Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-10-30, 12:49   #3211
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

A to ja komentarzy nie czytałam nie mam insta, zdjęcie w srebrnych włosach gdzies rzuciło mi się w oczy w sieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 19:27   #3212
sally
Rozeznanie
 
Avatar sally
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 676
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
__________________
Wszystko jest trudne , nim stanie się proste.
sally jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 21:14   #3213
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89701951]A to ja komentarzy nie czytałam nie mam insta, zdjęcie w srebrnych włosach gdzies rzuciło mi się w oczy w sieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Chodziło mi o podpisy do fotek, treść postów, takie melanholijne, smutne, nostalgiczne.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 21:15   #3214
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:16
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 22:02   #3215
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nie widzę powodów do dramy. Z jednej strony naprawdę super ich się ogląda, bardzo ciepła jest relacja między nimi, taka szczera, to co Krzysztof mówi do kamer tylko uzupełnia obraz tego co widzimy.

1. Wcale nie zalegali bardziej od innych par, pokazywali ich z rana i wieczorem, więc mogli robić dowolne rzeczy w ciągu dnia

2. Magda to zdecydowanie nie mój flow, ja wyczuwam nudziarę i kanapowca, męczyłaby mnie. Doszukuje się też krzyku u Krzysztofa, podczas gdy on jest bardzo miły i delikatny w tym co mówi. Do siebie jednak pasują i super się na nich patrzy.

3. Ja jestem dość wrażliwa na podniesiony ton głosu, a tu w ogóle nie czułam nic negatywnego w tonie jakiego używał, dużo się śmieje. (przy okazji obrońcy nieagresji Kingi, co powiecie na to? ) Jak dla Magdy dyktatorował i był perfekcjonistą to ja nie wiem Wiadomo, że nikt nie chciałby, żeby godzina roboty z ciastem poszła się...
Ona jest dla mnie mega nadwrażliwa, mnie drażnią takie osoby, więc dla mnie byłby to najgorszy match ze wszystkich trzech dziewczyn.

4. Oglądałam odcinek pod tym kątem i zdecydowanie nie było więcej aktywności u innych par czy mniejszej ilości jedzenia - wszystkie zarzuty są tylko dlatego, że Krzysiek jest większy niż mniejszy
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 22:46   #3216
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:16
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 23:02   #3217
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Po najnowszym odcinku bez zmian: Kornelia i Marek na pewno będą razem, fajnie sie na nich patrzy.
Kinga i Marcin - wiadomo, Marcin tylko czeka aż już nie będzie musiał spotykać się z Kingą
Magda i Krzysiek - fajnie między nimi, ale jeszcze nic nie wiadomo. Magda wydaje mi się problematyczną osobą jeśli chodzi o bliskie relacje - taka przylepa, łatwo ją pewnie zranić, potrzebuje zapewnienia że jest dla kogoś ważna. Wszystko zależy od tego na ile dla Krzyśka to jest prawdziwa miłość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-10-31, 23:10   #3218
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:16
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 23:30   #3219
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:16
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 23:50   #3220
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Widziałam w komentarzu na FB, że Kornelia i Marek są widywani, więc raczej zostali razem.

Wpisy Magdy za to są dziwne, np. teraz wpis na IG o przemocy psychicznej. Fani zauważyli też, że otworzyła gabinet w Tarnowie (blisko Dębicy), co też nie rozwiewa wątpliwości co do ich związku. W programie twierdziła, że chce przejść na pracę zdalną, żeby przenieść się do Przemyśla.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 23:57   #3221
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Widziałam w komentarzu na FB, że Kornelia i Marek są widywani, więc raczej zostali razem.

Wpisy Magdy za to są dziwne, np. teraz wpis na IG o przemocy psychicznej. Fani zauważyli też, że otworzyła gabinet w Tarnowie (blisko Dębicy), co też nie rozwiewa wątpliwości co do ich związku. W programie twierdziła, że chce przejść na pracę zdalną, żeby przenieść się do Przemyśla.
Ale ona jako psycholog, to chyba naturalna dla niej tematyka zawodowa ta przemoc psychiczna? Krzysiek też robił ciasto na święta, tak jak pisałam, a nie żeby sie samemu najeść, ale już oczywiście komentarze musiały być.

Czy ktoś jeszcze sądzi, że nieładnie się zachowali pokazując na początku odcinka Magdę na kacu? Mogli sobie darować serio, ujecie jak idzie do toalety w wiadomym celu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-11-01, 00:00   #3222
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89703180]Ale ona jako psycholog, to chyba naturalna dla niej tematyka zawodowa ta przemoc psychiczna? Krzysiek też robił ciasto na święta, tak jak pisałam, a nie żeby sie samemu najeść, ale już oczywiście komentarze musiały być.

Czy ktoś jeszcze sądzi, że nieładnie się zachowali pokazując na początku odcinka Magdę na kacu? Mogli sobie darować serio, ujecie jak idzie do toalety w wiadomym celu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Dokładnie, jedynie przez to, że waży więcej jest hejtowany. Kornelii obiad to też nie było samo zdrowie, ani apetycznie nie wyglądał, ale, że chuda jak patyk (no bo nie szczupła ) to wspaniale. Niechby Krzysztof takie kurczaki smażył uuu hejt już czuję.

Edytowane przez Markowianka
Czas edycji: 2023-11-01 o 00:05
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 00:31   #3223
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:16
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 00:37   #3224
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ach, ten litościwy montaż ale zaraz, on przecież nie pali Za to w roli piwa (bezalkoholowego) wystąpił 2 litrowy karton soku.

Przez to ciężko obkiektywnie cokolwiek stwierdzić

O, jak Ty go namierzyłaś? A wiesz, że miałam napisać, że nie mogę go znaleźć na FB, ale może Timon i Pumba uda się namierzyć? Ale ugryzłam się w język No i masz! Dzięki! To podeślij nam linki teraz
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 00:45   #3225
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:16
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 00:57   #3226
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Factiko Tczew
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 12:26   #3227
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:16
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 17:35   #3228
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Wiesz, w Halloween to wszystko możliwe. I ze światłem i z kneblem, a mandarynka niczym dynia - też pomarańczowa i okrągła.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 17:54   #3229
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja skomentuję, jak sobie powtórzę odcinek, bo oglądałam z przyjaciółką w tle i nie słuchałam zbyt uważnie. Niemniej moja uwagę najbardziej przykuły brwi Kornelii, bo rozumiem, że po hennie ma się ciemniejsze, ale jej brwi, to wyglądały, jakby jej po prostu kosmetyczka nie zmyła w ogóle henny i ją nadal nosiła . W każdym razie blond włosy i czarne brwi nie idą w parze.

A co do Kingi i Marcina, to jednak chyba musiałabym zobaczyć tę sytuację nieopowiedzianą przez Marcina, bo on już tak dramatyzuje i wyolbrzymia, że wydaje mi się, że wstał, zapalił światło, Kinga zapytała, co on robi i o to cały dramat. Aczkolwiek wynikało z tego, że śpią w jednym łóżku (?).

A co do Krzysia, to też uważam, że montażyści są złośliwi, nie pierwszy raz. Marta32 przecież nie była jedyną palącą uczestniczką - Magda też pali i jakoś nie pokazują ją co scenę z fajką, palił też Grzesiek i wydaje mi się, że nawet więcej uczestników. Tak samo nie ona jedyna piła piwo - i to bezalkoholowe, a nawet jakby było z alko, to nie rozumiem, co w tym takiego złego, oni w większości piją coś z % na wyjazdach - ale oczywiście ją musieli przedstawić jako degeneratkę.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-11-01, 22:13   #3230
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
A co do Kingi i Marcina, to jednak chyba musiałabym zobaczyć tę sytuację nieopowiedzianą przez Marcina, bo on już tak dramatyzuje i wyolbrzymia, że wydaje mi się, że wstał, zapalił światło, Kinga zapytała, co on robi i o to cały dramat. Aczkolwiek wynikało z tego, że śpią w jednym łóżku (?).
On jest do niej źle nastawiony, teraz to już wszystko bierze za złą monetę.
Ale po sytuacji Kinga + jej mama w kuchni chyba wiem w czym tkwi problem Kingi w relacji z Marcinem
Ona nawet jak chce dobrze, to przez to, że przemawia takim poddenerwowanym/podniesionym tonem, wprowadza skisłą/niezdrową atmosferę, takiego konfliktu wiszącego w powietrzu. Tak namiętnie oponowała żeby mama nie dawała jej jedzenia, że prawie do konfliktu doprowadziła. Gdyby nie wyciszająca ją postawa mamy albo gdyby na jej miejscu był ktoś inny (np. Marcin), to wojna o paczkę sera murowana. Jestem w stanie zrozumieć, że Kinga ciągle nie czai czemu Marcin ma do niej wieczne pretensje, bo ona przecież nie chce źle. Samo wychodzi
Plus wszystko bierze na serio i jako zarzut w swoją stronę. Strasznie spięta jest. Do niej trzeba odpowiedniego, łagodzącego podejścia, a nie każdy to potrafi i nie każdy chce. Musi mieć ciężko w życiu.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2023-11-01 o 22:14
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-02, 07:24   #3231
Pragiola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 33
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Szokujące było dla mnie to, że Magda powiedziała że kocha Krzysztofa i że mu o tym mówi :szok: Po 2-3 tygodniach znajomości! A potem od razu tekst Krzyśka o zrzuceniu różowych okularów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pragiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-02, 10:18   #3232
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Ja skomentuję, jak sobie powtórzę odcinek, bo oglądałam z przyjaciółką w tle i nie słuchałam zbyt uważnie. Niemniej moja uwagę najbardziej przykuły brwi Kornelii, bo rozumiem, że po hennie ma się ciemniejsze, ale jej brwi, to wyglądały, jakby jej po prostu kosmetyczka nie zmyła w ogóle henny i ją nadal nosiła . W każdym razie blond włosy i czarne brwi nie idą w parze.
Może sobie zrobiła pudrową hennę? One wtedy tak przez pierwsze 2-3 dni wyglądają, a potem trochę się zmywają i przez następne 10 dni co najmniej są idealne. I nie byly czarne, tylko brązowe, a że ciemne to fakt, ale myślę, że to efekt przejściowy. Jak nie robiła wcześniej to mogła nie wiedzieć, że na początku tak będzie.

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Pragiola Pokaż wiadomość
Szokujące było dla mnie to, że Magda powiedziała że kocha Krzysztofa i że mu o tym mówi :szok: Po 2-3 tygodniach znajomości! A potem od razu tekst Krzyśka o zrzuceniu różowych okularów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szybko coś mu to zakochanie przeszło. Zupełnie nie rozumiem tego co on próbował przekazać. U mnie zakochanie to zwykle trwało 2-3 lata, a podejmowanie jakiś bardziej praktycznych decyzji wcale nie wyklucza wciąż romantyzmy czy też nawet spijania sobie z dziubków.

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Jak Kinga matkę ustawiała to czułam pewien niesmak. Czy naprawdę zawsze jej musi być na wierzchu? Jedna z bardziej niesympatycznych uczestniczek, ale widać rodzice już przyzwyczajeni do takich akcji, bo matka potulna, a ojciec ją nawet zaczął tłumaczyć.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-02, 14:25   #3233
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Pragiola Pokaż wiadomość
Szokujące było dla mnie to, że Magda powiedziała że kocha Krzysztofa i że mu o tym mówi :szok: Po 2-3 tygodniach znajomości! A potem od razu tekst Krzyśka o zrzuceniu różowych okularów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dla mną z ta para jest coś nie tak .
Magda ma jakieś straszne parcie na związek mimo ze jest młoda i ładna a jemu spadaja rozowe okulary po 2 tygodniach??U mnie spadły po 2 latach .
Myśle ze nic z tego nie będzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-02, 14:45   #3234
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Magda i Krzysztof są dla mnie trochę dziwnie.

Magda jamy bardzo neurotyczna, wszystko przeżywa, bierze do siebie, jest taka rozchwiana emocjonalnie jak nastolatka.

Ile oni się znają?,.3 tygodnie? A ona już myśli o wyprowadzce do niego,.właściwie chce rzucić swoje życie dla faceta, którego w zasadzie nie zna.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-02, 17:01   #3235
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Magda i Krzysztof są dla mnie trochę dziwnie.

Magda jamy bardzo neurotyczna, wszystko przeżywa, bierze do siebie, jest taka rozchwiana emocjonalnie jak nastolatka.

Ile oni się znają?,.3 tygodnie? A ona już myśli o wyprowadzce do niego,.właściwie chce rzucić swoje życie dla faceta, którego w zasadzie nie zna.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tyle,że u par, które przetrwały tak to zwykle wyglądało. Za to zwlekanie z decyzją o przeprowadzce i trudność w ustaleniu kto do kogo idzie, niszczyło związki, nawet jak dziecko już było. Tak w tym programie jest. Pisałyśmy tu już na Wizażu, że nie powinno być takiej presji na przeprowadzkę ze strony psychologów i produkcji. Z 2 strony, mają już ślub i życie na dwa domy, często odległe, jest trudnością. Gdy kamery wyjadą, emocje opadną, może być ciężej utrzymać relację i "odhaczać" kolejne punkty, kroki do celu. Tylko Anita i Adrian poradzili sobie żyjąc dość długo w zawieszeniu co do decyzji o wyborze miejsca do życia. Jednak w dużej mierze razem jeździli, bo mogli (typ pracy i styl życia, później urlop macierzyński) i kursowali tak między Szczecinem a Krakowem.

Edytowane przez Markowianka
Czas edycji: 2023-11-02 o 17:04
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-02, 18:59   #3236
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Trudności w wyrażaniu emocji, uczuć i ogólnie wypowiedzi Marcina to udręka w słuchaniu. Wygląda, jakby chciał milion rzeczy powiedzieć, ale nie umiał ich wydusić. Terapia potrzebna na wczoraj, albo relacja oparta na rozmowie, bez wyrzutów, ataków i presji. Kinga faktycznie mówi co czuje i zarzuca Marcinowi brak zwracania uwagi, ale mówi. To już coś. Marcin podkreślił chyba z dwa razy podczas rozmowy z psycholożką, że on nie widzi możliwości zmiany niektórych cech charakteru u Kingi. Bo one są i już. Przecież jemu już się nie chce. To skazane na niepowodzenie, a jeśli ktoś chciałby finalnie próbować, to chyba tylko z braku laku.

U Krzysztofa i Magdy czekam aż coś pierdyknie Wyznawanie miłości po takim czasie, silna potrzeba bliskości i obecności u Magdy - obawiam się, że to przytłoczy Krzycha. Ale poczekamy - zobaczymy. Coraz bliżej końca sezonu, a mam wrażenie, że ten program dopiero zaczyna się rozkręcać
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-02, 19:12   #3237
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:16
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-02, 21:24   #3238
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Jak Magda zalozyla gabinet w Tarnowie to znaczy ze z przeprowadzki nici bo Tarnów jescze dalej od Przemyśla niż Dębica


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-02, 21:30   #3239
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:16
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-02, 22:45   #3240
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Eee nie no dla mnie też to Magda jest przytłaczającą osobą. Tzn taką przylepą, ma bardzo dużą potrzebe bliskości i ogólnie nie pozostawia facetowi żadnej nutki niepewnosci, a to się często źle kończy. Po 2 tygodniach to ona deklaruje chęć przeprowadzki, to ona sie na nim kładzie i przytula, to ona mówi kocham cię (Krzysiek odpowiada) i to ona boi się, czy Krzyśkowi się nie odwidzi. Krzysiek jest moim zdaniem o wiele bardziej zdystansowany.
Być może inaczej by to u niego wyglądało, gdyby Magda nie była aż taka hmm "dostępna"?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-20 12:45:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:32.