kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini! - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-11, 09:46   #3691
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Ale tu cisza

Szaruch Ty nadal pracujesz w yves rocher ?? kolezanka zupelnym przypadkiem, zalozyla sobie tam karte, dostala pakiet probek , torbe, znizki, a ja skorzystalam z polecenia, zalozylam karte i gratis dostalam maly zel pod prysznic.


Takze dziewczyny chcialam sie z Wami podzielic, zalozcie sobie karte, 8 probek to juz calkiem nieźle a przy nastepnych zakupach tusz do rzes gratis.

Bania ten krem ktory sobie chwalisz, zwezajacy pory, to ma alkohol w skladzie ? bo widzialam taki kremik, byl w promocji za 27 zł, i sie zdziwilam ze taki tani, bo jak podawałaś linka to on na kwc miał cene 60 zł.


Jeeeeeeeeeezu, musze sie wziac na siebie cwiczycie? ja chyba zaczne z Jillian. lubie ja

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
co do kosmetyków to też się kiedyś zastanawiałam czy droższe znaczy lepsze, ale przecież wiadomo że płaci się też za markę/opakowanie a nie sam produkt.
tak czy siak, nie mam problemu z doborem aptecznych/drogeryjnych kosmetyków, bo testuję te moje naturalne cudeńka z Rosji i zobaczymy.
ale ja w ogóle kocham kwiatki, drzewka i zwierzątka i wierzę że najlepsza pielęgnacja to taka, którą stosowały nasze prapraprababcie, zero chemii, zdrowe żarełko, ziołolecznictwo i ogólnie moc natury

gdybym jeszcze palenie rzuciła...
zajarałam sie tymi kosmetykami.

jest jakis watek na wizazu ? bo wpisuje wyszukiwarke i nic konkretnego mi nie wyskakuje. Jak mozesz to zarzuc linka a co mialas? oleje do wlosow i odzywki wygladaja fajnie, no i slynne na wizazu serum ktore ma chyba z 30 wyciagow ziolowych
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 10:06   #3692
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
Bania ten krem ktory sobie chwalisz, zwezajacy pory, to ma alkohol w skladzie ? bo widzialam taki kremik, byl w promocji za 27 zł, i sie zdziwilam ze taki tani, bo jak podawałaś linka to on na kwc miał cene 60 zł.


Jeeeeeeeeeezu, musze sie wziac na siebie cwiczycie? ja chyba zaczne z Jillian. lubie ja
ma alcohol ale i tak go uwielbiam :P co Ty, ja nie dałam za niego 6 dych nie pamiętam, czy nie kupiłam go w jakimś zestawie z żelem do mycia twarzy bez promocji oni mają dość wysokie ceny,uważam ze nie warto przepłacać, a czaić się na promocje :P

trafiłam tam nawet na szampon bez soli

ja ćwiczę z Ewą, ale dochodzę do wniosku, że nigdy nie bede wygladala tak jakbym chciala i ze zawsze znajde powod do narzekan
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 10:39   #3693
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!




Bania podoba mi się Twój podpis od ilu dni jesteś na diecie, chyba ukradnę


Moja kondycja znajduje się na dnie dna
Zrobiłam przedwczoraj 50 przysiadów i wczoraj nie mogłam swobodnie siedzieć na Upie


Zastanawiam się nad jogą i pilatesem
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 11:03   #3694
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
ma alcohol ale i tak go uwielbiam :P co Ty, ja nie dałam za niego 6 dych nie pamiętam, czy nie kupiłam go w jakimś zestawie z żelem do mycia twarzy bez promocji oni mają dość wysokie ceny,uważam ze nie warto przepłacać, a czaić się na promocje :P

trafiłam tam nawet na szampon bez soli

ja ćwiczę z Ewą, ale dochodzę do wniosku, że nigdy nie bede wygladala tak jakbym chciala i ze zawsze znajde powod do narzekan
kurde, mam za duzo kremow, ale wyglada sensownie. Wpsiuje go na liste

Ja od lipca nie robie ze soba kompletnie nic i czuje sie z tym okropnie. Zero motywacji, nawet dla samej siebie mi sie nie chce

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość



Bania podoba mi się Twój podpis od ilu dni jesteś na diecie, chyba ukradnę


Moja kondycja znajduje się na dnie dna
Zrobiłam przedwczoraj 50 przysiadów i wczoraj nie mogłam swobodnie siedzieć na Upie


Zastanawiam się nad jogą i pilatesem
moja kondycja jest gorsza, bo jak biegne na pszystanek, nastepnego dnia mam zakwasy w lydkach

jak tam kuracja Izo ? widzisz tez efekt na twarzy?
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 11:19   #3695
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Jak już mówimy o kremach, to możecie polecicie coś do bardzo suchej, a nawet odwodnionej skóry? Mam teraz Ziaję do suchej/odwodnionej i na noc do bardzo suchej, ale niewiele to daje Łykam Biogal, piję i jem len, dbam o nnkt, ale kaloryfery i zimno mnie wykańczają a na dodatek nijak mogę się dogadać z podkładem, nawet ColorStay zaczął się na mnie utleniać :P W efekcie teraz używam tylko korektora pod oczy i na płatki nosa, na to transparentny puder, róż, czasem bronzer jeśli chce mi się konturować i podkład nagle przestaje być niezastąpiony
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 11:35   #3696
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Śmietana nie mam pryszczy
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 11:44   #3697
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Jak już mówimy o kremach, to możecie polecicie coś do bardzo suchej, a nawet odwodnionej skóry? Mam teraz Ziaję do suchej/odwodnionej i na noc do bardzo suchej, ale niewiele to daje Łykam Biogal, piję i jem len, dbam o nnkt, ale kaloryfery i zimno mnie wykańczają a na dodatek nijak mogę się dogadać z podkładem, nawet ColorStay zaczął się na mnie utleniać :P W efekcie teraz używam tylko korektora pod oczy i na płatki nosa, na to transparentny puder, róż, czasem bronzer jeśli chce mi się konturować i podkład nagle przestaje być niezastąpiony

utlenia w sensie ciemnieje ?

a ja z kolei mam problem, że ze mnie złazi każdy podkład. Jak sucha i odwodniona to moze olej ? Raz na jakis czas, nałozony na wilgotną skórę. A w okresie zimowym ja lubie La Roche Posay Cicaplast https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...b5.html&next=1 na allegro za smieszna cene. Wiem cos o suchej skorze, uzywam go w celu regeneracji i podraznienia, wiec nie wiem czy Tobie by odpowiadał, jednak to takie SOS, najlepiej uzyc na noc, moja czerwona gęba (od podraznienia retinoidem i kwasami) nagle staje sie blada, ukojona i nawilzona! i jeszcze to cudo https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...cy.html&next=1 wysokie i zasluzone miejsce w kwc ale to nie sa kremy na dzien, tylko awaryjnie, albo 2-3 razy w tygodniu.

Jesli szukasz czegos na dzien nie doradze bo sama mam z tym problem, mimo ze mam tlusta cere, to jest odwodniona, zamowilam sobie ten kremik, zima trzeba natluszczac, a tu duzo olejow https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ny.html&next=1
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-11, 12:58   #3698
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Bania podoba mi się Twój podpis od ilu dni jesteś na diecie, chyba ukradnę


Moja kondycja znajduje się na dnie dna
Zrobiłam przedwczoraj 50 przysiadów i wczoraj nie mogłam swobodnie siedzieć na Upie


Zastanawiam się nad jogą i pilatesem
follow the lider

xD


a robisz tak, zeby kolana były idealnie nad stopami i plecy proste? bo ja takich poprawnych chyba nawet nie zrobiłabym 5o pffff bania luzer

joga spoko ale ja lubię bardziej intensywne ćwiczenie po których wyję, sapię i czuję każdy mięsień
Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
kurde, mam za duzo kremow, ale wyglada sensownie. Wpsiuje go na liste

Ja od lipca nie robie ze soba kompletnie nic i czuje sie z tym okropnie. Zero motywacji, nawet dla samej siebie mi sie nie chce



moja kondycja jest gorsza, bo jak biegne na pszystanek, nastepnego dnia mam zakwasy w lydkach
ja polecam, ma super lekką konsystencję, matuje na długo, no i zauważyłam, że ściąga pory. spróbuj jak bedziesz miala okazje ja napewno do niego wroce w lecie.

bierz sie w garsc!

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Jak już mówimy o kremach, to możecie polecicie coś do bardzo suchej, a nawet odwodnionej skóry? Mam teraz Ziaję do suchej/odwodnionej i na noc do bardzo suchej, ale niewiele to daje Łykam Biogal, piję i jem len, dbam o nnkt, ale kaloryfery i zimno mnie wykańczają a na dodatek nijak mogę się dogadać z podkładem, nawet ColorStay zaczął się na mnie utleniać :P W efekcie teraz używam tylko korektora pod oczy i na płatki nosa, na to transparentny puder, róż, czasem bronzer jeśli chce mi się konturować i podkład nagle przestaje być niezastąpiony
ja nie wiem




dziewczyny, a używacie gąbeczki do demakijażu?
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 13:16   #3699
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
dziewczyny, a używacie gąbeczki do demakijażu?
a jakie? mialam kiedys takie z rossmanna ale potem wydawało mi sie to strasznie niehigieniczne, a ja mam swira na punkcie bakteri itp. Myje twarz mleczkiem/zelem i wycieram w recznik papierowy.
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 13:27   #3700
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Bania pewnie, że robię dokładne, poprawne przysiady

Ja właśnie coś nie lubię się pocić
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 13:41   #3701
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
a jakie? mialam kiedys takie z rossmanna ale potem wydawało mi sie to strasznie niehigieniczne, a ja mam swira na punkcie bakteri itp. Myje twarz mleczkiem/zelem i wycieram w recznik papierowy.

dokładnie taka, choć zdjęcie pozyczylam z kwc, i tam ona jest opisana jako wyrob oriflame, ja swoja kupilam w tesco chyba, ale wyglada dokladnie tak samo.

no i wlasnie tez wydaje mi sie to niehigieniczne uzylam wczoraj pierwszy i chyba ostatni raz w ogole pije strasznie duzo preparatu do demakijazu

ciekawa bylam Twojej opinii
Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Bania pewnie, że robię dokładne, poprawne przysiady

Ja właśnie coś nie lubię się pocić
ej, a skad wiesz jakie to sa poprawne, gdzie Cie nauczyli? bo ja przez 20 lat zylam w blogiej nieswiadomosci jak wykonuje sie popraawnie przysiady
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-11, 13:53   #3702
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

O, Ewelka, dzięki, przyjrzę się tym kremom No niestety, na mojej skórze prawie wszystko się utlenia, robi pomarańczowe albo zbyt ciemne znalezienie jasnego podkładu w żółtawej tonacji jest naprawdę trudne, ColorStay 150 buff wyglądałby na mnie ekstra, gdyby był minimalnie jaśniejszy. W sumie jak się nie buntuje i przypudruję go pudrem o żółtawym odcieniu, to wygląda ok ale teraz chyba dam skórze trochę odpocząć, skoro nie mam problemów i mogę obyć się bez podkład, to czemu nie, myślę, że taka przerwa wyjdzie mi na dobre

Ania, a Ciebie kto nauczył poprawnie robić przysiady? Bo mnie pan w obcisłych gatkach z 8minutówek tak w ogóle to też jestem na diecie, dzisiaj 11 dzień Schudłam prawie 1,5 kg no ale wolę wolniej, a na dłużej :P
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 15:20   #3703
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
Ale tu cisza

Szaruch Ty nadal pracujesz w yves rocher ?? kolezanka zupelnym przypadkiem, zalozyla sobie tam karte, dostala pakiet probek , torbe, znizki, a ja skorzystalam z polecenia, zalozylam karte i gratis dostalam maly zel pod prysznic.


Takze dziewczyny chcialam sie z Wami podzielic, zalozcie sobie karte, 8 probek to juz calkiem nieźle a przy nastepnych zakupach tusz do rzes gratis.

zajarałam sie tymi kosmetykami.

jest jakis watek na wizazu ? bo wpisuje wyszukiwarke i nic konkretnego mi nie wyskakuje. Jak mozesz to zarzuc linka a co mialas? oleje do wlosow i odzywki wygladaja fajnie, no i slynne na wizazu serum ktore ma chyba z 30 wyciagow ziolowych
nie, już nie. ale może mnie wezmą na wakacje.
nooo mam ten tusz, fajny jest : )
wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=645255
a ja mam to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...em-do-rak.html https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ra-wersja.html https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ropolisie.html https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...do-35-lat.html https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...do-35-lat.html https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...do-35-lat.html

ale wszystkiego jeszcze nie używałam.
jakie serum?
ej i o co chodzi z kwasami, retinoidami i olejami na twarz, bo ja się nie znam za bardzo
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 15:22   #3704
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

A ja jestem znowu w Słoweeeniiii

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Śmietana nie mam pryszczy
to dobrze? ale nie wiem czemu to do mnie

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość

Ania, a Ciebie kto nauczył poprawnie robić przysiady? Bo mnie pan w obcisłych gatkach z 8minutówek tak w ogóle to też jestem na diecie, dzisiaj 11 dzień Schudłam prawie 1,5 kg no ale wolę wolniej, a na dłużej :P
zawsze byłaś moją idolką w odchudzaniu jak w ogóle u Ciebie z ćwiczeniami?


i przede wszystkim, bo wczoraj zapomniałam

MONIAAAAA, WSZYSTKIEGO DOBREGO! SZCZĘŚCIA, ZDROWIA, RÓŻOWOŚCI, POMYŚLNOŚCI I WSZYSTKIEGO CZEGO TYLKO ZAPRAGNIESZ UDANEGO POŻYCIA PRZED I W TRAKCIE MAŁŻEŃSKIEGO



jakie dostałaś prezenty?


A jak tak piszecie o pielęgnacji twarzy, to ja od jakiegoś czasu nakładam na noc na buzię i szyje oliwkę bambino I pięęęknie nawilża, skóra jest gładka, znikają zmarszczki których się nabawiłam w ostatnim czasie do tego na dzień kozie mleko z ziaji i jest super
__________________
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 15:45   #3705
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
nie, już nie. ale może mnie wezmą na wakacje.
nooo mam ten tusz, fajny jest : )
wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=645255
a ja mam to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...em-do-rak.html https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ra-wersja.html https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ropolisie.html https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...do-35-lat.html https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...do-35-lat.html https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...do-35-lat.html

ale wszystkiego jeszcze nie używałam.
jakie serum?
ej i o co chodzi z kwasami, retinoidami i olejami na twarz, bo ja się nie znam za bardzo
serum to https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...do-35-lat.html ale znasz je bo wkleilas linka czytalam ze to hit!

kwasy zluszczaja naskorek itp itd dostepne w kremach, tonikach, peelingach www.biochemiaurody.com www.mazidla.com www.zrobsobiekrem.pl ale pewnie te strony znasz jak siedzisz w naturalnej pielegnacji

nie chce tu zasmiecac retinoidy od dermatologa na recepte, mocno zluszczaja skore, dzialaja na zmarszczki i tradzik.

A oleje mozna stosowac zamiast kremu, jako serum , ja mam olej z pestek arbuza, konopny,arganowy

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość

A jak tak piszecie o pielęgnacji twarzy, to ja od jakiegoś czasu nakładam na noc na buzię i szyje oliwkę bambino I pięęęknie nawilża, skóra jest gładka, znikają zmarszczki których się nabawiłam w ostatnim czasie do tego na dzień kozie mleko z ziaji i jest super
zabije Cie!

zazdroszcze dziewczynom ktore moga nakladac co chca, ich skora nie ma wielkich potrzeb fajnie ze taka prosta pielegnacja Ci sluzy!

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------





Moooooooooooooooooooooooo onia !!!
ja tez zapomnialam wczoraj, ale widzialam na fb... takze wszystkiego co najwspanialsze spelnienia marzen!
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 16:32   #3706
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

dzięki, tak, te stronki znam, zainteresuję się tymi kwasami w takim razie, i olejami.

to mojej imienniczce tez życzę wszystkiego najlepszego

przeprosiłam się z Mel B i jestem zmokłą kurą
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 17:26   #3707
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!



To miało być do Ewelki, mylicie mi się
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 17:35   #3708
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
zazdroszcze dziewczynom ktore moga nakladac co chca, ich skora nie ma wielkich potrzeb fajnie ze taka prosta pielegnacja Ci sluzy!
niby służy, ale po odstawieniu anty nie mogę zwalczyć przetłuszczania, nawilżam czym mogę ale nie wiem co zrobić jeszcze

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość


To miało być do Ewelki, mylicie mi się
w sensie że tez jestem taka ładna?
__________________
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 17:35   #3709
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
Jeeeeeeeeeezu, musze sie wziac na siebie cwiczycie? ja chyba zaczne z Jillian. lubie ja
Ja tylko skakanka i hh

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad jogą i pilatesem
Chcesz być giętka?

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Ania, a Ciebie kto nauczył poprawnie robić przysiady? Bo mnie pan w obcisłych gatkach z 8minutówek tak w ogóle to też jestem na diecie, dzisiaj 11 dzień Schudłam prawie 1,5 kg no ale wolę wolniej, a na dłużej :P
Pana z 8min zawsze wspominam miło

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
jakie dostałaś prezenty?


A jak tak piszecie o pielęgnacji twarzy, to ja od jakiegoś czasu nakładam na noc na buzię i szyje oliwkę bambino I pięęęknie nawilża, skóra jest gładka, znikają zmarszczki których się nabawiłam w ostatnim czasie do tego na dzień kozie mleko z ziaji i jest super
Dzięki Dostałam tylko kwiatki i wino, no i tż zwolnił się o 18:00 z pracy, żeby ze mną pobyć :P Wybaczam mu bo wiem, że pierścionek go spłukał i wiem,że pierścionek miał być na urodziny, ale że myślał, że będzie w pracy do 22:00 to przyśpieszył akcję :P

A oliwki kiedyś używałam, babydream, dobrze wspominam może kupię znowu



Jutro idziemy do rodziców na obiad, R. jeszcze nie dostał mojej ręki od rodziców stresuje się biedny

Poza tym piątek co mnie bardzo cieszy bo ten tydzień mnie wykończył
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-12, 06:24   #3710
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Śmietana w sensie, że też masz niebieski av



Monia giętką i możliwie jak najmniej spoconą
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 11:08   #3711
alexis77
Zadomowienie
 
Avatar alexis77
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Monia, Ewelka mam do Was pytanie, byłyście na tym koncercie weekendu? warto się wybrać?
alexis77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 11:26   #3712
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Monia giętką i możliwie jak najmniej spoconą
Jak księżniczka

Cytat:
Napisane przez alexis77 Pokaż wiadomość
Monia, Ewelka mam do Was pytanie, byłyście na tym koncercie weekendu? warto się wybrać?
Moim zdaniem warto
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 12:48   #3713
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Jutro idziemy do rodziców na obiad, R. jeszcze nie dostał mojej ręki od rodziców stresuje się biedny
jak było ?

smieszy mnie to proszenie o ręke

Cytat:
Napisane przez alexis77 Pokaż wiadomość
Monia, Ewelka mam do Was pytanie, byłyście na tym koncercie weekendu? warto się wybrać?
ja jeszcze nie bylam, pojde dla jaj, oprocz weekendu letni chamski podryw i inne siaraste zespoły. W ogole to ubiore sie jak gwiazda disco , moze jakas peruke założe, bo jak bede tam piszczec i skakac, to nikt mnie nie pozna, taki cwaniak!
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 13:59   #3714
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
jak było ?

smieszy mnie to proszenie o ręke

ja jeszcze nie bylam, pojde dla jaj, oprocz weekendu letni chamski podryw i inne siaraste zespoły. W ogole to ubiore sie jak gwiazda disco , moze jakas peruke założe, bo jak bede tam piszczec i skakac, to nikt mnie nie pozna, taki cwaniak!
U nas w klubach co jakiś czas takie zespoły to norma, więc w sumie przyzwyczaiłam się zawsze jest największy pisk

R. tak prosił o rękę,że impreza przeniosła się do nas, była moja przyjaciółka bo u nas nocowała, R. musiał potem odprowadzać rodziców do domu bo tata ledwo stał na nogach i o mało nie zapaliłam z własną mamą ogólnie pozytywnie tylko dzisiaj każdy zdycha


Używałyście biedronkowego szamponu? Jakiś czerwony? podobno włosy się po nim świetnie kręcą
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 16:03   #3715
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
U nas w klubach co jakiś czas takie zespoły to norma, więc w sumie przyzwyczaiłam się zawsze jest największy pisk

R. tak prosił o rękę,że impreza przeniosła się do nas, była moja przyjaciółka bo u nas nocowała, R. musiał potem odprowadzać rodziców do domu bo tata ledwo stał na nogach i o mało nie zapaliłam z własną mamą ogólnie pozytywnie tylko dzisiaj każdy zdycha


Używałyście biedronkowego szamponu? Jakiś czerwony? podobno włosy się po nim świetnie kręcą
hehe dobrze że TZ ogarniał i dał rade rodzicow odprowadzic ;d fajne masz relacje z rodzicami!

nie mam pojęcia co to za szampon, daj linka, ja ostatnio uzywam alterry, bez sls i ogolnie naturalny sklad, spoko cena, przyjemne szampony i odzywki
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 16:12   #3716
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Google mi wypluło to:
http://ananas12aaa.pinger.pl/m/14779...owani-recenzja
Ja w ogóle ostatnio porzuciłam naturalną pielęgnację bo miałam dość :P
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 21:20   #3717
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Dziewczynki, gdzie jesteście, co robicie?? odcięło internet wszystkim??

ja właśnie nabyłam na allegro dwa fajne żakiety: ten za 6,37 zł


i ten, monnari, za 5 zł

ten taki poprzedni, który Wam pokazywałam, taki retro czerwony, na mnie niestety za duży więc odsprzedałam siostrze...jest piękny i wygląda na niej bosko, a ja go chciaaaałaaaam

ehkem, chyba mam fioła na punkcie żakietów :P

W ogóle zwiedzałam Auschwitz w tą niedzielę, mocne przeżycie. Byłyście?
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 13:19   #3718
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

SłodkoOstra fajne żakiety

Byłam w Auschwitz kilka razy, niestety to taki stały punkt wielu moich rodzinnych wizyt. Zawsze potem mam koszmary, chociaż na dobrą sprawę chyba nadal nie dociera do mnie, że to miejsce, a raczej to co się tam działo, jest realne.

A w ogóle laski, wywołuję do tablicy MP i chcę wiedzieć co znaczy najnowsza zmiana statusu
__________________
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 13:38   #3719
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
SłodkoOstra fajne żakiety

Byłam w Auschwitz kilka razy, niestety to taki stały punkt wielu moich rodzinnych wizyt. Zawsze potem mam koszmary, chociaż na dobrą sprawę chyba nadal nie dociera do mnie, że to miejsce, a raczej to co się tam działo, jest realne.

A w ogóle laski, wywołuję do tablicy MP i chcę wiedzieć co znaczy najnowsza zmiana statusu
Ja nigdy nie byłam Byłam tylko w Sztutowie....


No jak to co?
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 14:02   #3720
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
A w ogóle laski, wywołuję do tablicy MP i chcę wiedzieć co znaczy najnowsza zmiana statusu
Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
No jak to co?
nie mam dostępu do facebooka teraz co sie tam dzieje
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:04.