Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-06-22, 14:02   #2191
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Reign, czytam wlasnie, ze planujesz zabieg ME podczas pobytu w Polsce. Ja tez : Juz mam umowiona wizyte
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-22, 14:45   #2192
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Uklika co planujesz robić?

Pokrycie fotela dotarło. Fotel kilka godzin wcześniej, bo się druga paczka zapodziała. Idę poszukać białych rurek lub szortów na %%%
Teoretycznie są 24*C, ale ja je odczuwam jak minimum 28.
W ogóle obawiałam się, że trasport będzie miał jakiś problem z dojazdem tutaj, ale Pan dostawca zwyzywał wszystkich na dole i sobie świetnie poradził
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-22, 16:57   #2193
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

jestem I doczytałąm zaległości...Jakos tak teraz nie mogę się tu zebrac, za dużo rzeczy powinnam ogarnąć i trochę się zamotałam. Ale dziś już pocwiczyłam normalnie i posprzątałam kuchnie. Czeka mnie jeszcze sprzątanie garderoby, co odkładam. Może na jutro, zanim znowu wroca upały...
Piszecie o tych pysznych truskawkach w kołko, może ja jestem w innym kraju... U mnie, kupowane z roznych zrodeł i roznie wygladajace sa...powiedzmy zjadliwe. A nie pyszne, bardzo słodkie, etc. Dosc szybko tez się psuja. Niemniej niczego nie urywa, moje czeresnie, dojrzewające włąsnie - zapowiadają się o niebo lepiej.
Byłam, zobaczyłam, wróciłam, więcej tam nie pojade, choć tz nie wyklucza Madagaskaru ( wcześniej było stanowcze: nigdy wiecej Afryki!). Mysle, ze tam jest dużo więcej do zobaczenia, bo na zanzibarze poza pięknymi plazami i ciepłą woda dużo nie ma. Bieda, duza smiertelnosc, mało starych ludzi, władza, która nic nie robi dla swych obywateli - zanzibar dobrze zarabia na turystyce i rolnictwie co kompletnie się nie przekłada na poziom zycia ludności. Korupcja i kradzież dotacji i funduszy. A w szkole dzieci siedza na ziemi...Prad ma 20% meiszkancow i tu nei zawsze, oszczedza się, żeby ta zarowka się tliła, lodowka to rozpusta...Ludzie dozywaja 60, zatrucia sa masowe, bo jedza nieswieza żywność. mieso sporadycznie, głownie warzywa, ryz, mleko, serow nie znaja poza hotelami.
Ceny - kosmos. Był problem, co kupic na gifty, bo nic nie ma, skoro niczego tu nie wytwarzają, a co było w jednym z...bo ja wiem...2 sklepow normalnych z pamiątkami - porazało wysokoscia ceny. 500 g kawy za 30 dol...? zadnej luksusowej, takie cos pod turystow. chińskie magnesy po 5 dol. chinska powłoczka na poduszke - 30 dol. nie jestem skąpa, ale nie miałam na co wydawac kasy, kupiłam 1 recznie robiony magnes i parea i recznie rzezbiona zawieszke z naszymi imionami W hotelu 500 ml wody 3 dol. mielismy ai, ale na kazde był rachunek.
No i ta warszawa...Tam i z powrotem jeden horror...No, ale odhaczone. Dobrze, ze nie słyszycie, jak tz spluwa jadem. pomijając ceny i odległość - trafiła go wyjątkowo ciezka biegunka podróżnych - 3 dni, ale schudł 2,5 kg ( z miesni). No i za osobista obraze uważał pływy oceanu, bo on jest zwierze wodne i wakacje bez pływania 5 razy dziennie to czas stracony, a tu wody nie było na przykład do wieczora
Tak czy tak - następny urlop wedle jego gustu czyli kreta, to samo miejsce, co ostatnio, we wrześniu.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-22, 17:55   #2194
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kama, mój tż z góry wyklucza miejsca typu Zanzibar, i choć do tej pory go nie popierałam, po Twoim poście widzę, że ma rację

Pani Robot, nie mam pojęcia co będę robić z estetycznej, zobaczę po konsultacji.

Wrzucam wam moje paznokcie z essie, jedna warstwa lakieru i jedna top coat.IMG_3159.jpg

https://www.douglas.pl/Piel%25C4%259...000087374.html
Pachnie obłędnie


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2019-06-22 o 18:41
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-22, 20:36   #2195
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kama fajnie ze wrocilisicie... cali i zdrowi

Uklika co to za kolor lakieru? Ladniutki...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 08:24   #2196
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kama, witaj z powrotem
Dzień dobry
My wczoraj mieliśmy dzień wycieczkowy, zwiedzaliśmy w jednym miejscu zamek i w drugim pałac i ogrody. IMG_20190622_113525.jpgIMG_20190622_113715.jpgIMG_20190622_120509.jpgIMG_20190622_134410.jpgIMG_20190622_140138.jpgIMG_20190622_134730.jpgIMG_20190622_141057.jpg
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 08:25   #2197
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

I mamy już pierwszego motyla! IMG_20190623_075518.jpg
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-23, 11:19   #2198
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez uklika Pokaż wiadomość
Kama, mój tż z góry wyklucza miejsca typu Zanzibar, i choć do tej pory go nie popierałam, po Twoim poście widzę, że ma rację

Pani Robot, nie mam pojęcia co będę robić z estetycznej, zobaczę po konsultacji.

Wrzucam wam moje paznokcie z essie, jedna warstwa lakieru i jedna top coat.Załącznik 7680343

https://www.douglas.pl/Piel%25C4%259...000087374.html
Pachnie obłędnie


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bardzo ladne paznokcie
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 11:37   #2199
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Uklika, ładne pazurki MOje nie sa udane z natury, to się nimi nigdy nie chwale
Nie znam tego pilingu ale z zasady kupuje polskie i tanie, ziaja ma bardzo dobre, a zapach wspaniały
Gosia, bardzo fajne zwiedzanie, z checia bym się przyłączyła, bo to moje klimaty
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 15:12   #2200
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Leniwie..


Siedzę z maską na głowie

Do włosów kupiłam ostatnio olejek volume Saryna Key i ten spray:
https://www.hairstore.pl/schwarzkopf...ml-p16613.html


Uklika


Kama a jak plecy męża?
Ból ustąpił?


Gosia fajne zwiedzanie.
Mnie przy tych upałach nie chce się palcem kiwnąć.
Następny tydzień ma być jeszcze cieplejszy.
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 15:27   #2201
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Ja juz w domu po wyjatkowo nieudanym wyjezdzie do Teuskawca. Sam Truskawiec-bidne zaniedbane zapyziale miasteczko... a ceny z kosmosu np sukienek 2500-3500 hrywien. Takie normalne letnie na ramiaczkach. Ciekawe kto to im kupi... Jedzenie w Szahtarze-wyjatkowo dziwne. Ogolnie niedobre. A powrot-to juz biuro podrozy Florian z Krakowa wbilo sobie chyba gwozdz do trumny. Juz wyjezdzajac do Truskawca ludzie smiali sie cierpko widzac autobus-przedarte materialy na siedzeniach okna zmatowiale po jednej stronie. Na powrot przyjechal ten sam autobus-tylko pochylony min 20 stopni na jedna strone. Mialam nie wsiadac. Mowilam do Tza-jedzmy pociagiem bo ten autobus niebezpieczny...smial sie z tego..na szczescie celnik polski na granicy widzac jak krzywo stoi autobus wezwal policje. Ta zabrala dokumenty zakazala dalszej jazdy. ...5 godzin czekalismy az biuro przysle autobus zastepczy. W efekcie 480km jechalismy 14 godzin...
Nigdy wiecej na Ukraine nie pojade.

Dzis ostrzyglam dwa swoje -juz jedyne-psy i wykapalam je. I nie mampomyslu co robic..chyba spacer do lasu..
A co do mycia odzywka wlosow-czego sie boicie?. Ja olej z oliwek zmywam odzywka. I da sie. Odzywki czy maski do mycia nie noga nuec silikonow ani olei wysoko w skladzie. I przynajmnuej jedna substancje myjaca. Polecam takie jak Ziaja z olejkiem arganowym i tsubaki. Oherbal rozne rodzaje-z lnem, do codziennego stosowania, czy do wlosow kreconych. Dalej Yope wszystkie rodzaje. Kallos color. VATIKA z czarnuszka. Biolaven rozne rodzaje. Garnier Fructis rozne rodzaje. Anven tez rozne rodzaje. Wszystkie myja wlosy delikatbie i dokladnie.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-23, 20:18   #2202
Reign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 144
Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Czesc dziewczyny

Jeszcze raz dziekuje za opinie i rekomendacje
Uklika super Ja sie umowie jutro , bilety juz kupilam bede, wliczajac podroz, trzy tyg
Jestem chora, czuje sie jak zdechlak, ale zadowolona, bo nie musialam isc do pracy hehe

Z niezbyt dobrych wiesci, to tesciowa wylafowala w szpitalu I jest na obserwacji. Upadla w piatek, ale po zbadaniu byla ok, ale wzielismu ja do nas na weekend I dzis rano maz mnie obudzil zeby mu pomoc bo mama spadla zlozka. Nie moglismy jej podniesc, skarzyla sie na bol karku I plecow, wolelusmy wezeac karetke. Miala cat scan ale nie wykazalo nic zlego, zostawili ja na obserwacjr. Trzeba bedzie cos zoeganizowac ona sama nie moze muesxkac. Z nami nie chce, chce w domu opieki. A mnie sie to z kolei w glowie nie miesci. Fakt tutaj te domu opieki wygladaja jak hotele, ale I tak jakos mi z tym dziwnie, ja bym tak nie mogla oddac rodzica, no nie wiem.... moze wezmiemy dla niej opiekunke , no nie wiem. Ehhh

Pozdrawiam Was I zycze milego weekendu


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez Reign
Czas edycji: 2019-06-23 o 20:20
Reign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 21:57   #2203
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Uklika, ładne paznokcie . Chyba gdzieś podawałaś nazwy kolorów, które wybrałaś, ale nie pamiętam. Jednym chyba z najpopularniejszych kolorów Essie jest ten o nazwie Ballet Slippers, ale tylko dlatego, że podobno kolor został stworzony wiele lat temu (chyba pod koniec lat 90-ych) na specjalne życzenie królowej Elżbiety. Mówią, że do tej pory go używa. A, no i jeszcze Kim K lubi kolor Sand Tropez od Essie, co mu przyniosło sławe w naszym współczesnym "swiecie Kardashianów" .

Miszka, ja też siedze cały dzień z Olaplexem 3 na głowie . Ratuje te moje włosięta, chce, żeby troche odżyły po tych zabiegach rozjaśniających.

Kamlisa, smutne jest to co piszesz o Zanzibarze. Raczej mnie nie zachęciłaś do wyjazdu tam . Mam nadzieje, ze mimo wszystko miło spędziłas czas i już planujesz kolejne wakacje na Krecie - fajnie Ci .

Gosia, fajnie, że tak aktywnie spędzasz czas z dziecmi, i nie siedzą z nosem w tabletach, jak wiele w dzisiejszych czasach. A co z tym motylem zrobicie - wypuszcza się go w końcu?

Marjolka, z tym pochylonym autobusem, to troche taka tragikomedia że aż celnik policje wzywał... Scena jak z jakiejś komedii. Wybacz, bo pewnie Tobie wtedy do śmiechu nie było. Suma summarum, jak emocje opadają, to człowiek się później śmieje na wspomnienie jak tragicznie bylo. Będziecie składac reklamacje do biura podróży?

Co do odżywki, to zbliżają mi się wakacje i wolne, więc spróbuje myć je samą odżywką i zobacze co się bedzie działo. Teraz jeszcze troche mam obawy, bo wychodze do ludzi, musze sie jakos prezentowac, boje sie, ze bede miała tłuste strąki - nie mam pojęcia jak moje włosy na takie coś zareagują.

Reign, nie mam wątpliwości, że dałabyś teściowej najlepsza możliwie opieke, ale skoro sama tego chce, to się zastanów. Takie domy opieki/starości, jak sama słusznie zauważyłaś, są tam jak hotele, a starsze osobe mają naprawde dobrą opieke. Ale nie tylko to sie liczy, chyba najlepsze w tym jest to, że mają: TOWARZYSTWO; kolegów, koleżanki, równieśników. Grają w brydża, karty, wspólnie oglądają seriale, dzielą posiłki - to naprawdę bardzo ważna rzecz dla starszej osoby.

Bo wy, jeszcze młodzi, musicie jakoś normalnie żyć, macie prace, obowiązki, choćbyś nie wiem jak chciała, nie dasz raczej rady być przy niej 24/7. A przecież możesz ją często odwiedzac.

Rozumiem Cię, bo tez bym rodzica nie oddała, ale jeżeli sami by chcieli, to myśle, że bym dała im spróbować zaznaczając, że jak im bedzie źle, to niech wracają od razu. W sumie temat dość kontrowersyjny, w szczególności w Polsce, bo na Zachodzie, to, że starsi ludzie w pewnym wieku idą do takich domów jest tam mocno zakorzenione w ich kulturze i nikt w tym nie widzi nic zdrożnego.

Z innej beczki, zrobiłam leczo , później pracowałam, przygotowałam testy końcowe, zbliża mi się ostatni tydzień pracy... Niby fajnie, bo wolne, a z drugiej strony tak lubie te prace, ze bedzie mi jej brakować przez kolejne dwa miesiące. W ogóle miałam obserwacje lekcji przez metodyka ostatnio i oceniono ją na "very good" , a w sumie poszłam na żywioł; nie przygotowywałam się do niej jakoś szczególnie.

Łódź przez weekend jakby troche nawiedzona przez ducha była - podejrzewam, że wszyscy uciekli za miasto, albo gdzieś jeszcze dalej, bo długi weekend... Kupiłam wczoraj biały top haftowany na lato; ma fajne, takie elastyczne ramiączka z falbanką. I Olaplex.

Uciekam pod prysznic i do łóżka

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-06-24 o 08:29
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 08:29   #2204
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dzień dobry
Cinde, motyle wypuścimy, czekamy na razie na pozostałe, jeszcze 4 są w kokonach.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 09:45   #2205
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Reign Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny

Jeszcze raz dziekuje za opinie i rekomendacje
Uklika super Ja sie umowie jutro , bilety juz kupilam bede, wliczajac podroz, trzy tyg
Jestem chora, czuje sie jak zdechlak, ale zadowolona, bo nie musialam isc do pracy hehe

Z niezbyt dobrych wiesci, to tesciowa wylafowala w szpitalu I jest na obserwacji. Upadla w piatek, ale po zbadaniu byla ok, ale wzielismu ja do nas na weekend I dzis rano maz mnie obudzil zeby mu pomoc bo mama spadla zlozka. Nie moglismy jej podniesc, skarzyla sie na bol karku I plecow, wolelusmy wezeac karetke. Miala cat scan ale nie wykazalo nic zlego, zostawili ja na obserwacjr. Trzeba bedzie cos zoeganizowac ona sama nie moze muesxkac. Z nami nie chce, chce w domu opieki. A mnie sie to z kolei w glowie nie miesci. Fakt tutaj te domu opieki wygladaja jak hotele, ale I tak jakos mi z tym dziwnie, ja bym tak nie mogla oddac rodzica, no nie wiem.... moze wezmiemy dla niej opiekunke , no nie wiem. Ehhh

Pozdrawiam Was I zycze milego weekendu


Sent from my iPhone using Tapatalk
Wspolczuje sytuacji z tesciowa. Ale rozumiem ja, nie chce Wam wchodzic na glowe.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-25, 18:37   #2206
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Czesc dziewczyny

A co tu tak pusto

Cinde i Kasztanka dziekuje <3 Tesciowa jeszcze w szpitalu, a jak wyjdzie to ja zawioza do rehabu, gdzie bedzie ok 3 tyg (tyle jej pokryje ubezpieczenie), pozniej jej wynajmniemy pielegniarke, ktora bedzie do niej zagladac na kilka godzin (zalezy od jej ubezpieczenia na ile). Jakos damy rade, na szczescie nic nie zlamane, podejrzewaja (czekaja na wyniki badania potwierdzajace) infekcje ukladu moczowego i jest na antybiotyku.

Czesc Gosiu super fotki

aha ja tez juz umowiona na zabiegi ME

Pozdrawiam
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-25, 20:23   #2207
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Pusto tu, oj pusto

Reign mam nadzieje, że teściowa dojdzie do siebie. Starsi rodzice niestety potrzebują naszej opieki i miłości.

Ja się szkolę w związku z nowym zajęciem zawodowym.
Na szkoleniu jest bardzo nudno. Szkolenia z zakresu zasobów ludzkich. Całe szczęście w sali jest bardzo duże okno i mogę przyglądać się jak na zewnatrz przy jakimś budynku ekipa zajmuje się terenami zielonymi. I tak przez kilka tygodni.
Także jak będziecie mieć problem z trawnikiem czy krzaczkiem to śmiało pytajcie - doradzę
bo już dziś zainteresowałam się tematem głębiej: dlaczego uschniętych trawnik ekipa przykryła czarną folią

A po szkoleniu jeżdżę na plaże. Najpiekniejsze późne popołudnia - kawka, leżak i delikatnie już słońce.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Anyzkowa
Czas edycji: 2019-06-25 o 20:25
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 07:34   #2208
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

U mnie za chwilę sesja. 6 egzaminów jednego dnia.

Jeden psiak wykąpany. Mrożona kawka na rozpęd, chwila wytchnienia i drugiego wsadzam do wanny.
Później dłuższy spacer, żeby wyschły, bo po południu mamy behawiorystkę.

Mieszkanie wygląda jakby tu granat pier**nął

Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2019-06-26 o 11:43
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 13:20   #2209
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Pani_Robot, powodzenia!

Anyzku, ale Ci fajnie z tym morzem .

Reign, umowilas sie w koncu do dr Tazbir czy jeszcze kogos innego? Koniecznie zdawaj relacje.

A ja dzisiaj ostatni dzien zajec w jednej z firm. Jestem zasypana kwiatami Dostalam olbrzymi bukiet pieknych, bialych roz + bukiet slonecznikow i czekoladki. Az sie wzruszylam z tego wszystkiego...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-06-26 o 13:21
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-26, 14:46   #2210
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Reign, dużo zdrowia i sił dla teściowej.

Gosia, chyba coś pominęłam przy czytaniu, skąd masz te motyle? Wykluwały się w sztucznym środowisku? To świetna nauka dla twoich dzieci

Uklika, ładne paznokietki

Pani Robot, trzymam kciuki za zdane egzaminy

Cinderella, bardzo ładna piosenka Robyn, chociaż pop to nie moja bajka to ta poisenka ma coś takiego... co przyciąga i wpada do ucha

Anyż, ze mnie żaden ogrodnik ale ta czarna folia czyli włóknina zapobiega wyrastaniu chwastów. Zapewne w tym miejscu będą kwitły kwiaty albo posadzą krzaki.
słuchaj wykładowcy

Marjolka, wiem, że Tobie nie było do śmiechu jadąc tym czymś na czterech kółkach na wycieczkę ale przyznam się, że nieźle się ubawiłam czytając...Biuro podróży powinno zapłacić wam odszkodowanie za straty moralne
A jakie wrażenia z Ukrainy? Czy podróż ta, to jak zatrzymanie się w czasie? Pytam, bo jak byłam kilka lat temu we Lwowie to włąśnie to była podróż w czasie Widoki wczesnego Gierka jedzenie na ceracie, w głębokich talerzach w klimacie mhy... Gomułki Coś, co mój rozumek nie był w stanie ogarnąć Wychodek... o! ten obraz zostanie w mojej pamięci na zawsze Sesję zdjęciową nawet popełniłam A to było raptem 4 lata temu a nie sto
No ale to kraje, które rządzą się innymi prawami

Kama, o Zanzibarze sporo jest różnych informacji, ktoś kto pierwszy raz miał okazję zobaczyć lazurową wodę będzie wstrząśnięty i zmieszany Inny globtroter spojrzy z ukosa dokoła, tak jak Wy. To piękny świat ale egzotyka jak widać może kosztować Europejczyka... uszczerbkiem na zdrowiu
Osobiście wolę kraje europejskie, bo zwyczajnie wiem, czego mniej więcej można się spodziewać. Nawet niech to będą Kanary, ale zawsze stąpamy po ziemi europejskiej
Wiem, wiem, nie ma tam może tak pięknej plaży ale za to są widoki, które rzucają nas na kolana. Czysta natura.
I tanio, wynajęcie samochodu to 2kg kawy na Zanzibarze I to na prawie tydzień.
A Afrykę polecam na dobry początek zwiedzać na... youtobie w towarzystwie wnuka pisarza Arkadego Fiedlera. Mam wielki niedosyt zwiedzając z nim świat i czekam teraz na Amerykę
A na razie może powrócę do Hiszpanii

http://www.globfoterka.pl/category/tanzania/

https://www.youtube.com/watch?v=JtTBek5saKY

I wracam już do Polski
Wróciłam dzisiaj, uświadomiłam sobie że jestem typowo społecznym tworem Lubię jak w moim otoczeniu są ludzie, może niekoniecznie zaraz tłum... ale głucha cisza nie jest dla mnie. Na szczęście też nie dla Tż. Chyba mamy to wpisane w gen jakiś... Typowe miastowe pokolenie
Nigdy długo nad naszym morzem nie bywałam, jakiś Ośrodek, żarełko pod nos podstawione... a teraz stołuję się "na mieście" i jestem zachwycona, zaskoczona dobrym jedzeniem. A jestem wybredna...Nawet w takich kafejkach, budkach jest smacznie i chciałoby się napisać tanio... ale niestety nieee... Przepyszny łosoś z pieca w towarzystwie szpinaku i mascarpone gościł w moim codziennym menu. Chyba więcej już nie będę w stanie wchłonąć...przejadł się na jakiś czas... Też przepyszne lody domowe a nie jakiegoś znanego producenta X, Y, Z.
Jutro z rana muszę wejść na wagę i zderzyć się z rzeczywistością ...

Co tam ciekawego kupiłyście w promocji?
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 22:42   #2211
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

LaMary, kupiłam taki zestaw do hodowli motyli, gąsiennice też nam przysłali.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-27, 11:14   #2212
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
LaMary, kupiłam taki zestaw do hodowli motyli, gąsiennice też nam przysłali.
Ale tu cicho

To może kawa?

Wczoraj popołudniu byłam u hematologa, jestem zadowolona z wizyty. Wyniki, które nie umiem interpretować są dobre. Jeszcze pożyję
Kolejna wizyta za rok.

Gosia, nie miałam pojęcia że w sprzedaży są takie zestawy hodowlane. Może córce kupię...

Jutro z rodziną wyjeżdżamy nad morze. Ale to żadna nowina haha...
Mają przyjechać do nas znajomi.

A propos truskawek, ja podobnie jak Kama JESZCZE nie trafiłam na słodkie. kupuję często ale robię wyłącznie koktajle.
Pytałam nawet pewnego lokalnego rolnika, jak byłam nad morzem, dlaczego nie mogę trafić na pyszną truskawkę. Podobno te nowe odmiany nie są już tak słodkie. Coś za coś, przynajmniej możemy cieszyć się dłużej owocem na rynku. No nic... bardzo lubię koktajle na kefirze tudzież na maślance czy jogurcie greckim.
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-27, 11:26   #2213
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Wspomniany przeze mnie wcześniej szampon i odżywka. Polecam. Na moich włosach się sprawdza.
IMG_5079.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-27, 13:22   #2214
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

LaMary, tutaj np. widzę że sprzedają
https://farmamotyli.pl/produkt/zesta...-rusalka-ceik/
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-27, 14:29   #2215
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dzięki Gosia, jak tylko przeczytałam że można zająć się taką hodowlą to przeszukałam internet

Jaka u Was pogoda? U nas wczoraj zagrzmiało, popadało i dzisiaj mamy przyjemny dzień. Sporo chmur na niebie ale słońce o nas nie zapomina. Siedzę na tarasie, w towarzystwie moich robaczków (kot i pies) i czytam książkę Twardocha, delektując się aperitifem
Chciałam zrobić fotkę pysznego mango ale niestety zeżarłam. Nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu... haha... no tak... teraz zamiast zdjęć kaw serwuję Wam zdjęcia alkoholu...
Załącznik 7680899

Kończą mi się kremy pod oczy...

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2019-07-03 o 11:01
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-27, 17:22   #2216
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

O mnie tez sie konczy krem pod oczy. I nie chce mi sie robic. Wiec powinnam kupic...tylko jaki?


Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-27, 19:30   #2217
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Motylki wypuszczone. Takie zdjęcie zrobiłam na pamiątkę IMG_20190627_192751_934.jpg
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-27, 19:42   #2218
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

wybitne ochłodzenie Nie, zebym narzekała...
Dzis z powodu jakiejś dużej awarii nie miałam przez kilka godzin internetu - a ja jestem netowa, bardzo...Brak sieci mnie nie ruszał, netu i owszem. No to wreszcie zrobiłąm to, co ciagle odkładałam - bo siedze przed kompem albo za goraco - szybko przejrzałam szuflady w łazience, ogarnęłam trochę garderobę i poszłam na miasto po zakupy Iles rzeczy za jednym zamachem - a to dlatego, ze byłam odcieta
Gosia, ładne motyle i pouczające było dla dzieci...i dla Ciebie
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-28, 01:51   #2219
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Dzięki Gosia, jak tylko przeczytałam że można zająć się taką hodowlą to przeszukałam internet

Jaka u Was pogoda? U nas wczoraj zagrzmiało, popadało i dzisiaj mamy przyjemny dzień. Sporo chmur na niebie ale słońce o nas nie zapomina. Siedzę na tarasie, w towarzystwie moich robaczków (kot i pies) i czytam książkę Twardocha, delektując się aperitifem
Chciałam zrobić fotkę pysznego mango ale niestety zeżarłam. Nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu... haha... no tak... teraz zamiast zdjęć kaw serwuję Wam zdjęcia alkoholu...
Załącznik 7680899

Kończą mi się kremy pod oczy...
Zazdroszcze pogody pozwalajacej na takie beztroskie wylegiwanie sie na balkonie

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość
O mnie tez sie konczy krem pod oczy. I nie chce mi sie robic. Wiec powinnam kupic...tylko jaki?


Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
Polecam Jurlique czerwony i Origins Plantscription.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-28, 11:14   #2220
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Ja już po wizycie behawiorysty i pierwszym samodzielnym treningu. Psy są zafascynowane zabawą węchową, szczególnie, że w ten sposób odnajdują resztę swojego obiadu. Ćwiczymy też skupienie i przedmiot, czy jak to się nazywa. Pies się uczy dotykać wskazaną rzecz nosem i wtedy dostaje nagrodę, ale musi sam kombinować, co ma zrobić, żeby dostał snacka. Czekam na maila z pomysłami zabaw, które można robić w domu.

Kama mój rekord to położenie podłogi w przedpokoju jak mi sieć odcięli na kilka godzin Bez internetów byłabym niezwykle wydajna.

Gosia cudne motyle!
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-03 08:27:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.