ChriMaLuxe lily lolo ,meow czy amilie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-26, 13:38   #1
supriseapple
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 138

ChriMaLuxe lily lolo ,meow czy amilie?


który z tych podkladow mineralnych wybrac? ktory najlepszy??
supriseapple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 14:43   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: ChriMaLuxe lily lolo ,meow czy amilie?

Nie ma czegoś takiego jak najlepszy podkład. Wszystko zależy od Twoich oczekiwań i skóry. Od pytania o konkrety są odpowiednie wątki dotyczące marek, dzięki temu panuje tu porządek i dość łatwo wyszukać informacje.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 15:16   #3
supriseapple
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 138
Dot.: ChriMaLuxe lily lolo ,meow czy amilie?

jaki najlepszy wedlug was jest podklad a nie wedlug oczekiwania mojej skory .
supriseapple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 15:27   #4
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: ChriMaLuxe lily lolo ,meow czy amilie?

Cytat:
Napisane przez supriseapple Pokaż wiadomość
jaki najlepszy wedlug was jest podklad a nie wedlug oczekiwania mojej skory .
To po co powstał ten wątek? Pytasz o ulubiony podkład i dajesz 3 marki do wyboru. Nie rozumiem, czy szukasz dla siebie, czy to jest wątek do pogadania sobie ogólnie o tych trzech markach
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 18:30   #5
supriseapple
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 138
Dot.: ChriMaLuxe lily lolo ,meow czy amilie?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To po co powstał ten wątek? Pytasz o ulubiony podkład i dajesz 3 marki do wyboru. Nie rozumiem, czy szukasz dla siebie, czy to jest wątek do pogadania sobie ogólnie o tych trzech markach
Czytaj ze zrozumieniem ..
Napisałam jaki według was jest najlepszy podklad ,podałam firmy ,która z tych firm jest najlepsza wedłg innych .Dziewczyny , ktore stosowały z wyzej wymienionych firm moga sie wypowiedziec którą polecają firme,czy to takie trudne do zrouzmienia?
supriseapple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 20:37   #6
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: ChriMaLuxe lily lolo ,meow czy amilie?

Cytat:
Napisane przez supriseapple Pokaż wiadomość
Czytaj ze zrozumieniem ..
Napisałam jaki według was jest najlepszy podklad ,podałam firmy ,która z tych firm jest najlepsza wedłg innych .Dziewczyny , ktore stosowały z wyzej wymienionych firm moga sie wypowiedziec którą polecają firme,czy to takie trudne do zrouzmienia?
Tak, trudne Nie rozumiem po prostu, co chcesz tym osiągnąć. O takie porównania pyta się w wątkach tych marek, każdy tak robi i tylko dlatego panuje tu względny porządek. Czy to takie trudne napisać w tych wątkach "Mam cerę taką i taką, oczekuję tego i tego od podkładu, czy marka XX ma coś dla takiej cery jak moja, czy może YY jest lepsza"?

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2014-03-26 o 20:39
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 21:18   #7
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: ChriMaLuxe lily lolo ,meow czy amilie?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Tak, trudne Nie rozumiem po prostu, co chcesz tym osiągnąć. O takie porównania pyta się w wątkach tych marek, każdy tak robi i tylko dlatego panuje tu względny porządek. Czy to takie trudne napisać w tych wątkach "Mam cerę taką i taką, oczekuję tego i tego od podkładu, czy marka XX ma coś dla takiej cery jak moja, czy może YY jest lepsza"?
Jako moderator podpisuję się w 100%

Dodatkowo na KWC można znaleźć 3 z 4 wymienionych podkładów.
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-27, 10:59   #8
supriseapple
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 138
Dot.: ChriMaLuxe lily lolo ,meow czy amilie?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Tak, trudne Nie rozumiem po prostu, co chcesz tym osiągnąć. O takie porównania pyta się w wątkach tych marek, każdy tak robi i tylko dlatego panuje tu względny porządek. Czy to takie trudne napisać w tych wątkach "Mam cerę taką i taką, oczekuję tego i tego od podkładu, czy marka XX ma coś dla takiej cery jak moja, czy może YY jest lepsza"?
Twoj problem jezeli nie rozumiesz.Tak z pewnoscia bede po 4 watkach pisac osobno ktory podklad najlepszy zamiast to zrobic w jednym watku ,gdzie zdrowy rozsadek??
supriseapple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 11:19   #9
Kimiko666
Zadomowienie
 
Avatar Kimiko666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: ChriMaLuxe lily lolo ,meow czy amilie?

Każdy woli co innego, no i każda z tych firm daje róży efekt (nawet z roznymi kremami sa rozne efekty u mnie xD).
Ja b. lubie meow i amilie za podkłady ,
za to moja koleżanka uwielbia tylko lily lolo bo każde inne minerały z nią nie współgrają
Ja za to lubie roze lily lolo, a podkładów nie znosze :P

Wg. mnie niestety trzeba się natestować samemu by jakąkolwiek wyciągać opinie dotyczaca minerałów
ChriMaLuxe nie znam
__________________



Edytowane przez Kimiko666
Czas edycji: 2014-03-27 o 11:21
Kimiko666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 11:31   #10
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: ChriMaLuxe lily lolo ,meow czy amilie?

Cytat:
Napisane przez supriseapple Pokaż wiadomość
Twoj problem jezeli nie rozumiesz.Tak z pewnoscia bede po 4 watkach pisac osobno ktory podklad najlepszy zamiast to zrobic w jednym watku ,gdzie zdrowy rozsadek??
Zdrowy rozsądek polega za to na pewno na produkowaniu postów bezwartościowych z punktu widzenia zawartości informacji (nie napisałaś nawet jaki masz rodzaj cery, czy szukasz czegoś kryjącego, czy matującego albo chociaż w jakiej kolorystyce)? Rozsądne też jest, żeby każdy kto czegoś szuka zakładał nowy wątek? W końcu te istniejące to tak sobie tylko wiszą dla picu

Jakbyś zadała pytanie w chociaż dwóch wątkach marek które Cię interesują, to już byś dostała jakąś odpowiedź. Jak widać Twoja taktyka jak na razie nie przynosi efektów.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 12:44   #11
supriseapple
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 138
Dot.: ChriMaLuxe lily lolo ,meow czy amilie?

No ja chyba mam do czynienia z czlowiekiem o nie pełnym rozumie .Napisałam jaka wedlug was jest najlepsza firma produkujaca podklady mineralne a ty gadasz swoje o tym jaki mam rodzaj cery ,jaka kolorystyka itd .
Nie wypowiadaj sie juz w tym wątku bo widac ze nie masz nic rozsądnego i przydatnego do powiedzenia a zabierasz głos zupelnie nie potrzebnie .
supriseapple jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-27, 12:49   #12
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: ChriMaLuxe lily lolo ,meow czy amilie?

Cytat:
Napisane przez supriseapple Pokaż wiadomość
No ja chyba mam do czynienia z czlowiekiem o nie pełnym rozumie .Napisałam jaka wedlug was jest najlepsza firma produkujaca podklady mineralne a ty gadasz swoje o tym jaki mam rodzaj cery ,jaka kolorystyka itd .
Nie wypowiadaj sie juz w tym wątku bo widac ze nie masz nic rozsądnego i przydatnego do powiedzenia a zabierasz głos zupelnie nie potrzebnie .
Nie ma podkładów dobrych samych w sobie. WSZYSTKO zależy od tego, na jaką cerę się je kładzie. Tak samo jest z KAŻDYM innym kosmetykiem Czy to tak trudno zrozumieć?
Ponieważ wygląda na to, że jesteś trollem, to rzeczywiście nie widzę sensu kontynuować tej rozmowy. Z mojej strony koniec tematu.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 12:57   #13
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: ChriMaLuxe lily lolo ,meow czy amilie?

Autorko wątku, grzeczniej proszę. Przychodzisz tutaj, obrażasz chimay która próbuje Ci wytłumaczyć że nie ma świętego graala wśród minerałów...

Ponieważ wątek nic nie wnosi a obrzucanie błotem na tym podforum nie jest mile widziane, zamykam. Proszę poszukać interesujących Cię informacji na wątkach poszczególnych firm. Jeśli inni mogą to zrobić, czemu Ty nie?
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-27 13:57:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.