie nie śledzę dalaszych losów tych par po programie, stąd zapominam kto był z kim i kiedy.

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Z tymże ja uważam, że ona to samo Nie bierze pod uwagę, że też nie jest nie wiadomo jaka lala i może komuś się nie spodobać Chyba w domu ją tak ukształtowali.
Tak, pełna zgoda.
Ogólnie oni do siebie pasują z wyglądu, oboje są przeciętni (zwłaszcza z twarzy).
Mnie się Magda najbardziej podoba, Kinga akurat najmniej, a z facetów żaden.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 08:02   #1945
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Polemizowałabym mocno z tym, że Kinga zakłada, że mu się podoba; raczej odwrotnie - czuje jednak gdzieś tam, że nie, stąd jej reakcje. A Marcin według mnie widać, że ma się za przystojniaka, a żadnej dysproporcji w wyglądzie między nimi nie dostrzegam.


Natomiast ja uważam, że Magda najładniejsza zdecydowanie, subiektywnie i obiektywnie, bo po prostu ma bardzo regularne rysy twarzy. Później Kinga i chyba na końcu Kornelia, bo w moim odczuciu jednak małą wagę bardzo przywiązuje do wyglądu.

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2023-10-31 o 08:03
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 08:12   #1946
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Polemizowałabym mocno z tym, że Kinga zakłada, że mu się podoba; raczej odwrotnie - czuje jednak gdzieś tam, że nie, stąd jej reakcje. A Marcin według mnie widać, że ma się za przystojniaka, a żadnej dysproporcji w wyglądzie między nimi nie dostrzegam.

Tak samo uważam i tak napisałam wcześniej
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 08:45   #1947
0gabi0
Rozeznanie
 
Avatar 0gabi0
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 697
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Polemizowałabym mocno z tym, że Kinga zakłada, że mu się podoba; raczej odwrotnie - czuje jednak gdzieś tam, że nie, stąd jej reakcje. A Marcin według mnie widać, że ma się za przystojniaka, a żadnej dysproporcji w wyglądzie między nimi nie dostrzegam.


Natomiast ja uważam, że Magda najładniejsza zdecydowanie, subiektywnie i obiektywnie, bo po prostu ma bardzo regularne rysy twarzy. Później Kinga i chyba na końcu Kornelia, bo w moim odczuciu jednak małą wagę bardzo przywiązuje do wyglądu.
Dlaczego myślisz, że Marcin uważa się za przystojniaka?
Nie zauważyłam, żeby on w jakiś sposób się na takiego kreował.
To, że Kinga mu się nie spodobała, to chyba wszyscy wiedzą, ale no, jakby nie wyglądał, to ma do tego prawo.

Dla mnie też najładniejsza uczestniczka jest Maga, a już na ślubie, w ogóle, wyglądała przepięknie.

Wysłane z mojego RMX3393 przy użyciu Tapatalka
0gabi0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 08:55   #1948
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez 0gabi0 Pokaż wiadomość
Dlaczego myślisz, że Marcin uważa się za przystojniaka?
Nie zauważyłam, żeby on w jakiś sposób się na takiego kreował.
To, że Kinga mu się nie spodobała, to chyba wszyscy wiedzą, ale no, jakby nie wyglądał, to ma do tego prawo.

Dla mnie też najładniejsza uczestniczka jest Maga, a już na ślubie, w ogóle, wyglądała przepięknie.

Wysłane z mojego RMX3393 przy użyciu Tapatalka
Sprawia mi wrażenie osoby, która ma wysokie ego. Paradoksalnie ta Kinga, którą wszyscy krytykują, umie się przyznać do swoich wad - nawet przed psychologiem, że może przesadziła. Marcin głównie skupia się na tym, co jemu nie pasuje w Kindze, a od początku programu nie przypominam sobie, żeby wymienił choć jedną swoją wadę czy w ogóle miał świadomość tego, że może on też nie zachowuje się idealnie.

Ma prawo mu się nie podobać, jasne. Ale moim zdaniem on się zachowuje, jakby ona go obrzydzała. Siada daleko od niej, trzyma bardzo duży dystans. Jego reakcja po prostu wydaje mi się przesadna. Nie ma co się zmuszać oczywiście do kontaktu fizycznego z kimś, z kim się tego nie chce, ale dawno nie widziałam chyba w "ŚoP" takiego obrzydzenia drugą osobą, która obiektywnie w loterii genów nie wylosowała tak regularnych rysów twarzy jak Magda, ale nie jest też brzydka czy zaniedbana.

Zresztą Marcin mi wygląda na typa, który musiałby chyba dostać Oliwię, żeby być zadowolonym.


A finalnie on jeszcze ją okłamuje - to na biało, bo spoiler, ale w zapowiedzi chyba było - że ona mu się podoba i jest atrakcyjna.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 09:14   #1949
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Sprawia mi wrażenie osoby, która ma wysokie ego.
A finalnie on jeszcze ją okłamuje - to na biało, bo spoiler, ale w zapowiedzi chyba było - że ona mu się podoba i jest atrakcyjna.
On, po tym jak zobaczył Kingę pierwszy raz, powiedział do kamery, że cyt. dosłownie, bo zapadło mi w pamięć : "na ulicy bym się za nią nie obkręcił". Dał jasno do zrozumienia i prosto do kamery, że nie spodobała mu się na pierwszy rzut oka, a jak wiadomo pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz.
Stąd wnoszę, że koleś ma zaburzony ogląd własnej atrakcyjności, bo dobrali mu akurat partnerkę z jego 'półki', że tak nieładnie powiem.
Zejdź misiu na ziemię, bo to chyba nie jest przypadek, że aż telewizji trzeba żebyś sobie mógł kobietę znaleźć, a tu znowu źle.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 09:28   #1950
0gabi0
Rozeznanie
 
Avatar 0gabi0
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 697
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

I naprawdę uważacie, że skoro dobrali mu partnerkę z jego "półki atrakcyjności", to koniecznie musiała mu się spodobać, bo jak nie to oznacza, że ma za wysokie mniemanie o sobie?
Dla mnie Marcin jest totalnie neutralny jeśli chodzi o wygląda, ale też jednocześnie nie w moim typie. Kindze natomiast dużo urody odbierają te okropne rzęsy. Zwłaszcza, że ma małe oczy. Aparat na zębach też urody nie dodaje, no ale to wiadomo po co jest.


Wysłane z mojego RMX3393 przy użyciu Tapatalka
0gabi0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-23 23:58:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:58.