Czy można zajść w ciąże nie uprawiając seksu? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-18, 09:32   #31
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: Czy można zajść w ciąże nie uprawiając seksu?

Cytat:
Napisane przez virago4 Pokaż wiadomość
czy można zajść w ciążę będąc dziewicą i nie uprawiając seksu
TAK przez inseminację
Chociaż do tego raczej trzeba nie być dziewicą :P

Polecam lekturę biologii.
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 10:42   #32
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Czy można zajść w ciąże nie uprawiając seksu?

Cytat:
Napisane przez virago4 Pokaż wiadomość
To jest tak. Ja i mój chłopak jesteśmy pełnoletni i jesteśmy ze sobą 2 lata, lecz nie uprawialiśmy jeszcze seksu. Ale jak wiadomo, długotrwałe związki to nie tylko trzymanie się za rękę. I moje pytanie brzmi, czy można zajść w ciążę będąc dziewicą i nie uprawiając seksu, lecz przez znalezienie się nasienia na moim łonie? Chodzi o to, że pewnego razu miałam spermę na dłoni i niechcący dotknęłam się tam na dole, po prostu przejechałam ręką przy ujściu pochwy.
Wiem, że to głupie, ale mój chłopak jest panikarzem i jak tak ciągle o tym gadał to zaczęłam rozważać taką opcje. Proszę o normalną, bez głupich żartów odpowiedź
Oczywiście, że tak. Jakkolwiek to brzmi mam koleżankę, która w ten sposób zaszła w ciążę, w dodatku fizycznie była dziewicą.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 13:55   #33
virago4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 37
Dot.: Czy można zajść w ciąże nie uprawiając seksu?

Wiecie co ? Zachowujecie się nie w porządku. Dziękuje za odpowiedzi, ale naprawdę nie potrzebuje pouczeń. Zadałam hipotetyczne pytanie czy istnieje taka możliwość, nie interesuje mnie wasza opinia na temat poziomu mojej inteligencji. I tak, mam biologię w liceum, stąd wiem też że śluz maciczy w czasie dni połodnych traci swoje właściwośći kwasowe, stąd też plemniki mogą przeżyć w nim kilka dni. A ja wtedy miałam dni płodne. I jeżeli chciałybyście wiedzieć, to jest taka hipoteteyczna możliwość, moja kuzynka skończyła specjalizaje jako seksuolog i rozmawiając z nią dowiedziałam się, że owa możliwość istnieje. Jest bardzo małe prawdopodobieństwo, lecz owszem- tak może się zdarzyć, hipotetycznie rzecz biorąc. Kolejna sprawa : "dobrze, że nie zabraliście się za seks" -powiedziała któraś z was. Jak najbardziej jestem takiego samego zdania : edukacja seksualna w szkołach jest na bardzo niskim poziomie, a poziom tej edukacji u mnie nie jest nawet na poziomie podstawowym, gdyż jestem dziewicą i to wszystko jest jeszcze dla mnie nowe. Czy to naprawdę wydaje się wam takie głupie, że w obliczu takiego ryzyka całą wiedza z biologii po prostu wyparowuje ? Moim zdaniem to normalne, że się boje, wręcz dobre.
Ja wiem, że plemniki miały by bardzo drugą drogę do przebycia, ponieważ zapłodnienie zachodzi w górnej części jajowodu. A jeśli chodzi o osłonkę oocytową, to nie jest żadna bariera, wybacz. Przez otoczkę oocytu przedrze się każdy plemnik, czy słaby czy silny, byle by był pierwszy. Reszta plemników po połączeniu sie gamet w zygotę nie będzie miała możliwości zlania swojego kodu genetycznego z kodem genetycznym jajeczka.
Nie podoba mi się to jak mnie potraktowałyście, miałyście pomóc a nie objechać. Mam wiedzę z biologii, rozszerzam biologie od jakiegoś czasu, ale jak już mówiłam, w obliczu stresu trudno pozostać przy zdrowych zmysłach... Bez względu na sposób odpowiedzi, dziękuje za nie. Potrzebowałam potwierdzić swoją myśl.
virago4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 14:13   #34
Nastqa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 69
Dot.: Czy można zajść w ciąże nie uprawiając seksu?

Po wizazu trudno spodziewać się inteligentych, głębiej przemyślanych odpowiedzi, szczególnie na forum intymnym... Przeważają mądralińskie dwudziestokilkulatki, które są na etapie zachłystywania się wyfrunięciem z liceum...

Edytowane przez Nastqa
Czas edycji: 2012-06-18 o 14:19
Nastqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 14:16   #35
virago4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 37
Dot.: Czy można zajść w ciąże nie uprawiając seksu?

I jeszcze jedno: dobrze wiem, że jest miliard takich wątków na przeróżnych forach w internecie, ale założyłam je gdyż miałam nadzieje, że chociaż tu nie spotkam durnych odpowiedzi. No i się przeliczyłam. Bo najwidoczniej mentalność internautów polega bardziej na wyśmiewaniu niż na pomaganiu innym : kisielova , magda170325 , yessabell , Senses Woman , paula78 ,burrito_ , Kaaef ,OoDestinyoO , Azime , Paszczurek666 , Rajni , kwiatek101 ...
"ile masz lat dziewczynko? ", przepraszam ale to wy zachowujecie się jak gówniary traktując mnie w ten sposób... a odpowiedzi pt " this is sparta" co to jest zjazd dzieci kwejka i demotywatorów ?! Porażka... mam wrażenie, że posiadam większą wiedzę na ten temat niż nie jedna z was... I dziękuje niektórym, które po ludzku odpowiedziały mi na pytanie i broniły mojego honoru. Najwidoczniej najlepszą rozrywką niektórych jest dowartościowywanie się przez ośmieszanie innych. Dobry przepis na samouwielbienie
virago4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 14:35   #36
Marciamartyna
Raczkowanie
 
Avatar Marciamartyna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 495
Dot.: Czy można zajść w ciąże nie uprawiając seksu?

Też się kiedyś nad tym zastanawiałam,w szkole bardzo mało mowi się o seksie a tylko jak powstaje dzidzi it yle,fakt,że samemu też trzeba się doczytywać.Skoro pytałaś się kuzynki to oki,masz odpowiedz,jedna na milion to napewno nie będziesz ty bardzo mało prawdopodobne także don't worry
__________________
Live like there's no tommorow !
Ucze się do egzaminów GMAT i TOEFL
Uzależniona od zakupów
Zapuszczam włosy
Marciamartyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 14:50   #37
skaz
Zadomowienie
 
Avatar skaz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 004
Dot.: Czy można zajść w ciąże nie uprawiając seksu?

virago4 a zapytałaś kuzynki jak to jest możliwe? Szczerze mówiąc to śmiem w to wątpić. Przecież plemniki nie wchłoną się przez skórę, ani z łona nie wędrują do pochwy. Chyba, że mówimy tu o przypadku gdzie plemniki są na łonie i dochodzi do stosunku (z użyciem prezerwatywy) to wiadomo, że jest już niebezpieczne.

W moim liceum natomiast były na prawdę ciekawe i mądre zajęcia z Wychowania do życia w rodzinie. I to nie z jakąś cnotką, która seksu w życiu nie uprawiała, tylko z odpowiednią osobą. I tak powinno być. Pamiętam jak w gimnazjum padały banalne (w sensie absurdalne wręcz) pytania na temat seksu i do tej pory się z tego śmiejemy ;]
__________________
Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku,
z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem,
którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.
skaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-18, 14:57   #38
magda170325
Wtajemniczenie
 
Avatar magda170325
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 492
Dot.: Czy można zajść w ciąże nie uprawiając seksu?

Cytat:
Napisane przez virago4 Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno: dobrze wiem, że jest miliard takich wątków na przeróżnych forach w internecie, ale założyłam je gdyż miałam nadzieje, że chociaż tu nie spotkam durnych odpowiedzi. No i się przeliczyłam. Bo najwidoczniej mentalność internautów polega bardziej na wyśmiewaniu niż na pomaganiu innym : kisielova , magda170325 , yessabell , Senses Woman , paula78 ,burrito_ , Kaaef ,OoDestinyoO , Azime , Paszczurek666 , Rajni , kwiatek101 ...
"ile masz lat dziewczynko? ", przepraszam ale to wy zachowujecie się jak gówniary traktując mnie w ten sposób... a odpowiedzi pt " this is sparta" co to jest zjazd dzieci kwejka i demotywatorów ?! Porażka... mam wrażenie, że posiadam większą wiedzę na ten temat niż nie jedna z was... I dziękuje niektórym, które po ludzku odpowiedziały mi na pytanie i broniły mojego honoru. Najwidoczniej najlepszą rozrywką niektórych jest dowartościowywanie się przez ośmieszanie innych. Dobry przepis na samouwielbienie

Dziękujemy, że o nas wspomniałaś
dla Ciebie.
Wiesz, w kwestii kto ma większą wiedzę dot. seksu i antykoncepcji to bym
polemizowała
p.s. nie mam kompleksów
magda170325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 15:01   #39
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Czy można zajść w ciąże nie uprawiając seksu?

Cytat:
Napisane przez magda170325 Pokaż wiadomość
Dziękujemy, że o nas wspomniałaś
dla Ciebie.
Wiesz, w kwestii kto ma większą wiedzę dot. seksu i antykoncepcji to bym
polemizowała
p.s. nie mam kompleksów
Ha ha Też jestem na liście

Autorko nie obruszaj się, nie fochuj bo nie masz powodu.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 15:23   #40
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Czy można zajść w ciąże nie uprawiając seksu?

Cytat:
Napisane przez Kaaef Pokaż wiadomość
No co Żyłam w słodkiej niewiedzy, bo nie miałam przedtem do czynienia z oralem.
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 15:34   #41
leniwy_leniwiec
Raczkowanie
 
Avatar leniwy_leniwiec
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55
Dot.: Czy można zajść w ciąże nie uprawiając seksu?

Nie dziwię się wcale, w przeciwieństwie do większości dziewczyn, że virago4 zadała takie pytanie. U mnie "edukacja seksualna" przebiegała tak: w podstawówce na wychowaniu do życia w rodzinie oglądaliśmy z katechetką jakieś katolickie filmy. W gimnazjum... kurcze, chyba w ogóle nie było takich lekcji! ...A nie, coś mi się kojarzy, oglądaliśmy jakieś filmy typu "aborcja to zuooo!". W liceum planowali takie zajęcia, ale w końcu ich nie było. Więc skąd kobiety mają wiedzieć, jak to wszystko wygląda? Zwłaszcza, jeśli ktoś dopiero zaczyna i wcześniej nie interesował się tym tematem.

Ale czytając Wasze niektóre odpowiedzi można się nieźle pośmiać
__________________
I LOVE THIS GAME!
leniwy_leniwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-18, 15:34   #42
burrito_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 302
GG do burrito_
Dot.: Czy można zajść w ciąże nie uprawiając seksu?

Cytat:
Napisane przez virago4 Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno: dobrze wiem, że jest miliard takich wątków na przeróżnych forach w internecie, ale założyłam je gdyż miałam nadzieje, że chociaż tu nie spotkam durnych odpowiedzi. No i się przeliczyłam. Bo najwidoczniej mentalność internautów polega bardziej na wyśmiewaniu niż na pomaganiu innym : kisielova , magda170325 , yessabell , Senses Woman , paula78 ,burrito_ , Kaaef ,OoDestinyoO , Azime , Paszczurek666 , Rajni , kwiatek101 ...
"ile masz lat dziewczynko? ", przepraszam ale to wy zachowujecie się jak gówniary traktując mnie w ten sposób... a odpowiedzi pt " this is sparta" co to jest zjazd dzieci kwejka i demotywatorów ?! Porażka... mam wrażenie, że posiadam większą wiedzę na ten temat niż nie jedna z was... I dziękuje niektórym, które po ludzku odpowiedziały mi na pytanie i broniły mojego honoru. Najwidoczniej najlepszą rozrywką niektórych jest dowartościowywanie się przez ośmieszanie innych. Dobry przepis na samouwielbienie
Ojej! Ja też jestem. Będę sławna

Gdybyś miała większą wiedzę to byś się nie pytała tutaj na forum.
Poza tym to ja nie mam kompleksów, a swoje ewentualne wątpliwości rozwiewam u ginekologa, a nie na forum gdzie można się spodziewać, że padną takie a nie inne komentarze.
burrito_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 15:43   #43
Kaaef
Zadomowienie
 
Avatar Kaaef
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 430
Dot.: Czy można zajść w ciąże nie uprawiając seksu?

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
No co Żyłam w słodkiej niewiedzy, bo nie miałam przedtem do czynienia z oralem.

Ale akurat to jest takie fajne, takie hmm... niewinne?

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Napisane przez virago4 Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno: dobrze wiem, że jest miliard takich wątków na przeróżnych forach w internecie, ale założyłam je gdyż miałam nadzieje, że chociaż tu nie spotkam durnych odpowiedzi. No i się przeliczyłam. Bo najwidoczniej mentalność internautów polega bardziej na wyśmiewaniu niż na pomaganiu innym : kisielova , magda170325 , yessabell , Senses Woman , paula78 ,burrito_ , Kaaef ,OoDestinyoO , Azime , Paszczurek666 , Rajni , kwiatek101 ...
"ile masz lat dziewczynko? ", przepraszam ale to wy zachowujecie się jak gówniary traktując mnie w ten sposób... a odpowiedzi pt " this is sparta" co to jest zjazd dzieci kwejka i demotywatorów ?! Porażka... mam wrażenie, że posiadam większą wiedzę na ten temat niż nie jedna z was... I dziękuje niektórym, które po ludzku odpowiedziały mi na pytanie i broniły mojego honoru. Najwidoczniej najlepszą rozrywką niektórych jest dowartościowywanie się przez ośmieszanie innych. Dobry przepis na samouwielbienie

Soreczka, ale gdybyś była taka dokształcona to byś nie musiała się upewniać w durnych sprawach.
Jeszcze się nie "samowielbię". Może Ty masz taki sposób bycia i mierzysz wszystkich swoją miarą. Poza tym, jeśli miałaś jakąś tam kuzynkę, która mogła Ci pomóc to po kiego grzyba piszesz tutaj, a później się bulwersujesz, że Ci ktoś odpowiada nie po Twojej myśli? Internet to wolne łącze, nikt nie napisał, że wszystkie wypowiedzi mają się podobać autorowi wątku. Ja rozumiem, że wolałabyś zobaczyć odpowiedzi typu "nie, nie można. Na pewno nie można, bo przed chwilą doczytałam. Dobrze, że założyłaś taki wątek, bo sama chciałam, ale się wstydziłam. / Dobrze, że zapytałaś, bo dzięki Twojej wiadomości tyyyyyyyyle się dowiedziałam i teraz już na pewno mój chłopak nie będzie pchał paluchów, gdzie nie trzeba."
Wybacz Dziewczyno, ale te dwa ostatnie posty to jest mega bulwers z Twojej strony i jeśli Nas nazywasz gówniarami to usiądź spokojnie i przeczytaj kilka razy swój post. Zamiast to puścić płazem to jeszcze wymieniasz po kolei tych, którzy Cię urazili. Co, masz jakieś kuku na swoim punkcie? Pępek świata, czy coś?
__________________
Aparatka - góra 13.08.2014 + dół 25.02.2015
Kaaef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 15:49   #44
Milore
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 69
Dot.: Czy można zajść w ciąże nie uprawiając seksu?

Cytat:
Napisane przez burrito_ Pokaż wiadomość
Gdybyś miała większą wiedzę to byś się nie pytała tutaj na forum.
Nawet nie mam siły tego komentować...

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaaef Pokaż wiadomość
Soreczka, ale gdybyś była taka dokształcona to byś nie musiała się upewniać w durnych sprawach.
Jeszcze się nie "samowielbię". Może Ty masz taki sposób bycia i mierzysz wszystkich swoją miarą. Poza tym, jeśli miałaś jakąś tam kuzynkę, która mogła Ci pomóc to po kiego grzyba piszesz tutaj, a później się bulwersujesz, że Ci ktoś odpowiada nie po Twojej myśli? Internet to wolne łącze, nikt nie napisał, że wszystkie wypowiedzi mają się podobać autorowi wątku. Ja rozumiem, że wolałabyś zobaczyć odpowiedzi typu "nie, nie można. Na pewno nie można, bo przed chwilą doczytałam. Dobrze, że założyłaś taki wątek, bo sama chciałam, ale się wstydziłam. / Dobrze, że zapytałaś, bo dzięki Twojej wiadomości tyyyyyyyyle się dowiedziałam i teraz już na pewno mój chłopak nie będzie pchał paluchów, gdzie nie trzeba."
Wybacz Dziewczyno, ale te dwa ostatnie posty to jest mega bulwers z Twojej strony i jeśli Nas nazywasz gówniarami to usiądź spokojnie i przeczytaj kilka razy swój post. Zamiast to puścić płazem to jeszcze wymieniasz po kolei tych, którzy Cię urazili. Co, masz jakieś kuku na swoim punkcie? Pępek świata, czy coś?
Własnie upewniłam się co do poziomu wizazanek...
Czy konformizm jest jakąś oznaką wyższego poziomu inteligencji? Poza tym - najlepiej wyręczać się innymi. Samemu nie zapytać, ale cieszyć się z tego, że ktoś zapytał. Gratuluję odwagi i zakłamania.

Edytowane przez Milore
Czas edycji: 2012-06-18 o 15:59
Milore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 15:59   #45
magda170325
Wtajemniczenie
 
Avatar magda170325
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 492
Dot.: Czy można zajść w ciąże nie uprawiając seksu?

Cytat:
Napisane przez Milore Pokaż wiadomość
Nawet nie mam siły tego komentować...

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------



Własnie upewniłam się co do poziomu wizazanek...
Czy konformizm jest jakąś oznaką wyższego poziomu inteligencji? Poza tym - najlepiej wyręczać się innymi. Samemu nie zapytać, ale cieszyć się z tego, że ktoś zapytał. Gratuluję odwagi i zakłamania.

jeśli nie zrozumiałaś ironii to nawet teraz się do tego
nie przyznawaj, bo pokażesz swój poziom i oznakę
wyższej inteligencji xD
magda170325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 16:01   #46
Kaaef
Zadomowienie
 
Avatar Kaaef
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 430
Dot.: Czy można zajść w ciąże nie uprawiając seksu?

Cytat:
Napisane przez Milore Pokaż wiadomość
Nawet nie mam siły tego komentować...

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------



Własnie upewniłam się co do poziomu wizazanek...
Czy konformizm jest jakąś oznaką wyższego poziomu inteligencji? Poza tym - najlepiej wyręczać się innymi. Samemu nie zapytać, ale cieszyć się z tego, że ktoś zapytał. Gratuluję odwagi i zakłamania.

Je*łam Nie widzisz cudzysłowu?
To przy okazji, ja gratuluję inteligencji
__________________
Aparatka - góra 13.08.2014 + dół 25.02.2015

Edytowane przez Kaaef
Czas edycji: 2012-06-18 o 16:04
Kaaef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 16:06   #47
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Czy można zajść w ciąże nie uprawiając seksu?

Cytat:
Napisane przez Kaaef Pokaż wiadomość
Ale akurat to jest takie fajne, takie hmm... niewinne? [COLOR="Silver"]
niewinne? dla mnie było stresujące, kiedy zabierałam się za coś niecoś w ogóle o tym nic nie wiedząc...A udawałam wielce doświadczoną, żeby źle nie wypaść przy partnerze...ze strachu. Potem dopiero poszłam po rozum do głowy
A nawiązując do tematu popularnego WDŻ (wychowanie do życia w rodzinie NIBY) to ja w podstawówce dostałam książeczkę o pierwszej miesiączce i kilka podpasek "reklamowych". W gimnazjum pitolenie o pierwszej miłości i jakże to jest piękne, temat seksu w ogóle nie poruszany. W średniej szkole nikt na te zajęcia nie chodził, ale jakimś cudem tematy w dzienniku były.
Więc się nie dziwię, że nastolatki tak mało wiedzą na temat seksu, ciąży itp. Bo skąd? Niewielu rodziców rozmawia z dziećmi otwarcie o seksie, nie wiedzą jak wytłumaczyć, co powiedzieć, jak zacząć w ogóle. Szkoła też ma w nosie edukację seksualną, a nawet jeśli zajęcia z WDŻ są to nie są dla uczniów interesujące, bo którego nastolatka interesuje trajkotanie o małżeństwie i duchowych potrzebach człowieka? W Internecie nieraz takie bzdury piszą, że w głowie się nie mieści, a potem trafia się na wątek "czy mogę zajść w ciążę z ogórkiem" czy tam z pomidorem. No taka prawda niestety i nie ma co się dziwić, że młodzież nie ma pojęcia o seksie a koniecznie chce się do tego zabierać.
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 16:11   #48
Kaaef
Zadomowienie
 
Avatar Kaaef
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 430
Dot.: Czy można zajść w ciąże nie uprawiając seksu?

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
niewinne?
No tak dla Ciebie to może wyglądać inaczej.
Ale jak to przeczytałam, to pierwsze co mi przyszło na myśl to taka mała dziewczynka z lalką w ręku i w jakiś sposób później połączyłam to z tym, czy przez oral można zajść i coś takiego niewinnego mi wyszło. Dobra, nieważne.

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
No taka prawda niestety i nie ma co się dziwić, że młodzież nie ma pojęcia o seksie a koniecznie chce się do tego zabierać.

__________________
Aparatka - góra 13.08.2014 + dół 25.02.2015
Kaaef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 16:12   #49
Milore
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 69
Dot.: Czy można zajść w ciąże nie uprawiając seksu?

Cytat:
Napisane przez magda170325 Pokaż wiadomość
jeśli nie zrozumiałaś ironii to nawet teraz się do tego
nie przyznawaj, bo pokażesz swój poziom i oznakę
wyższej inteligencji xD
Mylisz się, zrozumiałam ironię. Ale w każdej ironi kryje się szczypta prawdy i drugie dno. Polecam dokształcenie się w psychologii.
Poza tym, sarkazm to bardzo powszechna złośliwość stosowana przez wizazanki (alternatywa i furtka dla chamstwa), więc jak bym śmiała jej nie zauważyć? Myślałam, że to oczywiste.

Edytowane przez Milore
Czas edycji: 2012-06-18 o 16:29
Milore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-18, 16:15   #50
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Czy można zajść w ciąże nie uprawiając seksu?

Cytat:
Napisane przez Kaaef Pokaż wiadomość
No tak dla Ciebie to może wyglądać inaczej.
Ale jak to przeczytałam, to pierwsze co mi przyszło na myśl to taka mała dziewczynka z lalką w ręku i w jakiś sposób później połączyłam to z tym, czy przez oral można zajść i coś takiego niewinnego mi wyszło. Dobra, nieważne. [COLOR="Silver"]

No bo wtedy to ja byłam jeszcze taka sierotka, ciemna jak tabaka w rogu
Grunt, żeby się doszkalać. Preferuję zajęcia praktyczne
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 16:21   #51
Kaaef
Zadomowienie
 
Avatar Kaaef
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 430
Dot.: Czy można zajść w ciąże nie uprawiając seksu?

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
No bo wtedy to ja byłam jeszcze taka sierotka, ciemna jak tabaka w rogu
Grunt, żeby się doszkalać. Preferuję zajęcia praktyczne

No, bo co komu po takiej teorii... jak to nasz nauczyciel kiedyś mówił "w teorii to Ty wieeesz..."

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Milore Pokaż wiadomość
Mylisz się, zrozumiałam ironię. Ale w każdej ironi kryje się szczypta prawdy i drugie dno. Polecam dokształcenie się w psychologii.

A to, że niby ja tak się ludźmi wysługuję? A to Ci dopiero!
Poza tym, w psychologii siedzę od lat, ale chyba nie osiągnęłam jeszcze poziomu, żeby z Tobą dyskutować (nie, to nie jest ironia - to tak na wypadek, jakby Cię to psychologiczne myślenie zawiodło).
__________________
Aparatka - góra 13.08.2014 + dół 25.02.2015
Kaaef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 16:26   #52
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Czy można zajść w ciąże nie uprawiając seksu?

Cytat:
Napisane przez virago4 Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno: dobrze wiem, że jest miliard takich wątków na przeróżnych forach w internecie, ale założyłam je gdyż miałam nadzieje, że chociaż tu nie spotkam durnych odpowiedzi. No i się przeliczyłam. Bo najwidoczniej mentalność internautów polega bardziej na wyśmiewaniu niż na pomaganiu innym : kisielova , magda170325 , yessabell , Senses Woman , paula78 ,burrito_ , Kaaef ,OoDestinyoO , Azime , Paszczurek666 , Rajni , kwiatek101 ...
"ile masz lat dziewczynko? ", przepraszam ale to wy zachowujecie się jak gówniary traktując mnie w ten sposób... a odpowiedzi pt " this is sparta" co to jest zjazd dzieci kwejka i demotywatorów ?! Porażka... mam wrażenie, że posiadam większą wiedzę na ten temat niż nie jedna z was... I dziękuje niektórym, które po ludzku odpowiedziały mi na pytanie i broniły mojego honoru. Najwidoczniej najlepszą rozrywką niektórych jest dowartościowywanie się przez ośmieszanie innych. Dobry przepis na samouwielbienie
będę sławna ? ;D

wiesz, my tu na wizażu mamy taką tajną grupę " ze wszystkich wokół się naśmiewamy,bo ogromne kompleksy mamy".

przy okazji nie uważam, żeby moja wypowiedź w jakimkolwiek stopniu Cię ośmieszała. No ale, co kto lubi...

kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 16:36   #53
Milore
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 69
Dot.: Czy można zajść w ciąże nie uprawiając seksu?

Cytat:
Napisane przez Kaaef Pokaż wiadomość
No, bo co komu po takiej teorii... jak to nasz nauczyciel kiedyś mówił "w teorii to Ty wieeesz..."

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------




A to, że niby ja tak się ludźmi wysługuję? A to Ci dopiero!
Poza tym, w psychologii siedzę od lat, ale chyba nie osiągnęłam jeszcze poziomu, żeby z Tobą dyskutować (nie, to nie jest ironia - to tak na wypadek, jakby Cię to psychologiczne myślenie zawiodło).
Nie ty jedyna na świecie

No i się zaczęło wizazowe dziumdzianie. 10:1. Jak fajnie być wroną i krakać wraz z innymi konformistkami, liżąc sobie wzajemnie dupcie, co?

Edytowane przez Milore
Czas edycji: 2012-06-18 o 16:41
Milore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 16:40   #54
magda170325
Wtajemniczenie
 
Avatar magda170325
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 492
Dot.: Czy można zajść w ciąże nie uprawiając seksu?

Cytat:
Napisane przez Milore Pokaż wiadomość
Nie ty jedyna na świecie

No i się zaczęło wizazowe dziumdzianie. 10:1. Jak fajnie być wroną i krakać wraz z innymi konformistkami, liżąc sobie wzajemnie dupcie, co?
Jesteś śmieszna teraz
Niestety ja zniżać się do Twojego poziomu nie będę,
proponuję to też tym, które bezsensownie wdają się
z Tobą w dyskusje.
Jaka szkoda, że sie pomyliłaś oceniając - akurat ja
jestem nonkonformistką
mam nadzieję, że powiesz zbyt wiele i mod Cię uciszy pani mądra
magda170325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 16:43   #55
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Czy można zajść w ciąże nie uprawiając seksu?

Cytat:
Napisane przez Milore Pokaż wiadomość
Nie ty jedyna na świecie

No i się zaczęło wizazowe dziumdzianie. 10:1. Jak fajnie być wroną i krakać wraz z innymi konformistkami, liżąc sobie wzajemnie dupcie, co?
Milore, szkoda że edytowałaś swoją wypowiedź, bo moja teraz nie ma większego sensu.

" Będę sławna - zabrakło weny, żeby napisac więcej niż poprzedniczka ?"
taki był sens Twojej wypowiezi.
Nie rozumiem bezsensownej zaczepki. Jeśli Ci się nudzi, idź pobiegać, wyłącz lepiej komputer bo chyba źle na Ciebie wpływa.
Koniec OT.

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2012-06-18 o 16:46
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 16:46   #56
burrito_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 302
GG do burrito_
Dot.: Czy można zajść w ciąże nie uprawiając seksu?

Milore, nie edytuj co chwila postów bo to aż dziwne. Czytam i zdanie jest, odświeżam - już go nie ma Także, dzięki za nazwanie mnie kraczką. Ja Ciebie nie obrażam Ty sobie na to pozwalasz.. no cóż..
burrito_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 16:54   #57
Kaaef
Zadomowienie
 
Avatar Kaaef
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 430
Dot.: Czy można zajść w ciąże nie uprawiając seksu?

Cytat:
Napisane przez burrito_ Pokaż wiadomość
Milore, nie edytuj co chwila postów bo to aż dziwne. Czytam i zdanie jest, odświeżam - już go nie ma Także, dzięki za nazwanie mnie kraczką. Ja Ciebie nie obrażam Ty sobie na to pozwalasz.. no cóż..
Szkoda, że tego nie widziałam.

Skoro jesteś taką psycholożką to dlaczego nie napiszesz czegoś mądrze, a dobitnie, tylko co chwilę edytujesz?
BTW, lubię być nazywana kraczką. Dzięki

EOT.
__________________
Aparatka - góra 13.08.2014 + dół 25.02.2015
Kaaef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 16:55   #58
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Czy można zajść w ciąże nie uprawiając seksu?

Dajcie sobie po razie i będzie spokój
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 16:59   #59
Milore
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 69
Dot.: Czy można zajść w ciąże nie uprawiając seksu?

I wzajemnie. Ja również żałuję, że zniżyłam się do waszego poziomu. Na co dzień nie lubię nikomu dokuczać, wyśmiewać się... i wkurza mnie takie zachowanie. Przekro mi, ale zawsze bronię słabszych i staję po tej drugiej stronie, szczególnie gdy po przeciwnej stronie stoi zarozumialstwo i bezsensowne, nieprzemyślane wymądrzanie się. Nie ma głupich pytań a odpowiedzi w tym wątku są w większości płytkie, infantylne i chamskie.
Rozumiem, że internet wyzwala agresję przez swóch chłód, słaby dostęp do łącza itd, ale atak dziesięć na jedną od początku wątku nie przestaje mnie zadziwiać.

Edytowane przez Milore
Czas edycji: 2012-06-18 o 17:02
Milore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 17:12   #60
Kaaef
Zadomowienie
 
Avatar Kaaef
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 430
Dot.: Czy można zajść w ciąże nie uprawiając seksu?

To daj odpowiedź głęboką, nieinfantylną i niechamską, a nie najeżdżasz na Nas.
__________________
Aparatka - góra 13.08.2014 + dół 25.02.2015
Kaaef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-31 13:38:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.