Wrześniówki 2016 <3 - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-28, 21:29   #1981
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
powoli zanika ale nadal mam zakaz np współżycia, mam sie oszczedzac itp. no i plamie po nim.
moze w 2 trymestrze.. ale myslalam,ze bede bardziej aktywna i klops.
Nie wiem czy pisalam, ale też mam krwiaka. Leże trzeci tydzień na zwolnieniu. Ostatnio w pon nadal był niestety....
Też sadzilam że będę aktywną póki brzuch niue będzie przeszkadzał... Jeszcze studiuje podyplomowo i kończe studia w marcu. A tu już dwa zjazdy opuszczone

Plamienia mam od wczoraj albo raczej brudzenia. Wcześniej nie było plamienia przez tydxien, bo włączyła mi do duphastonu luteine. Bez luteiny miałam duże plamienia jasnoczerwona krwią, co mnie przerazilo

Znam więc wasz ból
__________________

1.08.2015




Edytowane przez asiaczek87
Czas edycji: 2016-01-28 o 21:36
asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 06:31   #1982
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez Samarinda Pokaż wiadomość
To możemy sobie ręce podać. Ja wylądowałam na Ziemowita na nocnej opiece zdrowotnej, bo do internisty się nie zmieściłam. Mam nadzieję, że jutro będzie widać serce na usg i dostanę normalne ciążowe zwolnienie. Internista zasugerował, że cały pierwszy trymestr powinnam spędzić w domu, bo tych infekcji coś za dużo już mam i nie wygląda to optymistycznie na przyszłość.
Mi się udało wczoraj o 14 zarejestrować z przychodni Gaj.
No i m l4 z zaznaczeniem ciąży. Na pewno dostaniesz to zaświadczenie dziś.
Kurcze to moze faktycznie pomyśl o tym L4 na dłużej.
Będzie db.
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 07:10   #1983
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Dzień dobry!
Dzisiaj po raz pierwszy obudziłam się z naprawdę silnymi mdlosciami, które utrzymują się już 2 godziny... nie wiem jak dotre do pracy ;( Na dodatek metrem, wiec nie wysiade sobie w razie "W" na przystanku zeby złapać świeżego powietrza ;(


Dziewczyny, gratuluję wczorajszych udanych wizyt! Obyśmy wszystkie wychodziły od lekarzy z dobrymi wiesciami


Jeżeli dzisiaj będzie mnie dalej klul ten jajnik i będzie pojawiał się karmelowy śluz, to podejde chyba na IP do szpitala - niech mi zrobią USG, bo inaczej stres mnie wykonczy...

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 07:15   #1984
superhuman
Zadomowienie
 
Avatar superhuman
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 286
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Dzisiaj po raz pierwszy obudziłam się z naprawdę silnymi mdlosciami, które utrzymują się już 2 godziny... nie wiem jak dotre do pracy ;( Na dodatek metrem, wiec nie wysiade sobie w razie "W" na przystanku zeby złapać świeżego powietrza ;(


Dziewczyny, gratuluję wczorajszych udanych wizyt! Obyśmy wszystkie wychodziły od lekarzy z dobrymi wiesciami


Jeżeli dzisiaj będzie mnie dalej klul ten jajnik i będzie pojawiał się karmelowy śluz, to podejde chyba na IP do szpitala - niech mi zrobią USG, bo inaczej stres mnie wykonczy...

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Wez ze soba wodę mi pomaga gazowana... lub coca cola. I staraj sie oddychać głęboko ja tak sobie w pracy starłam sie radzić lub jak byłam gdzies w galerii.

Pewnie, idź zbadaj bo stres nam szkodzi najbardziej... Mnie troche kluly ale jakos narazie przeszło zobaczymy... Aż sie dziwie ze tyle z was ma plamienia i krwiaki czym to jest spowodowane? Tak samoistnie sie pojawia?
superhuman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 07:16   #1985
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Lea współczuje mdłości :/ trzymaj się, może przejdzie.

Wczoraj miałam super samopoczucie, za to dzisiaj jestem flak zupełny. Urlop na żądanie i nie wstaję z łóżka, mdłości, ból i zawroty głowy... Do łazienki na czworakach pomaszerowałam :/
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 07:32   #1986
slowikowa25
Zadomowienie
 
Avatar slowikowa25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 037
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Oj dziewczyny współczuję Wam, trzymam kciuki za Wasze samopoczucia, niech te Wasze mdłości się już skończą. Ja chyba jestem szczęściarą, bo ani razu jeszcze mi nie dokuczały.
__________________
18.09.2015


10.09.2016- Córka Lena
08.01.2019- Syna Janek
slowikowa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 07:34   #1987
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
tak skrzep i krwiak to w zasadzie to samo. Ja mam luteinę i duphaston i zakaz współżycia, powtarzała mi to chyba z 5 razy. Mówiła, że generalnie krwiaki często się zdarzają bo macica ma wiele naczynek itp itd. zebym nie schizowała,ale mam sie oszczedzac, nie dzwigac itp itd.
na poprzedniej wizycie krwiak sie zmniejszal. sporo zalezy od tego gdzie jest umiejscowiony, ja mialam go z boku. ponoc jak jest nad dzieckiem to trzeba uwazac. moja znajoma miala silne krwawienie w 10 tc, myslala, ze poronila a to peknął krwiak... a z dzidzią ok.
moj sie wchlanial, inne pekaja.

plamienia mam a raczej brudzenia, brązowe
mowila ze takie sa ok, to resztki krwiaka
ale rozowe czy czerwone to mam dzwonic
Ja mam nad, nie wspominał, że nie wolno, nie odpisał mi nic w temacie współżycia i jak pisałam - kazał łykać luteinę i nie przesadzać z wysiłkiem, nic ponad to.
A co do kolorów to ja jestem chyba daltonistką, bo te upławy to miałam niewielkie za to we wszystkich kolorach tęczy: różowe, pomarańczowe, brązowe... nie było nic jednoznacznego.
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-29, 07:34   #1988
Samarinda
Zadomowienie
 
Avatar Samarinda
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 428
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cześć, dziewczyny
U mnie mdłości masakryczne, dobrze, że mam to L4.
Kasia_wroc: mój mąż jest zapisany właśnie na Krynicką, ja na Glinianą. Lubię swoją przychodnię, nie chcę się przepisywać

Trzymajcie kciuki za wizytę dzisiaj o 18:50
__________________
This sky, this bend in the river,
Slows down and delivers me, the tide rolls back,
And all my memories fade to black (...)
. /Sting


Samarinda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 07:37   #1989
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy pisalam, ale też mam krwiaka. Leże trzeci tydzień na zwolnieniu. Ostatnio w pon nadal był niestety....
Też sadzilam że będę aktywną póki brzuch niue będzie przeszkadzał... Jeszcze studiuje podyplomowo i kończe studia w marcu. A tu już dwa zjazdy opuszczone

Plamienia mam od wczoraj albo raczej brudzenia. Wcześniej nie było plamienia przez tydxien, bo włączyła mi do duphastonu luteine. Bez luteiny miałam duże plamienia jasnoczerwona krwią, co mnie przerazilo

Znam więc wasz ból
To ja już nic nie ogarniam... mnie nie zabronił spacerować czy pracować ani nic takiego a raczej nie posądzam go o niekompetencje... Czytałam też, że generalnie lekarze wycofują się z nakazu leżenia chyba, że to są bardzo duże krwiaki. A wtedy się leży, ale w szpitalu. Natomiast widzą wiele przeciwwskazań do leżenia plackiem i czekania aż krwiak zniknie.
Poczekam jeszcze do 9 i jak nie odpisze to zadzwonię.
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 08:15   #1990
ttuska
Rozeznanie
 
Avatar ttuska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 881
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Do dziewczyn które martwią się bolami podbrzusza - wczoraj na wizycie ginekolog Poe ze nie ma się co przejmować, bo macica już się szykuje na dziecko należy się zgłosić jak wystąpią regularne plemienia.

Dziewczyny ile i Was kosztują badania prenatalne?
ttuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 08:23   #1991
superhuman
Zadomowienie
 
Avatar superhuman
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 286
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez ttuska Pokaż wiadomość
Do dziewczyn które martwią się bolami podbrzusza - wczoraj na wizycie ginekolog Poe ze nie ma się co przejmować, bo macica już się szykuje na dziecko należy się zgłosić jak wystąpią regularne plemienia.

Dziewczyny ile i Was kosztują badania prenatalne?

U mnie 300 + wizyta 200. Chociaż babka w recepcji mówiła, że jeżeli wezmę go do prowadzenia ciąży to jakoś inaczej liczy te klientki... Ciekawa jestem ile mnie skasuje bo chciałabym, żeby był moim prowadzącym lekarzem.
superhuman jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-29, 08:31   #1992
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
U mnie 300 + wizyta 200. Chociaż babka w recepcji mówiła, że jeżeli wezmę go do prowadzenia ciąży to jakoś inaczej liczy te klientki... Ciekawa jestem ile mnie skasuje bo chciałabym, żeby był moim prowadzącym lekarzem.
a gdzie bedziezz robić?
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 08:31   #1993
Samarinda
Zadomowienie
 
Avatar Samarinda
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 428
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Co ja mam zjeść na śniadanie, od wszystkiego mnie odrzuca :/
__________________
This sky, this bend in the river,
Slows down and delivers me, the tide rolls back,
And all my memories fade to black (...)
. /Sting


Samarinda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 08:35   #1994
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez Samarinda Pokaż wiadomość
Co ja mam zjeść na śniadanie, od wszystkiego mnie odrzuca :/
Ja wcisnelam w siebie banana i zrobiło mi się lepiej - zagrożenie rzyganiem w metrze chyba minęło

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Cytat:
Napisane przez ttuska Pokaż wiadomość
Do dziewczyn które martwią się bolami podbrzusza - wczoraj na wizycie ginekolog Poe ze nie ma się co przejmować, bo macica już się szykuje na dziecko należy się zgłosić jak wystąpią regularne plemienia.

Dziewczyny ile i Was kosztują badania prenatalne?
Mnie bóle na wysokości macicy nie martwią, bo wiem, ze to normalne. Stresuje mnie tylko ten jajnik :/
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 08:38   #1995
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

dziewczyny, uważajcie na owoce. ja od początku ciąży wcinałam tylko owoce, bo tylko to mi wchodziło aż do wczoraj jak po dwóch kiwi mnie tak zemdliło, że myślałam, że odlece. potem poczytałam na wątku, że to sam cukier i, że sporo można przez nie przytyć. i martwię o cukrzycę ciążową, mimo, że słodyczy nie jadłam daaawno.
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 08:42   #1996
superhuman
Zadomowienie
 
Avatar superhuman
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 286
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
a gdzie bedziezz robić?

Euromedicus, Marek Pietryga. Słyszałam, o nim dużo pozytywnych opinii i polecił mi go mój lekarz z mojego rodzinnego miasta. Najchętniej pojechałabym do niego bo jeżdżą do niego babki z pomorza ze Szczecina a nawet z Poznania ale nie kalkuluje mi się prawie 300km

A Ty gdzie planujesz?
superhuman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 08:51   #1997
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez Samarinda Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny
U mnie mdłości masakryczne, dobrze, że mam to L4.
Kasia_wroc: mój mąż jest zapisany właśnie na Krynicką, ja na Glinianą. Lubię swoją przychodnię, nie chcę się przepisywać

Trzymajcie kciuki za wizytę dzisiaj o 18:50
Ja się tam zapisałam bo najbliżej i że tak powiem: tą część Wrocławia już w miarę kojarzę. Póki co nie wiem co tutaj ma dobrą a co złą opinię. Póki co sama sobie tą opinie wyrabiam
A ja dziś miałam smaka na omleta z mango i winogronami. Ale teraz ruszać się nie mogę
Oj jak dobrze nie iść do pracy
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 08:52   #1998
aisot
Rozeznanie
 
Avatar aisot
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 747
Wrześniówki 2016 &lt;3

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
dziewczyny, uważajcie na owoce. ja od początku ciąży wcinałam tylko owoce, bo tylko to mi wchodziło aż do wczoraj jak po dwóch kiwi mnie tak zemdliło, że myślałam, że odlece. potem poczytałam na wątku, że to sam cukier i, że sporo można przez nie przytyć. i martwię o cukrzycę ciążową, mimo, że słodyczy nie jadłam daaawno.

Kiwi akurat polecam, oczywiście rozsądnie (ja zjadam jedno, góra dwa dziennie- to coś na co czekam cały dzień ) bo ma dużo kwasu foliowego w sobie

A i wiecie co? Dzisiaj pierwszy raz od 3 tyg nie wymiotowałam rano

Edytowane przez aisot
Czas edycji: 2016-01-29 o 08:53
aisot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 09:00   #1999
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
dziewczyny, uważajcie na owoce. ja od początku ciąży wcinałam tylko owoce, bo tylko to mi wchodziło aż do wczoraj jak po dwóch kiwi mnie tak zemdliło, że myślałam, że odlece. potem poczytałam na wątku, że to sam cukier i, że sporo można przez nie przytyć. i martwię o cukrzycę ciążową, mimo, że słodyczy nie jadłam daaawno.
Tłumaczyłam to właśnie koleżance która dumała, jakim cudem jadła owoce kilogramami w drugiej ciąży "a mimo to" przytyła 30kg.
Owoce są w diecie ważne, mają dużo witamin i są najlepszym wyborem, jeśli chodzi o węglowodany proste. Lepszym niż czekolady czy batony.
Ale to nie zmienia faktu, że nadal są to cukry proste i nie są takie "bezkaloryczne" jak warzywa. Przykładowo:

1 jabłko - od 60 do ok 120kcal
1 banan - ok 100-120kcal
1 gruszka - od 60 do 120 kcal

3 duże owoce to mniej więcej tyle samo kalorii, co moje śniadanie. Tylko tam mam jeszcze białko i tłuszcze a tu same węgle.
Także popieram stanowiska dozowania owoców. Można też poszukać najmniej kalorycznych i to po nie sięgać najczęściej.

Można też robić koktajl owocowo-warzywny. Podawałam tutaj wcześniej przepis. Jedna duża szklanka 120kcal (czyli jak jeden owoc) a zapycha jak trzy
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-29, 09:00   #2000
Samarinda
Zadomowienie
 
Avatar Samarinda
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 428
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Szlag trafi te wahania nastroju. Nic się nie dzieje, a siedzę i ryczę jak bóbr. Małż powoli ma mnie dosyć. Wraca zmęczony z pracy, a ja tylko narzekam. A to gardło, a to mdłości, a to praca. Trudno musi się teraz ze mną mieszkać :/
__________________
This sky, this bend in the river,
Slows down and delivers me, the tide rolls back,
And all my memories fade to black (...)
. /Sting


Samarinda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 09:04   #2001
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Wrześniówki 2016 &lt;3

Cytat:
Napisane przez aisot Pokaż wiadomość

A i wiecie co? Dzisiaj pierwszy raz od 3 tyg nie wymiotowałam rano
Nie ma to jak dobre ranko

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Samarinda Pokaż wiadomość
Szlag trafi te wahania nastroju. Nic się nie dzieje, a siedzę i ryczę jak bóbr. Małż powoli ma mnie dosyć. Wraca zmęczony z pracy, a ja tylko narzekam. A to gardło, a to mdłości, a to praca. Trudno musi się teraz ze mną mieszkać :/
Z tego powodu ja marudzę tu
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 09:04   #2002
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez Samarinda Pokaż wiadomość
Szlag trafi te wahania nastroju. Nic się nie dzieje, a siedzę i ryczę jak bóbr. Małż powoli ma mnie dosyć. Wraca zmęczony z pracy, a ja tylko narzekam. A to gardło, a to mdłości, a to praca. Trudno musi się teraz ze mną mieszkać :/


Ja wczoraj siedziałam i ryczalam, bo w niedziele mam usg i jak już pisałam trochę lat mam i mega się boję że może coś pójść nie tak. No i w dodatku nie mieszkam w Polsce, cała rodzina tam została i ciągle się zastanawiam jak wszystko ogarnąć.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 09:04   #2003
Samarinda
Zadomowienie
 
Avatar Samarinda
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 428
Dot.: Wrześniówki 2016 &lt;3

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
Nie ma to jak dobre ranko

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------



Z tego powodu ja marudzę tu
Właśnie muszę przestać stękać na głos, bo mi się chłop wykończy.
__________________
This sky, this bend in the river,
Slows down and delivers me, the tide rolls back,
And all my memories fade to black (...)
. /Sting


Samarinda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 09:12   #2004
Shanti90
Szczęśliwa Czerwcówka
 
Avatar Shanti90
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Koniec świata :)
Wiadomości: 222
Dot.: Wrześniówki 2016 &lt;3

Cytat:
Napisane przez Samarinda Pokaż wiadomość
Właśnie muszę przestać stękać na głos, bo mi się chłop wykończy.
Pjona! Mam to samo. Już też staram się mniej zrzędzić. Zawsze wkurzały mnie takie osoby, a teraz sama się w taką zmieniam.
Szkoda mi męża :P Biedny co się nasłucha to jego.
__________________
13.06.2015

Czekamy... 15/40 - 11.09.2016
Shanti90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 09:23   #2005
aniusia49
Raczkowanie
 
Avatar aniusia49
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 97
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Dziewczyny jestem już po wizycie Wszystko dobrze, na usg mała kropeczka. 15 lutego kolejna wizyta i już wtedy będzie serduszko i dostanę tutejszą kartę ciąży. Tż miał iść ze mna, ale musiał jednak iść do pracy. Dałam radę nawet z niemieckim na niskim poziomie Dostałam skierowanie na badanie krwi, więc tak jak w Pl
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-20160129-WA0000.jpg (94,6 KB, 18 załadowań)
aniusia49 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 09:29   #2006
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
Euromedicus, Marek Pietryga. Słyszałam, o nim dużo pozytywnych opinii i polecił mi go mój lekarz z mojego rodzinnego miasta. Najchętniej pojechałabym do niego bo jeżdżą do niego babki z pomorza ze Szczecina a nawet z Poznania ale nie kalkuluje mi się prawie 300km

A Ty gdzie planujesz?
ja właśnie ciągle się zastanawiam czy robić czy nie, ciągle szukam przychodni i lekarza, który zrobi to dobrze. i gadałam z moim ginem i mowił, że jak chce to mam zrobić ale ze względu na mój wiek to nie jest aż tak bardzo konieczne i chyba zrobię sobie te w drugim trymestrze jeśli nadal będę się martwić. i tak jeśli wyszłaby jakaś wada to i tak bym chciała i urodziła to dziecko wiec nie wiem no. z drugiej strony to moja pierwsza ciąża i ciągle się boję, że coś bedzie nie tak
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 09:29   #2007
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez Samarinda Pokaż wiadomość
Szlag trafi te wahania nastroju. Nic się nie dzieje, a siedzę i ryczę jak bóbr. Małż powoli ma mnie dosyć. Wraca zmęczony z pracy, a ja tylko narzekam. A to gardło, a to mdłości, a to praca. Trudno musi się teraz ze mną mieszkać :/
Mój też czasem ma mnie dość. Potrafię się rozryczeć nie wiadomo z czego;/
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 09:30   #2008
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Wrześniówki 2016 &lt;3

Ja jem owoce tonami (tzn. jadłam, bo teraz mój apetyt sie ulotnil ) i cukier zawsze mialam w normie, a wagę w dolnej granicy normy
W dobrze zbilansowanej diecie owoce nie zaszkodza Dietetycy na szczęście już odchodzą od straszenia owocami

A na śniadanie, które powinno być najbardziej kalorycznym posiłkiem, to super opcja - np. taki banan ma także weglowadany złożone, więc koktajl z jego udziałem, daje kopa na start


Tutaj w prosty sposób jest wytłumaczone jak to jest z tym tyciem od owoców: http://veganworkout.org.pl/czy-owoce-tucza/
__________________

Edytowane przez Lea_ny
Czas edycji: 2016-01-29 o 09:31
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 09:31   #2009
slowikowa25
Zadomowienie
 
Avatar slowikowa25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 037
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Mi tezszkoda czasami swojego męża, bo obrywa mu się za wszystko.Potem.go przepraszam. A za chwile znow cos, i tak w kolko. Ale on rozumie ze to hormony hehe
__________________
18.09.2015


10.09.2016- Córka Lena
08.01.2019- Syna Janek
slowikowa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 09:34   #2010
superhuman
Zadomowienie
 
Avatar superhuman
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 286
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez aisot Pokaż wiadomość
Kiwi akurat polecam, oczywiście rozsądnie (ja zjadam jedno, góra dwa dziennie- to coś na co czekam cały dzień ) bo ma dużo kwasu foliowego w sobie

Ja mogę od czasu do czasu i góra jedno dziennie bo jestem uczulona a tak kocham kiwi... odkryłam to jakiś czas temu jak własnie zaczęłam jeść po dwa dziennie
superhuman jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-22 16:02:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:30.