Lipcówki 2016 na urlopie miodowym - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-03, 07:59   #1711
marcylina
Wtajemniczenie
 
Avatar marcylina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 354
Dot.: Lipcówki 2016 na urlopie miodowym

Pszczolinka gratulacje!
Czy mi sie wydaje, czy w lipcu będzie wysyp chlopcow?

Iza, laboratorium przy Mc, ladnie to wykombinowalas ;-)

Dzień dobry!
marcylina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 08:02   #1712
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Lipcówki 2016 na urlopie miodowym

Nospe można. Ja musialam od 30 tc brac codziennie
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 08:04   #1713
MartasSul
Raczkowanie
 
Avatar MartasSul
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań/Hamburg
Wiadomości: 495
Dot.: Lipcówki 2016 na urlopie miodowym

Witam się w 17 tc 😁
MartasSul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 08:07   #1714
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Lipcówki 2016 na urlopie miodowym

dzień dobry,
jeny coś ostatnio wyspać się nie mogę, ciągle gdzieś po pracy latam i załatwiam milion różnych spraw i potem jak zalegnę w łóżku to chyba ze zmęczenia spać nie mogę.
A po za tym mam problem z jedzeniem, mam fazy albo nic mi się nie chce jeść i tylko zdrowy rozsądek zmusza mnie do jedzenia, albo zjadłabym konia z kopytami tylko nie wiem w jakim smaku. oszaleć idzie.
Pszczolinka gratuluję synka i pociesz córcię, że jakby co to mój Mati się chętnie z nią na chłopaka wymieni
Agus nospe można ale nie wiem czy tą max czy nie jest tak jak apap max naładowana jeszcze jakimś dodatkowym składnikiem. Ja bym na wszelki wypadek wzięła tylko pół a potem w razie przerzuciła się na zwykłą nospę.
Iza fiu fiu fiu mcdonald koło laboratorium to bardzo zdradliwe połączenie Na co się kłujesz?
Kamila miłego dnia z T. i wykorzystaj go jak możesz jak już jest w domu
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 08:13   #1715
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Lipcówki 2016 na urlopie miodowym

Misia T będzie jutro
Z jedzeniem mam to samo.

Cholera jasna!!! Mam wyprana kurtkę a muszę jechać do siostry do pracy. Kurde no!!!!!
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 08:21   #1716
Iza0808
Rozeznanie
 
Avatar Iza0808
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 915
Dot.: Lipcówki 2016 na urlopie miodowym

Cytat:
Napisane przez marcylina Pokaż wiadomość
Pszczolinka gratulacje!
Czy mi sie wydaje, czy w lipcu będzie wysyp chlopcow?

Iza, laboratorium przy Mc, ladnie to wykombinowalas ;-)

Dzień dobry!

Ma się te pomysły co? Robiłam krew na igm i igg to chyba toxo??? I mocz jak zawsze. Właśnie wciagam MC muffin jajko+bekon x2 i latte caramel :-D

U mnie dziewczyna będzie ponoć i mam wrażenie że jakiś wysyp damski będzie ;-)
Iza0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 08:29   #1717
Dreamer9o
Rozeznanie
 
Avatar Dreamer9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 678
Dot.: Lipcówki 2016 na urlopie miodowym

Dzień dobry!
Jakie Wy aktywne od rana Ja miałam wstać na badania i nie wstałam a teraz zabieram się za pakowanie i zostawiam tż do niedzieli samego Jadę do rodziców na błogie lenistwo
__________________
13.02.2016 narzeczona
11.07.2016 It's a girl !!
Dreamer9o jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-03, 08:31   #1718
deksterowa
Zakorzenienie
 
Avatar deksterowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 449
Dot.: Lipcówki 2016 na urlopie miodowym

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY NA PEWNO MOŻNA NO SPE? Mam tylko max to może połowę wezmę. Strasznie mnie dzisiaj brzuch boli ciągnie do krzyża i w pachwiny idzie
Mozna, ja przez 2 tygodnie bralam 6 dziennie bo mialam bole i lekarz tak mi kazal.





Cytat:
Napisane przez Iza0808 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, a ja pod laboratorium kwitne :-( i głodna jestem i kawy mi się chce!!!!! Chyba zaraz do MC podjadę w nagrodę za dzielnosc :-D brawo ja!

Chyba dziś obiadek w macu sobie zafunduje




Cytat:
Napisane przez Iza0808 Pokaż wiadomość
Ma się te pomysły co? Robiłam krew na igm i igg to chyba toxo??? I mocz jak zawsze. Właśnie wciagam MC muffin jajko+bekon x2 i latte caramel :-D

U mnie dziewczyna będzie ponoć i mam wrażenie że jakiś wysyp damski będzie ;-)
Ja coś czuje że u mnie też będzie dziewczynka, no ale zobaczymy
__________________

Wzięliśmy ślub 26-09-2015

Lipcowa mama 2016
deksterowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 08:35   #1719
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Lipcówki 2016 na urlopie miodowym

Cytat:
Napisane przez cala_w_kwiatkach Pokaż wiadomość
Im więcej czytam, tym mniej wiem nt wózków.
Postanowiłam nie wariować i wybiorę jaki po prostu przypadnie mi do gustu za kwotę jaką mogę dać. Nie dajmy się zwariować. Ile ludzi tyle opinii. Jedni chwalą, inni krytykują ten sam model, bo oczekiwania są różne. Kilka ważnych warunków ma spełniać i tyle, nie oczekuję, że będzie to ferrari na lata bo wcale być nie musi

Ja też! Stwierdziłam że olewam, są laski co kupują wózki NOWE za 500 zł i nie narzekają, ja mam budżet 1500 i liczę że w tej cenie kupię coś fajnego.




Cytat:
Napisane przez KaMilka4891 Pokaż wiadomość
za synusia kawał chłopa się szykuje ja mam w czwartek wizytę i liczę na podobne wiadomości

ja dzisiaj kiecuszki oglądałam i też już mi się wiosny chce
A co do głodu... spagetti bolońskie, miseczka płatków z mlekiem (kangusków :P ), drzemka, 2 kanapki z jajkiem, 2 kanapki z dżemem, 2 parówki i pół słoika grzybków w occie... taki miałam wieczorek a waga stoi w sumie od początku ciąży przytyłam może 1,5 kg, a wcale się nie oszczędzam

Trochę nie rozumiem zachwytu nas II trymestrem, ja się czuję gorzej niż wcześniej. Znów chce mi się spać, ciągle jestem głodna, najeść się nie mogę, nie mogę się zdecydować co bym zjadła, nie mogę się ogarnąć no i najgorsze, że mam wahania nastroju straszne... Dobrze, że w czwartek na wizytę idę, może coś mi gna powie na to wszystko

Kończy mi się Pregna DHA, co polecacie zamiast tego (bo jednak prawie 40 zł u mnie kosztuje w aptece), witaminy kupiłam z OlimpLabs Vita-min Mama czy cos takiego

Co też mam napady małego głoda... A humorki to mam takie że masakra!!! wczoraj się popłakałam bo przyszła poduszka z supermami i kolor był jaśniejszy niż na aukcji hahaah


Cytat:
Napisane przez kama_pas Pokaż wiadomość
Całkiem nieźle z tym ciśnieniem. U mnie puls około 100. Gin mówi że to jeszcze norma.

---------- Dopisano o 06:45 ---------- Poprzedni post napisano o 06:38 ----------



U mnie całe szczęście że dziewuszka, bo córa powiedziała że jak będzie brat to go oddamy, hihi



Ja mam puls 100 zawsze


Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY NA PEWNO MOŻNA NO SPE? Mam tylko max to może połowę wezmę. Strasznie mnie dzisiaj brzuch boli ciągnie do krzyża i w pachwiny idzie
Można nospe, można

Witam się, byłam rano powtórzyć CRP i czekam z nerwem na wyniki...
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 08:37   #1720
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Lipcówki 2016 na urlopie miodowym

Kamila coś mi się potastalo ale spoko Juz kawa w kubku czeka może zaraz mój mózg się rozbudzi
Mnie też się wydaje ze wbrew pozorom więcej chłopców się szykuje w maminych brzuszkach.
Dziewczyny ktora z Was jest taka oblatana na ali ? Potrzebuje info czy można tam szukać przedmiotu po zdjęciu ?
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 08:38   #1721
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Lipcówki 2016 na urlopie miodowym

Cytat:
Napisane przez Iza0808 Pokaż wiadomość
Ma się te pomysły co? Robiłam krew na igm i igg to chyba toxo??? I mocz jak zawsze. Właśnie wciagam MC muffin jajko+bekon x2 i latte caramel :-D

U mnie dziewczyna będzie ponoć i mam wrażenie że jakiś wysyp damski będzie ;-)
W piątek poprosze wysyp męski bedzie koncowka 15 tygodnia tk może juz coś zobaczymy

Gratulacje dziewczynki moja to córeczka tatusia na maksa. Codziennie wstaje jak idzie do pracy i leci się do niego przytulic a jak go przytula to jedną ręką delikatnie podszczypuje :p
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-03, 08:47   #1722
marcylina
Wtajemniczenie
 
Avatar marcylina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 354
Dot.: Lipcówki 2016 na urlopie miodowym

A ja dzis mam w planie przeglad szafy i zapakowanie w próżniowe worki tego co tej wiosny i lata nie ubiore.. uhu wyzwanie

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
Kamila coś mi się potastalo ale spoko Juz kawa w kubku czeka może zaraz mój mózg się rozbudzi
Mnie też się wydaje ze wbrew pozorom więcej chłopców się szykuje w maminych brzuszkach.
Dziewczyny ktora z Was jest taka oblatana na ali ? Potrzebuje info czy można tam szukać przedmiotu po zdjęciu ?
Nie próbowałam.. jedynie mam taka rozpiskę nasze marki jak sie tam nazywaja.. ale tyczy sie to damskich i meskich..
marcylina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 08:49   #1723
MuniaMusia
Zadomowienie
 
Avatar MuniaMusia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 744
GG do MuniaMusia
Dot.: Lipcówki 2016 na urlopie miodowym

Cytat:
Napisane przez pszczolinka Pokaż wiadomość
Cześć, wieczorową porą. Będziemy mieć syneczka Nasza 6 latka potrzebowała całego wieczora by się pogodzić z tym, że nie będzie siostry, w końcu stwierdziła, że jak się nie da zamienić, to może już być Mały waży 200g (17tc4d),wszystko dr pokazał nam dokładnie, nawet stópki z paluszkami Mogę w końcu ruszyć na zakupy....
Gratulacje! Ale masz super, że już wiesz jakie ciuszki kupować

Ja wczoraj wieczorem ryczałam jak bóbr i do dzisiaj mi tak jakos melancholijnie a wszystko przez film "Życie na kredycie". Nie wiem czy to przez mój błogosławiony stan czy faktycznie tak dobry dramat
Widziała któraś?

Cholera jasna, ja w końcu już nie wiem czy jestem w 16 czy w 17 tc. Jeden mówi że liczą się skończone tygodnie, drugi, że od pierwszego dnia OM już leciał 1 tydzień... Zwątpiłam
__________________

Mój blog szyciowy

Szczęśliwa żonka [od 10.09.2011]
Kierowczyni [od 26.09.2011]
Tymoteusz [12 lipiec 2016]



MuniaMusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 08:52   #1724
MartasSul
Raczkowanie
 
Avatar MartasSul
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań/Hamburg
Wiadomości: 495
Dot.: Lipcówki 2016 na urlopie miodowym

Cytat:
Napisane przez Dreamer9o Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Jakie Wy aktywne od rana Ja miałam wstać na badania i nie wstałam a teraz zabieram się za pakowanie i zostawiam tż do niedzieli samego Jadę do rodziców na błogie lenistwo
Takiej to dobrze 😂
MartasSul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 08:53   #1725
piwn00ka
Rozeznanie
 
Avatar piwn00ka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 564
Dot.: Lipcówki 2016 na urlopie miodowym

Cześć dziewczyny, jeszcze dobrze nie zdążyłam się rozdomowić a już znikłam na 3 tygodnie. A Wy w tym czasie tyle naprodukowałyście, że nie jestem w stanie tego przeczytać ;p
Moja nieobecność spowodowana jest tym, że tyle się u nas dzieje, że już nawet nie mam siły czasem otwierać laptopa.
Kupiliśmy mieszkanie i kupiliśmy je 450 km od miejsce gdzie teraz mieszkamy co jak się domyślacie nie jest proste logistycznie do ogarniania,
w pracy mam taki młyn, że czasem się zastanawiam jaki dziś dzień tygodnia,
a na dodatek dla mnie 2 trymestr ciąży nie jest miesiącem miodowym...caly czas mi słabo, duszno, mdli mnie bardziej niż w pierwszych trzech miesiącach, ciągle o czymś zapominam także nie zbyt fajnie i jeszcze mam masakryczną huśtawkę hormonów w ciągu 10 min potrafię płakać i śmiać się.
wczoraj się fatalnie czułam i dziś wzięłam sobie wolne w pracy, żeby trochę odsapnąć, ale biorąc pod uwagę to, że zarządzam ludźmi w moim dziale to i tak jestem ciągle pod meilem.
więc przepraszam Was za moją długą nieobecność i obiecuje poprawę
gratuluje wszystkim dziewczynom, które już znają płeć ;p widzę, że w większości męskie towarzystwo nam się szykuje ja mam wizytę w poniedziałek i liczymy na to, że nasz bąbelek pokaże co tam skrywa między nogami.
__________________
You back to her and I go back to black.


piwn00ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 08:54   #1726
Dreamer9o
Rozeznanie
 
Avatar Dreamer9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 678
Dot.: Lipcówki 2016 na urlopie miodowym

Cytat:
Napisane przez MartasSul Pokaż wiadomość
Takiej to dobrze ��
Prawda? też sobie zaczynam zazdrościć
Cytat:
Napisane przez MuniaMusia Pokaż wiadomość
Cholera jasna, ja w końcu już nie wiem czy jestem w 16 czy w 17 tc. Jeden mówi że liczą się skończone tygodnie, drugi, że od pierwszego dnia OM już leciał 1 tydzień... Zwątpiłam
Chyba i ja zaczynam mieć problem z liczeniem tych tygodni...
__________________
13.02.2016 narzeczona
11.07.2016 It's a girl !!

Edytowane przez Dreamer9o
Czas edycji: 2016-02-03 o 08:57
Dreamer9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 09:05   #1727
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Lipcówki 2016 na urlopie miodowym

Zbudynienie poziom ekspert:

stoję pod drzwiami, w prawej ręce trzymam klucze i podtrzymuję torebkę, w której lewą ręką szperam w szpargałach i szukam kluczy. Oczywiście nie mogę znaleźć i już mam lekki stres, że zgubiłam, po czym orientuję się, że trzymam je w prawej dłoni.

__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 09:09   #1728
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Lipcówki 2016 na urlopie miodowym

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Zbudynienie poziom ekspert:

stoję pod drzwiami, w prawej ręce trzymam klucze i podtrzymuję torebkę, w której lewą ręką szperam w szpargałach i szukam kluczy. Oczywiście nie mogę znaleźć i już mam lekki stres, że zgubiłam, po czym orientuję się, że trzymam je w prawej dłoni.

Eee, jakie tam zbudynienie, u mnie to norma i bez ciąży ☺
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 09:10   #1729
marcylina
Wtajemniczenie
 
Avatar marcylina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 354
Dot.: Lipcówki 2016 na urlopie miodowym

Haha 😁 co mam ci powiedzieć 😁 ja ostatnio szybko wychodzilam i przed wyjściem szlam umyc zeby.. weszłam do łazienki, wzielam pastę, poszlam do przedpokoju i wlozylam ja do torebki 😁
marcylina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-03, 09:11   #1730
deksterowa
Zakorzenienie
 
Avatar deksterowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 449
Dot.: Lipcówki 2016 na urlopie miodowym

Cytat:
Napisane przez MuniaMusia Pokaż wiadomość
Gratulacje! Ale masz super, że już wiesz jakie ciuszki kupować

Ja wczoraj wieczorem ryczałam jak bóbr i do dzisiaj mi tak jakos melancholijnie a wszystko przez film "Życie na kredycie". Nie wiem czy to przez mój błogosławiony stan czy faktycznie tak dobry dramat
Widziała któraś?

Cholera jasna, ja w końcu już nie wiem czy jestem w 16 czy w 17 tc. Jeden mówi że liczą się skończone tygodnie, drugi, że od pierwszego dnia OM już leciał 1 tydzień... Zwątpiłam
Ja tez juz nie ogarniam tych tygodni. W karcie ciazy wpisuja mi skonczone tygodnie i moj lekarz tez tak liczy. Polowkowe wg niego np mozna robic od skonczonego 18 tyg czyli kiedy wg moich obliczen jestem juz w 19 :p
Pogmatwane





Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Zbudynienie poziom ekspert:

stoję pod drzwiami, w prawej ręce trzymam klucze i podtrzymuję torebkę, w której lewą ręką szperam w szpargałach i szukam kluczy. Oczywiście nie mogę znaleźć i już mam lekki stres, że zgubiłam, po czym orientuję się, że trzymam je w prawej dłoni.

Często tak mam ostatnio

Co by tu zjeść na śniadanie?
__________________

Wzięliśmy ślub 26-09-2015

Lipcowa mama 2016
deksterowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 09:11   #1731
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Lipcówki 2016 na urlopie miodowym

Cytat:
Napisane przez marcylina Pokaż wiadomość
Haha 😁 co mam ci powiedzieć 😁 ja ostatnio szybko wychodzilam i przed wyjściem szlam umyc zeby.. weszłam do łazienki, wzielam pastę, poszlam do przedpokoju i wlozylam ja do torebki 😁
Eee, ja ostatnio znalazłam u siebie w torebce łyżkę do zupy... Nie pytajcie co tam robiła. Nie wiem.... 😂
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 09:21   #1732
marcylina
Wtajemniczenie
 
Avatar marcylina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 354
Dot.: Lipcówki 2016 na urlopie miodowym

Haha! Ciąża to istny kosmos! )

Ja na śniadanie mialam kanapunie z camembert, kielkami, pomidorem i kiszonym..i herbata zielona z imbirem ☺
Teraz czekam na drugie- koktajl 😊

Pode mna ktoś tlucze mlotkiem, za sciana sie kloca, na przeciw maja krzyczacego 3 latka i wypuszczaja go na klatke, a na dworze ktos cos piluje.. istne szaleństwo 😁

O kurde..jeszcze dzis kolezanka wpada, a w nd ma urodziny.. musze jej cos kupic.. yyyyy gdzie co i jak

Edytowane przez marcylina
Czas edycji: 2016-02-03 o 09:23
marcylina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 09:31   #1733
pszczolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 271
Dot.: Lipcówki 2016 na urlopie miodowym

Cześć dziewczyny, dzięki za gratulacje.

Misia myślę że preferencje naszych starszaków zmienną się po porodzie, bo w dzidziuś to dzidziuś i na początku nie ma różnicy czy chłopak czy dziewczynka. Ja tam się cieszę, bo mam już swoją wymarzoną córeczkę, a tak bym się bała, że bym porównywała ciągle młodszą do starszej, a tak to będę musiała nauczyć się wychowywać synka

Co do wózka to macie rację, nie będzie idealnego, tak jak samochodu, każda ma zaplanowany budżet i nie ma wejścia trzeba się zmieścić i zawsze te mamy co kupią wózek za 3 tyś, będą krytykowły te co kupią za za połowę.

miłego dnia, idę do pracy ze zwolnieniem i do smyka na wyprzedaży coś upolować.
pszczolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 09:39   #1734
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Lipcówki 2016 na urlopie miodowym

A ja właśnie zrobiłam jajecznicę z suszonymi pomidorami,oregano i szynką niami

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 09:39   #1735
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Lipcówki 2016 na urlopie miodowym

Marcylina a podzielisz się tym co wiesz? może być na pw co by tu nie zaśmiecać.
Pszczolinka ja też myślę, że dopiero po porodzie okaże się dla starszaków że dziecko to dziecko niezależnie od płci. Mój syn miał plan grać z młodszym rodzeństwem w nogę, ale wytłumaczyliśmy, że oczywiście siostra też może w nogę grać nie?
Mary ja też mam takie zaćmienia umysłu i za każdym razem zganiam to na ciąże. Jeszcze trochę a zapomnę jak się nazywam
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 09:40   #1736
kama_pas
Rozeznanie
 
Avatar kama_pas
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 618
Dot.: Lipcówki 2016 na urlopie miodowym

Cytat:
Napisane przez marcylina Pokaż wiadomość
Pszczolinka gratulacje!
Czy mi sie wydaje, czy w lipcu będzie wysyp chlopcow?

Iza, laboratorium przy Mc, ladnie to wykombinowalas ;-)

Dzień dobry!
Oj, to ja będę wyjątkiem. Już szaleję na aliexpress
kama_pas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 09:42   #1737
marcylina
Wtajemniczenie
 
Avatar marcylina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 354
Dot.: Lipcówki 2016 na urlopie miodowym

Misia, mam screeny na telefonie.. wysle ci na fb ☺

Kama, wrzuc potem linki co wybralas 😊😊
marcylina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 09:44   #1738
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Lipcówki 2016 na urlopie miodowym

Kama tak jest podziel się linkami co kupujesz
Marcylina ok dzięki
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 09:59   #1739
StayStylish
Raczkowanie
 
Avatar StayStylish
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 433
Dot.: Lipcówki 2016 na urlopie miodowym

A ja dzisiaj z moim tż przegadalam całą noc aż do 7 rano rozmawialiśmy w łóżku o imionach dla dziecka (tylko męskich hahaha czujemy że to chłopczyk na 100%, a tu lekarz nic jeszcze nie mówił o płci :P), remoncie, budowie domu za pare lat, pracy i tak zlecialo do białego rana teraz tż odsypia, bo idzie dziś na szkolenie z pracy, a ja ogarnęłam mieszkanie i zbieram się na kawkę 70km do rodziców spaaać!

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
2016
StayStylish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 10:03   #1740
MartasSul
Raczkowanie
 
Avatar MartasSul
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań/Hamburg
Wiadomości: 495
Dot.: Lipcówki 2016 na urlopie miodowym

Cytat:
Napisane przez StayStylish Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj z moim tż przegadalam całą noc aż do 7 rano rozmawialiśmy w łóżku o imionach dla dziecka (tylko męskich hahaha czujemy że to chłopczyk na 100%, a tu lekarz nic jeszcze nie mówił o płci :P), remoncie, budowie domu za pare lat, pracy i tak zlecialo do białego rana teraz tż odsypia, bo idzie dziś na szkolenie z pracy, a ja ogarnęłam mieszkanie i zbieram się na kawkę 70km do rodziców spaaać!

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Ciekawe tematy zawsze wychodzą nocą 😜
MartasSul jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-17 16:06:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:16.