Mamuśki Marcóweczki 2021 :) - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-12-07, 07:32   #4321
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Dzień dobry
Udanego nowego tygodnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez drzewosandalowe Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałam wam podziękować. Kiedyś pytałam,czy zrobić badania samemu,bo nie miałam ich od 2miesięcy i zrobiłam,konsultowałam z lekarzem oraz robiłam dodatkowe USG.

Chyba tu niedługo przycupnę,albo chociaż poczytam,bo będę mieć cc,które raczej wypadnie w marcu jeszcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zapraszamy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 07:39   #4322
vidia9
Zadomowienie
 
Avatar vidia9
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 368
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Jak tu spokojnie zgłaszam się po weekendzie, ciężkim bo mieliśmy imprezę, odwiedziny moich rodziców i siostry a że mieszkamy wraz z teściami to było nas sporo, trening przed świętami w kuchni całe szczęście TZ ogarnął sprzątanie i jeszcze sobotę złożył meble także komoda już jest, teraz tylko remont i szukamy łóżeczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
vidia9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 08:00   #4323
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cytat:
Napisane przez vidia9 Pokaż wiadomość
Jak tu spokojnie zgłaszam się po weekendzie, ciężkim bo mieliśmy imprezę, odwiedziny moich rodziców i siostry a że mieszkamy wraz z teściami to było nas sporo, trening przed świętami w kuchni całe szczęście TZ ogarnął sprzątanie i jeszcze sobotę złożył meble także komoda już jest, teraz tylko remont i szukamy łóżeczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak udała się impreza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 08:16   #4324
vidia9
Zadomowienie
 
Avatar vidia9
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 368
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
Jak udała się impreza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie było , choć troszkę byłam wyczerpana z moimi rodzicami dzieli mnie odległość 50km, więc widujemy się często, za to oni nas odwiedzają rzadko cieszy mnie, że mają dobry kontakt z moimi teściami
Wskoczylam w tą kiecke zebrę , którą Wam kiedyś pokazywałam, moja mama nie wierzyła że się zamieszczę, ale jest ok, myślę że do końca dam w niej radę, tak się rozciąga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
vidia9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 08:31   #4325
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cytat:
Napisane przez vidia9 Pokaż wiadomość
Fajnie było , choć troszkę byłam wyczerpana z moimi rodzicami dzieli mnie odległość 50km, więc widujemy się często, za to oni nas odwiedzają rzadko cieszy mnie, że mają dobry kontakt z moimi teściami
Wskoczylam w tą kiecke zebrę , którą Wam kiedyś pokazywałam, moja mama nie wierzyła że się zamieszczę, ale jest ok, myślę że do końca dam w niej radę, tak się rozciąga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To fajnie to jednak jest ważne żeby rodzice/dziadkowie się lubili a nie konkurowali ze sobą.
Oooo ja muszę swoją szafę przejrzeć bo mi się coś troszkę bluzki kurczą i chyba będę musiała jednak coś dokupić żeby gdzieś wyjść. Wczoraj zamówiłam w końcu płaszcz, ciekawa jestem co to mi przyjdzie i mam nadzieję że rozmiar będzie pasował bo nie chce mi się bawić w odsyłanie i szukanie czegoś nowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 08:44   #4326
vidia9
Zadomowienie
 
Avatar vidia9
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 368
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
To fajnie to jednak jest ważne żeby rodzice/dziadkowie się lubili a nie konkurowali ze sobą.
Oooo ja muszę swoją szafę przejrzeć bo mi się coś troszkę bluzki kurczą i chyba będę musiała jednak coś dokupić żeby gdzieś wyjść. Wczoraj zamówiłam w końcu płaszcz, ciekawa jestem co to mi przyjdzie i mam nadzieję że rozmiar będzie pasował bo nie chce mi się bawić w odsyłanie i szukanie czegoś nowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już połowę rzeczy odrzuciłam wszystko dlatego że lubię rzeczy dopasowane i mało ubrań mam oversize, przy ciąży to błąd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
vidia9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 08:52   #4327
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cytat:
Napisane przez vidia9 Pokaż wiadomość
Ja już połowę rzeczy odrzuciłam wszystko dlatego że lubię rzeczy dopasowane i mało ubrań mam oversize, przy ciąży to błąd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
He he w ciąży dopasowane to akurat ślicznie wyglądają no chyba że się nie rozciągają albo są za krótkie jak w moim przypadku
Ostatnio jak szłam do położnej to założyłam bluzkę wydawało mi się że jest ok, no ale jak doszłam do samochodu to już była na wysokości pępka i było widać pas od spodni 🤦🏻☠♀️ po praniu zaległa z innymi rzeczami z dopiskiem "po porodzie"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-07, 08:56   #4328
vidia9
Zadomowienie
 
Avatar vidia9
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 368
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
He he w ciąży dopasowane to akurat ślicznie wyglądają no chyba że się nie rozciągają albo są za krótkie jak w moim przypadku
Ostatnio jak szłam do położnej to założyłam bluzkę wydawało mi się że jest ok, no ale jak doszłam do samochodu to już była na wysokości pępka i było widać pas od spodni 🤦🏻♀️ po praniu zaległa z innymi rzeczami z dopiskiem "po porodzie"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ha ha ano tak to bywa, i torba po porodzie im bliżej tym większa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
vidia9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 09:50   #4329
whimxx
pani.dietetyk
 
Avatar whimxx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 560
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Hejo!

O, widać, że poniedziałek, bo od razu większy ruch tutaj.

Roma, jak się udały urodziny?

Vidia - fajnie, że weekend udany, mimo że taki intensywny Super, że Twoi rodzice i teściowie mają dobry kontakt. Tę sukienkę w zebrę bardzo dobrze pamiętam z fb, na pewno wyglądałaś super!!

Justysia
- kciuki, żeby płaszcz był dobry! To odsyłanie to najgorsze co może być Tak się nie chce...A i nie wiesz, czy inny rozmiar też będzie dobry. Chociaż w naszych przypadkach aktualnie lepiej za duży niż za mały

Mi właśnie wysłał zdj mój kolega, który odbiera mi przesyłki, że doszło moje Chicco, córka będzie miała gdzie spać Szkoda, że zawartość☠zobaczę dopiero w styczniu.

U mnie trochę średnio - idę do lekarza dzisiaj. Wczoraj strasznie mnie bolał jajnik (jego okolice, nie wiem), nie tak "kuł" jak to znam - tylko bolał w ch*. Potem jajnik całkiem przeszedł, ale w jego miejsce pojawił się mocno napięty brzuch i niestety dzisiaj dalej jest mocno napięty i odczuwam spory dyskomfort :/
Zobaczymy, co mi lekarz powie. Bo muszę iść najpierw do mojego lekarza, który jest tzw "od wszystkiego" - więc od niego zależy, czy mnie skieruje gdzieś dalej, czy nie :/
__________________
Dietetyk kliniczny
whimxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 09:52   #4330
vidia9
Zadomowienie
 
Avatar vidia9
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 368
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cytat:
Napisane przez whimxx Pokaż wiadomość
Hejo!

O, widać, że poniedziałek, bo od razu większy ruch tutaj.

Vidia - fajnie, że weekend udany, mimo że taki intensywny Super, że Twoi rodzice i teściowie mają dobry kontakt. Tę sukienkę w zebrę bardzo dobrze pamiętam z fb, na pewno wyglądałaś super!!




Mi właśnie wysłał zdj mój kolega, który odbiera mi przesyłki, że doszło moje Chicco, córka będzie miała gdzie spać Szkoda, że zawartośćâ˜☠zobaczę dopiero w styczniu.

U mnie trochę średnio - idę do lekarza dzisiaj. Wczoraj strasznie mnie bolał jajnik (jego okolice, nie wiem), nie tak "kuł" jak to znam - tylko bolał w ch*. Potem jajnik całkiem przeszedł, ale w jego miejsce pojawił się mocno napięty brzuch i niestety dzisiaj dalej jest mocno napięty i odczuwam spory dyskomfort :/
Zobaczymy, co mi lekarz powie. Bo muszę iść najpierw do mojego lekarza, który jest tzw "od wszystkiego" - więc od niego zależy, czy mnie skieruje gdzieś dalej, czy nie :/
Ojej, to powodzenia, musi być dobrze
vidia9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 10:15   #4331
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cytat:
Napisane przez whimxx Pokaż wiadomość
Hejo!

O, widać, że poniedziałek, bo od razu większy ruch tutaj.

Roma, jak się udały urodziny?

Vidia - fajnie, że weekend udany, mimo że taki intensywny Super, że Twoi rodzice i teściowie mają dobry kontakt. Tę sukienkę w zebrę bardzo dobrze pamiętam z fb, na pewno wyglądałaś super!!

Justysia
- kciuki, żeby płaszcz był dobry! To odsyłanie to najgorsze co może być Tak się nie chce...A i nie wiesz, czy inny rozmiar też będzie dobry. Chociaż w naszych przypadkach aktualnie lepiej za duży niż za mały

Mi właśnie wysłał zdj mój kolega, który odbiera mi przesyłki, że doszło moje Chicco, córka będzie miała gdzie spać Szkoda, że zawartośćzobaczę dopiero w styczniu.

U mnie trochę średnio - idę do lekarza dzisiaj. Wczoraj strasznie mnie bolał jajnik (jego okolice, nie wiem), nie tak "kuł" jak to znam - tylko bolał w ch*. Potem jajnik całkiem przeszedł, ale w jego miejsce pojawił się mocno napięty brzuch i niestety dzisiaj dalej jest mocno napięty i odczuwam spory dyskomfort :/
Zobaczymy, co mi lekarz powie. Bo muszę iść najpierw do mojego lekarza, który jest tzw "od wszystkiego" - więc od niego zależy, czy mnie skieruje gdzieś dalej, czy nie :/
Whimxx trzymam kciuki żeby wszystko było ok. O której masz wizytę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-07, 10:55   #4332
whimxx
pani.dietetyk
 
Avatar whimxx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 560
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cytat:
Napisane przez vidia9 Pokaż wiadomość
Ojej, to powodzenia, musi być dobrze
Dzieki! A to na pewno bedzie ok, w sensie nie nastawiam się i nie czuje, zeby mialo byc to cos zlego, ale i tak boje sie olania w stylu "tak czasem jest" i tyle :/ To wkurza najbardziej, ze pewnie nawet nikt nic nie sprawdzi:/

Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
Whimxx trzymam kciuki żeby wszystko było ok. O której masz wizytę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na 15, dam znać! Jak Ty się czujesz?
__________________
Dietetyk kliniczny
whimxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 11:13   #4333
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cytat:
Napisane przez whimxx Pokaż wiadomość
Dzieki! A to na pewno bedzie ok, w sensie nie nastawiam się i nie czuje, zeby mialo byc to cos zlego, ale i tak boje sie olania w stylu "tak czasem jest" i tyle :/ To wkurza najbardziej, ze pewnie nawet nikt nic nie sprawdzi:/



Na 15, dam znać! Jak Ty się czujesz?
A gdybyś pojechała na pogotowie? Tam to chyba już muszą Cię przebadać.

A ja hmmm ciężko powiedzieć wkurza mnie trochę fakt że covid nie ma jakiegoś schematu i nie wiem czy już mija czy mam się spodziewać jeszcze jakiegoś załamania... TŻ siedzi z nami bo też ma pozytywny wynik ale na szczęście nic mu nie jest, przynajmniej czuje się bezpieczniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 11:52   #4334
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
Rozgość się wygodnie!

Mam nadzieję, że w badaniach nie wyszło nic niepokojącego, nad czym nie dałoby się zapanować, a wskazanie do cc wynika z chęci zapewnienia Wam przez lekarzy bezpieczeństwa. Ściskam mocno!

Tak, cc tylko i wyłącznie ze względu na wskazania medyczne.


Dziś już w końcu idę do mojego lekarza ( jest po covid, wcześniej ja byłam na kwarantannie,więc wizyty przepadły) i mam nadzieję,że będzie wszystko OK.

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez whimxx Pokaż wiadomość
Hejo!

O, widać, że poniedziałek, bo od razu większy ruch tutaj.

Roma, jak się udały urodziny?

Vidia - fajnie, że weekend udany, mimo że taki intensywny Super, że Twoi rodzice i teściowie mają dobry kontakt. Tę sukienkę w zebrę bardzo dobrze pamiętam z fb, na pewno wyglądałaś super!!

Justysia
- kciuki, żeby płaszcz był dobry! To odsyłanie to najgorsze co może być Tak się nie chce...A i nie wiesz, czy inny rozmiar też będzie dobry. Chociaż w naszych przypadkach aktualnie lepiej za duży niż za mały

Mi właśnie wysłał zdj mój kolega, który odbiera mi przesyłki, że doszło moje Chicco, córka będzie miała gdzie spać Szkoda, że zawartość☠zobaczę dopiero w styczniu.

U mnie trochę średnio - idę do lekarza dzisiaj. Wczoraj strasznie mnie bolał jajnik (jego okolice, nie wiem), nie tak "kuł" jak to znam - tylko bolał w ch*. Potem jajnik całkiem przeszedł, ale w jego miejsce pojawił się mocno napięty brzuch i niestety dzisiaj dalej jest mocno napięty i odczuwam spory dyskomfort :/
Zobaczymy, co mi lekarz powie. Bo muszę iść najpierw do mojego lekarza, który jest tzw "od wszystkiego" - więc od niego zależy, czy mnie skieruje gdzieś dalej, czy nie :/

Też mam dziś okropny dyskomfort w dolnej części brzucha. Musiałam wsiąść w samochód, to myślałam,że zwariuję, tak mi się ciężko siedziało. Ale na szczęście mam dziś swojego gin. Tyle,że pewnie powie to co zawsze "normalne" heh.
A jak nie to no-spa i co zrobić...
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 11:59   #4335
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cytat:
Napisane przez vidia9 Pokaż wiadomość
Ja już połowę rzeczy odrzuciłam wszystko dlatego że lubię rzeczy dopasowane i mało ubrań mam oversize, przy ciąży to błąd
a wiesz, że ja już powoli mam dość oversizów... zaczynam w nich wyglądać jak w namiotach, na 2x większa niż jestem. i o ile marynarki czy kardigany sa jak najbardziej okej, to pod spodem wolę jednak dopasowany tshirt lub koszulkę. to samo dotyczy moich ukochanych sukienek -nie muszą być obcisłe, ale muszą być dopasowane.
większość moich dotychczasowych bluzek robi się ciasna w biuście i przykrótka. pas od spodni na szczęscie mam w kolorze spodni, ale i tak mnie wkurza jak wyczuwam, że koszulka jest zwinięta pod cyckami.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 12:41   #4336
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Ja sobie w weekend kliknęłam 2 sukienki, takie bardziej wizytowe, idą święta, mogę ładnie wyglądać , zobaczymy co przyjdzie. W sumie nie przeszkadza mi to, że po domu chodzę w dresie, który zawsze był za duży a teraz jest ok , do tego wygodna koszulka i koniec. Tylko jak wychodzę z domu to staram się ładniej ubrać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 13:45   #4337
aga_fe
Raczkowanie
 
Avatar aga_fe
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 348
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Również witam się po weekendzie. Pojechaliśmy do znajomych na 2 dni. Jednocześnie odpoczęliśmy i wróciliśmy zmeczeni te 2 noce jakoś tak średnio spałam i chodzę dzisiaj jakas niepozbierana.

Bazille jeśli chodzi o Twoje dopasowanie mebli to wyszło całkiem nieźle przypomniało mi się jak mierzyliśmy sypialnię pod łóżeczko 120x60 a jak przyszlo to się okazało że to wymiar materaca a na zewnątrz jest więcej i *upa....

Macie jakieś pomysły na organizację zabawek dla starszaka ale bez dodatkowych mebli? Zaraz mnie trafi z tym burdelem a za 3 miesiace chcemy się przeprowadzać... mi przychodza do głowy tylko dodatkowe pudełka...
Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
He he w ciąży dopasowane to akurat ślicznie wyglądają no chyba że się nie rozciągają albo są za krótkie jak w moim przypadku
Ostatnio jak szłam do położnej to założyłam bluzkę wydawało mi się że jest ok, no ale jak doszłam do samochodu to już była na wysokości pępka i było widać pas od spodni 🤦🏻♀️ po praniu zaległa z innymi rzeczami z dopiskiem "po porodzie"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wolę dopasowane na co dzień a zwłaszcza w ciąży. Mam od mamy jej sukienkę ciążowa ale czuje się w niej jak w namiocie ogólnie wolę dżinsy plus koszulkę i marynarkę lub sweter.
Niestety zasób ubrań coraz uboższy bo albo za małe albo za krótkie. Ale na 3 miesiące to już nie będę nic więcej kupować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga_fe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 14:47   #4338
stookrotka1991
Zadomowienie
 
Avatar stookrotka1991
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 897
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Ja kupuje teraz na przyszłość hah czyli po porodzie na wiosnę mam nadzieję że wejdę w cokolwiek a jak nie to będę miała motywacje aby schudnąć 🙂

Dziewczyny jakie macie plany na święta? Izolujecie się czy jedziecie i spotykacie się z rodziną? Ja mam teraz zagwozdkę i się zastanawiam nad tym tematem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


kocham ...
stookrotka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 15:31   #4339
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

TŻ dodzwonił się w końcu do położnej żeby powiadomić o covidku i odwołać jutrzejszą wizytę i do 3dni ma wyznaczyć nowy termin + w sobotę mam wizytę u lekarza bo koniecznie chce mnie zobaczyć po ostatnich badaniach ciśnienia :/ muszę spiąć doopkę i mierzyć 3 razy dziennie żeby mu pokazać że jednak wszystko jest ok.

Co do wizyt świątecznych to raczej planujemy sami je spędzić, chyba że znajomi będą chcieli przyjechać ale to raptem 2 osoby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-07, 15:42   #4340
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cytat:
Napisane przez stookrotka1991 Pokaż wiadomość
Ja kupuje teraz na przyszłość hah czyli po porodzie na wiosnę mam nadzieję że wejdę w cokolwiek a jak nie to będę miała motywacje aby schudnąć

Dziewczyny jakie macie plany na święta? Izolujecie się czy jedziecie i spotykacie się z rodziną? Ja mam teraz zagwozdkę i się zastanawiam nad tym tematem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałam się przeprowadzić na święta, ale kuchnia nie dojedzie ogólnie,gdybym mogła,zostałabym z mężem,a z racji tego,że teraz mieszkamy z innymi domownikami-święta będą duże. Tu nas jest 6 plus 5 osób z zewnątrz(które póki co mogą być), choć szczerze wolałabym z mężem.
Ogólnie ostatnio nie za fajnie się czuję,często muszę się położyć,jak mnie łapią skurcze (Chyba?), no a w gościach nie ma jak...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 15:47   #4341
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cytat:
Napisane przez drzewosandalowe Pokaż wiadomość
Miałam się przeprowadzić na święta, ale kuchnia nie dojedzie ogólnie,gdybym mogła,zostałabym z mężem,a z racji tego,że teraz mieszkamy z innymi domownikami-święta będą duże. Tu nas jest 6 plus 5 osób z zewnątrz(które póki co mogą być), choć szczerze wolałabym z mężem.
Ogólnie ostatnio nie za fajnie się czuję,często muszę się położyć,jak mnie łapią skurcze (Chyba?), no a w gościach nie ma jak...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skurcze przepowiadające?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 16:04   #4342
Roma1987
Rozeznanie
 
Avatar Roma1987
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 610
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Dziewczyny dziękuje za wszystkie życzenia!

Weekend był intensywny, może nawet zbyt :p była mama ze szwagierka i jakos tak nie miałam nawet kiedy na dupce usiąść



Solony karmel, super ze po badaniu dokładnym z główka wszystko w normie



Bazille, normalnie Tetris z tym łóżeczkiem, ale daliście radę



Persefonia moj TZ przeżywa ze z baza łatwiej zapiać łupinę, a tu macie 3 bez bazy, jak proboje sobie wyobrazić zapinanie 3 dzieci przed jazda tooooo szacun!



Z tym covidem dziewczyny współczuje, ale z drugiej strony teraz przechorujecie i bliżej porodu będziecie miały przeciwciała, taki widzę plus ale i tak współczuje



Pani_Smith jedziesz z basicami, tzw bobo essentials potem ładne ☠☠☠☠☠☠☠ki dokupisz



Ja dziś odebrałam baby bjorna bliss mesh, ten siatkowy przewiewny, na BF w Empiku za 560 zł go kupiłam, mysle żeby odsprzedać jak już nie będzie potrzebny, miałam brać używany ale laski na vinted ponad 400zl chcą i ani grosza mniej to już wzięłam nowy :p



Przyjechał tez kurier z dostawka, wzięłam chicco next to me dream granatowa, 640 zł dałam, tez nówkę wzięłam i później sprzedam, to wazy 10kg! Nie wiem czemu myślałam ze dostawka jest lekka



Możemy zacząć wrzucać na fb wyprawkę może podzielimy na kategorie na przykład : wyprawka pokoik (jakieś lampki fajne wynalezione, kocyki, czy inne ☠☠☠☠☠☠☠y)

Jeszcze mi przychodzi do głowy wyprawka apteka (tu można listy tez wrzucić)
Roma1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 16:06   #4343
aga_fe
Raczkowanie
 
Avatar aga_fe
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 348
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cytat:
Napisane przez stookrotka1991 Pokaż wiadomość
Ja kupuje teraz na przyszłość hah czyli po porodzie na wiosnę mam nadzieję że wejdę w cokolwiek a jak nie to będę miała motywacje aby schudnąć

Dziewczyny jakie macie plany na święta? Izolujecie się czy jedziecie i spotykacie się z rodziną? Ja mam teraz zagwozdkę i się zastanawiam nad tym tematem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My 1 dzień z rodzicami i babcią ale mieszkamy razem wiec się tak sobie to liczy i kolejny u teściów i będzie szwagierka z mężem. Także niewiele osób z którymi i tak mamy kontakt.
Cytat:
Napisane przez drzewosandalowe Pokaż wiadomość
Miałam się przeprowadzić na święta, ale kuchnia nie dojedzie ogólnie,gdybym mogła,zostałabym z mężem,a z racji tego,że teraz mieszkamy z innymi domownikami-święta będą duże. Tu nas jest 6 plus 5 osób z zewnątrz(które póki co mogą być), choć szczerze wolałabym z mężem.
Ogólnie ostatnio nie za fajnie się czuję,często muszę się położyć,jak mnie łapią skurcze (Chyba?), no a w gościach nie ma jak...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jesteś w ciąży jak będziesz miała potrzebę to po prostu pójdź się położyć. Nie przejmuj się resztą. Gorzej jak juz po prostu nie ma gdzie się położyć...
No i to doskonały pretekst jak chcecie wcześniej wyjść i spędzić wieczór już tylko z mężem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga_fe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 16:45   #4344
taka ja
Wtajemniczenie
 
Avatar taka ja
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 238
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cytat:
Napisane przez drzewosandalowe Pokaż wiadomość
Tak, cc tylko i wyłącznie ze względu na wskazania medyczne.


Dziś już w końcu idę do mojego lekarza ( jest po covid, wcześniej ja byłam na kwarantannie,więc wizyty przepadły) i mam nadzieję,że będzie wszystko OK.

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------




Też mam dziś okropny dyskomfort w dolnej części brzucha. Musiałam wsiąść w samochód, to myślałam,że zwariuję, tak mi się ciężko siedziało. Ale na szczęście mam dziś swojego gin. Tyle,że pewnie powie to co zawsze "normalne" heh.
A jak nie to no-spa i co zrobić...
drzewosandalowe a rozmawiałaś już ze swoim lekarzem na temat cesarki? Wiesz już że będziesz miała w marcu? Tak dużo wcześniej robią lekarze? Bo z tego co kojarzę Ty masz termin koło połowy kwietnia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
taka ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 17:01   #4345
aaska92
Zadomowienie
 
Avatar aaska92
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 342
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

@drzewosandalowe ja jestem po cc i nie wspominam tego źle chociaż też te hormony tak działają, że mimo upływu 2 lat już duzo nie pamiętam . Cc mialam 8 dni przed terminem i tylko tylko,dlatego, że na wizycie przed okazało się, że już było rozwarcie i pisały się skurcze, tak to miałam mieć tydzień później, więc praktycznie w terminie porodu. Mam nadzieję, że tym razem też będzie już w trakcie jakieś akcji, a nie na zimno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aaska92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 17:02   #4346
majkela12
Zadomowienie
 
Avatar majkela12
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 656
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Hej i ja się melduję po weekendzie.

Bazille widzę że kombinacje alpejskie w sypialni jak i u nas. Ja nie wiem gdzie się zmieści łòżeczko. Uparlam się na malm i teraz jak już stoi złożona stwierdzam że to niewypał.

Kaewso mocno przytulam...duzo sił dla Was.

Solony karmel dobrze, że z malutką wszystko ok

Roma1987 spóźnione 100lat i samego dobra i zdrowia

Persefonia brawo Ty u nas ekspertem od fotelików jest tz, bo dla mnie za ciężko. Teraz przy 4 dziecku doczekałam się bazy. Dużo jeżdżę i muszę być szybka w działaniu i liczę że baza mi w tym pomoże.

Whimxx współczuję i oby ból szybko przeszedł.

Justysia2203 u nas wiek mlodziezy to 10,6,4, więc między najstarszym a najmłodszym będzie 11 lat. Zdrówka dla Ciebie i tz. Szybko wracajcie do zdrowia.

Drzewosandalowe witaj

Pani smith też momentami muszę się powstrzymywać z zakupami, choc tz jest moim najlepszym glosem rozsadku. Nie mam łòżeczka a oglądałam już matę, kokon i szumisia

Co do świąt to chciałam je spedzić jak co roku w gronie rodzinnym, ale nie wiem czy sie uda. Rodzina nam się skonfliktowala.

Ciuchów ciazowych nie kupuje, zakupiłam 2 pary jeansow i 2 pary leginsow i kurtke w sh i mam nadzieję ze oblece do porodu. Na Mikołajki kupiłam sobie dwa staniki w Lidlu do karmienia. Biust to ja mam tylko w ciazy, a potem i tak szybko wracam do normalnych biustonoszy, nie lubię tych specjalnych, pomimo że bardzo długo karmiłam, aż wstyd się przyznać..

U mnie weekend ciężki, dorobilam się zapalenia pęcherza. Myślałam, że z bólu urodze. Urofuragina uratowała mi zycie i wychodzę na prosto.

Miłego wieczoru

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka
__________________
majkela12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 17:17   #4347
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cytat:
Napisane przez stookrotka1991 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie macie plany na święta? Izolujecie się czy jedziecie i spotykacie się z rodziną? Ja mam teraz zagwozdkę i się zastanawiam nad tym tematem
u mnie w zasadzie bez zmian, bo i tak z rodzicami oraz bratem i jego dziećmi widuje się codziennie lub prawie codziennie. zobaczymy jak będzie z teściową, bo ona jest typem marudy - na bank do niej pojedziemy, ale obstawiam, że na kolację u mojej mom nie dołączy.

Cytat:
Napisane przez Roma1987 Pokaż wiadomość

Pani_Smith jedziesz z basicami, tzw bobo essentials potem ładne ☠☠☠☠☠☠☠ki dokupisz

Ja dziś odebrałam baby bjorna bliss mesh, ten siatkowy przewiewny, na BF w Empiku za 560 zł go kupiłam, mysle żeby odsprzedać jak już nie będzie potrzebny, miałam brać używany ale laski na vinted ponad 400zl chcą i ani grosza mniej to już wzięłam nowy :p
świetnie, że wzięłaś mesha - mój brat mówił, że to ściągał, chyc do pralki i za 3h było suche. także mam brać tylko mesha

moja koleżanka, która szyje ubranka dla dzieci nadała mi paczkę niespodzianke. przebieram nóżkami, żeby zahaczyć o paczkomat ;D

Cytat:
Napisane przez majkela12 Pokaż wiadomość
Ciuchów ciazowych nie kupuje, zakupiłam 2 pary jeansow i 2 pary leginsow i kurtke w sh i mam nadzieję ze oblece do porodu. Na Mikołajki kupiłam sobie dwa staniki w Lidlu do karmienia. Biust to ja mam tylko w ciazy, a potem i tak szybko wracam do normalnych biustonoszy, nie lubię tych specjalnych, pomimo że bardzo długo karmiłam, aż wstyd się przyznać..

U mnie weekend ciężki, dorobilam się zapalenia pęcherza. Myślałam, że z bólu urodze. Urofuragina uratowała mi zycie i wychodzę na prosto.

Miłego wieczoru
auaaa mam nadzieję, że pęcherz już lepiej. wstrętne toto

z ciuchami dla mnie mam podobnie - mam taki sam zestaw plus dwa tshirty, żeby były ciut dłuższe niż mój przedciążowy standard i liczę, że to wystarczy. kurtka wciąż czeka w kartonie ;D
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 17:17   #4348
vidia9
Zadomowienie
 
Avatar vidia9
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 368
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
a wiesz, że ja już powoli mam dość oversizów... zaczynam w nich wyglądać jak w namiotach, na 2x większa niż jestem. i o ile marynarki czy kardigany sa jak najbardziej okej, to pod spodem wolę jednak dopasowany tshirt lub koszulkę. to samo dotyczy moich ukochanych sukienek -nie muszą być obcisłe, ale muszą być dopasowane.
większość moich dotychczasowych bluzek robi się ciasna w biuście i przykrótka. pas od spodni na szczęscie mam w kolorze spodni, ale i tak mnie wkurza jak wyczuwam, że koszulka jest zwinięta pod cyckami.
Musimy jakoś dotrwać ale w oversize tez czuje się średnio, wolę coś co podkreśla brzuszek, ku rozpaczy mojej mamy
vidia9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 18:09   #4349
aaska92
Zadomowienie
 
Avatar aaska92
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 342
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cytat:
Napisane przez stookrotka1991 Pokaż wiadomość
Ja kupuje teraz na przyszłość hah czyli po porodzie na wiosnę mam nadzieję że wejdę w cokolwiek a jak nie to będę miała motywacje aby schudnąć

Dziewczyny jakie macie plany na święta? Izolujecie się czy jedziecie i spotykacie się z rodziną? Ja mam teraz zagwozdkę i się zastanawiam nad tym tematem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My będziemy na dwóch wigilijach u moich rodziców, a potem u teściów jak co roku w najbliższym gronie tylko brat z rodziną i rodzice. Nasi rodzice mieszkaja 1 km od siebie , a my od nich ok. 8 km, więc i tak widzimy się regularnie.


Co do ubran ja głównie legginsy ciążowe zakładam i zwykle dłuższe bluzki /swetry. W domu luźniejsze T-shirty chociaż. Na wyjścia mam jedne spodnie i rajstopy ciążowe,a do tego sukienki oversize, które teraz już raczej przylegają na brzuszku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aaska92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 18:21   #4350
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Muszę się "pochwalić":
Jestem dumna z mojego TŻ. Wczoraj opowiadał mi o pozycjach wertykalnych i porodzie domowym. Dzisiaj zaczął, że muszę przygotować plan porodu i, że może powinnam rodzić prywatnie. Zmienił zdanie, jak mu powiedziałam jaki jest tego koszt (ok. 11 000 zł). 🤣🤫
Cytat:
Napisane przez stookrotka1991 Pokaż wiadomość
Ja kupuje teraz na przyszłość hah czyli po porodzie na wiosnę mam nadzieję że wejdę w cokolwiek a jak nie to będę miała motywacje aby schudnąć

Dziewczyny jakie macie plany na święta? Izolujecie się czy jedziecie i spotykacie się z rodziną? Ja mam teraz zagwozdkę i się zastanawiam nad tym tematem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mieliśmy jechać na święta do teściowej, ale przekładamy to i plan jest, że pojedziemy do moich rodziców. Czy się uda, to zobaczymy, bo mamy ponad 100km, więc jak zabronią przemieszczania, to zostaniemy we 2 z kotem.
Martwię się trochę tym, że przez tyle czasu udało się uniknąć zachorowania, a przytrafi nam się jak będzie bliżej porodu, ale też lepiej zachować prędzej jak później. I nici będą z rodzinnego, zabiorą mi dziecko itd.
Cytat:
Napisane przez Roma1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękuje za wszystkie życzenia!

Weekend był intensywny, może nawet zbyt była mama ze szwagierka i jakos tak nie miałam nawet kiedy na dupce usiąść



Solony karmel, super ze po badaniu dokładnym z główka wszystko w normie



Bazille, normalnie Tetris z tym łóżeczkiem, ale daliście radę



Persefonia moj TZ przeżywa ze z baza łatwiej zapiać łupinę, a tu macie 3 bez bazy, jak proboje sobie wyobrazić zapinanie 3 dzieci przed jazda tooooo szacun!



Z tym covidem dziewczyny współczuje, ale z drugiej strony teraz przechorujecie i bliżej porodu będziecie miały przeciwciała, taki widzę plus ale i tak współczuje



Pani_Smith jedziesz z basicami, tzw bobo essentials potem ładne ki dokupisz



Ja dziś odebrałam baby bjorna bliss mesh, ten siatkowy przewiewny, na BF w Empiku za 560 zł go kupiłam, mysle żeby odsprzedać jak już nie będzie potrzebny, miałam brać używany ale laski na vinted ponad 400zl chcą i ani grosza mniej to już wzięłam nowy



Przyjechał tez kurier z dostawka, wzięłam chicco next to me dream granatowa, 640 zł dałam, tez nówkę wzięłam i później sprzedam, to wazy 10kg! Nie wiem czemu myślałam ze dostawka jest lekka



Możemy zacząć wrzucać na fb wyprawkę może podzielimy na kategorie na przykład : wyprawka pokoik (jakieś lampki fajne wynalezione, kocyki, czy inne y)

Jeszcze mi przychodzi do głowy wyprawka apteka (tu można listy tez wrzucić)
Ja kupiłam używaną dostawkę Lionelo i całe szczęście wzięłam TŻ, bo mógł to dźwignąć, niby widziałam w specyfikacji ile waży, ale nie spodziewałam się, że będzie wydawać się tak ciężka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-30 18:24:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:10.