Wrześniówki 2016 <3 - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-01, 15:54   #2491
ttuska
Rozeznanie
 
Avatar ttuska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 881
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

dziewczyny zaczynam świrować - praktycznie nie mam już objawów ciązowych (piersi przestały boleć, nie mam parcia na pęcherz, nie boli mnie podbrzusze)
ttuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 15:58   #2492
Zefirkowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 611
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

To ja też się podzielę terminem porodu
TP: 11.09
pierwsza ciąża
29 lat

Edytowane przez Zefirkowa
Czas edycji: 2016-02-01 o 16:02
Zefirkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 16:18   #2493
chrupa
Zadomowienie
 
Avatar chrupa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podwarszawie południowe ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez ttuska Pokaż wiadomość
dziewczyny zaczynam świrować - praktycznie nie mam już objawów ciązowych (piersi przestały boleć, nie mam parcia na pęcherz, nie boli mnie podbrzusze)
To może być chwilowe, hormony pulsują, a i organizm się do nich przyzwyczaja. Nie panikuj
Długo nie masz tych objawów?

lianeska - mój na telefonie nie, ale za to przy kompie przesiaduje jak najbardziej. Pisze cośtam, dla siebie w ramach ciągłego dokształcania...
chrupa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 16:25   #2494
Samarinda
Zadomowienie
 
Avatar Samarinda
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 428
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez chrupa Pokaż wiadomość
To może być chwilowe, hormony pulsują, a i organizm się do nich przyzwyczaja. Nie panikuj
Długo nie masz tych objawów?

lianeska - mój na telefonie nie, ale za to przy kompie przesiaduje jak najbardziej. Pisze cośtam, dla siebie w ramach ciągłego dokształcania...
Co te chłopy takie nadgorliwe. Mój wraca z pracy po 8 godzinach rysowania, po czym siada... do rysowania Bo "artysta nie może stać w miejscu" i "w pracy to nie mój styl zresztą". Ale w sumie wolę to niż zwierzę meczowo-kanapowe
__________________
This sky, this bend in the river,
Slows down and delivers me, the tide rolls back,
And all my memories fade to black (...)
. /Sting


Samarinda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 16:29   #2495
chrupa
Zadomowienie
 
Avatar chrupa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podwarszawie południowe ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez Samarinda Pokaż wiadomość
Co te chłopy takie nadgorliwe. Mój wraca z pracy po 8 godzinach rysowania, po czym siada... do rysowania Bo "artysta nie może stać w miejscu" i "w pracy to nie mój styl zresztą". Ale w sumie wolę to niż zwierzę meczowo-kanapowe
Jak rysuje to przynajmniej możesz sobie popatrzeć. Mój jest programistą, czyli patrzę w jego komputer, a tam białe literki na czarnym tle (czasem kolorowe) i nie rozumiem NIC

Meczowo-kanapowy też nie jest W ogóle meczów nie ogląda i piwka przy tym nie pije. Dziwny jakiś

Edytowane przez chrupa
Czas edycji: 2016-02-01 o 16:36
chrupa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 16:36   #2496
Samarinda
Zadomowienie
 
Avatar Samarinda
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 428
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez chrupa Pokaż wiadomość
Jak rysuje to przynajmniej możesz sobie popatrzeć. Mój jest programistą, czyli patrzę w jego komputer, a tam białe literki na czarnym tle (czasem kolorowe) i nie rozumiem NIC
Owszem, jestem wołana jako jury Podobno ma nawet pomysł na rysunki ciążowe, nie mogę się doczekać

Mój też niesportowy jakoś jest, w sensie oglądania. I telewizji nie mamy, to też pomaga
__________________
This sky, this bend in the river,
Slows down and delivers me, the tide rolls back,
And all my memories fade to black (...)
. /Sting


Samarinda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 16:37   #2497
ttuska
Rozeznanie
 
Avatar ttuska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 881
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez chrupa Pokaż wiadomość
To może być chwilowe, hormony pulsują, a i organizm się do nich przyzwyczaja. Nie panikuj
Długo nie masz tych objawów?

lianeska - mój na telefonie nie, ale za to przy kompie przesiaduje jak najbardziej. Pisze cośtam, dla siebie w ramach ciągłego dokształcania...
parcia na pęcherz to nie mam już od 3 dni a reszta objawów zniknęła rano.. zobaczę jutro..
ttuska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 16:53   #2498
Zefirkowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 611
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Dziewczyny gdzie na śląsku najlepiej zrobić badania penatalne? Wiem że któraś z Was podawała tu nazwisko jakiegoś lekarza w Katowicach, ale nie mogę się tego doszukać.
Zefirkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 16:53   #2499
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez ttuska Pokaż wiadomość
parcia na pęcherz to nie mam już od 3 dni a reszta objawów zniknęła rano.. zobaczę jutro..
Nie martw się, czasem coś uspokaja a potem znowu wraca. Ja raz się martwilam że coś za spokojnie to na drugi dzień miałam wyrównanie
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 17:00   #2500
milako
Rozeznanie
 
Avatar milako
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 995
Wrześniówki 2016 &lt;3

Cytat:
Napisane przez ttuska Pokaż wiadomość
parcia na pęcherz to nie mam już od 3 dni a reszta objawów zniknęła rano.. zobaczę jutro..


Spokojnie. Ja tez tak wczoraj panikowałam, pojechałam do lekarza i usłyszałam serduszko. Doktor powiedział, ze to tak czasami jest. Kiedy masz jakas wizytę?

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez chrupa Pokaż wiadomość
Jak rysuje to przynajmniej możesz sobie popatrzeć. Mój jest programistą, czyli patrzę w jego komputer, a tam białe literki na czarnym tle (czasem kolorowe) i nie rozumiem NIC

Meczowo-kanapowy też nie jest W ogóle meczów nie ogląda i piwka przy tym nie pije. Dziwny jakiś

Moj tez jest programista i tez niesportowy. Woli ogladac rozgrywki w Star Crafta niż piłkę nożna
milako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 17:06   #2501
aniusia49
Raczkowanie
 
Avatar aniusia49
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 97
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez slowikowa25 Pokaż wiadomość
Hehehe chrupa dobre!

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Chrupa, Weselna01, ttuska ( i inne których nie ma na liście w 1 poście)- dajcie swój wiek i TP to Was dopiszę

Jeżeli mogę to proszę też o wpisanie na listę. 21 lat, pierwsza ciąża, tp poznam na kolejnej wizycie.


Ja dziś cały dzień leżałam, od wczoraj boli mnie podbrzusze i z każdą wizytą w toalecie czuję jakbym miała okres dostać.
aniusia49 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 17:06   #2502
ttuska
Rozeznanie
 
Avatar ttuska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 881
Dot.: Wrześniówki 2016 &lt;3

Cytat:
Napisane przez milako Pokaż wiadomość
Spokojnie. Ja tez tak wczoraj panikowałam, pojechałam do lekarza i usłyszałam serduszko. Doktor powiedział, ze to tak czasami jest. Kiedy masz jakas wizytę?

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------




Moj tez jest programista i tez niesportowy. Woli ogladac rozgrywki w Star Crafta niż piłkę nożna

niestety dopiero 11.02 :/ zobaczę jak jutro się będę czuła - jak coś to przyspieszę wizytę.. a też byl u ciebie chwilowy zanik objawów?
ttuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 17:13   #2503
Samarinda
Zadomowienie
 
Avatar Samarinda
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 428
Dot.: Wrześniówki 2016 &lt;3

Małż właśnie się zmierzył - 38,6. Zawijam do rodziców
__________________
This sky, this bend in the river,
Slows down and delivers me, the tide rolls back,
And all my memories fade to black (...)
. /Sting


Samarinda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 17:13   #2504
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Wrześniówki 2016 &lt;3

Cytat:
Napisane przez milako Pokaż wiadomość

Moj tez jest programista i tez niesportowy. Woli ogladac rozgrywki w Star Crafta niż piłkę nożna
Widzę że zlot programistów, bo mój też i tak samo średnio sportowy, choć czasem lubi się zmeczyc jak ma okazję pomoc rodzicom przy okazji wizyt w Polsce na wsi
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 17:26   #2505
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez ttuska Pokaż wiadomość
dziewczyny zaczynam świrować - praktycznie nie mam już objawów ciązowych (piersi przestały boleć, nie mam parcia na pęcherz, nie boli mnie podbrzusze)
Przez te 3 lata starań naczytałam się na Wizażu o typu ciążach, ze szok... i nie ma reguły: wiele dziewczyn w zdrowych ciążach nie miało żadnych objawów, a zdarzało się, że te które miały silne mdłości czy ból piersi, niestety roniły ciąże... więc nie ma się co sugerować objawami, ważne czy nie ma jakichś innych niepokojących dolegliwości i czy badania wychodzą dobrze


Mnie dzisiaj dopadły takie mdłości, że musiałam wziąć urlop na żądanie, bo nie byłam w stanie wyjść z domu :/ Nie wiem co to będzie dalej...

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Samarinda Pokaż wiadomość
Małż właśnie się zmierzył - 38,6. Zawijam do rodziców
Strasznie te choróbska szaleją :/ Mój mąż też się rozłożył, kaszel go męczy i mięśnie bolą A poza tym jest ospały i ma dziwne zachcianki - twierdzi, że go zaraziłam ciążą Nawet na to przeziębienie nie chce brać dużej ilości lekarstw i jadł dzisiaj chleb z górą czosnku i zrobił sobie syrop z cebuli
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 17:29   #2506
aniusia49
Raczkowanie
 
Avatar aniusia49
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 97
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Strasznie te choróbska szaleją :/ Mój mąż też się rozłożył, kaszel go męczy i mięśnie bolą A poza tym jest ospały i ma dziwne zachcianki - twierdzi, że go zaraziłam ciążą Nawet na to przeziębienie nie chce brać dużej ilości lekarstw i jadł dzisiaj chleb z górą czosnku i zrobił sobie syrop z cebuli

Ja nie mam praktycznie żadnych objawów, ani zachcianek. Za to mój Tż przechodzi wszystko - zmęczenie, senność, zachcianki itd.
aniusia49 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 17:42   #2507
milako
Rozeznanie
 
Avatar milako
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 995
Dot.: Wrześniówki 2016 &lt;3

Cytat:
Napisane przez ttuska Pokaż wiadomość
niestety dopiero 11.02 :/ zobaczę jak jutro się będę czuła - jak coś to przyspieszę wizytę.. a też byl u ciebie chwilowy zanik objawów?

Tak, objawów nie miałam praktycznie żadnych od piątku az do dzisiaj. Dzis piersi w dalszym ciagu nie bolą, mdłości brak, tylko senność wrocila ze zdwojoną siła. Takze spokojnie. Poczekaj z dwa dni i dopiero idz do lekarza, jesli w dalszym ciagu bedziesz sie stresowac.

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Widzę że zlot programistów, bo mój też i tak samo średnio sportowy, choć czasem lubi się zmeczyc jak ma okazję pomoc rodzicom przy okazji wizyt w Polsce na wsi




---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez aniusia49 Pokaż wiadomość
Ja nie mam praktycznie żadnych objawów, ani zachcianek. Za to mój Tż przechodzi wszystko - zmęczenie, senność, zachcianki itd.



Haha słodko

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Samarinda Pokaż wiadomość
Małż właśnie się zmierzył - 38,6. Zawijam do rodziców

Uciekaj, uciekaj!
Mój maz tez cos przeziębiony, ale szczerze mówiąc, to chyba bardziej chce zwrócić na siebie moja uwagę niz faktycznie cos mu dolega hahha
milako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:06   #2508
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

hejka, ale ode mnie smierdzi czosnkiem, imbirem i innymi specyfikami. powoli czuje sie lepiej, ale od płukania gardła solą już mi niedobrze


Cytat:
Napisane przez ttuska Pokaż wiadomość
dziewczyny zaczynam świrować - praktycznie nie mam już objawów ciązowych (piersi przestały boleć, nie mam parcia na pęcherz, nie boli mnie podbrzusze)
spokojnie, ja tez nie mam, w 1 ciazy tez nie mialam i moje 'zero objawow' ma juz 5 lat.
Cytat:
Napisane przez Zefirkowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie na śląsku najlepiej zrobić badania penatalne? Wiem że któraś z Was podawała tu nazwisko jakiegoś lekarza w Katowicach, ale nie mogę się tego doszukać.
z całego serca polecam centrum sodowskiego w Katowicach. wspaniała kadra
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:08   #2509
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Wrześniówki 2016 &lt;3

Cytat:
Napisane przez milako Pokaż wiadomość
Tak, objawów nie miałam praktycznie żadnych od piątku az do dzisiaj. Dzis piersi w dalszym ciagu nie bolą, mdłości brak, tylko senność wrocila ze zdwojoną siła. Takze spokojnie. Poczekaj z dwa dni i dopiero idz do lekarza, jesli w dalszym ciagu bedziesz sie stresowac.

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------







---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------






Haha słodko

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------




Uciekaj, uciekaj!
Mój maz tez cos przeziębiony, ale szczerze mówiąc, to chyba bardziej chce zwrócić na siebie moja uwagę niz faktycznie cos mu dolega hahha
Moze masz lepszy dzien lub kilka i zamiast korzystac to sie zamartwiasz? Mnie piersi tez przestaly na kilka dni bolec, pozniej wracalo. Glowa do gory, bo martwienie sie na pewno szkodzi fasolce
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 18:13   #2510
Shanti90
Szczęśliwa Czerwcówka
 
Avatar Shanti90
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Koniec świata :)
Wiadomości: 222
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

A ja mam dziś masakrę, jak leżę jest ok, ale jak się podniosę czy chwilę pochodzę to tak mnie ciągnie podbrzusze, że szok już oczywiście się martwię. Także kobiety w ciąży muszą mieć chyba problem, jak nic nie boli-źle, boli też źle.
__________________
13.06.2015

Czekamy... 15/40 - 11.09.2016
Shanti90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:17   #2511
chrupa
Zadomowienie
 
Avatar chrupa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podwarszawie południowe ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Jestem po wizycie
Malutek siedzi sobie grzecznie, ma 15,1 mm, a serduszko mu wali 121/min
7t6d, TP na 12 września

Coś czuję że zaczyna mi się parcie na pęcherz...
chrupa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:27   #2512
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez chrupa Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie
Malutek siedzi sobie grzecznie, ma 15,1 mm, a serduszko mu wali 121/min
7t6d, TP na 12 września

Coś czuję że zaczyna mi się parcie na pęcherz...
super duzy czlowiek
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:27   #2513
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez chrupa Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie
Malutek siedzi sobie grzecznie, ma 15,1 mm, a serduszko mu wali 121/min
7t6d, TP na 12 września

Coś czuję że zaczyna mi się parcie na pęcherz...
Gratulacje!
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:31   #2514
milako
Rozeznanie
 
Avatar milako
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 995
Wrześniówki 2016 &lt;3

Cytat:
Napisane przez Polta Pokaż wiadomość
Moze masz lepszy dzien lub kilka i zamiast korzystac to sie zamartwiasz? Mnie piersi tez przestaly na kilka dni bolec, pozniej wracalo. Glowa do gory, bo martwienie sie na pewno szkodzi fasolce


Dziekuje, jak najbardziej sie zgadzam ale ja pocieszalam Ttuske, ktora biedna sie wlasnie martwi. Ja od wczorajszej wizyty u doktora sie nie martwie. Przemówił mi do rozsądku.

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez chrupa Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie
Malutek siedzi sobie grzecznie, ma 15,1 mm, a serduszko mu wali 121/min
7t6d, TP na 12 września

Coś czuję że zaczyna mi się parcie na pęcherz...

Gratukacje )
milako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:32   #2515
ttuska
Rozeznanie
 
Avatar ttuska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 881
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez milako Pokaż wiadomość
Tak, objawów nie miałam praktycznie żadnych od piątku az do dzisiaj. Dzis piersi w dalszym ciagu nie bolą, mdłości brak, tylko senność wrocila ze zdwojoną siła. Takze spokojnie. Poczekaj z dwa dni i dopiero idz do lekarza, jesli w dalszym ciagu bedziesz sie stresowac.

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------







---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------






Haha słodko

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------




Uciekaj, uciekaj!
Mój maz tez cos przeziębiony, ale szczerze mówiąc, to chyba bardziej chce zwrócić na siebie moja uwagę niz faktycznie cos mu dolega hahha
tak też zrobie. dzięki
Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
hejka, ale ode mnie smierdzi czosnkiem, imbirem i innymi specyfikami. powoli czuje sie lepiej, ale od płukania gardła solą już mi niedobrze




spokojnie, ja tez nie mam, w 1 ciazy tez nie mialam i moje 'zero objawow' ma juz 5 lat.


z całego serca polecam centrum sodowskiego w Katowicach. wspaniała kadra
pewnie bym sobie dała spokó gdyby nie fakt, że na początku objawy były, a teraz brak.. chociaz mąż z pracy wrócil - zaczęłam narzekać i specjalnie złapał mnie za piersi a ja zawyłam z bólu - najwidoczniej może na chwilę sie uspokoiły
Cytat:
Napisane przez Shanti90 Pokaż wiadomość
A ja mam dziś masakrę, jak leżę jest ok, ale jak się podniosę czy chwilę pochodzę to tak mnie ciągnie podbrzusze, że szok już oczywiście się martwię. Także kobiety w ciąży muszą mieć chyba problem, jak nic nie boli-źle, boli też źle.
oj to samo dzisiaj pomyślałam i stwierdziłam, że jestem straszną panikarą a to dopiero 7 tydz..
ttuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:35   #2516
slowikowa25
Zadomowienie
 
Avatar slowikowa25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 037
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Chrupa gratki!! Kiedy nastepna wizyta? Za 4 tyg? Jak to w Polsce jest, co ile są wizyty
slowikowa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:35   #2517
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Wrześniówki 2016 &lt;3

Cytat:
Napisane przez milako Pokaż wiadomość
Dziekuje, jak najbardziej sie zgadzam ale ja pocieszalam Ttuske, ktora biedna sie wlasnie martwi. Ja od wczorajszej wizyty u doktora sie nie martwie. Przemówił mi do rozsądku.

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------




Gratukacje )
Wiem, na telefonie mam jakieś problemy z cytowaniem
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:38   #2518
Shanti90
Szczęśliwa Czerwcówka
 
Avatar Shanti90
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Koniec świata :)
Wiadomości: 222
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez slowikowa25 Pokaż wiadomość
Chrupa gratki!! Kiedy nastepna wizyta? Za 4 tyg? Jak to w Polsce jest, co ile są wizyty
Ja mam za 4 tygodnie. Gin liczył, liczył i wyliczył, że wtedy będzie akurat ok. A jak Wy dziewczyny macie?
__________________
13.06.2015

Czekamy... 15/40 - 11.09.2016
Shanti90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:40   #2519
ttuska
Rozeznanie
 
Avatar ttuska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 881
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez Shanti90 Pokaż wiadomość
Ja mam za 4 tygodnie. Gin liczył, liczył i wyliczył, że wtedy będzie akurat ok. A jak Wy dziewczyny macie?
ja mam teraz za 2 tyg od pierwszej wizyty, bo musze iść z wynikami badań, a potem wizyty mają być co miesiąc
ttuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:53   #2520
Wilanka
Rozeznanie
 
Avatar Wilanka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 814
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez chrupa Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie
Malutek siedzi sobie grzecznie, ma 15,1 mm, a serduszko mu wali 121/min
7t6d, TP na 12 września

Coś czuję że zaczyna mi się parcie na pęcherz...
Super! :-D
Wilanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-22 16:02:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.