kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini! - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-30, 14:59   #4951
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
hej hej
sorki że nie odnoszę się do Waszych wypowiedzi ale niewiele mam do powiedzenia na temat ślubów i pierścionków

u mnie duuużo się dzieje, jest cudownie
milion planów, nowych pomysłów, imprez, znajomości... oddycham, żyję
co do imprez... ostatnio przeszliśmy samych siebie
wzięliśmy farby i zaczęliśmy malować... znajomej po ścianach pięknie to wygląda i wracałam z kumpelą autostopem z Gdańska do Sopotu xD

zaraz sprzątanie, potem lecę na patrol więc wpadnie kilka kilometrów, robię prezent urodzinowy dla kumpeli i szkic tatuażu

a tak w ogóle to mrrrrr
Brzmi hipstersko
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
To w czym problem?


Psycholku, Ty to masz dobre serduszko Twój narzeczony będzie szczęśliwym człowiekiem



Boże ledwo wstaliśmy z łóżka
Pobudka o 11:00, śniadanie, kawa i znowu do łóżka, do 14:00

Jak wstaliśmy to było tak ładnie, że miałam nadzieje na plażę i opalania, ale chmury naszły, wiatr wieje
Monia zazdroszczę Ci (emotka love się nie pokazuje )
Mam nadzieję, że ja z moim TŻtem też kiedyś zamieszkam



A teraz na czas sesji wynalazłam sobie nowy serial Suits

Edytowane przez psyhe666
Czas edycji: 2013-05-30 o 15:00
psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 15:06   #4952
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Psyche, chciałabyś zamieszkać z facetem?! cóż za poważne słowa dzisiaj płyną z Twoich ust :P dorastasz nam a serio-aż tak dobrze jest?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 16:15   #4953
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Oho! W końcu wyczuwam swoje klimaty - śluby, dzieci i cała cukierkowa otoczka! Aż miło czytać takie pozytywne posty. Starzejemy sie?!

U mnie jeden wielki popłoch. Przyjechałam wczoraj do rodziców, a jutro dojeżdża do mnie tż. Mama wpadła w szał i PLANUJE MENU na cały weekend. Ciasta, łososie, grille, zupy takie i owakie. No po prostu istne szaleństwo! Moja mama jak zawsze przesadza i mówi, że stresują ją takie sytuacje. Tata się cieszy, bo jest winny K. czteropak piwa, także widzę sobotniego grilla.
A z czego cieszę się najbardziej? Tż przywiezie mi swojego xboxa *.* Także ma mnie z głowy na cały weekend!

Któraś z Was pisała co z astma - jutro idę do lekarza, a przy okazji poproszę o skierowanie na badania, bo przestałam brać leki, a serce boli coraz bardziej. Nie mam czasu na chorowanie! Budujemy magazyn, liczę na świetne wakacje i wypasione weselicho!

Btw. w październiku idziemy na wesele i już zaczęłam szukać sukienek i butów

Aaaaa... i chciałam Wam się pochwalić efektem z sesji zdjęciowej, zdjęcie w albumie!
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 20:48   #4954
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Psyche, chciałabyś zamieszkać z facetem?! cóż za poważne słowa dzisiaj płyną z Twoich ust :P dorastasz nam a serio-aż tak dobrze jest?
Monia, z każdym dniem utwierdzam się w przekonaniu, że to właśnie na niego czekałam i że to właśnie TEN facet

Powiem więcej... W bliżej nieokreślonej przyszłości chciałabym być jego żoną i rodzić mu dzieciory

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------



Co jest z emotką love, ja się pytam?
psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 21:27   #4955
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość

@ przyszło i jak to mówią, ch*j w torcie. Nie ruszę się do soboty


Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
Bania, co Ty kupiłaś za 190 zł??

Ja w ogóle uważam że balerinki nie wyglądają fajnie w sensie - balerinki nosi się żeby było wygodnie, a nie sexy. Tylko jak ktoś jest bardzo szczupły to jest ok.
kupiłam mnóstwo kolorówki i kosmetyki tołpy, uzywałyście? świetne są
[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;41055172]A mój tata: ooo matko, kto normalny wydaje na pierścionek 500zł?
Jak mi się TŻ oświadczy, to na pewno będę szukać na necie ceny Monia, robiłaś tak? Bania na pewno tak będzie robić![/QUOTE]
o fak

oczywiście, że będę :P zawsze tak robię, żeby obczaić ile powinnam przeznaczyć na prezent dla niego, żeby było sprawidliwie! a nie z pazerności i chęci posiadania czegoś drogiego

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość

Powiem więcej... W bliżej nieokreślonej przyszłości chciałabym być jego żoną i rodzić mu dzieciory
o kurvva
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 07:44   #4956
karola_plm
Rozeznanie
 
Avatar karola_plm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 908
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;41052514]
Polskie te truskawki? Chyba jeszcze nie ma naszych w sklepach, nie?
[/QUOTE]

Taaak polskie Mamunia przywiozła ze wsi Pyszota! Nie tykam tych marketowych - świeżo farbowanych :P


Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
Ja w ogóle uważam że balerinki nie wyglądają fajnie w sensie - balerinki nosi się żeby było wygodnie, a nie sexy. Tylko jak ktoś jest bardzo szczupły to jest ok.

Co do tych zwyczajów - dla mnie to generalnie nie mój świat. Nic z tego nie było na moim ślubie i weselu. Fakt jest taki, że to są zwyczaje pochodzące ze wsi i zależy, czy takie zwyczaje są w rodzinie czy nie. Moja rodzina od pokoleń jest "miastowa", nic z tego co wymieniłaś nigdy nie widziałam na żadnym z moich rodzinnych wesel (a było ich sporo)

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Karola: z gdzie pracujesz, że macie takie fajne akcje z krokomierzami?
w ogóle przez Ciebie mam meeeega ochotę na masło orzechowe,a nie mam czasu iść do sklepu ale jak tylko czytam Twój jadłospis to
A już myślałam, że to ja jestem jakaś dziwna. Mam kilka par ale uważam, że wyglądają jak takie klapioki i kompletnie do mnie nie pasują. Do tego mam szczupłe stopy i większość jest za szeroka. Dlatego dla mnie jak płaskie buty, to tylko tenisówki Uwielbiam!

O kurde, to ciekawe! Ja co prawda nie wychowałam się na wsi, typowo miastowa baba, ale wszystkie wesela na których byłam miały ten tradycyjny element Nigdy nie były jakoś tak żenująco zrobione, ale były

Uroki korporacji, kochana A z masłem orzechowym - poczekaj na tydzień amerykański w Lidlu, tam jest najlepsze - wieelkie za 9,99 i ma jakieś 97% orzechów

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
u mnie duuużo się dzieje, jest cudownie
milion planów, nowych pomysłów, imprez, znajomości... oddycham, żyję
ahhh, zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Monia, z każdym dniem utwierdzam się w przekonaniu, że to właśnie na niego czekałam i że to właśnie TEN facet

Powiem więcej... W bliżej nieokreślonej przyszłości chciałabym być jego żoną i rodzić mu dzieciory
jaaaa, co za deklaracje


Miłego piątku
__________________
Earned, not given.


Failure is only an option if you make it one.
karola_plm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 08:17   #4957
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
U mnie jeden wielki popłoch. Przyjechałam wczoraj do rodziców, a jutro dojeżdża do mnie tż. Mama wpadła w szał i PLANUJE MENU na cały weekend. Ciasta, łososie, grille, zupy takie i owakie. No po prostu istne szaleństwo! Moja mama jak zawsze przesadza i mówi, że stresują ją takie sytuacje. Tata się cieszy, bo jest winny K. czteropak piwa, także widzę sobotniego grilla.
A z czego cieszę się najbardziej? Tż przywiezie mi swojego xboxa *.* Także ma mnie z głowy na cały weekend!

Btw. w październiku idziemy na wesele i już zaczęłam szukać sukienek i butów
A gdzie rodzice kładą spać tż?
Bo wiem, że moi na pewno położyliby nas oddzielnie (ale to jak mieszkałam u rodziców) :P a znowu u R. już za drugim razem mieliśmy pościelone jedno łóżko
My też mamy w październiku wesele, ale wyciągnę jakąś kieckę z szafy :P a w sumie nie wiemy czy iść bo to tacy dalsi znajomi i jak teraz pytamy naszą paczkę to jeszcze nikogo innego nie zaprosili i nie wiemy co jest grane

We wrześniu jest wesele, na które chciałabym pójść, ale nie wiemy czy nas zaproszą. Bo to dawny dobry kolega R., dzięki niemu się poznaliśmy. I on ma teraz co jakiś czas focha na R., że już razem nie szaleją. Bo ta para to taki otwarty związek, nawzajem się zdradzają i nie kryją z tym, więc ślub to w ogóle było dla mnie zaskoczenie Wiecie, co 2 dni impreza w klubie, raz w tygodniu jakaś panienka na chacie, same rozumiecie że musiałam trochę odseparować tż od niego


Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Monia, z każdym dniem utwierdzam się w przekonaniu, że to właśnie na niego czekałam i że to właśnie TEN facet

Powiem więcej... W bliżej nieokreślonej przyszłości chciałabym być jego żoną i rodzić mu dzieciory
O jaaa! Cytuję, żebyś kiedyś nie wyedytowała i Ci pokażę pokaż nam go powiedz coś o nim!

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość
A z masłem orzechowym - poczekaj na tydzień amerykański w Lidlu, tam jest najlepsze - wieelkie za 9,99 i ma jakieś 97% orzechów
Już zawsze masło orzechowe będzie mi się z Tobą kojarzyło!
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-01, 10:04   #4958
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Monia: no zabieramy się powoli za te dzieci, zabieramy się tylko jakoś zawsze tak coś jeszcze jest do zrobienia ;-)

Karola: masło orzechowe to złooooooooooooooo...kupił am, jem....ale pychota... nie mogę się powstrzymać...wszystko przez Ciebie

Psyhe: wow, jakie deklaracje!!!! super!!!!! Ty naprawdę już jesteś dorosła!!

Laura: ale fajny rodzinny weekend się u Ciebie zapowiada, uwielbiam takie
Ale jaki magazyn budujecie?
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 10:36   #4959
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
Monia: no zabieramy się powoli za te dzieci, zabieramy się tylko jakoś zawsze tak coś jeszcze jest do zrobienia ;-)
e tam zawsze coś stoi na przeszkodzie, bierzcie się za robotę! :P



Byłam na solarium, zrobiłam pranie, kupiłam truskawki, polskie już zjedliśmy pół kilo i nie ma
A jutro moja mamcia ma urodziny
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 10:52   #4960
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!




Fakt, trochę mi się pozmieniało w głowie :P


Wiecie co zrobił mój inteligentny facet?
Zostawił w ogrodzie na stole telefon i jak zaczęło lać to sam zwiał do domu, a tel został

Także... mamy chwilowo kontakt na gg jak dorwie lapka (a jest u rodziców daleeekooo)
psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 11:16   #4961
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Wiecie co zrobił mój inteligentny facet?
Zostawił w ogrodzie na stole telefon i jak zaczęło lać to sam zwiał do domu, a tel został

Także... mamy chwilowo kontakt na gg jak dorwie lapka (a jest u rodziców daleeekooo)
Wynocha do klubu napisac kim jest, skąd jest, jak się poznaliście i w ogóle :P
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-01, 14:25   #4962
karola_plm
Rozeznanie
 
Avatar karola_plm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 908
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

hahaha mówcie mi PEANUT

W ogóle nie mam wyrzutów sumienia, że Was zarażam, bo masło orzechowe naprawdę JEST zdrową przekąską. Nie dość że pyszne, nie dość że jest genialnym ratunkiem jak napada nas ochota na coś słodkiego, to jeszcze ma tyyyyyyyle dobrych tłuszczy! Naprawdę, jedzcie je z głową i bez wyrzutów sumienia.

Ja masło orzechowe ostatnio wcinam w dwóch formach:

wafle ryżowe + masło + kilka plasterków banana
pół banana posmarowane masłem
albo po prostu, na dziki atak głodu - łyżeczka masła, wsuwam ją jak Joe Black

Haba haba

__________________
Earned, not given.


Failure is only an option if you make it one.
karola_plm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 14:54   #4963
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Karola tylko kto potrafi skończyć na jednej łyżeczce masła orzechowego?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 18:15   #4964
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Dołączam się do fanklubu masła orzechowego Tylko coś ostatnio nie mogę znaleźć takich, które mają powyżej 97% orzechów. Będę polować na to polecane przez Karolę, z Lidla

Dzisiaj dieta to poooorażka Dzień Dziecka, więc mama rozpieszcza. A ja dalej w kraju Chcę już pojechać!

Jak czytam posty Psyhe, to przypomina mi się"Łoj córciu, córciu, już ty długo panienką nie pobędziesz, już ci za mąż pora wychodzić"

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2013-06-01 o 18:17
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 20:51   #4965
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Hahaha, bez przesadyzmu, że już niedługo


http://komixxy.pl/1345700/Zle-sie-zapowiada
psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 08:59   #4966
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;41104223]Dołączam się do fanklubu masła orzechowego Tylko coś ostatnio nie mogę znaleźć takich, które mają powyżej 97% orzechów. Będę polować na to polecane przez Karolę, z Lidla

Dzisiaj dieta to poooorażka Dzień Dziecka, więc mama rozpieszcza. A ja dalej w kraju Chcę już pojechać!

Jak czytam posty Psyhe, to przypomina mi się"Łoj córciu, córciu, już ty długo panienką nie pobędziesz, już ci za mąż pora wychodzić" [/QUOTE]
Pojedziesz, zarobisz dużo pieniążków i kupisz nam wszystkim po zgrzewce masła orzechowego tak

Ej dobijmy watek, żeby alma mater załapała się do założenia nowego :P


Moja mamcia ma dzisiaj urodziny
Po południu idziemy na obiad

Jutro znowu do pracy
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 09:47   #4967
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!



No właśnie! Żeby mogła założyć nowego sweet wątaska


Monia to musisz być dla niej dzisiaj wyjątkowo miła i traktować ją jak księżniczkę

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

A tak w ogóle to.......Co z Alexis?

Bo już się nie łudzę, że Milusia wróci, a na Winyla czeka wpie*dol
psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 09:56   #4968
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość


No właśnie! Żeby mogła założyć nowego sweet wątaska


Monia to musisz być dla niej dzisiaj wyjątkowo miła i traktować ją jak księżniczkę

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

A tak w ogóle to.......Co z Alexis?

Bo już się nie łudzę, że Milusia wróci, a na Winyla czeka wpie*dol
Winyl ma wpiernicz, bez dwóch zdań

Moja mama to królowa, ja jestem księżniczką



Ej tytuł! Ten o diecie? :P Jeszcze jakieś propozycje? :P
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 10:53   #4969
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
A gdzie rodzice kładą spać tż?
Bo wiem, że moi na pewno położyliby nas oddzielnie (ale to jak mieszkałam u rodziców) :P a znowu u R. już za drugim razem mieliśmy pościelone jedno łóżko
My też mamy w październiku wesele, ale wyciągnę jakąś kieckę z szafy :P a w sumie nie wiemy czy iść bo to tacy dalsi znajomi i jak teraz pytamy naszą paczkę to jeszcze nikogo innego nie zaprosili i nie wiemy co jest grane
Tzn. oficjalnie śpi osobno, bo mój brat ma długi język i zaraz leci do dziadków.. I chcemy oszczędzić sobie niepotrzebnej gadki! No, ale wczoraj tż przepijał przyszłego teścia i ostatecznie spaliśmy razem, także... DOBRZE, ŻE WRACAM DO MIESZKANIA

Ja nie lubię imprez, gdzie jest się zaproszonym, bo WYPADA. I tak samo nie rozumiem ludzi, którzy chodzą na takie przyjęcia. Ale wiesz... WESELE TO JEDNAK WESELE
Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
Laura: ale fajny rodzinny weekend się u Ciebie zapowiada, uwielbiam takie
Ale jaki magazyn budujecie?
Weekend super! Jak zawsze zresztą
Magazyn online - ostatnio pod prysznicem wpadłam na to, że najlepszym określeniem dla tego projektu jest zdanie - MĘSKA STRONA KOBIECOŚCI

Odpisałam Ci w albumie
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Karola tylko kto potrafi skończyć na jednej łyżeczce masła orzechowego?
Na pewno nie ja. I nie moja współlokatorka, która w dwa dni zjadła największy słoik nutelli No i jakby nie było to jeszcze z tż przynieślismy tę nutellę do domu, bo Jej nie chciało się ruszyć tyłka!
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 11:58   #4970
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

siemka

wypadałoby zacząć nowy wątek z nowym postanowieniem, no i przy okazji nowy miesiąc - czerwiec, i nowy etap w moim życiu to będzie dobry czas


Ale sie rozchorowalam, pierwszy raz w zyciu mam takie zapalenie gardła i suchy kaszel. Ale to od zimnego piwka, ktore przez cały tydzien nie chcialo mnie opuścic! leze i zdycham caly weekend.
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!

Edytowane przez _Ewelka___
Czas edycji: 2013-06-02 o 11:59
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 12:41   #4971
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
siemka

wypadałoby zacząć nowy wątek z nowym postanowieniem, no i przy okazji nowy miesiąc - czerwiec, i nowy etap w moim życiu to będzie dobry czas


Ale sie rozchorowalam, pierwszy raz w zyciu mam takie zapalenie gardła i suchy kaszel. Ale to od zimnego piwka, ktore przez cały tydzien nie chcialo mnie opuścic! leze i zdycham caly weekend.
Joł!

"Z nowym wątkiem może zaczniesz się odchudzać?"
psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 15:30   #4972
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Tzn. oficjalnie śpi osobno, bo mój brat ma długi język i zaraz leci do dziadków.. I chcemy oszczędzić sobie niepotrzebnej gadki! No, ale wczoraj tż przepijał przyszłego teścia i ostatecznie spaliśmy razem, także... DOBRZE, ŻE WRACAM DO MIESZKANIA

Na pewno nie ja. I nie moja współlokatorka, która w dwa dni zjadła największy słoik nutelli No i jakby nie było to jeszcze z tż przynieślismy tę nutellę do domu, bo Jej nie chciało się ruszyć tyłka!
A chociaż wywaliła słoik? Bo u mnie R. pożre całą bitą śmietanę albo słoik nutelli/masła orzechowego i z powrotem wstawi puste do lodówki Potem ja się napalę na zjedzenie, otwieram lodówkę, odkręcam,a tam tylko ze ścianek można se polizać i to jak dobrze poskrobiesz

Zero przyzwoitości Laura, zero :P

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
siemka

wypadałoby zacząć nowy wątek z nowym postanowieniem, no i przy okazji nowy miesiąc - czerwiec, i nowy etap w moim życiu to będzie dobry czas


Ale sie rozchorowalam, pierwszy raz w zyciu mam takie zapalenie gardła i suchy kaszel. Ale to od zimnego piwka, ktore przez cały tydzien nie chcialo mnie opuścic! leze i zdycham caly weekend.
Kodeinkę sobie połykaj nie no żartuje :P grzańca sobie zrób

Ja chcę dzisiaj zobaczyć nowy wątek!



My już po obiedzie, właśnie deszcz lunął, dobrze że zdążyliśmy dojść do chaty

Jadłyście nowe Lays Max grubo krojone o smaku czerwonej papryki? Jeśli nie to żałujcie R. mi kupił, na pożegnanie urlopu :P
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 19:53   #4973
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Monia, jak to? Już po urlopie? Ale szybko zleciało Ja nie jadłam jeszcze, ale mówisz, że warte wypróbowania?

Mój TŻ też wyjada Nutellę, a zawsze się tak zarzeka, że on nie chce, nie lubi, a potem ja otwieram słoik i zonk
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 20:13   #4974
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość

Jadłyście nowe Lays Max grubo krojone o smaku czerwonej papryki? Jeśli nie to żałujcie R. mi kupił, na pożegnanie urlopu :P
ja jadlam z reszta jadlam chyba wszystkie na tym swiecie

dziwna jestem, ale nie podzielam waszego zachwytu nad maslem orzechowym i nutella, tzn lubie, bardzo, ale nigdy nie kupuje bo nie mam umiaru, pewnie bym pol sloika zjadla ja tego w domu miec nie moge i juz nawet smaku nie pamietam
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 20:20   #4975
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

no ja właśnie kupiłam masło orzechowe i źle na tym wyjdę, nie mogę sie powstrzymać więcej nie kupię
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 20:44   #4976
karola_plm
Rozeznanie
 
Avatar karola_plm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 908
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Karola tylko kto potrafi skończyć na jednej łyżeczce masła orzechowego?
Jaaaaaaaaaaaa! Ja się zaklejam jedną Piszecie o nutelli - ja w ogóle nie kupuję, omijam po prostu szerokim łukiem, bo to na bank bym wciągnęła na jedno posiedzenie

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość

A tak w ogóle to.......Co z Alexis?

Bo już się nie łudzę, że Milusia wróci, a na Winyla czeka wpie*dol
No właśnie. I Giovenezza też z nami była. Się dziewczyny powykruszały!

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
wypadałoby zacząć nowy wątek z nowym postanowieniem, no i przy okazji nowy miesiąc - czerwiec, i nowy etap w moim życiu to będzie dobry czas


Ale sie rozchorowalam, pierwszy raz w zyciu mam takie zapalenie gardła i suchy kaszel. Ale to od zimnego piwka, ktore przez cały tydzien nie chcialo mnie opuścic! leze i zdycham caly weekend.
Ależ się miło to czyta

Kuruj się kochana

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Jadłyście nowe Lays Max grubo krojone o smaku czerwonej papryki? Jeśli nie to żałujcie R. mi kupił, na pożegnanie urlopu :P
Ja jestem jakaś dziwna, bo jakoś nigdy sobie nie kupuję chipsów. TŻ też nie lubi. Tzn jak mi ktoś podstawi pod nos, to wiadomo że wciągnę (jak wszystko), ale w życiu by mi nie przyszło do głowy, żeby dla przyjemności sobie kupić chipsy

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
no ja właśnie kupiłam masło orzechowe i źle na tym wyjdę, nie mogę sie powstrzymać więcej nie kupię
następna zarażona


Co do tytułu wątku, mi tam nadal się podoba ten, który wymyśliła pod koniec poprzedniego wątku "zrzuć pięc kilo, rzuć chłopaka, wypij piwa czteropaka".

Dzisiaj za mną 7,25km, jestem dumna bo to na @, ale już na szczęście się kończy. W nagrodę popijam sobie piwko. Ale TŻ zrobił Giuseppe i się opanowałam, nie zjadłam ani kawałka
__________________
Earned, not given.


Failure is only an option if you make it one.
karola_plm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 20:52   #4977
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Zakładajcie już ten nowy wątek, może nawet tutaj, a nie na plotkowym - był taki pomysł, ale wtedy dieta byłaby nikłym wspomnieniem...
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 20:55   #4978
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

masło orzechowe

ale jestem obolała.
nie wiem czy pisałam, wożę w zoo dzieci na koniach - parę kilometrów na pewno wpadło.
no i koń mnie w tyłek ugryzł :P
i głaskałam żyrafę

a wczoraj do 4 rano siedziałam nad stawkiem i piłam piwo z najpiękniejszym barmanem na świecie
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 21:05   #4979
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
masło orzechowe

ale jestem obolała.
nie wiem czy pisałam, wożę w zoo dzieci na koniach - parę kilometrów na pewno wpadło.
no i koń mnie w tyłek ugryzł :P
i głaskałam żyrafę

a wczoraj do 4 rano siedziałam nad stawkiem i piłam piwo z najpiękniejszym barmanem na świecie
jak koń Cie ugryzł w tylek o matkoooooooooo

a za barmana ale barmani to zło, sprawdzone




czujecie to co czuje ja, jak to dobrze czuć sie dla kogoś tak bardzo ważnym ♥
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 21:06   #4980
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Szaruch
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.