Narkotyki w ciąży - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-30, 16:17   #31
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Narkotyki w ciąży

Ojejku jejku. Medal chcesz czy pomnik? Lubisz wymiotować krwia i spać 3 godziny na dobę to twoja sprawa. Ale nie oczekuj ze każdy człowiek ma być gotowy na takie meczennstwo.

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 16:21   #32
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Narkotyki w ciąży

Cytat:
Napisane przez claudusiaaaaa Pokaż wiadomość
Aha. No przepraszam, ze dla dobra dziecka zrezygnowalam z lekow, zeby mu nie zasskodzic w ciazy. Wybacz tez ze spelnilam swoje marzenie i karmilam je piersia rowniez dla jej dobra. O tym jak sie czuje napisalam tylko dlatego, ze kolezanka zarzucila, iz nie nam pojecia co znaczy byc wyczerpanym. Pokazalam, ze mozna byc wykonczonym i nie siegac po takie rzeczy. Zadna se mnie meczennica. Jesten po prostu matka

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------



Ale jakie wiadro pomyj. Wyraznie napisalam, ze zycze i jej i dziecku zdrowia. Wywiazala sie dyskusja na temat szkodliwosci niektorych rzeczy w ciazy wiec wyrazilam swoje zdanie. Nigdzie jej nie obrazilam, ani nie zwrocilam sie personalnie do niej, ze jest zla matka. Napisalam tylko ze nie tozumiem jak mozna nie nyslecno dziecku. Tyle
Podkreslam trzymam kciuki, zeby dziecko bylo zdrowe, bo nie jest niczemu winne, a poczucie winy przez matka jesli cos bedsie nie tak niczemu nie bedzie sluzyc.
To nie zmienia faktu ze jestem przeciwnikiem wszelkich uzywek w ciazy. Tyle
Nie nazywaj mnie koleżanką, bo jeszcze ktoś pomyśli, że się znamy i lubimy.
Pokazałaś tylko, że jak się chce i ma się odpowiednie wsparcie to można. Ale nie wiesz, jak to jest gdy się chęci i wsparcia nie ma, więc nie oceniaj tak łatwo.
Zresztą jak na tak bardzo wyczerpaną fizycznie i psychicznie jesteś niesamowicie zadziorna.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 16:25   #33
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Narkotyki w ciąży

Ja pitole. Ten slogan "nie jestem meczennica tylko matką" byłby idealny na jakąś kampanię promującą bezdzietnosc.

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 16:31   #34
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Narkotyki w ciąży

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Ja pitole. Ten slogan "nie jestem meczennica tylko matką" byłby idealny na jakąś kampanię promującą bezdzietnosc.

wysłane telepatycznie

Tak się posmarkałam ze śmiechu, że aż mnie zatoki przestały boleć.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 16:43   #35
claudusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar claudusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 343
Dot.: Narkotyki w ciąży

Drogie Panie (pozwole sobie zwracac per Pani, zeby nie bylo, ze mnie znacie i lubicie ) oskarzacie mnie, ze ja na kogos wylewam wiadro pomyj, tymczasem co wy robicie? i nie jedem zadziorna, bron Boze, z kultura odpowiadam na zarzuty obu Pan. Mam inne zdanie, niz Pani i dlatego mnie atakujecie. dla jasnosci zaden medal, ani pomnik nie jest moim marzenien. Bardzo mnie cieszy, ze ltzestaly Pania zatoki bolec dzieki mnie koncze te roznowe, bo do niczego nie prowadzi. Milego wieczoru wam zycze

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Ja pitole. Ten slogan "nie jestem meczennica tylko matką" byłby idealny na jakąś kampanię promującą bezdzietnosc.

wysłane telepatycznie
I prosze Pania, nie napisalam, ze jestem meczennica i rezygnuje dla dziecka ze wszystkiego, z wyjsc, z pasji, z ogladania TV i wyjsc do kina. Napisalam tylko ze dla dobra dziecka zrezygnowalam z lekarstw ktore mu mogly zaszkodzic. To naprawde kolosalna roznica tak tylko w kwestii wyjasnienia
claudusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 18:25   #36
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Narkotyki w ciąży

Ja bym nie była w stanie przez takie coś przejść tak jak rzucić palenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-30 19:25:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:27.