Wspólny cel mamy: od jesieni o dzidzię się staramy! staraczki 2015/2016 - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-08, 09:16   #391
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Wspólny cel mamy: od jesieni o dzidzię się staramy! staraczki 2015/2016

Dzień dobry

Jak tam VelaLuca? teścior zrobiony? czekam z niecierpliwością

Kasia_ruda wielkie dla synka
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 09:46   #392
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Wspólny cel mamy: od jesieni o dzidzię się staramy! staraczki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Bardzo krótko, pierwszà tabletkę antykoncepcyjnà na wyciszenie jajników wzięłam 1.11, a 6.12 już miałam transfer zarodków. Zastrzyki tylko 9 dni. Udało się za pierwszym, z małymi przebojami na poczàtku (beta mi nieprawidłowo przyrastała), ale ostatecznym sukcesem
To szybko super że się Wam udało za pierwszym razem. Ja mam nadzieje że nam uda się zajść normalnie do czerwca bo nie jestem przekonana do in vitro, głównie z powodów finansowych.

Jak dziś zimno wczoraj straciłam pracę

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Kasia super że maluch już chodzi
A teraz się będziecie starać 'normalnie' o dziecko? Długo się staraliście o synka zanim zdecydowaliście się na in vitro? Chciałabym poznać Twoją historię, jeśli chcesz się nią podzielić
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 09:52   #393
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Wspólny cel mamy: od jesieni o dzidzię się staramy! staraczki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
Jak dziś zimno wczoraj straciłam pracę
O kurczę kiepsko


co do invitro to powiem Wam że ta moja koleżanka która starała się tyle lat miała 3 próby in vitro i niestety nieudane. Po 3 się poddali i za miesiąc była w ciąży - naturalnej Lekarz powiedział że czasem in vitro coś odblokowuje w organizmie i tak się zdarza
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 10:00   #394
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Wspólny cel mamy: od jesieni o dzidzię się staramy! staraczki 2015/2016

Hej Dziewczyny

mysza93, współczuję A co się stało, tak nagle Cie zwolnili czy już się spodziewałaś zwolnienia?

kasia_ruda, mogę niedyskretnie zapytać z jakimi kosztami wiązały się te wszystkie procedury?

Ja nieraz sama zastanawiam się, co by było, gdyby nam nie udało się zajść w ciążę naturalnie, czy podjęlibyśmy się in vitro, czy rozważylibyśmy adopcję..kiedyś TŻ wspominał, że może ta druga opcja byłaby lepsza, on nie jest za bardzo za in vitro, z kolei ja chyba wolałabym jednak starać się o własne maleństwo, wszelkimi sposobami..
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 10:02   #395
zawiechaczarny
Wtajemniczenie
 
Avatar zawiechaczarny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 743
GG do zawiechaczarny
Dot.: Wspólny cel mamy: od jesieni o dzidzię się staramy! staraczki 2015/2016

Ja też do tej pory nie ufałam ginom z nfz. Ale ostatnio koleżanka dała mi namiary na podobno rewelacyjną panią gin z nfz, która uratowała jej synka kilka lat temu. W przyszłym tygodniu spróbuję umówić się na wizytę - mam nadzieję, że nie czeka się zbyt długo. Jak ta lekarka rzeczywiście okaże się taka dobra, to może nawet nie będę musiała w ciąży chodzić na prywatne wizyty.

Kasia, bez kukurydzy faktycznie będzie trudno w tej diecie, ale na pewno coś wymyślisz.

A u mnie dziś przyszła @ Tak czułam, że we wrześniu nic nie wyjdzie z naszych starań, skoro złapałam infekcję. Trzeba zadbać o kondycję w tym cyklu
__________________
10.05.2011
26.11.2014
18.09.2015
21.06.2018 - nasza córeczka już z nami


2.05.2017 - 5tc[*]
26.04.2019 - 9tc[*]
zawiechaczarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 10:04   #396
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Wspólny cel mamy: od jesieni o dzidzię się staramy! staraczki 2015/2016

Dzięki, okazało się że zamykają się. A niedawno mnie przyjęli, szukali pracownika a teraz nagle się zamykają

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Ja nieraz sama zastanawiam się, co by było, gdyby nam nie udało się zajść w ciążę naturalnie, czy podjęlibyśmy się in vitro, czy rozważylibyśmy adopcję..kiedyś TŻ wspominał, że może ta druga opcja byłaby lepsza, on nie jest za bardzo za in vitro, z kolei ja chyba wolałabym jednak starać się o własne maleństwo, wszelkimi sposobami..
Ja jak byłam na wizycie u ginekolożki we wrześniu, to powiedziała że daje nam czas do czerwca. Jeśli się nie uda to kieruje nas na in vitro. Ja nie jestem przekonana, bo mimo że np byśmy dostali się do programu to i tak trzeba wydać dużo pieniędzy. Ale rozmawiałam z Tż i powiedział że jest za in vitro - myślałam że nie bo to kłóci się z jego religią ale jednak tak no ale nie myślimy o tym póki co, do czerwca jeszcze czas
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 10:05   #397
Smilelinka
Raczkowanie
 
Avatar Smilelinka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 79
Dot.: Wspólny cel mamy: od jesieni o dzidzię się staramy! staraczki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

mysza93, współczuję A co się stało, tak nagle Cie zwolnili czy już się spodziewałaś zwolnienia?

kasia_ruda, mogę niedyskretnie zapytać z jakimi kosztami wiązały się te wszystkie procedury?

Ja nieraz sama zastanawiam się, co by było, gdyby nam nie udało się zajść w ciążę naturalnie, czy podjęlibyśmy się in vitro, czy rozważylibyśmy adopcję..kiedyś TŻ wspominał, że może ta druga opcja byłaby lepsza, on nie jest za bardzo za in vitro, z kolei ja chyba wolałabym jednak starać się o własne maleństwo, wszelkimi sposobami..
Ja też się kiedyś na tym zastanawiałam i ja chyba też bym starała się wszystkimi możliwymi sposobami aby urodzić swoje własne Może dlatego że bardzo chciałabym nosić pod sercem swoje maleństwo i poczuć to co każda matka.
__________________
27.05.2016r
Smilelinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-08, 10:08   #398
cavagirl
Rozeznanie
 
Avatar cavagirl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 605
Dot.: Wspólny cel mamy: od jesieni o dzidzię się staramy! staraczki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
wczoraj straciłam pracę
Jeju, współczuję

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Ja nieraz sama zastanawiam się, co by było, gdyby nam nie udało się zajść w ciążę naturalnie, czy podjęlibyśmy się in vitro, czy rozważylibyśmy adopcję..kiedyś TŻ wspominał, że może ta druga opcja byłaby lepsza, on nie jest za bardzo za in vitro, z kolei ja chyba wolałabym jednak starać się o własne maleństwo, wszelkimi sposobami..
Też się zastanawiam i wydaje mi się, że nie umiałabym pokochać nieswojego dziecka... I bardzo podziwiam ludzi, którzy to robią.

Cytat:
Napisane przez zawiechaczarny Pokaż wiadomość
A u mnie dziś przyszła @ Tak czułam, że we wrześniu nic nie wyjdzie z naszych starań, skoro złapałam infekcję. Trzeba zadbać o kondycję w tym cyklu
To jak u mnie miesiąc temu. Nadrobiliśmy w kolejnym cyklu i dziś nadal okresu brak, coś tam mnie pobolewa, ale tak prawie nic, a normalnie umieram z bólu, także nadzieja jeszcze nie umarła mimo testu
cavagirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 10:10   #399
zawiechaczarny
Wtajemniczenie
 
Avatar zawiechaczarny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 743
GG do zawiechaczarny
Dot.: Wspólny cel mamy: od jesieni o dzidzię się staramy! staraczki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny


Ja nieraz sama zastanawiam się, co by było, gdyby nam nie udało się zajść w ciążę naturalnie, czy podjęlibyśmy się in vitro, czy rozważylibyśmy adopcję..kiedyś TŻ wspominał, że może ta druga opcja byłaby lepsza, on nie jest za bardzo za in vitro, z kolei ja chyba wolałabym jednak starać się o własne maleństwo, wszelkimi sposobami..
Też się czasem nad tym zastanawiam. Co do in vitro to w sumie z TŻ nie mamy tego obgadanego. Natomiast przed ślubem ustaliliśmy, że jeżeli bardzo długo będziemy się starać o dziecko i nam nic z tego nie wyjdzie, to postaramy się o adopcję (w rodzinie TŻ były takie przypadki i jest to dla niego jak najbardziej normalne, więc nie czuje oporów przed adopcją).

Moja mama 30 lat temu przez 8 lat walczyła o zajście w ciążę. Przechodziła różne leczenia hormonalne. In vitro dopiero wtedy wchodziło w Polsce, więc jakoś nie była zdecydowana. A z jakiegoś powodu moi rodzice nie chcieli zdecydować się na adopcję. I tak po tych latach i tych wszystkich kuracjach, jak już moja mama kompletnie straciła nadzieję na dziecko, zaszła w ciążę. Także wygląda na to, że to była blokada psychiczna. Oby mnie to nie czekało, bo za 8 lat będę mieć 34l., a planujemy z TŻ raczej 2 dzieci.
__________________
10.05.2011
26.11.2014
18.09.2015
21.06.2018 - nasza córeczka już z nami


2.05.2017 - 5tc[*]
26.04.2019 - 9tc[*]
zawiechaczarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 10:10   #400
Smilelinka
Raczkowanie
 
Avatar Smilelinka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 79
Dot.: Wspólny cel mamy: od jesieni o dzidzię się staramy! staraczki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
Dzięki, okazało się że zamykają się. A niedawno mnie przyjęli, szukali pracownika a teraz nagle się zamykają


Ja jak byłam na wizycie u ginekolożki we wrześniu, to powiedziała że daje nam czas do czerwca. Jeśli się nie uda to kieruje nas na in vitro. Ja nie jestem przekonana, bo mimo że np byśmy dostali się do programu to i tak trzeba wydać dużo pieniędzy. Ale rozmawiałam z Tż i powiedział że jest za in vitro - myślałam że nie bo to kłóci się z jego religią ale jednak tak no ale nie myślimy o tym póki co, do czerwca jeszcze czas
Witaj w klubie, u mnie to samo. Też nie pracuje, bo firma w której pracowałam się zamknęła
__________________
27.05.2016r
Smilelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 10:11   #401
geosmina
Wtajemniczenie
 
Avatar geosmina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 041
Dot.: Wspólny cel mamy: od jesieni o dzidzię się staramy! staraczki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
To szybko super że się Wam udało za pierwszym razem. Ja mam nadzieje że nam uda się zajść normalnie do czerwca bo nie jestem przekonana do in vitro, głównie z powodów finansowych.

Jak dziś zimno wczoraj straciłam pracę

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Kasia super że maluch już chodzi
A teraz się będziecie starać 'normalnie' o dziecko? Długo się staraliście o synka zanim zdecydowaliście się na in vitro? Chciałabym poznać Twoją historię, jeśli chcesz się nią podzielić
Współczuję utraty pracy... Ale na pewno szybko znajdziesz coś dużo lepszego 😀

U mnie też zimnica, szok normalnie 😒 jadę teraz do pracy, nawet się cieszę, bo wczoraj już nie wiedziałam co z nudów robić w domu 😜

Piszę z telefonu-pozdro szejset
__________________
"Jakiś" to nie to samo co "jakichś"!!!

"Zenek, co ty jakiś nie w sosie jesteś? Może zjadłbyś jakichś pierożków babcinych?"
geosmina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-08, 10:14   #402
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Wspólny cel mamy: od jesieni o dzidzię się staramy! staraczki 2015/2016

Dzięki Mam nadzieje że coś znajdę, ale u nas na wsi ciężko. Najwyżej pozajmuje się zwierzakami
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 10:42   #403
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Wspólny cel mamy: od jesieni o dzidzię się staramy! staraczki 2015/2016

Ja obawiałabym się, że dziecko adoptowane mogłoby potem sprawiać kłopoty, bo przecież nie wiemy do końca jacy byli rodzice dziecka, czy matka nie piła w ciąży itd... Bałabym się, że mogłabym potem żałować decyzji o adopcji. Jednak podświadomie mogłabym czuć, że muszę się mierzyć z czymś, co nie jest moją winą, obawiałabym się po prostu, że będę żałować a wycofać się już nie będzie można. Ale to oczywiście tylko gdybanie, może byłoby zupełnie odwrotnie, może takie dziecko byłoby dla mnie całym światem, i nie miałabym nigdy wątpliwości? Trudny temat, musiałabym się milion razy zastanowić, aby nikogo nie zranić.

A jeśli chodzi o in vitro, to może TŻ by się zgodził, bardziej obawiałabym się reakcji jego rodziców bo oni baaaardzo wierzący, ale co tam, najwyżej dowiedzieliby się po fakcie
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 10:55   #404
Smilelinka
Raczkowanie
 
Avatar Smilelinka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 79
Dot.: Wspólny cel mamy: od jesieni o dzidzię się staramy! staraczki 2015/2016

Dokładnie takie same obawy miałabym co do adoptowanego dziecka, a z drugiej strony przecież te dzieci tez zasługują na prawdziwą rodzinę..bardzo ciężki temat jest jeżeli chodzi o adopcję. No jednak z drugiej strony lepiej ze te dzieci znalazły się w domu Dziecka, a nie na śmietniku albo matka zabiła bo nie chciała.
__________________
27.05.2016r
Smilelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 11:11   #405
aniusia49
Raczkowanie
 
Avatar aniusia49
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 97
Dot.: Wspólny cel mamy: od jesieni o dzidzię się staramy! staraczki 2015/2016

Cześć dziewczyny

mysza93 Bardzo mi przykro z powodu pracy na pewno szybko uda się znaleźć coś nowego

kasia_ruda brawo dla syna! A co do tej alergii to w jakim jest stopniu? Bo jeżeli nie objawia się aż tak bardzo, to może maluch normalnie jeść tak jak jadł. Odczulania pewnie są dopiero jak dziecko jest trochę starsze...

confused women Jeżeli sami rodzice się nie przyznają to ludzie w ogóle nie muszę wiedzieć że to przez in vitro. Ja nie wiem co byśmy zrobili, staram się o tym nie myśleć


Miłego dnia
aniusia49 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 11:11   #406
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Wspólny cel mamy: od jesieni o dzidzię się staramy! staraczki 2015/2016

U nas nikt by się nie dowiedział. Tzn ja bym nikomu nie mówiła. Nikt nie wie że się staramy. Po co? Tzn wie moja przyjaciółka
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 11:15   #407
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Wspólny cel mamy: od jesieni o dzidzię się staramy! staraczki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez aniusia49 Pokaż wiadomość
confused women Jeżeli sami rodzice się nie przyznają to ludzie w ogóle nie muszę wiedzieć że to przez in vitro. Ja nie wiem co byśmy zrobili, staram się o tym nie myśleć
Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
U nas nikt by się nie dowiedział. Tzn ja bym nikomu nie mówiła. Nikt nie wie że się staramy. Po co? Tzn wie moja przyjaciółka
W sumie macie rację Dziewczyny Zresztą, jak wszyscy naokoło wiedzą o staraniach to i presja większa. Lepiej sobie tego oszczędzić i nie chwalić się wszystkim naokoło. Dopiero po fakcie, gdy dzieciątko będzie w drodze
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 11:25   #408
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Wspólny cel mamy: od jesieni o dzidzię się staramy! staraczki 2015/2016

Ostatnio czytałam w gazecie że właśnie para starała się ileś lat o dziecko, udało im się przez in vitro. Po porodzie chcieli ochrzcić dziecko i poszli do księdza z pytaniem 'czy ochrzci dziecko które jest z in vitro'. Nie wiem dla mnie to dziwne. Takie samo dziecko jak każde inne
Ja nikomu się nie chwalę, nie ma czym. Jak się uda zajść w ciąże to również nie będę mówić że się staraliśmy ileś lat. Po co? Nie czuję potrzeby dzielić się tym z kimkolwiek
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 11:28   #409
aniusia49
Raczkowanie
 
Avatar aniusia49
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 97
Dot.: Wspólny cel mamy: od jesieni o dzidzię się staramy! staraczki 2015/2016

U nas też nikt nie wie, że się staramy o maleństwo. Za dwa tygodnie jedziemy na 18stke mojego brata, już wymyślam co powiem jak zapytają dlaczego nic nie piję
aniusia49 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-08, 11:32   #410
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Wspólny cel mamy: od jesieni o dzidzię się staramy! staraczki 2015/2016

Ja w sumie pije jak jest jakaś okazja. Nie biorę leków wywołujących owulację to mogę.
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 12:00   #411
cavagirl
Rozeznanie
 
Avatar cavagirl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 605
Dot.: Wspólny cel mamy: od jesieni o dzidzię się staramy! staraczki 2015/2016

Ja nie piję od początku starań prawie nic. Najgorzej będzie na spotkaniu służbowym, które niedługo, bo że po ślubie, to wszyscy czujni od razu w tym temacie. Będę najwyżej lampkę czerwonego wina pić przez cały wieczór...
cavagirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 12:04   #412
monique_05
Raczkowanie
 
Avatar monique_05
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: 51.770N 19.459E
Wiadomości: 485
Dot.: Wspólny cel mamy: od jesieni o dzidzię się staramy! staraczki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
W sumie macie rację Dziewczyny Zresztą, jak wszyscy naokoło wiedzą o staraniach to i presja większa. Lepiej sobie tego oszczędzić i nie chwalić się wszystkim naokoło. Dopiero po fakcie, gdy dzieciątko będzie w drodze
A u nas jest presja mimo tego, że nie wiedzą, że się staramy Ooo bo już po ślubie, bo już 27 lat. Tym bardziej, że siostra mojego męża urodziła w sobotę (ma 21 lat) to teraz już totalnie jest parcie ze strony wszystkich, nawet dalszych kuzynek, że teraz kolej na nas, to już najwyższa pora i bla bla bla... A mnie to tylko stresuje.. Myślę, że może jakby się dowiedzieli, że się staramy to by się trochę uciszyli (szkoda, że ludzie czasami nie pomyślą, że być może ktos się stara tylko nie wychodzi), ale też nie mam zamiaru wszystkim obwieszczać, że chcemy już dzidzię.

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez cavagirl Pokaż wiadomość
Ja nie piję od początku starań prawie nic. Najgorzej będzie na spotkaniu służbowym, które niedługo, bo że po ślubie, to wszyscy czujni od razu w tym temacie. Będę najwyżej lampkę czerwonego wina pić przez cały wieczór...
Moja ginka powiedziała, że można pić i ze to nie szkodzi. Oczywiście umiarkowanie, a nie do upadłego. Ale ja mimo wszystko i tak ograniczam alko.
monique_05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 12:10   #413
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Wspólny cel mamy: od jesieni o dzidzię się staramy! staraczki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez monique_05 Pokaż wiadomość
A u nas jest presja mimo tego, że nie wiedzą, że się staramy Ooo bo już po ślubie, bo już 27 lat. Tym bardziej, że siostra mojego męża urodziła w sobotę (ma 21 lat) to teraz już totalnie jest parcie ze strony wszystkich, nawet dalszych kuzynek, że teraz kolej na nas, to już najwyższa pora i bla bla bla...
U nas mimo że jesteśmy młodzi to już zaczynają się teksty, że ponad rok po ślubie i nic nie widać. Miłe to nie jest ale co zrobić gdyby tylko widzieli to od razu zamknęliby jadaczki. Ale to dalsza rodzina pyta, no i brat Tż a tak to spokój póki co.

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Ja gdybym miała nie pić odkąd się staramy to stuknęłoby już 1,5 roku prawie. A nie wyobrażam sobie tego, lubię wypić piwko smakowe czy wina trochę. Czy nawet wódkę na własnym weselu czy okrągłych urodzinach teścia Wiadomo że jak brałam CLO to nie piłam.
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 12:16   #414
aniusia49
Raczkowanie
 
Avatar aniusia49
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 97
Dot.: Wspólny cel mamy: od jesieni o dzidzię się staramy! staraczki 2015/2016

mysza93 ja też lubię czasami wypić piwo smakowe czy coś innego, ale wtedy będę kilka dni przed @ więc nie chciałabym ryzykować
aniusia49 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 12:18   #415
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Wspólny cel mamy: od jesieni o dzidzię się staramy! staraczki 2015/2016

Ja też piję okazjonalnie, tzn w weekend jakiegoś drinka czy winko. Bo tak naprawdę starania mogą trwać i trwać a ja lubię nieraz w weekend dla relaksu jakiegoś dobrego drinka, tylko tak jak któraś wyżej napisała-umiarkowanie a nie do upadłego Jak będę w ciąży i jak będę karmić to będzie przynajmniej 1,5roku całkowicie bez alko, więc nie widzę sensu by już teraz całkowicie odmawiać sobie %%. Trochę można.
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 12:25   #416
Smilelinka
Raczkowanie
 
Avatar Smilelinka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 79
Dot.: Wspólny cel mamy: od jesieni o dzidzię się staramy! staraczki 2015/2016

Ja też sobie na weekend lubię wypić piwko albo drinka wisniówka + sok bananowy i podczas starań też będę,oczywiście wiadomo że nie do upicia sie

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Mam do was pytanie, przytylyscie podczas brania tabletek anty?
__________________
27.05.2016r
Smilelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 12:51   #417
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Wspólny cel mamy: od jesieni o dzidzię się staramy! staraczki 2015/2016

Dziewczyny testu niestety nie zrobiłam bo nie byłam w stanie.
Spałam w nocy tylko 3 godziny, ciągle ciągnęło mnie na wymioty, a nad ranem tak mnie coś kuło w brzuchu, że usnęłam dopiero koło 9 i własnie wstałam. Nie czuje się na siłach wsiąść do samochodu i jechać kupić test bo jak tylko się podniosę z łóżka to lecę do toalety.
Aż się zaczynam martwić co to może być jeśli nie ciąża.....
Już miałam operację na brzuch i nawroty oby to nie było znów to....
No nic, jutro mąż wraca to przywiezie mi w prezencie test
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 12:53   #418
Smilelinka
Raczkowanie
 
Avatar Smilelinka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 79
Dot.: Wspólny cel mamy: od jesieni o dzidzię się staramy! staraczki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
Dziewczyny testu niestety nie zrobiłam bo nie byłam w stanie.
Spałam w nocy tylko 3 godziny, ciągle ciągnęło mnie na wymioty, a nad ranem tak mnie coś kuło w brzuchu, że usnęłam dopiero koło 9 i własnie wstałam. Nie czuje się na siłach wsiąść do samochodu i jechać kupić test bo jak tylko się podniosę z łóżka to lecę do toalety.
Aż się zaczynam martwić co to może być jeśli nie ciąża.....
Już miałam operację na brzuch i nawroty oby to nie było znów to....
No nic, jutro mąż wraca to przywiezie mi w prezencie test
Trzymam kciuki aby to była ciąża
__________________
27.05.2016r
Smilelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 12:56   #419
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Wspólny cel mamy: od jesieni o dzidzię się staramy! staraczki 2015/2016

Ja z sokiem bananowym to blue curacao i wódka, ale ciężkie dosyć, ostatnio się przerzuciłam na mohito lub cosmopolitan

Ja nic nie przytyłam podczas brania antyków, te wszystkie nowe tabsy mają działanie moczopędne jakby, tzn nie zatrzymują wody w organizmie i nie powinno się tyć.

VelaLuca, czyli nadal trzymasz nas w napięciu
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 12:58   #420
Smilelinka
Raczkowanie
 
Avatar Smilelinka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 79
Dot.: Wspólny cel mamy: od jesieni o dzidzię się staramy! staraczki 2015/2016

A ja właśnie biorę te 24+4 i właśnie miałam z tym problem i podczas 4lat przytyłam ok 10 kg :-S
__________________
27.05.2016r
Smilelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-09 20:29:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.