Wrześniówki 2016 <3 - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-24, 13:12   #1381
Zefirkowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 611
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Ja mam badania z datami od lipca więc nie da rady powiedzieć że tylko byłam potwierdzić.
Czy wy też macie taką suchą skórę? Czy to nie jest efekt ciąży?
Ja mam, nie wiem czy to ciąża, czy suche powietrze w mieszkaniu. Wiadomo zima, kaloryfery itd. Muszę zainwestować w nawilżacz parowy.
Zefirkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 13:16   #1382
ttuska
Rozeznanie
 
Avatar ttuska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 881
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez Mimisia84 Pokaż wiadomość
Ttuska ja chodze do gina prywatnie. Prowadzil tez moja 1 ciaze i robil cc. Lekarz jest super, tylko czeka sie na wejscie do gabinetu srednio 3h...

Ja od wczoraj mam lekkie brazowe plamienia i tylko w godzinach 12-15. Dziwne. Nie panikuje 😛

Na 1 wizyte ide we wtorek to bedzie prawie 9 tydzien. Bety nie badalam.

Tez mam te okropne wieczorne wzdecia - mimo, ze jem tyle co przed ciaza lub nawet mniej. Chyba poki co to stracilam 1kg. Obowiazkowo musze zjesc 1 batonika dziennie 😁
Ja też byłam 2 razy prywatnie podczas starań, jedyne co mnie zdenerwował to 12 badań do zrobienia wszystko oczywiście prywatnie.. ona jest lekarzem w Uniwersyteckim w Krakowie to może chociaż tam mnie na badania wyśle, ale watpie
ttuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 13:18   #1383
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez Zefirkowa Pokaż wiadomość
Ja mam, nie wiem czy to ciąża, czy suche powietrze w mieszkaniu. Wiadomo zima, kaloryfery itd. Muszę zainwestować w nawilżacz parowy.
Ja mam wodę w misce na kaloryferze, zawsze miałam suchą Ale teraz to już masakra. Ostatnio aż mnie skóra na plecach ciągnęła a skóra na piszczelach jest aż biała
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 13:26   #1384
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez Mimisia84 Pokaż wiadomość
Ttuska ja chodze do gina prywatnie. Prowadzil tez moja 1 ciaze i robil cc. Lekarz jest super, tylko czeka sie na wejscie do gabinetu srednio 3h...

Ja od wczoraj mam lekkie brazowe plamienia i tylko w godzinach 12-15. Dziwne. Nie panikuje ��

Na 1 wizyte ide we wtorek to bedzie prawie 9 tydzien. Bety nie badalam.

Tez mam te okropne wieczorne wzdecia - mimo, ze jem tyle co przed ciaza lub nawet mniej. Chyba poki co to stracilam 1kg. Obowiazkowo musze zjesc 1 batonika dziennie ��
miałam takiego ginka w Katosach,jak szłaś to siedziałaś z 4h
nawet na klatce siedziały dziewczyny bo w poczekalni było czarno

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Samarinda Pokaż wiadomość
Ja mam koszmarny rzut łojotokowego zapalenia skóry - nie mogę w ciąży stosować sterydów, których używam od lat... Wyglądam jak trędowata :/
witam w klubie ja brałam zastrzyki sterydowe, maści mocniejsze a teraz nawet protopicu nie mogę


jak się przyznałam lekarzowi co chodzę z pakietu o tym drugim ginku to myślałam,że mnie zabije wzrokiem i powiedział, że źle robię i powinnam się trzymać jednego a nie tu i tu..teraz będę to ukrywać
__________________

ℒℴѵℯ ..

Edytowane przez lianeska
Czas edycji: 2016-01-24 o 13:29
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 13:35   #1385
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez Zefirkowa Pokaż wiadomość
Ja mam, nie wiem czy to ciąża, czy suche powietrze w mieszkaniu. Wiadomo zima, kaloryfery itd. Muszę zainwestować w nawilżacz parowy.
U mnie jest koszmarnie suche powietrze, przez co wszystko jest tak naelektryzowane, ze czego nie dotkne, to w nocy nawet iskry widac!
Też chcemy nawilżacz, ale jak oglądałam przez Internet, to chyba wszystkie w rozsądnej cenie są ultradźwiękowe, a podobno przy takim zwierzęta w domu mogą się źle czuć :/

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 13:44   #1386
Zefirkowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 611
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
U mnie jest koszmarnie suche powietrze, przez co wszystko jest tak naelektryzowane, ze czego nie dotkne, to w nocy nawet iskry widac!
Też chcemy nawilżacz, ale jak oglądałam przez Internet, to chyba wszystkie w rozsądnej cenie są ultradźwiękowe, a podobno przy takim zwierzęta w domu mogą się źle czuć :/

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
Ja chciałam jakiś kupić (nie mam zwierząt) ale jak zaczęłam czytać ile jest różnych typów to się wystraszyłam i odłożyłam to na czas nieokreślony.
Zefirkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 13:47   #1387
Mimisia84
Raczkowanie
 
Avatar Mimisia84
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 73
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Manddy chodze do dr Kmiecia na os. Oświecenia, on też pracuje w szpitalu Żeromskiego. Warto chodzic do lekarza, ktory przy porodzie lub cc "zaopiekuje" sie w szpitalu. Koleżanka chodzi do pani dr Moskały - też ja poleca.

Mam coraz wiecej brazowych uplawow... i juz powoli mnie to martwi. Co tu robic??? Wizyta we wtorek. Co myslicie?
Mimisia84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-24, 13:51   #1388
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez Mimisia84 Pokaż wiadomość
Manddy chodze do dr Kmiecia na os. Oświecenia, on też pracuje w szpitalu Żeromskiego. Warto chodzic do lekarza, ktory przy porodzie lub cc "zaopiekuje" sie w szpitalu. Koleżanka chodzi do pani dr Moskały - też ja poleca.

Mam coraz wiecej brazowych uplawow... i juz powoli mnie to martwi. Co tu robic??? Wizyta we wtorek. Co myslicie?
kochana, może podejdź na pogotowie?
nie będziesz się martwiła
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 13:58   #1389
ttuska
Rozeznanie
 
Avatar ttuska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 881
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez Mimisia84 Pokaż wiadomość
Manddy chodze do dr Kmiecia na os. Oświecenia, on też pracuje w szpitalu Żeromskiego. Warto chodzic do lekarza, ktory przy porodzie lub cc "zaopiekuje" sie w szpitalu. Koleżanka chodzi do pani dr Moskały - też ja poleca.

Mam coraz wiecej brazowych uplawow... i juz powoli mnie to martwi. Co tu robic??? Wizyta we wtorek. Co myslicie?
A gdzie dokładnie na oświecenia, bo to moje osiedle zamieszkania
Lepiej jedz - przynajmniej się uspokoisz
ttuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 13:59   #1390
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cześć, i ja się ujawnię staraliśmy się równo rok od odstawienia tabletek i się udało... Teraz tylko stres co dalej. Nie ogarniam na razie który to tydzień, na usg 11.01 było już niby coś widać, ale konkretów się pewnie dowiem na wizycie we środę - akurat w moje urodziny

Lekarza trafiłam na prawdę fajnego w ramach luxmedu i będę do niego chodzić, wszystkie badania w pakiecie.

Na razie towarzyszą mi mdłości, co szczególnie dokuczliwe było na urlopie z którego dopiero co wróciliśmy. Drogi takie kręte, myślałam że nie wytrzymam, bleee
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 14:06   #1391
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
Cześć, i ja się ujawnię staraliśmy się równo rok od odstawienia tabletek i się udało... Teraz tylko stres co dalej. Nie ogarniam na razie który to tydzień, na usg 11.01 było już niby coś widać, ale konkretów się pewnie dowiem na wizycie we środę - akurat w moje urodziny

Lekarza trafiłam na prawdę fajnego w ramach luxmedu i będę do niego chodzić, wszystkie badania w pakiecie.

Na razie towarzyszą mi mdłości, co szczególnie dokuczliwe było na urlopie z którego dopiero co wróciliśmy. Drogi takie kręte, myślałam że nie wytrzymam, bleee

hej ale prezent w urodzinki będziesz miała)
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-24, 14:14   #1392
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
Cześć, i ja się ujawnię staraliśmy się równo rok od odstawienia tabletek i się udało... Teraz tylko stres co dalej. Nie ogarniam na razie który to tydzień, na usg 11.01 było już niby coś widać, ale konkretów się pewnie dowiem na wizycie we środę - akurat w moje urodziny

Lekarza trafiłam na prawdę fajnego w ramach luxmedu i będę do niego chodzić, wszystkie badania w pakiecie.

Na razie towarzyszą mi mdłości, co szczególnie dokuczliwe było na urlopie z którego dopiero co wróciliśmy. Drogi takie kręte, myślałam że nie wytrzymam, bleee
A co to za lekarz? Widzę, ze też jesteś z Warszawy, a ja jak patrze w Lux Medzie, to do sensownych lekarzy nigdy nie ma bliskich terminów regularnie

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 14:16   #1393
Zefirkowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 611
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Dziewczyny macie zamiar robić USG prenatalne? Czym to się w praktyce różni od "normalnego"USG (oprócz ceny)? Jakiś lepszy sprzęt? Czy to tylko wyłudzania kasy?
Zefirkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 14:19   #1394
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Ja się zastanawiam nad prenatalnym i badaniem z krwi, koszt chyba 200zl a ujawnia chyba czy da jakieś wady rozwojowe. Tak mi się wydaje
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 14:20   #1395
Mimisia84
Raczkowanie
 
Avatar Mimisia84
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 73
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Ttuska, dr przyjmuje na Oświecenia 55/16. Popatrz sobie dokładniej w necie, tam tez jest nr telefonu. Ja jestem z niego zadowolona. Tylko wiadomo, jak sie chodzi prywatnie to za kazde badanie ( typu krew, mocz, tsh, i inne drogie) placi sie z wlasnej kieszeni.

Nie chce tych plamien...
Mimisia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 14:28   #1396
Zefirkowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 611
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam nad prenatalnym i badaniem z krwi, koszt chyba 200zl a ujawnia chyba czy da jakieś wady rozwojowe. Tak mi się wydaje
Na USG prenatalnym (z tego co zrozumiałam z czytania "Internetów") podobno lekarz jest w stanie powiedzieć już od razu czy dziecko ma niektóre wady czy nie. W razie niepewności kieruje na dalsze badania. Pytanie brzmi, czemu nie może tego samego powiedzieć po obserwacji "zwykłego" USG? U mnie koszt 250 zł. Nie ogarniam tego.

Tu jest to nieźle podsumowane http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod...1,4255672.html

Mnie w tym roku stuknie 30-stka więc w zasadzie dobrze byłoby chyba zrobić.

Edytowane przez Zefirkowa
Czas edycji: 2016-01-24 o 14:29
Zefirkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 14:30   #1397
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Wrześniówki 2016 &lt;3

Cytat:
Napisane przez Zefirkowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie zamiar robić USG prenatalne? Czym to się w praktyce różni od "normalnego"USG (oprócz ceny)? Jakiś lepszy sprzęt? Czy to tylko wyłudzania kasy?
A ono nie jest obowiązkowe?
Różni się tym, ze lekarz duzo dokladniej mierzy dziecko, ogląda jego organy, itp, więc nic dziwnego, ze jest droższe A, no i nie każdy lekarz jest na tyle biegły w robieniu USG, żeby moc zrobić prenatalne - dlatego często kierują do specjalistow, którzy się tym zajmują.



Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________

Edytowane przez Lea_ny
Czas edycji: 2016-01-24 o 14:32
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 14:30   #1398
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
A co to za lekarz? Widzę, ze też jesteś z Warszawy, a ja jak patrze w Lux Medzie, to do sensownych lekarzy nigdy nie ma bliskich terminów regularnie

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka


Dr Stec. Normalnie pewnie są do niego odległe terminy jak do większości ogarniętych ginów w luxmedzie. Ale... Jak się solidnie zapoluje na termin w rejestracji internetowej to mozna coś ustrzelić jak się zwolni akurat, mi się tak udało, we wtorek wieczorem zapisalam się na środę rano. Teraz zostałam od razu zapisana na termin dodatkowy na 27.01, czyli 2 tygodnie po pierwszej wizycie.

Też mam trochę stresa, chociaż niby się staraliśmy tyle czasu... Ale fizjologia ciąży mnie przeraża :/
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 14:52   #1399
ttuska
Rozeznanie
 
Avatar ttuska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 881
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Wydaje mi się, że lepiej zrobić prenatalne i 3d niż potem żałować..
ttuska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-24, 15:19   #1400
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez ttuska Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że lepiej zrobić prenatalne i 3d niż potem żałować..
moim zdaniem też warto
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 15:40   #1401
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Hej dziewczyny - zamienię się. Przyjmę mdłości w dowolnej ilości a oddam co wieczorne zjazdy nastroju i problemy z zasypianiem

Z ciekawostek dt. objawów - junior ma twarde zdanie odnośnie przedłużania chwili kolejnego posiłku. Godzinę przed nim w brzuchu odzywa mi się przypominające poburkiwanie Piętnaście minut przed - bliżej nieokreślony marsz a-dur na jelito i śledzionę a jak nie zjem o równej godzinie, to jestem skłonna uznać, że umieram z głodu.

Jestem ciekawa, czy Was też tak ssie

Dzisiaj kuchnia serwowała:

-kanapka orkiszowa z masłem orzechowym,
-trzy wafle chrupkie w czekoladzie,
-szklankę makaronu ze 100g łososia, 50g kukurydzy, pesto i posypką "orientalną" z nasion (wszystko z Biedronki)

w planach jeszcze

-zielony koktajl (ten o którym pisałam wczoraj),
-kanapka orkiszowa z plastrem sera i szynki.

W sumie jadłam tak już wcześniej, więc nie jest za ciężko, ale z większą uwagą.
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 15:44   #1402
Mimisia84
Raczkowanie
 
Avatar Mimisia84
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 73
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Jesli lekarz jest dobry to nawet na usg 2d zobaczy i zbada co trzeba czyli kosc nosowa, przeziernosc karkowa, przepływy itp (te info pozwalaja wykluczyc np. zespol downa). Jak cos wyjdzie nie tak to moga kierowac na testy pappa z krwi czy powazniejsza amniopunkcje.
Mimisia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 15:50   #1403
Samarinda
Zadomowienie
 
Avatar Samarinda
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 428
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny - zamienię się. Przyjmę mdłości w dowolnej ilości a oddam co wieczorne zjazdy nastroju i problemy z zasypianiem

Z ciekawostek dt. objawów - junior ma twarde zdanie odnośnie przedłużania chwili kolejnego posiłku. Godzinę przed nim w brzuchu odzywa mi się przypominające poburkiwanie Piętnaście minut przed - bliżej nieokreślony marsz a-dur na jelito i śledzionę a jak nie zjem o równej godzinie, to jestem skłonna uznać, że umieram z głodu.

Jestem ciekawa, czy Was też tak ssie

Dzisiaj kuchnia serwowała:

-kanapka orkiszowa z masłem orzechowym,
-trzy wafle chrupkie w czekoladzie,
-szklankę makaronu ze 100g łososia, 50g kukurydzy, pesto i posypką "orientalną" z nasion (wszystko z Biedronki)

w planach jeszcze

-zielony koktajl (ten o którym pisałam wczoraj),
-kanapka orkiszowa z plastrem sera i szynki.

W sumie jadłam tak już wcześniej, więc nie jest za ciężko, ale z większą uwagą.
Ja też chodzę nienażarta. W domu to jeszcze, ale do pracy na jutro chyba pół lodówki zabiorę
__________________
This sky, this bend in the river,
Slows down and delivers me, the tide rolls back,
And all my memories fade to black (...)
. /Sting


Samarinda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 15:52   #1404
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez Samarinda Pokaż wiadomość
Ja też chodzę nienażarta. W domu to jeszcze, ale do pracy na jutro chyba pół lodówki zabiorę
Jak mnie zasysa to te wafle mają faktycznie sporo błonnika. A jeszcze nie wiedząc że jestem w ciąży potrafiłam zjeść 400g szpinaku. Zatkało na amen Polecam to pierwsze, to drugie w sumie sama nie wiem
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 15:53   #1405
Manddy
Zadomowienie
 
Avatar Manddy
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 159
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez Samarinda Pokaż wiadomość
Ja mam koszmarny rzut łojotokowego zapalenia skóry - nie mogę w ciąży stosować sterydów, których używam od lat... Wyglądam jak trędowata :/
Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość

witam w klubie ja brałam zastrzyki sterydowe, maści mocniejsze a teraz nawet protopicu nie mogę
To i ja się zapiszę do klubu Ja na szczęście od kilku lat mam "tylko" problem z łuską na głowie, twarz już mi się uspokoiła. Ale głowa też jest uciążliwa, bo to wygląda jak łupież A mojego ulubionego Dermovate też nie mogę stosować.
Manddy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 15:56   #1406
Samarinda
Zadomowienie
 
Avatar Samarinda
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 428
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
Jak mnie zasysa to te wafle mają faktycznie sporo błonnika. A jeszcze nie wiedząc że jestem w ciąży potrafiłam zjeść 400g szpinaku. Zatkało na amen
Wafle ryżowe jem regularnie od 8 lat, mam nietolerancję glutenu. Ale niestety laktozy też, więc te w czekoladzie odpadają :/

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Manddy Pokaż wiadomość
To i ja się zapiszę do klubu Ja na szczęście od kilku lat mam "tylko" problem z łuską na głowie, twarz już mi się uspokoiła. Ale głowa też jest uciążliwa, bo to wygląda jak łupież A mojego ulubionego Dermovate też nie mogę stosować.
U mnie diprogenta była zbawieniem od zawsze, działa błyskawicznie. Łuska na głowie to swoją drogą, najgorzej jest pod oczami, przy płatkach nosa, w kącikach ust, pod szczęką i pod linią włosów. Ciągle chodzę przez to w rozpuszczonych :/
__________________
This sky, this bend in the river,
Slows down and delivers me, the tide rolls back,
And all my memories fade to black (...)
. /Sting


Samarinda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 15:56   #1407
aniusia49
Raczkowanie
 
Avatar aniusia49
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 97
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Miałam Wam ostatnio pisać, że nie mam żadnych objawów aż nagle zaczęły mnie boleć piersi. Dziś chodzę cały dzień głodna!

Ile wy piszecie, ciężko mi to ogarnąć!
aniusia49 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 15:59   #1408
Samarinda
Zadomowienie
 
Avatar Samarinda
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 428
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Moje piersi już żyją własnym życiem, zejście po schodach to prawdziwe wyzwanie

A jutro czeka mnie jazda mpk... Wrocławianki zrozumieją Nie macie wrażenia, że kierowcy są coraz gorsi? Co sekundę zmiana gaz-hamulec, jadą jakby ziemniaki wieźli. Już na długo przed ciążą robiło mi się niedobrze przez 20 min jazdy, a co będzie jutro?
__________________
This sky, this bend in the river,
Slows down and delivers me, the tide rolls back,
And all my memories fade to black (...)
. /Sting


Samarinda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 16:09   #1409
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez Samarinda Pokaż wiadomość
Wafle ryżowe jem regularnie od 8 lat, mam nietolerancję glutenu. Ale niestety laktozy też, więc te w czekoladzie odpadają :/

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------



U mnie diprogenta była zbawieniem od zawsze, działa błyskawicznie. Łuska na głowie to swoją drogą, najgorzej jest pod oczami, przy płatkach nosa, w kącikach ust, pod szczęką i pod linią włosów. Ciągle chodzę przez to w rozpuszczonych :/
W Biedrze i w Lidlu są bardzo dobre w czekoladzie bez mleka

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Mimisia84 Pokaż wiadomość
Jesli lekarz jest dobry to nawet na usg 2d zobaczy i zbada co trzeba czyli kosc nosowa, przeziernosc karkowa, przepływy itp (te info pozwalaja wykluczyc np. zespol downa). Jak cos wyjdzie nie tak to moga kierowac na testy pappa z krwi czy powazniejsza amniopunkcje.
Prenatalne to chyba tylko w 2D się robi. 3D, to chyba bardziej w ramach atrakcji zeby zobaczyć rysy twarzy dziecka

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 16:09   #1410
Manddy
Zadomowienie
 
Avatar Manddy
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 159
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Wiecie, tak sobie właśnie siedzę i myślę, że mój poprzedni lekarz z NFZ to mnie naciągnął. Badanie usg genetyczne z tego co widzę jest bezpłatne jeżeli skierowanie wystawia lekarz, który ma umowę z NFZ. Dodatkowo należą się każdej kobiecie po 35 roku życia a ja do nich należę (i należałam wówczas). A ten skubaniec nie dał mi skierowania tylko od razu zaproponował płatne badanie w prywatnym centrum medycznym, gdzie oczywiście przyjmuje. Wtedy nawet o tym nie myślałam tylko skoro trzeba to zrobię. A teraz tak czytam i czytam i widzę, że mnie najnormalniej w świecie naciągnął
Ale się wkurzyłam
Manddy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-22 16:02:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:34.