kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini! - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-06, 09:59   #4591
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość
Zdrówka dla Oliwki Mała siostry tża miała to ciągle, można sobie tylko wyobrazić jak maluszek się męczy :/ Oby szybko jej przeszło..


Podżeranie nocne miałam zawsze, ale teraz przede wszystkim jest tak, że wracam z pracy o 22.30 i mimo że ok. 21.00 zjadłam kolację, to włącza mi się gastrofaza. Najem się byle czego, potem nie mogę spać, rano wstaję i mówię, że nigdy więcej. Potem przychodzi wieczór i jakbym dostawała zaćmienia, na nowo to samo. Człowiek to jednak głupi jest. Ale wczoraj mi się udało zawalczyć i o wiele lepiej mi się spało
dziękuje antybiotyki działają, już widzę poprawę u Niej. nie jest taka marudna i nawet się bawi... ufff

ojjj oby Ci to mineło, bo będzie kiepsko z dietą

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
R. nie je tego ze mną nie daje się Teraz biedny otwiera lodówkę i WTF zero kiełbaski, frytek, kotletów, żółtego sera itp. tylko szyneczki, pomidorki i takie tam

Ucałuj Oli od nas
Trzymam się!
Same warzywa, 1 jabłko i zupa. Ale wieczorem chyba jajko sobie ugotuję :P
haha u nas jest to samo TŻ nie wie co ma jeść haha
oczywiście gdybym ja zrobiła jakieś kolorowe kanapki, to by zjadł, ale sam z siebie nie zrobi!!
wciąga szynkę z serem żółtym na białych chlebie. fuj :P

dziękuje ucałowana!

Dziewczyny na II śniadanie albo podwieczorek polecam coś przepysznego!!
Jogurt naturalny
Biszkopty
Banan

Banana kroimy , zalewamy jogurtem i łamiemy na 4 kawałki biszkopty i mieszamy!
booooże mistrzostwo świata!!



Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Agnes, biedna Oliwka! Ja kiedyś w przedszkolu dostałam zapalenia obu uszu. Pamiętam, że akurat siedziałam w samochodzie i nagle zatkało mi się jedno i drugie ucho, po prostu zrobiłam się głucha. Paskudna choroba. A u takiego małego dziecka to cierpienie widać 10x bardziej, bo płacze.


Jezuuuu, już przez tę zimę nie mogę sobie poradzić z przetłuszczaniem włosów Myłam co dwa dni, a teraz już na drugi dzień to mam taki przetłuszcz, że nie da się z tym wyjść do ludzi. Na początku myślałam, że to wina odstawienia pigułek, ale jednak nie, bo jeszcze jak brałam, to już na drugi dzień miałam nieświeże włosy od czapki i grzejników.
Ja nigdy nie miałam zapalenia uszu i nawet nie chcę sobie tego wyobrażać...
daje jej truskawkowy paracetamol i jakoś to leci uff
przynajmniej noce mam spokojne..

cholera, u mnie jest to samo z włosami.
ciągle się tłuszczą a czapki nie noszę

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
Agnes ratuj, zrobiłam pół bum buma i padam z nóg, nie wiem czy się zmuszać dalej czy po prostu codziennie sobie próbować więcej? a może przerwa 5 minut i cisnąć?
kondycję mam zerową

update: odpuściłam, jutro mam nadzieję wytrzymać dłużej, booooże co za wstyd, 15 minut tylko a ja martwa jestem
wiesz co, ja też miałam taki moment jak zaczełam robić pierwszy raz.
zrobiłam 5 minut przerwy napiłam się wody i zaczełam robić dalej.
z czasem bedzie lżej.
ważne,żebys sie nie poddawała



Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
co Ty, i ją chwyciła choroba?;/ zdrówka! a wydatki w aptece, to jakaś masakra 80 zł na leki super. ja ostatnio 105 na leki, 160 na lekarza i 160 na wyniki, magia

hehe. no bo może pijące towarzystwo krępuje się, gdy w ich otoczeniu przebywa ktoś niepijący - widzący co się z nimi dzieje po spożyciu :P a TZ pije? chyba też nie, lub nie za wiele, hm?

w sizeerze masakra, mówię Ci xD w innych nie ma problemu no, masakra
1. fajnie u Ciebie jest jeszcze co rzeźbić ? ja trochę ćwiczę w domu, ale różne treningi, niestety nie idę wg rozpiski. za szybko się nudzę od maja będę chodziła na fitness i może na zumbę, bo tatuń da mi kartę multisport
chcemy wyskoczyc gdzies na majówkę, chyba nie zdążę schudnąć w d.pie, przytyć w cyckach i jeszcze wyrzeźbić brzuch przy okazji? nie? ;/ ajjjj.... :P hehe.

2. co Ty! własnie im wyższe tym bardziej wygodne i tym łatwiej nauczyć się w nich chodzić! nie mówię o jakiś hardkorach z mega platformą i szpilą 20 cm :P ale tak 12/13 najlepiej wymuszają równowagę i grację Jak moja siostra uczyła się zgrabnie chodzić na szpilkach, to ci ich trenerzy, czy choreografowie nie chcieli widzieć szpilek innych niż od 11 cm wzwyż. Kwestia wprawy.
no... niestety
Lekarka powiedziała,że to pozostałości po tym jak była przeziębiona. nie mogła się wysmarkać, więc wszystko z nosa gdzies się przedostało do ucha i wycieka jej to żółte coś z ucha, bleh.
Oczywiście nie idzie jej tego wyczyścić.krzyk, wrzask i nic więcej
na szczęscie lekarstwa pije bo są słooodziutkie i truskawkowe

też się wykosztowałaś na tych lekarzy, jakby tak podliczyć ile dałaś im kasy łącznie, to niezła sumka by wyszła..

a co do alko, nie wiem czemu tak jest, ale już się przyzwyczaiłam :P chociaz na święta piłam z tża siostrą martini ze spritem moja nowa miłość!
tż pije... na święta jak jesteśmy to non stop chodzi z browarem

czy jest co rzeźbić? oj jest. zapuściłam się pod koniec zeszłego roku i cała moja praca poszła na marne. a wszystko przez słodycze...
no, ale teraz już się trzymam i czekam na efekt końcowy po p90x.
cycków nie mam, dupę mam. super wręcz
buły z nóg znikają, cellu też. już prawie nie ma po nim śladu.
tylko trening siłowy może zdziałać cuda!
coś się dzieje z moim ciałem, ja to widzę i każdy dookoła mnie to widzi, także jestem na dobrej drodze, żeby osiągnąc to o czym marzę.
zobaczymy

Bani jaki Ty masz typ figury? Gruszka?

Z tyłka nie da się tak łatwo schudnąć i to mnie załamuje... cycki stały się moim największych kompleksem. Każdy mi dogryza, śmieje się ze mnie...
na święta głupie komentarze "oj aga niedługo zamiast cycków, to będziesz mieć tam mięsnie..."
albo " aguś nie założyłas dzisiaj stanika? coś Ci zniknęło... i hahaha"
no mnie to nie śmieszy a wręcz załamuje...i co tu robić?
chyba musze zbierac 17 tys. na operację plastyczna, o!


Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość



Bania ja też
hejjj co słychać? Jak dieta i ćwiczenia?
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 11:12   #4592
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

nie przejmuj się takim gadaniem ja wiem że łatwo mówić ale serio nie ma sensu, pamiętaj, ludzie są gÓpi
dobrze, że Ol się poprawia
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 11:15   #4593
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
Fajnie bo macie dużo klubów w centrum, chociaż nie wiem kto wpadł na pomysł żeby nazwać klub Łóżko, jestem fanka tej nazwy
we Wro jest BED CLUB i tez uwielbiam

hejka
troche Was dzisiaj nadrobic musze
tesknilaaaaaaaaaam! pewnie same chudziny tu sa
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 15:52   #4594
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Agnes, nie przejmuj się, jakiego by się biustu nie miało, to zawsze znajdzie się ktoś, kto go skrytykuje. Jak i inne części czyjegoś ciała. Swoją drogą dziwię się, jak można rzucać komuś takie uwagi o biuście. Wiecie, ja nigdy nawet słowa mnie wspomniałam o piersiach innej dziewczyny, dla mnie to jakaś porażka, teksty w stylu "o kur, ale masz duże cycki!", albo "ale małeeee". W ogóle takie publiczne krytykowanie czyjejś figury mnie wkurza. Można sobie sądzić, że ktoś za gruby, albo za chudy, ale za gadanie takich rzeczy to normalnie powinno się ucinać język.

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2013-04-06 o 15:53
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 20:03   #4595
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Ewelkaaaa

Agniesik też mi się nie to nie podoba, ale cóż... postaram się to olewać na przyszłosć
kto wie... może jeszcze kiedyś coś mi tam urośnie haha
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 20:18   #4596
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość

Dziewczyny na II śniadanie albo podwieczorek polecam coś przepysznego!!
Jogurt naturalny
Biszkopty
Banan

Banana kroimy , zalewamy jogurtem i łamiemy na 4 kawałki biszkopty i mieszamy!
booooże mistrzostwo świata!!
zayebiste będę tak jadła - mam problem z drugim śniadaniem, z reguły jestem o tej porze głodna; często mam ochotę na coś słodkiego; jako alternatywę stosowałam banany, ale to już nie pomaga, sięgam po batony i ciastka
Cytat:
a co do alko, nie wiem czemu tak jest, ale już się przyzwyczaiłam :P chociaz na święta piłam z tża siostrą martini ze spritem moja nowa miłość!
tż pije... na święta jak jesteśmy to non stop chodzi z browarem
a pijesz gin z tonikiem? też by Ci posmakował
od browara brzuchol rośnie xD
Cytat:
czy jest co rzeźbić? oj jest. zapuściłam się pod koniec zeszłego roku i cała moja praca poszła na marne. a wszystko przez słodycze...
no, ale teraz już się trzymam i czekam na efekt końcowy po p90x.
cycków nie mam, dupę mam. super wręcz
buły z nóg znikają, cellu też. już prawie nie ma po nim śladu.
tylko trening siłowy może zdziałać cuda!
coś się dzieje z moim ciałem, ja to widzę i każdy dookoła mnie to widzi, także jestem na dobrej drodze, żeby osiągnąc to o czym marzę.
zobaczymy

Bani jaki Ty masz typ figury? Gruszka?
albo przesadzasz, że tak się zapuściłas pod koniec roku, albo życie jest mega niesprawiedliwe, że po takiej dawce ćwiczeń tak szybko można stracić formę słodycze to zło
a do p90x w sumie chyba namówił Cię TZ, co? mieliście cwiczyć razem, i jak tam, ćwiczy, czy nadal obserwuje Cię sprzed komputera, a kilometry przemierza elfami? ;D tz sa śmieszne ;d

ja.. no chyba gruszka, wg mnie mam sporą dysproporcję - między biustem a biodrami mam 10 cm :P
Cytat:
Z tyłka nie da się tak łatwo schudnąć i to mnie załamuje... cycki stały się moim największych kompleksem. Każdy mi dogryza, śmieje się ze mnie...
na święta głupie komentarze "oj aga niedługo zamiast cycków, to będziesz mieć tam mięsnie..."
albo " aguś nie założyłas dzisiaj stanika? coś Ci zniknęło... i hahaha"
no mnie to nie śmieszy a wręcz załamuje...i co tu robić?
chyba musze zbierac 17 tys. na operację plastyczna, o!
coooooooooooooooooo?!
totalny brak taktu
ale siedząc przy stole podczas "uroczystości" rodzinnych łatwo usłyszeć tego typu żarciki zawsze znajdzie się ktoś, kto lubi treściwe babeczki - z cycem, kawałkiem tyłka, nie zawsze rozumie się chęć dbania o sywetkę i o chęć rzeźbienia jej. ale po co do tego głupie komentarze?
spoko Aga, mozemy isc razem wszczepiac silikon
Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
tesknilaaaaaaaaaam! pewnie same chudziny tu sa
jaaaaaaaaasne , z Grubasem Psycholem na czele xD
gdzie sie podziewalas?!
Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Agnes, nie przejmuj się, jakiego by się biustu nie miało, to zawsze znajdzie się ktoś, kto go skrytykuje. Jak i inne części czyjegoś ciała. Swoją drogą dziwię się, jak można rzucać komuś takie uwagi o biuście. Wiecie, ja nigdy nawet słowa mnie wspomniałam o piersiach innej dziewczyny, dla mnie to jakaś porażka, teksty w stylu "o kur, ale masz duże cycki!", albo "ale małeeee". W ogóle takie publiczne krytykowanie czyjejś figury mnie wkurza. Można sobie sądzić, że ktoś za gruby, albo za chudy, ale za gadanie takich rzeczy to normalnie powinno się ucinać język.
ojjj bardzo trzeba uważać z tym co i jak, do kogo się mowi.... ja staram sie nikomu nie sprawiac przykrosci, uwazam na to co mowie, ale chetnie mowie ludziom komplementy. a nie zawsze cos, co dla mnie jest komplementem - jest tez nim dla drugiej osoby. raz powiedzialam kolezance - wooooooooooooow ale masz chude nogi! i ona sie obrazila, odebrala to jako cos negatywnego. powiedzialam tez raz do kolezanki X, ale Ty jestes szczupla. anoreksja! :P i ona bardzo sie wtedy zjuszyła, to bylo nie na miejscu, teraz juz wiem :P


moja matka schudła 7 kg w miesiąc xD i to bez cwiczen, narazie nie jezdzi na rowerze, bo jest zimno.(a w sezonie robi 15/20 km dziennie, kolezanka ja namowila i z checia jezdzily w zeszlym roku)
zmienila styl odzywiania sie, w domu kroluje rukola, roszpunka, zeby miala co chrupac jak zachce jej sie jesc, na obiad przewaznie gotuje sobie rybe i stara sie nie podjadac w nocy. 7 kg to juz super wynik (tylko nie krzyczcie ze za duzo, to jest osoba otyla, takze to normalne, ze na poczatku kilogramy fest lecą)


czy ktoras z was ma kolczyka w skrawku ucha?
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 20:35   #4597
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
jaaaaaaaaasne , z Grubasem Psycholem na czele xD
gdzie sie podziewalas?!
troche pracy mialam i mam nadal, troche romansow, kurde chcialabym gdzies na wakacje poleciec w tym roku ale nie dam rady odłozyc odkad sie przeprowadzilam, wszystko wydaje na jeden glupi cel

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość

moja matka schudła 7 kg w miesiąc xD i to bez cwiczen, narazie nie jezdzi na rowerze, bo jest zimno.(a w sezonie robi 15/20 km dziennie, kolezanka ja namowila i z checia jezdzily w zeszlym roku)
zmienila styl odzywiania sie, w domu kroluje rukola, roszpunka, zeby miala co chrupac jak zachce jej sie jesc, na obiad przewaznie gotuje sobie rybe i stara sie nie podjadac w nocy. 7 kg to juz super wynik (tylko nie krzyczcie ze za duzo, to jest osoba otyla, takze to normalne, ze na poczatku kilogramy fest lecą)
brawa dla mamy

ja oprocz tego ze chcialabym zrzucic z 5 kg, to przede wszystkim musze zaczac o siebie dbac. Malo snu, szybkie tempo, kawa, czasem papieros, alkohol, oczywiscie nie codziennie, no ale te 2 -3 razy w tygodniu to jest. jestem odwodniona, oczy podkrazone. Teraz powoli zbieram motywacje zeby ruszyc z tego leniwego trybu zycia dlatego caly weekend siedze w domu, ukladam sobie plan


mam okazje kupic karnet dosc tani na fitness za 90 zł all inclusive, ale czy ja dam rade, ok 18 koncze prace, cwiczenie w domu odpada bo nie mam miejsca, poza tym mnie to nie motywuje w ogole. W domu chcialabym cwiczyc nogi i posladki, co polecacie ?????
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-06, 20:39   #4598
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Agnes, zawsze możesz się odgryźć, że mały biust świadczy o niskim procencie tłuszczu w ciele :P Ciekawe co taka osoba komplementująca na to by powiedziała.

Bania, wow, też chcę schudnąć 7kg w miesiąc! Wiecie co mi moja mama mówiła? Zawsze była przy kości, a od 8 klasy podstawówki przytyła tylko 8 kg, czaicie? Po dwóch ciążach i już jest pod pięćdziesiątkę. A moja ciotka była taka chuda jak była młoda, teraz jest gruba. Także przestaję wierzyć w dyrdymały, że jak ktoś jest szczupły za młodu, to już tak będzie zawsze Zresztą widzę po moich kuzynkach, które zawsze były chuchrami, a teraz są takie baby. Chyba przemiana materii zwalnia i hormony robią swoje, nie? W ogóle czytałam, że tylko 2% ludzi na świecie ma szybką przemianę materii, że mogą jeść wszystko i nie tyć. Reszta to po prostu niedojadanie.

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
\

mam okazje kupic karnet dosc tani na fitness za 90 zł all inclusive, ale czy ja dam rade, ok 18 koncze prace, cwiczenie w domu odpada bo nie mam miejsca, poza tym mnie to nie motywuje w ogole. W domu chcialabym cwiczyc nogi i posladki, co polecacie ?????
Ja na poślady lubię Victoria's Secret Bombshell Butt Workout z jutuba Dupa pali

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2013-04-06 o 20:38
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 22:13   #4599
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Hej czytam Was codziennie ale jakoś nie mogę nadrobić bo na święta bylam w 3mieście i nie miałam kompa.
Ten śnieg to jakaś KPINA jest w ogóle U mnie od 4 dni pada!!!! masakra. Paskudnie. Dołująco. Brrrrrrrr.

Agnesikk:
Ja od 6 klasy podstawówki myję wlosy codziennie, a mam długie. Też sobie poradzić nie mogę
Szaruch: słodkie szczurki masz


Bita Śmietana: dzięeeeeeeeeki kochana za wspaniałe opowiedzenie o Słowenii, bardzo mi pomogłaś w planowaniu wyjazdu!!! dużo wiesz
Szwagier był na jakiejś wycieczce ale chyba nie po calej Słowenii, mówił tylko o Planicy.


Monia
: super grzywka w ogóle włosy piękne masz


haha też tak mam ze szpilkami, oglądam i za nic nie oddam!!! nawet jak jakiejś pary nie noszę
Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
niech sie paluje

hahaha pałuuuuje, nie slyszałam tego wyrażenia od gimnazjum


Karola: gratulacje pani magister!!!!!

mmmm jakie śniadanko.



Loriette: Naprawdę boisz się przed nami wyjść na idiotkę? wolne żarty!! spowiadaj sie!!

Ania: Hehe, Ty prostujesz włosy, ja kręcę.... Czemu nie zostawiasz kręconych?


Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość

Szaruch, nie gadaj, że świnki miały z tej okazji głodówkę przymusową? Ja pamiętam, jak miałam kiedyś pod opieką na dwa tygodnie świnkę mojej kuzynki i moja mama chciala jej do miseczki nasypać jedzenie. Tylko, że pomyliła się i nasypała jej tych kulek pochłaniających siki Myślałam, że się poszczam, mama się bała, że świnka umrze Nie była tak głupia i wyczuła, że to nie jest żarcie "Pąpa" xD

__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 08:57   #4600
karola_plm
Rozeznanie
 
Avatar karola_plm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 908
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Trzymam się!
Same warzywa, 1 jabłko i zupa. Ale wieczorem chyba jajko sobie ugotuję :P
I jak, dajesz radę na tej wodzie? Jak tak, to szacuuun!

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
Agnes ratuj, zrobiłam pół bum buma i padam z nóg, nie wiem czy się zmuszać dalej czy po prostu codziennie sobie próbować więcej? a może przerwa 5 minut i cisnąć?
kondycję mam zerową

update: odpuściłam, jutro mam nadzieję wytrzymać dłużej, booooże co za wstyd, 15 minut tylko a ja martwa jestem
Żaden wstyd! Ja mam kondycję już całkiem całkiem, a kilka dni temu pisałam, że bumbum mnie skosił. Skończyłam, ale po drodze 3 razy myślałam, że ducha wyzionę. Bumbum jest mega wyzwaniem, ale warto Krok po kroku, zrób sobie 10 min przerwy albo po prostu rób co każdy kolejny raz 5 minut dłużej. Dasz radę!


Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
ojjj oby Ci to mineło, bo będzie kiepsko z dietą

(...)

Z tyłka nie da się tak łatwo schudnąć i to mnie załamuje... cycki stały się moim największych kompleksem. Każdy mi dogryza, śmieje się ze mnie...
na święta głupie komentarze "oj aga niedługo zamiast cycków, to będziesz mieć tam mięsnie..."
albo " aguś nie założyłas dzisiaj stanika? coś Ci zniknęło... i hahaha"
no mnie to nie śmieszy a wręcz załamuje...i co tu robić?
chyba musze zbierac 17 tys. na operację plastyczna, o!
Walczę! Od 3 dni nie podżeram wieczorem, dopada mnie przed zaśnięciem głód ale daję radę. Za to z jakim smakiem pożeram śniadanko!

Boże, nigdy nie zrozumiem skąd w ludziach się bierze tyle jadu. Nie zwracaj na nich uwagi, wyglądasz boskooo!


Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
hejka
troche Was dzisiaj nadrobic musze
tesknilaaaaaaaaaam! pewnie same chudziny tu sa
Ewelkaaaaaaaa!!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
czy ktoras z was ma kolczyka w skrawku ucha?
Bańka, ale mama dała czadu! Pogratuluj jej od nas

W skrawku, tzn gdzie?

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
dlatego caly weekend siedze w domu, ukladam sobie plan


mam okazje kupic karnet dosc tani na fitness za 90 zł all inclusive, ale czy ja dam rade, ok 18 koncze prace, cwiczenie w domu odpada bo nie mam miejsca, poza tym mnie to nie motywuje w ogole. W domu chcialabym cwiczyc nogi i posladki, co polecacie ?????
Plan to podstawa!!!

Ja najbardziej polecam mimo wszystko ćwiczenia w domu - na pewno nie znajdziesz skrawka podlogi? U mnie też ciasno, małe mieszkanko ale przed ćwiczeniami przesuwam ławę i mam idealny skrawek dla siebie

Na nogi i pośladki zdecydowanie Brazil Butt Lift




Trzymam dietę! I udało mi się poćwiczyć wczoraj w trakcie @, jestem mega zadowolona bo denerwuje mnie zawsze te 5 dni przerwy, strasznie wypadam z rytmu :/

Byłam wczoraj na mini zakupach, wszystko co przymierzyłam było na NIE. Postanowiłam, że nie ma żadnych zakupów do czasu gdy będę się sobie naprawdę podobać. Nie ma. Zakupy będą nagrodą.

Jadłospis z wczoraj (ok? mało? dużo? źle? coś zmienić?). Czułam spory głód przed obiadem i przed kolacją, więc ewidentnie brakuje jeszcze jednego posiłku, coś muszę wymyślić..

Śniadanie: moje kolorowe kanapki Zamiast masła posmarowane awokado, ze szpinakiem, mozarella, pomidorkami i bazylia, druga kanapka z łososiem.
II Śn: Banan (byłam w pracy, nie miałam nic więcej..)
Obiad: Pieczony pstrąg , 2 ziemniaczki i sałata.
Kolacja: Truskawki z odrobiną granoli i 150g jogurtu greckiego (przerzuciłam się na greckie, nie ma ogromnej różnicy jeśli chodzi o kaloryczność, a są pyyyyyyyyszne!)




Miłej niedzieli
__________________
Earned, not given.


Failure is only an option if you make it one.
karola_plm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 09:48   #4601
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

hej ho

u mnie dzisiaj SŁONECZNIE!!
+6 stopni i słoneczko wali mi przez okno, ahhh od razu humor lepszy

Dodatkowo pochwalę się,że wczoraj zrobiłam 1,5 godziny Jogi i dzisiaj ledwo chodzę... mam zakwasy na całym ciele, ale czuję tak świetnie odprężona...
dzisiaj stretch



Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
zayebiste będę tak jadła - mam problem z drugim śniadaniem, z reguły jestem o tej porze głodna; często mam ochotę na coś słodkiego; jako alternatywę stosowałam banany, ale to już nie pomaga, sięgam po batony i ciastka
a pijesz gin z tonikiem? też by Ci posmakował
od browara brzuchol rośnie xD

albo przesadzasz, że tak się zapuściłas pod koniec roku, albo życie jest mega niesprawiedliwe, że po takiej dawce ćwiczeń tak szybko można stracić formę słodycze to zło
a do p90x w sumie chyba namówił Cię TZ, co? mieliście cwiczyć razem, i jak tam, ćwiczy, czy nadal obserwuje Cię sprzed komputera, a kilometry przemierza elfami? ;D tz sa śmieszne ;d

ja.. no chyba gruszka, wg mnie mam sporą dysproporcję - między biustem a biodrami mam 10 cm :Pcoooooooooooooooooo?!
totalny brak taktu
ale siedząc przy stole podczas "uroczystości" rodzinnych łatwo usłyszeć tego typu żarciki zawsze znajdzie się ktoś, kto lubi treściwe babeczki - z cycem, kawałkiem tyłka, nie zawsze rozumie się chęć dbania o sywetkę i o chęć rzeźbienia jej. ale po co do tego głupie komentarze?
spoko Aga, mozemy isc razem wszczepiac silikon


moja matka schudła 7 kg w miesiąc xD i to bez cwiczen, narazie nie jezdzi na rowerze, bo jest zimno.(a w sezonie robi 15/20 km dziennie, kolezanka ja namowila i z checia jezdzily w zeszlym roku)
zmienila styl odzywiania sie, w domu kroluje rukola, roszpunka, zeby miala co chrupac jak zachce jej sie jesc, na obiad przewaznie gotuje sobie rybe i stara sie nie podjadac w nocy. 7 kg to juz super wynik (tylko nie krzyczcie ze za duzo, to jest osoba otyla, takze to normalne, ze na poczatku kilogramy fest lecą)


czy ktoras z was ma kolczyka w skrawku ucha?

Ja tez zawsze miałam problem z II śniadaniem ,ale już mam rozwiązanie. to jest genialne!

Ginu nie piłam. może spróbuje kiedyś

Naprawdę się zapuściłam... nie ćwiczyłam codziennie od wakacji, żarłam jak prosiak i wszystko poszło w uda! zrobił mi się cellu i buły na udach zrobił się większe niż kiedykolwiek...
brak ruchu i słodycze zniszczyły całą moją cieżką pracę...ale wracam!!


No.. trochę tż, trochę koleżanka i trochę sama z siebie... Już kiedyś ściągnęłam p90x, ale jakoś bałam się to zacząć. wydawało mi się takim hardkorem
koleżanka zaczęła robić ze mną, ale po świętach już odpuściła.. nie chcę jej się i już.
TŻ ciągle jest pod wrażeniem,że sobie daje radę i że zaczynam II fazę
Cieszy się,że ćwiczę i trochę zazdrości , bo widzi jak się zmieniam...

Tża siostra i jej facet mają brzuszki piwne i są sporo przy kości, dlatego jak przyjeżdżam, to komentuja... chudzielec, anoreksja itp.. kocham to


Brawa dla Mamy!!


Ja miałam,ale mi się nie przyjął. musiałam wyciągnąć...


Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
troche pracy mialam i mam nadal, troche romansow, kurde chcialabym gdzies na wakacje poleciec w tym roku ale nie dam rady odłozyc odkad sie przeprowadzilam, wszystko wydaje na jeden glupi cel

-
ja oprocz tego ze chcialabym zrzucic z 5 kg, to przede wszystkim musze zaczac o siebie dbac. Malo snu, szybkie tempo, kawa, czasem papieros, alkohol, oczywiscie nie codziennie, no ale te 2 -3 razy w tygodniu to jest. jestem odwodniona, oczy podkrazone. Teraz powoli zbieram motywacje zeby ruszyc z tego leniwego trybu zycia dlatego caly weekend siedze w domu, ukladam sobie plan


mam okazje kupic karnet dosc tani na fitness za 90 zł all inclusive, ale czy ja dam rade, ok 18 koncze prace, cwiczenie w domu odpada bo nie mam miejsca, poza tym mnie to nie motywuje w ogole. W domu chcialabym cwiczyc nogi i posladki, co polecacie ?????
no to kochana bierz się do roboty, bo wakacje już blisko
mniej alko, wiecej zdrowych i ruch i będzie git!
a moze spróbujesz sobie turbo jam, fire? nie trwa długo, a efekty są.
albo be fit in 30 days extreme lvl 1. zobacz na yt. ćwiczysz 4x w tyg i tylko 22 minuty
ćwicz całe ciało, efekty będa lepsze, dorzucisz trochę siłowych a efekty będa niesamowite!
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 10:16   #4602
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Jestescie kochanie i jak zwykle niezawodne!!!

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
no to kochana bierz się do roboty, bo wakacje już blisko
mniej alko, wiecej zdrowych i ruch i będzie git!
a moze spróbujesz sobie turbo jam, fire? nie trwa długo, a efekty są.
albo be fit in 30 days extreme lvl 1. zobacz na yt. ćwiczysz 4x w tyg i tylko 22 minuty
ćwicz całe ciało, efekty będa lepsze, dorzucisz trochę siłowych a efekty będa niesamowite!
wakacje blisko, ale mysl ze sie nigdzie nie pojedzie... no wiesz. Ale dla samych szortow warto poza tym, mamy taka dluuuuuuuga zime, ze same wiecie jak to z motywacja!

Juz ogladam to co polecasz, mam kawalek podlogi, i to przed lustrem ktore jest duze na cala szafe Ale wiecie jak sie ma wspollokatorow takie skakanie nie kazdemu pasuje
Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość
Ewelkaaaaaaaa!!

Plan to podstawa!!!

Ja najbardziej polecam mimo wszystko ćwiczenia w domu - na pewno nie znajdziesz skrawka podlogi? U mnie też ciasno, małe mieszkanko ale przed ćwiczeniami przesuwam ławę i mam idealny skrawek dla siebie

Na nogi i pośladki zdecydowanie Brazil Butt Lift
Karola

sciagalam kiedys Brazila, ale pamietam ze mialam jakis blad pliku i cale sciaganie poszlo sie rypac! poszukam, cala niedziele przeznaczam na plan cwiczen


Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Ja na poślady lubię Victoria's Secret Bombshell Butt Workout z jutuba Dupa pali
oooo nie znam! zaraz poszukam


zabierzcie ze mnie tego lenia u mnie to rodzinnie poszlo, siotra przytyla, szwagier, brat, wszystkim brzuchole wyszly po tej zimie
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 12:12   #4603
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Ania: co to jest kolczyk w skrawku ucha?

Agnesuk: może ludzie są zazdrośni po prostu? nie przejmuj się

Karola:
Ładny jadłospis tylko z tego co mówily mi dziewczyny na innym wątku, nie powinno się jeść owoców wieczorem, tylko do południa.
A, nie pamiętam - dziękowałam Tobie też wcześniej za info o Słowenii?

Co do naszych mam i ich wagi, moja waży bardzo mało, ale od kiedy pamiętam patrzy na to co je, dlatego też chyba jest wymagająca dla mnie jeśli chodzi o to ile ważę.
Ma łatwość do tycia, słodycze je tylko 1 raz w tygodniu itd. ogólnie bardzo bardzo się pilnuje, a ma 65 lat. Miała okresy kiedy ważyła trochę więcej, ale krótkie. A jak była w moim wieku ważyła o 9 kg mniej niż ja teraz, ehhh

co to jest be fit in 30 days extreme? nie mogę tego w necie znaleźć...
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 13:04   #4604
karola_plm
Rozeznanie
 
Avatar karola_plm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 908
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

SłodkoOstra - faktycznie masz rację, też o tym słyszałam, w końcu to cukry... będę się starała wrzucić jakieś warzywka wieczorem, ale z drugiej strony tymi truskawkami sobie trochę oszukuję organizm - tzn zabijam wieczorną ochotę na słodycze



Laskiiiii! Byłam biegać! Raptem 3km bo od rana walczę z bólem głowy, ale na dworze jest taaaaaaaak pięknie że nie mogłam się powstrzymać. Cuuuudnie jest, aż chce się żyć. Ogłaszam nadejście wiosny!!!

A dziś na obiadek pizza własnej roboty na cieście z mąki żytniej. nigdy nie robiłam pizzy Trzymajcie kciuki żebym jej nie spaliła w moim oldskulowym piekarniku
__________________
Earned, not given.


Failure is only an option if you make it one.
karola_plm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 13:53   #4605
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
czy ktoras z was ma kolczyka w skrawku ucha?
chodzi Ci o chrząstkę? ja mam prawie wszędzie a co?

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość


ja oprocz tego ze chcialabym zrzucic z 5 kg, to przede wszystkim musze zaczac o siebie dbac. Malo snu, szybkie tempo, kawa, czasem papieros, alkohol, oczywiscie nie codziennie, no ale te 2 -3 razy w tygodniu to jest. jestem odwodniona, oczy podkrazone. Teraz powoli zbieram motywacje zeby ruszyc z tego leniwego trybu zycia dlatego caly weekend siedze w domu, ukladam sobie plan
i ja, i ja!

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość

Żaden wstyd! Ja mam kondycję już całkiem całkiem, a kilka dni temu pisałam, że bumbum mnie skosił. Skończyłam, ale po drodze 3 razy myślałam, że ducha wyzionę. Bumbum jest mega wyzwaniem, ale warto Krok po kroku, zrób sobie 10 min przerwy albo po prostu rób co każdy kolejny raz 5 minut dłużej. Dasz radę!
dzięki! czuję się pocieszona

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość

Dodatkowo pochwalę się,że wczoraj zrobiłam 1,5 godziny Jogi i dzisiaj ledwo chodzę... mam zakwasy na całym ciele, ale czuję tak świetnie odprężona...
dzisiaj stretch

Tża siostra i jej facet mają brzuszki piwne i są sporo przy kości, dlatego jak przyjeżdżam, to komentuja... chudzielec, anoreksja itp.. kocham to

no to kochana bierz się do roboty, bo wakacje już blisko
mniej alko, wiecej zdrowych i ruch i będzie git!
a moze spróbujesz sobie turbo jam, fire? nie trwa długo, a efekty są.
albo be fit in 30 days extreme lvl 1. zobacz na yt. ćwiczysz 4x w tyg i tylko 22 minuty
ćwicz całe ciało, efekty będa lepsze, dorzucisz trochę siłowych a efekty będa niesamowite!
joga

zazdroszczą i tyle

zainteresowałaś mnie tymi 22 minutami są efekty?

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość

Laskiiiii! Byłam biegać! Raptem 3km bo od rana walczę z bólem głowy, ale na dworze jest taaaaaaaak pięknie że nie mogłam się powstrzymać. Cuuuudnie jest, aż chce się żyć. Ogłaszam nadejście wiosny!!!

A dziś na obiadek pizza własnej roboty na cieście z mąki żytniej. nigdy nie robiłam pizzy Trzymajcie kciuki żebym jej nie spaliła w moim oldskulowym piekarniku
jaka wiosna? u mnie śnieg zalega :P
oldskulowe piekarniki są najlepsze.

mam kaca
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 14:28   #4606
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość

mam kaca
a ja nie nie pamietam kiedy ostatnio caly weekend przesiedzialam w domu


Monia, za☠☠☠istaaaaa grzywka!!! przez Ciebie sama wczoraj sobie obcielam ale troche krzywo!

Wiecie ze trafilam na glupia fryzjerke, obciela mi z 15 cm wlosow. jestem zalamana. Ale juz biore sie za wcierki itp
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 15:16   #4607
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Wiecie co,a mnie wku.r.w.iła ta cała dieta. Miesiąc się pilnowała, zdrowo jadłam, schudłam 3kg. Potem święta-zjadłam normalny obiad, sałatkę z majonezem, ciasto itp. Po świętach znowu zdrowo jadłam. Specjalnie tydzień od świat się nie ważyłam. I co? I waga wróciła. Ja ☠☠☠☠☠☠☠ę, miesiąc czasu tracić te głupie 3kg., żeby potem w 2 dni wróciły
Póki co jestem zła i wrogo nastawiona do żarcia i nic mi się już nie chce

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
si, tak ok. 2 lata temu używałam, szczerze to nie pamiętam dokładnie jak to było z tym jantarem, chyba miałam go ze sobą na jakiś wakacjach. wyroslo mi po nim bardzo duzo nowych wlosow, ale ja przelalam do buteleczki z atomizerem, psikalam na cale wlosy - nie byl to zbyt dobry pomysl, bo wlosy na dlugosi byly po nim dziwne, lepiej stosowac (wg mnie ) tylko u nasady
Kupiłam z zamiarem używania jako wcierki, na wypadające włosy, zobaczę czy pomoże

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
W ogóle też Wam Wasi TŻ opowiadają, że jak idą ulicą i jest ciemno, to kobiety przechodzą na drugą stronę? Mój chłop mówi, że tak ma, zawsze mam z tego bekę, bo nie znam osoby o łagodniejszym usposobieniu niż on Ze mnie pewnie niektórzy faceci też mają polew, bo przechodzę na drugą stronę, jak pustka na mieście, a widzę jakiegoś faceta Ale wolę dmuchać na zimne
Ja nigdy tak nie robię i nie zauważyłam, żeby ktoś robił jak ktoś wydaje mi się podejrzany to się na niego gapię prosto w twarz :P


Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Agnes, nie przejmuj się, jakiego by się biustu nie miało, to zawsze znajdzie się ktoś, kto go skrytykuje. Jak i inne części czyjegoś ciała. Swoją drogą dziwię się, jak można rzucać komuś takie uwagi o biuście. Wiecie, ja nigdy nawet słowa mnie wspomniałam o piersiach innej dziewczyny, dla mnie to jakaś porażka, teksty w stylu "o kur, ale masz duże cycki!", albo "ale małeeee". W ogóle takie publiczne krytykowanie czyjejś figury mnie wkurza. Można sobie sądzić, że ktoś za gruby, albo za chudy, ale za gadanie takich rzeczy to normalnie powinno się ucinać język.
Nie wiem co trzeba mieć w głowie (chyba nic) albo jaki mieć cel, w rzucaniu takich tekstów

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
Monia, za☠☠☠istaaaaa grzywka!!! przez Ciebie sama wczoraj sobie obcielam ale troche krzywo!

Wiecie ze trafilam na glupia fryzjerke, obciela mi z 15 cm wlosow. jestem zalamana. Ale juz biore sie za wcierki itp
Ooo w życiu nie podcięłabym sama :P A nie masz jakiejś zaufanej fryzjerki?


Schlałam się wczoraj jak świnia R. nadal leży i umiera pod kocem. Fajnie było, chociaż chłopaki mają przechlapane, jak R. minie kac to dam mu popalić Na parkiecie zaczepiły ich laski z panieńskiego, losowały sobie jakieś kupony, że mają zagadać do obcego faceta czy z nim zatańczyć,a Ci wesoło wzięli w tym udział. Nie wiem, chyba czas skrócić trochę smyczkę, tak mu dam popalić, że popamięta.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 18:21   #4608
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Monia, współczuję. A zeszło Ci wszystko z jelit po świętach? Albo przez ten alko :P Gdzieś musi być haczyk.

PS Yeahhh, daj R. popalić, niech sobie nie myśli Niedługo GPS włoży na palec, także bez szaleństw

Monia, macie już upatrzone obrączki? Jak tam przygotowania, ruszyły? :P

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2013-04-07 o 18:26
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 19:28   #4609
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Buzi buzi

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
co to jest be fit in 30 days extreme? nie mogę tego w necie znaleźć...
Też bym się chętnie dowiedziała, 22 minuty i to 4 razy w tygodniu brzmią dobrze

i przede wszystkiiiiim:

MP, wszystkiego najlepszego! Zdrowia (to przede wszystkim!), szczęścia i pomyślności Duuuużo miłości i uśmiechu w życiu

Monia, nakop mu, niech wie
SłodkoOstra nie ma sprawy, jakbyś miała jakieś pytania to pisz!
Banna fajne szpile Ja już jakoś w ogóle w obcasach nie chodzę
karola gratuluję magisterki!
agnes najważniejsze, że Ty jesteś zadowolona sama z siebie, uwielbiam tę polską zawiść
__________________
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 21:37   #4610
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość


Ania: Hehe, Ty prostujesz włosy, ja kręcę.... Czemu nie zostawiasz kręconych?
ojjjjj nieee, nie chcę kręconych wyprostowanie włosów na stałe było jedną z moich lepszych życiowych decyzji :P baaardzo poprawiło mi się samopoczucie, wzrosła pewność siebie, w lokach czułam się okropnie nigdy nie wiedziałam, jak będą wyglądały rano, jak będą zachowywały się w ciągu dnia wolę mieć wszystko pod kontrolą, a loki takie nie są. Teraz też lubie sobie pokrecić włosy od czasu do czasu, ale loki robione lokówką wyglądają inaczej, niż te naturalne.

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość


W skrawku, tzn gdzie?



Byłam wczoraj na mini zakupach, wszystko co przymierzyłam było na NIE. Postanowiłam, że nie ma żadnych zakupów do czasu gdy będę się sobie naprawdę podobać. Nie ma. Zakupy będą nagrodą.



boze, mam to samo

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
Tża siostra i jej facet mają brzuszki piwne i są sporo przy kości, dlatego jak przyjeżdżam, to komentuja... chudzielec, anoreksja itp.. kocham to



Ja miałam,ale mi się nie przyjął. musiałam wyciągnąć...
1. ha ! też mam takich znajomych, wiesz co ja myśle, ze tacy ludzie po prostu zazdroszczą...? ;/

2. a czym przekłuwałaś?
Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość


zabierzcie ze mnie tego lenia u mnie to rodzinnie poszlo, siotra przytyla, szwagier, brat, wszystkim brzuchole wyszly po tej zimie
rzeczywiscie ,masz racje. zima trwala taaaaaaaaak dlugo, ze nic dziwnego, ze sie zapuscilysmy i nie schudlysmy na wiosne ;/


Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość

Laskiiiii! Byłam biegać! Raptem 3km bo od rana walczę z bólem głowy, ale na dworze jest taaaaaaaak pięknie że nie mogłam się powstrzymać. Cuuuudnie jest, aż chce się żyć. Ogłaszam nadejście wiosny!!!
nie ciesz sie :P wiosna = szorty

Graty za bieganie! szaaaaaacun, mi sie nie chce xD
Cytat:
mam kaca
ja zwykle
Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość

Wiecie ze trafilam na glupia fryzjerke, obciela mi z 15 cm wlosow. jestem zalamana. Ale juz biore sie za wcierki itp
co Ty? to dokad teraz siegaja Ci wlosy?
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Wiecie co,a mnie wku.r.w.iła ta cała dieta. Miesiąc się pilnowała, zdrowo jadłam, schudłam 3kg. Potem święta-zjadłam normalny obiad, sałatkę z majonezem, ciasto itp. Po świętach znowu zdrowo jadłam. Specjalnie tydzień od świat się nie ważyłam. I co? I waga wróciła. Ja ☠☠☠☠☠☠☠ę, miesiąc czasu tracić te głupie 3kg., żeby potem w 2 dni wróciły
Póki co jestem zła i wrogo nastawiona do żarcia i nic mi się już nie chce


Ja nigdy tak nie robię i nie zauważyłam, żeby ktoś robił jak ktoś wydaje mi się podejrzany to się na niego gapię prosto w twarz :P
oooo nie... a @?

2. nie prowokuj! :P

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość



Schlałam się wczoraj jak świnia R. nadal leży i umiera pod kocem. Fajnie było, chociaż chłopaki mają przechlapane, jak R. minie kac to dam mu popalić Na parkiecie zaczepiły ich laski z panieńskiego, losowały sobie jakieś kupony, że mają zagadać do obcego faceta czy z nim zatańczyć,a Ci wesoło wzięli w tym udział. Nie wiem, chyba czas skrócić trochę smyczkę, tak mu dam popalić, że popamięta.
nieładnie, nic go nie usprawiedliwia! jak byłam na wieczorze panieńskim, to też były te kartki, dla pijanych lasek spoko, ale dla lasek zaczepianych kolesi - niekoniecznie xD















PIKANTERIA! Wszystkiego dobrego! Dużo seksu i wódki!
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 22:02   #4611
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Ze mną coś jest chyba nie tak, bo w ogóle, w ogóle nie jestem zazdrosna o mojego TŻ mimo że jest niezłym ciachem. Mimo nawet że spędziliśmy 2 lata osobno (nasze erasmusy) nigdy nie byłam zazdrosna
I taniec z przyszłą panną młodą też by mi nie przeszkadzał ;-)
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)


Edytowane przez SlodkoOstra
Czas edycji: 2013-04-07 o 22:04
SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 22:21   #4612
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Ojj, ale mnie mój TŻ wnerwił. Stwierdził, że kobiety są grube, jak ważą 60 kg. Normalnie nie wiem skąd on tę miarkę wytrzasnął, ale to było głupie i go objechałam.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 00:12   #4613
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

mnie mój ostatnio wszystkim wnerwia...
gdzie Wy widzicie że ktoś ma urodziny? xD

podczepiam się pod zyczenia o wódce i seksie!

w ogole w Błękitnym Patrolu poznalam (póki co wirtualnie) jednego goscia i umowilismy sie że zbieramy kase i za dwa lata przejeżdżamy konno Mongolię
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 09:38   #4614
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
co to jest be fit in 30 days extreme? nie mogę tego w necie znaleźć...
Na YT mają swój kanał. Wpisz Be Fit in 30 days i powinno się pojawić.

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość
Laskiiiii! Byłam biegać! Raptem 3km bo od rana walczę z bólem głowy, ale na dworze jest taaaaaaaak pięknie że nie mogłam się powstrzymać. Cuuuudnie jest, aż chce się żyć. Ogłaszam nadejście wiosny!!!

A dziś na obiadek pizza własnej roboty na cieście z mąki żytniej. nigdy nie robiłam pizzy Trzymajcie kciuki żebym jej nie spaliła w moim oldskulowym piekarniku
wow! wielkie gratki za bieganie!
Ja wczoraj byłam na spacerze z koleżanką, bo z Oli nie możemy wychodzić jeszcze..
zmarzłam jak cholera! ale oczywiście skórę wciągnęłam na siebie

ja też robiłam pizze dwa dni temu, wyszła pyyyyyycha!
powodzenia ze swoją!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
2. a czym przekłuwałaś?
a nie, nie! myślałam,ze chodzi Ci o chrząstkę.
tutaj się nie odważyłam
ale moja siostra tam ma i przebijała jej moja koleżanka igłą, dość grubą 2mm chyba.

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Wiecie co,a mnie wku.r.w.iła ta cała dieta. Miesiąc się pilnowała, zdrowo jadłam, schudłam 3kg. Potem święta-zjadłam normalny obiad, sałatkę z majonezem, ciasto itp. Po świętach znowu zdrowo jadłam. Specjalnie tydzień od świat się nie ważyłam. I co? I waga wróciła. Ja ☠☠☠☠☠☠☠ę, miesiąc czasu tracić te głupie 3kg., żeby potem w 2 dni wróciły
Póki co jestem zła i wrogo nastawiona do żarcia i nic mi się już nie chce


Schlałam się wczoraj jak świnia R. nadal leży i umiera pod kocem. Fajnie było, chociaż chłopaki mają przechlapane, jak R. minie kac to dam mu popalić Na parkiecie zaczepiły ich laski z panieńskiego, losowały sobie jakieś kupony, że mają zagadać do obcego faceta czy z nim zatańczyć,a Ci wesoło wzięli w tym udział. Nie wiem, chyba czas skrócić trochę smyczkę, tak mu dam popalić, że popamięta.
wszystko moze jeszcze gdzieś jeszcze zalega hmm moze @ idzie? woda sie zatrzymała?
ojjj tez bym sie wkurzyła na tza

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Ojj, ale mnie mój TŻ wnerwił. Stwierdził, że kobiety są grube, jak ważą 60 kg. Normalnie nie wiem skąd on tę miarkę wytrzasnął, ale to było głupie i go objechałam.
no to dowalił

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
mnie mój ostatnio wszystkim wnerwia...
a czemuż to?
mnie wkurzał tak cholernie przed @,że myślałam,że go zabiję!


MP - jeszcze najlepsze życzenia ode mnie!! sto laaaat!
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!



Edytowane przez agnesuk
Czas edycji: 2013-04-08 o 09:39
agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 11:10   #4615
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

to gdzie w końcu jest ten skrawek ucha?

agnes, a takie tam, trochę się rozmijamy w podejściu do życia
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 13:57   #4616
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
to gdzie w końcu jest ten skrawek ucha?

agnes, a takie tam, trochę się rozmijamy w podejściu do życia
A to dotyczy jakichś poważnych kwestii?
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 15:40   #4617
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

no niby nie, ale ja np. planuję w przyszłości pracować w terenie, co się wiąże z dłuższym wyjazdem do jakiegoś buszu a J. jest bardzo na nie, więc jak kiedyś wyjadę np. na pół roku to coś czuje że nie będzie do kogo wracać będą pretensje, nerwy i w końcu któreś nie wytrzyma
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 15:49   #4618
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Nie zawracajcie sobie na razie tym głowy, co ma być to będzie. Nie można za dużo myśleć o przyszłości, to się zmienia w ciągu paru sekund. Mój TŻ studiuje leśnictwo i już też prawie byłam pogodzona z faktem, że utkniemy w jakiejś dziurze zabitej dechami, a teraz się wcale nie zapowiada na to, żeby pracował w zawodzie, bo odnajduje się w zupełnie innej branży
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 16:49   #4619
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

tylko wiesz, co ja się nie odezwę że bym chciała wyjechać gdzieś choćby na wakacje to słyszę: Serbia śmierdzi, w Indiach gwałcą, ale po co, autostopem jeżdżą dzi*ki, couchsurfing nie bo on nie będzie spał u jakichś debili i tego typu teksty.
także chyba mam prawo się irytować
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 16:57   #4620
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
tylko wiesz, co ja się nie odezwę że bym chciała wyjechać gdzieś choćby na wakacje to słyszę: Serbia śmierdzi, w Indiach gwałcą, ale po co, autostopem jeżdżą dzi*ki, couchsurfing nie bo on nie będzie spał u jakichś debili i tego typu teksty.
także chyba mam prawo się irytować
Masz prawo, tylko że wcześniej o tym nie napisałaś, więc skąd miałam wiedzieć, że problem ma drugie dno? :P
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:48.